Weebly ülevaade

Weebly – on mitmekülgne veebisaitide koostaja, mis võimaldab luua suurepärase väljanägemisega veebisaite ilma vajaduseta kirjutada ühte koodirida. Veebisaidi koostajal on kaasas mugav pukseerimisredaktor ja ta kasutab “kasti” mudelit, mis võimaldab teil oma veebisaidi ülesehitust ja kujundust vastavalt oma veebiehituse vajadustele muuta.


David Rusenko, Chris Fanini ja Dan Veltri poolt 2006. aastal San Franciscos käivitatud teenusest on saanud üks võimsamaid ja tuntumaid lohistamisfunktsioonide veebisaidi ehitajaid. See on võitnud populaarsuse enam kui 60 miljoni kasutajaga kogu maailmas ja inimeste arv, kes soovivad seda olulise veebiehitusvahendina kasutada, kasvab iga aastaga. Sellist ülemaailmset tunnustust selgitab intuitiivne olemus ja mugavus, mis võimaldavad kvaliteetseid veebisaite nullist üles ehitada.

See on üks kasutajasõbralikumaid veebisaitide koostajaid, mis on kaasaegses nišis saadaval, kuid samas piisavalt võimas, et ehitada suurepärase jõudlusega visuaalselt atraktiivseid veebisaite ka ilma kodeerimise teadmiste või veebidisaini kogemuseta. Kui teil on õnne teadlik CSS-i või HTML-i põhitõdedest, annab Weebly teile võimaluse kasutada neid teadmisi uimastatavate veebisaitide loomiseks.

Weebly on varustatud võimsa ajaveebi- ja e-kaubanduse funktsionaalsusega, mis võimaldab veebipoodide ja ajaveebide avamisel laiendada teie ettevõtte populaarsust. Ükskõik mis tüüpi veebisaiti kavatsete luua, tundub Weebly hõlpsasti kasutatav, kiire, tõhus ja nauditav lahendus nii algajatele kui ka veebidisaini plussidele.

2018. aasta aprillis omandas maksete töötlemise hiiglane Weebly – Ruut. Selle tulemusel on platvorm keskendunud e-kaubandusele, pakkudes laiaulatuslikku funktsioonide komplekti, mida on vaja väikeste ja suurte veebipoodide käivitamiseks ja haldamiseks.

Kuid kas Weebly on tõesti nii lihtne? Selle välja selgitamiseks on mõistlik teenust üksikasjalikult analüüsida. Täpselt seda teeme praegu.

1. Kasutuslihtsus

Uuele redaktorile üleminek on sujuv tänu Weebly kiirele käivitusjuhendile ja üldisele kasutuslihtsusele. Põhimõtteliselt on see sama vana hea Weebly, mida teate, kuid näoilmega. Armatuurlaud tagab kiire ja hõlpsa juurdepääsu olulisele teabele. Hankige kasulikke näpunäiteid, vaadake saidistatistikat, poodide tellimusi, ajaveebi kommentaare ja palju muud.

Veebisaidi koostaja toimetaja on loogiliselt üles ehitatud, selge ja hästi kujundatud, lubades tellijatel kasutada soovitud tulemuse saamiseks teenuse ulatuslikku ja mitmekülgset funktsioonide komplekti ning korraldada seda tõhusalt unikaalsetes kombinatsioonides. See puudutab selliste tööriistade integreerimist nagu pildigaleriid, slaidiseanssid, tekstikastid, tootereklaamid, heli- ja videopleierid, kontaktvormid, kohandatud HTML-i manustamisvalikud, kaartide integreerimine ja mis mitte. Süsteemiredaktori ainus märkimisväärne kahju on tagasivõtmise / uuesti tegemise nuppude puudumine, mille tulemuseks on kasutajate võimetus tühistada tehtud muudatused ja taastada veebisaidi varem salvestatud versioon. Redaktori ülejäänud funktsioonid ja elemendid on korralikul tasemel.

Weebly veebitoimetaja

Veebisaidi loomiseks valige lihtsalt teema ja hakake oma sisu lisama. Sisu saate redigeerida ja ümber korraldada, lohistades elemente otse oma veebilehele, ilma et peaksite kasutama eraldi redaktorit.

Weebly kasutab nn karbimudelit mis tähendab, et kogu teie sisu langeb konkreetsetesse konteineritesse või kastid kui lohistate selle lehele. Selle lähenemisviisi abil on tulevikus lihtne olemasolevat sisu ühest mallist teise üle kanda.

2. Omadused & Paindlikkus

Weeblyl on palju valmis vidinaid ja rakendusi, mida saate integreerida vaid mõne klõpsuga, sealhulgas pildigaleriid, slaidiseansse, kaarte, heli, otsingukasti ja palju muud. Samuti võite minna kaugemale vaikevidinate loendist, kasutades ära nuppu „Manustage kood”. Saate lehele lisada nii palju elemente, kui vaja. Leht ise muutub pikemaks, et mahutada palju vidinaid ja sisu, mida lohistate.

Uue lehe lisamisel võite tühja lehe asemel kasutada mõnda valmis lehe paigutust. Valida on üle 30 erineva kujunduse vahel, sealhulgas kodulehed, kontaktandmed, toitlustusettevõtete loovmenüü kujundus ja restoranid ning teeninduse lehed.

Weebly lehe paigutus

Paigutuse valimisel lisab see teie uuele lehele automaatselt uued saidielemendid. Seejärel saate valitud küljendust redigeerida, eemaldada või uusi elemente lisada.

Loe ka:
Hiljuti tutvustasime erinevaid Weebly toega veebisaidid, alates portfellid kuni veebikauplused, näidata, kui paindlik on ehitaja.

Weebly e-kaubandus

Weebly e-kaubanduse mootor on täis mitmekülgseid ettevõttespetsiifilisi funktsioone, mis parandavad märkimisväärselt teie veebipoe toimivust. Need funktsioonid võimaldavad luua funktsionaalseid ja visuaalselt atraktiivseid veebipoode kiiresti ja probleemideta, ilma et oleks vaja kasutada kodeerimise teadmisi.

Niipea kui käivitate oma Weebly-põhise veebipoe, pakub süsteem sellele integreeritud ostukorvi, võimaldades teil hakata oma tooteid kohe müüma, raiskamata oma aega tehniliste probleemide lahendamiseks. Teenus tagab ka ohutud maksevõimalused ning võimaluse oma toote ja materjali ladu kontrollida.

Weebly e-kaubandus

Olenemata sellest, kas plaanite müüa kümneid või tuhandeid tooteid, haldate neid hõlpsalt, et tagada toodete õigeaegne kohaletoimetamine, suurendada klientide huvi oma pakkumiste vastu ja teavitada kliente viimastest värskendustest ja enimmüüdud toodetest. Kui kasutaja on valinud toote, mis pole laos, võimaldab süsteem teda sellest teavitada, kui see on müügil.

Weebly pakub ka võimsaid ja mugavaid otsingufiltri valikuid, et kiirendada ja lihtsustada ostuprotsessi. Kliendid saavad tooteid sorteerida peamiste parameetrite järgi nagu hind, värv, tüüp, mõõtmed ja muud omadused. Pole tähtis, kas plaanite müüa digitaalseid, füüsilisi tooteid või muid teenuseid – veebipoes juurdepääsetav paindlik tootevalik on kättesaadav praegustele ja potentsiaalsetele klientidele, kes saavad e-posti teel teatisi kohe, kui uued pakkumised on saadaval veebipoes.

Süsteem pakub ka mitut seadistust füüsilistele toodetele, eksklusiivseid pakkumisi, käsitsi valmistatud esemeid, teenuseid jne. Saate kasutada iPhone’i ja Androidi rakendusi, mis võimaldavad teil oma ettevõtet hallata liikvel olles ja võtke ühendust klientidega ükskõik millisest maailmast. See on kindel viis, kuidas hoida teid nende pakkumisest huvitatud.

Kuidas veebipoodi Weebly abil käivitada?

Veebipoe käivitamine ja haldamine Weebly abil on ülilihtne. Peate lihtsalt:

 • Valige üks mitmest mallist ja kuvage oma e-poe aknad;
 • Lisage tooteid;
 • Kohandage saatmis- ja maksuseadeid;
 • Määrake saadaolevad maksevõimalused.

Süsteem teeb ülejäänu automaatselt teie eest.

Veebipoodide loomise kogemuse täiustamiseks pakub Weebly laias valikus ainulaadseid teemasid ja värvikombinatsioone, tasuta hostimist, mitmesuguseid turustamise ja toodete kuvamise võimalusi, sotsiaalsete võrgustike integreerimist, SEO täiustatud omadusi, hõlpsat sisu ja tooteteabe integreerimist, kiireid tellimuste haldamise võimalusi, paindlikud saatmis- ja maksevõimalused, integreeritud saatmispostitused ja mis mitte.

Kas teil on kavas kanda oma Etsy või Shopify veebipood üle Weebly platvormile? Kiire ja tõhusa seadistamise jaoks lihtsalt importige see või laadige teenusesse CSV-fail. Vahetult pärast seda saate veebipoe kujunduse üles seada, et anda sellele ainulaadne ilme.

Loe ka:
Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad.
Kuidas e-kaubanduse veebisaiti nullist üles ehitada.

Blogimine Weeblyga

Teie Weebly saidi ajaveebi on lihtne seadistada ja seadistada. Süsteem võimaldab teil lohistamisfunktsiooni abil käivitada hämmastava ajaveebi vähem kui mõne minutiga. Sa oled võimeline:

 • ajakava postitused;
 • plaanitud artiklite jaoks valige sotsiaalmeedia jagamisvalikud eelvalikuks;
 • valida erinevate kommenteerimissüsteemide vahel, sealhulgas Facebooki, Disquse ja Weebly kommentaarid;
 • määrake üksikute postituste metasildid;
 • lisage igale postitusele kohandatud päised ja jalus ja palju muud.

Paindlik Weebly-liides võimaldab ajaveebi luua ja selle sisuga täita palju kiiremini, kui võiksite ette kujutada. Võimsad redigeerimise ja avaldamise elemendid võimaldavad keskenduda oma ajaveebi sisule, samal ajal kui Weebly teenused hoolitsevad taustakujunduse eest.

Weebly ajaveebi toimetaja

Veebisaidi koostaja pakub tasuta ajaveebimallide kollektsiooni, mida saab kasutada iseseisvalt või suurte veebisaitide ja veebipoodide osana. Tasuta hostimine tagab kasutajatele kiire laadimiskiiruse ja kättesaadavuse. Blogimallid on täielikult kohandatavad ja võivad teie ülesannetega hõlpsalt hakkama saada.

Weebly turundusriistad

Weebly Promote’i tööriist on arenenud e-posti turunduse võimaluste jaoks kasutusele võetud suhteliselt hiljuti, kuid miljonid kasutajad on selle tõhususes juba kindel. Tööriist genereerib automaatselt teateid vastavalt registreeritud kasutajate aktiivsusele. Infolehtede statistikat jälgitakse armatuurlaua jaotises.

Weebly Promote’i teenus sisaldab valmis mallide komplekti erinevatele e-posti tüüpidele, nagu näiteks infolehed, reklaamteave, toote- ja sündmuste tutvustus jne.. Neid e-kirju saab vaadata igat tüüpi mobiilseadmetes, kuid siiski peaksite kontrollima, kuidas teie e-kirju kuvatakse. Tulevaste kampaaniate jaoks on võimalik luua ja salvestada oma malle.

Weebly e-posti helilooja

E-posti turunduskampaania alustamiseks on meilide loend. Weebly Promote võimaldab seda luua kahel viisil – kas importides e-kirju CSV-failist või ühe klõpsuga integreerimise abil, mis on vajalik kontaktide sünkroonimiseks Weebly kogukonna gruppidega, veebipoe tellimuste ja veebivormi andmetega.

Teie turundusstatistika on saadaval igal kellaajal, et saaksite jälgida inimeste arvu, kes on avanud, lugenud e-kirju ja klõpsanud neis sisalduvatel linkidel. See aitab teil otsustada kõige tõhusamate reklaamikampaaniate üle ja saada oma ettevõtte parendamise osas vastavad tulemused. Weebly Promote’i pakutavad lisaturundusteenused on järgmised:

 • E-posti lohistamiskonstruktor;
 • E-posti turunduse võimalused, mis võimaldavad luua edukaid reklaamikampaaniaid ja integreerida need oma veebisaidile, veebipoodi ja ajaveebisse;
 • Mitu tehnilise toe tööriista, testi e-posti levitamine ja muljetavaldav Weebly kogukond;
 • Kontaktide segmenteerimine ja palju muud.

Weebly SEO

Weebly pakub standardset SEO tööriistade komplekti. Võite oma lehele anda kordumatu URL-i, seada pealkirja, kirjelduse ja märksõnad. See võimaldab teie veebisaidi lehtedel tõusta otsingumootori tulemustes kõrgemale positsioonile, ehkki Google võib muudatuste indekseerimiseks nõuda nädal või kaks.

Peale selle võimaldab Weebly kõigi lehtede püsilinke seadistada ja muuta SEO sätete vastavas jaotises. Päise- ja jalakoodid saab manustada igale lehele eraldi. Samuti saate peita sihtlehe otsingumootori eest, lihtsalt klõpsates linnuke nuppu.

Weebly SEO seaded

Kas kavatsete oma veebisaidi teiselt hostilt Weeblyle üle kanda? Seejärel on parim viis kõigi SEO tulemuste ja ajaloo kadumise vältimiseks 301 ümbersuunamise seadistamine (kui muudate veebisaidi struktuuri). See on vajalik liikluse ja otsimootorite ümbersuunamiseks vanadelt lehtedelt uutele. Weebly lubab seda süsteemiredaktori SEO sätete jaotises hõlpsalt teha. Kui kõik need SEO funktsioonid paika saavad, märkate peagi oma veebisaidi otsingumootori positsioonide paranemist.

Weebly video hostimine

Nüüdsest lubab Weebly teie veebisaidil videoid üles laadida ja avaldada. Seda saab teha kahel viisil, nimelt:

 • YouTube’i integreerimine. See valik võimaldab integreerida YouTube’i ja teiste veebisaitide videoid teie Weebly-põhisele veebisaidile. Saate intervalle ja kuvaelemente muuta, kasutades integreeritud Weebly videotööriistu ja YouTube’i funktsioone, mis pakuvad laiendatud võimalusi YouTube’i videote kasutamiseks. Saate integreerida ka videoteenuseid muudest videoteenustest nagu Vimeo jne. Weebly videopleieri funktsioonid tagavad teie veebisaidi multimeediumelementide professionaalse kontrolli..

 • Video üleslaadimine ja majutamine. Videofaile saate üles laadida ka otse Weeblysse. Need teisendatakse automaatselt teie Weebly veebisaidil olevate videote kuvamiseks. Kasutajad ei pea video vaatamiseks midagi alla laadima ega eraldi meediumipleierit avama. Sisu saab Weebly platvormil tasuta talletada, et külastajad seda kvaliteetselt vaadata.

Weebly saidistatistika

Weebly abil saate oma veebisaidi liiklust jälgida ja statistikat hallata, et määratleda nüansse, mida tuleb parandada. Need andmed on saadaval Weebly armatuurlaual ja saate teada, mitu kasutajat teie veebisaiti külastab teatud aja jooksul, millised lehed neid kõige rohkem huvitavad, millised otsingupäringud suunavad teie veebisaidi külastajaid ja millistest ressurssidest kasutajad teie juurde tulevad.

Mis on oluline, teie veebisaidi statistikat kuvatakse reaalajas, tänu sellele, mida saate andmeid ja liiklust jälgida. Veebistatistika üksikasjalikuks analüüsimiseks võimaldab Weebly lisada Google Analyticsi koodi, et saada laiendatud veebisaidi statistikat minimaalse vaeva ja ajakuluga.

Weebly süsteem muudab saidi külastajate esitatud teabe kogumise ja vaatamise lihtsaks. Andmed salvestatakse teie saidi juhtpaneelile ja neid saab hõlpsalt eksportida arvutustabelisse edasiseks analüüsiks. Saate külastajatelt dokumente, pilte ja muid failide üleslaadimisi vastu võtta.

Integreerimine IFTTT-ga

Weebly partnerid IFTTT, nutikas veebiteenus, mis võimaldab teil ühendada erinevaid rakendusi ja tooteid, et hõlpsasti luua automatiseeritud toiminguid ja sündmusi. Näiteks saate ühendada oma Weebly veebisaidi ja oma Instagrami konto, et lisada Instagramis foto avaldamisel uus ajaveebi postitus. Võite kasutada olemasolevaid IFTTT Weebly kanalil saadaval olevaid retsepte või luua oma retsepte.

Weebly pildiredaktor

Veel üks pakkumine, mida Weebly pakub 2017. aasta jaanuarist, on uus pildiredaktor. Nüüd põhineb see HTML5-l (kui selle eelmine versioon oli Flashis).

Weebly pildiredaktor

See toimetaja sisaldab selliseid funktsioone nagu piltide kärpimine, pööramine ja reguleerimine, neile teksti lisamine ja 29 pilti atraktiivsemaks muutmiseks pakub 29 filtrit.

Weebly rakenduste keskus

Weebly rakenduskeskus on dünaamiline rakenduste ja teenuste kogum, mida saate nüüd oma saidile hõlpsalt ühe klõpsuga integreerida (see on väga sarnane Wix’s Rakenduste turg).

Weebly rakenduste keskus

Rakenduskeskuse eesmärk on aidata teil luua köitvat sisu ja pakkuda oma saidi külastajatele nii funktsioone kui ka meelelahutust. Vaatame mõnda esiletoodud rakendust:

 • PinPoll: see tasuta rakendus võimaldab teil oma veebisaidil lõimivaid ja huvitavaid küsitlusi integreerida, andes saidi külastajatele võimaluse suhelda oma veebisaidiga ja kulutada sellele rohkem aega. Iga küsitlust saab brändivärvide ja piltidega täielikult kohandada. Rakendus on tundlik, nii et see näeb välja ja töötab suurepäraselt igas seadmes.
 • LiveChat: see tasuline rakendus võimaldab teil mõne minutiga oma veebisaidile integreerida reaalajas vestluse tarkvara.
 • Call-Out-Box: tasuta rakendus võimaldab teil kohandatud tausta ja ääriste värviga hõlpsalt oma saidil olulist teavet rõhutada.

Neljanda versiooni väljaandmisega laiendas Weebly nende lisatud domeeninimede pakkumisi, et hõlmata 6 uut domeenitsooni, millest enamik on rahvusvahelised. Nende hulka kuuluvad muu hulgas .com, .net, .org, .us ja .info.

Weeblyl on Androidi ja iOS-i rakendused mis võimaldavad Weebly kasutajatel luua uusi ja muuta olemasolevaid Weebly saite liikvel olles. Nende uus Weebly for iOS-i rakendus muudab iPadi loominguliseks tööriistaks, mis töötab nii võrguühenduseta kui ka võrgus ning on spetsiaalselt välja töötatud puutetundliku saidi loomiseks.

Weebly pakub ka erilahendus õpetajatele ja koolidele. Platvorm aitab õpetajatel hõlpsalt klassisaite luua ja isegi kogu kooli või kolledži digitaliseerida.

Weebly vormi ehitaja

Weebly on võimaldanud luua kohandatud vorme ja hallata veebis edastusi. Teenuse veebipõhine vormiehitaja võimaldab kasutajatel luua RSVP-loendeid, kohandatud kontaktvorme ja uuringuid, et tagada muljetavaldav veebibrausimise kogemus ja muuta projektid köitvamaks ja funktsionaalsemaks. Need elemendid oma veebisaidile integreerides saate luua kontaktvormid paremate andmete kogumise võimaluste jaoks. See sobib eriti hästi veebisaitide jaoks, mis on sihitud kindlale või niširühmale (pulmad ja restoranide veebisaidid on parimad proovid).

Weebly vormi ehitaja

Uue integreeritud vormi kohandamine on teie jaoks vajalike väljade (nt rippmenüüd, tekst või märkeruudud) lohistamise ja langetamisega. Tegelikult saate luua peaaegu igat tüüpi vorme, kohandades täielikult küsimusi, vastusevalikuid ja lisavälju, mida soovite kuvada teie valitud kontaktvormis..

Mis on oluline, Weebly vormi koostaja aitab kaasa lihtsale andmete salvestamisele ja juurdepääsule saadaolevatele reageerimisvalikutele. Niipea kui olete vormi integreerimisega lõpule jõudnud, muutub see veebisaidil kättesaadavaks ja iga külastaja võib selle täita. Pärast seda, kui kasutaja on teatud andmed esitanud ja vormi edastanud, saate kohe teatise e-posti aadressile täpsustatud e-posti aadressile. Otsimise hõlbustamiseks ja kiireks ülevaatamiseks salvestatakse pakutavad andmed teie veebisaidi armatuurlauale, kuid teil on võimalus eksportida need arvutustabelisse täiendava ülevaate ja üksikasjaliku analüüsi jaoks. Pidage meeles, et failide väljalangemise kasti saab kasutada ka fotode, dokumentide või muude failitüüpide vastuvõtmiseks, mida külastajad esitavad. See on väga mugav ja kasulik tööriist suurte liiklusega ja registreeritud kasutajate rikkaliku andmebaasiga suurte veebisaitide omanikele.

Mobiilirakendused

Weebly võimaldab mobiilirakenduste abil luua ja hallata teie veebisaiti mis tahes asukohast, kus asute. Süsteemil on spetsiaalsed rakendused Androidi, iPadi ja iPhone’i jaoks, mis võimaldavad teil luua muljetavaldavat sisu kõikjal, kus olete. Mobiilirakenduste kasutamine ei võimalda teil mitte ainult ööpäevaringselt oma veebisaidiga ühenduses olla, vaid aitab teil kontrollida ka projekti statistikat, sirvides kontaktvormi edastusi, ilma et peaksite jõudma lauaarvuti või sülearvuti juurde. See on väga mugav ja aja kokkuhoid, eriti ettevõtjatele, kes on kogu päeva hõivatud, kuid seisavad silmitsi vajadusega oma ettevõtet kontrollida.

Weebly mobiilirakendus

See kehtib ka e-kaubanduse mobiilhalduse kohta. Rakenduse installimisega saate võimaluse veebipoe käivitamiseks ja haldamiseks, et hakata veebimüüki otse kasutatavast mobiilseadmest. Saate luua uusi tootenimekirju, fotosid, kirjeldusi, tooteparameetreid, hindu jne. Samuti on lubatud vastu võtta Stripe’iga veebimakseid, töödelda tellimusi, saada teateid uute tellimuste kohta ja täita palju muid kasulikke funktsioone.

3. Kujundus

Teemade arv:55
Professionaalsed mallid:&# x2714; JAH
Teema importimine:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:✘ EI
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Üldiselt on kolm võimalust: saate kasutada valmis teemat; kohandage üks (lisaks tavalisele WYSIWYG ehitajale on olemas ka täiustatud HTML / CSS-redaktor); või kasutage kolmanda osapoole malli – on palju disainereid, kes loovad spetsiaalselt selle veebisaidi koostaja jaoks kohandatud mallid.

Kui kasutate ühte uutest tundlikest teemadest, optimeeritakse teie veebisait automaatselt mobiili sirvimiseks ja te ei saa selle välimust kontrollida (pean silmas teie mobiiliversiooni välimust).

Neile, kes kasutavad vanu malle, pakub Weebly sisseehitatud mobiiliredaktorit, millele pääseb juurde Weebly saidi looja kaudu. Saidi mobiilivaate redigeerimine on visuaalse redigeerija abil lihtne, mis võimaldab teil elemente mobiilimallidesse lohistada.

Oluline märkus: Kõik muudatused sünkroonivad automaatselt lauaarvuti ja mobiiliversioonide vahel, kui eemaldate, muudate või lisate oma mobiiliveebilehele elemente. See funktsioon on saadaval ilma lisatasuta.

4. Klienditugi

Weebly pakub erinevat tüüpi tuge. Esiteks sisaldab juhtpaneel ise selgitavaid hüpikuid ja viipasid, mis aitavad teil süsteemi hõlpsalt õppida. Teiseks on reaalajas vestlus, telefoni- ja e-posti tugi.

Kui teil tekib probleeme, külastage kõigepealt veebisaiti Weebly abikeskus. See sisaldab vastuseid korduma kippuvatele küsimustele ja palju kasulikke näpunäiteid. Weebly on ka sotsiaalmeedias üsna aktiivne. Kiireloomulistel juhtudel saate nendega ühendust võtta Twitter või Facebook.

5. Hinnapoliitika

Weebly hinnapoliitika erineb mõnevõrra enamiku teiste veebisaitide ehitajate pakutavast. Sellel on kaks eraldi pakkumist veebisaitidele ja veebipoodidele.

HinnakujundusvõimalusMaksumusFunktsioonid
Ühenda:4 dollarit kuus✓ 500 MB kettaruumi;
✓ domeen;
✓ Weebly reklaamide kuvamine.
Starter:8 dollarit kuus✓ piiramatu kettaruum;
✓ domeeni ühendamine;
✓ Weebly reklaame pole.
Pro:12 dollarit kuusLisaks eelmisele:
✓ Saidiotsing;
✓ video taustad;
✓ Liikmelisus.
Äri:25 dollarit kuusLisaks eelmisele:
✓ SSL turvalisus;
✓ piiramatu arv tooteid;
✓ Digitaalkaubad.
Etendus:38 dollarit kuusLisaks eelmisele:
✓ Kinkekaardid;
✓ reaalajas saatmishinnad;
✓ E-posti kampaaniad.

Tavaliste veebisaitide hinnapoliitika. Kui teil on idee tavalise veebisaidi avamiseks, võite valida järgmiste plaanide vahel:

 • Tasuta (0 dollarit): tähendab veebisaidi koostaja peamiste funktsioonide kasutamist. Pakub pukseerimisredaktorit, 500 MB kettaruumi, alamdomeeni weebly.com, SSL-turvalisust. Tasuta paketiga loodud veebisaidid tulevad koos süsteemireklaamide kuvamisega. See plaan ei sisalda e-kaubanduse võimalusi, seega on veebipoe käivitamine selle abil võimatu.

 • Ühendage (4 dollarit kuus ühekordse aastase maksega): isiklikuks kasutamiseks. Plaan pakub kõiki tasuta paketi funktsioone, kuid lisaks võimaldab see ühendada oma domeeninime. Süsteemireklaame ei eemaldata siiski veebisaidilt. Selles osas on Weebly ühenduse plaan identne Wixi ‘Ühenda domeeniga’ plaaniga, mis on samade tingimustega.

 • Starter (8 dollarit kuus ühekordse aastase maksega): isiklikuks kasutamiseks. Pakub pukseerimisredaktorit, piiramatut kettaruumi, süsteemireklaamide puudumist, võimalust oma domeeni ühendada, SSL-i turvalisust ja täpsemat veebisaidistatistikat. Kui kavatsete selle valiku oma e-kaubanduse vajaduste jaoks valida, võtab süsteem kõigi tehtud tehingute eest 3% vahendustasu. Plaan võimaldab lisada kuni 10 toodet ja teha makseid otse Weebly veebisaidil.

 • Pro (12 dollarit kuus ühekordse aastase maksega): gruppidele ja organisatsioonidele. Pakub kõiki Starter Plani pakutavaid funktsioone ning veebisaidi otsinguvõimalust, paroolikaitset, videotausta, HD-videoid ja -helisid ning võimalust kaasata kuni 100 liiget. Kui kasutate seda plaani oma e-kaubanduse vajaduste jaoks, saate võimaluse üles laadida kuni 25 toodet. Makseid võetakse vastu Weebly veebisaidil, samal ajal kui tehingutasu moodustab 3%.

 • Äri (25 dollarit kuus ühekordse aastase maksega): või väikeettevõtted ja veebipoed. Lisaks Pro Plani pakutavatele funktsioonidele pakub see võimalus kaasata ka piiramatut arvu liikmeid ning registreerimisfunktsiooni. Äriplaan võimaldab e-kaubanduse veebisaitide omanikel üles laadida piiramatu arvu tooteid ja aktsepteerida makseid oma domeenides. Selle tulemusel ei nõua Weebly tehingutasusid. Plaan võimaldab müüa digitaalseid tooteid, hallata oma aktsiaid, pakkuda sooduskuponge, lisada tooteülevaateid ning kasutada saatmis- ja maksukalkulaatorit.

Veebipoodide hinnapoliitika

Veebipoodide omanikele pakub Weebly ka Starter-, Pro- ja Äriplaane, mis tulevad samade tingimustega nagu tavalised veebisaidid. Lisaks pakub teenus kogenud jaemüüjatele täiustatud jõudlusplaani, mille maksumus moodustab 38 dollarit kuus ühekordse aastase maksega.

Plaan hõlmab äriplaanis sisalduvaid funktsioone. See puudutab ka e-kaubanduse võimalusi, kuid lisaks saate e-posti teel teatisi hüljatud ostukorvide, reaalajas režiimis saadaolevate saatmishindade ja kinkesertifikaatide kohta.

Kõik plaanid pakuvad domeeninime (mille üldmaksumus on 19 dollarit), juurdepääsu Google Adsile 100-dollarise boonusega, foorumikogukonda, reaalajas vestlust ja e-posti tuge. Performance Plan pakub lisaks e-posti turundust, mille üldmaksumus on 96 USD, ja otsest tehnilist tuge telefonirežiimis.

6. Weebly hariduse jaoks

Weebly for haridus on projekt, mis on loodud spetsiaalselt õpetajatele mõeldud Weebly kontode loomiseks. Lisaks hariduspõhistele lisandmoodulitele pakub platvorm samu Weebly funktsioone, millega oleme harjunud.

Weebly haridusfunktsioonide jaoks

Projekti eeliste kasutamiseks peate olema õpetaja ja teie Weebly konto peamine eesmärk peab olema hariduslik eesmärk. Neid reegleid rikkudes märgistatakse teie konto ja see võidakse ka keelata.

Weebly hariduse jaoks

Õpetaja juhtpaneelil saate luua ja hallata oma õpilaste kontosid, mis omakorda võivad luua ka veebisaite.

Õpilaskontosid saate luua kas ükshaaval või hulgi – e-posti aadressi pole vaja. Teie õpilaste loodud veebisaidid saavad olema teie täieliku kontrolli all – saate muuta need avalikult vaadatavaks või parooliga kaitstuks.

See teeb Weebly haridusest täiusliku klassitööks: arenduse ajal on projekt parooliga kaitstud; kui see on valmis – saate seda oma klassiga hõlpsalt jagada ja seda arutada.

Weebly for Education - õpilaste veebisaidi kontod

Kui teie virtuaalne klassiruum on valmis, jagage oma õpilastega kasutaja mandaate (kasutajanimed ja paroolid) ning andke neile sisselogimisaadress – students.weebly-dot-com.

Nüüd saavad nad Weebly intuitiivse liidese ja rikkalike funktsioonide komplekti abil luua oma saidid. Õpetajana saate veebisaitide redigeerimise ja avaldatud saitide kustutada igal ajal.

Weebly hariduse hinnakujunduse jaoks

Weebly hariduse jaoks on täiesti tasuta. Kasutades platvormi põhifunktsioone, saab iga õpilane luua ühe kuni 5 lehekülge sisaldava saidi. Kui uuendate versioonile PRO (12 dollarit kuus) saab iga õpilane juurdepääsu Weebly kõigile PRO funktsioonidele ja saab avaldada 10 piiramatu leheküljega veebisaiti. Weebly Pro saate kingituse saamiseks ka oma kaasõpetajaid kutsudes.

Weebly ülikoolilinnak väljaanne

Samuti võiksite uurida linnaosade ja koolide jaoks Weebly Campus Editioni. See väljaanne võimaldab kogu ülikoolilinnakut hõlpsalt ja professionaalselt digitaliseerida.

Weebly Campus administraatorid saavad õpetajate ja õpilaste kontosid hallata ühest integreeritud juhtpaneelist (virtuaalsed klassiruumid, õpilaste e-portfoolio, määratud projektide veebisaidid jne). See skaleeritav lahendus maksab 499 dollarit aastas. 30-päevase prooviversiooni ajal saate seda tasuta proovida.

7. Plussid ja miinused

Nagu igal teisel veebisaidi koostajal, on ka Weeblyl plusside ja miinuste loetelu. See tähendab, et iga inimene, kellel on õigus süsteemi kasutama hakata, peaks olema teadlik nendest spetsiifilistest nüanssidest, et teada, mida oodata veebidisaini protsessist pikas perspektiivis. Siit nad lähevad.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Kasutusmugavus, ilma kodeerimiseta.
&# x2714; Tasuta isikustatud URL.
&# x2714; Eelnevalt kujundatud kohandatavad teemad.
&# x2714; Hostimistasud puuduvad.
&# x2714; Koodi manustamise võimalus.
&# x2714; Mobiilivalmis kauplus.
&# x2714; Integreerimisvõimalused.
&# x2714; e-kaubanduse fookus.
&# x2714; Komplekti kuulub mobiiliredaktor.
&# x2714; Weebly hariduse jaoks.
✘ Tühistamise / uuesti tegemise muudatused puuduvad.
Website Veebisaidi varundamine puudub.
✘ 3% tehingutasu kogu müügi eest.
✘ Veebidisaini niši kiirest arengust tulenev uuenduslike funktsioonide puudumine.

8. Konkurendid

Weebly on kahtlemata suurepärane koht veebisaidi loomiseks, kuid peaksite teadma, et neid on palju soodsaid alternatiive sellele. Nad on nii populaarsed veebisaitide loojad kui ka sisuhaldussüsteemid.

Ehkki Weebly osutus mitmekülgseks veebisaitide koostajaks, ei piisa selle funktsioonidest mõnel juhul kasutaja ülesande lahendamiseks. Siis on veebisaidi ehitaja vahetamine ainus õige viis. Võimalik, et peate seda tegema minna Weeblylt üle WordPressile oma ajaveebifunktsioonide täiustamiseks, Wixi – kui soovite täielikku visuaalset kohandamist, siis Shopify – kui vajate rohkem e-poe võimalusi. Lugege allpool peamiste Weebly konkurentide üksikasjalikke võrdlusi:

Weebly vs WixWeebly vs VeebidWeebly vs YolaWeebly vs JimdoWeebly vs WordPressWeebly vs ruutWeebly vs silmatorkavalt

9. Weebly KKK

Küsimus: Kas see on tasuta?

Vastus: Jah see on. Kuni teie veebisait on avaldatud veebisaidi Weebly.com tasuta alamdomeenis, saate süsteemi tasuta kasutada. Kõigil tasuta Weebly veebisaitidel on jaluses kuulutus – „Looge veebisaidiga tasuta veebisait”.

On tähelepanuväärne, et see reklaam on üliväike ja kena välimusega võrreldes teiste veebisaitide ehitajate pakutavatega (eriti Wixiga). Ühel tasuta kontol saate luua ja avaldada kuni 10 Weebly veebisaiti.

Küsimus: Kuidas Weebly veebisaiti redigeerida?

Vastus: Weeblyl on lihtne ja intuitiivne WYSYWYG lohistamine & tilk saidi toimetaja. Kõik, mida vajate, on lihtsalt lohistada valitud element vasakult paneelilt oma veebisaidi paigutusele. Elementide (plokkide) lisamisega ja nende sisuga täitmisega saate lühikese aja jooksul suurepärase veebisaidi.

Kuidas Weebly veebisaiti redigeerida

Küsimus:Kuidas Weebly veebisaiti avaldada?

Vastus: Weebly veebisaidi elavaks ja kõigile Interneti-kasutajatele ning otsimootoritele juurdepääsetavaks muutmiseks peaksite tegema ühe lihtsa toimingu – klõpsama saidiredaktori ekraani paremas ülanurgas nupul “Avalda”..

Kuidas Weebly veebisaiti avaldada

Küsimus:Kas saate pärast avaldamist oma Weebly veebisaiti redigeerida?

Vastus: Weebly abil loodud veebisaiti saate igal ajal redigeerida. Selleks peate sisse logima Weeblysse, siis valima veebisaidi, mida soovite muuta, ja vajutage nuppu “Redigeerimine”.

Küsimus:Kuidas Weebly veebisaiti eelvaadata??

Vastus: Weebly on WYSYWIG-i toimetaja. See tähendab, et kõik toimingud, mille oma veebisaidil saidiredaktoris pakute, on kohe nähtavad. Samuti saate vahetada töölauaversiooni ja mobiili veebisaidi versiooni vahel ja neid mõlemaid redigeerida.

Kuidas Weebly veebisaiti eelvaadata?

Küsimus:Kas Weebly lubab kooditasemel muudatusi teha?

Vastus: Kui soovite minna kaugemale sellest, mida Weebly oma ametlikus teemakogu pakub, saate oma saidi ilmet täielikult kohandada HTML / CSS-i redigeerija abil, mis pakub malli koodis tehtud muudatuste reaalajas eelvaadet.

Weebly Code toimetaja

Tänu Weebly tehnilisele olemusele saate ise luua kohandatud malli või palgata selle jaoks teie jaoks professionaali.

Küsimus:Kas Weebly veebisaidid on sõbralikud??

Vastus: Weebly Site Creatori uusim versioon sisaldab mobiiliredaktorit, mida on sama lihtne kasutada kui selle töölauaversiooni. Ehkki see võimaldab teie saidi mobiilivaadet hõlpsalt kohandada (kasutades samu lohistamisriistu), tuleb siiski mainida, et teie saidi jaoks eraldi mobiiliversiooni luua ei saa (nagu näiteks Duda Mobile).

Weebly mobiilitoimetaja

Kui lisate elemendi oma mobiiltelefoni Weebly veebisaidile, kuvatakse seda alati ka teie peamisel veebisaidil.

Küsimus:Kas ma saan Weeblyga e-kaubanduse veebisaiti luua??

Vastus: Jah, sa saad. Seal on looduslik e-poe platvorm, mis võimaldab teil müüa nii digitaalseid kui ka füüsilisi kaupu. Sellel on muljetavaldav hulk kohandatavaid omadusi: filtreeritud tooteotsing, maksukontroll, kuponkikoodid, mobiilipood ja kassasüsteem jne.

Weebly poe armatuurlaud

Starter (8 dollarit kuus) ja Pro (12 dollarit kuus) võimaldavad teil müüa piiratud arvu tooteid – vastavalt 10 ja 25. Nende plaanide raames võetakse Weebly tehingutasu (3%). Äri ja Etendus plaanid tulevad piiramatute toodetega ja ilma Weebly tasudeta.

Küsimus:Kas Weebly pakub mingeid liikmelisuse funktsioone??

Vastus: Pro, Äri ja Etendus kasutajad saavad aktiveerida oma saidi registreerimisvaliku, et võimaldada saidi külastajatel registreeruda liikmeks saamiseks. Saate liikmeid lisada, neid gruppides hallata ja juhtida, millistele lehtedele neil on juurdepääs.

Weebly liikmete armatuurlaud

Saate seadistada erinevaid rühmade eelistusi, et võimaldada juurdepääsu saidi haldamiseks ja redigeerimiseks.

Küsimus:Kas ma saan oma Weebly saiti mobiiltelefoni abil redigeerida??

Vastus: Weebly iOS- ja Android-rakendused võimaldavad teil oma veebisaiti hallata otse oma telefonist või tahvelarvutist. Täpsemalt saate teha järgmist:

 • postitage oma blogisse terviktekstide, fotode ja videote avaldamise integreerimisega;
 • jagage oma postitusi ühendatud sotsiaalmeedia kontode kaudu;
 • kontrollige ajaveebi kommentaare ja vormikandeid;
 • reageerige rakenduse abil kommentaaridele;
 • lisada uusi tooteid, tootevalikuid, fotosid, kirjeldusi ja hindu;
 • tellimuste jälgimine, haldamine ja töötlemine;
 • saada teatisi iga uue tellimuse esitamisel.

Weebly teksti redigeerimine mobiiltelefonil

Weeblyl on ka rakendus Apple Watchi jaoks. See võimaldab teil jälgida veebisaidi liiklust, hallata ajaveebikommentaare ja isegi kontrollida kaupluste tellimusi ja laoseisu otse kellast.

Küsimus:Kas ma saan oma Weebly veebisaidi teemat muuta??

Vastus: Jah, saate oma veebisaidi teemat muuta nii mitu korda kui vaja. Oleme oma ülevaates maininud, et Weebly on „plokkidel põhinevVeebisaidi toimetaja. Ja sellise mudeli peamine omadus on võimalus muuta oma veebisaidi malli ilma sisu kaotamata.

Weebly mallid

Kõik Weebly kujundused on täielikult reageerivad ja mobiilisõbralikud ning malli muutmise korral näevad teie veebisaidid sama ideaalselt.

Küsimus:Kui palju maksab Weebly kasutamine?

Vastus: Weebly pakub kuut erinevat kasutusplaani. Üks neist on tasuta, ülejäänud on tasulised. Tasuta kava abil saate luua lihtsa veebisaidi ilma kauba või teenuse müümise võimaluseta. Lisaks kuvatakse sel juhul teie veebisaidi allosas Weebly reklaamibänner. Tasulised plaanid ulatuvad 8 dollarit kuus kuni 38 dollarit kuus. Täielik e-kaubanduse plaan algab alates 25 dollarit kuus.

Weebly hinnakujundus

Küsimus:Mida ma saan Weeblyga teha?

Vastus: Weebly on mitmekülgne veebisaitide koostaja. Selle abiga saate luua peaaegu igat tüüpi veebisaidi. Minu sõnade tõestuseks võite vaadata minu käsitsi valitud Weebly jõulude kollektsioone ajaveebid, e-poed ja muud tüübid veebisaitide kohta. Lisaks saate Weebly abil luua hämmastavaid pulmaveebisaite.

JavaToGo - Weebly veebisaidi näide

Küsimus:Miks Weebly?

Vastus: Oma helde tasuta versiooni ja taskukohaste funktsioonirikaste tasuliste plaanidega on Weebly üks mõistliku hinnaga saidiehitajaid turul. Seda on lihtne kasutada, turvaline ja lõbus. Weeblyl on ka mitmesuguseid teemasid mis tahes vajalike veebisaitide jaoks: äri, veebipood, ajaveeb, portfell ja muud.

Weebly kogukond

Kui teil on veel küsimusi Weebly abil veebisaidi loomise kohta, aitab selle võimas abikeskus ja kogukond alati õige vastuse leida.

Järeldus

Weebly on kasutajasõbralik pilveveebisaidi ehitaja, millel on mugav pukseerimisredaktor, arvukalt disaini kohandamise tööriistu ja kvaliteedimallid. See teenus on suurepärane valik, kui kavatsete ehitada väikese või keskmise suurusega veebisaidi, mis ei vaja keerukaid funktsioone.

Weebly abil veebisaitide käivitamiseks ei ole vaja kasutada kodeerimisoskust. Kasutajad, kellel on CSS / HTML-i teadmised ja veebidisaini teadmised, saavad seda kasutada süsteemi abil isikupärastatud projektide loomiseks ja haldamiseks. Veebisaidi koostaja pakub võimsaid ajaveebi- ja e-kaubanduse mootoreid, võimaldades ehitada korralikke veebipoode ja ajaveebid.

Täiustatud tööriist Weebly Promote aitab teil oma veebisaiti veebis tõhusalt kujundada ja reklaamida, kasutades süsteemi pakutavaid mitut turunduse ja SEO võimalust. Teenuse teine ​​esiletõst on selle projekt Weebly for Education, mis on kaasas haridusspetsiifiliste lisandmoodulitega ja võimaldab õpetajatel hõlpsalt haridusalaseid veebisaite luua. See on see funktsioon, mis pole paljudel teistel populaarsetel veebisaidiehitajatel saadaval.

Kas Weebly pakub teile veebidisaini ülesandeid ja vajadusi? Selle teada saamiseks on mõistlik teenust testida ja uurida kogu selle pakutavat funktsioonide komplekti. Erapooletu järelduse tegemiseks saate seda nüüd tasuta teha.

Proovige Weebly Now

 See on tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me