Zyro ülevaade

Zyro – on DIY veebisaitide ehitaja, mis on turul olnud juba pikka aega ja mida esitleti algselt Profis Groupi tootena & Hostinger koostöö. Aja möödudes on Zyro muutunud täiesti sõltumatuks veebisaidi ehitajaks. Nüüd on see koos selge ja kasuliku (kuigi mõnevõrra piiratud) funktsioonide komplektiga, mis teeb selle kasutamist väärt.


Uue platvormina on Zyro praegu saadaval beetaversioonina, mis tähendab, et süsteem on väljatöötamise varases staadiumis. Veebisaidi koostaja meeskond töötab kõvasti selle funktsioonide komplekti parendamiseks, mis mõjutab lõpuks kogu süsteemi jõudlust. Teenus on siiski testimiseks ja edasiseks kasutamiseks saadaval, pakkudes kasutajatele mitmeid eeliseid. Selle uurimiseks ja valdamiseks ei pea olema kodeerijat – veebisaidi koostaja on piisavalt intuitiivne, et seda saaksid kasutada nii esmakordistajad kui ka veebidisaini plussid.

Kuidas on süsteem pärast täiendamist paremaks muutunud? Kas see on omandanud uusi funktsioone ja tööriistu, mis eristavad selle rahva hulgast või pole pärast meie viimast ülevaadet midagi palju muutunud? Vaatame, mida täpselt Zyro tänapäevastele kasutajatele pakub.

1. Kasutuslihtsus

Veebisaidi koostajat on tõesti lihtne kasutada kõigile, kuna selle liidese, toimetaja ja paigutuse osas pole midagi keerulist. Registreerimisprotsess on kiire ja lihtne – sisestage oma nimi, e-posti aadress ja parool, et neid edaspidi mallide galeriisse suunata. See on tõesti lihtne, kiire ja muretu.

Veebisaidi koostaja paigutus on intuitiivne ja hõlpsalt navigeeritav, mis loob üsna positiivse mulje juba esimesest silmapilgust. Armatuurlaud võib tunduda isegi pisut liiga lihtne, kuid see pole enamiku esmakasutajate jaoks probleem.

Zyro toimetaja

Siin ei leia te tarbetut teavet – kõik tööriistad ja funktsioonid on siin käepärast ning teie ülesandeks on valida need, mida veebisaidi kohandamiseks, haldamiseks ja avaldamiseks tegelikult vaja on. See on teene igale uustulnukale, kes on alles teinud esimesi samme veebisaidi loomise protsessis.

Zyro veebisaidi ehitaja pakub visuaalset redigeerijat, mis toetab pukseerimisfunktsioon ja see on üks süsteemi tipphetki. Tegelikult töötab see täpselt nagu iga teine ​​DIY saidiehitaja: seal on tööriistariba, mis sisaldab erinevaid kujunduselemente ja vidinaid, mida saate valida ja lohistada mis tahes kohas lehele. Kasutajad saavad näha ka poolelioleva töö tulemust, mis aitab kaasa hea tulemuse saavutamisele ega vaja üldse programmeerimisteadmisi. Need on peamised parameetrid, mis muudavad Zyro hõlpsasti kasutatavaks ja mugavaks veebisaitide koostajaks, mida kasutatakse igat tüüpi projektide arendamisel.

2. Omadused & Paindlikkus

Kuivõrd veebisaidi ehitaja on endiselt beetaversioonis saadaval, puudub sellel kindlasti funktsionaalsus. Loodame, et süsteem on pikas perspektiivis funktsioonirikkam. Praegu pole veebisaidi kohandamiseks ja täpsema jõudluse tagamiseks palju võimalik ära teha.

Zyori omadused

Zyro töötab hästi ka portfelli veebisaidid, väikeettevõtete ja reklaamisaitide jaoks, restoranide / kohvikute veebisaidid ja lihtsad ühelehelised saidid. Tänase seisuga pole süsteemil blogijatele ja veebipoodide omanikele palju pakkuda, kuna sellel pole veel ühtegi integreeritud ajaveebi ega e-kaubanduse mootorit. Loodetavasti mõistavad arendajad nende funktsioonide integreerimise olulisust ja lisavad need järgmise süsteemiuuenduse ajal veebisaidi koostaja funktsioonide loendisse.

Funktsioonide hulgas, mida Zyro praegu pakub, on mõistlik esile tõsta järgmist:

 • Video integreerimine. Veebisaidi koostaja võimaldab YouTube’i kanalist videofaili üles laadida ja integreerida, et selle peamisi sätteid veelgi kohandada. Lisage oma veebisaidile täiendavaks kohandamiseks lisamiseks vastavas jaotises link oma Youtube’i videole. See muudab teie projekti sihtgrupi jaoks rohkem interaktsiooniks ja kaasamiseks;
 • Domeeninime valikud. Zyro pakub kahte domeeninime ühendamise võimalust. Kui teil on juba kohandatud domeen ja soovite selle veebisaidiga ühendada, on teil paar lihtsat sammu võimalus see oma Zyro kontole üle kanda. Kui teil seda veel pole, laseb süsteem teil mõistliku hinnaga valida ja integreerida mis tahes teie valitud domeeninime. Vaikimisi saadava tasuta alamdomeeni asendamiseks pakutakse veebisaidi ehitajaks registreerumisel teile võimalust osta domeen ühte saadaolevatest tsoonidest (.com, .online jne). Domeenide hind algab 0,99 dollarist ja ulatub kuni 8,99 dollarini aastas.
 • Google Mapsi integratsioon. Süsteem võimaldab Google Mapsi veebisaidile integreerida. Seda saab teha vaid mõne klõpsuga – muutke lihtsalt menüüd Kaardiseaded ja sisestage oma ettevõtte füüsiline asukoht, mis osutatakse integreeritud kaardil kliendi paremaks teadvustamiseks.
 • SEO ja turundusfunktsioonid. See on veebisaidi koostaja üks muljetavaldavamaid funktsioone. See võimaldab automatiseeritud täitmist vajalikest siltidest teatud lehe õigeks otsimootori optimeerimiseks. Lisaks pakub süsteem lihtsaid sotsiaalse meedia integreerimise võimalusi.
 • Kujutise üleslaadimine. Zyro abil saate pilte valida ja oma veebisaidi suvalisse jaotisse üles laadida. Süsteemi laokollektsioonist on võimalik pilte valida ja oma pilte üles laadida.
 • CTA nuppude integreerimine. Kui soovite oma veebisaidile lisada tegevusele kutsuva nupu, saate seda teha ilma probleemideta. Muutke lihtsalt nupu teksti ja määrake ressursi link, kuhu soovite kasutajad suunata.

3. Kujundus

Teemade arv:25
Tasuta teemad&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:✘ EI
Vastuvõtlik disain&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:✘ EI

Praegu hõlmab Zyro mallikogu ainult 25 malli, kuid eelvaateks ja kohandamiseks on saadaval ainult üks neist. Muud teemad on alles väljatöötamisel ja varsti saadaval.

Zyro mallid sobivad hästi erinevat tüüpi projektide arendamiseks, samas kui nende tähendus ja nišifookus on nende nimedest arusaadavad. Seega leiate siit teema, mis sobib suurepäraselt portfellide, moepoodide, restoranide ja kohvikute veebisaitide, maandumislehtede, ürituste ja rändlusveebisaitide, spordi- ja pulmakohtade ning muude isiklike ja äriprojektide jaoks.

Ükskõik millisele nišile keskendute, leiate siit kindlasti teema, mis vastaks teie vajadustele. Kõik Zyro mallid näevad vaikimisi värsked, puhtad ja tundlikud. Kuid ärge oodake neilt suurt kohandamist, vähemalt praeguses arenguetapis. Kui hakkate valitud kujundust kohandama, piirduvad teie valikud ainult põhiseadetega. Nende hulka kuuluvad piltide ja videote üleslaadimine, taustavalimine, fondid ja värvipalett, teksti redigeerimise valikud, Google Mapsi integreerimine ja mõned muud funktsioonid. See selleks.

Zyro mall

Kujunduse kohandamise tööriistade ja võimaluste komplekt jätab kindlasti palju soovida. Veelgi enam, Zyro ei ava lähtekoode ja teie CSS / HTML-i redigeerimise oskusi pole kuidagi võimalik kasutada. Kõik on siin liiga lihtne, kui isegi mitte primitiivne.

4. Klienditugi

Zyro klienditugi pole süsteemi esiletõstmiseks. Vaatamata sellele, et premium-paketi kasutajatele pakutakse ööpäevaringset klienditugi, e-posti ja reaalajas vestluse abi, ei saa süsteem siiski pakkuda laialdast teadmistebaasi tuge. Samuti pole otsest telefoni tuge, video- ja tekstõpetusi ning muid populaarseid tugiteenuseid. KKK jaotis on üsna piiratud ning praeguseks on seal vaid mõned küsimused.

Veebisaidi paigutuse ja kujunduse kohandamise kallal töötades pääseb juurde vahekaardile Tagasiside hüpikaken, kus teil palutakse hinnata oma veebidisaini kogemust. Nii saavad teenuse arendajad teada teie rahulolu määra ja vajaduse täiustada mõnda veebisaidi funktsiooni või elementi.

5. Hinnapoliitika

Zyro hinnapoliitika on rohkem kui taskukohane. Süsteemil on täiesti tasuta plaan, mis kunagi aegub ja sisaldab komplekti põhifunktsioone. Kasutajad, kes soovivad saada juurdepääsu lisafunktsioonidele, saavad valida, kas minna üle tasulisele tellimusele. Selle maksumus on 2,99 dollarit kuus (35,88 dollarit aastas), kui arveldatakse igal aastal, või 3,99 dollarit kuus (47,88 dollarit aastas), kui arveldatakse kuus.

Zyro hinnakujundus

Peamised lisatasupaketi funktsioonid hõlmavad kohandatud domeeniühendust, 100 GB ribalaiust, Zyro reklaami eemaldamist, iganädalasi varukoopiaid, piiramatut arvu veebisaite, SSL-sertifikaadi ühendust, kohandatud faviconi, suurendatud salvestusruumi, ööpäevaringset klienditugi. Nii tasuta kui ka tasulised plaanid on varustatud integreeritud tasuta hostimisega, mis tagab veebisaidi koostajaga käivitatud veebisaitide ööpäevaringse kättesaadavuse.

Veebisaidi koostaja pakub 30-päevast riskivaba prooviversiooni ja raha tagasi garantii kasutajatele, kes otsustavad selle aja jooksul tellimuse tühistada. Lisatasu paketi kasutamisest on aga igal ajal võimalik keelduda.

Platvorm aktsepteerib kõiki peamisi krediit- ja deebetkaarte. Nende hulka kuuluvad Visa, Mastercard, American Express, Discover. Kõik süsteemis tehtud maksed on turvaliselt kaitstud 256-bitiste SSL-sertifikaatidega, mis tagavad täieliku konfidentsiaalsuse.

6. Plussid ja miinused

Nagu kõigil muudel veebisaidi koostajatel, on ka Zyro toimivuse, kujunduse ja muude vihjete parameetritega seotud eelised ja halvad küljed. Enne süsteemi kasutamist on kindlasti mõistlik nende kohta rohkem teada saada, et teada, mida platvormilt oodata. Sellepärast otsustasime koostada veebisaidi koostaja plusside ja miinuste loetelu. Siit nad lähevad.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Lihtne kasutada ja intuitiivne;
&# x2714; Vastuvõtlikud kujundused;
&# x2714; Pukseerimisredaktor;
&# x2714; Video, pildi ja Google Mapsi integratsioonid;
&# x2714; SSL-krüptimine.
✘ Piiratud mallikogu;
✘ Halvad disaini kohandamise võimalused;
Blog ajaveebide ja e-kaubanduse mootorite puudumine;
Free tasuta paketi kasutajatel puudub reaalajas klienditugi;
Access Juurdepääs koodiredaktorile puudub.

Alumine joon

Zyro on üsna vastuoluline veebisaitide looja, mis on praegu saadaval oma beetaversioonis. Tõenäoliselt on see peamine asjaolu, mida tuleb süsteemi praeguses arenguetapis üle vaadates arvestada.

Veebisaidi koostaja ise on hõlpsasti kasutatav ja sobib hästi erinevate ülesannete täitmiseks. Süsteemil on päris kena potentsiaal saada konkureerivaks veebisaitide koostajaks, kuid see nõuab siiski märkimisväärset täiustamist, eriti funktsionaalsuse ja kujunduse osas. Praegu ei saa Zyro kiidelda ulatuslike integratsioonivõimaluste ega disaini kohandamise funktsioonidega – kogu selle funktsioonide komplekt jääb ainult põhiparameetrite saadavuse juurde.

Märkimisväärne kahju on ka ajaveebide ja e-kaubanduse mootorite puudumine. Sama on mallide piiratud valiku ja nende kvaliteediga. Siiski on arenguruumi veel palju ja näib, et süsteemi arendajad kavatsevad selle täieliku potentsiaali realiseerida lähitulevikus. Ausalt öeldes, meile meeldis Zyro kasutamine ja loodame, et selle meeskond jätkab süsteemi arendamist. Praegu sobib see ainult lihtsate veebisaitide testimiseks ja loomiseks.

Proovige Zyro Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map