Adobe Muse vs Ruuturuum

Korraliku veebiehitusplatvormi valik on miljonite kasutajate jaoks kogu maailmas üks põletav probleem. Kuna seal on saadaval kümneid usaldusväärseid veebisaitide koostajaid, on sageli väljakutse valida sellise, mis sobib ideaalselt teie vajaduste, nõuete ja eelistustega. Seda seetõttu, et mitte kõik süsteemid pole võrdsed. Mõned neist on peamiselt suunatud nutitelefoni mittekasutajatele, teised on loodud spetsialistide vajadusi silmas pidades.


Ülevaade võrdlustabel

JaotisAdobe MuseRuuturuum
Kasutuslihtsus:4/55/5
Funktsioonid:5/54/5
Kujundused:4/54/5
Toetus:5/55/5
Hinnakujundus:4/53/5
Üldine tulemus:4,4 / 54,2 / 5

Õige valiku tegemiseks peate uurima ja katsetama mitut süsteemi korraga, et näha, mida nad on teile valmis pakkuma. Täna räägime kahest võimsast veebisaidi ehitajast, kes kindlasti väärivad tähelepanu. Ole valmis kohtumiseks Adobe Muse ja Ruuturuum!

Mõlemal platvormil on rikkalik funktsioonide komplekt ja täiustatud funktsionaalsus. Mõlemad pakuvad palju veebidisaini võimalusi ja võimaldavad luua erinevaid veebisaiditüüpe. Samal ajal on igal süsteemil oma eripärad ja omadused, mida tuleb eraldi analüüsida, et mõista, milliseid eeliseid saate nende kasutamisel kasutada.

Kui Adobe Muse on peamiselt suunatud professionaalsetele veebiarendajatele, kes soovivad luua kvaliteetseid veebisaite ilma igasuguse kodeerimiseta, siis Squarespace on suunatud loomingulistele isikutele, ettevõtjatele ja veebimüüjatele. Kui teid huvitavad praegu mõlema platvormi omadused ja te ei saa otsustada, milline neist vastab teile kõige rohkem veebi loomise vajadustele, siis analüüsime ja võrrelgem neid kohe.

1. Kasutuslihtsus

 • Adobe Muse. Süsteem keskendub peamiselt kogenud veebiarendajate vajadustele ja võib seetõttu algajate jaoks, kes pole kunagi ühtegi Adobe toodet kasutanud, pisut keeruliseks osutuda. Teenust on keeruline nimetada liiga keerukaks ja segaseks, kuid kindlasti vajate aega ja vaeva, et uurida selle funktsioone ja õppida kasutama pakutavaid veebidisaini tööriistu kvaliteetse veebisaidi loomiseks. Kui teil on graafilise disaini taust ja olete õppimiseks valmis, on Adobe Muse teie jaoks õige valik.

  muusa toimetaja

  Kui te ei kavatse seda regulaarselt kasutada, pole süsteemi mõtet uurida ja testida. Sellistel eesmärkidel on palju lihtsamaid veebiehituslahendusi. Kui otsite süsteemi, mida tulevikus oma veebiloomeülesannete jaoks kasutada, on Muse õppimine tore otsus.

  Süsteem on allalaaditav tarkvara, mis nõuab eelinstalli. Seda ei saa pidada puuduseks. Kõik sõltub teie eelistustest, plaanidest ja veebikujunduse harjumustest. Kui olete kunagi töötanud Photoshopi, Illustratori või InDesigniga, ei tundu Adobe Musei liides teile hirmutav. Selle asemel on see loogiliselt üles ehitatud ning pakub komplekti valikuid ja funktsioone, mille nutikas kasutamine tagab hämmastava tulemuse. Teenusega on kaasas pukseerimisredaktor, mis on lisaeelis neile, kellel on vähemalt natuke veebidisaini kogemust. Süsteemi valdamine võtab aega. Kui olete sellega hakkama saanud, naudite kindlasti nii veebi loomise protsessi ennast kui ka võimsaid projekte, mida koos sellega arendate.

 • Ruuturuum. Ruuturuum on kasutamisel natuke lihtsam kui Adobe Muse. Süsteem võimaldab mallide valimist ja kohandamist sõltuvalt teie spetsialiseerunud nišist. Siin on funktsioon, mis võimaldab avada veebipoe, mis on reaalne eelis ettevõtjatele, kes soovivad oma ettevõtte veebipõhiseks muuta.

  Ruutruumi veebisaidi redigeerija

  Süsteem on varustatud intuitiivse ja hõlpsasti mõistetava armatuurlauaga, kus kõik elemendid on rühmitatud, et aidata teil vajalikke sätteid valida. Teenuse menüü on kerge ja kasutajasõbralik. Kokku on siin 6 menüüosa, millest igaüks pakub rohkem võimalusi. Süsteem on loogiliselt üles ehitatud ja kasutajatele mugav, sõltumata nende veebiehituse kogemusest. Seega, kui olete uustulnuk, kes otsib võimalust kujundada kvaliteetse veebisait, millel on ulatuslik funktsionaalsus, ärge jätke seda lahendust mööda.

Adobe Muse vs Ruuturuum. Kasutusmugavuse seisukohast on Adobe Muse eelistatavam lahendus kui Squarespace. See kehtib eriti kasutajate kohta, kes on juba Adobe toodetega töötanud ja teavad, mida neilt oodata. Neile, kel sellist kogemust pole, pakub süsteem välja palju võimalusi, mis võimaldavad kasutajatel süsteemi tõhusalt vallata ja hakata seda kasutama kvaliteetsete ja funktsionaalsete veebisaitide loomiseks. Ruuturuum võib esmapilgul tunduda keeruline, kuid see ei võimalda luua võimsaid projekte. See on kena lahendus reklaamijatele ja väikeettevõtetele, kes soovivad luua veebis kiire ja usaldusväärse kohaloleku minimaalse vaeva ja aja raiskamisega.

Adobe Muse ülevaade – lisateabe saamiseks lugege Adobe Musei arvustust.

Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • Adobe Muse. Adobe Muse on varustatud täiustatud funktsioonide ja võimalustega, mida saate kasutada korraliku projekti väljatöötamiseks. Kuna tarkvara on mõeldud veebidisaini professionaalidele, pakub see tööriistakomplekti, mis on enam kui piisav täisfunktsionaalse veebisaidi saamiseks. Süsteemil on muljetavaldav selge liides, mis võimaldab teil luua oma veebisaidi paigutuse, lisades ja redigeerides sisu, nuppe, menüüsid, sotsiaalmeedia funktsioone ja muid elemente, mis aitavad kaasa mis tahes veebisaidi tõhususele. Saate juhtida projekti arendamise iga sammu, tehes muudatusi vajaduse korral.

  Adobe Muse saidiplaani toimetaja

  Süsteemi üks olulisi eeliseid on see, et see võimaldab muudatusi teha ilma võrgus kasutamata. Neid saab programmis teha igal kellaajal. Niipea kui muudatused on tehtud, saate veebisaiti FTP kaudu värskendada ja tulemust vaadata. Oma veebisaidi veebis juurdepääsetavaks tegemiseks peate siiski seadistama hostimise. See võimalus on tasuline.

  Väärib märkimist, et Muse saab kasutada nii tundlike veebisaitide loomiseks kui ka fikseeritud laiusega veebisaitide loomiseks. Ükskõik, mis teil veebi loomise eesmärkidel ja eesmärkidel on, vastab süsteem nendele vajadustele. Adobe Muse pakub hämmastavat tööriistakomplekti, ilma milleta te ei saa minna, kui vajate täisfunktsionaalset veebisaiti. Nende hulka kuulub automaatne teksti sünkroonimine, ise hostitud ja Typekiti premium-veebifondid, paremalt vasakule keele tugi, täiustatud kohandatavad kolmanda osapoole vidinad, mis võimaldavad luua ja hallata veebipoode ja ajaveebid jne. Kui soovite veebipoe käivitada kuigi süsteem ei paku integreeritud e-kaubanduse funktsioone. Eesmärgi saavutamiseks peate ühendama täiendavad pistikprogrammid või veebipoodide loomise lahendused nagu Shopify, WooCommerce, Ecwid, PayPal pood, Sellfy e-poe vidin, Snipcart e-kaubandus ja palju muud.

 • Ruuturuum. Ruuturuum pakub muljetavaldavat funktsioonide komplekti, näiteks sisseehitatud ajaveebisüsteem, võimalus lisada mitu veebisaidi kaastöötajat, täpsemad ekspordi / impordi funktsioonid jne. Vajadusel saate oma valmisblogi vedada teisele platvormile.

  Ruuturuumi redaktor

  Üks ruutkeskuse kõige muljetavaldavamaid funktsioone on integreeritud e-kaubanduse funktsioonid. See hõlmab laoseisu jälgimisriistu, digitaalseid ja füüsilisi kaupu, kuponge, makse, saatmist, blogimisvõimalust, toodete importi, kiirväljaregistreerimisrežiimi, loobutud kassast taastumist, mitme valuuta kasutamist, XERO, Stripe’i ja PayPali integreerimist ja mida mitte.

  Ruutkeskuse e-kaubandus

  Ruuturuum ei paku ainult standardseid mallide kohandamise funktsioone. Lisaks võimaldab see koodide redigeerimise võimalusi kasutades veebisaitide kujundamist. Süsteem sisaldab koodiplokke, arendaja platvormi ja kohandatud CSS-i ala. Viimane funktsioon on aga saadaval ainult tasulistele abonentidele. Vajadusel on võimalik integreerida ka kolmanda osapoole rakendus. See sõltub teie veebiehituse vajadustest. Süsteemil on tihedad partnerlussuhted usaldusväärsete ettevõtetega, nagu Disqus, Etsy, PayPal, BookingBug, MailChimp, Typekit jne. See koostöö aitab kaasa teie kasutatava veebiehituse tulemusele.

Adobe Muse vs Ruuturuum. Nii Adobe Muse kui ka Squarespace pakuvad suurepäraseid funktsioone ja võimalusi, mis on vajalikud võimsate projektide loomiseks erinevates nišides. Süsteemid on mõeldud professionaalidele ja algajatele, kes soovivad oma veebiehituse kogemusest maksimumi võtta. Ainus funktsioon, mis eristab Squarespace rahvahulgast, on selle e-kaubanduse funktsionaalsus. Veebisaidi koostaja pakub võimaluse integreeritud veebipoe loomiseks ega vaja selleks täiendavaid pistikprogramme ega laiendusi. Adobe Museil see funktsioon omakorda puudub ja iga kasutaja, kes soovib süsteemi abil veebipoe üles seada, peab otsima oma veebisaitidele integreeritavate kolmandate osapoolte lahendusi. See on aga paljudele kasutajatele pigem eeliseks kui puuduseks, kuna võimaldab valida mis tahes pistikprogrammi, mida nad peavad oma äritüübi jaoks sobivaks.

Kujundused

Adobe MuseRuuturuum
Teemade arv:Sajad50+
Tasuta teemad✔ JAH✔ JAH
Tasuliste teemade maksumus:Keskmiselt 30 dollarit0 dollarit
Vastuvõtlik disain✔ JAH✔ JAH
Sorteeri tööstuse järgi:✔ JAH✔ JAH
CSS-koodi redigeerimine:✔ JAH✔ JAH
 • Adobe Muse. Erinevalt paljudest teistest pilveveebilehtede ehitajatest pole Adobe Museal ühtegi valmisteemat. Saate vaid tühja lõuendi, mida saate kasutada oma veebisaidi kujundamiseks. Selleks võite kasutada kogu veebidisaini tööriistade komplekti. Nende hulka kuuluvad videod, liugurid, tekstiplokid, jalused, päised, nupud, sotsiaalmeedia funktsioonid, menüüd ja mis mitte.

  Veel üks kujundusvalik, mida võite kasutada, on veebis saadaolevate kohandatud paigutuste kasutamine. Need on tasulised ja tasuta ning teie otsustada on, mida vajate. Neid teemasid töötavad välja kolmandate osapoolte kasutajad (peamiselt veebidisainerid ja agentuurid) ning need laaditakse üles globaalsesse võrku, et teised inimesed saaksid neid kasutada. Ühelt poolt on see üsna mugav.

  Adobe Muse teemad

  Valite lihtsalt teema, mis vastab teie enda nišile, ja kohandage seda vastavalt vajadusele. Kuid teisest küljest võib see olla üsna riskantne, kuna allalaaditava malli kvaliteedis ei saa kunagi olla 100% kindel. Alati on oht suhelda ebausaldusväärse müüjaga, kes pakub teile malli koodiga, millel on tulevikus negatiivne mõju teie veebisaidi toimivusele. Kui olete sellisteks väljakutseteks valmis, võite seda võimalust kasutada. Kui ei, siis on tõesti mõistlik veeta aega süsteemi juhtimiseks ja hakata oma projekte kavandama.

 • Ruuturuum. Squarespace pakub kvaliteetsete valmis mallide kollektsiooni, mis kuulub erinevatesse nišidesse. Teemad on vaikimisi reageerivad ning näevad kaasahaaravad ja kasutajasõbralikud. Süsteem pakub seitset kujunduskategooriat, nimelt muusikud, restoranid, isiklikud teenused, kaubandus, äri jne. Samuti on olemas eraldi mallide kategooria – ühelehelised veebisaidid, mille nimi on „Cover Pages“, mis näitavad teie ettevõtet täpse ja tõhusa eelisena. tee. Mallid on kõigile tasuta.

  Ruutruumi mallid

  Ükskõik, millist malli te otsite, saate vajaduse korral seda igal ajal muuta. Veelgi enam, saate vaadata oma veebisaidi esitusviisi erinevates mobiilseadmetes, kasutades seadmevaate funktsiooni. See on oluline eelis kõigile, kes plaanivad kasutada oma veebisaitide mobiiliversioone.

Adobe Muse vs Ruuturuum. Mõlemad süsteemid võimaldavad luua hämmastavaid veebisaite, kuid nad kasutavad veebi kujundamise protsessis erinevaid lähenemisviise. Adobe Museal puuduvad kohandatavad mallikogud. Selle asemel pakub süsteem võimaluse luua tühja lõuendi ja kujundusriistade komplekti abil veebisait nullist või laadida veebist alla kohandatud Adobe’i teema ja seda kohandada. See annab kasutajale võimaluse saada ainulaadne veebisaidi kujundus, mis eristub rahvahulgast. Ruuturuum on selles osas natuke lihtsam. See pakub kümneid temaatilisi malle, millest paljud on spetsiaalselt loodud veebipoodidele. Kõik teemad on tasuta ja mobiilile optimeeritud.

Adobe Muse veebisaidi näited – vaadake Adobe Museiga tehtud parimaid saite;
Ruutruumi veebisaidi näited – heita pilk ruutudega töötavatele saitidele.

Klienditugi

 • Adobe Muse. Süsteemil on võimas klienditoe keskus. Nad pakuvad nii ametlikku tehnilist tuge kui ka ulatuslikku kogukonnabaasi. On olemas klienditeeninduse leht, kust iga kasutaja saab kiiret ja kvaliteetset abi. Lisaks on kogukonna foorumist võimalik otsida näpunäiteid ja soovitusi, mida teised süsteemi kasutajad pakuvad. Neil kasutajatel, kes alles alustavad süsteemi funktsioonide uurimist, on võimalus kasutada mitmeid käsiraamatuid, teksti- ja videoõpetusi ning väärtuslikku Adobe’i teadmistebaasi, mis paljastab kõik süsteemi jõudluse ja funktsioonide nüansid. Adobe-ekspertide reaalajas tugiteenuste saamiseks võite võtta nendega ühendust e-posti teel või pääseda juurde ettevõtte ametlikule veebisaidile ja otsida seal nende kontakte..

 • Ruuturuum. Klienditoe osas ei jää Squarespace Adobe Museast maha. Süsteem pakub ulatuslikku teadmistebaasi, mis avaldub kogukonna foorumi abi, videoõpetuste, käsiraamatute, KKK-jaotise ja muude teabeallikate kaudu. Lisaks teadmistebaasile pakub Squarespace ööpäevaringset e-posti tuge ja reaalajas vestlust, mis on saadaval tööpäeviti kell 11–19 EST. See on enam kui piisav, et leida vastuseid kõigile teie küsimustele.

Adobe Muse vs Ruuturuum. Klienditoe osas on mõlemad süsteemid kõrgel kohal. Nad pakuvad oma kasutajatele ulatuslikku teadmistebaasi, hulgaliselt õppematerjale, õpetusi, videojuhendit, KKK-sid, käsiraamatuid jne. Siit leiate ka kogukonna foorumeid, kus pakutakse väärtuslikke näpunäiteid ja soovitusi. Vajadusel on võimalus pöörduda süsteemi asjatundjate poole e-posti või vestluse teel. See lähenemisviis tagab korraliku tulemuse.

Hinnapoliitika

 • Adobe Muse. Kuna Muse on üks populaarsemaid Adobe tooteid, on see tasulisel alusel kaasatud loovate pilvepakettide hulka. Võite osta kogu paketi (kui vajate mitut Adobe toodet korraga) või ainult ühe veebisaidi koostaja. Kuutasu on 24,99 dollarit, aastakulu 179,88 dollarit. Samal ajal pakub süsteem tasuta 30-päevast prooviversiooni, sõltumata sellest, millist liitumisplaani te kavatsete kasutada. Veelgi enam, oma veebisaidi avaldamiseks peate eraldi maksma hostimise ja domeeninime eest. See maksab teile vastavalt 5–10 dollarit kuus ja 12 dollarit aastas. Oma veebisaidile täpsema funktsionaalsuse tagamiseks võite kaaluda ka vidinate lisamist sellele. Vidinad on ka tasulised ja tasuta.

 • Adobe MuseRuuturuum
  Hinnakujundusvalikud:✓ aastaplaan, kuutasu (14,99 dollarit kuus);
  ✓ aastaplaan, ettemakstud (179,88 dollarit aastas);
  ✓ Kuukava (24,99 dollarit kuus).
  ✓ Isiklik (16 dollarit kuus);
  ✓ äri (25 dollarit kuus);
  ✓ põhipood (34 dollarit kuus);
  ✓ Edasijõudnute pood (52 dollarit kuus)..
  Funktsioonid:✓ kohandatud disain;
  ✓ esmaklassilised fondid;
  ✓ Pilvesalvestus – 20 Gb.
  ✓ tasuta domeeninimi;
  ✓ turvaline ühendus;
  ✓ Piiramatu salvestusruum ja ribalaius.
 • Ruuturuum. Ruuturuum pakub praegu kahte hinnakujundusvõimalust. Need on veebisaidid ja veebipoed. Iga võimalus hõlmab kahte paketti. Seega võimaldab „Veebisaidid” valida isiklikke või äriplaane, mis maksavad vastavalt 16–25 dollarit kuus, samas kui veebipoed võimaldavad teil valida põhi- või edasijõudnute plaanid, mille maksumus on 34–52 dollarit. Plaani valik sõltub teie veebiehituse vajadustest ja eesmärkidest. Kui kavatsete luua lihtsa veebisaidi ja te ei kavatse arendajaplatvormi kasutada, võite valida isikliku plaani. Täpsematele veebiehitusvajadustele on vaja tõsisemat tasulist plaani, mis pakub ulatuslikku funktsionaalsust. Teie ülesandeks on valik teha.

Adobe Muse vs Ruuturuum. Mõlemad süsteemid on tasulised, kuid nende funktsioonide kasutamise eest makstavad kulud võivad palju erineda. Adobe Muse on mõnevõrra odavam, ja see pakub ka täiustatud funktsioone. Süsteemi kasutades saate kujundada ainulaadse veebisaidi, mis on kindlasti investeeritud raha väärt. Ruuturuum pakub ka erinevaid alternatiivseid kulusid. Lõplikult makstavad kulud sõltuvad valitud plaani tüübist ja taotletavast eesmärgist. Mida funktsionaalsemat ja keerukamat veebisaiti vajate, seda suuremat kulu selle eest maksate.

Puudused

Adobe Muse. Adobe Muse on mugav ja arenenud, kuid seda pole lihtne mõista juba esimesest proovimisest alates. Selle põhjuseks on asjaolu, et süsteemil on natuke keeruline liides, mis ei erine palju ülejäänud Adobe’i toodetest. Kui te pole kunagi varem Adobe süsteemidega koostööd teinud, on see pisut segane. Kohe, kui olete selle omandanud, saate aru, et see on kasutajasõbralik, loogiliselt üles ehitatud ja informatiivne.

Ruuturuum. Ruuturuum on peamiselt suunatud kasutajatele, kellel pole rikkalikku veebiehituse tausta. Süsteem ei paku laia valikut funktsioone ja võimaldab luua standardseid veebisaite isiklikuks või äriliseks kasutamiseks.

Alumine joon

Valik Adobe Muse ja Squarespace vahel ei pea olema keeruline. Süsteemid erinevad üksteisest pakutavate funktsioonide komplektide, lisavõimaluste ja kujunduse poolest. Ruuturuum on lihtne, mugav ja kasutajasõbralik. Sellega veebisaitide loomiseks ei pea teil olema kodeerimisoskust. Teenuse üheks peamiseks eeliseks on ulatuslik integreeritud e-kaubanduse funktsionaalsus, mis võimaldab kujundada funktsionaalseid veebipoode.

Adobe Muse tundub esmapilgul sujuv. See on funktsionaalne, kvaliteetne, mugav, loogiline ja valdavale hulgale kasutajatele arusaadav. See võimaldab luua fantastilisi veebisaite isegi neile inimestele, kellel pole kodeerimisoskust. Süsteem võib tunduda pisut keeruline nende kasutajate jaoks, kes töötavad sellega esimest korda ega ole kunagi varem ühtegi teist Adobe toodet näinud. Erinevalt Squarespace’ist puuduvad Adobe Muse’il integreeritud e-kaubanduse funktsioonid ja sellega on võimalik veebipood käivitada, ühendades täiendavaid pistikprogramme. Seda ei saa siiski pidada miinuseks, kuna platvorm annab võimaluse valida e-kaubanduse platvorm vastavalt teie konkreetsetele vajadustele, eelistustele ja eelarvele. Adobe Muse on kindlasti eelistatavam süsteem, mille funktsionaalsus võimaldab luua ainulaadse disaini ja suurepärase jõudlusega veebisaite.

Proovige Adobe Muse Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me