Etsy alternatiivid

Etsy alternatiivid


Kuna valdaval hulgal käsitöölistel puudub veebidisaini oskus ja nad pole kunagi veebipoodide arendusprotsessi nüanssidest kuulnud, hakkavad nad otsima platvormi, mis hõlmaks kasutusmugavust, mugavust ja intuitiivset olemust. Hinnakujunduse aspekt on samuti väga oluline. Etsy on üks platvormidest, millega paljud kasutajad veebipõhise otsingu tegemisel kokku puutuvad.

Ükskõik, mida meisterda DIY esemeid meisterdate, on Etsyga võimalus neid hea hinnaga müüa ja klientide lojaalsus võita. See kehtib eriti juhul, kui see on teie oma kõigepealt proovige alustada e-kaubanduse äri ja te kavatsete teada saada, kas teie toode on nõudluses klientidega. Kui teil on kavatsus alustada täieõigusliku veebiettevõttega, pole Etsy turuplats parim lahendus.

Asi on selles, et konkurents on siin üsna karm ja teiega sarnaste miljonite tooteasendite puhul on üsna lihtne eksida. Ainus mõistlik Etsy alternatiiv on avage oma veebipood, mis keskendub ainult teie enda tehtud toodetele, häirimata kasutajate tähelepanu konkurentide pakutavatele toodetele.

Parimad alternatiivid Etsyle:

 1. Shopify – parim kõik-ühes e-kaubanduse lahendus
 2. Wix – e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidi koostaja
 3. Ecwid – Etsyga sarnane e-poe platvorm
 4. Ruuturuum – veebisaidi koostaja ostukorviga
 5. Weebly – lihtsaim alternatiiv Etsyle

Shopify – parim kõik-ühes e-kaubanduse lahendus

Shopify - parim kõik-ühes pood

Shopify – on parim kõik-ühes e-poe lahendus osutub Etsyle vääriliseks alternatiiviks tänu võimsale integreeritud funktsionaalsusele. See on tuntud tarkvara, mis on kogu maailmas populaarsust kogunud nišispetsiifiliste funktsioonide ja tööriistade rohkuse tõttu.

Shopify töötab kõige paremini nende inimeste jaoks, kellel on kavatsus oma tooteid veebis müüa, sõltumata nišist, millele nad keskenduvad, nende ärieesmärkidele ja veebiehituse kogemustele. Tarkvara peamised eelised on järgmised:

 • Tarkvara müügikohas. Platvormil on oma POS (Müügipunkt) tarkvara, mille peamine tähendus on lasta käsitöömeistritel müüa oma meisterdamise tooteid jaemüügipoes (võrguühenduseta režiimis), hallata mitut personali kontot ja sünkroonida raamatupidamistarkvaraga, kui selline vajadus on olemas.
 • Vastuvõtvad e-kaubanduse mallid. Tarkvara on keskendunud veebipoodide arendamisele ja seetõttu on saadaval lai valik tasuta ja tasulisi nišispetsiifilisi malle, mis on tundlikud ja hõlpsasti kohandatavad (vt Shopify poodide näited).
 • Ulatuslikud integreerimisvõimalused. Üheks eristatavaks Shopify plussiks on selle integreerimine maailmas tuntud turgude ja väliste teenustega, näiteks Xero, Quickbooks ja muu raamatupidamistarkvara.
 • Amazoni sünkroonimine. Kui teil juba on Amazoni konto või plaanite lihtsalt seda hankida, saate selle müügi suurendamiseks ja kliendibaasi suurendamiseks oma Shopify kontoga sünkroonida..
 • Otsevaade. See funktsioon võimaldab teie veebipoe toimivust jälgida (– ümberarvestuskursid, teave külastajate kohta, müügimaht, tellimusteave, klientide poolt vaadatud lehtede arv jne.) reaalajas režiimis.
 • Pettustevastane kaitsefunktsioon. Funktsioon on praegu saadaval USA kaupmeestele, kes soovivad kaitsta Shopify klientide tehtud makseid igasuguste pettuste eest.
 • Kaupluse koodid. Shopify App Marketis tasuta saadaval olev Shopcode funktsioon lihtsustab mobiilse sisseostuprotsessi, pakkudes toote QR-koode, mis sisaldavad kogu teavet müügil oleva toote kohta.
 • Liitreaalsus. täiustatud AR-funktsioon muudab veebikaubanduse protsessi interaktiivsemaks ja informatiivsemaks, pakkudes 3D-tootepilte, mida kliendid võivad uurida üksikasjalikult erinevate nurkade alt.

Shopify maksumus: Shopifil on mõõdukas hinnapoliitika, mis vastab täielikult tema plaanides pakutavale funktsioonile. Tarkvaral pole täiesti tasuta plaani, kuid 14-päevase tasuta prooviperioodi ajal on võimalus testida selle integreeritud funktsioone. Tasuliste tellimuste osas on süsteemil kolm hinnakujunduslahendust. Nende hulka kuuluvad Basic Shopify, Shopify ja Advanced Shopify. Nende maksumus moodustab vastavalt 29, 79 ja 299 dollarit kuus. Pidage meeles, et tarkvara ei võta teenuses tehtud tehingute eest lisatasusid, vaid krediitkaardimaksete eest võtab komisjonitasu.

Proovige Shopify’i tasuta

Wix – parim e-kaubanduse jaoks valmis veebisaitide koostaja

Wix - parim e-kaubanduse jaoks valmis veebisaitide koostaja

Wix – on üks populaarsemaid e-kaubanduse jaoks valmis veebisaitide ehitajaid, mis on ka Etsy turul kõige lihtsam alternatiiv. Saate seda hõlpsalt kasutada mis tahes veebisaiditüübi, sealhulgas veebipoe käivitamiseks.

Süsteem on lihtne, mugav ja kõigile arusaadav, sõltumata olemasolevatest veebikujundamise oskustest, teadmistest ja asjatundlikkuse tasemest. Kaasas visuaalne redaktor ja lohistamise funktsioon, mis lihtsustab veebi loomise protsessi ja võimaldab kohandada veebisaidi kujundust ilma tõsise vaeva ja ajakaotuseta. Siin on veebisaidi koostaja peamised eelised:

 • Wixi e-kaubandus. Süsteemil on oma e-kaubanduse platvorm, mis on loodud väikeste ja keskmiste veebipoodide jaoks, ning sellel on mitu kohandatavat valikut ja funktsioone (tootegaleriide lisamine ja kohandamine, veebipoe professionaalne haldamine, maksevõimaluste seadistamine, maksu- ja saatmisparameetrid, kupongid ja allahindlused, ööpäevaringne klienditugi, CSV-toodete import / eksport, postisaadetiste saatmine, tellimuste jälgimise olekud ja varude loendid.).
 • e-kaubanduse mallid. Veebisaidi koostaja paistab rahva hulgast silma rikkaliku nišimallide kollektsiooni tõttu, mis on optimeeritud mobiili sirvimiseks ja mida saab soovi korral kohandada (vaadake Wixi e-kaubanduse näiteid).
 • Kujunduse redigeerimise lahendused. Veebisaidi koostaja võimaldab süsteemi kasutajate vajaduste ja oskuste järgimiseks valida kahe mugava kujunduse redigeerimise lahenduse hulgast. Edasijõudnud Wix ADI tööriist on suurepärane valik algajatele, kes teevad oma esimesed sammud veebisaidi arendamisel ja kellel pole seega piisavalt oskusi, et kerge vaevaga alustada. See funktsioon aitab neil veebipoodi automaatselt kujundada vastavalt nõudmisel esitatud sisule. Teine võimalus on kasutada standardset Wix Editori võimaldab sügavamat disaini kohandamist.
 • Rakenduste turg. Wix App Market pakub laia valikut tasuta ja tasulisi rakendusi ja vidinaid, mida saab teie e-kaubanduse veebisaidile integreerida, et anda sellele täiendavaid funktsioone (Müüa allalaadimisi, Amazoni vidin, asub – Store Mapper, veebipoe reklaamid, poodide mõõdikud, veebimaksed, Wixi kauplused, Google’i reklaamid & Shopping, lihtsustatud e-kaubandus, Google’i reklaamide hankimine, Fetchy saatmine, ShipStationid ja palju muud).
 • Mitmekeelne tugi. Veebisaidi koostajal on integreeritud mitmekeelne tugi võimaldab luua veebipoode erinevates keeltes. See peaks lõpuks aitama luua tugevaid partnerlussuhteid rahvusvaheliste klientidega, suurendades sellega müügimahtu ja liikluse mahtu.
 • Tõuse Wixi poolt. Wix paistab rahva hulgast silma ka oma kallima Ascend by Wix funktsiooni tõttu. See on kõik-ühes CRM lahendus mis võimaldab juurdepääsu umbes 20-le ärivahendile ja tootele, mis on saadaval ühes kohas. Nende rakendamine aitab kaasa veebipoodide tõhusale reklaamimisele ja turundusele. Tõusmise abil saate optimeerida kliendisuhtluse võimalusi ja kasutada mitut integreeritud ärifunktsiooni, näiteks töövood, hinnapakkumised, arved, automatiseerimine, ülesanded & Meeldetuletused.

Wixi maksumus: Wixil on tasuta kunagi lõppev plaan, mis vastab nende kasutajate vajadustele, kellel on kavatsus uurida süsteemi põhifunktsioone. Professionaalse e-kaubanduse veebisaitide arendamisega võimaldab süsteem valida kahte tüüpi tasuliste plaanide hulgast: tavaline ja äri / e-kaubandus. Ilmselt töötab teine ​​plaanide rühm veebipoodide loomisel kõige paremini. Sellesse paketti kuuluvad tellimused on järgmised: Business Basic, Business Unlimited, Business VIP ja Enterprise. Nende maksumus moodustab vastavalt 23, 27, 49 ja 500 dollarit kuus.

Proovige Wixi tasuta

Ecwid – Etsyga sarnane poodiplatvorm

Ecwid - Etsyga sarnane poodiplatvorm

Ecwid – on ostukorvi pistikprogramm, mille saate integreerida oma veebisaidile mis tahes CMS või peaaegu iga veebisaidi koostaja, et pakkuda sellele täiustatud e-kaubanduse funktsioone. See on päris kena alternatiiv Etsy kasutajatele, kellel on juba oma veebisaidid ja kes plaanivad midagi nende kaudu müüa.

Heitke pilk Ecwidi e-kaubanduse eripäradele:

 • Universaalne vaateaken. Ecwid ei paku mallikomplekti, kuid sellel on universaalne vaateaken kõigi sellega loodud e-kaubanduse veebisaitide jaoks. Lisaks saate valida laomalli värviskeemi, luua nullist oma kujunduse, kasutades CSS-i oskusi, või valida unikaalse individuaalse tasulise teema.
 • eBay sünkroonimine. Oma Ecwidi konto saate sünkroonida eBay kontoga, et suurendada oma müügimahtu ja suurendada kliendibaasi.
 • Konkreetsed e-poe valikud. Ecwidi pistikprogramm pakub komplekti korralikke e-kaubanduse valikuid, sealhulgas aruanded, tootekataloog, kliendibaas, maksud ja kohaletoimetamise seaded, ostukorv, maksevõimalused, suhtlusvõrgustiku integreerimine, teatise seaded ning võimalus installida tasuliste rakenduste pakette, mida on vaja täiustamiseks veebipoe jõudlus.
 • Toote import / eksport. Sarnaselt standardsetele e-kaubandussüsteemidele võimaldab Ecwid importida / eksportida tooteid CSV-vormingus. Seda võib vaja minna tellimuste, tooteteabe, kliendiandmete ja muu sellega seotud teabe edastamiseks ühelt e-poe platvormilt teisele liikudes..
 • Mitmekeelne tugi. Pistikprogramm pakub mitmekeelset tuge, mis võimaldab tõlkida valmis veebipoe teie valitud enam kui 50 keelde. Teisisõnu saavad teie kliendid ja potentsiaalsed partnerid sirvida teie veebipoodi keeles, mille nad valivad asukohaaspekti või isiklike eelistuste põhjal.
 • Integreerimisvalikud. Ecwid ei saa kiidelda ulatuslike integreerimisvõimalustega, kuid leidub kena valik vidinaid / rakendusi, mida saate valida ja oma e-poe veebisaidile integreerida. Neist populaarseimad on praegu: Printful, AfterShip, Lucky Orange, Xero, Mailchimp, ShipStation, Freshbooks, Zapier, 71 £, LiveChat, ShippingEasy ja mõned teised.
 • Mitme müügikanali suvandid. Pistikprogramm võimaldab juurdepääsu mitmesugustele müügikanalite variantidele. See võimaldab teil müüa tooteid erinevatel platvormidel, juhtida ja juhtida protsessi ühest administraatori paneelist. Lisaks saate valida mitme sotsiaalse meedia integratsiooni hulgast, sealhulgas Instagram, Facebook, Amazon, Shopzilla, Nextag, Google Shopping ja palju muud.

Ecwidi maksumus: Ecwidil on tasuta plaan, mis võimaldab lisada 10 müügiks pakutavat toodet. Tasuliste plaanide maksumus sõltub nende tingimustest. Pistikprogramm pakub praegu kolme tasulist tellimust, nimelt riskikava, äriplaanid ja piiramatu plaan. Nende maksumus on 15, 35 ja 99 dollarit kuus. Kui soovite aga eelarvet kokku hoida, saate teha ühekordseid iga-aastaseid makseid. Sel juhul maksavad plaanid teile kuus 12,50, 29,17 ja 82,50 dollarit.

Proovige Ecwidi tasuta

Ruuturuum – veebisaidi koostaja ostukorviga

Ruuturuum - veebisaidi koostaja ostukorviga

Ruutruum – on usaldusväärne USA-s asuv veebisaitide koostaja, kellel on ostukorv, mis positsioneerib end esialgu blogide, väikeste veebipoodide ja portfellide käivitamise ja haldamise tarkvarana. Teenus toimib suurepärase Etsy alternatiivina loojatele, kes soovivad oma tooteid parimal viisil tutvustada. Sellega loodud veebisaidid on ahvatleva väljanägemisega ja korraliku jõudluse tagamiseks hästi üles ehitatud (vt elavad tõestused).

Veebisaidi koostaja peamised eelised on järgmised:

 • e-kaubanduse tööriistad. Ruuturuumil on hulk spetsiifilisi e-kaubanduse tööriistu, mis on spetsiaalselt ette nähtud teie veebipoe jõudluse uhiuuele tasemele viimiseks (sotsiaalmeedia nupud, pildi- ja fotogaleriid, pukseerimisredaktor, hüljatud ostukorvide taastamine jne.). Süsteem võimaldab ka SSL-i sertifikaadi täiesti tasuta ühendada, integreerida ostukorv mis tahes veebilehele, luua tooteesitlusaknaid, manustada Google Mapsi, lubada kommenteerimise ja e-posti teel turundamise funktsioone. Lisaks on võimalik oma veebipoodi integreerida sotsiaalmeedia kontosid, nimelt Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Behance, Twitch, Yelp, Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Pinterest, SoundCloud ja palju muud. Muude elementide hulgas, mida saate oma veebisaidile lisada, on mõistlik mainida veebipoe logo, veebikalendrit ja palju muud. Need aitavad teil tõsta klientide kaasamise määra ja müügimahtu.
 • Tootehaldusvalikud. Ruuturuum võimaldab teil üles laadida ja hallata piiramatut tootekataloogi koos mitme variandi ja SKU-ga, korraldada üksusi siltide ja kategooriatega, kohandada nähtavuse ja ajastamise sätteid jne..
 • Integreeritud statistika kogumise tööriist. Veebipoe toimivuse jälgimiseks on võimalus integreerida Google Analyticsi tööriistad või valida spetsiaalne Squarespace Metrics App.
 • Vastuvõtlikud nišimallid. Ruuturuumis on piiratud e-kaubanduse mallide kogu, kuid teemade kvaliteet (mis reageerivad vaikimisi) on tipptasemel. Veebipoe kujunduse kohandamise kallal töötades saate valida kaanelehe ehitaja ja kasutada seda veebipoe kaane loomiseks. Lisaks saate juurdepääsu digitaalkaupluste Checkouti lehe redigeerijale, mis võimaldab teil kohandada veebipoe kujundust.
 • Võtke ühendust vormi ehitajaga. Võite oma veebipoe kohandamiseks kasutada sisseehitatud kontaktvormi või valida kontaktvormi koostaja, et luua oma peente kasutajate süüdistamise tööriistad.
 • Klientide kaasamise tööriistad. Ruuturuumi abil saate oma klientide seotust tõsta, manustades videoid, pilte ja tooteid veebipoe lehtedele, ajaveebi postitustele, sündmustele jne..
 • Mitu kaasautorit. Ruuturuum julgustab meeskonnatööd veebipoodide arendamisel. Teie ülesandeks on kontrollida veebidisaini protsessi, määrates oma meeskonna liikmetele spetsiaalsed juurdepääsuõigused. Nende rollide hulgas, mida saate oma meeskonna liikmete vahel jaotada, on mõistlik nimetada administraatorit, arveldust, aruandlust, sisutoimetajat, usaldusväärset kommentaatorit, kommentaaride moderaatorit, poehaldurit jne..
 • Acuity sõiduplaani koostamine. Veebisaidi koostaja lubab ka oma kallimatega integreerida Acuity sõiduplaani platvorm. See on professionaalne veebipõhine kohtumiste ajastamise süsteem, mida hindavad eeliseks veebipoodide omanikud, kes soovivad luua oma kohaliku ettevõtte jaoks usaldusväärse veebisaidi. Teenus võimaldab teil veebis kohtumisi teha / hallata, e-kaubanduse ülesannete ajastamiseks kasutada mitut integreeritud väikeettevõtte tööriista ja muid funktsioone.

Ruuturuumi maksumus: Veebisaidi koostajal pole tasuta plaani, kuid see pakub 14-päevast prooviperioodi. Kui soovite käivitada täisfunktsionaalse veebipoe, saate tellida ühe tasulistest plaanidest, mida veebisaidi koostaja pakub. Nende hulka kuuluvad isiklik, äri-, põhi- ja edasijõudnutele. Nende liitumiste hind moodustab kuus 12, 18, 26 ja 40 dollarit.

Proovige ruutu tasuta

Weebly – lihtsaim alternatiiv Etsyle

Weebly - lihtsaim alternatiiv Etsyle

Weebly – on Etsy jaoks lihtsaim alternatiiv ja üks populaarsemaid veebisaitide koostajaid, kes paneb praegu suurt rõhku e-kaubanduse veebisaitide arendamisele. Süsteemil on mugav lohistamisredaktor ja kasti mudeli struktuur, mis lihtsustab veebidisaini protsessi. Süsteem on kasutajasõbralik kõigile, kes soovivad käivitada kvaliteetse veebisaidi. See annab võimaluse kasutada ka CSS / HTML-i oskusi, et anda teie veebisaidile täiuslik välimus ja toimivus.

Allpool on loetletud Weebly peamised eelised Etsy ees:

 • e-kaubanduse mootor. Weeblyl on täisfunktsionaalne e-poe mootor, mis võimaldab teil luua ja hallata funktsionaalset veebipoodi (integreeritud ostukorv, turvalised maksevõimalused, toodete ja tellimuste jälgimine, toodete üleslaadimine ja haldamine, tarnimise seadistamine, käsitsi valmistatud esemete erisätted jne).
 • e-kaubanduse mallid. Weeblyl on kollektsioon kvaliteetseid ja reageerivaid e-poe malle, mida saate kohandada laua- ja mobiiliversioonides (vaata tõelisi näiteid).
 • Otsingufiltri valik.See funktsioon pakub Weebly kasutajatele võimalust sirvida tootevalikut, sorteerida see mitme parameetri järgi, sealhulgas hind, värv, tüüp, mõõtmed ja muud omadused.
 • E-posti turundus. Süsteem teavitab kliente kaupluses toimuvatest uudistest ja sündmustest (allahindlused ja eripakkumised, tooteuuendused, müügiks pakutavad uued pakkumised jne).
 • Mobiilirakendused. Veebipoodi saate hallata liikvel olles, installides Weebly pakkumised Androidi ja iPhone’i jaoks.
 • CSV-faili importimine / eksportimine. Kui teil on juba Shopify või Etsy veebipood, saate selle Weeblyle üle kanda, importides / eksportides tooteid CSV-failist.
 • Weebly reklaamiriist. See aitab tutvustada teie tooteid kõige soodsamas valguses, et edendada veebipoe reklaamimist.

Weebly maksumus: Weeblyl on e-kaubanduse veebisaitide jaoks eraldi hinnakujundusplaanid. Nende maksumus jääb vahemikku 8 dollarit kuus ja 25 dollarit kuus. E-kaubanduse veebisaiti luues saate kasutada ka arenenud jõudlusplaani, mis sobib hästi ka kogenud jaemüüjatele. Selle maksumus moodustab 38 dollarit kuus, kui teete ühekordse aastase makse.

Proovige Weeblyt tasuta

Alumine joon

Kõigile neile kasutajatele, kes pole mingil põhjusel turul rahul, on arvukalt väärilisi Etsy alternatiive. Need erinevad omaduste, omaduste komplektide ja hinnakujunduse poolest, kuid need on kõik lubada luua toredaid ja täisfunktsionaalseid veebipoode.

Teenuse valimine, mis saab Etsy jaoks parimaks alternatiiviks, on tõesti väljakutse. Kõige sobivama teenuse määratlemiseks kulub aega ja vaeva, mis vastab ka teie vajadustele, oskustele ja nõuetele. Just sellepärast soovitame katsetada kõiki artiklis ülevaadatud platvorme, et teha valik, millega olete täiesti rahul.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me