Google Sites vs WordPress

Google Sites vs WordPress


Google Sites і WordPress – це два популярних інструменти веб-побудови, які пропонують зовсім різні підходи до процесу розробки веб-сайтів і орієнтовані на різні категорії користувачів. Однак системи мають ту саму місію – допомагати користувачам створювати веб-сайти, які відрізнятимуться приємною роботою та привабливим дизайном. Порівнювати ці дві платформи досить складно, оскільки вони не мають багато спільного.

Що стосується вибору найкращої платформи для покриття переважної кількості потреб користувачів, то все одно має сенс переглянути обов’язкові аспекти обох служб. Який із них працює краще для всіх категорій користувачів? Чи є чіткий лідер, який переважає над своїм конкурентом? Або обидві служби добре працюють для виконання декількох завдань веб-дизайну?

Щоб визначити найнадійніший та найпопулярніший інструмент веб-побудови, тепер нам слід порівняти кожен із них у деталях з точки зору простоти, зручності, функціональності та гнучкості, дизайнерського підходу, цінової політики та варіантів підтримки клієнтів..

Швидкий знімок:

Google SitesGoogle Sites – це розробник веб-сайтів, який досить просто освоїти для всіх категорій користувачів. Система також забезпечує надійну хостингову платформу і створює інтуїтивно зрозуміле середовище веб-побудови. Набір функцій, який він пропонує, досить простий і добре працює для розробки звичайних веб-сайтів для щоденного використання. Google Sites

WordPressWordPress – це всесвітньо відома потужна система управління контентом, яка однаково добре працює для досвідчених веб-дизайнерів та початківців. Тут кожен може знайти необхідний набір функцій для подальшого використання для розробки проекту високого класу. Мільйони веб-сайтів працюють за допомогою WordPress по всьому світу, і багато інших наразі розробляються. Однак ви повинні знати, що WordPress – це не один розмір. Система все ще передбачає хоча б базові знання з програмування, необхідні для досягнення бажаного результату. Він пропонує розширені варіанти інтеграції та багатий набір функцій, необхідний для розробки веб-сайтів, які дійсно займають високі позиції в пошукових системах. WordPress

Таким чином, Google Сайти та WordPress дійсно сильно відрізняються, і саме це робить вибір найкращої платформи справжньою проблемою для більшості користувачів. Яка система може запропонувати більше? Що з них включає зручність, простоту та приємне виконання? Які з них легше освоїти в довгостроковій перспективі? Щоб відповісти на ці та інші запитання, має сенс детально переглянути ці інструменти веб-побудови. Зробимо це відразу, щоб визначити переможця порівняння.

1. Простота використання

 • Google Sites. Робота з Google Sites настільки проста та швидка, що навіть пересічний користувач, що має мало кодируючих навичок, може створити стандартний проект приблизно за півгодини. Система поставляється з редактором WYSIWYG, який дуже інтуїтивно зрозумілий, зрозумілий і простий. Вам не потрібно бути професіоналом веб-дизайну, щоб досліджувати та опановувати його легко. Якщо вам пощастить володіти хоча б базовими знаннями з програмування, ви зможете вручну редагувати код свого веб-сайту, щоб надати проекту унікальний дизайн та високу функціональність.

  Google Sites vs WordPress

  Google Sites – це всебічна платформа, яка означає, що ви отримуєте все, що потрібно для розробки, публікації та адміністрування свого сайту під одним дахом – не можна нічого завантажувати та встановлювати. Що потрібно для початку – це стандартний безкоштовний обліковий запис Google. Тут також важливо те, що Google Sites оснащений інтегрованим хостингом, що виключає необхідність шукати надійного хостинг-провайдера в іншому місці. Це ще один бонус, який робить розробник веб-сайту простим у використанні та зручним для всіх.

 • WordPress. WordPress є дещо складнішим порівняно з Google Sites. Для початку розробник веб-сайтів вимагає попереднього завантаження та встановлення. Це вимагає більше часу та зусиль, хоча процес зовсім не такий складний. По-друге, це лише CMS; він не включає готові теми та веб-хостинг. Ви повинні самі керувати цими аспектами.

  WordPress Опублікувати новий редактор коду

  Якщо ви не хочете займатись хостингом та інтеграцією зовнішніх плагінів чи шаблонів, має сенс використовувати більш просту альтернативу, наприклад Вікс, наприклад. Це все-в-одному професійний розробник веб-сайтів, який оснащений інтегрованим хостингом, сотнями готових для мобільних тем тем та багатим набором функцій, необхідних для виконання проектів різного рівня складності. Якщо ви все ж віддаєте перевагу використанню CMS, то WordPress найкраще підходить саме для цієї мети.

Google Sites vs WordPress. Google Сайти менш інтуїтивні, ніж Вікс або uKit, але це, безсумнівно, простіше, ніж WordPress. WordPress має більш високу криву навчання для початківців користувачів, але, врешті-решт, він пропонує більше свободи.

WordPress не пропонує хостинг та теми, що є як перевагою, так і недоліком. З одного боку, ви повинні самостійно керувати хостингом, а з іншого – ви можете будь-коли перенести свій веб-сайт на будь-який інший веб-хост, хоча це неможливо, якщо ви використовуєте конструктор сайтів із включеним хостингом (вони можуть працювати лише на власні сервери).

2. Набір функцій та гнучкість

 • Google Sites. Конструктор веб-сайтів досить простий у використанні, але він пропонує приємний набір функцій для запуску та управління якісним веб-сайтом. Що стосується системи Google, вона тісно інтегрована з іншими програмами та послугами Google. Просто перегляньте список, щоб дізнатися про доступні варіанти та вирішити, які програми можуть стати гарним доповненням до вашого проекту. Таким чином, розробник веб-сайтів дозволяє використовувати Google Maps, YouTube, Календар, Hangouts та інші додатки, які безперешкодно синхронізуються з вашим веб-сайтом.

  Google Sites vs WordPress

  Редагувати макет веб-сайтів за допомогою Google Sites дуже легко завдяки інтуїтивно зрозумілій та простій панелі управління, яка має три вкладки, що забезпечують необхідний набір функцій. Це вкладки “Вставка”, “Сторінки” та “Теми”. Тут також є розділ “Макет”, де ви можете вибрати бажаний макет для свого проекту. Загалом, ви можете вибрати 6 варіантів компонування, що містять 1, 2, 3 та 4 стовпчики. Зробивши вибір, вам запропонують організувати та заповнити блоки вмісту, завантажувати зображення та розміщувати тексти чи інший бажаний контент.

  Google Sites дозволяє додавати необмежену кількість сторінок веб-сайту, які ви можете додатково налаштувати та персоналізувати. Це можна зробити на відповідній вкладці “Сторінки”, зайнявши лише кілька хвилин. Як правило, ви можете створювати різні типи сторінок на основі потреб вашого веб-дизайну, таких як оголошення, сторінки списків, стартові сторінки, шафи файлів тощо..

  Що стосується завантаження вмісту, ви можете вибрати потрібні елементи на вкладці «Вставити». Тут ви можете вибрати та додатково інтегрувати зображення, текстові поля, файли, що зберігаються на Диску, або ті, які ви хочете вставити в ручний режим. Щодо типів вмісту, які пропонує система, ви можете вибрати такі елементи: Слайди, Листи, Зміст, Карусель зображень, YouTube, Карта, Календар, Документи, Кнопка, Роздільник, Форми та графіки. Незалежно від того, який елемент ви вирішите вибрати, ви матимете можливість додатково налаштувати його з урахуванням фокусу на проекті.

  Крім того, конструктор веб-сайтів дозволяє інтегрувати стандартні елементи, що сприяють роботі вашого веб-сайту. До них відносяться канали новин, калькулятори, Інструменти Google для веб-майстрів або інші розширення, включені до G Suite.

  Google Sites vs WordPress

  Серцем Google Сайтів є співпраця. Користувачі можуть спільно працювати на сайті так само, як редагувати документ Google, і ви завжди маєте контроль над тим, хто має доступ. Ви повинні ділитися правами доступу до веб-сайту з тими користувачами, які вважаєте за потрібне. Так само ви можете зберегти проект у режимі чернетки або зробити його абсолютно приватним. Також є опція, що дозволяє вибрати певних людей, які матимуть права редагувати веб-сайт.

  Нарешті, ви можете ввімкнути функцію, яка не дозволяє іншим редакторам публікувати проект без вашого дозволу. Це теж дуже зручно. Якщо ви хочете відстежувати статистику свого веб-сайту та контролювати коливання трафіку, Google Sites дає змогу підключити Google Analytics до проекту. Усвідомлення основних параметрів вашого веб-сайту допоможе вам вжити спеціальних заходів у разі виникнення певних проблем.

 • WordPress. WordPress – це відкрите джерело CMS, що означає, що він має величезний набір функцій. WordPress дуже розширюваний – ви можете додавати різні плагіни, щоб отримати бажану функціональність. CMS спочатку розроблявся як платформа для ведення блогів, і, таким чином, для створення інших типів веб-сайтів потрібна глибока поінформованість про кодування. Тим не менш, система зараз використовується для запуску веб-сайтів будь-якого типу, від блогів та портфелів до складних веб-магазинів та веб-сайтів спільноти – все, що вам потрібно, це використовувати правильну комбінацію плагінів.

  Налаштування плагінів WordPress

  На щастя, система надає дивовижну кількість безкоштовних і платних плагінів, які можна знайти в Інтернеті. Пам’ятайте, що чим більше плагінів ви виберете та інтегруєте у свій проект – тим більше оновлень вам доведеться робити згодом. Це може негативно вплинути на безпеку та ефективність роботи вашого веб-сайту.

  Після недавнього оновлення системи вона представила вдосконалений редактор Гутенберга, який замінив класичний редактор тексту / HTML. Новий редактор базується на блоках, що дозволяє користувачам замінювати та упорядковувати блоки вмісту на сторінці в будь-якому бажаному порядку. Такий підхід до процесу веб-дизайну зробив його подібним до того, який пропонують традиційні розробники веб-сайтів.

  WordPress редактор веб-сайтів

  Отже, інновація спростила процес розвитку створення веб-сайтів за допомогою WordPress. Ті користувачі, які чомусь не задоволені редактором Gutenberg і бажають перейти на старий, повинні вибрати та інтегрувати відповідний плагін, що не зовсім зручно і зовсім безпечно..

  Що стосується використання WordPress, ви не обійдетесь вибір хостингу. Як було сказано вище, CMS не забезпечує інтегрований хостинг за замовчуванням, і, таким чином, вам доведеться шукати надійного постачальника самостійно. Цього неможливо уникнути, якщо ви не вирішите перейти на такий веб-сайт uKit, наприклад.

  Система поєднує широкий набір функцій із інтегрованим хостингом, що скорочує час розробки веб-сайтів, не впливаючи на результат. Якщо ви все-таки вирішили продовжувати працювати з WordPress, тоді це дійсно має сенс використовувати Bluehost. Хост офіційно рекомендований WordPress через його доступність, функціональність, багатий набір функцій та безліч незаперечних переваг.

WordPress vs Google Sites. Хоча Сайти Google в основному використовуються для створення інтрамереж та обміну інформацією в Інтернеті з командою користувачів, технічний характер WordPress робить його прекрасним вибором для будь-якого веб-сайту, який можна уявити. CMS рясніє вдосконаленими функціями, а також пропонує потужні інтеграції, які можуть вивести ваш проект на абсолютно новий рівень.

3. Конструкції

 • Google Sites. У Google Сайтах є обмежений набір тем, більшість з яких, припустимо, є посередніми. Більше того, розробник веб-сайтів розрізняє поняття шаблонів і тем, що є однією з відмінних рис системи. “Шаблони” забезпечують вибір типів та макетів сторінок, тоді як “Теми” докладніше стосуються дизайну веб-сайтів (тобто вибору кольорових схем, зображень та інших пов’язаних елементів).

  Теми Google Sites

  Користувач не має багатих варіантів налаштування дизайну. Тут ви можете змінити зображення та стиль заголовка, вибрати або запасне зображення Google Sites або завантажити власний. Те саме стосується вибору кольорової палітри та стилів шрифту.

 • WordPress. Система управління вмістом має колекцію інтегрованих шаблонів, яка доступна на її інформаційній панелі (конкретно, у категорії Дизайн). Однак кількість тем та їх асортимент недостатня для покриття всього кола потреб користувачів. Саме тут теми, розроблені веб-дизайнерами з усього світу, будуть дуже корисними.

  Теми WordPress

  Зважаючи на характер відкритого коду, нові теми WordPress розробляються та додаються до офіційних та сторонніх бібліотек щодня, тому ви можете отримати широкий вибір. Також ви можете найняти дизайнера, щоб намалювати власну тему. Що ви повинні знати про ці шаблони – це те, що вони іноді не є безпечними. Вся справа в тому, що ви можете вибрати платні та безкоштовні дизайни – їх там багато. Однак безкоштовні теми іноді мають шкідливі коди, які можуть становити небезпеку для вашого веб-сайту. Майте це на увазі, роблячи вибір.

  Як було сказано вище, нещодавно WordPress представив редактора Gutenberg, що, у свою чергу, призвело до несумісності версій та тем. Це означає, що не всі проекти добре співпрацюють з новим редактором, що також може негативно вплинути на роботу вашого веб-сайту. З цієї причини оновлена ​​версія WordPress додатково постачається зі стандартною темою «Двадцять дев’ятнадцять», яку ви можете вибрати для розробки гідного проекту.

  Настроювання шаблонів WordPress є складнішим порівняно з Google Sites, але результат буде вартий цього в перспективі. Щоб надати проекту потрібний вигляд, ви можете додати паралаксальні ефекти, анімації, змінити фон веб-сайту, макет, стилі та розміри шрифту, налаштувати типографіку, дизайн заголовка тощо. Також можливо налаштувати заголовок, колонтитул, бічну панель та інші частини твій сайт.

  Більше того, кожен шаблон WordPress оснащений індивідуальними налаштуваннями, які дозволяють максимально використати дизайн вашого проекту. Таким чином, ви можете вибирати та завантажувати логотип, створювати головне меню, активувати / деактивувати параметри відображення віджетів, коригувати палітру кольорів тощо. Якщо у вас є навички CSS / PHP або фон веб-дизайну, то ваші шанси створити унікальний веб-сайт дизайн стає набагато вищим. Це ще одна перевага WordPress, завдяки якій вона переважає конкурента.

Google Sites vs WordPress. WordPress – явний переможець тут. Тут можна вибрати тисячі тем.

4. Підтримка клієнтів

 • Google Sites. Існує довідковий центр, що містить численні статті з інструкціями. Ви також можете зв’язатися з одним із експертів, надіславши свої відгуки прямо з панелі управління. Також є безкоштовна підтримка телефону на 13 мовах.

 • WordPress. WordPress взагалі не має служби підтримки клієнтів. Однак, як популярний CMS, він може похвалитися широкою всесвітньою спільнотою користувачів, представники якої завжди готові допомогти новачкам у вирішенні проблем, пов’язаних із системою. Існує також кілька посібників, відео-та текстових посібників, навчальних посібників та рекомендацій WordPress, які написані досвідченими користувачами системи.

  Під час перегляду Інтернету ви також натрапите на сотні блогів, каналів та форумів YouTube, які висвітлюють усі нюанси роботи з системою. У той же час тут немає жодного телефонного номера чи електронного листа, щоб зателефонувати за допомогою, і якщо ви ніколи раніше не працювали з платформою, вам доведеться самостійно вивчити та освоїти всі нюанси її. Це, безумовно, займе багато часу та зусиль, особливо якщо мова йде про варіанти інтеграції.

WordPress vs Google Sites. Інформації про обидві платформи в Інтернеті достатньо. Хоча Google Sites має офіційну базу знань та безкоштовну підтримку телефону на 13 мовах, користувачі WordPress покладаються на незалежних експертів. CMS має дивовижну спільноту користувачів у світі, представники якої охоче діляться своїми знаннями та досвідом з новачками на спеціальних форумах, блогах, відео, посібниках та інших джерелах інформації.

5. Цінова політика

 • Google Sites. Google Sites – це безкоштовна програма, яка постачається разом із виробничим набором Google. Якщо у вас є електронний лист від Google, ви можете розпочати створення веб-сайту за допомогою цього облікового запису. Як безкоштовний користувач, ви отримуєте 100 Мб пам’яті сайту. Оплачені користувачі Google Apps отримують 10-100 ГБ, залежно від плану. Щоб отримати більше функціональних можливостей, вам, можливо, доведеться перейти до одного з планів G Suite, а саме до Basic, Business або Enterprise. Їх вартість становить 5 доларів на місяць або 50 доларів на рік, 10 доларів на місяць або 120 доларів на рік та 25 доларів на місяць або 300 доларів на рік відповідно.

 • WordPress. WordPress технічно безкоштовний. Однак якщо у вас є тривалі прагнення і плануєте розробити повнофункціональний веб-сайт (або навіть декілька з них), вам не обійтися без інтеграції плагінів / шаблонів. Вибір хостингу та доменних імен також є обов’язковим, але ви все одно вирішите вибрати надійного хостинг-провайдера та домен, який підходить до вашої нішевої спеціалізації..

  Однак WordPress офіційно рекомендує використовувати Bluehost як надійний, повнофункціональний та доступний хостинг-провайдер. Вартість хостингу вашого веб-сайту за допомогою послуги починається лише з 2,95 дол. / Міс. Bluehost пропонує бонусне доменне ім’я та забезпечує швидку швидкість завантаження сторінки, високі показники безперервного часу, функції електронної комерції, гідне місце на ринку, а також широкі варіанти SEO та контент-маркетингу..

Google Sites vs WordPress. На нашу думку, обидві платформи є прийнятними. Більше того, немає фіксованої вартості розробки веб-сайту в жодному з них, оскільки остаточний бюджет буде залежати від набору функцій та функціональності, який користувач вибирає, виходячи з поточних потреб та завдань веб-дизайну. Google Sites пропонує програми G Suite розширити функціональність вашого проекту, в той час як WordPress має чудові варіанти інтеграції і передбачає вибір хостингу та доменного імені для публікації готового проекту.

Нижня лінія

Сайти Google і WordPress сильно відрізняються. Кожен сервіс може запропонувати цільовій аудиторії, і кожен з них має індивідуальний підхід до процесу розробки веб-сайтів. Хто з них, однак, пропонує більш широкий набір функцій у поєднанні з розширеними параметрами налаштування дизайну? Яке з них є більш розумним та надійним рішенням? Яка послуга переважає свого конкурента в довгостроковій перспективі?

Google SitesGoogle Sites це проста платформа “все в одному” для створення інтрамереж, мікросайтів, персональних сторінок і цільових сторінок. Його не можна використовувати для електронної комерції, великих веб-сайтів та веб-сайтів із спеціально розробленими темами. Google Sites

WordPressWordPress це професійна CMS, яка використовується для створення будь-якого типу веб-сайту, завдяки своїй гнучкості. Але, як і будь-яке програмне забезпечення, багате на функції, воно має менш зручний інтерфейс, і потрібно дізнатися, як воно працює. У той час як послуги SaaS люблять Google Sites, Вікс або uKit оновлюються автоматично та включають хостинг, користувачі WordPress повинні оновити своє програмне забезпечення вручну та самі вирішувати проблеми веб-хостингу. WordPress

Остаточний вибір послуги в основному зводиться до ряду факторів. Сюди входять тип і розмір проекту, який ви плануєте запустити, ваші навички веб-дизайну, час та бажання вчитися, бюджет, який ви готові інвестувати в розробку веб-сайту та результат, який ви очікуєте в довгостроковій перспективі. Якщо ви натискаєте на час і вам потрібен швидкий, але простий результат, то Google Сайти можуть стати для вас гарною альтернативою. Однак якщо ви сподіваєтеся запустити повнофункціональний проект з високою продуктивністю та приголомшливим дизайном, то WordPress, безумовно, є системою, для якої потрібно.

Огляд діаграми порівняння

Google SitesWordPress
Простота використання:Google Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPress
Особливості:Google Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPress
Конструкції:Google Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPress
Підтримка клієнтів:Google Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPress
Ціноутворення:Google Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPress
Загальний рахунок:Google Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPressGoogle Sites vs WordPress

Спробуйте WordPress зараз

 Це безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me