Yola.com ülevaade

Yola – on üks esimesi veebisaidi koostajaid, mis on suurele vaatajaskonnale kättesaadavaks saanud. 2007. aastal käivitatud süsteem on revolutsiooniliselt muutnud kogu veebidisaini lähenemisviisi, muutes selle mittetehnikute jaoks palju lihtsamaks ja arusaadavamaks.


Alates asutamisest on veebisaidi koostaja palju muutunud. Uute funktsioonide, tööriistade, veebidisaini elementide ja mallide abil on teenus kogu maailmas populaarsust kogunud. Yola on tegutsenud üsna pikka aega, kuid kas see on ikkagi konkurentsivõimeline? Milliseid uusi funktsioone ja eeliseid see pakub ning kas on mingeid erilisi nüansse, mis eristavad seda rahva seast?

Me ei tee nende aspektide osas mingeid eeldusi. Vaatame selle asemel Yola peamisi tipphetki (ja ilmselt ka selle varjukülgi), mis aitavad teil otsustada, kas süsteem töötab teie jaoks hästi või mitte.

1. Kasutuslihtsus

Kui olete kunagi Yola kasutamist proovinud, siis ei saanud te märgata, et selle liides on võrreldes mõnevõrra vananenud kaasaegsed veebisaitide ehitajad. Kohe pärast registreerimist (mis on üsna kiire) pääsete juurde armatuurlauale ja siin on teil kohe alguses mitu küsimust..

Asi on selles, et pole eriti lihtne sektsioonide esialgsest tähendusest aru saada ja leida neid, mida projekti arendamise alustamiseks tegelikult vaja on. Kõigi armatuurlaual saadaolevate kategooriate ja võimaluste uurimine võtab kindlasti aega.

Yola armatuurlaud

Veelgi enam, me ei saa öelda, et meile meeldis süsteemi pukseerimisredaktor. See on piiratum kui näiteks Wixi oma ning selle harjumiseks ja loogika mõistmiseks kulub natuke aega. Ehitaja toetab lohistamist, kuid teil pole elementide üle täielikku kontrolli – kui nad maha viskate, hüppavad need lihtsalt eelnevalt kindlaksmääratud nähtamatutesse kastidesse.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

Nagu iga teine ​​kaasaegne veebisaidi ehitaja, lubab Yola ka veebisaidi struktuuri ja paigutust luua, lisades, korraldades ja muutes mitmeid sisuplokke. Need hõlmavad struktuurielemente (nupud, sisuplokid, galeriid jne) ja vidinad (mp3-mängija, videod, kaubandus, Facebooki kommentaarid ja palju muud).

Yola toimetaja

Platvormi täiustatud funktsionaalsus sisaldab HTML / CSS-redaktorit, kus asjatundlikud kasutajad saavad kirjutada oma CSS-i reeglid ja teha koodis otseseid muudatusi. Ülejäänud süsteemi esiletõstmiste osas on need järgmised:

Integreerimisvalikud

Yola võimaldab teil valida ja integreerida mitmesuguseid tööriistu, vidinaid ja väliseid süsteeme. Nii saate integreerida tavaliste kontaktmeilide turundusteenuste, Tumblri ajaveebide, Google App Suite’i, PayPali tugiteenuste jms..

Kahjuks ei ole praegu integratsiooni e-kaubanduse turgude ja platvormide, CRM-teenuste, kasutajatoe ja raamatupidamisplatvormide ning muude oluliste väliste süsteemidega.

Mobiil Pluss

Süsteem annab premium-paketi kasutajatele võimaluse kasutada täiustatud funktsiooni Mobile Plus maksimaalset kasu. See võimaldab teil mõne klõpsuga oma veebisaidi mobiiliversiooni vaadata ja seda muuta.

Yola Mobile Plus

Võtke aega oma tööaja täpsustamiseks, kaartide ja juhiste esitamiseks ning laske veebisaidi külastajatel teiega ühendust võtta, koputades ekraani, et teile helistada. See on lihtne ja kiire.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Süsteem võimaldab teie Yola konto sünkroonida selliste populaarsete sotsiaalmeediateenustega nagu Facebook ja Twitter. See ei aita ainult kaasa teenuse funktsionaalsusele, vaid aitab ka kasutajatel hoida kursis kõigi muudatuste, värskenduste, sündmuste, uudiste ja erisoodustustega, mida süsteem pakub..

e-kaubanduse valikud

Yolaga veebipoe seadistamine pole üldse keeruline, kuna süsteemil on võimas integreeritud e-poe mootor. Selle kasutamiseks peate siiski üle minema tasulisele plaanile. Samuti saate Yolaga veebipoe luua, integreerides sellesse Ecwini pistikprogrammi.

Yola e-kaubandus

E-kaubanduse funktsioon võimaldab teil veebirežiimis müüa tooteid ööpäevaringselt, seadistades sisse integreeritud ostukorvi, müües kuni 1000 toodet, ühendades oma Yola veebipoe Facebooki kontoga, pääsedes juurde süsteemi armatuurlauale, luues ja muutes akna , kasutades CSV toodete impordi / ekspordi faili jne.

Mootor toetab ka mitut keelt ja on integreeritud rahvusvaheliste ja kohalike saatmisteenuse pakkujatega, nagu FedEx, UPS, USPS, DHL ja palju muud. Yola lubab krediitkaardi- või PayPal-makseid aktsepteerida, integreeruda mitme makseväravaga, seada toodete müügimakse geograafilise asukoha teguri alusel.

Kasutajatel on kena võimalus käivitada paindlik veebipood, pakkudes täielikku kontrolli toodete ja nende kategooriate üle. Nad saavad luua ja salvestada ostuprofiile, hallata veebivarude tööriistu, jälgida tellimusi ja võtta ühendust klientidega.

Veebisaidi tõlkimise valikud

Yola veebisaidid pole praegu paljudes keeltes saadaval – on vaid võimalus lisada veebisaidile Google’i tõlke vidin, et muuta teie projekt kättesaadavaks mitmes võõrkeeles. Praegu pole spetsiaalset tööriista mitmekeelsete veebisaitide loomiseks ega keele lokaliseerimiseks.

Vidinad ja lisandmoodulid

Yola abil saate vidinaid ühendada ja hallata, et anda oma veebisaidile täiuslikum kujundus ja toimivus. Enamik vidinaid pole siiski sisseehitatud, vaid need on integreeritud kolmanda osapoole poolt. Samuti pole siin saadaval ükski App Store, mis võimaldab juurdepääsu vidinate kogule.

SEO valikud

Yola-põhisele veebisaidile paremate otsingumootoritulemuste saamiseks lubab süsteem teil täita ja kohandada kõigi lehtede metasilte. Need hõlmavad pealkirju, kirjeldusi, märksõnu jne. Juurdepääs on eraldi menüüosale, kus saate URL-i teksti luua ja muuta, et see oleks kasutajasõbralik..

Foorum

Yola ei toeta foorumi loomise võimalust. Kui vajate oma veebisaidi jaoks endiselt foorumit, peate selle looma süsteemi eraldi alamdomeenis, kasutades selleks spetsiaalseid foorumimootoreid ja tööriistu. Ilmselt pole see just nii mugav, nii et lihtsalt oleks seda ühte veebisaidi koostajat lihtsam kasutada pakkuda seda funktsiooni karbist väljas.

Võtke ühendust vormi ehitajaga

Veebivormide loomiseks, mida saate oma veebisaidil kasutada, saate installida paindliku, mugava ja hõlpsasti kasutatava kontaktvormi koostaja. See on üks neist funktsioonidest, mis paljudel kaasaegsetel veebisaidiehitajatel praegu puudub.

Yola kontaktvorm

Koodi redigeerimise funktsioon

Yola abil saate oma veebisaidi koodi individuaalselt redigeerida, kui valdate HTML-i põhitõdesid hästi. See funktsioon võimaldab ka koodide redigeerimise abil oma veebisaidile väliseid vidinaid ja tööriistu lisada.

Blogimine

Kahjuks puudub Yola blogimisplatvorm, kuid need muudavad teie Tumblri ajaveebi integreerimise lihtsaks. See on platvormi üks suuremaid varjukülgi.

3. Kujundus

Teemade arv:15
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:✘ EI
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Yola abil saidi loomine algab malli valimisega. Praegu pakub veebisaidi koostaja üle 90 malli, mis pakutakse tasuta ja lisatasu eest. Üldine malli kvaliteet on kena ja need on visuaalselt ahvatlevad, kuid võrreldes Wixi, uKiti ja teiste tuntud veebidisaini niši juhtide pakutud kujundustega on need mõnevõrra halvemad..

Malle ei jagata kategooriatesse, kuid siiski on võimalus, mis võimaldab teil tühja malli valida, et luua täiesti nullist täiesti ainulaadne veebisait. Yola mallid on mobiilside jaoks optimeeritud, et täiuslikult kohaneda erinevate ekraanisuuruste ja eraldusvõimetega.

Niipea kui olete eelistatud malli valinud, näete selle eelvaate versiooni, et üksikasju uurida. Teil palutakse täpsustada oma veebisaidi nimi, teema, kontaktteave (see lisatakse teie veebisaidile veelgi). Hea uudis on see, et see, kuidas mõni mall Yoolt selle saamiseks välja näeb, on alles algus – tulevikus asendate kõik vaikepildid, muudate sisu paigutust, muudate jaluse, laadite uue riba üles jne, kui olete muidugi nõus oma aega ja vaeva investeerima.

Yola mallid

Iga mall koosneb plokkidest, mida saab muuta, kustutada, lisada, redigeerida ja lehel juhuslikus järjekorras korraldada. Nendega töötamine pole samuti probleem. Vastupidi, protsess on lõbus ja meelelahutuslik.

Yola mallid on vahetatavad. Kui tunnete, et teie esimene valik pole õige ja selle kohandamiseks ei piisa, saate oma sisu lihtsalt uude malli üle viia.

4. Klienditugi

Yola klienditugi on korralikul tasemel ja siin on mitmeid võimalusi, mida saate kasutada. Ükskõik milliste raskustega teie veebisaidi redigeerimisel kokku puutute, saate ära kasutada vahekaarti Spikker, mis jääb aktiivseks kõigil teie administraatori paneeli lehtedel. See sisaldab linke kõige olulisematele kohtadele, sealhulgas Yola kogukonna foorum, abikeskus, õpetused ja koolitusveebiseminarid.

Kui te ikkagi ei leia vastust, võite pöörduda ühe Yola eksperdi poole e-posti või telefoni teel. Juurdepääs on ka kiire abi hüpikaknasse – kohta, kuhu saate kirjutada mis tahes teile huvipakkuvad küsimused ja oodata, kuni abiline teile vastuse annab.

Teine võimalus ööpäevaringselt tugiteenuste saamiseks on tippige oma küsimus otsingufiltri väljale ja oodake tulemusi, mille süsteem genereerib. Kas teie klienditoe abis või selle kvaliteedis on probleeme? Seejärel täitke jaotis „Teata väärkasutusest”, et meeskonnale olukorrast teada anda. Kokkuvõtlikult võib öelda, et klienditugi on Yola tugevuseks, mis on kindlasti süsteemi märkimisväärne eelis.

5. Hinnapoliitika

Yola on freemium veebiteenus. Seal on tasuta versioon, mis võimaldab teil luua Yola alamdomeenis kuni 3 lehte sisaldava saidi. Yola pakub ka kolme tasulist plaani:

HinnakujundusvõimalusMaksumusFunktsioonid
Pronks:4,95 dollarit kuus✓ piiramatu arv lehti;
✓ 2 Gb salvestusruum;
✓ Tasuta domeen.
Hõbe:9,95 dollarit kuus✓ Yola Bradnding puudub;
✓ esmaklassilised mallid;
✓ Täpsem toimetaja.
Kuld:19,95 dollarit kuus✓ piiramatu ribalaius;
✓ märksõnad ja liikluse analüüs;
✓ SEO jälgimine.

Ülaltoodud on soodushinnad, mida pakutakse juhuks, kui otsustate aastatellimuse saada. Platvorm pakub kõigile premium-pakettidele 30-päevast raha tagasi garantii kasutajatele, kes pole valitud plaaniga mingil põhjusel rahul.

Mis veel, Yola võimaldab lisada veebipoe igale tasulisele paketile hinnaga 10 dollarit kuus. Kauplusel on kõik vajalikud e-kaubanduse funktsioonid ja puuduvad varjatud kulud, tehingutasud ja muud sarnased rahalised nüansid. Lõpuks võite palgata Yola disainerid ja disainerid, et nad oma veebisaidi teie jaoks üles ehitaksid – see valik algab 499,95 dollarist.

6. Plussid ja miinused

Yolaga töötamine on kaasahaarav ja kõigile huvitav. Nagu iga teine ​​veebisaidi koostaja, on ka süsteemil erilisi eeliseid ja kahju, mida selle kasutajad kindlasti tunnevad. Vaatame nüüd kõige erilisemaid funktsioone.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; e-kaubanduse platvorm;
&# x2714; Rikkalik mallikogu;
&# x2714; Taskukohasus;
&# x2714; Koodi redigeerimise valikud.
✘ Piiratud veebisaidi funktsionaalsus;
✘ täielikult integreeritud ajaveebimootori puudumine;
Design disaini kohandamise tööriistade puudumine;
Template Ebapiisav malli kvaliteet.

7. Võrdlus võistlejatega

2007. aastal oli Yola väga populaarne veebiteenus. Aja möödudes hakkas süsteem siiski lähimatest konkurentidest maha jääma. Vaatame lühidalt näiteks Yola vs Weebly võrdlust.

Weebly vs Yola

Kui Weebly töötab enamasti suurepäraselt portfellide, ajaveebide ja veebipoodide ehitamisel, siis Yola kasutatakse peamiselt reklaamveebisaitide ja üheleheliste projektide käivitamiseks. Sellel puudub integreeritud ajaveebimootor, mis on teenuse üks märkimisväärseid halbu külgi.

Ehkki mõlemat veebisaidi koostajat on hõlpsasti kasutatav ja see sobib hästi ka algajate jaoks, puuduvad Yolal endiselt funktsionaalsuse ja disaini kohandamise tööriistad, mis kataksid veebiarendajate laia spektri vajadusi. Weebly on silmapaistev ka mallide kvaliteedi ja nende mobiilse optimeerimise osas, ehkki see on Yolaga võrreldes mõnevõrra kallim.

8. KKK

K: Kas Yola on tõesti vaba?

V: Jah, nende tasuta pakett on täiesti tasuta. Te ei ole kohustatud oma tasuta kontot täiendama. Oma tasuta kontoga saate luua tavalise veebisaidi, mis sisaldab kuni 3 lehte 1GB ribalaiuse ja 1 GB salvestusruumiga. Veebisait avaldatakse Yola alamdomeenis.

Kõigile tasulistele plaanidele on lisatud 30-päevane raha tagasi garantii.

K: Kas nende malle saab kohandada?

V: Jah, nad on. Saate valitud mallis muudatusi teha, kasutades Yola kasutajasõbralikku redaktorit Mida-näete-näete-mida-saate-saate – või kooditasemel muudatusi tehes – seal on täiustatud redaktor energiakasutajate jaoks. Kui teate mõnda või mitut CSS-i, saate oma veebisaidi täielikult ümber ehitada ja anda sellele uue ilme. Täiustatud redigeerimise funktsioon on saadaval paketides Professional ja Unlimited.

K. Kas Yola toetab e-kaubandust?

V: Jah, Yolal on e-kaubanduse lahendus. See on integreerimine juhtiva e-kaubanduse platvormiga Ecwid, mis on teiste saidiehitajate seas uskumatult populaarne. Seal on Ecwidi vidinad uKit, Webydo ja Wix.

Võite lisada Yola Commerce igasse kavasse hinnaga 10 dollarit kuus. See pakub teile järgmisi funktsioone: tootevalikud ja kombinatsioonid; muutuv hinnakujundus tootevalikutele, näiteks erinevad suurused, värvid, mudelid jne; varude juhtimine; tellimuste ja laohaldus; kliendihaldus (kasutajad saavad luua kontosid ja salvestada oma makse üksikasjad); Facebooki lehepoe integreerimine; mitu makseviisi; sooduskoodid ja allahindlused; maksukorraldus ja palju muud.

K: Kas nad pakuvad kohandatud disainiteenuseid?

V: Jah, nad teevad seda. Nad on teinud koostööd professionaalsete disaineritega, et pakkuda Yola Premier’i – võtmed kätte teenust, mis pakub teile professionaalselt kujundatud Yola veebisaiti. Veebisait on täielikult juurdepääsetav ja teie kontrollitav. Saate teha kujunduses ja sisus muudatusi.

K. Kas Yola veebisaidid on mobiilisõbralikud?

V: Yola saidi mobiilivaatamiseks optimeerimiseks peate ostma ühe Premium-paketi.

Yola mobiilne kirjastamine

K. Kas nad pakuvad mingeid SEO funktsioone?

V: Jah, nad teevad seda. Seal on mõned tasuta standardsätted (metasildid: märksõnad, kirjeldus, pealkiri) ja täiustatud Yola Traffic Builder. See esmaklassiline funktsioon aitab teil mõista põhiprintsiipe, kuidas otsingumootori robotid teie lehti indekseerivad, teie saiti vigade ja paranduste osas skannivad, samuti saadavad tagasisidet teie märksõna kasutamise kohta. Yola Traffic Builder pakub teile kuude kaupa aruandeid.

K. Mis on Yola alternatiivid?

V: Yola on kahtlemata suurepärane ettevõte, kuid on tunne, et nad lõpetasid tarkvara uuendamise mõni aasta tagasi. See võib teid suunata aktiivsema saidiehitaja poole, nt uKit või Wix.

Alumine joon

Kasutuslihtsus:8/10
Funktsioonid:5/10
Kujundus:7/10
Tehniline tugi:8/10
Hinnakujundus:7/10
Üldine tulemus:7,0 / 10

Yola on veebisaitide looja, mis kuulub vana põlvkonna veebidisaini tööriistade esindajate hulka. Kunagi on see olnud populaarne, kuna selle funktsioonide komplekt oli paar aastat tagasi piisav sihtrühma vajaduste katmiseks. Aja möödumine tingib vajaduse otsida täisväärtuslikumaid ja võimsamaid veebisaitide koostajaid ning tundub, et Yolal on tõesti vajalik funktsionaalsus puudu..

Olles veebisaidi koostaja üle vaadanud, ei saa mul olla, kuid mul on tunne, et Yola lõpetas mõni aasta tagasi selle tarkvara värskendamise. Nad lasid läbi varasemate aastate välja mõned uued mallid, kuid sellest ei piisa tänapäevase nišikonkurentsi vastu pidamiseks, mis on tänapäeval tõesti karm.

Süsteemil on tõesti mitmeid vaieldamatuid eeliseid, näiteks tugev klienditugi ja näiteks mitu malli. Samal ajal võib sisseehitatud ajaveebilahenduste, keskpärase kujunduse ja kõrgete hindade puudumine juhtida teid vajadusele otsida mõistlikumat lahendust.

Minu arvamus võib erineda teie omast, kuid ma ei usu, et see veebisaidi koostaja teie heaks töötab, kui teil on kavatsus käivitada täisfunktsionaalne kaasaegne veebisait. See kehtib eriti juhul, kui seal on saadaval nii palju soodsamaid alternatiive. Nüüd on valik teie otsustada!

Proovige Yola nüüd

 See on tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me