Vormingu ülevaade

Vorming – on spetsialiseerunud portfellisaitide looja, mille peakontor asub Kanadas. Süsteem töötab suurepäraselt loojate, kunstnike, disainerite, illustraatorite, mudelite, fotograafide, arhitektide, digikunstnike ja kõigi teiste kasutajate veebisaitide arendamisel, kes soovivad näidata oma ande, mis ilmneb professionaalsetes töödes.


Teenusega käivitatud portfellid võivad olla koos ajaveebide, veebipoodide, võimsate disaini kohandamise sätetega, mida rakendatakse galeriide, teemade ja muud tüüpi veebisaitide jaoks. Vorminguga veebisaitide loomiseks ei pea te omama kodeerimise teadmisi. Süsteem on tuntud oma kasutusmugavuse ja intuitiivse olemuse tõttu, mis välistab vajaduse programmeerimise põhialuste omandamiseks või veebidisaini tausta saamiseks.

Vormingut kasutatakse laialdaselt enam kui 190 riigis kogu maailmas, alates süsteemi asutamisest on selle süsteemiga loodud umbes 455 000 veebisaiti. Süsteem positsioneerib end progressiivsena portfelli veebisaidi koostaja kaasas integreeritud visuaalse redaktoriga. See on suurepärane valik kasutajatele, kes soovivad esitada pilte veebisaidi vormingus, et reklaamida oskusi, tooteid ja teenuseid.

Kuid kas Format on tõesti investeeringut väärt? Kas peate seda platvormi kasutama või on parem otsida alternatiive? Kas selle funktsionaalsus on tõesti korralik? Vastame neile ja teistele küsimustele meie arvustuses.

1. Kasutuslihtsus

Vorming kasutab samu juhtpaneeli ja liidese interaktsiooni mehhanisme kui teised visuaalse redigeerijaga veebisaidi koostajad. Seda ei ole päris keeruline kasutada, kuid te ei saa seda nimetada ka liiga lihtsaks. Siin on palju seadeid ja valikuid. Nende hulga tõttu on keeruline nendega harjuda ja oma positsioone meelde jätta. See on kallite funktsioonide teine ​​külg.

Vorminguredaktor

Registreerimisprotsess on lihtne, kiire, kuid samas pisut ebatavaline. Lisaks oma konto üksikasjade esitamisele palub süsteem teil vastata ka paarile küsimusele seoses kavandatava projekti tüübi, teie veebikujundamise oskuste, vilumuste määra, veebipoe integreerimise vajadusega oma portfellis jne. pärast seda pakutakse teile valida mall, millega soovite alustada.

Süsteem pakub teile ka põhilist 6-etapilist kontrollnimekirja, kuidas hõlpsalt alustada. Enne valmis projekti avaldamist peate tegema piltide üleslaadimise, uurimise ja vajaliku teema valimise (kui teile ei meeldi alguses valitud), kohandage veebisaidi kujundust, andke projektile pealkiri, muutke kontaktlehte ja võtke ühendust süsteemiekspertidega.

Pärast kontrollnimekirja tundmist suunatakse teid uuesti armatuurlauale, mis koosneb kolmest peamisest sektsioonist, nimelt Lehed, Kujundus ja Seaded. Igas jaotises on mitmeid sätteid, mida saab kohandada, et anda oma veebisaidile vajalik jõudlus ja kujundus.

Liidese ergonoomika on kena, armatuurlaua elemendid on paigutatud loogiliselt ja nende pealkirjad on arusaadavad. Seal on ka kvaliteetselt läbimõeldud klienditoe sektsioon. Veebisaidi koostaja töötab küll algajate nimel, kuid valmistuge selle tõhusamaks kasutamiseks veetma paar päeva armatuurlaual – Vormingus on rohkem sätteid kui enamikul teistel sarnastel veebisaitide koostajatel. Alguses peate otsima mõned juhtpaneeli elemendid.

Vormingu armatuurlaud

Neile kasutajatele, kellel on sarnaste toodetega töötamise kogemus, tundub Format lihtne, kuid mitte sugugi primitiivne. On ilmne, et tähelepanu keskmes on võimaluste täpsustamine, kuid mitte kõigi elementide üldine lihtsustamine. Liides on siiski üsna kasutajasõbralik, kuigi te ei saa seda ahvatlevaks nimetada – see on standardne, sujuv ja detailne. Selle disain ja ülesehitus sarnanevad WordPress, mis vastavad süsteemi sihtrühma valitseva osa vajadustele.

2. Omadused & Paindlikkus

Formaat sisaldab kõike, mida vajate oma töö tutvustamiseks ja mitmete võimaluste tutvustamiseks. Süsteem võimaldab luua trendikaid, paindliku disaini ja mitmekülgse ülesehitusega portfelle. Süsteemi funktsioone sirvides märkate kindlasti, et kõik on kohandatud piltide ja muude graafiliste materjalide tõhusaks esitamiseks. On viimane aeg tutvuda veebisaidi koostaja peamiste tipphetkedega.

e-kaubanduse mootor

Formaat võimaldab veebipoodi integreerida oma portfelli veebisaidile teie pakutavate tööde / teenuste müümiseks. Täpsustuseks toetab mootor eri tüüpi toodete müüki (füüsilised, digitaalsed või teenindustooted). Nagu igal teisel veebipoel, on sellel ka valuuta, saatmiskulud, maksmine, laoseadmed, toodete saadavus ja SEO seaded. PayPali kasutatakse veebimaksete vastuvõtmiseks. Saate seadistada erinevate stsenaariumidega klientidele teatisi ja ostude sõnumeid aktsepteerima.

Vormingupoodide redigeerija

E-kaubanduse mootor võimaldab algselt üles laadida 3 toodet. Ärge siiski muretsege – ühele tasulisele tellimusele üleminekul saate lisada piiramatu arvu tooteid. Mis on oluline – toode, pildid ja teave vastavad automaatselt teie portfoolio stiilile. Mootoril on lihtne ja mugav armatuurlaud, mis võimaldab teil hõlpsalt oma toodete nimekirja hallata, redigeerida ja värskendada igal kellaajal. Lisaks saate värskendada oma tellimusi, allahindlusi, veebisaidi üldisi seadeid ja kujundust.

Kliendi tõestamine

Formaat pöörab suurt tähelepanu privaatsisule. Programmis on võimalik luua projekte koostööks teatud klientidega Tõestusosa. Siin saate teha privaatsete klientide tõendusgaleriide jagamist, klientide tagasiside ülevaatamist, failide allalaadimise võimaldamist, oma piltide vesimärgistamist jne. Samuti on võimalik kohandada kliendi juurdepääsuõigusi parooliga kaitsmiseks eraldi galeriides ja anda individuaalne juurdepääs ainult teatud kasutajatele. Lisaks võimaldab süsteem luua ja värskendada kliendi tõendusgaleriid otse Adobe Lightroomist, mis aitab kaasa ka edastatud teabe turvalisusele ja konfidentsiaalsusele. Kujutise eelistamise võimalus on samuti siin lubatud. See tähendab, et saate lasta klientidel vaadata ja lemmikportfelli fotosid igast käepärast olevast seadmest.

Kliendikindlustussektsioonid on peidetud nende kasutajate eest, kellel pole juurdepääsuõigusi. Nii saate salvestada galeriisid, veebipoe vaateaknaid teatud gruppidele või isegi oma kliente eraldi klientidele. See on mugav tööprotsess. Samuti saate veebilehtedele paroole seada, neid menüüst peita, fotodele ja videotele vesimärke lisada.

Muide, ka alammenüüsid toetatakse. Ka SEO töö on mugavalt korraldatud – teil on võimalik kõigi veebisaidi lehtede jaoks metasildid täita ainult ühel ekraanil. Siin on võimalus ühendada Google Analytics, lisada favicon, oma domeen ja muud standardsed asjad.

Blogimine

Integreeritud ajaveebimootor võimaldab teil laiemale lugejaskonnale rääkida lugusid enda ja oma loovuse kohta. Seda on lihtne ja mugav kasutada. Saate veebipoes portfelli täiustada, et müüa pilte, videoid või oletame näiteks prinditud T-särke, tasse, käsitsi valmistatud riideid või midagi muud.

Vormingu ajaveebiredaktor

Samuti on olemas integreeritud ajaveeb, mis on kohandatud fotode ja videote esitluste jaoks. Saate lisada ka standardteksti, kuigi vormingus avaldatud postitused näevad välja sarnased ajakirjades kui ajalehtedes leiduvatega. Sellel on suur tähelepanu multimeediumilugudele. See on korraldatud erinevalt kui teistes süsteemides. Muide, iga ajaveebi ja veebipoe lehte saab kujundada eraldi.

Sotsiaalse konto integreerimine

Oma portfelli ja kaubamärgi üldiseks populariseerimiseks ja kureerimiseks lubab Format oma projekti integreerida sotsiaalmeedia kontosid. Erilist tähelepanu pööratakse Instagrami voo integreerimisele, mis võimaldab lisada oma Instagrami pilte otse oma portfellis. Protsess toimub automaatselt, et saaksite oma parimaid töid sihtrühmale näidata maksimaalse efektiivsuse ja minimaalse aja / vaevaga.

Kui soovite oma kaubamärki tugevdada ja reklaamida, on kindlasti boonuseks ka kohandatud G Suite’i toega e-posti aadressi saamine. Üldiselt hõlmab funktsioon Vorming kõike, mida võib vaja minna kommertsportfelli kujundamiseks. On võimalus iga galeriid eraldi kujundada, neid kombineerida, paroolidega kaitsta, luua privaatsete veebisaitide sektsioone, manustada videogaleriid, aktsepteerida erinevat tüüpi toodete veebimakseid, hallata ajaveebi ja jagada seda sisu sotsiaalsetes võrgustikes. Ainus märkus on see, et liidese kujundus võiks olla atraktiivsem, kuna süsteem on mõeldud loomingulistele inimestele.

SEO

Kuna enamik vormingus loodud portfelle käivitatakse reklaamieesmärke silmas pidades, on efektiivsel otsingumootori optimeerimisel palju tähtsust. Veebisaidi koostajal on üsna detailsed SEO sätted, mis aitavad parandada teie projekti nähtavust otsingumootorites.

Kõik SEO seaded on jagatud globaalseks ja sisuliseks osaks ning neid saab eraldi piirkondades reguleerida. Nende hulka kuulub võimalus täpsustada SEO veebisaidi pealkiri, kodulehe pealkiri ja kõigi lehtede kirjeldused, märksõnad / metasildid jne. Kui te pole kindel, kas teie veebisait on optimeeritud otsingumootoritele hästi, peaksite nägema protsendiriba, mis näitab selle praegune SEO valmidusaste.

Seal on ka jaotis “Täiustage oma SEO sisu”, kust saate teada näpunäiteid, mis aitavad teil projekti positsioone otsingumootori tulemustes tõsta. Lõpuks genereerib vormindamine automaatselt saidiplaani, mis loetleb teie sisu ja veebilehtede korralduse, et teie projekti paremini indekseerida otsingumootorites.

3. Kujundus

Teemade arv:23
Professionaalsed mallid&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi✘ EI
Koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Kõik vormingu teemad põhinevad mitmekülgsel visuaalse galerii esitlusel. Need on jagatud 6 tüüpi, nimelt täisekraan, slaidiseanss, plaaditud, vertikaalne, horisontaalne ja esmaklassiline. Iga kategooria sisaldab valitud paigutuse esitluse mitut varianti. Kokku on siin 23 erinevat teemat, mis on orienteeritud atraktiivsele piltide esitlusele. Kõik mallid on tundlikud, mis tähendab, et nad kuvavad sisu õigesti laua- ja mobiiliekraanidel.

Igat teemat pakutakse mitmes värviskeemis – hele, hele, tume jne. Ehkki saate veebisaidi värviskeemi üksikasjalikult käsitsi seadistada. Meeldiv boonus on võimalus kohandada iga lehe malli ja kujundust eraldi. Teisisõnu, saate veebisaite erinevalt kujundada, näiteks erinevaid fotokategooriaid: elab endiselt ühes stiilis ja portreesid teises stiilis, tuues visuaalselt esile nendevahelise erinevuse.

Võite vaadata täisekraani kujunduse eelvaadet. Kvaliteet on väärilisel tasemel. Uskumatute lahenduste abil see muljet ei avalda, kuid vastab täielikult ootustele nišiportfelli veebisaidi ehitaja. Visuaalsele mallikomplektile on keeruline midagi lisada – vorming pakub kõigi olemasolevate pildiesitlusvormingute vormingus kuvamise valikuid.

Vormindage mallid

Saate seadistada veebisaidi menüü (asend ja kõrgus), galerii lehed (navigeerimine, täisekraanil kuvamine, üleminekuanimatsioonid ja nende kiirus, pisipildid), peaaegu kõigi veebisaidielementide fondid ja värvid. Kollektsioonilehtede jaoks on võimalik valida kaanepildi paigutus / suurus / vahed, lingi asukoht ja teksti joondamine. Tulemust saate vaadata standardsete ja mobiilsete veebisaitide vormingutes, töötades selle väljatöötamise ajal.

Projekti kujunduse seadistamisel on teil võimalus pääseda juurde ka veebisaidi redigeerijale. Siit saate lisada veebisaidi logo ja pealkirja, kohandada iga veebisaidi värvi ja taustpilti, valida fonte ja määrata tüübi suurusi ja stiile, linkida oma sotsiaalse võrgustiku profiilidele, isikupärastada kohandatud veebisaidi domeeninime ja faviconi jne..

Kodeerimisoskusega kasutajatel on hea meel pääseda juurde teenuse koodiredaktorile, kus neil on HTML-i / CSS / JavaScripti teadmiste abil võimalik redigeerida mis tahes veebilehe koodi. See võimaldab veebisaidi kujundust käsitsi muuta ja koodi integreerimise kaudu integreerida kolmanda osapoole rakendusi või lisandmooduleid.

Vormingu koodiredaktor

Üldiselt on see vaid väike osa vormingu kujundusseadetest. Soovi korral saate reguleerida suurust, kujundust, suhtlusvõrgustiku ikoonide värvi, linkide vormingut, pealkirju ja standardset teksti, iga veebisaidi elemendi värvi, suurust jne. Detaliseerimine on nii ulatuslik, et on olemas võimalus eksida võimalike muudatuste korral ja saavuta tulemuses keskpärane kujundus. Rääkimata eelistest, mida käsitsi kood redigeerimine avalikustab. Portfelli stiili ja struktuuri kohandamisel on Format kindlasti võimas lahendus.

4. Klienditugi

Formaatne tehniline tugi on jaotatud mitme riigi vahel maailma erinevatest piirkondadest, mis võimaldab tagada klienditoe ööpäevaringselt. Nendega saate suhelda e-posti või reaalajas vestluse akna kaudu. Haldurid on kasutajasõbralikud. Nad reageerivad kiiresti ja professionaalselt.

Abikeskus on hästi üles ehitatud ja sellel on mitu jaotist, kus on üksikasjalikult kirjeldatud iga toimingut, mida peaksite süsteemis tegema. Siin on ka märksõnaotsing.

5. Hinnapoliitika

Formaatil pole tasuta plaani. 14-päevane prooviversioon võimaldab teil testida kõiki süsteemi funktsioone ja võtta vastu otsus seoses ühe tasulise kavaga pakutavate teenuste pikendamise vajadusega (hinnad on täpsustatud aastatellimuse jaoks):

Vorminda hinnapoliitika

  • Harrastaja, 6 dollarit kuus – 100 pilti, 3 kauplust, 15 lehte;
  • Pro, 12 dollarit kuus – 1000 pilti, 20 kauplust, piiramatu arv lehti ja ajaveebipostitusi, 5000 korrektuuripilti, tasuta domeen, kohandatud koodi redigeerimine;
  • Piiramatu, 25 dollarit kuus – piiramatu arv pilte, piiramatu kauplustooted, piiramatu arv lehti ja ajaveebi postitusi, piiramatu korrektuuripildid, tasuta domeeni- ja premium-teemad, kohandatud koodi redigeerimine.

Kuutasud on 30% kõrgemad. Makse võetakse vastu MasterCardi, PayPali ja Visa kaudu. Süsteemil on 30-päevane raha tagasi garantii, alates maksepäevast. Süsteem võimaldab ka saada Format Expertilt 30-minutist saidi seadistamise abi 50 dollari eest.

Üldiselt saab vormingu maksumust võrrelda teiste niššide veebisaitide ehitajatega. Seda on võimatu nimetada kalliks või odavaks. Seda teenust tuleks valida mitte kulukriteeriumi järgi, vaid vastavalt teie vajadustele.

6. Plussid ja miinused

Formaat on kindlasti kena spetsialiseeritud portfelli veebisaitide koostaja. Selles on kõik, mida vajate atraktiivse pildi esitluse jaoks.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Integreeritud ajaveebi ja veebipoe kättesaadavus;
&# x2714; Tugev keskendumine privaatsusele ja galeriide autoriõiguse kaitsele;
&# x2714; Paindlikud galeriiseaded, võimalus neid kollektsioonides ühendada;
&# x2714; Mis tahes veebilehe koodi redigeerimise võimalus.
✘ Armatuurlaua liidese disainil puudub esteetiline atraktiivsus;
✘ Malli kohandamine on võimas, kuid see pole päris arusaadav.

Üldiselt on Formaat suurepärane nišitoode. Selle kasutamine on suhteliselt lihtne ja sellel pole ilmseid funktsionaalseid puudusi. Selle asemel on tegemist laia kasutajaskonna ja perspektiividega.

Alumine joon

Formaat on kvaliteetne teenus, mida kasutatakse mis tahes portfellide loomiseks. See on kasulik nii kunstnikele, fotograafidele, modelleerimisettevõtte esindajatele, arhitektidele, disaineritele kui ka kõigile, kes peavad midagi pildigaleriide kaudu tutvustama.

Veebisaidi ehitajat ei saa nišis parimaks nimetada, kuna on palju korralikke konkurente, kes suudavad sama ülesande sama hinnaga või isegi odavamalt täita. Kas Format on väärt kasutamist? Jah, see on nii, kui see meeldib teile pärast seda, kui olete seda iseseisvalt uurinud. Tõenäoliselt olete selle kvaliteediga rahul, kui teile meeldib selle liides. Teenuse funktsionaalsus ei lase teid maha lasta.

Proovige vormindada kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me