Zenfolio ülevaade

Zenfolio ülevaade


Zenfolio – on võimas ja keeruline veebifotode loomine professionaalsetele fotograafidele. See võimaldab multifunktsionaalset luua portfelli veebisaidid mis toetavad e-kaubanduse funktsionaalsust. Selle tulemusel saame konkreetse veebisaidi, millel on ainulaadne kombinatsioon portfellist (foto / video), ajaveeb ja veebipood.

Zenfolio näeb oma peamist missiooni professionaalsete fotograafide ja nišihuviliste abistamisel luua tõeliselt ainulaadseid ja visuaalselt atraktiivseid portfelli veebisaite mitmekülgsete eesmärkidega. Ükskõik, kas kavatsete oma loomingut oma fännidele näidata või müüte neid sihtrühmale, pakub süsteem teile komplekti abinõusid, tööriistu ja funktsioone, et täita ülesanne parimal võimalikul viisil ja saada soovitud tulu.

2004. aastal käivitatud veebisaidi koostaja on loonud portfelli veebiehitusplatvormi tugeva maine. Fotode ja videote varumiseks ja müümiseks on teie ülesanne kontrollida kõiki veebisaidi loomise protsessi etappe. Teie ise kujundate vaateakna (galeriid, albumid, kollektsioonid, kategooriad jne), määrate juurdepääsu teie töödele (tasuta või pärast makse või registreerimist), allalaadimisvõimaluse, tooterühmade maksumuse või eraldi fotod, kuvaparameetrid jne Saate lihtsalt oma fotosid näidata, et publikule meeldida, luues veebisaidi külastajatele kena tasuta portfelli. Teie enda otsustada, mida täpselt soovite.

Kas olete huvitatud teenuse funktsionaalsusest ja soovite selle kohta rohkem teada saada? Siis on viimane aeg see üle vaadata kui platvormi, mida kasutatakse digitaalsete tootepoodide loomiseks. Vaevalt on võimalik, et kellelgi on soov kasutada tavalise portfelli avaldamiseks nii keerulist veebiehitustööriista. See teenus on mõeldud professionaalidele ja seega on sellel rikkalik hulk seadistusi ning keeruline armatuurlaua ülesehitus. Süsteem on üsna tõsine. Vaatame, kas see on tõesti kasutamist väärt.

Plussid ja miinused

Zenfolio on kvaliteetsete veebisaitide looja, mis võimaldab teil luua ja hallata oma portfelli või fotograafia veebisaiti, isegi kui te pole veebidisaini prof. Platvormil on kõik väärt projekti käivitamiseks vajalikud tööriistad, kuid te ei peaks sellelt eeldama sügavat paindlikkust ja funktsionaalsust. Veebisaidi koostaja pakub kasutajatele põhifunktsioonide komplekti, mis on vajalik veebisaidi kiireks ja tõhusaks väljatöötamiseks, kuid kui kavatsete alustada võimsat portfelliprojekti, siis vaevalt see teie vajadustele vastaks. Täpselt nagu iga teine professionaalne platvorm, Zenfolio on plusside nimekirjaga ja miinused, mida kasutajad peaksid erapooletu valiku tegemiseks teadma.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Süsteemi võimas fotograafiafookus
&# x2714; Kaasaegne integreeritud pildigalerii
&# x2714; Paindlik malli kohandamine ja reageerivad kujundused
&# x2714; e-kaubanduse mootor
&# x2714; Mugav fotohaldus
&# x2714; Kena SEO
&# x2714; Võimas klienditugi
&# x2714; Turundusvahendid
&# x2714; Mobiili optimeerimine
&# x2714; Võimaldab teil ühendust võtta ulatusliku fotograafide võrguga
&# x2714; Laialdased video / pildi / heli integreerimise võimalused
✘ Ebamugav toimetaja ja keeruline liides
✘ Järsk õppimiskõver
Template Piiratud malli valik
✘ WYSIWYG-i tekstredaktor võib olla keerukate veebisaidielementidega toimetulemiseks ebapiisav
✘ Telefoni- ja otsevestluse tugiteenused pole kõigi plaanide jaoks saadaval
✘ Piiratud arv süsteemifonde

Zenfolio on vääriline valik kasutajatele, kes kavatsevad luua veebisaite fotograafia jaoks, kuid puuduvad veebidisaini oskused ja teadlikkus kodeerimisest, et seda iseseisvalt teha. Veebisaidi ehitajal puudub aga mõnevõrra funktsionaalsus ja põhjalikud disaini kohandamise võimalused, et saaksite oma veebisaidi arendusprotsessist maksimumi võtta.

Milleks see hea on??

Zenfolio on suurepärane valik neile kasutajatele, kellel puuduvad veebidisaini teadmised ja kodeerimisoskus, et iseseisvalt kallihinnalisi projekte käivitada. Platvormi abil on mittetehnikutele saanud võimaluse luua mitte ainult professionaalse fotograafia veebisaite, vaid ka korraldada, tutvustada ja müüa oma kunstiteoseid.

Tänu integreeritud e-kaubandussüsteemile, võimsale galeriiesitlusele ja paindlikele turundusriistadele on Zenfolio suutnud võita populaarsuse professionaalsete fotograafide ja amatööride seas. Veebisaidi koostajal on kaasas ka mugav pukseerimisredaktor ning hulgaliselt funktsioone oma fotograafiaettevõtte tutvustamiseks ja kasvatamiseks. Need on peamised parameetrid, mis muudavad platvormi fotograafiaäris osalevate kasutajate jaoks heaks valikuks.

Kasutuslihtsus

Zenfolio pole seal kõige hõlpsam veebisaitide koostaja, kuid pärast süsteemi liidese, armatuurlaua ja integreeritud tööriistakomplekti uurimist on siiski täiesti võimalik sellega harjuda. Platvorm on kaasas mitmekeelne tugi aja ja vaeva säästmiseks saab veebisaidile lisada tavalise veebikomplekti. Süsteemi WYSIWYG redigeerija võimaldab enamikku lehe elemente redigeerida, muuta ja korrastada. See on üks funktsioonidest, mis aitab süsteemi lihtsustada.

Samal ajal on veebisaidi koostaja liides pisut täis funktsioone ja valikuid, mis on vajalikud teie veebisaidi täielikuks kohandatud kujunduseks. See lisab veebilehtede loomise keerukust, mis kehtib eriti mitte tehnikutele, aga ka kasutajatele, kes on harjunud lihtsa ja mugava veebisaidil navigeerimisega. Samuti võtab keerukate veebileheelementide, sealhulgas vormide, veergude, kaartide jms kohandamine aega. See nõuab ka täiendavat aega ja vaeva investeerimiseks.

Alustamine

Kui alles hakkate süsteemiga töötama, loob see palju lihtsama mulje kui see tegelikult on. Registreerumine on lihtne ja kiire. Süsteem palub teil konto loomiseks sisestada oma tegeliku nime fotograafina ning oma e-posti aadressi ja parooli.

Zenfolio Alusta oma tasuta prooviversiooni

Järgmine samm on veebisaidi tüübi valimine (portfell) kavatsete luua ja kohandada. Rippmenüü aitab teil teha õige valiku, isegi kui teil on mingil põhjusel kahtlusi.

Kohe, kui teemade valimine on tehtud, pakub süsteem teile valida malli, mis sobib kõige paremini teie niši ja portfoolio stiiliga, aga ka teemaga. Siin peate täpsustama, millist tüüpi fotosid te tavaliselt pildistate (Pulmad ja kaasamine, üritused, kool, portreekujundus, sport / tegevus, maastik, loodus / metsik loodus jne.). Vajadusel võite valida mitu varianti.

Veelgi enam, veebisaidi koostaja soovitab teil valida kujunduse eelnevate toimingute käigus esitatud küsimuste ja teabe põhjal. Lisaks on teil võimalus märkida ruudud, mis määratlevad teie projekti peamise tähenduse (Veebiportfell, klientide tõestamine, digitaalsete failide edastamine, ajaveeb, müük jne.). Pärast nende toimingute tegemist saate liikuda oma fotograafia veebisaidi kohandamisse.

Veebisaidi redigeerimine

Süsteem pakub teile jagatud teabe põhjal kõige sobivamat malli. Kui teil on midagi, mis teile mingil põhjusel ei meeldi, või kui otsustate üle minna mõnele teisele kujundusele, saate seda hiljem esitatud teabe põhjal teha. Niipea, kui olete malli valiku teinud, on teil võimalus hakata seda kohandama.

zenfolio veebisaidi toimetaja

Kodulehe isikupärastamine viiakse lõpule fotode lisamisega. Alustuseks saate üles laadida mitu pilti, kuid hiljem on võimalik ka rohkem pilte lisada. Veebisaidi koostaja võimaldab üles laadida ainult paar fotot, et näha, kuidas teie projekt pikemas perspektiivis välja võiks näha.

Lõpuks pakub Zenfolio teile oma veebisaidi SEO sätteid, et veenduda, kas inimesed leiavad teid üles ja suurendavad teie projekti nähtavust sotsiaalsetes võrgustikes. See on üsna ebatavaline lähenemisviis, kuna enamus veebisaitide ehitajaid (sealhulgas spetsialiseeritud) ei paku seda võimalust kohe alguses. Vahepeal ei tohiks alahinnata SEO reklaamimise olulisust, mis teeb süsteemi professionaalide ja fotohuviliste tähelepanu vääriliseks.

SEO sätete kohandamiseks peate olulistel veebisaitide väljadel pakkuma asjakohast sisu, mis aitab otsimootoritel teie veebisaidi teemat paremini mõista ja seda otsingumootorites hästi kuvada. Täitatavate väljade hulgast tuleks esimestena välja tuua järgmised väljad: avalehe pealkiri, asukoht (linn, osariik / provints) ja veebisaidi kirjeldus.

Mida peaksite siiski silmas pidama, on see, et Zenfolio uurimine ja veebisaitide loomine on iseenesest palju keerulisem, kui see võib algusest peale tunduda. See pole tavaline süsteem. Armatuurlaua ülesehitus pole sarnane teiste teenustega.

Kui teil on pilveteenuste kasutamise kogemus, ei aita see teid sellest enam. Üldiselt on seda süsteemi võimalik tõhusalt uurida. Niipea kui olete sellega harjunud, muutub armatuurlaud enam-vähem mugavaks. Kuid siiski võite end aeg-ajalt vajaliku valiku osas kindel olla. Selle põhjuseks on armatuurlaua keeruline struktuur ja sellega seotud kategooriate arvukus. Need on kategooriad Fotod, Veebisait, Müük ja Side, millest igaühes on rippmenüü alamkategooriad, mis vajavad ka uurimist.

Lisaks on veebisaidi koostaja juhtpaneelil Abimees, kus saate oma fotogaleriid, kollektsioone või isegi eraldi lehti struktureerida. Siin on loetelu jaotistest, mis peaksid teie käsutuses olema: Esiletõstetud, Viimati lisatud, Lemmikud. Vesimärgid ja heliribad. Korraldaja alt leiate valmiskollektsioone, portfelle ja galeriisid.

zenfolio päisetoimetaja

Tööpiirkonna selline loogiline osadeks jaotamine muudab süsteemi valdamise protsessi natuke lihtsamaks, ehkki teil on selle harjumiseks veel aega vaja. Üldiselt ootavad kasutajad portfelli veebisaidi koostajalt kasutajasõbralikumat ja ergonoomilisemat liidest, isegi kui süsteem on täiustatud. Mis siis saab, kui soovin postitada näiteks 50–100 fotot, mille olen teinud näiteks oma Polüneesia reisi ajal? See ei saa olema lihtne. Pean üsna pikka aega võitlema keerukate mittevajalike seadetega, lootes, et see varsti lõpeb ja inimesed näevad minu fotosid.

Õnneks koosneb süsteemi tugikeskus kolmest sektsioonist, nimelt teadmistebaas, koolitusvideod ja ressursid. Teenuse YouTube’i kanalil on mitmesuguseid videoid, millest paljude kestus ületab ühe tunni. See räägib kahe fakti kasuks: süsteemi arendajad teevad kõik endast oleneva, et aidata kasutajatel teenust edukalt uurida ja neil on tõepoolest palju neist rääkida. Zenfolio vajab tõesti informatiivset tugikeskust. Siin on palju selgitada. Tekstiosa sisaldab üle 200 artikli, mis on jagatud kategooriateks. Samuti saate igal ajal kellaajalt pöörduda tehnilise toe poole.

Teenusel on huvitav ajaveeb, kus on uudiseid, inspireerivaid lugusid ja soovitusi veebisaidi koostaja funktsioonide tõhusa kasutamise kohta. Zenfolio kõige kasulikuma funktsionaalsuse valdamine võtab tavaliselt umbes 5 päeva. Kui on midagi, millest te ei saa aru, minge kiire abi saamiseks tugiteenuste sektsiooni. Teie intuitsioon ja kogemused ei pruugi siin teile kasuks tulla, samas kui teenuse KKK on palju usaldusväärsem.

Läheb otseülekandeks

Fotograafia veebisaidi loomine Zenfolio abil ei võta kaua aega, kuid olge valmis investeerima aega süsteemi uurimiseks ja sellega harjumiseks. Niipea kui teie veebisait on valmis, saate vaadata selle väljanägemist ja seejärel kuvada reaalajas. Pidage meeles, et saate veebisaidi redigeerimise protsessi juurde naasta igal ajal, kui seda vajate – aktiveerige lihtsalt nupp Muuda ja tehke oluliseks peetavad muudatused. Need salvestatakse automaatselt. Kokkuvõttes kulub teie portfelliprojekti avaldamiseks mõni sekund.

Funktsioonid & Paindlikkus

Zenfolio liides näeb välja üsna lihtne, kui isegi mitte lapsik võrreldes oma peamise nišikonkurendi SmugMugiga. Siin on palju värve, nurgelisi elementide vorme, palju mitmekülgseid ikoone ja silte. See ei tõmba aga kasutajaid kuigi palju tähelepanu. Sa harjud sellega kiiresti. Armatuurlaud on struktuurselt jagatud kuueks suureks osaks suvanditeks:

“Armatuurlaud” on avaekraan, mis sisaldab kiireid linke muude sektsioonide seadete juurde pääsemiseks (siia saate lisada galerii, ajaveebi postituse, kujundada kujunduse, vaadata kommentaare jne).

Zenfolio armatuurlaud

“Fotod” on fotode salvestamise sektsioon, mis sarnaneb Windows Exploreri või MacOS Finderiga. Vasakpoolne külgriba sisaldab galeriisid, fotorühmi ja kollektsioone, tööala hõlmab kaustu, kus on seal leiduvad fotod. Saate lisada uusi sektsioone, kategooriaid, fotosid, muuta nähtavusseadeid ja galeriidele juurdepääsu jne. Parempoolses külgribas on võimalik lisada fotorühmade kirjeldust, seadistada nende nähtavust, allalaadimisvõimalust / -keeldu, maksumust, albumi kaanet, tasuta või registreeritud juurdepääs.

Zenfolio fotod

“Müümine” on e-kaubanduse veebisaitide looja jaotis. Siit leitakse teie hinnakirjad, tellimisaruanded, tasuliste toodete loendid (mida saab redigeerida / kustutada või pakettideks ühendada), albumid, kinkekaartide seaded, kupongid ja mitmekülgsed reklaamitoimingud.

Zenfolio müük

“Veebisait” on teie veebisaidi staatiliste lehtede loend, mis sisaldab kirjeldusi ja linke nende redigeerimiseks. See on sektsioon, kust saate lisada ka uusi ajaveebi postitusi, üles laadida uusi PDF-dokumente ja luua kohandatud lehti.

Zenfolio veebisait

“Side” on teie enda külastajatega suhtlemise keskus. Siit leiate kontaktide loendi, e-posti ajaloo, veebisaidi kommentaaride loendi ja iga registreeritud kasutaja statistika.

Zenfolio Communications

„Seaded” on võimas osa valikuid, mis jagunevad 4 kategooriasse, nimelt:

  • “Konto” mis võimaldab seadistada konto andmeid, paroole, autoriõigusi, suunamislinki, sotsiaalse profiili seadeid jne;

Zenfolio konto

  • “Arveldamine”, mis sisaldab makseteavet (krediitkaardi tüüp, number, aadress jne), konto väljavõtet (jooksev saldo, krediidid ja tasud), samuti teavet praeguse plaani kohta. Siit saate seadistada ka veebisaidi lisateenuseid, näiteks Triple Scoop Music, RAW Files Edit ($ 50 / year) ja Borrowlences Membership ($ 100 / year);

Zenfolio arveldused

  • “Veebisait”, mis võimaldab seadistada kohandatud domeeni, valida oma veebisaidi avalehe, saada juurdepääsu SEO sätetele, veebimeistri tööriistadele (Google, Bing), külastajate jälgimisele (Google Analytics), küpsiste hoiatuse sätetele ja külastajavaate sätetele (mobiiliveebisaidi versiooni, veebisaidi aktiveerimine otsing, slaidiseansi efektid jne);

Zenfolio veebisaidi seaded

  • “Müümine”, kus saate käivitada reklaamikampaaniaid, seadistada vaikimisi trüki tellimise viise, hankija eelistusi, valuuta- ja maksuseadeid, ostukorvi, Zenfolio tasude teavet (7% kõigist tehingutest) ja muid sarnaseid sätteid.

Zenfolio müügi seaded

Seega sisaldab armatuurlaud sätete sektsioone, mis pole otseselt seotud veebilehtede moodustamisega. Zenfolio redaktor on eraldi seadete piirkond, kus saate iga lehe visuaalselt ja funktsionaalselt seadistada. Oleme osaliselt kirjeldanud selle võimalusi jaotises „Teemad”.

Kokkuvõtteks võite valida iga ploki jaoks paigutuse ja kuvatavate elementide komplekti. Igale menüüpunktile võib määrata pealkirja, tüübi (galerii, kohandatud leht, väline leht, PDF-dokument), kuvamise ja avamise reeglid (uues või praeguses aknas). Siin saab luua ka rippmenüü. Jaotises Saidi sätted saate seadistada veebisaidi kaubamärgi (logod ja ikoonid), keele, mobiiliversiooni, RSS-uudistevoo, fototeabe kuvamise jne..

Üldiselt loob armatuurlaud positiivse mulje. See on natuke keeruline ja seadetega üle koormatud, kuid tundub üsna loogiline ja mugav kohe, kui sellega harjuda. Zenfolio funktsionaalsus on korralikul tasemel. Mitme päeva jooksul saate kujundada ajaveebiga foto- või videopoe. Kõik vajalik on saadaval siin.

Süsteemi funktsionaalsusest rääkides on see üsna mitmekülgne ja pakub mitmeid võimalusi oma loomingulise vabaduse väljendamiseks. On viimane aeg süsteemi funktsioonide komplekt kohe üle vaadata.

Mobiilirakendused

Lisaks puutetundliku navigeerimise toega kaasasolevatele mobiilidele optimeeritud paigutustele on veebisaidi koostajal tasuta mobiilirakendused Androidi ja iOS-i seadmetele, mis võimaldavad luua ja hallata professionaalseid portfelle liikvel olles. Samuti on olemas individuaalsed kliendi mälurakendused kaadrite kiireks üleslaadimiseks ja haldamiseks ning fotogaleriide loomiseks.

Otsingumootori optimeerimine

Zenfolio portfelli veebisaidid on otsimootoritele hästi optimeeritud. Nagu eespool mainitud, pakub süsteem võimaluse täita peamised SEO sätted kohe alguses – projekti loomise protsessi viimasel etapil. Lisaks on sellel kaasas isegi kõige olulisemad esile tõstetud väljad, mida ei tohiks SEO puhul tähelepanuta jätta. See on kasutajatele parim viis teada saada, millised metasildid nad peaksid projekti otsingumootori paremusjärjestuse tõstmiseks täitma (pealkirjad, märksõnad, kirjeldused).

Integreeritud Analytics

Süsteem pakub võimalust integreerida kohustuslikud tööriistad teie veebisaidi parameetrite, sealhulgas liikluse voo ja kõikumiste, nende käitumise kohta veebisaitidel, peamiste liikluse allikate ja muude oluliste funktsioonide jälgimiseks, millel on otsene mõju meie veebisaidi reklaamimisele ja klientide seotusele. Integreeritavate teenuste hulgas on mõistlik mainida Google Analyticsit, Webmaster Toolsit ja StatCounterit.

Sisuhaldus

Zenfolio võimaldab teil oma fotod ja kollektsioonid hõlpsalt galeriidesse ja pesastatud rühmadesse jagada. Samuti on võimalik neile sildid (märksõnad) määrata, fotosid üles laadida ja kategooriatesse jagada. Lisaks toetab teenus fotode, videote ja nende kollektsioonide lohistamist.
Kui teil on vaja faile ühest kategooriast teise teisaldada, saate seda hõlpsalt teha vähem kui ühe ajaga. Zenfolio võimaldab teil ka importida ja kuvada IPTC ja EXIF ​​metaandmeid ning kasutada integreeritud üleslaadimisriistu nagu ActiveX ja HTML5.

Impordi / ekspordi funktsioonid

Kui teil on juba teistes süsteemides fotokogusid ja kavatsete need Zenfolosse teisaldada, lubab veebisaidi koostaja neid otse üles laadida Adobe Lightroomilt, Microsoft Live’i fotogaleriilt, fotomehaanikult, käsuridalt jne. Samuti saate fotosid Zenfolio-sse üle kanda. muudest hostimisteenustest, laadige üles või säilitage lähte- või toorfaile, laadige üles PDF-faile või isegi linkige need oma veebisaidi menüüst.

Fotode ja videote majutamine

Zenfolio toetab JPEG, TIFF, PNG, GIF fotofailide vorminguid, aga ka MPEG, M4V, AVI, MOV, WMV, 3GP, MKV, MP4, MTS videofaile. Sõltumata teie fotofailide suurusest, on need kvaliteetsed ja neid kuvatakse veebisaidil suurepäraselt. Veebisaidi koostaja kiitleb ka palju professionaalseid video-, foto- ja portfooliofotode paigutusi, mis aitavad kaasa kasutajate kaasamisele ja hoidmise määrale.

Lisaks on Zenfoliol režiim Dim-the-Lights, mis võimaldab kvaliteetset kuva ja suurt pilti ahvatlevalt vaadata. Enamik kasutajaid hindab võimalust valida 50 tasuta heliriba vahel, mis on saadaval veebisaidi koostaja Triple Scoop Music kollektsioonis.

Tõhustatud turvalisus

Kuna veebisaidi koostaja on keskendunud professionaalsete fotograafide vajadustele, pöörab ta erilist tähelepanu oma serverites hostitavate failide turvalisusele. Platvorm tagab fotode turvalise geograafiliselt varundatud varundamise, eraldi fotode ja galeriide paroolikaitse,
Sotsiaalmeedia jagamine

Oma veebisaidi reklaamimisele ja kliendibaasi kasvule kaasaaitamiseks võimaldab Zenfolio jagada teie veebisaiti ja fotokogu populaarsetes suhtlusvõrgustikes, sealhulgas Pinterest, Google+, Facebook, Twitter jne. See annab nii fotograafidele kui ka nende potentsiaalile uue ostukogemuse ja püsikliendid. Kui on vaja tellida faile integreeritud laboritest, annab Zenfolio ka selle funktsiooni.

e-kaubandus

Zenfolio on varustatud integreeritud ostukorviga, mis on varustatud teie enda kaubamärgiga ja toetab 18 valuutatüüpi, laiaulatuslikke ülemaailmseid tarne- / kohaletoimetamisvõimalusi, 20% allahindlust esimesele tellimusele ning võimalust saata ostukorv oma sõbrale või partnerile. Zenfolio abil saate müüa rohkem kui 2000 toodet, mida pakuvad integreeritud partnerlaborid.

zenfolio pood

Veebisaidi koostaja tehtud fotoalbumiteenus võimaldab müüa nii käsitsi valmistatud fotoalbumeid kui ka trükitud tooteid. Muude toodete hulgas, mida saate koos teenusega müüa, on mõistlik mainida litsentseeritud digitaalseid allalaadimisi, teiste müüjate väljastatud tootepakette, spetsiaalselt kavandatud kollaaže ja õnnitluskaarte jne. Teie ülesanne on määrata hinnad ja esitada need potentsiaalsetele klientidele, eriti kui kavatsete müüa tooteid globaalselt erinevat tüüpi valuutades. Siin toetatakse ka CSV-faili impordi / ekspordi funktsiooni.

Zenfolio võimaldab kuvada ka fotode ja galeriide tutvustatavaid tooteid, otsustada, millised on eelistatavad saatmisvõimalused igal üksikul juhul, võtta kõigi täidetud tellimuste eest individuaalset müügimaksu (käibemaksu). Veebisaidi koostaja lubab teil PayPali aktsepteerida ja krediitkaardimaksetega lisatakse tellimustele, mis on ootel, promoprindid.

Lisandmoodulid

Zenflow võimaldab teil kasutada mitut pistikprogrammi, et muuta oma portfelli veebisait veelgi meelelahutuslikumaks. Nende hulgas on üle 17000 loo Triple Scoop Musicilt, fotograafi redigeerimise RAW-failide töötlemisest, samuti soodustusi ja eripartnerite eripakkumisi.

Kujundus & Mallid

Zenfolol on 12 saidi eelseadet. Igal neist on oma fotoesitlusstruktuur ja sellel on erinev galeriikompositsioon, avalehed, menüüpositsioonid jne. Lisaks saate iga eelseade jaoks määrata teemad, mis hõlmavad veebisaidi värviskeemi, tausta ja tüpograafiat. See on väga lihtne disaini kohandamise meetod. Siin on palju teemasid, mida saab siin redigeerida, või saate veebisaidi koostaja abil ise oma teemasid nullist luua.

Samuti on võimalik muuta mis tahes saidi eelseadet. Seal on 25 erinevat malli ja saate oma veebisaidi igale lehele valida eraldi paigutuse. See on ka väga võimas ja hõlpsasti kasutatav viis disaini kohandamiseks. Veelgi enam, paigutuse malle saab päise ja jaluse jaoks eraldi aktiveerida. Pole tähtis, mis malli täpselt valite – selle kujundust ja ülesehitust võib lõpuks täielikult muuta.

Saate igal lehel aktiveerida / desaktiveerida mitmeid elemente, sealhulgas päised, jalus, menüü, kontaktteave, otsinguala, suhtlusvõrgustiku nupud jne. Need suvandid mõjutavad veebilehe kujundust palju.

Zenfolio Valige kujundus

Üldiselt saate seadistada lehe kõigi elementide joondamise ja kuvamise. Selleks peate lihtsalt leidma vajaliku märkeruudu. Enamik neist valikutest on jaotises „Lehe valikud”. Zenfolio pakub rikkalikke disaini kohandamise sätteid. Ainus probleem on see, et selle või selle valiku aktiveerimise tulemust on mõnikord raske mõista. Seal on palju väiksemaid seadeid ja siin on lihtne eksida. Kui te ei muretse märkeruutu pärast, siis õnnestub teil see tõenäoliselt paremini. Kujundustoimetaja on siin kena.

Klienditugi

Veebisaidi koostaja õppe- ja tugikeskus on professionaalne ja pakub üksikasjalikke küsimusi vastuste kohta. Zenfolio klienditoe võimalused on üsna mitmekülgsed, kuid kõik teenused pole siin vaikimisi saadaval ja tasuta. Esmakordsed kasutajad või need, kellel on veebisaidi väljatöötamise käigus probleeme, saavad kasutada järgmisi abilahendusi:

 • Teadmistepagas – veebisaidi koostaja pakub informatiivset teabebaasi, mis sisaldab palju artikleid. Need jagunevad nišikategooriatesse, tuginedes kõige levinumatele probleemidele, millega kasutajad süsteemiga töötades kokku puutuvad;
 • Koolitusvideod – Zenfolol on mitu põhjalikku koolitusvideot ja -riista, mis aitavad teil viia oma projekti täiesti uuele tasemele;
 • Live Chat – tasuliste kavade tellijatele on praegu saadaval reaalajas vestlus ja telefonitugi ning see on üks parandamist vajavaid probleeme;
 • Kontaktvorm – Assistendiga ühenduse võtmiseks peaksite täitma kontaktvormi või registreeruma spetsiaalse lingi abil ühe Zenfolio eksperdi jaoks tasuta üks-ühele seadistusseansi. Üldiselt on Zenfolio tehniline tugi hästi korraldatud;
 • Veebikogukond – Zenfolio uhkeldab laiaulatusliku veebikogukonnaga, mis koosneb mitmest võimalusest, mille kasutajad saavad valida. Nende hulka kuuluvad ajaveeb, ülevaated, üritused, Zenfolio suursaadikud, arendajad, tasuta juhendid.

Plaanid & Hinnakujundus: kui palju Zenfolio maksab?

Zenfolio on tasuline teenus, mis pakub tasuta 14-päevast prooviversiooni süsteemi funktsioonide testimiseks. Plaanid erinevad funktsionaalsuse osas palju. Seetõttu soovitame enne selle tellimist õppida iga plaani funktsioone. Niisiis, plaanid on järgmised:

 • Starter (60 dollarit aastas) – kohandatav fotode majutamise veebisait, täisfunktsionaalne portfell koos ajaveebiga, piiramatu salvestusruum, mobiilipaigutused, teemad, 50 tasuta lugu slaidiseanssidele, juurdepääsu kontroll paroolidega, RAW-failide arhiiv, domeeninimi.
 • Pro (240 dollarit aastas) – kõik stardikavasse kuuluvad funktsioonid pluss võimalus tellida / müüa tooteid Mpixist, 7% tellimistasu, ostukorv, faili maksimaalne suurus 64 Mb, vesimärkide ja logode lisamine, turundusriistad, Zenfolio kaubamärgi eemaldamine.
 • Täpsemad (360 dollarit aastas) – kohandatud saatmisvõimalus, juurdepääs mitme kasutaja kontole, sündmuste haldamine osalejate loenditega, tellimuste täielik redigeerimine, kohese vestluse tugi, telefonitugi, lemmikute eksportimine Lightroomi.

Tasub mainida, et igakuised maksed on aastaplaanidega võrreldes 40% kallimad. Plaanid tulevad kell keskmine maksumus veebisaidi ehitajate nišis ja erinevad üksteisest palju. Stardiplaan töötab standardportfelli loomisel hästi. Pro Plan võimaldab sisu brändimist ja müüki. Advanced Plan tagab kvaliteetse tehnilise toe ja võimaluse töötada meeskonnas või korraldada klientidele promo-aktsioone.

Zenfolio hinnakujundus

7% vahendustasu müügitasu ei tundu siin mõistlik. Kuid teisest küljest on arendajad isiklikult huvitatud teie edusammudest, mis aitab kaasa tehnilise toe jõudlusele ja Zenfolio üldisele kvaliteedile. See on tavapraktika.

Zenfolio ülevaate järeldus

Zenfolio on arenenud veebisaitide koostaja, mida kasutatakse multifunktsionaalsete portfelliveebisaitide loomiseks. Kvaliteedimallid koos süsteemi võimsa funktsionaalsusega võimaldavad veebisaitide koostajat kasutajatele soovitada. Teenuse puudused pole nii olulised, kuid need on olemas ja on üsna märkimisväärsed. See kehtib eriti platvormi kasutamise algfaasis – liidese ergonoomika on kohati halb.

Oluline on see, et saate kiiresti üles laadida suvalise arvu fotosid ja need oma veebisaidile postitada. Peamine ülesanne on oma kujundus- ja arveldusvalikute seadistamine. Ülejäänud on palju lihtsam. Kas Zenfolio sobib hästi algajatele? Tõenäolisemalt jah kui ei, kuid peate süsteemiga harjuma ja kõigepealt õppematerjali vaatama.

Tugikeskus tuleb eraldi välja tuua. See on tõesti professionaalne. Ka tehniline tugi on välja töötatud üsna hästi. Plaanide maksumus on keskmine. Veebisaidi koostaja on väärt tähelepanu, kui teil on selle liidesega kõik korras. Prooviperiood võimaldab teil mõista, kas süsteem on oma raha väärt.

Proovige Zenfolio Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me