Veebisaitide ülevaade

Veebid – on üks vanimaid DIY veebisaidi ehitajaid, mis aitab teil oma väikeettevõtte veebisaiti tõhusalt üles ehitada ja reklaamida. See aga ei tähenda, et veebisaite ei saaks kasutada isiklike või mittetulundusühingute veebisaitide käivitamiseks. Teenuse tööriistakomplekt, selle mallid ja funktsioonid on peamiselt suunatud ettevõtjatele mõeldud veebisaitide loomisele.


Platvorm hõlmab funktsioone, mis võimaldavad erinevaid projekte üles ehitada, aitavad kaasa kasutusmugavusele, mugavusele ja ei nõua veebiehitusoskusi käivitada atraktiivne ja hästi struktureeritud veebisait. See teebki süsteemi vääriliseks valikuks algajatele ja veebidisaini profidele, kes ei soovi keerukate veebikujunduse nüansside pärast vaeva näha, kuid kavatsevad saada hea veebisaidi valmis vähem kui kiiresti..

2001. aastal asutatud Vebi kasutati algselt isiklike kasutajate eesmärkide saavutamiseks, kuni selle omandas Vistaprint. Sellest ajast alates hakkas süsteem kiiresti arenema, pakkudes mitmesuguseid funktsioone ja tööriistu. Veebi on raske nimetada maailma populaarseimaks või funktsionaalsemaks SaaS-i veebisaitide koostajaks, kuid selge on vaid fakt: platvormiga ehitatud veebisaitide arv on ületanud 55 miljonit, mis on kindlasti üks parimaid tõestusi süsteemi tugevuse kohta, mis räägib enda eest. Keerame siis varrukad lahti ja katsetame veebide testimist, et aidata teil teha teadlikke otsuseid.

1. Kasutuslihtsus

Veebisid ei saa nimetada absoluutselt hõlpsasti kasutatavaks veebisaitide koostajaks. Selle liidese ja armatuurlauaga, mis koosneb mitmest sektsioonist, vahekaardist ja kategooriast, harjumine võtab aega. Hea uudis on see, et süsteemiga on kaasas WYSIWYG veebiredaktor, mis võimaldab teil igal veebilehel tehtud muudatuste üle täieliku kontrolli alla saada..

Pukseerimispõhimõte aitab kaasa intuitiivsele tundele, mille teenus loob, kuna just teie ise valite vajalikud elemendid ja paigutate need lehele. Enamik funktsioone ja kujunduselemente (lõigud, pildid, veerud, fotogaleriid, kontaktvormid, nupud ja palju muud) on teisaldatavad moodulid. Valige lihtsalt üks alumises tööriistaribal ja lohistage see lehele. Kui olete elemendi positsioneerinud, tehke selle sügavamate omaduste konfigureerimiseks topeltklõps.

Veebitoimetaja

Veebiliides on väga hõlpsalt navigeeritav, rõõmus ja inspireeriv: kõige olulisemad vahelehed ja lingid on alati käeulatuses. Kasutaja mugavuse huvides on see jagatud kaheks alaks: juhtpaneel ja ehitaja ise. Et näha täielikku pilti projektiga toimuvast, minge oma veebi juhtpaneelile. See hõlmab selliseid vahelehti nagu Statistika (nende sisemise jälgimise tööriista põhjal), Webs Premium, Domeenid & E-post, vormi esitamine, SEO Booster, mobiil, seaded ja sobivad tooted.

Samuti on käepärane lokaalsete kirjete funktsioon, mis aitab teil oma ettevõtteteavet automaatselt edastada üle 100 kohaliku otsingukataloogi, sealhulgas Google ja Yahoo.

Veebide armatuurlaud

Tasub mainida, et registreerumisprotsess on siin väga kiire ja lihtne. Peate täitma väljad, täpsustades oma e-posti aadressi, parooli ja kavandatava veebisaidi tüübi. Vahetult pärast seda saate jätkata malli valimist. Saate valida tasuta ja esmaklassiliste teemade, nende kategooriate vahel või isegi kasutada otsingufiltri valikut, et täpsustada teile huvipakkuv majandusharu. See vähendab ka malli valimise aega, rääkimata mugavusfaktorist.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

Funktsioonide komplekti osas pakub Webs rikkalikku arvu tööriistu, mis kataksid kasutajate valdava hulga veebidisaini vajadusi. Ükskõik millist veebisaiditüüpi kavatsete luua, leiate edukaks alustamiseks ja soovitud eesmärkide saavutamiseks disaini kohandamise, turunduse ja reklaamimise funktsioonid ning võimalused. Kaasame veebisaidi koostaja peamised esiletõstmised, mis eristavad süsteemi teistest populaarsetest teenustest ja on seega kasutaja tähelepanu väärt.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Veebide abil saate tõhusalt oma külastajatega kontakti saada, integreerides oma veebisaidile sotsiaalmeedia kontod. Kasutajate tähelepanu köitmiseks ja nende tulevastest uudistest, sündmustest ja värskendustest hoidmiseks saate siin lisada sotsiaalmeedia ikoone, jagada oma Twitteri voogu või kuvada veebisaidil Facebooki ruutu.

Kohalikud nimekirjad

See funktsioon hõlbustab kohaliku kogukonna ettevõtte märkamist, lisades selle kohalikesse loendikataloogidesse. Esitage lihtsalt ettevõtte üksikasjad, kontaktandmed ja muud faktid, et see oleks otsingumootori tulemustes saadaval. Kokkuvõttes võimaldab süsteem hõlmata teie ettevõtte rohkem kui 100 kohaliku veebikataloogi abil vähem kui 5 minutiga! See on tõesti muljetavaldav ja tõhus!

Veebide nimekirjad

Video- ja fotogaleriid

Veebisaidi koostaja toob teie projekti ellu, võimaldades integreerida ja hallata silmatorkavaid video- ja pildigaleriisid, mis köidavad kasutaja tähelepanu. Ükskõik, mis eesmärk teil on, veebisaidi käivitamisel suurendab fotode ja videote lisamine kasutajate kaasamismäära. Süsteem võimaldab ka piltide redigeerimise võimalusi, lubades teil lisatud fotosid kärpida, pöörata ja muuta nende suurust, et luua selles ainulaadne ja muljetavaldav galerii.

e-kaubanduse mootor

Kui soovite oma veebipoele e-kaubanduse funktsioone lisada, saate seda teha võimsa integreeritud e-poe mootori abil. Veebipoe seadistamine ja haldamine on Veebide abil lihtne. Saate lisada ja redigeerida tooteid, pilte, kirjeldusi, mitut konfiguratsiooni, toote olekuid, määrata kategooriaid erinevatele tootetüüpidele jne.

Premium konto kasutajatel on juurdepääs laoseisu jälgimissüsteemile, mis aitab neil oma tooteid otse veebide juhtpaneelil juhtida ja kontrollida.

Veebide e-kaubandus

Veelgi enam, makseid on võimalik kohandada (süsteem aktsepteerib praegu ainult PayPali makseid) ja ka saatmisvalikud ei võta palju aega, isegi kui te pole seda kunagi varem teinud. Kui integreerite oma veebipoe veebisaidiga Etsy kontole, saate juurdepääsu keerukamatele e-kaubanduse ja maksevõimalustele. Veel üks positiivne nüanss on see, et Webs ei nõua süsteemis tehtud müügilt tehingutasusid.

Täpsem veebianalüütika

Veebidel on oma integreeritud statistika analüüsi tööriist Stats. See võimaldab jälgida teie veebisaidi statistikat, teada saada liikluse kogust ja allikaid, külastajate käitumist, peamisi kasumiallikaid, lehevaatamiste arvu jne..

Infolehe tööriist

Tööriist võimaldab teil oma veebisaidi liikmetele meilisõnumeid saata. Premium-klassi tellijad saavad oma HTML-i kodeerimise oskust kasutada täiustatud pildi ja teksti vormindamise võimaluste jaoks.

Blogimine

Kui peate oma veebisaidile ajaveebi lisama, on veebidega selle tegemine vaid mõne minuti küsimus. Seda on lihtne mitte ainult seadistada, vaid ka pärast seda postituste ja sätete muutmist ja värskendamist. Ainuke asi – te peaksite alguses leidma, kuhu ajaveebi lisada, on see peidetud rakenduse lehe vahekaardile lehe lisamise menüüga.

Toodete sobitamine

Sõltuvalt teie veebisaidi spetsialiseerumisest pakub süsteem teile kohandatud trükitud turundusmaterjale. Need võimaldavad teil pakkuda häid pakkumisi postkaartidele, visiitkaartidele, kalendritele ja muudele populaarsetele toodetele, mida pakub tuntud veebipartner Vistaprint.

SEO võimendus

Veebid on seotud ka teie korraliku veebisaidi reklaamimisega. Süsteemiekspertide spetsiaalselt välja töötatud võimas SEO-tööriist aitab veebisaidi sisu parimal võimalikul viisil korraldada ja optimeerida, et muuta see jõudmiseks otsingumootorite kõrgele edetabelisse, ilma et oleks vaja spetsiaalseid tehnilisi oskusi. Lihtsalt täitke metasildid (pealkirjad, kirjeldused ja märksõnad), et parandada oma veebisaidi paremusjärjestust otsingumootorites. Pidage meeles, et veebisaidi URL genereerib teenus automaatselt menüüelemendi nimest.

3. Kujundus

Teemade arv:750
Tasuta teemad&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain✘ EI
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:✘ EI

Kujundus on veebisaidi koostaja üks pettumust valmistavaid omadusi. Tänase seisuga pakub süsteem üle 750 teema, mis kõik on mobiilsidevalmis. Vaatamata ulatuslikule mallivalikule näevad teemad veidi vananenud ja nende kohandamisel puudub paindlikkus. Te saate sirvida üle 20 tööstuse, et leida teema, mis vastab teie niši spetsialiseerumisele. Samuti on võimalik kasutada otsingufiltri suvandit, kus saate määratleda teid huvitava tööstuse ja vaadata saadaolevaid variante. Süsteem võimaldab teil valida tasuta ja premium-teema vahel.

Peaksite meeles pidama, et veebid ei paku HTML / CSS-i kodeerimise paindlikkust. Seetõttu ei saa te luua ainulaadset kujundust, isegi kui soovite. See on üks peamisi põhjuseid, miks kõik veebipõhised veebisaidid näevad välja üsna ühesugused.

Siin isiklikult tehtavate muudatuste hulgas on mõttekas mainida võimalust valida üks saadaolevatest värviskeemidest, kohandada taustavärvi / pilti, veebisaidi fondi stiile, navigeerimisriba ja jalust, pilte üles laadida ja redigeerida, silte lisada ja tiitleid jne. Samuti on võimalik luua oma videokanal ja integreerida oma ettevõttega seotud YouTube’i videod. Kasutajatele antakse võimalus luua veebisaidi struktuur moodulitest, mis on otsingu hõlbustamiseks jagatud mitmeks kategooriaks. Nende hulka kuuluvad populaarne, transistor, struktuur, meedia, sotsiaalne, kaubandus ja muu.

Veebimallid

Lisaks tavapärastele veebisaidi kujunduse kohandamise parameetritele võimaldab Veeb kasutada ka mobiiliredaktori versiooni. Võite valida mitme mobiilimalli kujunduse vahel ja isegi kohandada nende kõigi värviskeemi, et see vastaks teie veebisaidi üldisele värvipaletile.

4. Klienditugi

Üllatav on see, et Veebide klienditugi ei valmista sugugi pettumust – seal on kõik, mida vajate oma küsimustele või probleemidele vastuste otsimiseks, sõltumata keerukusest, kujundamisoskusest või teie käsutuses olevast ajast. Niipea kui olete süsteemis registreerunud, pakutakse teile põhjalikku videot süsteemi kasutamise kohta. Veebidisaini arendamisel võite siiski ilmneda ootamatuid probleeme. Siin on kasulik armatuurlaual olev jaotis Abi.

Esimene asi, mida siin näete, on interaktiivne NanoRepil põhinev hüpiklahendus, millel on mitu vastusevarianti. Esialgu tehakse teile ettepanek kirjutada oma küsimus ja oodata tugimeeskonna ekspertide kohest vastust. Peale selle saate vaadata videoõpetusi, kuidas süsteemi eeliseks kasutada. See on probleemide ilmnemisel väga mugav, kuna pole vaja liikuda teabebaasi / KKK / tugikeskuse vahel – saate kõik probleemid ühes kohas lahendada. Pidage meeles, et need võimalused on tasuta paketi kasutajatele saadaval. Premium Plaani tellijad saavad lisaks juurdepääsu e-posti toele, otsevestlusele ja telefonitoe abile.

5. Hinnapoliitika

Veebidel on tasuta plaan, mis võimaldab kasutajatel luua süsteemi alamdomeenis kuni 5 leheküljega veebisaidi. Kahtlemata kaasneb tasuta paketiga tõsiste piirangutega, kuid sellest piisab teenuse uurimiseks ja selle peamiste võimaluste testimiseks. Siin nähtavate piirangute hulgas on võimalus avaldada veebisait ainult alamdomeenis, mis lisandub lisaks lehe allosas asuvale süsteemireklaamile. Ka e-kaubanduse mootor pole siin saadaval.

Kas ootate täpsemat funktsionaalsust? Seejärel peate üle minema ühele tasulisele tellimusele, mis sisaldab järgmist:

HinnakujundusvõimalusMaksumusFunktsioonid
Starter:5,99 dollarit kuus✓ piiramatu arv lehti;
✓ 1 Gb salvestusruum.
Täiustatud:12,99 dollarit kuus✓ 20 veebipoe toodet;
✓ Premium-teemad.
Pro:22,99 dollarit kuus✓ Otsingumootori esitamine;
✓ SEO võimendus.

Hinnad kuvatakse põhjusel, et saate 2-aastase plaani. Veeb pakub 30-päevast raha tagasi garantii kasutajatele, kes pole rahul pakutavate plaanide tingimuste, teenuse kvaliteedi ega funktsioonide komplektiga.

6. Plussid ja miinused

Webs on funktsioonirikas veebisaitide koostaja, mis töötab kõige paremini ettevõtjate ja väikeettevõtete omanike jaoks. Siin saab palju ära kasutada, kuid platvormil on ka mitmeid puudusi, mida kasutajad, kes alles uurivad teenust kui ühte potentsiaalset veebikujunduse võimalust, meeles peavad pidama. Vaatame kiiresti üle süsteemi kõige iseloomulikumad plussid ja miinused:

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Mugav WYSIWYG veebisaidi toimetaja;
&# x2714; Kena klienditoe võimalused;
&# x2714; e-kaubanduse mootor;
&# x2714; SEO optimeerimine.
Code Koodide redigeerimise valikud puuduvad;
✘ keskpärased mallid;
Design Kujunduse kohandamise funktsioonide puudumine.

7. Võrdlus võistlejatega

Veebide nišiliidritega võrdlemine pole tegelikult mõttekas. Selle põhjuseks on asjaolu, et süsteem kaotab aja jooksul oma konkurentsipositsioonid. Vaatame siiski võrdlust veebis vs. Weebly, et teada saada, kas on mingeid aspekte, mis muudavad teenuse ülimuslikuks selle populaarse veebisaidi koostaja ees.

Veebid vs Weebly

Tegelikult on erinevuse mõistmiseks piisav ainus pilk mõlemale veebisaidiehitajale. Veebidel puudub kindlasti funktsionaalsus, disaini kohandamise tööriistad ja integreerimisvõimalused. Rääkimata malli kvaliteedist, kuigi veebi pakutavate teemade arv on üsna muljetavaldav. Hinnapoliitika osas jääb Webs ka Weeblyst mõnevõrra maha. Plaanide maksumus ja arv on mõlemas süsteemis peaaegu samad, kuid ka selles osas on võitja kindlasti Weebly.

Alumine joon

Kasutuslihtsus:7/10
Funktsioonid:6/10
Kujundus:6/10
Tehniline tugi:8/10
Hinnakujundus:7/10
Üldine tulemus:6,8 / 10

Veebid – veebisaitide koostaja, mis vastab väikeste ettevõtete omanike ja ettevõtjate vajadustele ja nõudmistele, kes soovivad luua oma ettevõtetele usaldusväärse veebipõhise kohaloleku. See on mittetehnikute jaoks üsna intuitiivne, kuid sellel puuduvad mitmed funktsionaalsed tööriistad, mis on edasijõudnutele kasutajatele palju olulist.

Olgem ausad: Webs on segakott. Selle hõlpsasti kasutatav, üsna korralik tööriistakomplekt, e-kaubanduse funktsionaalsus ja taskukohane hinnapoliitika langevad ebaõnnestunud keskpäraste mallide ja müügitoodete hüpikute ohvriks. Ehkki see võimaldab teil kahtlemata hõlpsalt lihtsat saiti üles ehitada, on see nüüdisaegsemate pakkumiste taha jäänud Wix, uKit ja Weebly (kuigi see on olnud kauem kui enamikul konkurentidel).

Veebid on kindlasti katsetamist väärt, kui te pole kunagi selle teenusega koostööd teinud, siis pole teil selle põhialuste kohta ettekujutust ja ärge oodake sellelt liiga palju. Kui aga olete tõesti orienteeritud täisväärtusliku ettevõtte veebisaidi loomisele, on mõistlik otsida selle platvormi jaoks parimaid alternatiive.

Proovige Veebid kohe

 See on tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me