Webasyst.com ülevaade

Webasyst on meie mõistes mittestandardne toode. Selle arendajad pakuvad teie valikul 3 toodet, nimelt selle alusel kohandatud CMS-i loomise raamistikku, mille saab tasuta alla laadida ja teie enda serverisse installida, selle platvormi alusel kirjutatud valmiskujundusega CMS-i kaupluse skripti ja välise – e-poe loomise lahendus – Webasyst. See on CMS, mis installitakse arendaja majutamisse, et seda saaks edaspidi kasutada tasulisel alusel (rent). Soovi korral saate tulevikus oma veebisaidi üle viia oma hostimisele.


Kasutuslihtsus:6/10
Funktsioonid:9/10
Kujundus:8/10
Tehniline tugi:9/10
Hinnakujundus:8/10
Üldine tulemus:8,0 / 10

Webasyst on komplekt lahendusi, mis vastavad igale maitsele. Nii veebiarendajad kui ka tavakasutajad saavad tootest leida oma eelistused. Platvormi ametlik veebisait näeb välja üsna ahvatlev ja informatiivne. See pakub toodete kohta palju teavet ja nende jaoks palju laiendusi. Me ei aruta raamistikku ja CMS-i, keskendudes tähelepanu meie ajaveebi olulisele lahendusele, nimelt veebisaidi koostajale.

Kõik, mida me platvormi kohta praegu teame, on see, et see on paigutatud veebipoodide loomisel kasutatava lahendusena. Arutleme järelduste tegemiseks üksikasjalikult selle põhijooni.

1. Kasutuslihtsus

Webasyst on CMS ja veebisaitide koostaja, mis laaditakse automaatselt hostingu alla. Teenust pakuvad skriptide arendajad. See tähendab, et saate osta Shop Scripti õigusi, kui olete selle installinud iseseisvalt valitud hostingule, või rentida süsteemi tellimusel põhinevat varianti maksetellimuse alusel. Mis töötab kõige paremini?

See sõltub teie vajadustest. Kui teil on mugavam hankida kõik vajalik kohe algusest peale, ilma et oleks vaja hostimist ja andmebaase seadistada, siis on eelistatavam lahendus veebisaidi koostaja. Mõlema süsteemi funktsionaalsuse osas on see peaaegu identne.

Webasyst armatuurlaud

Webasyst pole oma ülesehituselt sarnane teiste veebisaitide koostajatega. Võib-olla, see on sellepärast, et see on algselt CMS. Siin pole midagi liiga keerulist, kuid peate sellega harjuma rohkem kui 15 minutit. Algajad võivad isegi süsteemi armatuurlauda nähes hirmul olla. Jah, see pole lihtne, ehkki kaasas on kasutajasõbralik, lihtne ja loogiline liides. Sellise otsuse tegemiseks peaksite siiski vähemalt mõnda aega programmi uurima.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

Webasyst on rakenduste komplekt, mis on ette nähtud konkreetsete ülesannete täitmiseks ja ühendatud sama liidese kaudu. Kõik on siin loogiliselt üles ehitatud. Oleme testinud programmi täisversiooni, pärast installimist on vaikimisi saadaval järgmised rakendused (või moodulid, kuna see on kasutajatele mugavam):

  • Kontaktid – kõigi süsteemis registreeritud kasutajate kontaktteave;

Webasisti kontaktid

  • Kauplus – veebipoe käivitamiseks vajalike tööriistadega rakendus;

Webasyst pood

  • Rummu – rakendus veebisaidil arutelusektsiooni loomiseks. See on ajaveebi ja foorumi kombinatsioon;

Webasyst Rumm

  • HelpDesk – suhtlus tehnilise toe meeskonnaga;
  • Mailer – e-posti vormingu koostaja kliendi postituste saatmiseks;

Webasyst Mailer

  • Blogi – ajaveebi loomine, mida saab teha paari hiireklõpsuga;

Webasyst ajaveeb

  • Fotod – fotode ja albumite hoidmise sektsioon ning nende veebilehtede kujundus;

Webasyst fotod

  • Kleepsud – koht erinevate kleebiste vormingus meeldetuletuste hoidmiseks;

Webasyst kleebised

  • Failid – erinevate failivormingute salvestuskoht, mis võimaldab Dropboxi ja teiste pilvesüsteemide ühendamist;

Webasyst failid

  • Ülesanded – märkmik kõigi veebisaidiga seotud ülesannete jaoks;

Webasisti ülesanded

  • Sait – rakendus, mida kasutatakse kõigi vajalike elementidega reklaamveebisaitide loomiseks;
  • Paigaldaja – siit leiate lisarakendusi, vidinaid ja pistikprogramme, mida oma veebisaidile alla laadida;

Webasyst paigaldaja

 • Pilv – mitmesuguste võimaluste komplekt. See on koht, kus näete oma olekukontot, saate pikendada Webasystiteenuseid, seadistada domeene, e-kirju, optimeerida veebisaidi töö kiirust (CDN) ja lisada cron-käske, mis peavad olema täidetud.

Iga rakendus on varustatud oma sätetega ja seda saab vaadata eraldi, kuid keskendume täpselt ainult peamisele aspektile – veebipoele. See on tõesti võimas ja üks paremaid, mida oleme näinud. Allpool on loetelu selle rakenduse valikutest:

  • Tellimused”On jaotis, mis sisaldab kõigi tellimustüüpide, sealhulgas uute, kinnitatud, makstud, saadetud, täidetud, tagastatud ja kustutatud tellimuste põhjalikku ülevaadet. Siit saate vaadata toodete turustuskanaleid, seadistada sooduskuponge ja vajadusel luua käsitsi uus tellimus;

Webasyst Store tellimused

  • Kliendid”On jaotis, kuhu on kaasatud kõik kliendid ja nende alajaotus sotsiaalsete võrgustike ümbersuunamisallikate (Twitter, Facebook) osas. Siit näete ka andmeid piirkondade ja viidete kaupa;

Webasyst poe kliendid

  • TootedKus saate leida ja lisada kategooriaid, tooteid, seadistada reklaamitoiminguid, luua lisavälju, seada märke nagu „Löö!” või “Soodus!”, kirjutage silte, tootetüüpe, kohandage nähtavussätteid ja tehke muid toiminguid, mis on seotud teie veebipoe tootevarude ja lao kontrolliga. See on ka see jaotis, kust saate CSV-failidest masstooteid üles laadida. Üksikasjalikud juhised nende täitmise kohta leiate ka siit;

Webasyst Store tooted

  • Aruanded”Sisaldab üksikasjalikku müügistatistikat allika järgi (suhtlusvõrgustikud, geograafilised üksused, reklaamikampaaniad, turustuskanalid, vaateaknad jne). See on ka see jaotis, kus saate seadistada A / B-teste, vaadata läbi turundusarvutusi, ROI-d ja muid diagramme. Siin on saadaval ka muud sätted. Neid on palju (individuaalne suurem osa klientide aruannetest, toodetest, toodete tellimisvormid jne);

Webasyst Store'i aruanded

  • Poe ees”On jaotis, kus saate seadistada staatilisi lehti, valida oma akna malli, redigeerida seda, saada juurdepääsu koodile, seadistada suhtlusvõrgustiku vidinaid ja rikkalikku valikut vähemtähtsaid parameetreid. Siit leiate ka veebipoe SEO, sõbralikud URL-i parameetrid, saate valida makse- ja saatmisvalikud ning aktiveerida tellimuse vormistamisel turvalise ühenduse, kui seda vajate.

Webasyst Store Storefront

Lisaks ülalkirjeldatud jaotistele on Webasyst kauplustes ka üldised seaded. Neid on siin palju – tootetüübid / omadused, soovitused, laoseis, tellimuse olekud, saatmis- / maksevõimalused, allahindlused, valuuta tüübid, maksud, trükitud vormid, analüütika, käivituslingid jne. Loendit saab jätkata ja igal jaotisel on oma oma valikute komplekt. Neid on mõistlik iseseisvalt sirvida, kuna funktsioonide lugemisel võite tõesti segaduses olla. Eraldi tähelepanu väärib võimalus seadistada sissetulevate tellimuste korral SMS-edastus.

See on süsteemi põhifunktsioon. Seda saab märkimisväärselt laiendada, seadistades pistikprogramme, mille arv ületab 400. Pistikprogrammid on tasuta ja tasulised. Allalaaditavate laiendite otsimiseks peaksite avama jaotise „Installer”. Siit saate osta täiesti tasuta rakendusi, malle, pistikprogramme ja vidinaid. Pistikprogramme ja rakendusi saab osta ainult üks kord või saate need tellimistasu eest seada. Esimene variant on teile palju kasulikum. Kuigi see on natuke kallim, ei pea te ilmtingimata maksma lisatasusid iga kord, kui kavatsete seda kasutada.

Väärib märkimist, et tosina kasuliku laienduse paigaldamise kulud võivad olla võrdsed (või ületada) odavamate plaanide korral platvormi rentimise aastakuludes. Üldiselt võimaldab pistikprogrammide valik muuta süsteemi sätteid keerukamaks ja üksikasjalikumaks. See meeldib neile kasutajatele, kes plaanivad käivitada kõigi võimalike funktsioonidega hüpermarketi.

Webasyst pluginad

Iga pistikprogrammi / malli puhul on olemas üksikasjalik kirjeldus ja ülevaated, nii et teate, mille eest maksate. Mis tahes vajaduste rahuldamiseks on palju lahendusi. Enamik neist on üsna kasulikud, kuigi mõned pistikprogrammid pakuvad funktsionaalsust, mis on standardne muude süsteemide jaoks, näiteks liugurid, vormiehitajad, ribareklaamid, ülevaated jne. Jah, mõned neist elementidest on süsteemi tööriistade alternatiivid, samas kui mõned neist nendel lihtsatel elementidel pole kahjuks süsteemi vasteid. Läbivaatamiste arv on ulatusliku Webasyst kogukonna peamine tõend, mis loob süsteemist positiivse mulje.

Räägime nüüd domeeninimedest. Kohalik poliitika on standardne: kui teil on oma domeen, saate selle ühendada; kui ei, siis antakse see teile pärast paketi (.ru) ostmist kingitusena. Kui eelistate mõnda muud domeenipiirkonda, ostke see teisest registrist või otse armatuurlaualt, kui see on teile mugavam. Teie ülesandeks on valik teha.

Arendajad on pööranud tähelepanu ka integreerimisele sotsiaalsete võrgustikega (Facebook, Twitter, Instagram). Saate kuvada nende vidinad ja seadistada oma veebisaidiga toodete pealkirjade / kirjelduste sünkroonimise.

Webasyst on professionaalsete veebidisainerite platvorm. See töötab kõige paremini veebipoodide loomisel, kuid seda saab tõhusalt kasutada ka ajaveebide ja reklaamveebisaitide käivitamiseks. Algajaid võib hirmutada nii esmapilgul keeruline näiv armatuurlaud kui ka platvormi täiustatud funktsionaalsus. Spetsialistid valdavad süsteemi kiiresti, kirjutavad või ostavad oma pistikprogrammid ja hakkavad looma eritellimusel või oma ettevõtte arendamiseks loodud veebipoode. Suurim eelis on see, et süsteemiga on üsna lihtne alustada tööd, samas kui protsessi käigus ilmnevaid nüansse saab klienditoe jaotises tõhusalt lahendada, pöörates teie tähelepanu detailidele.

3. Kujundus

Teemade arv:77
Professionaalsed mallid:&# x2714; JAH
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Tasulised teemad:20–119 dollarit
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:✘ EI
HTML-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Arvestades platvormi veebipoodide spetsialiseerumist, on selle pakutavate mallide arv üsna muljetavaldav ja ületab 77 teemat. Kahjuks on suurem osa neist tasulised. Siin on ainult 9 tasuta malli. Need on kena kvaliteediga, kuid tasulised teemad (20–119 dollarit) on ahvatlevamad ja mitmekülgsemad. Siin on saadaval ka temaatiline alajaotus ja malli eelvaade. Pole vaja valida, mida vajate. Saate süsteemi korraga installida mitu malli, muutes neid vastavalt vajadusele.

Igat kujundust saab oma maitse järgi kohandada, ehkki kohandamisvalikud pole siin nii laiad. Mida saate teha, on muuta värvipaletti ja peamist fonti, kuid nendest valikutest professionaalidele vaevalt piisab. Õnneks saate oma isiklike veebikujundusvajaduste rahuldamiseks mallikoode redigeerida. Võimalik on salvestada mitu ühe ja sama malli varianti, testides nende tõhusust praktikas. Malli saate oma arvutis alla laadida, et seda seal redigeerida või oma versiooni üles laadida.

Seega on CMS-i omadused siin ilmsed. Võite saada mis tahes vajaliku kujunduse, eeldusel, et teil on vajalikud oskused. Kahjuks ei toimi see algajate puhul, kuna kõigi nende ülesannetega edukaks toimetulemiseks on vaja edasijõudnud oskusi. Vastasel juhul peate töötama aktsiate variantidega, mis sisaldavad väiksemaid muudatusi. See pole tegelikult mugav.

Webasyst teemad

Veebipoe kujundusseaded on saadaval jaotises „Kuva aken” / „Kujundus”. Saate malli igal ajal muuta jaotises „Kujunduse kujundused”, samas kui vaikimisi seadistatud kujunduskoodi redigeerimise suvand on saadaval jaotises „Mall”.

Järeldus on järgmine: Webasyst on palju malle, kuid parimad proovid on üsna kallid. Oma projektidele individuaalse kujunduse andmiseks peate võitlema koodidega. Süsteemidisaini kohandamise võimalused on üsna viletsad. Üldine malli kvaliteet on siiski keskmisest kõrgem.

4. Klienditugi

Klienditoe sektsioon on muljetavaldav. Ükskõik, mis teil probleeme on, leiate üksikasjaliku õpetuse vastavast jaotisest. Siin on saadaval ka ajaveebi, kus on palju kasulikke artikleid. Algajad hindavad klienditoe sektsiooni: süsteem on multifunktsionaalne ja keeruline, ehkki see on loogiliselt üles ehitatud. On võimalik leida kogenud veebidisainer, kes rakendaks selliseid uusi võimalusi nagu malli redigeerimine / loomine, mooduli täiendamine ja loomine, sätete kohandamine. See on aga saadaval soodsa hinnaga.

5. Hinnapoliitika

Süsteem tundub esmapilgul kallis, kuid see pole päris tõsi. Alates teisest plaanist lubatakse teil ühe hinnaga luua kuni 5 veebisaiti. Iga veebisaidi tegelikud kulud ei ole nii suured. Teisest küljest on massiline veebisaitide loomise lähenemisviis orienteeritud kogenud klientidele, kes käivitavad eritellimusel valmistatud veebisaite. See on tõsiste veebiarendajate jaoks tõsine süsteem. Algajate jaoks on esimene plaan enam kui piisav, isegi ilma pistikprogrammideta. Vaatame üle süsteemi pakutavate kuuplaanide maksumus:

 • Pluss (7 dollarit kuus) – veebipood ja levitamisrakendused, 5 GB hostiruumi, võimalus luua 1 veebisait, SSL-i juurdepääs, .ru boonuse domeen;
 • Pro (23 dollarit kuus) – 5 veebisaidi loomine, 10 GB ruumi, tasuta CDN-ühendus (veebisaidi funktsionaalsuse kiirus), täiustatud analüüsivahendid;
 • Lisatasu (63 dollarit kuus) – lisaülesande moodulid, saateprogramm, SSL-kinkekaart. See plaan võimaldab luua 10 veebisaiti.

Lihtsad arvutused võimaldavad näha, et ühe edasijõudnute plaanidega veebisaidi loomine maksab üsna mõõdukalt. Lisanduvad uued funktsioonid, valikud ja loodavate veebisaitide arv. Algajatel soovitatakse saada esimene plaan, samal ajal kui need, kes soovivad tegeleda professionaalse veebisaidi loomisega, peaksid valima teise ja kolmanda plaani. Viimane plaan meeldib tõestatud mainega veebidisaini meeskondadele. Webasisti kasutamise kulud võivad tõusta, kui ostate uusi malle, rakendusi, pistikprogramme või tellite teiste veebiarendajate teenuseid.

Süsteem on mõeldud suurte veebipoodide loomiseks ja sissetuleva liikluse kasv ei mõjuta seda tõsiselt. See tähendab, et teie rahaline investeering võib varsti end ära tasuda. Teenust on mõistlik kasutada tõsiste projektide arendamiseks. Süsteemi testimiseks on teil üks tasuta proovikuu. Selle aja jooksul on saadaval kõik valikud, välja arvatud tasulised laiendid. See on piisav, et testida kõike, mida soovite.

Nii nagu enamus teisi veebisaitide koostajaid, pakub Webasyst tavapäraseid SEO funktsioone, sealhulgas võimalust täita kogu veebisaidi, tootekategooriate, eraldi toodete ja lehtede metasilte, valida sõbraliku URL-i moodustamise tüüp, kohandada 301 ümbersuunamist ja robots.txt seaded, loenduri ja Google’i analüüsi seadistamine. See on päris tore, kuid selles pole samal ajal midagi erilist. Olukord muutub positiivselt pärast mitmete pistikprogrammide seadistamist SEO tulemuste parandamiseks.

6. Eelised ja puudused

Webasyst võimalusi uurides avaldas meile muljet selle kvaliteet ja funktsionaalsus. Süsteemil on pikk nimekiri vinge kasu, nimelt:

 • Korraliku malli kvaliteet
 • Suur valik installitavaid vidinaid, pistikprogramme ja rakendusi, sealhulgas tasuta
 • Kena SEO tööriistade komplekt
 • Mõistlikud plaanid
 • Kvaliteetne tehniline tugi on saadaval ööpäevaringselt
 • Väga informatiivne klienditoe sektsioon
 • Võimalus tellida professionaalselt kohandatud funktsioone.

Teenus näeb välja üsna võimas, kuid see pole selleta kadunud nõrgad kohad, nagu näiteks:

 • Peaaegu kõik mallid on tasutud ja kulud on üsna suured
 • Kujunduse kohandamisvalikud on ilma kodeerimiseta ebapiisavad
 • Keerukus algajatele
 • Mõned tasulised pistikprogrammid pakuvad funktsionaalsust, mis esialgu peab süsteemis olema (võrreldes teiste platvormidega).

Platvorm sobib suurepäraselt ka kogenud veebidisaineritele, kuid efektiivseks kasutamiseks (mallid, pistikprogrammid jne) on vaja kindlasti täiendavaid rahalisi investeeringuid. Algajatel pole seda lihtne omandada, kuid ebahariliku armatuurlaua ja rikkaliku hulga seadetega on võimalik paari päevaga harjuda. Oluline on see, et Webasyst võimaldab saada kvaliteetseid tulemusi.

Süsteemile on muidugi mitmeid alternatiive, kuid peate neid otsima CMS-i nišist. Enamik veebisaitide ehitajaid on sellest platvormist veebisätete tõhususe osas maha jäänud. Erandiks on ainult Shopify. Volusioon võib olla ka korralik konkurent. Ülejäänud süsteemid on algajatele mugavamad, kuid funktsionaalsuse osas on need lihtsamad.

Järeldus

Webasyst on väga võimas veebipoodide veebisaitide koostaja. Sellel on kõik, mida võib vaja minna mis tahes keerukusastmega kauplemisplatvormi käivitamiseks. Boonusena saate võimaluse luua ajaveeb või reklaamiveebisait, kuid need valikud pole nii tõsised ja ahvatlevad kui süsteemi e-kaubanduse funktsioonid. Mugavam ja taskukohasem on väikeste veebisaitide loomine teistel platvormidel. Webasyst on teenus tõsistele veebiarendajatele ja võimsatele projektidele.

Meile ei meeldinud tasuta mallide summa ja tasuliste mallide maksumus. Teisest küljest on siin koodi redigeerimine, mis võimaldab muuta iga valmis malli mis tahes teemuks, ilma et peaksite selle ostmisse investeerima. Nagu olete ilmselt märganud, on veebisaidid kõigist siinsest vaatepunktist tugevad. Veelgi enam, nende SEO funktsioonid on ka pistikprogrammide installimisel tipptasemel.

Algajate märkimisväärne puudus on armatuurlaua keerukus. Ligikaudu kolmandik variantidest (kui mitte rohkem) tundub teile imelik. Natuke harjutades ja klienditoe sektsiooni uurides, asuvad mõistatused nende kohtadel ja te saate e-poe loomise niši toredaks spetsialistiks. See süsteem on meepott professionaalsetele veebiarendajatele. Kui keskendute tõsisele tööle, soovitame kasutada Webasyst. Pärast süsteemi valdamist meeldib see teile kindlasti, samal ajal kui rahalised investeeringud tasuvad end kiiresti ära.

Proovige Webasyst Now

 See on tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me