CMS vs veebisaidi ehitaja

cms vs veebisaidi ehitaja


Veebisaidi loomine nullist on tänapäeval lihtsamaks muutunud. Kui algajad võivad valida lihtsa intuitiivse liidese ja lohistamisfunktsiooniga veebisaidi koostaja, et luua ja juurutada kodeerimisoskuseta sõna otseses mõttes igat tüüpi saite, eelistavad kogenumad arendajad üldiselt CMS-i (sisuhaldussüsteeme), millel on rohkem veebide kujundamise vabadust rakendada ükskõik millist stiili ja kasu suuremast paindlikkusest. Valik sõltub peamiselt kasutaja eesmärkidest ja tehnilisest taustast.

Kiire hetktõmmis:

CMSCMS – on keerulisem platvorm, mis on tavaliselt avatud lähtekoodiga lahendus. See ei tähenda piiranguid veebi kujundamisel ja kohandamisel. HTML-i ja CSS-i hea tundmine võimaldab teil luua sõna otseses mõttes mis tahes isetehtud elementide ja plokkidega veebisaidi, et teie sait eristuks konkurentidest. Oma eesmärkide saavutamiseks peab teil olema hea kodeerimise kogemus ja tehniline taust. Bluehost.com

Veebisaidi koostajaVeebisaidi koostaja – on hea alternatiiv mittetehnikutele ja algajatele, kes ei soovi seda õppida. Sellistel platvormidel on tavaliselt DIY-elemendid ja lohistamisfunktsioonid, et muuta ehitusprotsess lihtsaks, kiireks ja arusaadavaks. Tarkvara pakub sisseehitatud funktsioonide, rakenduste ja lisandmoodulitega valmis malle ja paigutusi, ehkki kolmanda osapoole integreerimine võib siiski olla saadaval. Wix.com

Mis on funktsionaalsuse, hinna, paindlikkuse ja muude oluliste tegurite osas parim valik? CMS vs Website Builder peab rõhutama mõlema platvormi peamisi puudusi ja puudusi, määratledes selle, mis kõige paremini teenib teie konkreetseid eesmärke.

1. Kasutuslihtsus

 • CMS. Selle klassi süsteemid on programmid, millele tuleb installida majutamine (kaugserver, see tähendab ketas spetsiaalses Interneti-ühendusega arvutis). See on tarkvara – täpselt nagu ükski neist, mida arvutis kasutate. Ainus erinevus on see, et see tarkvara tuleks installida arvutisse, mis on saadaval ööpäevaringselt ning sisaldab spetsiaalseid seadmeid ja sätteid. See on vajalik süsteemiga loodud veebisaitide globaalses võrgus kättesaadavaks tegemiseks. See on server, mida saate osta ükskõik milliselt hostingu pakkujalt.

  Wordpress Editor

  CMS-i kasutamise protsess on järgmine: süsteemi allalaadimine, installimine ja põhiseadistamine (peate looma ja seadistama andmebaasi, kuhu teie veebisaidi sisu hoitakse). Seejärel peate seadistama teatud süsteemi vajaduste rahuldamiseks hostimise (nüansid võivad erineda).

  Pärast seda saate oma veebisaidil tööd alustada. See tähendab, et te ei lähe ilma ettevalmistusteta üldse. Jah, on ka hostinuppe, mille seaded pakuvad populaarse CMS-i (WordPress või näiteks Opencart). Selle tulemusel saate veebisaidi armatuurlaua, hostimise juhtpaneeli ja domeeniregistri konto (mõnikord saate domeeninime osta hostiteenuse pakkujalt). Nii saate 2-3 sisselogimispaari, paroole ja liideseid, mis on vajalikud teie veebisaidi korrektseks tööks. See on liiga palju ja ebamugav.

 • Veebisaitide koostaja. Seda tüüpi süsteemide peamine eristus on komplekteerimata funktsioonide komplekt. See tähendab, et kui teenuse ametlikul veebisaidil on märge, et süsteemi saab kasutada näiteks ajaveebide ja veebipoodide loomiseks, saate nende veebisaiditüüpide realiseerimiseks kõik vajalikud funktsionaalsed elemendid. Lisatööriistu pole vaja otsida / osta. Kompleksis pakutakse hostimist (mis on juba seadistatud), domeeninime registreerimise võimalust ja komplekti malle. See on saadaval sama liidese osas ja see on algajatele väga mugav. Sa lihtsalt registreerud süsteemis ja hakkad seda kasutama. Veebisaidi koostaja kodulehe külastamisest kuni hetkeni, kui hakkate sellega tegelema, kulub vaid paar minutit. See on mugav.

 • Veebisaidi koostaja toimetaja

  Sellised süsteemid olid algselt mõeldud algajatele ja loodi alternatiivina keerukale CMS-ile ja käsitsi kirjutatud koodidele. Enamik neist ei vaja kodeerimist, kujundamisoskust ja teatud veebisaidi ülesehitust. Reeglina on nende liidestes rikkalik näpunäidete komplekt, KKK, veebivestlus jms. Siinkohal on kõige olulisem see, et mallid saaksid demosisu. Vaadates seda, saab algaja paremini aru, kuidas veebisait tuleks kujundada ja milline sisu peaks seal olema saadaval.

  Kvaliteetsete veebisaitide koostajate pakutavad funktsioonid on enam kui piisavad täiustatud ja visuaalselt atraktiivsete veebisaitide arendamiseks. Neid on lihtne kasutada nii veebidisaini plusside (standardprojektide kiiremaks loomiseks) kui ka algajate poolt (see on sageli ainus viis oskusteta veebisaidi loomiseks).

CMS vs veebisaidi ehitaja: kui töötate CMS-iga, vastutate sõna otseses mõttes iga toimingu eest alates veebisaidi menüü, lehtede, kategooriate jms loomisest kuni pistikprogrammide lisamise ja värskendamiseni, domeeninime registreerimiseni, oma tulevase veebisaidi majutamise koha otsimiseni ja muuks. Veebisaidi koostaja on kõik-ühes lahendus, mis sisaldab tasuta või tasulisi malle, kohandatavaid vidinaid integreerimiseks, tasuta domeeni ja hostimist. Ehkki see võib olla pisut kallim, säästate rohkem oma saidi loomiseks ja juurutamiseks kuluvat aega.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • CMS. Selle klassi teenustel on reeglina põhifunktsioonid. Kõik need toetavad aga lisakomponentide, näiteks moodulite, pistikprogrammide, rakenduste, skriptide installimist (nimed võivad erineda, kuid põhiolemus jääb samaks), mis lisab funktsioone, mis pole aktsiaversioonis saadaval.

  WordPressi armatuurlaud

  Igal CMS-il on oma moodulid, mis ei ühildu teiste süsteemidega. See tähendab, et sellise veebisaidi koostaja tõhusaks kasutamiseks peate mõistma selle moodulite ökosüsteemi ja nende konkreetsel juhul nende installimise / kasutamise algoritme. Siin täheldame killustatust – erinevate moodulite kasutamist, millel on mitmekesine kvaliteeditase, hind ja kasutusmugavus. Seetõttu on CMS-i muutmine ja süsteemidega katsetamine sobivaima lahenduse otsimisel nii problemaatiline.

  WordPressi pistikprogrammid

  Enamikul CMS-ist pole selget spetsialiseerumist – nad pakuvad raami moodulite installimiseks, kodeerimiseks ja vajalike funktsioonide saamiseks. FTP juurdepääs veebisaidi failide hostimisele võimaldab redigeerida veebisaidi faile, kui teil on selline kogemus. CMS-i kasutamiseks peate reeglina installima rakendused veebimaksete, sotsiaalteenuste ja SEO optimeerimise tööriistade saamiseks (seda on vaja dubleeritud lehtedega seotud probleemide lahendamiseks, inimsõbralike URL-idega töötamiseks jne), materjalide redigeerimist ja vaatamist veebilehtede paremaks kujundamiseks vajalike elementide jaoks (liugurid, sakid, lisakriptid, galeriid jne). Kõik värvatud elemendid realiseeritakse standardkomplektis kas primitiivsel tasemel või ei realiseerita neid üldse.

 • Veebisaitide koostaja. Selle süsteemi jaoks tüüpilised seaded on selgelt välja toodud selle spetsialiseerumisel ja neid saab mõnel juhul laiendada, kasutades brändisüsteemi rakendusi (nt Wix). See tähendab, et saate konkreetse ülesande lahendamiseks vajaliku vidinate või moodulite komplekti. Veebiteenused pakuvad reeglina veelgi rohkem võimalusi, kui vaja võiksite, kuid siin pole midagi ekstra.

  Veebisaidi ehitaja efektid

  Liigne funktsionaalsus raskendab süsteemi kasutamist mõnevõrra. Nii et te ei leia seda üldse või pakutakse seda valikuliste rakenduste komplektina, mida saab installida. Huvitav nüanss on see, et rakendused on kirjutatud veebisaidiehitaja arendajate poolt, kes võivad kontrollida ka nende kvaliteeti. See tagab lõpuks nende ühilduvuse ja korrektse töö.

 • Valides e-kaubanduse veebisaitide koostaja, Näiteks saate kindlasti mugava tööriista veebimaksete aktsepteerimiseks, ostukorv koos sätetega, võimaluse valida saatmisparameetrid, maksud, valuuta, kuvada konkreetse toote akende kuvamise seaded, SEO ja temaatilised mallid. See on minimaalne komplekt.

  Wixi e-kaubanduse toimetaja

  Paljud populaarsed teenused pakuvad teile palju rohkem võimalusi (toodete lisaväljad, vormi seadistamine, toodete import / eksport CSV / XML-failidest, võimalus arve väljastamiseks, integreeritud CRM jne). Seega sõltub konkreetne valikukomplekt valitud veebisaidi ehitajast. Valige lihtsalt parim nišilahendus ja hankige kõik vajalik. See on kindel viis õige valiku tegemiseks.

CMS vs veebisaidi ehitaja: CMS tundub esmapilgul paindlikumaks koos tohutu valikuga integreeritavate pistikprogrammide, rakenduste, lisandmoodulite ja muude tootjate teenustega. Lisaks saavad kasutajad kasutada rohkem e-kaubandust, Analyticsit, kasutajate hankimist ja muid tööriistu, millest võib olla palju kasu. Kõigi nende käsitsemine võib aga olla probleemiks kasutajatele, kellel on CMS-iga töötamise vähe kogemusi. Samal ajal töötavad kõik pistikprogrammid välja arendajad, mis võib põhjustada vigu ja pahatahtlikke koode. Veebisaitide koostajad on selle vaatepunktist lihtsamad, pakkudes vidinaid ja lisandmooduleid ühe paketi sees. Te ei pea hoolima värskendustest ega tasuma lisatasu pluginate versioonide eest.

3. Kujundus

 • CMS. Reeglina saab kasutaja pärast veebisaidi installimist majutamisel mitu standardset malli (tavaliselt 3–6 teemat, kuid see arv võib mõnikord suureneda). Need mallid on universaalsed. Neil on väga lihtne disain ja need sobivad hästi koodide redigeerimise käsitsi kohandamiseks. See on tulevase veebisaidi tooraine, millel on hästi kirjutatud kood. Peaaegu keegi ega kasuta seda kunagi aktsiaversioonis.

  CMS (WordPress) mallid

  Kõige sobivam lahendus on ainulaadse disaini ost CMS-i arendajatelt või muult veebistuudiolt, kellel on süsteemiga partnerlussuhted. Võite luua ka oma malli, kuid peate arvestama kasutatava CMS-koodi iseärasustega. See variant töötab eranditult professionaalidele.

  Mõnes CMS-is on ulatuslikud mallikogu, kuid neid pole palju. Üldiselt peab kasutaja ostma unikaalsed mallid või kohandama standardseid. Mida populaarsem süsteem on, seda rohkem veebistuudiote selle jaoks malle kujundab. Samuti saate globaalsest võrgust leida ja alla laadida tasuta malle, kuid 99% juhtudest rikub selliseid näidiseid integreeritud välised lingid.. Parem on osta usaldusväärse veebiarendaja käest kvaliteetset ainulaadset malli. Ilma õige kohandamiseta pole standardkujundust mõtet kasutada. Üldiselt on kena CMS-i kujunduse saamiseks vaja raha või põhjalikke veebidisaini oskusi.

 • Veebisaitide koostaja. Kõik seda tüüpi süsteemid sisaldavad teatud hulga malle (tosinast kuni tuhandeni). Nende kvaliteet varieerub erinevatel platvormidel palju, kuid see on endiselt korralikul tasemel. Parimate teenuste mallid avaldavad kõigile muljet oma atraktiivsuse ja disainikäsitluste mitmekülgsuse tõttu. Enamikul juhtudel on kujundused sorteeritud nii, et ostetakse teemasid, kaasas mugav eelvaatevalik ja veebisaidi kujundamise protsessi kiire muutmine. Reeglina peate malli valima pärast süsteemis registreerimist. Kasutaja saab kohe alguses aru, kuidas valmiskujundusega veebisait lõpuks välja võib näha.

  Veebisaidi koostaja (Wix) mallid

  Malli juurde kuulub temaatiline demosisu, mis on kasutaja jaoks palju oluline. Proovi vaadates võivad algajad mõista, kuidas ja millise sisuga nad4 asuvad. Täidame selle, et saada visuaalselt meeldiv tulemus. Kujunduse kohandamise tööriistad on saadaval igal veebisaidi koostajal. Need võivad erinevates süsteemides märkimisväärselt erineda, kuid teil on kindlasti võimalus seadistada nende fondid, värvilahendused ja taust.

  Valikuid on edasijõudnute redigeerijates palju ja need hõlmavad võimalust paigutada elemendid soovitud järjekorda, seadistada lõigud, läbipaistvus, vorm, suurused jne. Pilvepiltide veebisaitide peamised ehitajad pakuvad rikkalikku kvaliteedimallide komplekti, mida saab kohandada, kujundada alates tühjendage redigeerija või laadige veebist alla sellisena, nagu nad on.

CMS vs veebisaidi ehitaja: CMS-i valimine tähendab juurdepääsu laiale mallide valikule. Võite valida paigutuse mis tahes tüüpi veebisaidile, kuigi mõned teemad on tasulised. Veebisaitide koostajad pakuvad ka komplekti valmis malle. Kuid nende valik on mõnikord üsna piiratud, samas kui CMS-i funktsionaalsus võimaldab teil muuta või kohandada mis tahes teemat vajaliku kujunduse rakendamiseks, arvestades, et teate, kuidas HTML / CSS-i kodeerida või sellega töötada. Mõlemad võimalused on kaasas mobiilisõbralike mallidega.

Klienditugi

 • CMS. Seda tüüpi tasulistel süsteemidel on üldiselt parem klienditugi. Teile antakse piiratud ajaga premium-tehniline tugi – täpselt nagu see, mida kasutate litsentsitud tarkvara hankimisel. See periood on tavaliselt üks aasta. Kui uue toote versiooniuuendus on üldjuhul tasuline, pikendatakse ka tehnilist tuge. Olukorrad on siiski erinevad ja siin võib olla erinevaid võimalusi.

  Tasuta CMS-is puuduvad reaalajas veebivestlused, kontorid, postkastid, kust leiate küsimusi või kaebusi sisaldavad kirjad. Sellised süsteemid põhinevad entusiastide kogukondadel, toetades temaatilisi ajaveebisid ja foorumeid. On ütlematagi selge, et kui teil tekivad nende teabeallikate kasutamisel probleemid, ei kompenseeri seda keegi. Veelgi enam, võib olla üsna keeruline välja selgitada, mis teie veebisaidiga täpselt juhtus ja kas see on hostingu pakkuja, kasutaja, platvormi või madala kvaliteediga mooduli arendaja süü.

 • Veebisaitide koostaja. Kui selliste süsteemide kõik komponendid on ühes komplektis (tarkvara, hostimine, platvorm), siis on veebisaitide arendajatel nende toote toimimise juhtimine palju lihtsam. Reeglina on sellised teenused tasulised. Selle funktsiooni tõttu pakuvad nad sageli tehnilist tuge, näiteks reaalajas vestlust, tagasiside e-posti vorme ja võimalust halduriga ühendust võtta. Neil on kontorid, litsentsid jne. Seega, kui teil on probleeme, võite nendega vajadusel ühendust võtta.

  Kuivõrd võrguteenused pakuvad tellimuspõhist klienditugi, ei ole selle kestus tavaliselt piiramatu. Selle kasutamise ajal saate nautida kõiki süsteemi eeliseid. Sellised süsteemid pakuvad sageli veebisaitide reklaamiteenuseid, eritellimusel veebi loomist jne. Veebisaitide professionaalsed ehitajad toetavad foorumeid, YouTube’i kanaleid haridusvideotega, avaldavad üksikasjalikke KKK-sid, korraldavad uudiste ajaveebid jne.

CMS vs veebisaidi ehitaja: Veebisaitide koostajatele pakutakse keerukamat ja professionaalsemat tuge. CMS-i abil jätate tegelikult omaette mõne kolmanda osapoole video ja arutelu, millega võite veebis kokku puutuda. Teisisõnu, CMS-i jaoks pole spetsiaalset tuge, kui te ei vali tasulisi platvorme. Veebisaitide koostajatele pakutakse täiemahulist abi, sealhulgas reaalajas vestlused, telefonid, piletimüügisüsteemid, videojuhendid, kohandatud ajaveebid ja kohalikud kogukonnad.

5. Hinnapoliitika

Platvormide maksumus varieerub palju. Peaaegu kõik pilveveebilehtede ehitajad on tellimuspõhised, mis on üsna loogiline. Nad pakuvad hostimist ja toimivad sageli domeeninimeregistrina (nad annavad seda lihtsalt boonusena). Tasuta CMS-i kasutamisel peate tasuma hostimise eest ka vastavalt tellimuse tingimustele.

 • CMS-i litsentside maksumus on samuti erinev ja võib ulatuda kuni 1000 dollarini ja rohkem. Neist kõige taskukohasemad võivad maksta umbes 200–300 dollarit. Samuti on oluline arvestada täiendavate pistikprogrammide ja mallide kuludega, kui need on saadaval. Seega võib isegi odavaim CMS maksta teile umbes 600 dollarit (platvorm, hostimine, domeeninimi ja mall).

 • Veebisaitide ehitajate kasutamise kulud algavad 30–40 dollarist aastas. Veebiarendajad teevad sageli allahindlusi vahemikus 15% kuni 50%. Seega on täpseid kulutusi keerulisem arvutada. Tavaline veebisait maksab teile umbes 100 dollarit aastas. Kui see on veebipood, on hind umbes 2–4 korda kõrgem.

Üldiselt võivad CMS-iga veebisaidi loomise kulud võrguteenustega võrreldes olla suuremad või madalamad. Hinda mõjutavad paljud tegurid. Saate osta mooduleid / pluginaid, programmeerija teenuseid, malle, standardset või VPS-i hostid. Ka platvormide maksumus on erinev. Pilveteenuste eest on lihtsam maksta, kuna nende maksumus on paremini prognoositav ja kajastub plaanides. Veelgi enam, toimingud tehakse ühe konto alusel. Ostate plaani ja saate kõik vajaliku (platvorm, hostimine, domeeninimi). See on lihtsam, mugavam ja sageli odavam.

CMS vs veebisaidi ehitaja: eksite arvate, et CMS võimaldab teil veebisaidi ehitada tasuta. Peaksite kaaluma hostimiskavade, tasuliste mallide ja premium-plugina versioonide kasutamist. Domeeni registreerimine ja mõned muud veebis kasutamiseks vajalikud kulud. Halb on see, et peate iga protsessi eraldi käsitlema. Veebisaidi koostaja on kõik-ühes lahendus. Maksate ainult üks kord ja saate olenevalt plaanist tasuta mallide hostimist, domeeni, SSS-i või muid funktsioone. Selle tulemusel on meil veebisaidi ehitaja veelgi kulutõhusam lahendus.

Loe ka:
Kui palju maksab veebisaidi loomine.
Kuidas saada domeeninime tasuta.

DIY veebisaitide arendamine – veebisaitide koostaja või CMS?

Lõpliku järelduse tegemiseks tutvume veebidisaini protsessi peamiste etappidega. Me kasutame Wix kui üks populaarsemaid veebisaitide koostajaid, et illustreerida veebiarenduse protsessi siin:

Veebisaidi loomine veebisaidi koostajaga:

 1. Registreerumine teenuse eest või e-posti või sotsiaalsete kontode kaudu.
 2. Veebisaidi teema valimine rikkalikust moodsate reageerivate mallide kollektsioonist. Iga malliga on kaasas demoversioon, mis pakub veebisaidi eelvaadet erinevate mobiilseadmete ekraanidel.
 3. Kujunduse ja sisu seadistamine veebisaidi visuaalses redigeerijas. Programmeerimisteadmisi pole siin vaja, vidinad lohistatakse ja korraldatakse hiirega, lehti saab hõlpsalt lisada ja kustutada.
 4. Domeeninime valimine. Prooviperioodil kasutatakse kolmanda taseme domeeni. Pärast premium-versioonile üleviimist saate oma veebisaidile valida teise taseme domeeni.
 5. SEO sätete täitmine Veebilehtede avaldamine veebis tõhusa reklaamimise jaoks, veebisaidi avaldamine.
 6. Veebilehtede kujundamine ja sisu redigeerimine, veebisaidi avaldamine ja muudatuste salvestamine.

Nende 7 toimingu tegemiseks ei pea te programmeerimiskeeli õppima ega erilisi kogemusi omandama. Iga kasutaja saab vähem kui ühe päeva jooksul luua uKiti abil veebisaidi.

Loe ka:
Kuidas luua veebisaiti veebisaidi koostajaga.

Maksumus. Veebisaidi lõplik maksumus sisaldab teise taseme domeeni (umbes 11 dollarit aastas) ja lisatasu paketi (36 dollarit aastas koos sooduskoodiga) kulud. Veebisaidi koostaja kasutamise üldkulud moodustavad 47 dollarit aastas.

Veebisaidi loomine CMS-iga:

Vaatame lähemalt WordPess CMS-iga veebisaidi loomise etapid nüüd.

 1. Domeeninime ostmine – peaksite alguses leidma hea ja usaldusväärse registripidaja.
 2. Hostimise valimine – peaksite valima tuhandete pakkujate ja kümnete hostimiskavade hulgast.
 3. CMS-i installimine (käsitsi või automaatselt, sõltuvalt hostimise funktsioonidest).
 4. Andmebaasi loomine ja ühendamine.
 5. Teema valimine ja installimine.
 6. Teema seadistamine armatuurlaual, sealhulgas taust, pealkirjad, fondid, menüü, vidinad.
 7. CMS-i seadistamine. See hõlmab veebisaidi nime ja kirjelduse täitmist, tavalise lingi tüübi muutmist, plugina installimist SEO sätete lisamiseks, varukoopiate loomist, volitamata juurdepääsu kaitset, rämpsposti vastaseid funktsioone ja muid olulisi funktsioone.
 8. Veebilehtede loomine.
 9. Sisu avaldamine.

CMS-i seadistamine võtab rohkem aega, eriti kui teete seda esimest korda. Peate vaatama õpetust, lugema käsiraamatuid ja foorumeid, et mõista, kuidas luua ahvatlevaid postitusi või dünaamilist kodulehte. Te ei saa lihtsalt võtta ja muuta veebilehtede plokkide asukohti. Teil on mall ja saate külgribale vidinaid lisada, juhtpaneelil menüü luua, kuid kommentaaride vormi muutmiseks või mõne muu lihtsa toimingu tegemiseks peate koodi muutma CSS-i redaktoris..

Loe ka:
Kuidas luua CMS-iga veebisait?.

Maksumus. CMS-iga veebisaidi loomise hind sisaldab domeeninime (11 dollarit aastas), hostimist (kvaliteetne hostimine maksab umbes 60 dollarit aastas), veebisaidi teemat (50 dollarit), pistikprogrammide komplekti (50–150 dollarit). Seega on lihtsa WordPressi veebisaidi üldmaksumus umbes 170–250 dollarit, kui arendate seda ise.

CMS-i ja veebisaitide koostaja kasutamise plussid ja miinused

Teenus:Veebisaitide koostajaCMS
Eelised: &# x2714; Kasutusmugavus.
&# x2714; Veebisaidi loomise kiirus visuaalses redaktoris (mitmest tunnist kuni paarini).
&# x2714; Veebiarendajate pakutav tehniline tugi.
&# x2714; Laialdased võimalused eri tüüpi veebisaitide loomiseks, alates blogidest ja lõpetades veebipoodidega.
&# x2714; Rikkalik laienduste valik täiustatud funktsionaalsuse jaoks.
&# x2714; Veebisaidi redigeerija on saadaval visuaalses ja HTML-režiimis, mis võimaldab kasutajatel õppida HTML-i põhitõdesid.
Puudused Website Veebisaidi koodi struktuuri muutmisel on tõsiseid piiranguid.
✘ Ebapiisav multifunktsionaalsus (võrreldes CMS-iga).
✘ veebisaidi üleandmine teisele hostimisele või veebisaidi koostajale.
Programming Programmeerimiskeelte õppimise vajadus süsteemiga suhtlemiseks, sealhulgas malli muutmine, uute vidinate lisamine jne.
✘ Süsteemi seisukorra, selle ohutuse ja värskenduste eest vastutab kasutaja.

Järeldus

Nii CMS kui ka veebisaitide koostajad võivad olla kasulikud saidi käivitamine nullist. Siiski peate selgelt mõistma oma veebisaidi eesmärgid ja eesmärgid, mida see peaks teenima. Peate enne läbi mõtlema, kuidas soovite publikuga suhelda, ja tööriistad, mida võite selle jaoks vajada. Sel juhul on selge, milline platvorm on parem valik ja miks.

CMSCMS on parem alternatiiv kogenud veebidisaineritele ja kodeerijatele, kes ei karda keerukust ja peavad looma ainulaadse eritellimusel disainiga veebiprojekti. See sobib suurepäraselt neile, kes suudavad erinevaid protsesse eraldi käsitleda, ei vaja valmislahendust ja soovivad maksimaalset vabadust paindlikkuse, integreerimise või veebidisaini osas. Bluehost.com

Veebisaidi koostajaVeebisaidi koostaja on algajatele lihtsam, kiirem ja taskukohasem viis oma uute veebiprojektide juurutamiseks. Seda on ülilihtne kasutada. Sõltuvalt saidi tüübist pakub see kõiki vajalikke funktsioone ja funktsioone karbist välja. Maksate ainult üks kord ja saate kasutusvalmis tööriista, ilma et oleks vaja hoolitseda värskenduste, domeeni või hostimise eest. Wix.com

Kokkuvõtteks võib öelda, et veebisaidi ehitajad võtavad tormi abil digitaalse areenil kasutusele üha suuremat hulka uustulnukaid ja pakuvad hämmastavaid ehitustööriistu, et tulla välja avaldamiseks valmis projektiga minimaalse aja jooksul. CMS on endiselt üsna populaarne, kuigi uus AI-põhine ja muud veebisaidi loomise instrumendid lükkavad tarkvara müüritööstusesse tagasi.

Ülevaade võrdlustabel

Tarkvara:Veebisaitide koostajaCMS
Parim:Väike äri, portfellid, kohalikud veebipoedSuured projektid, portaalid, veebipõhised hüpermarketid
LihtsusParim mittetehnikute jaoksÕppige, õppige ja õppige uuesti – algajate jaoks on see liiga raske
Veebisaidi mallid:Eelkujundatud tasuta mallid, mida saab hõlpsasti kohandadaPalju malle, kuid peaksite seda hoolikalt valima – mõned neist on madala kvaliteediga
Tehniline abi:Tugev tugimeeskondTasuta CMS-il pole ametlikku tuge, välja arvatud kasutajate kogukond
SEO valikud:Võimas SEO tööriistadVeebisaidi SEO nõuetekohaseks haldamiseks peate installima välised pistikprogrammid

Proovige veebisaidi ehitajat kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me