Vedelveebi ülevaade

Vedelveebi ülevaade


Vedelveeb – on ideaalne hostimisplatvorm ühe veebisaidi või mitme projekti korraga haldamiseks. Ettevõte tarnib täielikult hallatavaid serverilahendusi, millel on täiuslik tööaeg ja üldine jõudlus. Teenused sobivad nii veebisaitidele kui ka rakendustele. Süsteem ühildub suurem CMS pakkumine WordPress-optimeeritud paketid, WooCommerce hallatud serveri valikud ja palju muud. Mitmesugused kohandatavad kavad, mis on loodud vastavalt individuaalsetele ja ettevõtte vajadustele.

Platvorm pakub funktsioone, mis on saadaval igas serveriklastris. Hea uudis on see, et süsteem hoolitseb automaatselt tehniliste probleemide eest ilma vajaduseta neid käsitsi hallata. Täiendav serveri konfigureerimine või peenhäälestamine pole samuti vajalik. Ainus negatiivne külg on jagatud hostimislahenduste puudumine. Teisest küljest saavad kliendid lisaks CMS-i võimalustele, saitide migratsioonile jne ka võimsaid pühendatud pilve- ja VPS-servereid.

Loe ka: Parimad pilvimajutusteenuse pakkujad.

Plussid ja miinused

Ettevõte pakub erinevatele projektidele mitmeid lahendusi. Kui soovite müüa veebis, on süsteemil hallatud WooCommerce’i serverivalik. Lisaks ühildub see suuremate rakenduste ja CMS-platvormidega, sealhulgas paljude hallatavate WP-ga optimeeritud plaanidega.

Hoolimata asjaolust, pole kohandatud veebisaitide ehitajat, nagu teistel hostimisteenuste pakkujatel, hindavad kasutajad saidi funktsioonide lavastamist võimaluse abil luua katseprojekt ja näha, kuidas see reaalses elus töötab. Majutustööriistade haldamiseks võite kasutada kohandatud juhtpaneeli, mida tuntakse ka kui Plesk. See on piisavalt intuitiivne ja kasutajasõbralik, kuigi serverite ja varade kohandamine võib võtta natuke aega.

Peamine eelis on siin see, et saate hostimise ka ilma tõrgeteta tööaja, serveri kiire reageerimise ja piisavalt suure laadimiskiirusega ilma liikluse piiranguteta.

Vedelad veebiprofiilid:
Vedelad veebi miinused:
&# x2714; Hea esitus – platvorm garanteerib kõigi majutatud projektide piiramatule liiklusele lisaks 99,9% tööaja.
&# x2714; Hiilgav kiirus – Vedelveeb on üles ehitatud PHP 7 ja Nginxile eesmärgiga pakkuda veebisaidile maksimaalset kiirust ja jõudlust.
&# x2714; Hallatud hostimine – see tähendab, et platvorm hoolitseb ainult süsteemi ja pistikprogrammide värskenduste, installimise, konfigureerimise jms eest.
&# x2714; WP-ga optimeeritud hostimine – funktsioon sisaldab WordPressi sujuvat installimist, kohandatud juhtpaneeli, automaatseid pistikprogrammi värskendusi ja optimeeritud servereid.
&# x2714; Saidi lavastus – testige oma veebisaiti enne juurutamist. Kontrollige kõiki funktsioone, kasutades WP-haldatud portaalis lavastuskoha võimalust.
Piiratud virtuaalserveri võimalused – platvorm on peamiselt keskendunud pilve, VPS-i ja spetsiaalsete serverilahenduste edastamisele maksimaalse jõudluse tagamiseks.
Pole kohandatud veebisaidi ehitajat – see on peamiselt puudus neile, kes otsivad kõik-ühes lahendust. Teised saavad kasu WordPressi ja muude CMS-i ühilduvusest 100%.
Hind – mõned plaanid tunduvad olevat keskmisest pisut kallimad.

Hoolimata väikestest miinustest, on Liquid Web kindlasti hea lahendus neile, kes otsivad maksimaalset läbilaskevõimet ja veebisaidi jõudlust. Vaatame lähemalt mõnda põhifunktsiooni, mis platvormil kapoti all on.

Hosting funktsioonid

Kõik platvormi funktsioonid on keskendunud peamiselt WordPressi optimeerimisele. Ettevõte on välja töötanud kohandatud hallatava hostimise ökosüsteemi, mis on spetsiaalselt loodud projektide jaoks, mida toetavad WP ja mõned muud CMS. Niisiis, funktsioonid on peamiselt seotud automaatse pistikprogrammi värskenduste, süsteemi varundamise, parema jõudluse, kiiruse ja muude oluliste parameetritega.

 • Kõik-ühes WordPress-lahendus – integreerimine hõlmab lisaks CMS-i sujuvale installimisele ka mõnda eelinstalleeritud teemat, pistikprogrammi automaatseid värskendusi ja lisafunktsioone. Teisisõnu, peate valima ainult õige plaani, valima teema ja looma uusi postitusi, lehti jne. Süsteem pakub teile automaatselt uusimaid pistikprogrammi ja PHP versioone..
 • Plugin ja PHP

 • Suurepärane esitus – Vedelveeb kasutab Nexcessit – suure jõudlusega platvormi, mis on välja töötatud veebisaidi kiiruse suurendamiseks. Lisaks kasutab hostimisplatvorm koos Nginxiga ka PHP 7 versiooni. Kasutajad hindavad ka mõnda olulist lisa, mis hõlmavad piltide tihendamist, jõudluse konfiguratsioone ja palju muud.
 • Arendajasõbralikud serverid – Vedelveeb tagab arendajatele otsese juurdepääsu tööriistade abil, mis sisaldavad WP-CLI, Git ja SSH.
 • iThemes Sync Pro – funktsioon teeb kasutajatel kõigi projektide haldamise ühest kohast hõlpsaks. Süsteem teavitab veebisaidi olekust, SEO statistikast ja analüüsist. Lisaks on teil alati võimalik nii töölaua kiirust kui ka võimalikke varjukülgi jälgida otse armatuurlaualt.
 • Hallatud WooCommerce’i hostimine – lahendus loodi e-kaubanduse vajaduste rahuldamiseks koos kiire laadimisega kaupluste, jõudlustestide ja eelinstalleeritud Jilt’iga – see on üks tõhusamaid vahendeid ostukorvi hülgamise ärahoidmiseks.

Peaksime lisama ka veebisaitide rändamise toe, tasuta domeeni ülekandmise, e-poe projektide digitaalsete poodide haldussüsteemid, reageerivate teemade toe ja palju muud. Hoolimata asjaolust, näivad mõned plaanid ainult kallid, need on sõna otseses mõttes pakitud hämmastavate funktsioonidega, mida peate kindlasti pikas perspektiivis.

Etendus

Viimased testid on näidanud, et Liquid Web on kiirem kui 91% teistest veebis saadaolevatest platvormidest. Oleme juba maininud tõsiasja, et ettevõte tagab pühendatud serveri kasutajatele lisaks 2X RAM-le ka 99,999% tööajast.

Pingdomi testid on näidanud jõudlust A-tasemel, lastes süsteemil skoorida 99-st 100-st. Sellised tulemused saavutati peamiselt tänu SSD salvestustehnoloogiatele ja serveri tõhusale optimeerimisele. Keskmine laadimisaeg on 220 ms ilma vahemällu pistikprogrammide või rakenduste installimiseta. Vedelveeb on platvorm, mis on loodud kasutades täiustatud tehnoloogiaid, mis sisaldavad PHP 7, Nginx, SSL jne.

Veebisaidi loomine

Peale mõne muud hostingu pakkujad, Vedelveebil pole kohandatud veebisaitide koostajat, et nad saaksid saite korraga luua ja hostida. Sellel on aga eksklusiivne saidipaigutuse funktsioon, mis võimaldab teil tegelikult oma veebisaiti testirežiimis käitada ja kontrollida, kuidas see töötab.

Selle valiku saab lubada WordPressi portaalis, kus kasutajad saavad võimaluse luua testisaidi versiooni. See hõlmab lisaks teemade installimisele ka pistikprogrammide aktiveerimist, veebidisaini kohandamist, lisandmoodulite sätteid jne. Teisisõnu, võite luua täisfunktsionaalse projekti ja minna reaalajas vaatama, kuidas kasutajad tegelevad.

WP rakendus

Arendajana saate tegelikult sama funktsionaalsuse kui juba kasutusele võetud veebisaidil. Süsteem võimaldab teha vajalikke muudatusi. Kasutajad saavad projekte SFTP / SSH-failihaldusteedele juurdepääsuga muuta. Selle tulemusel näete kõiki värskendusi ja muudatusi reaalajas enne saidi kasutuselevõttu.

Saidipõhise funktsiooni kasutamiseks järgige lihtsalt järgmisi samme:

 1. Sisenege portaali WordPress Manage.
 2. Klõpsake nuppu „Halda saiti”.
 3. Valige veebisaidi koopia, mida soovite lavastada.
 4. Kopeerige aktiivne sait lavastusprotsessi.
 5. Linkige domeen saidikoopiaga ja minge reaalajas.

Nüüd saate vabalt töötada lavastusplatsil ja teha kõik vajalikud muudatused reaalajas. Pidage meeles, et kohalik meeskond tegeleb ka veebisaitide tasuta migreerimise ja domeeni ülekandmise teenustega.

Turvalisus

Liquid Web on välja töötanud täistsükli turvasüsteemi, mis hõlmab kõiki veebisaidiga seotud probleeme. Alates CDN-kaitsest ja DDoS-i rünnakute ennetamisest kuni automaatsete varundamiste, värskenduste ja andmekaitsega – kõik turvafunktsioonid on kaasatud igasse paketti ilma lisatasuta.

Platvormi turvapakett sisaldab:

 • VPN ja tulemüüri integreerimine – serverid on digitaalse ohu eest kaitstud. Süsteem töötab pidevalt pahatahtliku koodi tuvastamise ja ennetamise alal.
 • DDoS kaitse – Vedelveeb kasutab täiustatud tööriistu liikluse leevendamiseks ja serverite ootamatute DDoS-rünnakute ärahoidmiseks.
 • Andmekaitse – see funktsioon hõlmab tundliku kasutaja andmekaitset, kui loote klientidele veebisaite. Lisaks tagavad karastatud konfiguratsioonid lisaks serverite ühilduvusele ja optimeerimisele ka OS-i muutmise.

Erinevalt enamikust ettevõtte peamistest konkurentidest pakub Liquid Web lisaks palkide salvestusruumi ja salvestusruumide võrku (SAN), et teie veebisaidi varad oleksid turvalised.

Klienditugi

Kohalik ekspertrühm lubab abi hostimisprotsessi kõigis etappides alates veebisaidi migreerumisest kuni veebisaidi hoolduse ja tugiteenusteni. Haldurid on saadaval ööpäevaringselt. Lisaks tagab ettevõte 60-sekundilise esialgse abi andmise täiendava üksikasjaliku toega, kui kasutatakse koheseid võimalusi ühenduse võtmiseks.

Kliendid saavad ühenduse saamiseks võtta mitu peamist viisi:

 • Live Chat – Juurdepääsuks on kahte tüüpi reaalajas vestlust. Esimene neist on kiireim viis kontakti saamiseks. Küsimuse täpsustamisel räägite siiski esialgu robotiga. Teine võimalus on „Vestlus inimesega“. Vastuse saamiseks on vaja rohkem aega, ehkki saate küsimuse kohe täpsustada. See võib säästa teie aega.
 • Telefon – kasutajad saavad valida kahe telefoninumbri vahel, mis on saadaval USA-s asuvatele ja rahvusvahelistele elanikele.
 • Infolaud – lihtne viis pileti esitamiseks koos teema üksikasjaliku kirjeldusega.

Lisaks otsesele kontaktile võivad vedelveebikliendid kasutada ära mitmeid infolugusid. Nende hulka kuuluvad juhtumianalüüsid, ulatuslik teadmistebaas, kohandatud ajaveeb, teadmised ja palju muud. Ettevõtte veebiseminaridel saate vabalt osaleda ka veebis.

Plaanid & Hinnakujundus

Vedelveebil on mitu serveripaketti. Hind sõltub peamiselt projektide arvust, mida soovite hallata, samuti nõutavast jõudlusest. Süsteemi toimimise kontrollimiseks soovitame alustada kolme suurema hallatava WordPress-hostimisega. Kavad on järgmised:

 • Säde maksab 19 dollarit kuus ühe veebisaidi kohta, millel on 15 GB salvestusruumi ja 5 TB ribalaiust.
 • Tegija maksab 79 dollarit kuus kuni 5 veebisaidi ja 3 T ribalaiuse jaoks.
 • Ehitaja kulud 149 dollarit kuus kuni 25 projekti juhtimiseks üheaegselt 100 GB salvestusruumi ja 5 TB ribalaiusega.

Lisateavet otsivad ettevõtted võivad valida 3. laiendatud WordPress-serveri plaani: Tootja (299 dollarit kuus), Tegevjuht (549 dollarit kuus) ja Enterprise (999 dollarit kuus). Pühendatud serverilahendused algavad 119 dollarist kuus ja võivad igakuise tellimuse korral ulatuda kuni 549 dollarini.

Järeldus

Vedelveeb – hallatud hostingu pakkuja, mis tagab suurema jõudluse ja veebisaidi kiiruse. Kindlasti ei ole see algtaseme lahendus. Teisisõnu, kui soovite hostida ajaveebi, portfelli või ühelehelisi ettevõtte saite, siis parem valida lihtsam ja odavam platvorm.

Teisalt – kvaliteetne tuleb alati kõrge hinnaga. Liquid Web’i kasutamisel võite maksimaalse leidlikkuse tagamiseks loota täiskomplekti turva- ja jõudlusfunktsioone. See platvorm võib olla hea valik nii tohututele ettevõtetele, kellel on mitu projekti, kui ka professionaalsetele arendajatele, kes loovad oma klientidele saite. Hiiglaslikud veebiturud ja keerulised digitaalsed kauplused hindavad ka saadaolevaid hallatavaid serverilahendusi.

Proovige Liquid Web Now!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me