Zoho saitide ülevaade

Zoho Sites – on veebisaitide looja, mis pakub kena veebiehituse kogemust ja võimaldab luua erinevaid projektitüüpe. Nende hulka kuuluvad portfellid, ettevõtete veebisaidid, ajaveebid ja muud ärilised / mitteärilised projektid.


Veebikirjastuslahenduse töötas välja Zoho Corporation 2012. aastal ja see sisaldub ettevõtte pakutavate teenuste paketis. Tänase seisuga on toode sujuvalt integreeritav Zoho tootlikkuse komplekti muude ärivahenditega. Näiteks Zoho salvestab kogu sisu Zoho Creatori andmebaasis ja pakub CRM Form Builderit, mis võimaldab kasutajatel hallata selliseid asju nagu tugitaotlused.

Veebisaidi koostaja pakub intuitiivset navigeerimist, reageerivad kujundused, kohandamisriistade komplekt, võimsad integratsioonivõimalused, HTML / CSS-i juurdepääs ja muud funktsioonid, mis aitavad algajatel ja veebidisaini asjatundjatel edukalt alustada. Samal ajal puudub teenusel korralik e-kaubanduse funktsionaalsus, mis muudab võimatuks sellega väärt veebipoe loomise.

Niisiis, kuidas veebisaidi ehitaja tegelikult hindab? Millised omadused mõjutavad selle jõudlust ja kas süsteem on investeerimist väärt? Liituge meiega, vaadates üle Zoho Sitesi veebisaidi ehitaja.

1. Kasutuslihtsus

Zoho Sites on tõesti meeldiv kasutada. See on puhas, intuitiivne ja hõlpsalt navigeeritav. Projekti koostamise alustamiseks peate kõigepealt süsteemi registreeruma. See ei võta palju aega ja vaeva – täitke lihtsalt registreerimisvorm, täpsustage oma e-posti aadress ja parool ning kinnitage konto e-posti aktiveerimisega. Teine viis süsteemis registreerumiseks on oma sotsiaalse võrgustiku kontode kasutamine. See on ka kiire ja lihtne.

Zoho toimetaja

Kui olete registreerunud, pakutakse teile sisestada oma veebisaidi nimi. Pärast seda suunatakse teid mallide teeki ja koostajasse ise. Zoho Sites on varustatud mugava toimetajaga, mis võimaldab vaid mõne hiireklõpsuga käivitada täisfunktsionaalse veebisaidi. Teine asi, mis eristab süsteemi rahvahulgast, on selle professionaalne ja kindel kasutajaliides, mis aitab hõlpsalt veebisaite isikupärastada ja võimaldab teil käivitada ulatuslike funktsioonide komplektiga projekte, mis on vajalikud teie brändi õitsengu ja populaarsuse suurendamiseks.

Veebisaidi elemendi lisamiseks lehele valige see lihtsalt ülemisel tööriistaribal ja kohandage hüpikmenüüst saadaolevaid sätteid. Iga element sisaldab täiendavaid kohandamisvalikuid. Kui soovite minna kaugemale sellest, mis on vaikimisi saadaval, saate kasutada HTML / CSS-i redaktorit. Kokkuvõttes näeb veebisaidi ehitaja välja väga hästi korraldatud. Süsteem võimaldab suurt kohandamist ja tagab kvaliteetse tulemuse.

2. Omadused & Paindlikkus

Zoho Sites pakub ulatuslikke disaini kohandamise võimalusi ja muljetavaldavat funktsioonide komplekti, mis muudab süsteemi ideaalseks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete veebisaitide loomiseks. On viimane aeg need funktsioonid värvata, et teada, mida oodata veebisaidi koostajalt enne selle kasutamist projekti arendamiseks.

Zoho sviidi integreerimine

Kui loote Zoho Siteses konto, saate väikese boonusena juurdepääsu oma ülejäänud saidile Zoho Sites otse oma saidi armatuurlaua kaudu. Zoho Corp on ettevõtlustarkvara arendanud alates 1996. aastast, nii et pole juhus, et nende veebisaidi koostajal on hulgaliselt väikestele ettevõtetele kohandatud funktsioone. Nende hulka kuuluvad kohandatud CRM-vormid, Zoho SalesIQ ja Zoho kampaaniad, dünaamiline sisu, mitu kaasautorit ja ajaveebimootor.

e-kaubandus

Veebisaidi koostaja võimaldab teil luua veebipoode, kus müüakse füüsilisi ja digitaalseid tooteid. Zoho Sitesi e-kaubanduse mootor on varustatud põhilise ostukorviga ja sellel puuduvad sellised must-have elemendid nagu e-posti kättesaamise kohandamine, kassasüsteem, toodete kategoriseerimine ja palju muud. Täisfunktsionaalse poe loomiseks peaksite alustama eraldi Zoho kaubanduse ehitaja, käivitati 2019. aasta aprillis.

Zoho kaubandus

Koodi manustamine

Veebisaidi koostaja võimaldab manustada koode teie projekti, et aidata kasutajatel edastada oma sõnumeid sujuvalt ja arusaadavalt. Nii on võimalik manustada video- ja helifaile, koodilõike ja muid vajalikke elemente, mis aitavad teie veebisaidi toimivusele kaasa.

HTML- ja CSS-redaktor

Kui teie teadmised kodeerimise kohta on kenasti, saate neid HTML / CSS-i veebisaidi koodide redigeerimiseks, et saavutada lõplik veebisaidi kohandamise efekt. See on parim viis oma veebisaidi arendamise üle täielik kontroll võtta.

Zoho koodiredaktor

Meeskondade koostöö

Oma veebisaidi loomisega töötades võite kutsuda ja lisada mitu kaasautorit, et ühiselt väärilise tulemuseni jõuda. Teie ülesandeks on jagada jagatud veebisaidile juurdepääsu õigused neile meeskonna liikmetele, kellega kavatsete koostööd teha. Lisaks on juhtpaneelil võimalik luua liikmesportaal, kus saate veebisaitide külastajatel pääseda juurde teatud veebilehtedele. Samuti on siin võimalik luua parooliga kaitstud lehti.

Piiratud juurdepääsuõigused

Kui on vaja osa teavet või sisu avalikustamata jätta, saate oma veebisaidi privaatseks muuta ja juurdepääsuõiguse määrata ainult neile kasutajatele, kellel on lubatud neid veebilehti näha. Piiratud juurdepääs veebisaidile võimaldab piirata teie veebisaidi nähtavust, peita lehti teiste kasutajate või teatud meeskonnaliikmete eest.

Blogimine

Veebisaidi koostaja lubab ajaveebide loomist ja haldamist, et tõsta klientide seotust. Uute ajaveebipostituste kirjutamine ja lisamine, nende ajastamine, sisu- ja meediumifailide, kommentaaride lahtrite, sotsiaalmeedia nuppude ja muude ajaveebielementide lisamine on teie ülesanne. Vajalike elementide seadistamisega saate hõlpsalt oma ajaveebi paigutuse luua. Veebisaidi koostaja lubab ka ajaveebide importimist teistelt populaarsetelt platvormidelt WordPress ja Blogger.

Zoho ajaveebitoimetaja

Sotsiaalne jagamine

Teie veebis esinemine ei peaks piirduma ainult veebisaitide loomisega. Selle laiendamiseks ja rikkaliku kliendibaasi loomiseks võite anda kasutajale juurdepääsu sotsiaalsetele võrgustikele. Seda saab teha sotsiaalse jagamise ja automaatse avaldamise võimaluste kaudu, mis võimaldavad teil jõuda sihtrühmani peaaegu ilma pingutusteta.

Sisseehitatud SEO tööriistad

Zoho Sites võimaldab luua projekte, mis on otsimootoritele hästi optimeeritud. Oma veebisaidi positsioonide suurendamiseks otsingumootorites võite täita kõigi veebilehtede (pealkirjad, kirjeldused, märksõnad) metasildid, üles laadida ja seadistada faviconi, luua kohandatud 404 lehte ja kasutada integreeritud analüütikat liikluse omaduste ja käitumise juhtimiseks.

Vormi ehitaja

Veebisait võib kiidelda ühe muljetavaldavaima vormiehitaja vahel, mis seal saadaval. Lisaks DIY vormi ehitamise võimalusele pakub teenus kena valiku ka eelprojekteeritud vormide vahel. Valitud vormide isikupärastamiseks on ka mitu disaini kohandamise võimalust.

Zoho vormi ehitaja

Süsteem haldab redigeeritud lehtede andmebaasi, nii et saate igal ajal tagasi oma eelmistele versioonidele ja neid uuesti avaldada. Samuti optimeeritakse iga veebisait automaatselt mobiilseks vaatamiseks. Saate oma saidi mobiilset välimust HTML / CSS-i redigeerija kaudu redigeerida isegi liikvel olles, et veenduda selle hea välja nägemises mobiil-, laua- ja tahvelarvutites.

3. Kujundus

Teemade arv:7
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:✘ EI
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Zoho Sitesi mallide kollektsioon pole üldse muljetavaldav. Praegu on seal kohandamiseks saadaval vähem kui 10 teemat. Eelvaate funktsioon pole samuti saadaval, mis võib kasutaja valimist mõnevõrra raskendada. Teisest küljest saate enne oma veebisaidi avaldatud versiooni eelvaate vaadata erinevates režiimides.

Hea uudis on see, et malle saab veebi kujundamise protsessi keskel vahetada, kui algselt valitud teema juures on midagi, mis teile ei meeldi. Lisaks on teemad vaikimisi vabad ja reageerivad, nii et te ei pea muretsema selle pärast, kuidas neid mobiili- ja lauaarvutites kuvatakse. Esmakordsed kasutajad saavad kasutada teenuse visuaalset redigeerijat, edasijõudnud veebidisainerid saavad isegi juurdepääsu integreeritud HTML / CSS-redaktorile.

Veebisaidi koostaja pakub ka muljetavaldavaid disaini kohandamise võimalusi. Siin on suurepärane tööriist nimega Leheversioonid, mis võimaldab sisu luua ja isikupärastada. Siin saab muuta palju – fonte, tausta, paigutust, veebisaidi stiili, pilte, värvipaletti, teksti, meediumifaile ja palju muud. Peale selle saate oma veebisaidi faviconi ja logo üles laadida, et muuta oma bränd äratuntavaks ja silmapaistvaks.

4. Klienditugi

Zoho Sites pakub hästi struktureeritud ja hõlpsasti sirvitavat Teadmistepagas. Kohe pärast süsteemi registreerumist ja malli valimist pakutakse teile videojuhendit, kuidas hõlpsalt alustada. Ükskõik millised küsimused ja probleemid, mida veebiarendusprotsessi käigus kokku puutute, leiate vajaliku teabe teabebaasist. Siit leiate kasuliku teabe, mis hõlmab peamisi teemasid, millest kasutajad enamasti huvitatud on. Mugav otsingufiltri valik võimaldab teil võimalikult lühikese aja jooksul leida vajalikud vastused, mis aitavad probleeme õigeaegselt lahendada..

Täpsema teabe saamiseks süsteemiga töötamise mitmekülgsete aspektide kohta on mõistlik pöörduda teenuse abikeskuse poole. Veebisaidi arendajad on hoolitsenud kasutajate peamiste vajaduste eest, jaotades saadaoleva sisu mitmeks temaatiliseks kategooriaks. Ükskõik, mis küsimus või probleem teil on, minge lihtsalt vajalikku jaotisse ja otsige sealt vastust.

Kiireloomuliste probleemide korral võite pöörduda ühe süsteemieksperdi poole e-posti teel otse juhtpaneeli kaudu. Kahjuks puudub Zoho Sites praegu reaalajas vestluse tugi, mis on märkimisväärne kahju.

5. Hinnapoliitika

Hinnapoliitika osas pakub Zoho Sites kolme tasulist plaani. Nende hulka kuuluvad Essential, Professional ja Advanced. Siin pole absoluutselt tasuta plaani, kuigi süsteem võimaldab teil testida mõnda tasulist tellimust tasuta, pakkudes 15-päevast tasuta prooviperioodi. Prooviversiooni alustamiseks pole vaja krediitkaarditeavet. Kui tunnete, et olete valmis tasulisele paketile üle minema, võite hakata uurima nende tellimuste pakutavaid tingimusi.

HinnakujundusvõimalusMaksumusFunktsioonid
Oluline:8 dollarit kuus✓ kohandatud domeen;
✓ 1 GB salvestusruumi;
✓ 10 GB ribalaius.
Professionaalne:18 dollarit kuusLisaks eelmisele:
✓ SSL-hostimine;
✓ leheversioonid;
✓ Paroolikaitse.
Täpsemad:28 dollarit kuusLisaks eelmisele:
✓ 1000 liikme portaal;
✓ Juurdepääsupiirang;
✓ Kommentaaride lahter.

Olulise kava maksumus on 8 dollarit kuus ja tähendab võimalust üles ehitada üks kuni 10 leheküljega veebisait. Plaan pakub 1 GB salvestusruumi, 10 GB ribalaiust kuus, 5 vormi, 5 pildigaleriid ja maksimaalse failisuurusega 100 MB..

Põhiplaan maksab 18 dollarit kuus ja pakub võimalust luua kuni 200 lehekülje, 10 GB salvestusruumi, piiramatu ribalaiusega, 10 vormi, 15 pildigalerii, 1 kaastöötaja ja 3 menüüga veebisaite..

Arengukavale üleminekuks peate maksma 28 dollarit kuus. Plaan võimaldab luua kuni 2000 leheküljega veebisaite ning lisaks pakub see 100 GB salvestusruumi, piiramatut ribalaiust, 50 vormi, maksimaalse failisuurusega 100 MB, 200 pildigaleriid, 5 menüüd ja 5 kaastöötajat.

Need on Zoho Sitesi plaanide peamised mõisted. Huvitava tellimuse kohta lisateabe saamiseks võtke aega prooviversiooni alustamiseks. Selle kestus on piisav nii iga plaani olemuse kui ka veebisaidi koostaja üldiste omaduste mõistmiseks.

6. Plussid ja miinused

Zoho Sites võimaldab teie praegustest vajadustest lähtuvalt luua erinevat tüüpi veebisaite. Veebisaidi koostaja on rikas funktsioonide ja kujunduse kohandamise võimaluste poolest, kuid kaasas on ka varjukülgede loetelu, mida kasutajad peaksid teadma. Vaatame neid nüüd.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Täiustatud vormiehitaja ja Zoho Suitesi integratsioon.
&# x2714; Vastuvõtlikud kujundused.
&# x2714; HTML / CSS redaktor.
&# x2714; Meeskondade koostöö.
Or Kehv mallikogu (selle asemel peaksite looma oma).
✘ Live-vestluse toe puudumine.
✘ Piiratud e-kaubanduse võimalused.

Järeldus

Zoho Sites on hea ja riskivaba veebisaitide looja, mis võimaldab teil luua väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete veebisaite, ajaveebid, sihtlehed ja portfellid. Platvorm on kaasatud Zoho Corporation Suite’i, mis võimaldab integreerida ettevõtte teiste toodetega. See on kasutajate jaoks märkimisväärne eelis. Teenuse teine ​​esiletõst on funktsioonikomplekt, mis tutvustab mitmeid disaini kohandamise võimalusi ja võimaldab teil käivitada ja hallata hulgaliselt projekte.

Meie arvates on Zoho Sites hea koht, kus oma oskusi proovida, sõltumata teie veebimeistri tasemest, kuna see pakub nii WYSIWYG kui ka HTML / CSS toimetajaid. Samal ajal puudub veebisaidi koostajal mõned tänapäevaste veebiehitustööriistade – e-kaubanduse – hädavajalikud omadused, mitmekeelne tugi ja reaalajas vestlus, et mainida mõnda. Zoho saidid pole parim valik neile, kes soovivad luua täisfunktsionaalse veebipoe või tõesti keeruka kohandatud funktsioonidega veebisaidi. Igatahes on süsteemi plusside ja miinuste uurimiseks mõistlik esmalt testida selle funktsioonide komplekti. Niisiis, kui olete alles teel veebidisaini vilumuse omandamisele, võiks Zoho Sites olla proovimisvahend.

Proovige Zoho Sites Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map