GoDaddy veebisaidi ehitaja vs WordPress

GoDaddy veebisaidi ehitaja vs WordPressGoDaddySinine vaim
SisukordJäreldus

GoDaddy veebisaidi ehitaja ja WordPress on kaks platvormi, mis käivitati eesmärgiga luua nullist uusi saite. Ehkki mõlemad tööriistad teenivad samu eesmärke, on GoDaddy algselt hostingu pakkuja. Selle veebisaidi ehitaja on kasutajate seas siiski üsna populaarne, samas kui WordPress on üks tööstuse suurimaid nimesid, millel on palju suurepäraseid funktsioone.


GoDaddy vs WordPress: võrdlusdiagramm

Võrdlesime ja testisime neid kahte veebisaidiehitajat. Tabel sisaldab kokkuvõtlikku teavet. Valige võrdlusjaotis, mis teid kõige rohkem huvitab, ja lugege seda üksikasjalikult.

GoDaddySinine vaim
1. Lihtsus8 10-st8 10-st
2. Omadused6 10-st10-st 10-st
3. Kujundus7 10-st10-st 10-st
4. Tugi9-st 10-st9-st 10-st
5. Hinnakujundus8 10-st10-st 10-st
Üldiselt:7,6 10-st9,4 10-st
Proovige kohe Proovige kohe

Vaevalt võib väita, et WordPress on parem valik, kui võrrelda seda GoDaddy veebisaidi ehitajaga, arvestades avatud lähtekoodiga paindlikkust ja vabadust, mida see veebisaitide omanikele pakub. Kuid ülevaate eesmärk on tuua esile peamised erinevused ja eelised, mis WordPressiga kaasnevad.

1. Kasutuslihtsus

Enne kui me käsitleme põhjalikult kasutusmugavuse jaotist, peaksime ütlema, et nii GoDaddy kui ka WordPress võivad algusest peale üsna keerulised olla. Neil puudub redigeerimise funktsioon, mis võib redigeerimisprotsessis probleeme tekitada. Teisalt väidab GoDaddy, et ta aitab kasutajatel minutitega veebisaite üles ehitada. Vaatame, kas see vastab tõele.

Alustamine

GoDaddy abil on esimeste sammude tegemine väga lihtne. Uueks liikmeks registreerumiseks peate sisse logima ainult oma Facebooki konto abil või sisestama parool ja e-posti aadress. Siis näete mitmeid automatiseeritud viipasid, mis juhendavad teid kõigis ehitusprotsessi etappides, mis näib välja töötatavat täiesti mannekeenide jaoks. See on äärmiselt sirgjooneline ja veebi kujundamisel või kohandamisvabadusel pole ruumi. Tegelikult saate valmis malli, kus on võimalus teha väikseid muudatusi ja minna sisse.

WordPress nõuab alustamiseks rohkem aega. Kasutajad peavad tegema mitu kohustuslikku toimingut, sealhulgas:

 1. Domeeninime registreerimine – lugege juhendit oma veebisaidile parima nime valimiseks.
 2. Hostiteenuse pakkuja valimine – vaadake minu hinnangut parimatele võõrustajatele.
 3. Malli valimine.
 4. WordPressi installimine.

Pärast kõigi etappide läbimist võite alustada oma veebisaidi redigeerimist. WP juures on hea see, et lisaks võimalusele säästa paar dollarit saate vastutada ka oma veebisaidi haldamise eest. Lisaks kasutavad kasutajad WordPress-optimeerimise valimisel oma projektidest maksimumi Bluehost serveri lahendus mis pakub sujuvat integreerimist ja paljusid muid suurepäraseid funktsioone.

Veebisaidi toimetaja

GoDaddy veebisaidi koostajaga kaasas olevat tarkvara ei saa vaevalt redigeerijaks nimetada. Ainus asi, mida võite lisada, on asjakohase sisu lisamine, piltide üleslaadimine, aktsiate kogudest fotode valimine või mõnede lehel olevate plokkide ümberkorraldamine. See selleks! Te ei saa vajalikku struktuuri rakendada, mis muudab redigeerimise väga lihtsaks. See on tõsine varjukülg. Hea on see, et GoDaddy pakub oma veebisaidi koostajale juurdepääsu lauaarvutitele ja mobiiltelefonidele, et teha mingeid muudatusi liikvel olles.

GoDaddy Visual Editor GoDaddy Visual Editor

Loe ka: GoDaddy veebisaidi ehitaja ülevaade.

WordPress on sisu redigeerimise osas palju paindlikum. Võite luua nii palju uusi lehti kui vaja, hallata oma sisu, lisada vajalikke elemente, luua uusi kategooriaid ja menüüsektsioone, lisada silte, üles laadida meediumifaile, rakendada erinevaid blokke ja vorme jne. WP-l on võimas sisuhaldussüsteem, mis on mitte nii keeruline, kui algusest peale võib tunduda. Vähemalt on teil vajaliku veebisaidi loomiseks piisavalt redigeerimisvabadust.

WordPressi redigeerija WordPressi postituse redigeerija

Loe ka: WordPressi ülevaade.

Koodi redigeerimine

Mõlemad platvormid on kodeerimiseks avatud, mis on hea uudis kogenud veebiarendajatele ja programmeerijatele. GoDaddy kasutajate jaoks on see tegelikult ainus võimalus valmis malle modifitseerida. Mõne funktsiooni rakendamiseks peab kasutajal olema hea HTML ja JavaScripti tundmine. See valik on saadaval teie juhtpaneelil. Klõpsake lihtsalt nuppu „Redigeeri saiti”, valige leht, mida soovite muuta, ja sisestage HTML-kood selleks ette nähtud kohta. Muidugi ei tohiks oodata lõplikku kodeerimisvabadust. Võimalikud on ainult mõned kerged muudatused.

WordPress on avatud lähtekoodiga platvorm. See tähendab täielikku veebikujunduse vabadust HTML / CSS teadmiste ässades. Peamine eelis on see, et kõik WordPressi mallid töötatakse välja PHP ja HTML abil. Teisisõnu, võite vabalt muuta nende struktuuri, lisada uusi elemente, funktsioone ja luua ilma piiranguteta uusi plokke või funktsioone. Õppimiskõver on kindlasti vajalik.

WordPressi lähtekoodiredaktor WordPressi lähtekoodiredaktor

Domeeniühendus

Kui olete domeeni registreerinud ja selle sisse saanud Sinine vaim või muud hostimisteenuse pakkujad, on teie WordPressi veebisait veebis saadaval. Lisaks kaasneb iga WP Bluehost-kava automaatse WordPress-i installimise ja värskendustega. Kasutuselevõtu protsess on väga kiire. Ehkki GoDaddy on algselt hostimisteenuse pakkuja, võivad paljud kasutajad arvata, et domeeni ühendamine oma veebisaidi ehitajaga võib muutuda õudusunenäoks.

Isegi kui olete oma domeeni GoDaddy’is registreerinud, ei pruugi te seda domeeni seadetes näha. Teisisõnu, teie sait töötab algselt nimega mygo.godaddysites.com. Näib, nagu platvormil pole sujuvat domeeni integreerimise algoritmi, mis võib domeenihalduse osas põhjustada probleeme, jättes mainimata domeeninimed kolmandate osapoolte hostiteenuse pakkujatest.

Loe ka: Tasuta domeeninime hankimine – ainulaadne näpunäidete kogu.

GoDaddy veebisaidi ehitaja vs WordPress: Kuigi GoDaddy väidab, et tal on ülilihtne veebisaidi ehitaja, saavad kasutajad muuta midagi peaaegu et. Teil on kohustus järgida algelisi samme või valida avatud kodeerimine, mis nõuab tehnilisi oskusi. WordPress on kasutamise ja redigeerimise osas paindlikum, ehkki see võib alguses vajada ka mõnda õppimiskõverat.

2. Omadused ja paindlikkus

Nagu me juba varem mainisime, on GoDaddyga kaasas üsna põhifunktsioonide komplekt. See töötab välja väikeste veebisaitide jaoks, mis ei vaja täpsemat funktsionaalsust. Teiselt poolt on WordPress üks võimsamaid CMS-platvorme mis sisaldab tuhandeid pistikprogramme ja integreerimiseks pakutavaid teenuseid.

Pluginad ja vidinad

GoDaddy kasutajad võivad moodustada laia valiku pistikprogramme. Need kõik on jagatud mitmeks kategooriaks, mille hulka kuuluvad sotsiaalne, e-kaubandus, vormid, vestlused ja mõned teised. Siin saate valida oma väikese digipoe hinnatabelid, väikeettevõtete saidi iseloomustusliugurid, Amazoni ülevaatejao ostujuhendite jaoks jne. Vidinate valik on üsna lai.

GoDaddy vidinad GoDaddy vidinad

Teisest küljest ei saa ükski platvorm WordPressiga pistikprogrammide valiku osas konkureerida. Kasutajad võivad ükskõik milliseks otstarbeks valida sõna otseses mõttes tuhandete teenuste, kolmandate osapoolte lahenduste ja instrumentide hulgast. Siin on meil tasuta e-kaubanduse pistikprogrammid, esmaklassilised SEO optimeerimise komplektid, rämpspostitõrje ja turbe tööriistad, galeriid, vormid, analüüsiteenused jne. Kõik, mida vajate, on selle valimine, installimine ja aktiveerimine, et see oma veebisaidil oleks..

WordPressi pistikprogrammid WordPressi pistikprogrammid

Mõni plugin on tasuta, samas kui osa on tasuline. Lisaks peate nende seadeid käsitsi käsitsema. Kuid loodame, et see protsess pole vaevalt väljakutse. Kui valite WP-soovitatud Bluehost-lahenduse, värskendatakse kõiki pistikprogramme automaatselt. Süsteem hoolitseb nende tõrgeteta, ohutu ja stabiilse toimimise eest.

Loe ka: Kuidas WordPressiga veebisaiti luua?.

SEO optimeerimine

GoDaddy veebisaidid pole kaugeltki SEO sõbralikud. See on peamiselt tingitud väga kummalisest jaotiste paigutusest, sealhulgas päised ja tekstiplokid. Sellised lehed ei ole otsingumootorite robotite jaoks nii atraktiivsed, mille tulemuseks on lehe pikem indekseerimine ja madalam auaste. Teisest küljest on platvormil oma kohandatud SEO viisard, millel on juurdepääs metapealkirjade ja kirjelduste muutmiseks, mis pole midagi muud kui tilk ookeani.

WordPress pakub maksimaalset jõudu SEO-sõbralike veebisaitide loomiseks, mis tavaliselt saavad kõrged otsingumootorite auastmed. Esiteks saavad kasutajad valida tonni pistikprogramme, mis aitavad luua SEO-optimeeritud sisu, mis on hea mitte ainult otsingumootoritele, vaid ka lugejatele, mis on veelgi olulisem. Teiseks saavad kasutajad piisavalt vahendeid oma sisu reklaamimiseks, jagades seda sotsiaalmeedias, töötades täpsemate SEO-sätetega, redigeerides kohandatud URL-e, osutades fookuse märksõnadele, muutes veebisaidi kirjeldust, laadige faviconi üles ja palju muud.

Viimane, kuid mitte vähem oluline, pakub WordPress juurdepääsu veebisaidi koodi muutmisele. See on ka hea võimalus edendada veebisaidi SEO-d, muutes malli kergemaks ja kiiremaks ning rakendades funktsioone, et suurendada kasutajate seotust.

e-kaubandus

GoDaddyl on e-kaubanduse funktsioon. See on saadaval ainult veebipoe plaaniga ja pakub väikese põhipoe loomiseks põhifunktsioone. Pange tähele, et veebisaidi koostaja sobib väikeste projektide jaoks ainult piiratud hulga toodetega, mida veebis müüa. See pole hea teie veebipoe kasvatamiseks ja reklaamimiseks.

GoDaddy e-kaubandus GoDaddy e-kaubandus

Mis puutub e-kaubanduse funktsioonidesse, saate valmistoote lehe, millel on võimalus muuta mõnda selle elementi, näiteks fonte. Kasutajad võivad integreerida kohaletoimetamise varud, samuti kehtestada saatmis- ja maksumäärad. Veebisaidi koostaja pakub lihtsaid reklaamivahendeid, mis võimaldavad teil saata potentsiaalsetele klientidele isikupärastatud pakkumisi.

WordPressil endal pole e-kaubanduse funktsioone. Siiski WooCommerce’i pistikprogramm on hea lahendus. See võimaldab teil luua väikeseid, keskmisi ja suuri poode, et veebis piiramatult tooteid müüa. Pistikprogrammil on tasuta versioon, mis annab funktsionaalselt lähtetaseme, mis on endiselt piisav veebipoe loomiseks, haldamiseks ja reklaamimiseks. Kasvavate projektide jaoks pakub WooCommerce kõiki vajalikke laiendusi, et hallata hindu, maksu- ja saatmishindu, hankida rohkem kasutajaid või suunata liiklust oma digitaalpoodi.

WooCommerce veebipood WooCommerce veebipoe toimetaja

Loe ka: Kuidas luua e-kaubanduse veebisaiti nullist.

Blogimise funktsioon

Selle konkreetse funktsiooni mainimise põhjus on see, et GoDaddyl on see olemas. Kuid sellel pole WordPressi blogimise funktsionaalsusega midagi ühist. GoDaddy abil saate luua primitiivseid ajaveebe, postitada uusi artikleid ja lisada pilte. Kasutajatel pole isegi võimalust silte lisada ega oma sisu optimeerida.

GoDaddy ajaveebi postitus GoDaddy ajaveebi redigeerija

WP blogimisega on olukord vastupidine. Saate läbi aegade kõige võimsama platvormi sisupõhiste veebisaitide loomiseks. Süsteem võimaldab teil mitte ainult luua stiilseid ja nägusaid ajaveebi saite, vaid ka reklaamida oma sisu, juhtida liiklust või isegi oma veebisaidi raha teenida..

WordPressi postituse redigeerijaWordPressi postituse redigeerija

GoDaddy veebisaidi ehitaja vs WordPress: WordPress võidab siin kõigis jaotistes. See võimaldab kasutajatel luua rohkem SEO-optimeeritud veebisaite, tänu WooCommerce-le on sellel parem e-kaubanduse funktsionaalsus. See pakub maagi pistikprogramme, samal ajal kui selle ajaveebi funktsioon on ideele lähedal. GoDaddy ei saa sellega kiidelda.

3. Kujundus

Mallide võrdlusdiagramm

GoDaddyWordPress
Teema maksumus:TasutaTasuta / 25–299 dollarit
Visuaalne toimetaja:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
Teema muutmine:✘ EI&# x2714; JAH
Vastuvõtvad mallid:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:✘ EI&# x2714; JAH

Mõnikord võime veebisaidi koostaja väärtuse evakueerida pakutavate mallide abil. See on koht, kus GoDaddy pole kaugeltki täiuslik. Praegu pakub platvorm kuskil umbes 20 teemat. Kõige hullem on see, et GoDaddy ei paku oma mallide muutmiseks midagi. Teisisõnu, peate tegema koostööd sellega, et saate ükskõik, kas teile meeldib või mitte.

Üldine kujundus pole üldse halb. Mallid näevad välja stiilsed ja ajakohased. Kuid kuigi valik on üsna piiratud, näib redigeerimise ja kohandamise tööriistade puudumine olevat suur varjukülg. Hea uudis on see, et kõik teemad on mobiilisõbralikud. Lisaks pakub süsteem armatuurlauale juurdepääsu lauaarvutitele ja mobiiltelefonidele juhuks, kui peate oma tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu liikvel muutusi tegema..

WordPressil on tõenäoliselt rikkaim mallide kogu. Kasutajatele on saadaval tuhandeid mobiilselt reageerivaid teemasid. Nende hulka kuuluvad ajaveebid väikeste ettevõtete saitidele, arvukalt digitaalsete kaupluste paigutusi, portfelle, veebiajakirju, Amazoni ostujuhendid ja palju muud. Mõni teema on tasuta, mõni aga tasuline. Kui soovite millegi erineva vormi tasuta malle koos miljonite allalaadimistega, peate eksklusiivse paigutuse eest maksma vahemikus 30 kuni 200 dollarit.

GoDaddy veebisaidi ehitaja vs WordPress: GoDaddy veebisaidi ehitaja kaotab taas oma 20 malli ja nullilähedaste kohandamistööriistadega. WordPressi kasutajatel on piiranguteta juurdepääs tuhandetele tasuta ja tasulistele teemadele, mis sobivad teie veebisaiditüüpide jaoks.

4. Klienditugi

GoDaddy on algselt hostingu pakkuja. See tähendab, et tal pole klienditeeninduse osas õigusi kaotada. Platvormil on kindel tugimeeskond. See pakub ühenduse loomiseks mitut kanalit:

 • GoDaddy foorum – siin võite rääkida kogenumate GoDaddy kasutajatega ja küsida nõu.
 • Tugi telefoni teel – hea viis tugijuhtidega otse ühendust võtta.
 • Abikeskus – GoDaddyl on kindel teadmistebaas, kus on palju artikleid ja juhendeid.

Põhiprobleem on see, et mõnikord võtab juhtide reageerimine liiga kaua aega. See võib olla natuke masendav.

WordPressil pole telefoni teel ega reaalajas saadaval tüüpilist tugimeeskonda. Kui teil on probleeme, peate selle ise lahendama. Siin võib kasulikuks osutuda netis surfamine. Ärge unustage, et WordPress on üks pikaajalisemaid ja populaarsemaid CMS-e maailmas. See tähendab, et võite:

 • Sirvige YouTube’i, otsides sadu video juhendeid koos reaalse elu näidetega.
 • Külastage WordPressi foorumeid koos spetsialistide ja kogenud kasutajate kogukonnaga.
 • Otsige veebis artikleid ja juhendeid, pakkudes igakülgset teavet tipplahenduste ja resolutsioonide kohta.

GoDaddy veebisaidi ehitaja vs WordPress: kui tugimeeskond on alati valmis aitama, võib see teid turvalisemaks muuta. Teisest küljest on WordPressi kasutajatel lõputud uurimisvõimalused.

5. Hinnapoliitika

Isegi odavaim Godaddy plaan näeb välja kallim, kui võrrelda seda WordPressi veebisaidiga, mida haldab Bluehost. Oleme valinud selle konkreetse hostiteenuse pakkuja, kuna see on parim panus WP-põhiste veebisaitide jaoks, võttes arvesse sujuvat integratsiooni automaatset installimist, pistikprogrammide värskendusi jne. Vaatame nüüd hindu lähemalt.

Godaddy pakub praegu 4 erinevat kava. Nad sisaldavad:

 • Isiklik plaan ilma funktsioonideta. Sest 5,99 dollarit saate ainult tasuta SSL-i ja majutust.
 • Äriplaani sisaldab SEO viisardit ja põhilisi e-kaubanduse tööriistu 9,99 dollarit.
 • Äri pluss Plan pakub lisaks e-posti turundus- ja reklaamikampaaniaid domeenile 14,99 dollarit.
 • Online pood on täielikult toimivate veebipoodide loomiseks 19,99 dollarit.

GoDaddy hinnakujundus

Mis puudutab WordPress Bluehost plaane, siis need on järgmised:

 • Põhikulud 3,95 dollarit kuus tasuta SSL, 50 GB SSD salvestusruumi, tasuta domeen ja turunduskrediidid.
 • Pluss kulud 5,95 dollarit piiramatu hulga saitide ja alamdomeenidega SSD-salvestusruumi.
 • Choice Plus maksab 5,95 dollarit kõigi piiramatute futuuridega + täiustatud turva- ja varukomplekt.

WordPressi hinnakujundus

Taotlege oma Bluehost allahindlust

Kõik plaanid hõlmavad juurdepääsu mallidele, pistikprogrammidele ja muudele WordPressi funktsioonidele.

Loe ka: Kui palju maksab veebisaidi tegemine.

GoDaddy veebisaidi ehitaja vs WordPress: WordPress koos Bluehostiga on odavam lahendus lisaks stabiilsele, riskivabale ja turvalisele veebisaidi kasutamisele.

Järeldus

WordPress võidab GoDaddyga võrreldes igas aspektis. Stabiilse töö, veebisaidi redigeerimise ja kohandamise osas on see paindlikum, odavam ja parem.

GoDaddyGoDaddy – võib olla hea väikeste primitiivsete saitide jaoks, millel pole keerukaid funktsioone ja ülesehitust. Algajatele on hea, kui tehnilisi oskusi ja teadmisi pole. Platvormil on lihtne ehitusprotsess, millel on vähe võimalusi juba olemasolevaid paigutusi muuta. Teisest küljest leiavad kasutajad lisaks SEO ja e-kaubanduse algfunktsioonidele ka piisavalt vidinaid ühenduse loomiseks. GoDaddy.com

WordPressWordPress – on parem valik igas aspektis. See on paindlikum. Kaasas laiem funktsioonide komplekt. See sobib hästi igas suuruses ja tüüpi projektidele. Veelgi enam, kui valite Bluehost, saate tegelikult sama kõik-ühes lahenduse WordPressi jaoks, ilma et oleks vaja oma saiti käsitsi hallata.. WordPress

WordPress hoiab oma juhtivaid positsioone veebisaidi loomise nišis. Süsteem areneb, tuues kasutajatele uusi lahendusi. GoDaddy veebisaidi ehitaja on alles väljatöötamise alguses. Loodame, et kasutajad võivad lähiajal oodata parendusi ja täiendusi. Praegu on WP parem platvorm, mida valida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me