Adobe Dreamweaveri alternatiivid

Adobe Dreamweaveri alternatiivid


Adobe Dreamweaver – on võimas visuaalne toimetaja, mis on välja töötatud kogenud profidele. See pakub komplekti täiustatud veebidisaini tööriistu, mis on saadaval tarkvara allalaaditavas paketis. Toode on saadaval Adobe kommertspaketi osana ja pakub erinevaid funktsioone ainulaadsete veebisaidi maketide loomiseks.

Vaatamata kõigile eelistele, mis Dreamweaveril on, on tarkvara üsna keeruline. Lisaks on see aastate jooksul üsna aegunud. Pealegi on platvorm pigem visuaalne toimetaja kui täistsükli veebisaitide koostaja. See ei paku oma paketi sees hostimist ega domeeni. See on peamiselt suunatud põhjalike kodeerimisoskustega mobiilisõbralike teemade loomisele.

Sel põhjusel võivad kasutajad soovida kasu lihtsamatest ja paindlikumatest lahendustest, millel on kõik plaanis juba sisalduvad võimalused. Mõni populaarsed veebisaitide ehitajad tulevad laiendatud funktsionaalsusega isegi madalama või nullhinnaga. Vaatame siis Dreamweaveri alternatiive, mis võivad paremaks osutuda.

Parimad alternatiivid Adobe Dreamweaverile:

 1. WIX – parim tasuta Adobe Dreamweaveri alternatiiv
 2. WordPress – tasuta Dreamweaveri alternatiiv (CMS)
 3. Webflow – tundlik veebidisaini tööriist
 4. Mobirise – tasuta veebidisaini tarkvara nagu Dreamweaver
 5. Pinegrow – professionaalne visuaalne toimetaja
 6. Sulud – kerge, avatud lähtekoodiga tekstiredaktor
 7. Aptana Studio – avatud lähtekoodiga veebiarenduse IDE
 8. BlueGriffon – kaasaegne ja tasuta HTML-i redaktor
 9. Apache NetBeans – avatud lähtekoodiga IDE Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks
 10. openElement – võimas & Intuitiivne toimetaja
 11. Google Web Designer – programm Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks
 12. TOWeb – tundlik veebisaidi ja veebipoodide loomise tarkvara
 13. CoffeeCup – tundlikud veebidisaini tööriistad ja HTML-tarkvara
 14. Microsoft Expression Web – täisfunktsionaalne professionaalne tööriist

Wix – parim tasuta Adobe Dreamweaveri alternatiiv

Wix - parim tasuta Adobe Dreamweaveri alternatiiv

Wix – on ülim veebisaitide koostaja, millel on miljonid aktiivsed kasutajad ja toetatud veebiprojektid. See on kõige paindlikum lahendus algajatele, kes soovivad luua hämmastavaid saite nullkodeerimisega. Platvormil on piisavalt tööriistu, mis võimaldavad teil luua sihtlehtedest sõna otseses mõttes ükskõik millist tüüpi veebisaite ja väikeettevõtete veebisaidid digitaalpoodidesse ja mujale.

 • Lihtne, kuid võimas toimetaja – Wix tugineb täielikult pukseerimisfunktsioon muutes veebisaitide ja lehtede loomise ülilihtsaks hoolimata ülesehitusest ja keerukusest. Lisaks saavad kogenud kasutajad kohandada oma veebisaite mõne ainulaadse ja eritellimusel kujundatud elemendiga.
 • Tehisintellekt – süsteem kasutab oma Wix ADI platvormi, mis loob veebisaidid automaatselt, lähtudes kasutajate eelistustest, projektitüüpidest ja vajalikest funktsioonidest. Saate kasutamiseks valmis saidi, kus on juba olemas kõik vajalikud tööriistad ja valikud.
 • Wix Corvid – tööriist täpsemate veebirakenduste arendamiseks. Intuitiivne visuaalne ehitaja võimaldab kasutajatel tegeleda esiosa arendusega või muuta üle 100 kasutajaliidese elemendi. Seda instrumenti saab kasutada nii mõnegi bloki kui ka kogu veebisaidi muutmiseks ja kohandamiseks.

Wixi hind: platvormi on esialgu tasuta kasutada. Võite seda testida ilma dollarit kulutamata. Kuid kui soovite kõik-ühes lahendusest kasu saada, siis tasuta domeen, täielik komplekt stiilseid platvorme ja juurdepääs kõigile rakendustele, on Combo plaan suurepärane idee, millest alustada. Aastase arve esitamise korral maksab see 13 dollarit kuus. Wix pakub ka eraldi e-kaubanduse projektide kavasid alates 23 dollarist kuus.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – tasuta Dreamweaveri alternatiiv (CMS)

Wordpress - tasuta Dreamweaveri alternatiiv (CMS)

WordPress – on # 1 CMS-i platvorm mis pakub maksimaalset paindlikkust ja veebikujunduse vabadust. Platvormi kasutamine on täiesti tasuta, kuigi peate hoolitsema domeeni ja hostimise eest. Õnneks pakuvad mitmesugused hostingu pakkujad WP-ga optimeeritud serverilahendused mis muudavad WordPressi täistsükliliseks ja mitmeotstarbeliseks veebisaitide loomise platvormiks.

 • Avatud lähtekoodiga CMS – saate oma veebisaite vabalt kohandada, mida vajate. Süsteem ei vaja erilisi oskusi. Kõik, mida vajate, on natuke HTML-teadmisi. Isegi kui teil neid oskusi pole, on WordPress siiski hea võimalus erinevate veebisaiditüüpide loomiseks.
 • Lõputud pistikprogrammid – WordPress on kohandamise osas ilmselt parim platvorm. Projekti optimeerimiseks, reklaamimiseks, kaitsmiseks, parendamiseks või muutmiseks on kaasas tuhandeid erinevaid pistikprogramme. Kõiki pistikprogramme on lihtne seadistada ja installida. Ja enamik neist on tasuta kasutamiseks.
 • Tuhanded reageerivad teemad – tohutu mallikogu sisaldab nii tasuta kui ka tasulisi lisateemasid, et vastata kasutajate nõudmistele. Lisaks saavad kasutajad vabalt iga paigutust kohandada või isegi lähtekoodi redigeerida.

WordPressi hind: CMS ise on täiesti vabalt kasutatav. Kuid domeeni ja hostimise eest peate maksma. Parim viis on valida WordPressi jaoks optimeeritud pakkujad, näiteks Sinine vaim. See pakub sujuvat WP-integratsiooni, automaatvärskendusi, varukoopiaid, üheaastast domeeni ja võimsat WP-hostimist alates 2,95 dollarist kuus, samas kui piiramatu veebisaidi jaoks mõõtetu ribalaiusega Choice Plus plaanib teile maksta ainult 5,45 dollarit kuus.

Proovige WordPressi kohe

Webflow – tundlik veebidisaini tööriist

Webflow - tundlik veebidisaini tööriist

Webflow – on tarkvara, mis võimaldab teil luua professionaalseid ja tundlikud veebisaidid. Platvorm on üsna keeruline, kuna keskendub peamiselt kogenud veebiarendajatele ja -kujundajatele. Samal ajal on sellel võimas visuaalne redigeerija, mis võimaldab luua veebilehti ja isegi digitaalseid poode ilma kodeerimiseta või tüüpiliste mallideta.

 • Webflow CMS disaineritele – tööriist võimaldab kujundada mis tahes sisustruktuuri. CMS-i abil saavad kasutajad sisu lisada käsitsi või API abil ja seejärel kohandada seda koostöös toimetajate, sisuhalduritega jne.
 • Võimas veebiredaktor – süsteem pakub CSS-i ja HTML-i kodeerimise võimsust visuaalses lõuendis. Lisaks saate külastajate huvides luua erinevaid interaktsioonielemente, animatsioone ja muid asju. Lisaks võite valida valmis teema ja seda ka redigeerida.
 • Reaalajas redigeerimine – värskendage või muutke oma veebisaidi lehti igal ajal, ilma et oleks vaja vahetada ekraani. Kõik muudatused salvestatakse automaatselt reaalajas.

Veebivoo hind: kasutajad saavad praegu valida kolme suurema kava vahel. Nende hulka kuuluvad Basic, CMS ja Business, mis maksavad vastavalt 12, 16 ja 36 dollarit kuus. Hind sõltub veebisaidi tüübist ja keerukusest.

Proovige veebivoogu tasuta

Mobirise – tasuta veebidisaini tarkvara nagu Dreamweaver

Mobirise - tasuta veebidisaini tarkvara nagu Dreamweaver

Mobirise – on offline veebisaidi ehitaja. See tähendab, et võite seda kasutada kas teil on Interneti-ühendus või mitte. Eeldatakse, et kasutajatel on tarkvara alla laaditud ja installitud, et saada selle funktsioonidele täielik juurdepääs. Platvormi on lihtne kasutada ja see võimaldab teil ilma tehniliste oskusteta hakkama saada erinevate ülesannetega.

 • Intuitiivne toimetaja – redigeerija kasutab lohistamise funktsiooni. Lehe struktuur koosneb plokkidest, mida saate täpsemate sätete abil hõlpsalt teisaldada, ümber korraldada või redigeerida.
 • Bootstrap-toega tarkvara – Mobirise võimaldab luua reageerivaid ja mobiilisõbralikke projekte, mis töötavad erinevates seadmetes võrdselt hästi, hoolimata operaatorist ja operatsioonisüsteemist.
 • 100% ühilduvus – allalaaditavat paketti saab kasutada Macis või Windows OS-is.
 • AMP ehitaja – funktsioon tutvustab AMP-d (Kiirendatud mobiilileht) ehitaja. See aitab luua sisupõhiseid veebisaite, mis laadivad kiiremini erinevatesse seadmetesse. Iga artikkel saab Google’ilt AMP-ikooni, samal ajal kui otsimootor valib need kõigepealt kuvamiseks.

Mobirise’i hind: veebisaidi koostaja ise on tasuta. Kuid te ei saa kasutada kõiki selle funktsioone ega pääseda juurde mallide valikule. Hinnaga eluaegne litsents sisaldab kõiki Mobirise’i eeliseid. Täieliku veebisaidi ehitaja komplekti tavahind on 4019 dollarit. Praegu pakub süsteem siiski 97% -list allahindlust ning võimalust kogu paketi hinnaks on vaid 99 dollarit.

Proovige Mobrise’i tasuta

Pinegrow – professionaalne visuaalne toimetaja

Pinegrow - professionaalne visuaalne toimetaja

Pinegrow – on täiustatud veebitoimetaja, mis on välja töötatud professionaalsetele veebidisaineritele ja programmeerijatele. Platvorm on allalaaditav tarkvara, millel on hunnik suurepäraseid funktsioone, et luua tundlikke veebisaite Maci, Windowsi või Linuxi jaoks.

 • Võimsad visuaalsed tööriistad – saate komplekti tööriistu uute HTML- ja CSS-elementide teisaldamiseks, muutmiseks, muutmiseks või lisamiseks. Valige repiiter valitud elemendi lisamiseks, et muuta paari liigutusega kogu paigutust.
 • Mitme ülevaatuse ja redigeerimise režiim – kasutajatel on võimalus kontrollida, kuidas veebisait erinevates seadmetes töötab. Võimalike murdepunktide tuvastamiseks analüüsib süsteem automaatselt kõiki stiililehti.
 • Kohandatud CMS – süsteemi saab kasutada statistiliste HTML-lehtede kohandatud CMS-platvormina. See muudab sisu ja veebisaidi elementide haldamise lihtsamaks.

Pinegrow hind: Pinegrow pakub mitmeid arveldusmudeleid. Need sisaldavad kuu- ja aastatellimusi ning eluaegseid litsentse. Teine võimalus on tõenäoliselt parim, samas kui Pro-litsentsi hind algab 99 dollarist. Pakett on praegu saadaval 50% allahindlusega.

Proovige Pinegrow’i tasuta

Sulud – kerge, avatud lähtekoodiga tekstiredaktor

Sulud - kerge, avatud lähtekoodiga tekstiredaktor

Sulgud – on ülikerge ja lihtne tekstiredaktor. Tarkvara oli loodud ja loodud nii kooderitele ja veebidisaineritele kui ka esiotsa arendajatele. See pakub komplekti hõlpsasti kasutatavaid visuaalseid tööriistu nii lähtekoodi muutmiseks kui ka uute skriptide või elementide loomiseks nullist.

 • Kerge, kuid jõuline – saate töötada ühes aknas mitme kooditükiga. Ilma hüpikuteta kodeerimiseks kasutage oma isiklikku ID-d. Kasutage CSS-i valijat, et rakendada mis tahes elementi otse teie brauseris. Ta süsteem toetab ka tekstisisest redigeerimist.
 • Sulgude kasutajad saavad tasuta alla laadida erinevaid laiendusi. Neil on mitmekeelsete sulgude tugi, kommentaaride generaatorid, kohandatud värviteemad jne.
 • Reaalaja eelvaate režiim – teie projekti saab brauseriga sujuvalt reaalajas ühendada. See võimaldab teil muuta kõiki muudatusi reaalajas ja näha, kuidas need kogu projekti mõjutavad.

Sulgude hind: tarkvara on tasuta kasutamiseks. Võite selle alla laadida nii ametlikult veebisaidilt kui ka kõigist saadaolevatest laienditest.

Proovige sulgusid tasuta

Aptana Studio – avatud lähtekoodiga veebiarenduse IDE

Aptana Studio - avatud lähtekoodiga veebiarenduse IDE

Aptana stuudio – on võimas ja kiire veebiarenduse IDE. Avatud lähtekoodiga platvorm on ümber ehitatud. Pärast uusima Studio 3 versiooni kasutuselevõttu pakub see nüüd hulga uusi funktsioone. Süsteemil on üle 6000 000 allalaaditud faili. Selle eesmärk on peamiselt võimaldada arendajatel veebirakendusi võimalikult kiiresti luua.

 • Põhjalik kodeerimisabi – tarkvaraga on kaasas integreeritud kodeerimise esmaabikomplektid HTML, CSS, PHP ja JS abistamise korral.
 • Sisseehitatud silur – suurepärane võimalus automatiseeritud silumisprotsessiks. Süsteem on integreeritud Ruby & Rööpad ja JavaScripti silur võimalike murdepunktide tuvastamiseks ja kõrvaldamiseks.
 • Kohandatav IDE – kasutajad saavad vabalt kohandada IDE rakendust ja luua kohandatud käskude loendist pärit skriptide abil rakendatava arenguökosüsteemi.

Aptana Stuudio hind: tarkvara on täiesti tasuta kasutamiseks.

Proovige Aptana stuudio tasuta

BlueGriffon – kaasaegne ja tasuta HTML-i redaktor

BlueGriffon - kaasaegne ja tasuta HTML-i redaktor

SinineGriffon – on lohistamise eeldusega platvorm, mis loodi selleks, et veebidisainerid ja arendajad saaksid luua PUB-dokumente ja veebilehti nullist. Süsteem kasutab WYSIWYG funktsionaalsust. Allalaaditav litsents sisaldab veebilehtede malle, stiililehti ja muid funktsioone.

 • Automaatsed värskendused – te ei pea süsteemivärskenduste eest hoolitsema. Kõiki funktsioone muudetakse pärast uue versiooni kasutuselevõttu.
 • Maandumislehed & Veebivormid – kasutajad saavad luua nullist oma vorme, kasutada valmis sihtlehe malle ja muuta maketi.
 • Import ja eksport – süsteemis on sisu ekspordi / impordi funktsioon, mille abil saate alla laadida oma malle ja elemente või laadida üles veebilehtede faile.

BlueGriffoni hind: toode on saadaval kahes suuremas allalaaditavas litsentsis eluaegsete hindadega. Nende hulka kuulub Basic-litsents, mis maksab 75 dollarit, ja EPUB-i litsents, mis maksab 195 dollarit. Pöörake tähelepanu sellele, et lõplik hind ei sisalda käibemaksu, mis lunastatakse ostu ajal.

Proovige BlueGriffoni tasuta

Apache NetBeans – avatud lähtekoodiga IDE Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks

Apache NetBeans - avatud lähtekoodiga IDE Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks

Apache NetBeans – on avatud lähtekoodiga veebisaitide loomise platvorm, mis aitab arendada mobiili- ja veebirakendusi. Kaasas integreeritud silumisfunktsioonid lisaks juurutamise haldusele, koodide redigeerimise tööriistadele jne. Süsteem toetab mitut keelt ja sellel on täiustatud arendusliides.

 • Täpsem koodiredaktor – toimetaja suudab esile tuua lähtekoodi erinevad tükid nii semantiliselt kui ka süntaktiliselt.
 • Mitme keele rakendused – NetBeans pakub lisaks viisardite kodeerimisele valmis malle ja toimetajaid Java, PHP ja muude programmeerimiskeelte mobiili- ja töölauarakenduste arendamiseks..
 • Pluginad – tarkvara saab kohandatud pistikprogrammide abil laiendada. Lisandmoodulite ja vidinate loend on saadaval Apache NetBeans pistikprogrammide portaalis.

Apache NetBeans hind: tarkvara on tasuta kasutada ja alla laadida. See viitab mitte ainult vanematele, vaid ka värskelt värskendatud versioonidele.

Proovige Apache NetBeans’i tasuta

openElement – võimas & Intuitiivne toimetaja

openElement - võimas ja intuitiivne toimetaja

openElement – on mitmeotstarbeline veebiplatvorm. See aitab veebisaitide omanikel oma veebisaite modifitseerida, tõhusat SEO optimeerimise taktikat rakendada, lähtekoodi muuta ja mõne veebisaidi elementi võimsa koodiredaktoriga muuta. Lisaks pakub see andmebaasihaldusinstrumente ja mõnda muud käepärast funktsiooni:

 • Pukseerimistehnoloogia – veebisaidi redaktor sisaldab sisseehitatud pukseerimisfunktsiooni, mis muudab kohandamisprotsessi lihtsamaks.
 • Vastuvõtlik disain – luua mobiilisõbralikke veebilehti ja paigutusi. Eelvaade projektidest mitmest seadmest.
 • SEO – tarkvara võimaldab koodi minimeerida ja meediumisisu optimeerida (pilte ja videoid). Selle tulemuseks on paremad kogenud kasutajad ja kõrgemad otsingumootorite read.

openElement hind: kasutajad saavad tarkvara alla laadida täiesti tasuta, null- või uuendamistasudeta.

Proovige rakendust openElement tasuta

Google Web Designer – programm Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks

Google Web Designer - programm Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks

Google’i veebidisainer – on visuaalne tööriist, mis on välja töötatud algajatele, kes soovivad visuaalselt töötada, ilma et oleksite sügavalt lähtekoodi sukeldunud. Platvorm sobib peamiselt reklaamibännerite või lihtsate HTML5 veebisaitide kujundamiseks. Ehkki see suuremate projektide jaoks ei tööta, võib see järgmistest funktsioonidest siiski kasu olla.

 • Eraldiseisev tarkvara – Web Designer on eraldi Google’i toode, mis ühildub täielikult kõigi peamiste operatsioonisüsteemidega. Seda saab kasutada Windowsi, Maci või Linuxi juures samal produktiivsuse tasemel.
 • Vedeliku kujundus – lihtne tööriist elementide mõõtmetega töötamiseks. See võimaldab teil määrata laiuse, kõrguse või muud parameetrid protsentides. Sama tehnoloogia kehtib ka mõne elemendi positsioneerimisel.
 • 3D-autorid – suurepärane vahend iga elemendi iga külje väljanägemise kontrollimiseks. See funktsioon võimaldab teil 3D-elemente üle vaadata erinevate nurkade alt.

Google’i veebiarendaja hind: programmi saab tasuta alla laadida ja kasutada ilma piiranguteta.

Proovige Google Web Designeri tasuta

TOWeb – tundlik veebisaidi ja veebipoodide loomise tarkvara

TOWeb - tundlik veebisaidi ja veebipoodide loomise tarkvara

VEEBI – on spetsiaalselt algajatele mõeldud veebisaitide koostaja. Tarkvara on üsna lihtne, mis on lisaks tehnikutele pluss. Alustamiseks ja veebipõhiseks kasutamiseks peate selle ainult installima, valima malli, lisama sisu ja minema edasi. Lisaks hindavad kasutajad mõnda käepärast lisa.

 • Vastuvõtlikud veebisaidid – TOWeb võimaldab hõlpsalt luua ühe HTML5 või CSS3 veebisaidi, mis töötab võrdselt hästi ka igas mobiilseadmes. Süsteem sisaldab integreeritud RWD-lähenemist, mis parandas mobiilside juurdepääsetavust.
 • Tasuta mallid – valige mõni saadaolevatest tasuta mallidest, mida saab siin kohe kasutada või enne kasutuselevõttu muuta. Iga paigutust saab WYSIWYG-tehnoloogia abil kohandada.
 • e-kaubanduse funktsionaalsus – süsteem pakub mõningaid lähtevalikuid, et luua oma digitaalpood ja hakata veebimüüki ilma keerukate konfiguratsioonideta. Lisage lihtsalt ostukorv, kuvage tooteid ja integreerige kõik saadaolevad maksevõimalused.

TOWeb hind: platvorm pakub lisaks tasuta paketile ka kolme tasulist plaani. Sisenemisplaani hind algab 49 dollarist litsentsi kohta, samas kui kõige täiuslikum e-kaubanduse funktsionaalsusega pakett maksab teile 199 dollarit litsentsi kohta.

Proovige TOWebit tasuta

CoffeeCup – tundlikud veebidisaini tööriistad ja HTML-tarkvara

CoffeeCup - tundlikud veebidisaini tööriistad ja HTML-tarkvara

Kohvitass – on veebisaidi areenil tõestatud veteran. Tarkvara debüteeris aastal 1996. Tuhanded saidiomanikud kasutavad tarkvara hõlpsalt mobiilisõbralike projektide loomiseks. Ehkki süsteem näeb välja nagu natuke vananenud, nagu ka mõned selle mallid, võib see mõne funktsiooni tõttu olla siiski Dreamweaveri jaoks odavam alternatiiv..

 • Kõrgtehnoloogiad – tarkvaral on HTML5 ja CSS3 tugi, mis võimaldab teil luua tundlikke lehti, mis töötavad hästi mitmes seadmes.
 • Vastuvõtvad teemad – CoffeeCupil on oma teemapood koos reageerivate mallidega. Kuigi mõned paigutused näevad välja pisut vanamoodsad, võite leida häid valikuid, mida saab tasuta kasutada. Mõned mallid on tasulised, seega jälgige kõiki teemasid läbi vaadates hinnal.
 • Rakenduste pood – kasutajad saavad täiendavaid rakendusi, sealhulgas vormikoostjaid, tundlikke e-posti kujundajaid või isegi Bootstrap-i ehitajaid. Halb uudis on see, et kõik rakendused on tasulised.

CoffeeCupi hind: kasutajad saavad alla laadida eraldi litsentsid Maci ja Windowsi jaoks. Hind on sama ja see algab 199 dollarist litsentsi kohta. Kui ütleme „algab”, peame silmas seda, et peate võib-olla lisaks maksma mõne kohaliku kaupluses saadaval oleva teema ja rakenduse eest.

Proovige CoffeeCupit tasuta

Microsoft Expression Web – täisfunktsionaalne professionaalne tööriist

Microsoft Expression Web - täisfunktsionaalne professionaalne tööriist

Microsoft Expressioni veeb – on professionaalne veebidisaini tööriist, mis on välja töötatud kogenud kasutajatele. See sobib suurepäraselt veebisaitide loomiseks kohapeal, kasutades uusimat arendustehnoloogiat. Allalaaditav tarkvara on varustatud mitmekeelse toega, süsteemi testimiseks mõeldud tasuta versiooniga ja paljude lisafunktsioonidega.

 • Mitu programmeerimiskeelt – Expression Web töötab välja, kas loote veebisaite ja lehti HTML-i, JavaScripti, PHP, CSS-i või muude programmeerimiskeeltega. Süsteem vastab kõigile vajalikele tehnilistele standarditele.
 • Paindlikkus – platvormi saab hõlpsasti integreerida teiste Microsofti toodetega, sealhulgas Visual ja Expression Studio.
 • Põhjalik tugi – ehkki Expression Web on peaaegu sama mis Dreamweaver, on uuele tarkvarale hüppamine vaevatu. Leiate tohutu teabejaama koos dokumentide, üksikasjade, juhendite, juhendite ja muude allikatega, et tarkvara maksimaalselt ära kasutada.

Microsoft Expressioni veebihind: nagu Dreamweaver, on ka Expression Web Microsofti tootekomplekti osa. Seda saab osta eraldi 299 dollari eest või koos kõigi teiste Microsofti stuudiotega 599 dollari eest. Nagu me varem mainisime, on olemas tasuta litsents. Kuid see tuleb ilma toetuseta.

Proovige Microsoft Expression Web’i tasuta

KKK

Kas keegi ikka kasutab Dreamweaverit?

Dreamweaveri kasutajate arv väheneb drastiliselt. Süsteem on väga vananenud, kuigi mõned pühendunud kasutajad saavad seda ikkagi kasutada.

Kas Dreamweaver on vananenud?

Jah see on. Kuigi uued platvormid saavad arenenud arendustehnoloogiaid, näib Dreamweaver takerdumist samal tasemel.

Kas on Dreamweaveri tasuta versioon??

Ei, seal ei ole. Saate seda osta ainult eraldi tarkvarana või Adobe tootepaketi osana. Siiski on 7-päevane tasuta prooviversioon.

Mida ma saan Dreamweaveri asemel kasutada??

See sõltub teie tehnilisest taustast ja eesmärkidest. Algajad hindavad Wixit või WordPressi kui lihtsamat ja paindlikumat lahendust, samas kui pühendunud fännidele meeldib Microsoft Expressioni veeb, mis on tasuta ja üldiselt sarnane Dreamweaveriga.

Kas ma saan Dreamweaverit kasutada ilma kodeerimiseta??

Jah, sa saad. Kuid peamine tarkvara eelis on täielik veebikujundusvabadus, mida saab rakendada ainult kodeerimise ja programmeerimise abil. Muidu pole mõtet seda kasutada.

Kas Dreamweaver on WYSIWYG?

Ei see ei ole. Dreamweaver on peamiselt koodiredaktor, millel on mõned pisikesed vihjed WYSIWYG funktsionaalsuse kohta.

Järeldus

Adobe Dreamweaver on veebiehitustarkvara, mis on kunagi olnud ülimalt populaarne. Kuid tehnoloogiad arenevad kiiresti. Mõne uue veebisaidi koostajal on täiustatud funktsionaalsus ja suurem paindlikkus.

Lisaks mitmesugustele kohandamisfunktsioonidele, mida Dreamweaveril lihtsalt pole, pakuvad nad ajakohaseid malle ja kujundusriistu. Põhiküsimus siin “Kas see raha on tõesti seda väärt?”. Muidugi mitte. Kui olete etapis platvormi valimine, parem valida tööriist, mis sobib teie tehnilisele taustale ja projekti eesmärkidele.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me