WYSIWYG Web Builderi ülevaade

WYSIWYG Web Builderi ülevaade


WYSIWYG veebi ehitaja (praegune versioon 15.2) – on lauaarvutite veebisaitide koostaja, mis aitab HTML- ja jQuery-põhiseid veebisaite luua ilma sügavate tehniliste oskusteta. Kui ütleme lauaarvuti versiooni, peame silmas tarkvara nõuab allalaadimist ja installimist. See oli mõeldud väikeettevõtte vajadustele. Platvormi abil on lihtne ehitada väikeseid ja keskmise suurusega projekte, vabakutseliste portfelle, ajaveebide, uudisteportaalide jms ehitamist..

Erinevalt enamikust SaaS-i platvormidest pole WYSIWYG Web Builder kõikehõlmav lahendus teie tulevase veebisaidi loomiseks, juurutamiseks ja hostimiseks. See on lihtsalt veebisaidi loomise tööriist eri tüüpi projektide loomiseks. Hea uudis on see, et kasutajad saavad juurdepääsu üle 200 instrumendile, mis hõlbustavad uute projektide loomist ja kohandamist ilma tehniliste oskusteta. Teil on võimalik valida, kas kasutada intuitiivset lohistamisfunktsiooni kõigi uute algajate jaoks või teha natuke kodeerimist.

Selles ülevaates peame tarkvara kapoti alt lähemalt uurima, et teada saada, kas tasub seda raha maksta.

1. Kasutuslihtsus

Nagu varem öeldud, oli tarkvara mõeldud nii tehnikutele kui ka programmeerijatele, kes vajavad juurdepääsu mallide lähtekoodile. Programm kasutab iga paigutuse jaoks spetsiaalseid HTML-mooduleid. Teema struktuuri muutmine on tänu lohistamisredaktorile väga lihtne. Kasutage seda moodulite asendamiseks, uute lisamiseks või lehe ümberkorraldamiseks. Tarkvaraga on kaasas kohandatud graafiline kasutajaliides (GUI) keskkond.

Juhtpaneelile pääsemiseks ja uue saidi loomise alustamiseks peab teil aga olema installitud rakendus. Süsteem pakub tasuta prooviversiooni. Kõik, mida vajate, on ZIP-failide allalaadimine ja lihtsa installiprotsessi lõpuleviimine. Praegu pole e-kirju, krediitkaarte ega registreerimisi, mis on väga mugav. Süsteem pakub mitu versiooni, sõltuvalt teie kasutatavast OS-i versioonist. Halb uudis on see, et tööriist ühildub ainult Windowsi toitega arvutitega. Kui olete Maci kasutaja, sirvige spetsiaalset Maci veebisaitide ehitajate hinnang.

WYSIWYG akende paigaldamine

Esimesed probleemid võivad ilmneda tasuta versiooni esmakordsel käivitamisel, kuna iga tarkvarakoopia seda nõuab Direct2D. Võimalike tõrgete vältimiseks ehitusseansi ajal veenduge, et see oleks arvutisse installitud. Lõpuks, siin olete toimetaja sees. Alustame veebisaidi loomise protsessi.

WYSIWYG Web Builderi paigutusmoodulid

Oleme juba maininud, et tarkvaraga on kaasas eelinstalleeritud HTML-moodulite kollektsioon. WYSIWYG Web Builder ei tohiks loota juba integreeritud vidinate, plokkide või lõikudega valmis paigutustele. Siin peate iga lehe maapinnast üles ehitama. Süsteemil on valik malle. Kuid need tuleks eraldi üles laadida. Arutame seda küsimust veidi lähemalt.

WYSIWYGi paigutusmoodulid

Lehe jaoks uue mudeli hankimine on väga lihtne. Valige lihtsalt üks vasakul olevast loendist. Topeltklõpsake sellel või lohistage tööalale. Moodulite kollektsioon sisaldab erinevaid plokke ja sektsioone. Ettevõtte ja teenuste kirjeldamiseks jagage kontaktteavet ning kohandage lehte jagaja, päiste ja jaluse, sotsiaalmeedia nuppude, loendurite, funktsioonide, hinnasiltide ja muuga. Iga moodulit saab ka redigeerida. Kasutajad saavad teksti muuta, ploki suurust muuta, mõõtmeid muuta, tüpograafiat jne.

Üldmulje pole nii halb, kuigi kohandamisprotsess on väga piiratud. Saate muuta ainult mõnda lähtetaseme tehnilist kirjeldust ja lubada väikesed muudatused. Teisest küljest võivad kasutajad saada kasu kohandatud moodulitest, samal ajal kui kogenud programmeerijad ja veebidisainerid saavad oma failid kohalikest kaustadest alla laadida. See asjaolu lisab mõningast paindlikkust ja võimalust lisada animatsioone ja muid visuaalefekte juhuks, kui teil on vajalikud CSS-tehnikad. Ka edasijõudnud programmeerijad hindavad võimalust luua vorminguid, millel on tingimusvalikud.

Läheb otseülekandeks

Tarkvara võimaldab enne selle avaldamist veebisaiti eelvaadata. Kõik lehed on hiireklõpsuga saadaval siin brauseris. Tarkvaraga on kaasas sisseehitatud redigeerimine, mis tähendab, et kõik muudatused salvestatakse automaatselt samamoodi nagu SaaS-i platvormidel Wix. Kasutajatel on ka mitu avaldamisvõimalust. Esiteks võite alla laadida paigutuse ja salvestada selle kohalikku kausta. Teine võimalus on see oma FTP-le alla laadida määratud URL-iga.

Pole tähtis, mida te valite, peate ikkagi hoolitsema hostimise ja domeeni eest eraldi. Neid ei pakuta isegi tasulist plaani.

2. Omadused & Paindlikkus

WYSIWYG Web Builder on tööriist, mis on algselt loodud veebisaidi paigutuste loomiseks. Sel põhjusel on suurem osa selle funktsioonidest keskendunud redigeerimise ja kohandamise funktsioonidele. Selle peamine eelis on see, et platvorm on piisavalt paindlik nii tehniliste oskusteta algajatele kui ka kogenumatele kodeerijatele ja veebidisaineritele.

Valmis moodulid

WYSIWYG-i valmismoodulid

Veebisaidi koostaja põhifunktsioon, mis määratleb loomisprotsessi lihtsuse. See pakub valikut valmisplokke, mis hõlmavad üle 150 erineva jaotise, et tuua esile ettevõtte funktsioonid, teenused, hinnad, kontaktteave jne. Iga moodulit on lihtne kohandada, muuta suurust või muuta vastavalt üldisele veebisaidi kontseptsioonile.

Animatsioon ja efektid

Tarkvaraga on kaasas CSS-tehnikad, mis võimaldavad mõnele plokile lisada animatsiooni ja visuaalefekte. Kasutajad saavad vabalt valida 150 eelprojekteeritud efekti hulgast ning ise disainida animatsioone ja need veebisaidi koostajale üles laadida.

Meediumifailide haldus

Platvormi abil on lihtne luua erinevaid galeriistiile ja karusselle. Lisaks saavad kasutajad lisada YouTube’i või Vimeo videoid ning rakendada ümbermineku animatsiooni ja luua meediumifailide raamatukogusid, mis sisaldavad pilte, ikoone, video- ja helifaile jne..

Laiendused

Tasulise litsentsi valimisel saate lisaks üle 200 laienduse, mis muudavad tööriista natuke paindlikumaks. Kasutajad saavad täiendavaid kohandamisvahendeid, sealhulgas slaidiseansse, menüüsid, e-kaubanduse põhifunktsioone jne.

3. Kujundus & Mallid

WYSIWYG Web Builder aitab luua tundlikke veebisaite. See toetab CSS-i ja paigutusvõre, FlexBoxi ning fikseeritud teemasid koos murdepunktidega. Lisaks pakub see valikut oma kohandatud malle, mis on ka mobiilisõbralikud. Kasutajad võivad valida sadade paigutuste hulgast, mis viitavad väikeettevõtete saitidele, portfellidele B&B-teenused, väikesed veebipoed, uudisteportaalid, foorumid ja palju muud.

WYSIWYG mall

Igal mallil on eelvaate režiim, et enne allalaadimist see läbi vaadata. Jah, jah. Enne redigeerija kasutamist tuleb kõik teemad alla laadida. Võite kasutada jQuery Mobile Theme toimetajat, et teie tulevane veebisait näeks hea välja erinevates mobiilsetes seadmetes. Hea uudis on see, et kõik need on tasuta, isegi kui kasutate tasuta prooviversiooni.

4. Klienditugi

Veebisaidi koostaja pakub kõigile küsimustele vastuste otsimiseks mitmeid viise. Esiteks saavad kasutajad valida laiendatud teadmistebaasi, millele pääseb juurde otse juhtpaneelilt. See hõlmab kõiki üldküsimusi alates valideerimise alustamisest jne. Siin on meil ka klaviatuuri otseteed, mis küsivad teavet veebisaidi koostaja kohta, aga ka uusimaid värskenduste ülevaateid.

WYSIWYG klienditugi

Veebijuhendid ja KKK-küsimused leiate veebisaidilt WYSIWYG ametlik veebisait. See sisaldab üksikasjalikke juhendeid ja selgitusi erinevate plokkide, samuti saidi- ja teemahaldurite kasutamise kohta. Veebisaidi koostajal on oma jälgijate kogukond, kes on esindatud kohalik foorum. Algajad võivad luua nii uue lõime kui ka arutada mõnda küsimust kogenumate kasutajatega.

5. Plaanid & Hinnakujundus

Allalaaditava tarkvarana on WYSIWYG Web Builder saadaval eluaegse litsentsiga koopiana. Kuutasu ei pea maksma. Hinnasilt algab 49,95 dollarist täisfunktsionaalse platvormi jaoks, millel pole piiranguid laiendamise, värskenduste jms osas.

WYSIWYG Web Builderi maksumus

Neile, kes soovivad kontrollida, kuidas süsteem töötab, on 30-päevane tasuta prooviversioon. Tasuta versioon sisaldab ka kõiki tasulises litsentsis saadaval olevaid vahendeid. Ainus negatiivne külg on see, et kasutajad saavad WYSIWYG Web Builderi litsentsi osta ainult edasimüüjatelt. Kõigepealt peate saatma päringu ja ootama, kuni mõni edasimüüja võtab teiega ostu vormistamiseks ühendust. Päris kummaline kassiprotseduur, kas pole??

6. Plussid ja miinused

WYSIWYG Web Builder on hea tööriist HTML- ja jQuery-mallide loomiseks, millel pole vähe tehnilisi oskusi. Seda on väga lihtne kasutada sadade mallide ja lõputute moodulitega, et luua eri tüüpi täielikult funktsionaalne veebisait. Teisest küljest on sellel kindlasti ka ilmseid puudusi.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Hea algajatele ja kogenud kodeerijatele.
&# x2714; Vastupidavad veebisaidid väikeettevõtete vajadustele.
&# x2714; 30-päevane tasuta prooviversioon piiramatute võimalustega.
&# x2714; Suurepärased CCS-tehnika täiustatud kohandamiseks.
&# x2714; Lihtne pukseerimisredaktor.
✘ Ei sobi keerukate projektide jaoks.
✘ Segadusttekitav protseduur.
✘ Piiratud veebidisaini tööriistad.

Järeldus

WYSIWYG Web Builder võib olla hea võimalus programmeerijatele ja veebidisaineritele, kes soovivad minimaalsete kuludega vajalikku kogemust saada. Platvorm pakub jumalatele piisavalt funktsionaalsust, et töötada moodulitega ning HTML-i ja jQuery malle mitme klõpsuga redigeerida. Tarkvara tagab korraliku tehnilise tausta.

Teisest küljest võivad uustulnukad leida platvormi üldisi seadeid pisut segaseks. Veelgi enam, võib-olla oleks parem valida brauseri veebisaidi loomise täisfunktsionaalsete tööriistade valik odavam ja pakuvad pakis rohkem funktsioone, ilma et oleks vaja alla laadida tarkvara ega otsige majutusteenuse pakkujat.

Proovige seda TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me