BigCommerce’i alternatiivid

BigCommerce'i alternatiivid


BigCommerce – on vaieldamatult tuntud juht e-kaubanduse nišš. See spetsialiseerunud veebisaitide koostaja loodi veebipoodide omanike vajadusi silmas pidades ning pakub seega vajalikke funktsioone ja tööriistu, mis on vajalikud võimsa, funktsionaalse ja atraktiivse veebipoe käivitamiseks. Süsteemil on palju fänne, kes kasutavad seda regulaarselt oma e-kaubanduse ülesannete lahendamiseks.

Siiski on ka neid kasutajaid, kellele BigCommerce mingil põhjusel ei meeldi, olgu see süsteemi keerukus, selle maksumus jne. Nad hakkavad otsima veebisaidi koostajale paremaid alternatiive.

Õnneks on palju veebisaitide ehitajaid, CMS või e-kaubanduse pistikprogrammid mis võib tänapäeval olla BigCommerceile kena asendaja. Oleme testinud kümneid süsteeme ja valinud seitse parimat platvormi, mis sobivad kõige paremini erinevat tüüpi veebipoodide jaoks – suurtest veebipõhistest hüpermarketitest ja kuni väikeste vaateakendeni, kus on paarkümmend tootepositsiooni. Vaatame nüüd nende teenuste ülevaadet.

Parimad BigCommendi alternatiivid:

 1. Shopify – parim BigCommerce’i alternatiiv
 2. Wix – e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidi koostaja nr 1
 3. WooCommerce – WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm
 4. Volusion – ostukorvitarkvara alternatiiv
 5. 3dcart – alternatiivne e-kaubanduse tarkvara
 6. Ruuturuum – kõik-ühes SaaS-i veebisaidi koostaja
 7. Magento – väikeettevõtete e-kaubanduse platvorm

Shopify – parim BigCommerce’i alternatiiv

Shopify - parim BigCommerce'i alternatiiv

Shopify – on parim alternatiiv BigCommerce’ile. Veebisaidi koostaja loodi eranditult veebimüüjate ja nende klientide vajadusi silmas pidades.
Platvormi saab kasutada erinevat tüüpi veebipoodide loomiseks, sõltuvalt kasutaja vajadustest ja nõudmistest. Teenus on pakitud tööriistade ja funktsioonide abil, mida saab viige oma e-kaubanduse veebiehituse kogemused täiesti uuele tasemele ja tagada korralik tulemus.

Shopify funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Nišispetsiifilised mallid – olles spetsialiseerunud veebisaitide looja, võib Shopify kiidelda muljetavaldava nišispetsiifiliste e-kaubanduse mallide kollektsiooni üle. Nemad on reageeriv kohe alguses ja saate valida tasuta ja tasuliste teemade vahel, mis kõik on kvaliteetsed. Süsteem pakub komplekti kohandamisriistu, mis võimaldavad muuta teie e-poe kujundust vastavalt teie eelistustele ja vajadustele (vaadake päris Shopify veebikauplused).
 • Tarkvara müügikohas – üks Shopify tuntud omadustest on selle müügikoha tarkvara, mis võimaldab kasutada saadaolevat välist kaarditerminali, luua mitu turvalist personali kontot, võtta võrguühenduseta režiimis vastu tellimusi, integreerida kiiresti mis tahes teie kasutatava raamatupidamistarkvaraga kasutada jne.
 • Amazoni integratsioon – kui kavatsete teha koostööd Amazon Marketplace’iga, siis Shopify on kindlasti teie jaoks parim valik. Süsteem teatas hiljuti Amazoni integreerimisest, mis võimaldab teie Shopify veebipoodi sünkroonida Amazoni kontoga, et suurendada müügi mahtu ja suurendada klientide usaldust..
 • Blogimisplatvorm – Shopify-l on oma ajaveebiplatvorm, mis on kasulik vahend klientidega suhtlemisel. Blogi kättesaadavus võimaldab klientidel ja veebipoodide omanikel omavahel suhelda, postitusprotsessi kohta uut teavet postitada ja teada saada, otsinguraamatuid luua ja muid toiminguid teha.
 • Rakenduste pood – Shopify App Store pakub valikut tasuta ja tasulisi rakendusi, mis võivad teie veebisaidi toimivust parandada. Kasutajate otsingu lihtsustamiseks on kõik rakendused siin kategooriate kaupa järjestatud. Kõige populaarsemate kategooriate hulka kuuluvad turundus, müük, tööriistad, ladu, väliste teenustega sünkroonimine, müüdava toote otsing, sotsiaalteenused, klienditeenindus, statistika kogumine jne..
 • Mitme keele tugi – tarkvaral on mitme keele tugi, mis on mugav funktsioon kõigis veebipoodides. Pole tähtis, millist veebipoe tüüpi vajate – kogu maailmas klientide ja äripartnerite otsimiseks on teil kindlasti kasu selle mitme keeleversiooni loomisest..

Poodide hind: platvorm on e-kaubanduse jaoks kõik-ühes lahendus, mis tähendab lisaks veebisaidi koostajale ka plaanis juba sisalduvat domeeni ja hostimist. Süsteemi toimimise testimiseks on tasuta prooviversioon. Siis peate valima ühe kolmest saadaolevast kavast. Igaüks neist võimaldab teil müüa piiramatu hulga tooteid. Kuid need erinevad töötajakontode arvu, tehingutasude ja täiendavate lisakasude osas. Basic Shopify maksab 29 dollarit kuus väikese poe jaoks. Suurepärane võimalus alustamiseks. Shopify maksab 79 dollarit kuus professionaalsete aruannete ja madalamate tehingutasudega. Advanced Shopify on mõeldud kasvavateks turuplatsideks, mis maksavad 299 dollarit kuus mis sisaldab madalaimaid tasusid lisaks edasijõudnutele reporteritele ja kolmanda osapoole teenustele automatiseeritud saatmismäära arvutamisel.

Proovige Shopify’i tasuta

Wix – nr 1 e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidi koostaja

Wix - nr 1 e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidi koostaja

Wix – on parim kõik-ühes lahendus, millel on kogu maailmas populaarsus ja mida kasutatakse eri tüüpi professionaalsete, kvaliteetsete ja visuaalselt atraktiivsete veebisaitide, sealhulgas veebipoodide loomiseks.

Süsteemi võib pidada kenaks BigCommendi alternatiiv tänu rikkalikule omaduste komplektile, pukseerimisfunktsioon, kasutajasõbralik liides ja muud funktsioonid, mis võimaldavad taskukohase hinnaga kvaliteetseid veebisaite käivitada.

Wixi põhifunktsioonid on järgmised:

 • e-kaubanduse mallid – universaalse veebisaidi koostajana on Wixil ulatuslik mallide galerii, mis on jagatud valitud teemade alusel mitmeks osaks. Siin on saadaval ka e-kaubanduse mallid ja need paistavad rahva hulgast silma oma kvaliteetse, stiilse ja moodsa väljanägemise tõttu. Veebisaidi koostaja pakub ka komplekti disaini kohandamise tööriistu, mis tagavad veebi loomise sujuva protsessi ja võimaldavad seda teha looge praegu vajaliku veebipoe kujundus. Kõik teenuse pakutavad mallid on kohe alguses mobiilsidevalmis, mis on iga veebipoe jaoks ülioluline aspekt.
 • Kasutuslihtsus – Wix on tuntud oma kasutusmugavuse ja intuitiivse olemuse poolest. Isegi uustulnuk saab siin veebipoodi käivitada ja hallata – protsess on nii lihtne ja arusaadav. Siin töötab poehaldur, mis võimaldab jälgida kõigi tellimuste olekuid ja üksikasju, hallata varude loendeid, seadistada toote parameetreid ja pilte, saata ShoutOut infolehti klientidele, et hoida neid kursis kõigi tootepakkumiste, värskenduste, promotoimingutega, müük, üritused jne.
 • Tehisintellekt – platvormil on täiustatud ADI-tööriist, mis on tõeline boonus kasutajatele, kellel on vähe või üldse mitte veebidisaini oskusi. Kunstliku disaini intelligentsuse funktsioon võimaldab veebipoe nullist üles ehitada, järgides teenuse pakutavaid lihtsaid samme. Peate lihtsalt vastama küsimustele, mille süsteem automaatselt genereerib, esitama põhiteabe teie ettevõtte kohta, lingid sotsiaalsete võrgustike kontode ja muude seotud andmetega ning jälgima tulemust.
 • Wix App Market – kasutajatel on juurdepääs rakenduste turule, kust nad saavad tasuta ja tasulisi rakendusi kaupluste tõhusaks haldamiseks leida. Siit leiate spetsiaalseid e-kaubanduse rakendusi, mida saab hõlpsalt oma veebipoodi integreerida, et selle toimivust suurendada.
 • Foorumi ja ajaveebi valikud – Wix pakub võimsat blogimist ja foorumifunktsioone. See on mis tahes veebipoe eelis, kuna see annab teile võimaluse seadistage ja ühendage foorum või ajaveebi teie valmis e-kaubanduse veebisaidile. See tagab produktiivsema suhtluse teie ja klientide vahel ning lihtsustab algajatele vajaliku teabe otsimist.
 • Tootegaleriid – õige tooteesitus on müügiprotsessi tõhususe jaoks väga oluline. Mida paremini õnnestub oma tooteid sihtrühmale tutvustada, seda rohkem võimalusi on neil neile meeldida. Wixiga veebipoe ehitamisel on teil võimalus luua, lisada ja hallata tootegaleriid, et tutvustada müüki pakutavaid tooteid ja nende üksikasjalikke omadusi. Kõiki galeriisse lisatud pilte vaadatakse täissuuruses ja saate parema tooteesitluse jaoks üles laadida nii palju fotosid kui vaja.
 • Maksevõimaluste saadavus – klientidel on kena maksevõimalus, mille hulgast valida, sealhulgas populaarseim PayPal, krediitkaart jne. Kõik maksed on turvalised, mis on kohustuslik kõigile klientidele. Võimalik on seada saatmis- ja maksureegleid, ajakohastada hindu ja teha muid vajalikke toiminguid, et muuta ostuprotsess ohutuks ja tõhusaks.

Wixi hind: Veebis toodete müümiseks vajate mis tahes plaani ettevõttelt & Kaubanduse sektsioon. Siin on meil neli tellimust, mis hõlmavad Business Basicu maksmist veebis 23 dollarit kuus, professionaalse logo funktsiooniga Business Unlimited 27 dollarit kuus, Google Analyticsi integreerimist ja palju muud. Ettevõtte VIP-kava on mõeldud täisfunktsionaalse digitaalse poe jaoks, mis maksab 35 dollarit kuus, piiramatu ribalaiuse ja 50 GB salvestusruumiga. Äriplaan on mõeldud tohututele rahvusvaheliste esindustega ettevõtetele, kes on valmis maksma 500 dollarit kuus.

Proovige Wixi tasuta

WooCommerce – WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm

WooCommerce - WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm

WooCommerce – on tasuta WordPress pistikprogramm, mis on välja töötatud kasutajatele, kes soovivad jääda kõige populaarsem CMS ja kasutage seda veebis toodete müümiseks. Kasutajad peaksid selgelt aru saama, et seda ei saa kasutada veebipoodide ehitamiseks eraldi platvormina. See on lisandmoodul olemasolevale WP-põhisele platvormile. Pistikprogrammil on lisaks laiendustele ja lisateenustele ka teie ettevõtte võrgus reklaamimiseks lihtne tootehaldussüsteem.

Siin on mõned põhifunktsioonid, mida WooCommerceis otsida:

 • Kasutuslihtsus – see konkreetne funktsioon osutab pistikprogrammi enda haldamisele. See ei nõua erilisi oskusi ega teadmisi. Teil peab see olema installitud ja aktiveeritav ainult nagu iga teine ​​WP plugin. Seadistamisprotsess sisaldab mitmeid lihtsaid samme, kus saate määrata valuuta, valida ühendamiseks maksevõimalused, seada saatmisnõuded jne.
 • Tootehaldus – toodete haldamine WooCommerce’iga on tegelikult sama, mis WordPressis uue artikli lisamine. Teil on võimalik lisada üksuste kirjeldusi, alla laadida fotosid, luua uusi tootekategooriaid ja kollektsioone, seada igale tootelehele SEO sätted ja palju muud. Kui te pole CMS-i uus, leiate tootehaldussüsteemi väga lihtsaks.
 • Pluginad ja integratsioonid – kui seda kasutatakse koos WordPressiga, ühildub WooCommerce tuhandete teiste pistikprogrammidega, mis sisaldavad aruandlustööriistu, SEO-vahendeid, kassatööriistu ja palju muud. Seda saab ühendada MailChimpi ja muude e-posti turundusteenustega. Lisaks on pistikprogrammil oma laiendused toodete reklaamimiseks, kasutades preemiaid, sooduskoode, WooCommerce punkte ja muid tasulisi teenuseid.

WooCommendi hind: kasutajad saavad pistikprogrammi installida ja seda kasutada tasuta. Selle tasuta versioon pakub siiski ainult põhifunktsioone, et hakata veebis kaupu müüma. Kui vajate täiendavaid turundusinstrumente, peate maksma eraldi laienduste ja kolmandate osapoolte teenuste eest. Hind võib ulatuda 40–300 dollarini. Pealegi peaks teil olema domeen ja hostimine. Parim panus on valida WP-ga optimeeritud serverilahendused, näiteks Bluehost. Need algavad 2,95 dollarist kuus. Lisaks võib teil silma paistmiseks vaja minna esmaklassilist WP-teemat.

Proovige WooCommerce’i tasuta

Volusion – ostukorvitarkvara alternatiiv

Volusion - ostukorvitarkvara alternatiiv

Volusion – on tuntud veebisaitide koostaja, mis on loodud selleks, et aidata kasutajatel e-kaubanduse veebisaite üles ehitada. Põhiplatvormi eeliseks on asjaolu, et see sobib hästi algajatele ja kogenud arendajatele. Võite valida malli, teha mõned kerged sätted ja minna elama või sukelduda sügavale veebi kujundamise ja kohandamise protsessi. Ükskõik, mille valite, pakub süsteem piisavalt funktsioone, et algusest peale valmis sait välja töötada (vt päris Näited veebisaidi Volusion kohta).

Volususe funktsioonid on järgmised:

 • Veebipoe ehitaja – veebisaidi redigeerija on ülim veebipoodide looja, mis laseb kasutajatel luua tootelehti, jagada kaupa kategooriateks, seada eelistusi, üles laadida pilte ja palju muud.
 • SEO ja aruandlus – kasutajad pääsevad juurde Volusioni kohandatud armatuurlauale, kus saavad muuta SEO-d ja muid sätteid. Need hõlmavad kohandatud URL-e, SEO pealkirju ja kirjeldusi, tootelehe metasilte ja palju muud. Samuti võimaldab platvorm redigeerida alt-atribuute ja muuta tootepildid SEO-sõbralikumaks kui ka veebipood üldiselt.
 • Intuitiivne tootehaldus – toodete haldamine Volusiooniga on väga lihtne. Platvormi arendajad lõid eraldi lehe, kus kasutajad saavad luua nii uusi kategooriaid ja alamkategooriaid kui ka olemasolevaid redigeerida. Kõik väljad on kohandatavad ja redigeeritavad – alates toodete SEO sätetest ja fotodest kuni teksti sisu, tootevalikute, kirjete jne.
 • Suurem paindlikkus – kui soovite käivitada kasvavat ja mastaapset ettevõtet, sisenete meelsasti mõnele suurimale globaalsele turule. Maksimaalse kokkupuute saavutamiseks saab Volusioni integreerida eBay ja Amazoniga. Lisaks hindavad kasutajad lisaks tavapärastele makseväravatele nagu Paypal ja Stripe enam kui 30 erinevat maksevõimalust, mis võimaldavad sujuvat integreerimist..

Hind: platvorm pakub neli erinevat kava, mida valida sõltuvalt poe suurusest, müüdavate toodete arvust ja muudest funktsioonidest. Need kavad hõlmavad Persona (29 dollarit kuus), Professionaalne ($ 79 kuus), Äri (299 dollarit kuus) ja peaminister (kaubeldav). Mida rohkem müüki aastas oodata on, seda suuremat plaani te vajate. Iga kava sisaldab sisseehitatud SEO tööriistu, varude haldamist ja palju muud. Lisatasu plaanid hõlmavad lisaks loobumist ostukorvist, telefonitellimusi ja muid funktsioone.

Proovige tasuta Volusiooni

3dcart – alternatiivne e-kaubanduse tarkvara

3dcart - alternatiivne e-kaubanduse tarkvara

3dcart – on üks kõige kauem 1997. aastal käivitatud e-kaubanduse veebisaitide ehitajaid. Platvorm on tööstuse veteran, kes pakub hulgaliselt müügi-, turundus- ja müügiedendusvahendeid. Kaasas kasutusmugavus, mis muudab tarkvara algajatele heaks.

Siin on mõned põhjused, miks 3dcart võiks olla hea valik:

 • Tootelehe kohandamine – kasutajad võivad valida kolme peamise lisatüübi hulgast. Nende hulka kuuluvad digitaalsed, füüsilised kaubad ja kinkekaardid / sertifikaadid. Neid on võimalik sorteerida kategooriate kaupa, hallata tootevarude loendeid, redigeerida saateteavet, üles laadida pilte ja redigeerida kirjeldusi.
 • Turundus – tarkvaral on sisseehitatud teenused ja turundusinstrumendid. Teie tulevases kaupluses on integreeritud ostlemispluginad nagu Nextag, Feed Export, Shopzilla ja teised. Iga pistikprogrammi saab käsitsi seadistada. Samuti on olemas reklaamieemalduse halduri tööriist, mis võimaldab luua spetsiaalsetel algoritmidel põhinevaid eripakkumisi, müüke ja isikupärastatud pakkumisi.
 • Statistika & Analytics – 3dcart pakub võimsat aruandlusfunktsiooni, pakkudes erinevat tüüpi diagramme ja statistikat. Kasutajad saavad jälgida ostjate tegevust ja veebiseansse. Analüütilised instrumendid tõstavad esile klientide lemmik- ja enimmüüdud tooted. Süsteem võimaldab üle vaadata nii saatesihtkohad kui ka enamasti kasutatavad makseväravad.
 • SEO seaded – teie saidi auastmete suurendamiseks pakub platvorm täiustatud SEO optimeerimise tööriistu, mis võimaldavad kasutajatel redigeerida saidiplaani ja robotifaile, seada 301 ümbersuunamist sihtlehele, töötada avatud graafiku väärtustega ja palju muud.

3dcarti hind: iga viies saadaolev 3dcarti plaan pakub domeeni registreerimist, integreeritud ostukorvifunktsiooni, piiramatuid tellimusi ja ribalaiust, sisseehitatud ajaveebi funktsioone ja palju muud. Plaanid on järgmised: Startup Store (19 dollarit kuus), Põhipood (29 dollarit kuus), Plus Store ($ 79 kuus), Power Store (129 dollarit kuus) ja Pro Store (229 dollarit kuus). Kõikides plaanides on null tehingutasu.

Proovige 3dcart’i tasuta

Ruuturuum – kõik-ühes SaaS-i veebisaidi koostaja

Ruuturuum - kõik-ühes SaaS-i veebisaidi koostaja

Ruuturuum – on kõik-ühes veebisaitide koostaja, millel on e-kaubandusele keskendunud stiilsete teemade kollektsioon. Kõigil mallidel on integreeritud müügivõimalused, mis võimaldavad algajatel oma uute ja täisfunktsionaalsete digitaalsete poodidega mõne minutiga reaalajas sisse pääseda (vt reaalset Ruutruumide kauplused). Hindate lisaks intuitiivsele sisuhaldurile, reklaamitööriistadele ja muule ka laoseisu ja tootehaldusriistade komplekti.

 • Kasutusvalmis mallid – kui peate käivitama ruudu Squarespace abil üles ehitatud digitaalse poe, peate valima ainult malli ja muutma sisu. Plokkide ja komponentide valikul on kõik vajalik, sealhulgas CTA-plokid, omandamisvormid, tootegaleriid, kontaktteave ja palju muud. Pole vaja tehnilisi oskusi ega käsitsi seadistamist.
 • Sisuhaldus – tootehaldusfunktsiooni rakendatakse kohandatud sisuhalduri kaudu. Tööriist muudab iga toote redigeerimise lihtsaks. Lisaks tekstide redigeerimisele ja piltide üleslaadimisele saavad kasutajad luua eraldi tootekategooriaid, muuta hindu, pakkuda mitmeid tootevariante ja modifikatsioone.
 • Sisseehitatud funktsioonid – kuigi tarkvara ei tugine kolmandate osapoolte teenustele ega vidinatele, pakub see mõnda oma sisseehitatud instrumenti. Näiteks on olemas automaatne hoiatussüsteem, mis teavitab kasutajat toote otsadest.
 • Integreeritud makseväravad – ruudu Squarespace kasutamisel ei pea te makseviise käsitsi ühendama. Need on juba seatud ja kasutamiseks valmis. Ehkki süsteem ei paku väga rikkalikku valikut, võite siiski kasutada maksimaalselt saadaolevaid Paypalit, Stripe’i või Apple Pay’i. Tänu partnerlusele Stripe’iga on võimalus otse palka saada. Kuid selle funktsiooni kasutamiseks peaks teil olema kehtiv pangakonto.
 • Edendamise tööriistad – saate kasu parematest klientide lojaalsustest ja looge oma klientidele spetsiaalseid pakkumisi, kasutades sooduskoode, kuponge, reklaami hüpikaknaid, kuulutusribasid ja palju muud. Võite luua ja kohandada oma reklaamikampaaniat.

Ruuturuumi hind: neli suurt ruuturuumi plaani hõlmavad personaalset (12 dollarit kuus), Äri (18 dollarit kuus), Põhiline (26 dollarit kuus) ja edasijõudnutele (40 dollarit kuus). Hinna sees on tasuta SSL, domeen, mallid, SEO ja muud funktsioonid. Premium plaanid pakuvad lisaks müügikoha lahendust, kinkekaarte, e-kaubanduse analüütikat ja muid käepäraseid tööriistu.

Proovige ruutu tasuta

Magento – väikeettevõtete e-kaubanduse platvorm

Magento - väikeettevõtete e-kaubanduse platvorm

Magento – on tõenäoliselt kõige vastupidavam ja võimsam e-kaubanduse CMS, mida turul võib leida. Ehkki selle alustamiseks on vaja pisut õppimiskõverat, on tarkvara täiuslik mis tahes digitaalse poe ehitamiseks ja haldamiseks, hoolimata selle suurusest või spetsialiseerumisest. Süsteem pakub erinevaid lisandmooduleid ja laiendusi poe pidamiseks ja toodete levitamiseks kogu maailmas.

Siin on mõned peamised funktsioonid, mida Magento pakub:

 • Toodete haldamine – tarkvara on CMS. See tähendab maksimaalset paindlikkust tootelehtede ja sisu redigeerimise osas. Kasutajad saavad hõlpsalt uusi üksusi lisada, muuta ja värskendada toote põhiteavet, nagu pealkiri või kirjeldus, luua ja valida erinevate kategooriate vahel, teha iga tootelehe SEO seadistusi.
 • Turundusriistad – Magento abil saavad kasutajad mõned ainulaadsed reklaamimisvõimalused, näiteks kliendi sooviloendi loomine konkreetsete toodete reklaamimiseks ka reklaamikoodide abil, mida levitatakse füüsiliselt või veebis. Samuti saavad kaupluste omanikud koostada parimate toodete loetelu, luua võrdlusi üksikasjalikumate kirjelduste ja esitustega.
 • Makseviisid – platvormi kasutajad saavad valida tasuta ja tasuliste makseväravate vahel. Ühelt poolt on võimalus ühendada Paypal, Stripe või Braintree nullkuluga. Teisest küljest võite deebetkaartide töötlemiseks ühendada lisatööriistu. Kuid need on ainult tasulised optsioonid.
 • Kassaprotsess – toodete ostmine on Magento abil lihtne. Kas registreerunud kasutajad või külalised saavad väljamakseprotsessiga hakkama saada, mis säästab aega. Nad näevad lõpphinda koos maksude ja saatmiskuludega, mis arvutatakse automaatselt.

Magento hind: avatud lähtekoodiga platvormi saab tasuta kasutada. Täisfunktsionaalse poe käivitamiseks vajate siiski täiendavaid laiendusi. Lisaks peate hoolitsema ka domeeni ja hostimise eest. Mõlemad võivad maksta teile 10–50 dollarit ja rohkem kuus. Lisaks võiksite lisatasude loendis silma paista eksklusiivse Magento malliga. Sel juhul olge valmis maksma täiendavalt 20–400 dollarit.

Proovige Magento’i tasuta

Järeldus

BigCommerce – on kindlasti hea SaaS-i platvorm e-kaubanduse vajaduste rahuldamiseks. See on hea valik kaupmeestele, kes soovivad müüa nii digitaalseid kui ka füüsilisi kaupu. Lisaks on süsteemi äärmiselt lihtne kasutada, mis teeb sellest suurepärase valiku algajatele, kes soovivad pääseda juurde kohandatud tootekogule, integreeritud saatmisvõimalustele, sisseehitatud kassasüsteemi funktsioonidele ja muule..

Samal ajal puuduvad BigCommerceil kindlasti täiustatud tööriistad toodete haldamiseks ja reklaamimiseks. Piiratud kogumik teemasid ja minimaalsed kohandamisfunktsioonid võivad olla nõudlikele ettevõtjatele oluliseks negatiivseks küljeks. Siin peate võib-olla ülaltoodud loendi jaoks paindlikumat ja pühendatud e-kaubanduse lahendust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me