WebStarti ülevaade

WebStarts – on täisfunktsionaalne veebisaitide koostaja, mis on lihtne ja hästi üles ehitatud, et tulla toime nii algajate kui ka veebidisaini plussidega. Süsteem võimaldab luua ja hallata erinevat tüüpi ja stiiliga veebisaite, pakkudes kena funktsioonide ja tööriistade komplekti, mis on vajalik valitseva hulga veebiehituse vajaduste katmiseks.


Olles veebisaitide lohistaja, pakub WebStarts puhast ja sujuvat liidest, mis lihtsustab veebisaidi loomise protsessi, muutes selle intuitiivsemaks ja mugavamaks. Mis on oluline, teenus ei vaja kodeerimisoskust alustama, kuid need, kellel on HTML-i teadmised, saavad seda kasutada veebisaidi sügavamaks kohandamiseks.

WebStarts pakub integreeritud e-kaubanduse platvormi, SEO-tööriistu, sotsiaalse meedia integreerimist ja mobiilide optimeerimise võimalusi, samuti ajaveebi- ja hostimisfunktsioone. Süsteemikogus on saadaval ka mitu reageerivat malli, mis on kaasaegse ilmega ja mida saab vastavalt teie vajadustele redigeerida.

WebStarti põhjalikuma analüüsi osas oleme siiski kohanud mitmeid funktsioone, mis võivad tekitada probleeme kasutajatele, kes otsivad täpsemaid veebiehituslahendusi. Seega on mõistlik veebisaidi ehitaja üksikasjalikult üle vaadata, et teada saada, kas see vastab tõesti tänapäevastele veebidisaini nõuetele ja kasutajate vajadustele. Täpselt seda teeme praegu.

1. Kasutuslihtsus

Veebisaitide lohistajana on WebStarts kõigile üsna hõlpsasti kasutatav. Süsteemi arendajatel oli selge arusaam traditsiooniliste veebisaitide loomise protsessist, kui tüütu, väljakutsuv ja aeganõudev protsess on. Kasutajate mugavuse eest hoolitsedes üritasid nad süsteemi intuitiivseks ja mugavaks muuta, et see valitseks keerukate konkurentide ees. Just seda hindavad kasutajad WebStartsis kõige rohkem.

Süsteemi registreerumiseks pole vaja midagi erilist. Lihtsalt täitke registreerimisvorm, sisestage oma sisselogimise ja parooli üksikasjad ning jätkake veebiarenduse protsessiga. Süsteem palub konto seadistamiseks sisestada oma täisnime, e-posti aadressi ja parooli. Teine võimalus on registreeruda oma Facebooki konto andmetega. Sel juhul võtab registreerimisprotseduur umbes minuti – mitte rohkem.

Veebilehtede toimetaja

Pidage meeles, et WebStartsiga töötamise alustamiseks peate pärast esialgse vormi täitmist oma konto oma telefoninumbrile saadetud SMS-i abil kinnitama.. Valige oma elukohariik ja aktiveerige konto. See on tõepoolest üsna lihtne!

Kodeerimise põhitõdesid pole vaja teada. Veebisaitide täieliku lohistamise abil on WebStarts hõlpsasti oma saidi ilme kohandamine, lihtsalt lohistades, kukutades ja teisaldades lõuendil olevaid elemente. Ükskõik, kas korraldate sisuplokke, redigeerite pilte, lisate ajaveebipostitusi või lisate a kohandatud domeeninimi – kõik toimub režiimis Mida-näete-näete-on-mida saate – ilma kodeerimiseta.

Veebisaidi toimetaja näeb välja üsna minimalistlik ja hõlpsalt navigeeritav. Vaja on valida vajalik element ja asetada see tööriistaribale veelgi. Järgmine samm on lohistada valitud üksus veebilehel soovitud kohta ja selle suurust vastavalt paigutusele muuta. Kas kavatsete oma veebisaidi kujundust põhjalikult muuta? Seejärel avage funktsioon „Sisesta kood” või „Redigeeri HTML-koodi”, et sisestada kood määratud veebisaidi aknasse ja tulemust nautida. Oluline eelis on võimalus vaadata eelvaadet, kuidas teie veebisait näeb välja pärast muudatuste tegemist. See annab teile täieliku kontrolli veebiarenduse protsessi üle.

2. Omadused & Paindlikkus

Põhifunktsioonide osas on WebStarts sarnane enamikule oma konkurentidest – valite eelkujundatud malli ja kohandate seda sisseehitatud redigeerimise tööriistade ja vidinate abil. Täpsematest võimalustest rääkides pakub ehitaja päris kena funktsioonide valiku, mille juhtide hulgas on ajaveebisüsteem, e-kaubandus ja liikmelisus. Vaatame nüüd üle veebisaidi koostaja peamised sündmused, et teada, mida temalt oodata võib.

Blogimine

WebStartsil on integreeritud Blog Manager, mis võimaldab teil postitusi lisada, redigeerida, vormindada ja avaldada. Siin on sisse lülitatud ka ajastamise funktsioon, mis on süsteemi vaieldamatu eelis. Peab siiski mainima, et ajaveebitoimetaja näeb piiratud paigutusvõimaluste tõttu mõnevõrra räpane välja.

Ka teksti vormindamise funktsioonid on keskpärased – need võimaldavad ainult fontide tüüpe kohandada, pealkirju luua ja linke lisada. Meediumifailide integreerimisest rääkides on see pisut keeruline, mis võib olla meediumirikaste artiklite avaldamise takistuseks.

Liikmesuse süsteem

Saate oma veebisaidil luua ainult liikmetele mõeldud alasid ja paluda külastajatel nende alade kuvamiseks registreeruda / sisse logida. Administraatorina saate kinnitada uusi liikmeid ja hallata nende profiile (muuta sisselogimist, e-posti ja parooli).

Funktsiooni lubamiseks peaksite saama juurdepääsu ainult liikmetele mõeldud lehele, kus automatiseeritud või käsitsi režiimis saate määratud liikmetele anda juurdepääsu teatud veebisaitide aladele..

Mobiilitoimetaja

WebStarti abil saate luua a mobiilne veebisait, kuigi see funktsioon on saadaval Pro Plusi ja Ettevõtte konto kasutajatele. Mobiiliredaktorile juurdepääsu saamiseks peaksite jõudma veebisaidi peatoimetajale, et mobiiltelefoni ikooni veelgi leida ja aktiveerida.

Veebilehtede mobiiliredaktor

Redaktor teisendab esitatud sisu automaatselt töölauaversiooniks ja kohandab seda ideaalselt teie mobiilseadme sätetega. Pidage meeles, et peate mõnda elementi iseseisvalt kohandama, kuid see pole isegi esmakordsete töövõtjate jaoks nii keeruline.

Sotsiaalmeedia ja vidinate integreerimine

See on veel üks oluline funktsioon, mis on vajalik iga kaasaegse veebisaidi jaoks. WebStarts võimaldab teil pakkuda linke oma sotsiaalmeedia kontodele, et olla kursis kõigi veebisaidi / ettevõtte värskenduste, sündmuste, uudiste ja muu seal oleva teabega. Kui lisate oma veebisaidile sotsiaalse meedia nupud, lubate ka külastajatel neid profiile igal kellaajal vaadata.

Samuti on võimalik integreerida projekti Instagrami voog nii, et seal avaldatavaid fotosid saaks veebis kuvada. Veelgi enam, oma veebisaidi jõudluse suurendamiseks saate integreerida arvukalt vidinaid.

Analytics

WebStarts Analyticsi tööriistad aitavad teil jälgida oma liiklusega seotud teavet. Kasutades integreeritud Google Analyticsi ja muid saadaolevaid statistika kogumise funktsioone, saate teada, kui palju on teie veebisaiti teatud aja jooksul külastanud, kui palju on praegu teie ressurssi sirvivaid inimesi, nende tegevust, liikluse allikaid, otsida päringud ja muud olulised parameetrid, mis mõjutavad teie veebisaidi toimivust. Veebisaidi koostajale on lisaks lisatud kokkulangevuse loenduri rakendus, mis näitab teie lehte teatud aja jooksul külastanud kasutajate arvu.

Turundusriistad

Kasutajate tähelepanu juhtimiseks ja klientide seotuse suurendamiseks saavad Pro Plussi ja Äriplaani tellijad kasutada WebStarts’i pakutavaid turundusriistu. Nende hulka kuuluvad Amazoni antud tasuta reklaamid, Bingi reklaamid, Adwords, LinkedIn jne.

Nende tööriistade rakendamine aitab kaasa veebisaidi tõhusamale reklaamimisele, reklaamides oma ettevõtet veebis ja genereerides liiklust. Lisaks pakub süsteem e-turunduse komplekti, mis on saadaval ainult äriplaani kasutajatele.

Otsingumootori optimeerimine

WebStarts pakub käepärast SEO Wizardit, mis võimaldab teie veebisaiti otsingumootoritele optimeerida, täites metasilte, laadides üles veebisaidi lemmikuid, seadistades piltide jaoks alt-sildid, luues saidikaardid jne.

Integreeritud fotoredaktor

Integreeritud fototöötlusriistade kasutamine võimaldab pilte oma veebilehtedele sobitada. Tulemuse maksimeerimiseks saate oma valitud piltidele kärpida, muuta suurust ja rakendada erinevaid efekte. WebStarts pakub kena valikut fotofotosid, mis on saadaval teenuses, mille saate valida ja oma veebisaidile integreerida.

Muude funktsioonide hulgas, mis eristavad süsteemi rahvahulgast, on mõistlik mainida kohandatud vorme, menüüde koostajat, helimängijaid, külalisteraamatut, foorumit, selfie-kaamerat, tasuta video hostimist ja palju muud.

3. e-kaubanduse ülevaade

Olenemata sellest, kas kavatsete füüsilisi või digitaalseid tooteid veebis müüa, ei lähe te ilma veebipoe loomiseta. WebStarts pakub seda funktsiooni ainult äriplaani kasutajatele. E-kaubanduse süsteem pakub teile mitmesuguseid e-kaubanduse funktsioone, mida saate veebipoe käivitamisel ja haldamisel edukalt kasutada. Süsteemi esmakordsel registreerumisel suunatakse teid süsteemi armatuurlauale pääsemisel veebipoe loomise režiimi. Siin näete nuppu „Muuda saiti”, mis võimaldab teil hõlpsalt alustada.

Veebilehtede poe leht

Olles lohistamissüsteem, võimaldab WebStarts hõlpsalt valida ja korraldada armatuurlaua struktuuri ja paigutuse moodustamiseks vajalikke elemente. Siin saate teha ka lehtede lisamise ja redigeerimise, valides rippmenüüst vajalikud. Armatuurlaual saate juurdepääsu veebipoe loomise etappide ja funktsioonide mitmekesisusele. Siin saate muuta tooteid, kategooriaid ja tellimusi, luua kuponge, vaadata klienditeavet ja kohandada vajalikke sätteid (luua poe nimi, lisada poe e-post ja telefon, üles laadida logo). Saame nüüd ülevaate kõige olulisematest WebStarti e-kaubanduse nüanssidest.

Tootehaldus

WebStarti abil saate tooteid lisada ja tootekategooriaid luua. Süsteem toetab CSV-tootefailide impordi / ekspordi funktsiooni, mis on väga mugav kasutajatele, kes hakkavad teisest teenusest WebStartsile üle minema. See funktsioon säästab teie pingutusi ja aega pikas perspektiivis. Oma kauba eeliseks esitamiseks ei paku süsteem mitte ainult võimalust tootenimekirja koostamiseks, vaid võimaldab tooteid ka erinevate parameetrite järgi liigitada, postisaadetisi korraldada jne..

Veebilehtede tootehaldus

Samuti võite siin luua oma tooteid – süsteem ei sea tootenimekirja lisatud üksuste arvule mingeid piiranguid. Toote loomisel peate lisama selle pealkirja, kirjelduse, laadima üles fotod või videoülevaated, määrama hinnad ja otsustama, kas soovite valitud toote pealt makse maksta. Veelgi enam, võite valida oma toote jaoks kategooria või luua uue, kui seda ei ole kataloogis. Teie ülesandeks on saada kohaletoimetamise üksikasjad või mitte.

Lõpuks saate määrata mitmekülgseid tootevariante, varude haldamise tööriistu ja seadistada toote kuvamise parameetreid. Digitaaltoodete müümisel saate lubada suvandi „Digitaalne kohaletoimetamine“, kus peate määrama allalaadimislingi, pealkirja, kirjelduse ja juhised.

Niipea kui olete kõik tooted loonud ja üles laadinud, saate naasta veebisaidi juhtpaneelile, et kontrollida, kuidas üksusi seal kuvatakse. Valige lihtsalt rippmenüüst sektsioon Pood ja kohandage kuvavalikuid. Siin saate teha muudatusi veebilehel kuvatavate veergude, ridade ja toodete arvu muutmiseks, pildi suuruse ja kuvasuhte valimiseks. Teie ülesandeks on ka tooteotsingu, kategooriate ja sortimisvalikute lubamine.

Pärast tootehaldusprotsessi lõpuleviimist salvestage muudatused lihtsalt mustandina või avaldage üleslaaditud tooted veebisaidil. Kuid selleks, et olla kindel, et olete kõik õigesti teinud, pange veebipood uuesti testimisrežiimi ja kontrollige, kui hästi on müügiprotsess korraldatud ja kas kõik kassas olevad parameetrid on õigesti seadistatud. Siit saate teada saada isegi testtehingu, kas saate tellimuse teatise e-kirja, et saaksite kõiki oma tellimuse olekuid õigeaegselt jälgida.

Makseviisid

Makseviiside valimiseks ja seadistamiseks peaksite pöörduma tagasi jaotisse „Seaded”. Vaikimisi kasutab süsteem WePay teenust, kuid siin on võimalik teha ka PayPali ja Stripe makseid. Ostukorv võimaldab teil aktsepteerida ka veebimakseid ja krediitkaarte. Niipea kui olete veebipoe loonud ja avaldanud, olete valmis maksetega nõustuma.

Veebilehed avavad maksevõimalused

WePay saadab teile koostöö üksikasjad, paludes teil sisestada oma e-posti ja pangakonto andmed, et saaksite hakata makseid aktsepteerima. See on ka koht, kus saate lubada kommentaare ja lubada klientidel kassas sisse logida, säilitades saate- ja makseseaded. Lisaks makseviisidele saate siin seadistada ja muuta ka maksude parameetreid, valides siin osariigi ja riigi vahel.

Tehingu tagasimakse üksikasjad

Kui otsustate maksetehingu meetodina valida PayPali või Stripe’i, peaksite olema teadlik, kuidas kõigi nende süsteemidega tehtud tehinguid tagasi maksta. Alustame nüüd PayPaliga.

PayPali kontolt raha ülekandmiseks lihtsalt logige sisse ja klõpsake lehe ülaosas asuvas menüüs asuvat vahekaarti „Tegevus”. Siin loetletakse kõik teie PayPali kontoga hiljuti tehtud tehingud. Valige tehing, mille soovite tagasi maksta, vaadake üksikasju, kerige lehte allapoole, leidke nupp „Välja maksta tagasimakse“ ja klõpsake sellel, et otsustada tagasimakstava summa üle (süsteem võimaldab tagastada nii osalise kui ka täieliku summa) summad). Lõpetage tagasimakse protseduur. Teie kliendid saavad ka lõpetatud tagasimakse kohta meilisõnumi. See on kiire ja üsna lihtne ning selleks kulub vaid mõni minut.

Kui otsustate Stripe-süsteemi kaudu maksetega nõustuda, logige oma kontole sisse ja klõpsake armatuurlaua vasakul külgribal asuvat vahekaarti „Maksed”. Siin näete kõiki süsteemiga hiljuti tehtud makseid. Klõpsake tagasimakset, mida soovite teha, ja valige rippmenüüst selle põhjus. Seejärel klõpsake nuppu „Tagasimakse“ – see on kõik! Kõik tehingu üksikasjad ja ka tagasimakse saadetakse teie kliendikaardile paari päeva jooksul.

Saatmisvalikud

Veebipoe seadistamisel saate saate saatmise üksikasju valida ja neid muuta. Valides vaikimisi aktiveeritud UPS-i saatmisvaliku, arvutab süsteem automaatselt ära nii saatmist vajava toote eeldatava massi kui ka sihtkoha (selleks peate määrama sihtnumbri).

Veebisaitide saatmisvalikud

Lisaks UPS-ile saate valida ka mitmesuguseid saatmisvõimalusi, sealhulgas saadetise kaal, hind, kogus. Siin on võimalik seadistada kindla hinnaga või isegi tasuta kohaletoimetamine. See sõltub teie vajadustest. Ükskõik millist saatmisvõimalust te valite, pakub süsteem teile täpsustada saatereeglid ja täita teatud kategooriad. Tehtud sätete kontrollimiseks võite oma veebipoe testimisrežiimis avaldada ja kontrollida, kas olete teinud kõik õigesti. Ärge unustage pärast seda otserežiimi naasmist.

4. Kujundused

Teemade arv:120
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:✘ EI

WebStarts pakub kaasaegsete mallide kogu, mis on algusest peale reageerivad. Kujundused on täielikult kohandatavad ja vajaduse korral saab neid veebi redigeerimise protsessi keskel vahetada. Mallilüliti ei põhjusta esitatud sisu ja tehtud muudatuste kaotamist.

Veebisaidi koostaja pakub praegu üle 120 kvaliteedimalli, mis on liigitatud mitmesse sektsiooni, mis on nišispetsiifilised ja kuuluvad teatud teemasse. Siin on ka otsingufiltri võimalus, mis võimaldab valiku lihtsustamiseks sorteerida kujundused nende peamiste parameetrite järgi. Eelvaate valiku saadavus võimaldab teil näha huvipakkuva teema üksikasju ja suurendab võimalust valida õige mall, mida te hiljem ei pea muutma.

Veebilehtede kujundus

Ei leia sobivat teemat? Siis on võimalus valida tühi mall ja luua veebisait nullist. Õnneks on disaini kohandamise võimalused siin üsna mitmekülgsed. Projekti ilme muutmiseks peate oma pilte üles laadima, värviskeemi, tausta, fondi stiili ja suuruse ning mõned muud parameetrid üles laadima..

Samuti saate lisada, kohandada ja kustutada sisuplokke, veebisaidi sektsioone, galeriisid, kaste, nuppe, vorme, slaidiseansse ja muid veebilehel olevaid elemente. Äri- ja Pro-plaani tellijad võivad kasutada koodide integreerimise võimalust koodide sisestamiseks, mis annavad nende projektidele ainulaadse disaini ja suurepärase jõudluse.

5. Klienditugi

Seal on lai teadmistebaas, mis pakub üksikasjalikku teavet veebisaidi koostaja ja selle kasutamise üldiste nüansside kohta. Abileht hõlmab mitmeid teemasid koos postitustega, mis käsitlevad peamisi probleeme, mis teenusega töötades kõige rohkem kasutajaid huvitavad. Eraldi KKK sektsioonis on kõige levinumad küsimused ja vastused süsteemi kohta.

Lisaks pakub WebStarts e-posti tuge ja telefoniabi ning videoõpetusi, mis pakuvad visuaalseid juhiseid selle kohta, kuidas veebisaidi koostajaga töötades maksimaalselt kasu saada. Veebisaidi paremas alanurgas kuvatakse nupp Hangi ekspertnõuanne, mis annab juurdepääsu vestlusaknale, kus saate oma klienditoe meeskonnaga ühenduse võtmiseks kirjutada oma küsimuse. Selle eesmärgi saavutamiseks peaksite täitma vormi väljad ja saatma selle tugimeeskonnale. Tavaliselt vastavad nad järelepärimistele mitme tunni jooksul. Reaalajas vestluse võimalus pole praegu saadaval.

6. Hinnapoliitika

WebStartsil on tasuta reklaamitoega versioon, mis kunagi aegub, ja kolm tasulist plaani: Pro, Pro Plus ja Business tellimused, mille maksumus on vastavalt 9,78, 14,32 ja 39,98 dollarit kuus..

  • Tasuta plaan on teatud piirangutega ja sobib hästi ainult teenuse funktsioonide komplekti testimiseks.
  • Pro plaan hõlmab sotsiaalse meedia integreerimise võimalusi, veebisaidireklaamide, kontaktvormide ja kuni 5 galerii ja slaidiseansi puudumist.
  • Pro Plus kava lisaks pakub SEO tööriistu, piiramatuid galeriisid ja slaidiseansse, e-posti ja telefoni tuge, mobiilse veebisaidi optimeerimist, liikmelisuse funktsiooni ja kohandatud HTML-i juurdepääsu.
  • Äriplaani, see omakorda sisaldab piiramatul arvul kontaktvorme, e-kaubanduse platvormi, pliihaldust, e-posti turunduse komplekti ja muid privileege. Pidage meeles, et WebStarti e-kaubanduse funktsioon sisaldub ainult äriplaanis.

WebStarts pakub aeg-ajalt allahindlusi ja eriprogramme kasutajatele, kes soovivad süsteemi registreeruda või uuele tasulisele tellimusele üle minna. Need allahindlused võimaldavad vähendada plaanide maksumust kuni 50%, mis on rohkem kui kasulik pakkumine. Kui vajate keerukamaid disaini kohandamise valikuid ja funktsioone, võite ettevõtte arendamise ja äriarenduse lahenduste osas pöörduda süsteemi arendajate poole.

7. Plussid ja miinused

WebStarts on üsna vastuoluline veebisaitide koostaja, mis sisaldab positiivsete ja negatiivsete omaduste loetelu. Nende nüansside teadvustamine on kohustuslik kõigile, kes on otsustanud süsteemi valida isiklike või ettevõtte veebiehituse vajaduste jaoks. Siit nad lähevad.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Stock Image Library.
&# x2714; Integreerimisvõimalused.
&# x2714; Liikmesuse süsteem.
&# x2714; e-kaubandus ja ajaveebimine.
&# x2714; Vastuvõtlikud kohandatavad mallid, niši järgi sorteeritud.
✘ Pole reaalajas vestlust.
✘ Reklaami toetav tasuta plaan.
✘ Kõigi tasuliste plaanide e-kaubanduse funktsioonide puudumine.

Järeldus

WebStartsil on üsna kena intuitiivne veebiredaktor, mis oma lihtsuse ja mugavuse tõttu kasutajatele meeldib. Ükskõik, kas olete alustaja või professionaal, saate süsteemiga hõlpsalt luua veebipoe, ajaveebi, portfooliot või mõnda muud veebisaiti.

Selle mallid on üsna kaasaegsed ja reageerivad, kuid neil puudub kohandamise põhjalikkus ja paindlikkus. Veebisaidi redigeerimise protsess on üsna arusaadav ja lihtne, mis võimaldab projekti käivitada vaid mõne tunniga. Klienditoe teenus on standardne, kuid sellel puudub reaalajas vestluse tööriist.

Seega on WebStarts kena lahendus DIY veebisaitide arendamiseks, kuid selle funktsioonide komplekt jätab professionaalsetele veebidisaineritele siiski palju soovida. Veebisaidi koostaja kohta oma arvamuse saamiseks proovige seda proovida. See on kindel viis otsustada, kas platvorm vastab teie veebikujundamise püüdlustele või mitte.

Proovige WebStarts Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me