VeebisaidiBuilder.com ülevaade

VeebisaidiBuilder.com ülevaade


VeebisaitBuilder.com – on populaarne arukas veebisaitide koostaja, millel on eristatav funktsioonide komplekt ja disaini kohandamise võimalused, mida on vaja laua- ja mobiiliprojektide käivitamiseks ja haldamiseks. Teenus töötab võrdselt suurepäraselt nii algajatele kui ka veebidisaini spetsialistidele, kes on otsustanud kvaliteetsete veebisaitide käivitamise ilma kodeerimiseta.

2014. aastal asutatud veebisait WebsiteBuilder on laiendanud oma funktsioonide komplekti, et nüüd saada veebidisaini niši vääriliseks esindajaks. Platvorm võimaldab luua ahvatlevaid isikupäraseid kujundusi intuitiivsel ja lihtsal viisil. Vastake vaid mõnele küsimusele ja jälgige, kuidas süsteem teile veebisaidi genereerib, hoolimata sellest, millisele nišile spetsialiseerute.

VeebisaidiBuilder abil välja töötatud projekt näib kõigis seadmetes muljetavaldav. Need on ka ülikiire ja SEO-sõbralikud. Platvormiga töötamiseks ei pea olema kodeerimisoskust ega tehnilisi teadmisi – see on tõesti mugav ja annab juurdepääsu projekti arendamiseks mõeldud mitmetele disaini-, juhtimis- ja reklaamitööriistadele..

Kas soovite teada saada veebisaidi Ehitaja täielikku ja ammendavat ülevaadet? See on täpselt see, mida me kohe tegema hakkame. Ainult lugege artiklit, et leida teavet süsteemi kohta, selle olulisemad plussid ja miinused ning muud olulised aspektid, mis on olulise tähtsusega, kui on vaja valida parim veebiehitusplatvorm. Alustame nüüd.

1. Kasutuslihtsus

Platvorm on brauseripõhine, mis tähendab, et see ei vaja eelinstalli. Selle asemel on registreerumisprotsess lihtne ja kiire. Esitage konto loomiseks ja juhtpaneelile juurdepääsu saamiseks lihtsalt oma sisselogimisandmed. Siit saate luua uue veebisaidi, hallata olemasolevaid projekte, minna üle kõrgematele kontodele, ühendada domeeni ja sirvida muid saadaolevaid funktsioone.

WebsiteBuilder on oma intuitiivse paigutuse ja ülesehituse tõttu üsna hõlpsasti kasutatav. Kui pääsete veebisaidi juhtpaneelile selle redigeerimise alustamiseks, pakutakse teile üksikasjalikku juhendit, mis aitab teil hõlpsalt alustada. Võite juhendaja vahele jätta, kui te seda ei vaja või kui tunnete, et saate ülesandega ise hakkama. Õnneks on süsteem algajasõbralik ja see ei tähenda isikupärastatud projekti loomiseks programmeerimis- ega kujundamisoskuste tundmist. Kõik on siin üsna otsekohene ja arusaadav.

WebsiteBuilderi armatuurlaud

Teil on vaja valida oma erialale sobiv kujundus ja hakata seda redigeerima, kasutades selleks tööriistu, funktsioone ja elemente, mida süsteem pakub. Saate teksti ja pilte redigeerida, meediumifaile üles laadida, uusi lehti lisada ja neid vastavalt vajadusele kohandada. Kui tunnete, et peate tehtud muudatused tagasi võtma, saate seda teha igal ajal ja teha vajalikud muudatused. Veebisaidi juhtpaneel võimaldab lisada uusi veebilehti, kohandada iga lehe kujundust, lisada veebipoodi ja ajaveebi, kohandada ja juhtida veebisaidi statistikat ning hallata projekti üldiselt.

Veebisaidi Ehitaja toimetaja

Menüüle Sektsioonid on otsene juurdepääs, mis koosneb paljudest elementidest. Sektsioonid on eelprojekteeritud ja enne valiku tegemist saate vaadata mitut malli. Veebisaidi koostaja administraatori paneeli juures meeldib mulle kõige rohkem see, et see ühendab tavalise tekstiredaktori lihtsuse ja professionaalse veebidisaini komplekti võimsuse. Kujutiste redigeerimisel saate näiteks mängida selliste omadustega nagu läbipaistmatus, joondamine, ülekate, äärise ümarus, elementide toimingud ja käitumine jne..

Sarnaselt teiste algajate saitide tegijatega toetab seda ka pukseerimisredaktor, mis muudab kogu veebisaidi loomise protsessi lihtsaks ja lõbusaks. Kogu veebisaidil saadaval olev sisu on kohandatav.

Ehkki veebisaidi ehitajat on lihtne kasutada, võib selle liides kogenematutele kasutajatele tunduda pisut üle jõu käiv. Lisamiseks vajalikud lõigud või elemendid kattuvad mõnikord, muutes nende haldamise keeruliseks. Kui süsteemiga harjute, ei muuda see teile siiski probleeme.

2. Omadused & Paindlikkus

WebsiteBuilder on mitmekülgne saidiehitaja mitmesuguste veebisaiditüüpide loomiseks: lihtsatest brošüüritaolistest ettevõtte saitidest veebiportfellide ja veebipoodideni. Sellel on muljetavaldav valik sisseehitatud vidinaid saidi funktsioonide laiendamiseks: kaardid, vormid, galeriid, dokumendid, e-poe laiendused ja palju muud. Arutleme nüüd selle peamiste sündmuste üle.

Arukas veebisaitide koostaja

Süsteem positsioneerib end intelligentse veebisaidi koostajana, kes valib automaatselt need paigutused ja elemendid, mis teie projekti jaoks kõige paremini sobivad, sõltuvalt selle niši spetsialiseerumisest. Süsteem saab valida isegi kõige sobivamaid meediumifaile ja käivitada teie jaoks sisu. Vastake vaid paarile genereeritavale küsimusele ja oodake tulemust. Niipea kui projekt on valmis, olete teretulnud seda kohandama ja isikupärastama, et saada soovitud tulemus.

Blogimine

Veebisaidi koostaja võimaldab jagada oma ideid kogu maailmas, luues ja hallates täisfunktsionaalseid ajaveebid. Blogi kohandamine on lihtne ja kiire. Blogimisprojekti alustamiseks peate tegema paar sammu. Seega minge jaotisse “Blogi”, seejärel valige sobiv mall, moodustage sellele pealkiri ja esitage kirjeldus. Viimane ei tohiks olla liiga pikk, kuid see peaks näitama teie ajaveebi spetsialiseerumist ja eesmärki. Veenduge, et see oleks lühike, kuid informatiivne, loetav ja hõlpsasti mõistetav.

WebsiteBuilder loob saidi

Vahetult pärast seda täitke sildipilv. Kaasas juba valmis sisu. Teie ülesanne on redigeerida seda vastavalt teie vajadustele, veebisaidi tüübile ja spetsialiseerumisele. Lõpuks minge ajaveebi voo jaotisse – lisage ja kohandage oma ajaveebi postitusi, klõpsates väljadel ja lisades oma sisu. Blogi toimetaja on intuitiivne ja kasutajasõbralik. Saate siin alalist linki redigeerida, lisada oma kaanepilte, esiletõstetud postitused esile tõsta, uusi postitada ja teha muid toiminguid, et oma ajaveebile täiendavat säritust anda. Kokkuvõttes on WebsiteBuilder väärt blogimisfunktsioone, mis meeldivad enamikule süsteemi kasutajatele.

e-kaubandus

VeebisaidiBuilder abil saate oma veebisaidile lisada e-kaubanduse funktsioone, et hakata müüma füüsilisi / äritooteid. See võimaldab luua usaldusväärse ettevõtte olemasolu, meelitada uusi kliente, indekseerida veebipoodi juhtivate otsingumootoritega, suurendada müüki ja saada prioriteetset tuge. Sellel eesmärgil pakub veebisaidi koostaja mitmeid funktsioone, sealhulgas uute toodete ja nende kategooriate lisamine ja haldamine, tootekirjelduste ja fotode pakkumine, sooduskoodide pakkumine jne..

WebsiteBuilderi pood

Kõik WebsiteBuilderi kauplused reageerivad vaikimisi mobiilile, võimaldades klientidel käepärast olevate seadmete abil hõlpsalt kassast osta igal pool ja igal ajal. Süsteem konfigureerib ka veebipoe seaded automaatselt, nii et kasutajad ei peaks muretsema makseteenuse pakkujate, saatmisviiside ja maksude valimise pärast. Seda saab mugavalt teha veebisaidi juhtpaneelil. Veelgi enam, kõigi klientide makseteabe konfidentsiaalsed isikuandmed on täielikult turvalised ja kaitstud volitamata juurdepääsu eest kolmandatele isikutele. Siin on saadaval ka integreeritud analüütika, mis aitab teil jälgida oma veebisaidi toimivust, tellimusi, külastajaid, teavet tulude kohta jne.

Siin on üks tõsine probleem: kui kavatsete luua veebipoe, peate üle minema ühele tasulisele paketile – tasuta pakett seda võimalust ei paku.

Veebisaidi statistika

Platvorm võimaldab juurdepääsu statistika jaotisele, mis on saadaval veebisaidi juhtpaneelil. Siit leiate kogu veebisaidiga seotud teabe ja saate selle üle vaadata. See hõlmab andmeid liikluse koguse, kõikumiste ja asukohast pärit kasutajate kohta, veebisaitidest loobumise määrasid, üldist toimivust, teatud ajavahemiku jooksul tehtud külastuste arvu ja muid teie ettevõttega seotud olulisi tegureid.

Brändi e-post

Veebisaidi koostaja võimaldab hankida teie enda GSuite’i e-posti, mis seostatakse teie kaubamärgiga. Lisaks saate kasutada ka muid GSuite pakutavaid tööriistu ja teenuseid. Nende hulka kuuluvad suhtlusvahendid (veebikalender, Duo funktsioon), koostöö- ja salvestusriistad (Google’i dokumendid), ketaste salvestamine ja haldustööriistad.

VeebisaitBuilder GSuite

Kontakt CRM

Platvorm võimaldab teil salvestada kõik kliendi ja partneri kontaktid ühes kohas. Iga kord, kui kasutaja täidab teie veebisaidil oleva kontaktivormi või teeb veebipoes tellimuse, salvestatakse kontaktid automaatselt ja lisatakse kontaktide CRM-i. See on väga mugav veebisaidi edasiseks analüüsimiseks ja meiliturunduskampaaniate loomiseks. Sisu käsitsi üleslaadimine on saadaval ka siin – oma kliendiandmete esitamiseks vajutage lihtsalt nuppu „Lisa kontakt”.

Veebisaidi ehitaja kontaktid CRM

Rakenduste turg

WebsiteBuilder võimaldab vidinaid ja lisandmooduleid valida ja integreerida oma integreeritud rakendusturult. See võimaldab teil parandada oma tööriista jõudlust ja saavutada suurema osa veebikujunduse eesmärkidest. Turul saadaolevate rakenduste hulgast saate valida järgmisi valikuid: Äri, Turundus, Turvalisus, Statistikakogumise vidinad ja palju muud.

VeebisaitBuilderApp Market

Logo tegija

Kui teil veel pole ettevõtte logo, võimaldab veebisaidi koostaja luua unikaalse ja isikupärase logo. Integreeritud AI-toega Logo Maker lihtsustab logo loomise protsessi ja muudab selle sujuvaks, lihtsaks ja kiireks. Teil on vaja sisestada oma kaubamärgi nimi ja kasutada tööriistu, mida süsteem pakub, et luua äratuntav ettevõtte logo, mis eristab teie ettevõtet rahva hulgast..

WebsiteBuilder Logo Maker

Veebisaidi koostaja ei toeta mitmekeelset valikut ja väliste teenuste integreerimist, näiteks Mailchimp. Kuid saate luua oma kontaktvormi ja lisada selle veebisaidile, et kasutajad saaksid teiega vajadusel ühendust võtta.

Iga Veebisaidi Ehitaja juhitav veebisait on algusest peale mobiilsidevalmis. Veelgi enam, kasutajad saavad ehitaja samade hõlpsasti kasutatavate tööriistade abil täielikult ümber ehitada oma saitide mobiiliversioonid. Mobiilivaates tehtud muudatused ei mõjuta teie saidi töölauaversiooni.

3. Kujundus & Mallid

Kui just veebisaidi loomise protsessi alustate, pakub süsteem teile valida kahe veebisaidi loomise valiku vahel – kas Express või Traditional. Esimene tähendab automaatse aruka veebisaidi redigeerija kasutamist, mis teeb peaaegu kogu töö teie heaks. Teine võimalus võimaldab kasutada traditsioonilist lohistamisredaktorit, mis sobib suurepäraselt kasutajatele, kes otsivad üksikasjalikumaid ja sügavamaid disaini juhtimis- ja konfigureerimisvalikuid.

WebsiteBuilderi disaini juhtimise ja konfigureerimise valikud

WebsiteBuilderi mallikogu on kindlasti tähelepanu väärt. Praegu kohtab see sadu disainilahendusi, mis vaikimisi reageerivad. Teemad jaotatakse mugavalt nišikategooriatesse. Nende hulka kuuluvad arhitektuur ja kinnisvara, restoran, muusika, äri, pulmad, ajaveeb, ilu ja mood, arvutid ja tehnoloogia, eluviis, fotograafia, portfell, hotellid ja reisimine, professionaalsed teenused, äri- ja konsultandid, ehitus ja kaubandus jne. Samuti on seal süsteemis saadaolev otsingufiltri variant, kuhu saate kirjutada teid huvitava tööstuse ja saada sellega seotud pakkumisi. Kõik mallid näevad välja kaasaegsed ja stiilsed, andes teie veebisaidile täiesti uue ilme.

WebsiteBuilderi mallid

Ükskõik, millist malli te otsite, on see 100% kohandatav – see, kuidas iga kujundus raamatukogust väljavõtte välja näeb, on alles algus. Samuti on häid uudiseid neile, kes teavad kodeerimise kohta mõnda või teist – võite oma saidi jalusesse ja päisesse sisestada oma HTML-i.

Pidage meeles, et te ei saa algselt liikvel olles malli muuta. Vastasel juhul kaob teie esitatud sisu ja peate selle uuesti lisama. See on tõsine puudus, eriti algajatele, kes pole veebidisaini põhitõdedest teadlikud ja võivad kogemata vale valiku teha. Tore omadus on see, et süsteemi pakutavad mallid on tasuta ja saate enne valiku tegemist eelvaateid vaadata.

4. Klienditugi

WebsiteBuilderil on ulatuslik teadmistebaas, mis koosneb juhistest, 5 populaarseimat KKK-d, domeeni KKK-d, arvelduse tuge ja tehnilist tuge. Nende ekspertidega saate ühendust võtta ka e-posti või telefoni teel. Pealegi on enamus redigeerija elemente varustatud sisseehitatud abikoonidega, mis aitavad teil ehituse ajal õppida. Samuti on võimalik võtta ühendust teenuse nimel töötavate disaineritega, kes pakuvad teile kasulikke veebikujunduse näpunäiteid või loovad teile isegi veebisaidi teie täpsete spetsifikatsioonide ja nõuete osas.

Hiljuti on teenusele lisatud uus reaalajas vestluse funktsioon. See on saadaval ööpäevaringselt ja võimaldab tugisüsteemiga ühendust võtta, et teie probleemid oleksid võimalikult tõhusalt lahendatud. Teenuse kasutamiseks peate esitama oma nime, käsitletava teema teema ja kirjelduse, selgitama seda üksikasjalikult ja ootama, kuni süsteemispetsialistid teie sõnumile vastavad. Üldiselt võtab see umbes paar minutit. Kokkuvõttes on WebsiteBuilderi klienditoe teenus tõhus ja võimaldab kiireloomulisi probleeme õigeaegselt lahendada.

5. Plaanid & Hinnakujundus

Kõik WebsiteBuilderi projektid on ehituse ajal tasuta ja need avaldatakse alamdomeenis. Saate testida veebisaidi koostaja funktsioone ja proovida luua oma veebisaiti (või isegi mitu neist) tasuta stardiplaanil, ilma et peaksite teenuse eest maksma. Tasuta plaan pakub ka tasuta hostimist. Enda domeeninime ühendamiseks ja võimaluste avamiseks (Mobiilivaate tugi, kaasatud reklaamikrediidid, suurem saidi salvestusruum, piiramatu ribalaius, teise saidi spetsiaalne (50% soodsam), lisatasu, e-kaubanduse funktsioon ja palju muud) peate ostma tasulise paketi.

Veebisaidi Ehitaja hinnapoliitika

Tasulised plaanid on järgmised:

  • Premium (alates 4,40 dollarist kuus) – pakub tasuta domeeni, tasuta hostimist, tasuta reklaamikrediiti, SEO ja turundusabi, mobiilisaite;
  • Äri (alates 5,60 dollarist kuus) – pakub kõiki funktsioone, mida eeldab premium-pakett koos prioriteetse tugiteenusega;
  • e-kaubandus (alates 8 dollarist kuus) – pakub funktsioone, mida on kirjeldatud kahes eelmises kavas, ja e-kaubanduse funktsioone, mis võimaldavad veebipoe käivitamist.

Kui olete plaani valinud, pakutakse teile krediitkaardi andmeid ja makse üksikasju. Pidage meeles, et kui olete otsustanud registreerida teenuses tasuta domeeninime ja soovite siis tellimuse tühistada, peate valitud domeeni säilitamiseks maksma 15 dollarit lõivu.

6. Plussid ja miinused

WebsiteBuilder on süsteem, mis sisaldab eeliste ja puuduste loetelu. See loob mulje paindlikust, kindlast ja funktsioonidega koormatud veebiväljaannete platvormist, mis sobib hästi erinevat tüüpi projektide arendamiseks. Vaatame nüüd teenuse peamisi plusse ja miinuseid.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Lihtsalt kasutatav aruka veebisaidi koostaja koos tasuta reageerivate mallidega;
&# x2714; e-kaubandus ja ajaveebid;
&# x2714; Logo tegija;
&# x2714; GSuite juurdepääs ja veebisaidi statistika;
&# x2714; Usaldusväärne klienditugi;
Template Malli vahetamise võimalus puudub;
Natuke segane liides;
Trial Pole prooviversiooni e-kaubanduse funktsiooni jne.

Järeldus

WebsiteBuilder on paindlik ja hõlpsasti kasutatav veebisaitide koostaja. Selle funktsionaalsusest piisab peaaegu kõigi veebisaiditüüpide ehitamiseks, samas kui mallide ja disaini kohandamise tööriistade valik vastab kõikidele ootustele ja vajadustele.

Teenust saavad kasutada nii algajad kui ka veebidisaini plussid – kõik leiavad siit vajalikud tööriistad ja võimalused. Mis on oluline, süsteem võimaldab ajaveebi seadistada, hallata ja kohandada ainult mõne hiireklõpsuga. Selleks pole vaja spetsiaalseid teadmisi ja oskusi, kuid kui olete teadlik kodeerimise põhitõdedest, on see teile boonuseks.

Veebisaidi koostajal on taskukohane hinnapoliitika. Tasulised plaanid pakuvad palju võimalusi kasutajatele, kes soovivad oma veebisaitidele lisaekspositsiooni anda ja neist kasu saada. Siin on võimalik veebipoe käivitada, uuendades vastavat plaani.

Kokkuvõttes võib süsteem populaarsemaks muutuda, kui selle meeskond töötab edasi tootearendusega, lisades platvormi arsenalile veelgi unikaalsemaid funktsioone. Proovige seda ise näha, kuidas see töötab ja kuidas see käib, ning pidage meeles, et jagage oma kogemusi kommentaarides!

Proovige veebisaitiBuilder kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me