Webliumi ülevaade

Webliumi ülevaade


Weblium – ülilihtne kasutada veebisaitide loomise tööriista, mis on loodud aitama inimestel ehitada kvaliteetseid väikesest ettevõttest koosnevaid veebisaite, mis koosnevad peamiselt ühest lehest. Platvorm on kaup neile, kes otsivad kasutusvalmis malle, mis töötavad kõigis seadmetes võrdselt hästi, hoolimata OS-i tüübist, operaatori või ekraani eraldusvõimest. Samal ajal võib Weblium olla hea lahendus kasutajatele, kes seda soovivad oma saite nullist üles ehitada ja avaldada mitte kunagi.

Süsteemil on AI disaini superviisor, mis aitab teil lisaks tasuta kavale sammu pidada ka kõigi plokkide sobitamisega. See on hea ainult väikeste ja kergete projektide jaoks. Weblium pakub veel mitmeid tasulisi kavasid neile, kes soovivad väikeste digitaalsete kaupluste käivitamiseks veebis tooteid müüa.

Professionaalsete portfellide, ajaveebide, visiitkaartide või väikeettevõtete veebisaitide osas töötab Weblium tõenäoliselt välja. Vaatame lähemalt selle pakutavaid funktsioone ja vahendeid.

Plussid ja miinused

Weblium tasub pöörata tähelepanu kasutajatele, kes ei vaja palju funktsioone ega laiendatud funktsioone. Ehkki see tundub paindlikkuse ja edasise laiendamise osas pisut piiratud, võib sellel siiski olla teatud eeliseid.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Stiilne disain.
&# x2714; Lihtne ja kiire redigeerimisprotsess.
&# x2714; Tasuta plaan ja tasuta võimalused, näiteks SSL, pilvemajutus ja domeen.
&# x2714; Professionaalsed kohandatava kujundusega mallid.
&# x2714; AI disainijuhendaja.
✘ Sobib ainult väikestele ja ühelehelistele veebisaitidele.
✘ Piiratud integreerimisvõimalused.
✘ Pricy veebistuudio plaanid.

Milleks see hea on??

Platvorm vastab nii üksikisikute kui ka ettevõtjate vajadustele. Ühelt poolt töötab see suurepäraselt isiklik kasutamine alati, kui peate looma stiilse portfelli või esindama oma väikeettevõtet veebis. Samuti on tarkvara hea meeldejäävate sihtlehtede loomiseks. Hiljuti lisas süsteem väikeste veebipoodide loomiseks ja käivitamiseks mõned e-kaubanduse võimalused.

Selle tulemusel on Weblium koondatud paindlikuks veebisaidi koostajaks, mis võib olla suurepärane valik ettevõtete omanikele, eraisikutele, turundajatele ja vabakutselistele, kes soovivad oma klientidele nägusaid veebisaite luua. Veebisaidi koostaja ei vaja spetsiaalseid tehnilisi teadmisi. Näiteks kulub kasutusvalmis maandumislehe loomiseks umbes tund aega mittetehnikul.

Seega võime kindlalt öelda, et Webliumi saab kasutada erinevate projektide ja veebisaiditüüpide jaoks, samal ajal kui tehniline tagasiside pole vajalik.

Kasutuslihtsus

Te teate juba, et Weblium ei vaja tehnilisi ega kodeerimisoskusi. Lisaks kasutas ta AI-põhised funktsioonid valmis veebisaitide loomiseks liikvel olles. Nullist ehitamine ei võta teid rohkem kui 3 tundi, kui valite eelnevalt kavandatud malli või alustate uue saidi ehitamist nullist.

Webliumi toimetaja

Kuid enne veebisaidi redaktorisse sisenemist peate tegema lihtsa registreerimise ja vastama mitmele tulevase projektiga seotud küsimusele.

Alustamine

Kõigepealt peab kasutaja registreeruma. Protsessi saab lõpule logida Google’i või Facebooki kontoga. Teine võimalus on näidata oma e-posti aadress ja parool. Esimene variant on kiirem, kuna võite kohe liikuda veebisaidi loomise protsessi.

Webliumi registreerimine

Järgmises etapis palutakse kasutajal esitada lähteteave projekti kohta. Süsteem pakub mitmeid tüüpilisi võimalusi, et tuvastada, kes te olete. Nende valikute hulka kuuluvad:

 • Turundaja.
 • Firma omanik.
 • Veebi disainer.
 • Muud.

Webliumi teave projekti 1. etapi kohta

Järgmine samm on välja selgitada, kas teil on vähemalt tehnilised põhioskused või olete täielik algaja. Näiteks kui valdate veebide kujundamist ja kodeerimist, peate valima „Veebisaitide professionaalne loomine”. Need, kellel on pisut kodeerimisega seotud teadmisi, hindavad “Mõni kord kasutatud WordPressi”. Null tehniliste oskustega kasutajad peaksid valima valiku „Kunagi pole veebisaiti varem ehitanud”.

Webliumi teave projekti 2. etapi kohta

Lõpuks peate märkima, kellega kavatsete veebisaidi üles ehitada. Kas plaanite ehitada klientidele saite vabakutselisena või agentuuri kaudu või ehitate saidi isiklikuks kasutamiseks või esindate ettevõtet veebis.

Webliumi teave projekti 3. etapi kohta

Ausalt öeldes pole tegelikult vahet, milliseid võimalusi registreerimise käigus valite. Saate juurdepääsu samadele redigeerimisriistadele ja mallide loendile kohe algusest peale. Funktsioonid muutuvad vastavalt plaanile, mille hiljem ostate. Tasuta prooviversioon töötab kõigi kasutajate jaoks samamoodi, vaatamata nende eesmärkidele.

Veebisaidi redigeerimine

Nüüd näete mallide loendit. Kasutajad võivad alustada veebisaidi loomist tühjalt. Kuid kui vajate isiklikuks kasutamiseks saiti, pole mõtet aega raisata, kuna Weblium pakub mitmekesist valikut paigutusi. Siit võite leida reageerivaid malle, mis jagunevad mitmesse kategooriasse alates kauplustest ja portfellidest kuni sündmuste ja kinnisvara maketideni.

Weblium loob tühja veebisaidi

Igat paigutust saab redigeerimise käigus hiljem eelvaadata ja kohandada. Valige üks, mille kohta valetate, ja vajutage veebisaidi koostajasse sisenemiseks nuppu „redigeeri”. Weblium on täisfunktsionaalne pukseerimistarkvara. Kasutaja võib valida kohandatud plokkide hulgast, lisada need lehele, neid redigeerida ja ümber korraldada. Süsteemil on eraldi funktsioon kõigi veebisaidi blokkide haldamiseks ühel ekraanil. Võite neid vabalt teisaldada kuhu iganes vajate, samuti muuta suurust. Tundub väga lihtne.

Webliumi eelvaade

Kui vajate uut plokki, klõpsake rist. Platvorm suunab teid mitmesuguste lehel olevate elementidega oma mooduliteeki. Siin on mõned toredad päised, funktsioonide sektsioonid, CTA-plokid, kontaktvormid, moodulid „About” jne. Seal on eraldi lisaelementide kogum premeerimise, loenduste või turundusvajaduste voogude jaoks (näiteks toote sihtlehe või isikupärastatud eripakkumise jaoks).

Webliumi lisamisplokk

Kui olete kõik vajalikud plokid lõpuks kokku pannud, saate neid redigeerida ja kohandada, lisades teksti, muutes pilte, muutes suurust ja määrates sisu uuesti. Weblium pakub veebisaidi menüü haldamiseks lihtsat tööriista. Saate hõlpsalt lisada menüü üksusi, lisada ankrulinke, muuta klõpsamistoiminguid ja palju muud. Kasutajad võivad valida üksuse, mida nad tahavad peita või kuvada.

Webliumi menüü redaktor

Üldine redigeerimisprotsess tundub väga lihtne. Ainus puudus on see, et mõned funktsioonid on saadaval eraldi ekraanidel. See tähendab, et peate uue mooduli lisamiseks või akende paigutusele paigutamiseks iga kord akna vahel vahetama. Teisest küljest võimaldab tekstisisene redigeerimine salvestada kõik muudatused automaatselt, ilma et oleks vaja kõiki lehti uuesti avaldada.

Läheb otseülekandeks

Teie veebisait on kasutamiseks valmis. On ainult üks asi, mida peate tegema. Minge veebisaidi seadetesse ja täitke üldine teave. Kasutajad saavad märkida veebisaidi pealkirja ja kirjelduse, üles laadida faviconi ja ühendada domeeni. Muide, platvormil on a 1-aastase domeeni tasuta funktsioon. Kuid see on saadaval ainult Pro kavas. Kirjeldame Webliumi hinnakujundust pisut lähemalt. Niisiis, olge kursis.

Weblium läheb eetrisse

Kui olete kõik toimingud lõpetanud, vaadake oma veebisaiti eelvaadet ja vajutage nuppu „Avalda“.

Funktsioonid & Paindlikkus

Webliumi kasutajad saavad veebisaidi ehitajat proovimisrežiimis proovida. Alustamiseks on tasuta plaan. Kahjuks ei paku see piisavalt funktsioone, nii et peate paratamatult minema üle Pro-plaani, millel on täispakett platvormi funktsionaalsust. Mida saate täiendatud kavaga?

Blogimise funktsioon

Webliumiga ajaveebi loomine on ülilihtne. Seadke lihtsalt autori nimi, valige postituse mustand või alustage uue artikli loomist nullist. Armatuurlaual kuvatakse nii avaldatud postituste arv kui ka kasutusvalmis mustandite arv.

Webliumi ajaveeb

Postituse täpsemad seaded võimaldavad SEO pealkirja redigeerida või kohandatud pealkirja seada. Lisaks saate muuta postituse URL-i, seada eelvaate pildi, sisestada postituse kirjelduse jne. Kui te ei soovi, et otsingumootorid seda järjestaksid, võite peita artikli klõpsuga otsingutulemustes.

Webliumi redigeerimise postitus

e-kaubandus

Kuigi Weblium ei paku oma e-kaubanduse lahendust, on kasutajatel siiski võimalus ehitada digitaalseid kauplusi ja hakake veebis tooteid müüma. Kolmandate osapoolte integreerimine võib selle triki ära teha. Pidage meeles, et veebisaidi koostajal on koodi sisestamise võimalus. Teisisõnu, saate veebisaidil kleepida ükskõik millise kooditüki kuhu iganes soovite.

Üks lihtsamaid viise kasutusvalmis e-poe integreerimiseks on valida Ecwid. E-kaubanduse pistikprogrammi pole mitte ainult lihtne rakendada, vaid see võimaldab teil lisada ka kuni 10 toodet, millest piisab väikese veebipoega alustamiseks. Väga soovitatav!

Sotsiaalne jälgimine

Iga Webliumi mall või sait sisaldab integreeritud kasti “Follow Us”, kus saate näidata linke ühendatud sotsiaalkontodele. Teil on vaja ainult valida ripploendist platvormi tüüp ja sisestada sellele link. Sotsiaalmeedia lingiga kast kuvatakse teie veebisaidil automaatselt. Lisaks suurtele siinsetele sotsiaalvõrgustikele on meil ka muusika- ja videovoogesituse teenused, kullerid ja muud tööriistad. Need aitavad teil külastajaid kogu aeg kaasa haarata.

Webliumi sotsiaalsed lingid

Analüütilised rakendused

Kasutajad saavad veebisaidi liiklust ja muid olulisi parameetreid jälgida integreeritud analüütiliste rakenduste abil. Lisaks Facebooki pikslile võite valida kõigi peamiste jälgimisplatvormide hulgast, mille Google ja Yandex on loonud (jälgida sotsiaalmeedia seotust) ja teised. Teenuse aktiveerimiseks peate sisestama ainult rakenduse ID.

Webliumi analüütikud

Vormide haldamine ja integreerimine

Postitusloendi kasvatamine võib teie ettevõttele olla ülioluline. Võimalik, et vajate spetsiaalseid e-turunduse tööriistu, nagu MailChimp, Zapier jne. Need töötavad hästi mitte ainult infolehtede või isikupärastatud pakkumiste saatmisel, vaid ka klientide tagasiside kogumisel. Weblium sisaldab neid kõiki lisaks funktsioonile, mis edastab vastuvõetud andmed teie Telegrami messengerile.

Webliumi integreerimine

Valge märgise lahendus

Platvorm tutvustab oma White Label Agentuuri. Hea idee neile, kes soovivad klientidele teenuste osutamisel Webliumi ressurssidest ja funktsionaalsusest kasu saada. Lahendus sobib:

 • Vabakutselised kes soovivad luua oma klientidele tundlikke ja ajakohaseid veebisaite. Eemaldatud Webliumi reklaamidega valmis projekti väljatöötamiseks kulub mitu tundi.
 • Veebistuudiod mis koosneb 7-10 inimesest, kes otsustasid meeskonna moodustada ja käivitada veebidisaini äri. White Labeli lahendus võimaldab teostada korraga kuni 10 erinevat projekti.
 • Suured agentuurid pakub täiustatud koostöö- ja töövoohaldusvahendeid, et töötada gruppides mitme keeruka projekti kallal korraga.

Lahendus võimaldab juurdepääsu enam kui 150 platvormi mallile, võimalusega tundidega luua kaubamärgiga saite.

Kujundus & Mallid

Webliumil on mõned nägusad ja stiilsed mallid. Need on tundlikud ja neid saab eelvaate vaadata erinevat tüüpi mobiilseadmetest, sealhulgas tahvelarvutitest ja nutitelefonidest. Saadaolevad paigutused annavad hea esmamulje. Kõik teemad on saadaval redaktoris. Need on jagatud kategooriatesse ja varustatud valmiskujundusega moodulite, leheelementide ja plokkidega. Niisiis, te ei pea kohandamiseks palju tegema.

Webliumi kujundus

Samuti kasutab süsteem arenenud tehnoloogiaid, et tagada nägusad saidid, mis järgivad uusimaid kujundussuundi. Lisaks animatsioonile ja visuaalefektidele hindavad kasutajad lisaks mõnele muule suurepärasele funktsioonile ka AI-põhist disainiabi. Nad sisaldavad:

 • AI disainijuhendaja&# x2122; – selle AI-instrumendi põhiidee on luua teie veebisaidile sobiv stiil, mis põhineb teie lisatud plokkidel ja sisul. See kohandab kõiki saidi sektsioone vastavalt valitud stiilile. Pole tähtis, milliseid muudatusi teete, üldpilt näeb välja harmooniline ja trendikas.
 • Reguleeritavad klotsid – Te ei piirdu ühe paigutusega, isegi kui otsustate valida kasutusvalmis malli. Saate seda endiselt kohandada mis tahes loendis oleva reguleeritava ploki abil. Iga uus element saab automaatselt teie saidi kontseptsioonile vastava stiili.
 • Nutika kasutajaliidese komplekt – Veebisaidi koostaja tarnitud Smart UI komplekti abil on nuppe, vorme, värviskeeme ja tausta lihtne muuta ühe tööriistariba kaudu. Süsteem tuvastab ja toob esile võimalikud vead ja vead, et tagada 100% veatu sisu, mida on lihtne lugeda ja mõista.
 • Funktsioon „tee ise” – Wembliumil on oma disainistuudio neile, kes ei soovi kogu veebisaidi loomise protsessi tellida. Lihtsalt saatke päringuriba – saate saidi prototüübi, millel on kohandatud kujundus, ainulaadse ettevõtte logo koos isikliku halduri ja koodiga. Funktsioon on olenevalt projekti tüübist mitmes plaanis.
 • Kohandatud kood – Kasutaja saab veebisaidile lisada kohandatud koodi. See funktsioon töötab ainult profirežiimis.

Platvorm kasutab kiiresti reageerivad tehnoloogiad saidi hea toimivuse tagamiseks personaalarvutite või sülearvutite ja ka mobiilseadmete kaudu. Selle tulemuseks on üsna sujuv laadimisprotsess.

Klienditugi

Webliumi kasutamisel vajate vaevalt abi. Kui siiski on mõni probleem, mida peate lahendama, pakub platvorm probleemi lahendamiseks mitmeid viise:

 • Reaalajas tugi – saate otse ühendust võtta ettevõtte esindajatega. Vastamiseks kulub tugispetsialistidel tavaliselt 10–15 minutit.
 • Videoõpetus – kui olete leidnud end avalehelt, näete videoid koos samm-sammult juhistega, kuidas alustada. Kasutajad ei pea seda eraldi jaotises üles otsima.
 • Blogid ja juhendid – mõlemad on kasuliku teabe lisaallikana.

Halb on see, et me ei leidnud muul viisil ühenduse võtmiseks jaotist Kontakt, samuti e-posti ega telefoni.

Plaanid & Hinnakujundus: kui palju Weblium maksab?

Alguses näeb Weblium välja nagu taskukohase veebisaidi koostaja oma nullkulude kava ja madalate hindadega. Kuid seda ainult seni, kuni sukeldutakse pakutavatesse teenustesse. Esiteks on kolm põhipaketti, mis hõlmavad järgmist:

 • Tasuta plaan kohandatud Webliumi domeeni ja reklaamidega tasuta.
 • Pro plaan algab igal aastal makstes 8,25 dollarist kuus. See sisaldab kõiki Webliu, funktsioone lisaks tasuta üheaastasele domeenile.
 • Maandumine Pro on eluaegne plaan, mis maksab kogu elu 196 dollarit. Sellel pole tasuta domeeni, kui salvestusruum on piiratud 120 MB.

Webliumi hinnakujundus

Märge: Mõlemad – nii tasuta kui ka Pro-plaan – sisaldavad piiramatu salvestusruumi.

Kuid kui vajate professionaalsete sihtlehtede loomisel professionaalset abi, tõusevad hinnad kohe. Webliumi spetsialistide ehitatud üks maandumisleht maksab teile alates 124 dollarist. Kui teil on vaja kuni 10 lehekülge, valmistuge maksma 224,20 dollarit maandumislehti maksab teile 399 dollarit.

Webliumi hinnakujundus

White Labeli lahendus on saadaval ka kolmes suuremas plaanis:

 • Põhiline on vabakutselistele, kes maksavad 24 dollarit kuus.
 • Kasv on loodud või veebistuudiod, mis maksavad 49 dollarit kuus.
 • Ettevõtlus on mõeldud suurematele agentuuridele, kes maksavad 89 dollarit kuus.

Webliumi veebisaidi näited

Väikeettevõtte veebisait

Väikeettevõtte veebisait

Ettevõtte veebisaidi näide

Ettevõtte veebisaidi näide

e-kaubanduse veebisaidi näide

e-kaubanduse veebisaidi näide

Webliumi ülevaate järeldus

Weblium on kiire ja taskukohane lahendus väikeste projektide korral. Need võivad sisaldada ajaveebid, portfellid, ettevõtete esindamise saidid, sündmuste kaardid jne. Süsteem on hea, kui ühelehelisi tooteid ei saa kunagi turule viia. Oma veebisaidile ainulaadse stiili loomiseks on seda väga lihtne kasutada terve hulga disainifunktsioonidega.

Vaevalt see aga välja õnnestub, kui vajate keerukamat saiti või projekti, mis vajab tulevikus täiendavat laiendamist. Sellel pole täpsemaid SEO sätteid või e-kaubanduse funktsioonid. Sel juhul peaksite veebipoe oma veebisaidiga ühendamiseks kasutama kolmanda osapoole lahendusi.

Proovige Webliumi kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me