Dreamweaver vs Webflow

Dreamweaver vs Webflow


Dreamweaver та Webflow – це інструменти веб-побудови, які дозволяють створювати вражаючі, візуально привабливі та функціональні проекти.

Однак системи відрізняються за своїм набором функцій та підходом до веб-дизайну, що може вплинути на складність процесу створення веб-сторінок і призвести до того, що ви скористаєтесь у довгостроковій перспективі.

Швидкий знімок:

Adobe DreamweaverAdobe Dreamweaver – це те офлайн-конструктор веб-сайтів, яка спрямована на створення, керування та публікацію веб-сайтів та додатків офлайн та керованих ними. Система надається як частина послуги Creative Cloud, яка надає доступ до безлічі інших функцій та інструментів, які пропонує платформа. Adobe Dreamweaver

Веб-потікWebflow – це один з найкращих розробників веб-сайтів, який досить багатий на функції та складний для новачків. Таким чином, система в основному фокусується на потребах, навичках та вимогах веб-експертів, надаючи доступ до безлічі варіантів налаштування дизайну. У цьому відношенні його можна порівняти з CMS як WordPress або його плагін – Елементтор оскільки потрібен час і зусилля, щоб звикнути до інформаційної панелі системи. Веб-потік

Яка система – Dreamweaver або Webflow – лідер порівняння? Хто з них пропонує більш універсальний та потужний функціонал і хто з них сподобається переважній кількості користувачів? Щоб отримати відповіді на ці та інші питання, ми склали неупереджене порівняння обох платформ, що може допомогти визначити переможця.

1. Простота використання

 • Сонник. Як програмне забезпечення в режимі офлайн, Dreamweaver вимагає завантаження та встановлення, але це, мабуть, найпростіша річ, яку ви можете зробити під час роботи з системою. Просто зареєструйтеся на платформі Adobe або увійдіть у існуючий обліковий запис (якщо у вас є) для початку роботи. Платформа не дуже складна в освоєнні, але вона дещо відрізняється від стандартних розробників веб-сайтів. Відповідно потрібно трохи зусиль і часу, щоб освоїти нюанси роботи з системою.

  Adobe Dreamweaver Editor

  Як тільки ви закінчите процедуру реєстрації, система попросить вас вказати рівень вашого знання веб-дизайну, а також кількість користувачів, які працюватимуть над проектом. Однією з безперечних важливих моментів системи є те, що дозволяє створювати індивідуальні та командні проекти, що є реальною перевагою для агентств веб-дизайну які беруть участь у розробці проектів на замовлення.

  Інформаційна панель Dreamweaver є цілком зрозумілою та інтуїтивно зрозумілою, з великою кількістю доступних інструментів та функцій. Вам потрібно вибрати шаблон, який відповідає спеціалізації вашого проекту, і приступити до його налаштування. Система пропонує можливість зберегти проект, щоб продовжувати працювати над ним, коли потрібно.

 • Веб-потік. Конструктор веб-сайтів – це не найпростіша система, яку ви можете знайти в Інтернеті. Незважаючи на те, що він пропонує швидкий і досить простий процес реєстрації, його приладна панель і панель управління все ще складні і перенасичені інструментами та функціями, які можуть здатися складними для першокласників. Щоб почати працювати з платформою та її параметрами потрібно зусиль та час.

  Редактор веб-потоків

  Недарма, розробник веб-сайтів в основному націлений на професійних веб-дизайнерів. Працюючи з Webflow, ви повинні бути готові використовувати свої знання з кодування, оскільки система дозволяє створювати персоналізовані проекти за допомогою редагування HTML-коду.

Dreamweaver vs Webflow. Системи відрізняються своєю складністю та необхідним рівнем знань веб-дизайну. Однак, Webflow, здається, набагато простіше рішення порівняно з Dreamweaver. Незважаючи на те, що панель приладів виглядає трохи непосильною через різноманітність налаштувань та інструментів, все-таки можна створити веб-сайт без рядка коду. Те ж саме не можна сказати і про Dreamweaver.

2. Набір функцій та гнучкість

 • Сонник. Програмне забезпечення є функціональним та функціональним, що дозволяє створювати з ним усілякі проекти. Він надає доступ до декількох інструментів для налаштування дизайну, які різняться в області застосування та рівні складності. Новачкам доведеться вкласти трохи часу та зусиль на його дослідження, тоді як досвідчені веб-розробники знайдуть його гнучким та насиченим функціями, щоб почати працювати на своїх веб-сайтах та офлайн-програмах. Зверніть увагу, що Dreamweaver вимагає знання та застосування мов програмування, особливо якщо ви маєте намір розробити з ним професійні проекти.

  Adobe Dreamweaver редактор коду

  Система оснащена зручною опцією попереднього перегляду, яка дає змогу вчасно бачити результат вашої роботи та контролювати всі внесені вами зміни. Користувачі можуть отримати доступ до вдосконаленого інтегрованого редактора коду, де вони зможуть працювати з багатьма популярними кодами, такими як CSS, HTML, PHP, JavaScript та багато іншого. Хороша новина полягає в тому, що сам процес роботи з кодами в Dreamweaver стає простим завдяки інструменту автоматичного заповнення коду, з яким постачається система. Інструмент записує всі коди для вас після того, як ви додасте їх до проекту. Це приємна користь для некодерів, які лише вивчають систему та основні нюанси роботи з нею. Незалежно від веб-сайту чи програми, які ви запускаєте в системі, вони будуть доступні як на мобільних, так і на настільних пристроях, незалежно від роздільної здатності та розмірів екрана.

  Наскільки Dreamweaver є частиною пакету інструментів Adobe, він ідеально інтегрується з іншими продуктами Adobe. Це ще одна родзинка програмного забезпечення, що дозволяє користувачам отримувати доступ до розгалуженої Creative Cloud Library та Adobe Stock Marketplace. Серед продуктів, які ви можете знайти та інтегрувати тут, можна згадати Premiere Pro CC, After Effects CC, Illustrator CC, InDesign CC, Dimension CC та Animate CC, Photoshop CC та багато іншого. Крім того, система дозволяє вибирати та інтегрувати деякі популярні сторонні системи та інструменти, такі як Bitbucket, Business Catalyst, GitHub тощо.

  Інші важливі функції Dreamweaver охоплюють підсвічування та перевірку синтаксису, наявність Marketkit Marketplace, попередній перегляд перегляду в режимі реального часу, підтримка багатомовності (Англійська, польська, голландська, шведська та турецька мови), інтегрована підтримка сертифікатів та CMS.

 • Веб-потік. Попередні відгуки Webflow (ви можете їх прочитати тут і тут) вказали, що система надає доступ до безлічі функцій та інструментів, завдяки яким вона виділяється з натовпу. Незважаючи на те, що розробник веб-сайтів трохи перенасичений інструментами та функціями панелі інструментів, він все ще може запропонувати цільовій аудиторії. Таким чином, розробник веб-сайтів оснащений потужним редактором HTML / CSS, який дозволяє створювати персоналізовані проекти високого класу, потужні блоги, параметри електронної комерції та інтеграції.

  Електронна комерція Webflow

  Webflow дає змогу створювати невеликі та середні веб-магазини, де можна продавати як фізичні, так і цифрові продукти. Функціональність цих веб-сайтів порівняно з тими, створеними на спеціалізованих розробниках веб-сайтів Шопіруйте, обмежена через обмеження електронної комерції, з якими система поставляється. Серед найпоширеніших функцій, якими ви можете скористатися, має сенс згадати інтеграцію кошика, створення та оновлення галереї товарів, реалізацію знижок, а також коригування налаштувань оплати та доставки. Збір інформації про користувачів – ще одна особливість, яка сприяє розвитку та просуванню веб-магазинів, створених за допомогою Webflow.

  Розробник веб-сайтів також надає переваги в варіантах інтеграції. Система дозволяє вибирати та використовувати переваги, надані сторонніми службами, такими як Zapier, Lottie, After Effects, Lightbox та багато іншого. Ці функції дозволяють створювати привабливі відео- та фотогалереї, підвищувати продуктивність та дизайн проекту, підвищувати рівень залучення клієнтів тощо.

Dreamweaver vs Webflow. Якщо він вирішує функціональний аспект, Webflow може вважатися чітким лідером порівняння. Веб-потік оснащений блогів високого класу, електронною комерцією та інтеграцією, які позитивно впливають на рівень генерації та утримання користувачів. Однак той факт, що Webflow схожий на CMS, дозволяє будь-коли перейти на WordPress, якщо є щось, що вас з якоїсь причини не влаштовує.

3. Конструкції

Таблиця порівняння конструкцій

СонникВеб-потік
Кількість тем:0200
Імпорт теми:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
 • Сонник. Програмне забезпечення дозволяє запускати різні типи проектів, включаючи блоги, цільові сторінки, бізнес-веб-сайти, веб-магазини, портфелі тощо. Однак він не пропонує інтегровану колекцію шаблонів на вибір. Натомість є можливість завантаження та встановлення тем із зовнішніх ресурсів для подальшого налаштування їх з нуля.

  Ці конструкції безкоштовні та платні, і ви можете вибрати найбільш підходящий варіант з урахуванням вашого бюджету та потреб. Маючи справу з сторонніми розробниками, переконайтеся, що перевірити надійність дизайнера, щоб отримати дійсно безпечний і якісний шаблон.

  Крім інтеграції зовнішніх конструкцій, Dreamweaver дозволяє вибирати та використовувати шаблон, створений для Joomla, WordPress і Друпал. Також можна створити чуйний макет веб-сайту для настільних та мобільних пристроїв самостійно завдяки системі на основі сітки, яку використовує програмне забезпечення.

 • Веб-потік. Колекція шаблонів Webflow є багатою та багатогранною, що яскраво проявляється у доступному приклади. Тепер користувачі можуть вибирати з понад 200 тем, які мають професійний вигляд та можуть бути налаштовані з урахуванням ваших уподобань. Команда Webflow також продовжує працювати над створенням нових сучасних шаблонів, кількість яких постійно зростає.

  Шаблони Webflow

  Розробник веб-сайтів надає доступ до безкоштовних і преміальних шаблонів, хоча між ними немає великої різниці, крім аспекту витрат. Наразі кількість безкоштовних тем становить 30 дизайнів. Платні шаблони численні, їх вартість коливається від 24 до 79 доларів за кожну тему. Що важливо, Webflow має опцію попереднього перегляду, яка дозволяє вивчити всі деталі кожного шаблону перед його вибором. Прекрасним бонусом є можливість вибрати порожній шаблон, який ви зможете налаштувати з нуля, щоб надати йому персоналізований вигляд.

Dreamweaver vs Webflow. Кількість шаблонів Webflow вище і є можливість вибрати порожню тему, щоб з легкістю розпочати роботу. У конструктора веб-сайтів є безкоштовні та платні дизайни, і він пропонує більше інструментів для налаштування дизайну, які дозволяють надати веб-сайту персоналізований вигляд. Щодо Dreamweaver, він взагалі не має готових шаблонів. Ви можете використовувати власні шаблони Adobe, щоб налаштувати їх відповідно до ваших потреб або запустити свій індивідуальний шаблон з нуля.

4. Підтримка клієнтів

 • Сонник. У системі є кілька варіантів підтримки клієнтів, які ви можете використовувати для вирішення проблем, пов’язаних із системою. Є інформаційний довідковий центр з безліччю вказівок, навчальних посібників та посібників, де ви можете натрапити на потрібні відповіді на свої запитання. Просто введіть запит у поле фільтра пошуку, і система автоматично генерує найбільш підходящі результати.

  Форуми громад це ще одне цінне джерело інформації, яке ви можете переглянути, щоб вивчити незначні нюанси системи. Це місце, де всі користувачі Dreamweaver можуть ініціювати дискусії, досліджувати різні теми, ділитися своїми знаннями щодо роботи з системою та знаходити цікаві ідеї. Крім того, Adobe пропонує підтримку в реальному часі, а також допомогу в придбанні квитків та телефону, якщо це потрібно.

 • Веб-потік. Служба підтримки користувачів розробника веб-сайту знаходиться на найвищому рівні. Є цінна База знань містять тут декілька текстових та відеоуроків, які є досить корисними для першокласників. Інформаційний блог та форум – це також джерела пошуку інформації, яка вас цікавить. Система підтримки клієнтів Webflow надає індивідуальну підтримку користувачам, які не встигли знайти відповіді на свої запитання та потребують особистої допомоги продовжувати працювати з системою. У таких ситуаціях чат і електронна пошта завжди під рукою.

  Подібно до інших Продукти Adobe та популярні професійні платформи веб-дизайну, Webflow приділяє багато уваги освіті перших користувачів, які бажають освоїти весь набір функцій системи. Для цих категорій користувачів університет Webflow – ідеальне місце для початку їхньої освіти. Тут вони можуть розкрити всі нюанси розробника веб-сайту та його потенційні переваги в застосуванні.

Dreamweaver vs Webflow. Обидві системи пропонують надійні та багатогранні варіанти підтримки клієнтів. Вони приділяють багато уваги потребам та навичкам початківців та професіоналам веб-дизайну, пропонуючи Інтернет та індивідуальні варіанти підтримки. Однак Webflow дещо переважає над Dreamweaver з точки зору допомоги користувача. Конструктор веб-сайтів пропонує універсальні варіанти підтримки, які спрощують процес розробки веб-сайтів для всіх.

5. Цінова політика

Веб-потікСонник
Варіанти ціноутворення:&# x2714; Плани сайту:
Веб-сайт
(Основні $ 12 / місяць, CMS $ 16 / міс,
Бізнес $ 36 / міс
) і
електронна комерція (Стандартний $ 29 / місяць, плюс $ 74 / місяць, розширений $ 212 / місяць);
&# x2714; Плани рахунків:
Індивідуальний
(Безкоштовно 0 / місяць, Lite $ 16 / міс,
Про $ 35 / міс
) і
Команда (Команда $ 29 / місяць, Enterprise $ 74 / місяць).
&# x2714; Індивідуальний план: $ 29,99 / місяць за 1 веб-сайт ($ 239,88 / рік із щорічною підпискою);
&# x2714; Бізнес-план: 29,99 дол. США / місяць ($ 359,88 / рік із щорічною підпискою);
&# x2714; Плани для шкіл та університетів: ($ 14,99 / місяць / користувача);
Особливості:&# x2714; Безкоштовний план;
&# x2714; CMS;
&# x2714; Необмежений хостинг;
&# x2714; Клієнтське рішення для виставлення рахунків.
&# x2714; Персональний веб-сайт для створення портфеля
&# x2714; Преміальні шрифти;
&# x2714; Інструменти соціальних медіа;
&# x2714; 100 Гб хмарного місця для зберігання.

 • Сонник. Незважаючи на те, що платформу можна завантажити, вона не пропонує повністю безкоштовного плану. Натомість є можливість протестувати його набір функцій безкоштовно за час безкоштовної пробної версії, яка триває протягом 7 днів. Це обов’язково для кожного користувача, який планує надалі використовувати систему.

  Говорячи про платні підписки, Dreamweaver пропонує кілька особистих та ділових планів, які пропонують широкий спектр функцій, що відповідають різноманітним потребам користувачів. Крім того, система пропонує індивідуальні плани для навчальних закладів, у тому числі школи та університети.

 • Веб-потік. Що стосується цінової політики, Webflow дотримується моделі freemium, яка робить її подібною до Вікс або Мобіриза. Він пропонує безкоштовний план, який не закінчується, і кілька платних підписок. Безкоштовний план може бути корисним лише для тестування набору функцій платформи, але щоб отримати доступ до його розширених функцій та запустити веб-сайт, навантажений функціоналом, має сенс перейти на одну з платних підписок..

  Webflow пропонує широкий та універсальний підхід до ціноутворення. Він містить дві групи планів, які охоплюють більш детальні підписки, щоб забезпечити свободу вибору, виходячи з потреб та вподобань користувачів веб-дизайну. Великі групи підписок включають План сайту та облікових записів. Кожен із них, у свою чергу, потрапляє до менших груп передплати. Таким чином, Плани Сайтів представлені підписками на веб-сайт та електронну комерцію, тоді як Плани облікових записів включають індивідуальні та командні підписки. Але це не все: кожна з цих груп планів містить кілька варіантів ціноутворення, які відповідають універсальним потребам користувачів. Більше того, Webflow пропонує розширене рішення для виставлення рахунків, яке дозволяє фрілансерам безпосередньо обговорювати варіанти оплати зі своїми клієнтами, а не платити за користування системою..

Webflow проти Dreamweaver. Що стосується цінового аспекту, Webflow також переважає над Dreamweaver. Розробник веб-сайтів пропонує більше планів, які пропонують доступні ціни та надають різноманітні умови та послуги. Це дає можливість користувачам вибрати більш кращий варіант, який найкраще підходить для потреб веб-дизайну. Dreamweaver не може забезпечити однакові альтернативи ціноутворення.

Нижня лінія

Dreamweaver та Webflow – це зовсім різні сервіси, які використовуються для запуску та управління проектами різних типів. Однак системи використовують різноманітні підходи до процесу веб-дизайну, і вони також мають помітні відмінності, які можуть впливати на вибір користувачів.

Adobe DreamweaverAdobe Dreamweaver – це потужне автономне програмне забезпечення, яке вимагає завантаження та встановлення. Він включений до пакету послуг Creative Cloud і дозволяє створювати, публікувати та редагувати професійні проекти, включаючи веб-сайти та додатки. У системи немає вільного плану, але він пропонує 7-денний пробний період, який дозволяє протестувати його функції, встановлені на перевагу. Adobe Dreamweaver

Веб-потікWebflow – це розробник веб-сайтів, який націлений на професійних веб-розробників і дозволяє створювати функції, що мають функціональні можливості, для особистого та ділового використання. Послуга є досить складною, і вона потребує освоєння часу та зусиль, щоб освоїти та потім правильно використовувати. Розробник веб-сайтів пропонує широкі можливості налаштування дизайну, електронну комерцію, блоги та інтеграцію. Веб-потік

Що стосується вибору інструменту веб-побудови, щоб розпочати проект із нього, то спочатку має сенс проаналізувати та врахувати сподівання вашого веб-дизайну та тип проекту, який, як ви очікуєте, скористаєтеся в довгостроковій перспективі. Переглянувши обидві системи веб-дизайну, можна зробити висновок, що Webflow є безперечним лідером порівняння з усіх точок зору..

Adobe Dreamweaver vs Webflow: Порівняльна діаграма

Adobe DreamweaverВеб-потік
1. Легкість8 з 109 з 10
2. Особливості7 з 109 з 10
3. Дизайн8 з 109 з 10
4. Підтримка10 з 109 з 10
5. Ціноутворення9 з 109 з 10
Загалом:8.2 з 109.2 з 10
Спробуй зараз Спробуй зараз
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me