Ükssarviku platvormi ülevaade

Ükssarviku platvormi ülevaade


Ükssarviku platvorm – on tüüpiline SaaS-i tarkvara, mis on välja töötatud sihtlehtede loomiseks nullist. See aitab reklaamida ja tutvustada mobiilirakendusi, muid SaaS-i lahendusi, idufirmasid ja palju muud. Toode debüteeris integreeritud HTML-põhise staatilise lehegeneraatori abil. Täna on see suurema paindlikkuse ja tööriistadega uute lehtede loomiseks, erinevate komponentide lisamiseks, saidi mõne elemendi redigeerimiseks jne. Mis on veelgi olulisem – tehnilised oskused pole vajalikud. Platvorm töötab suurepäraselt algajate jaoks.

Kasutajad saavad luua mitte ainult loomingulisi sihtlehti, vaid ka hoida oma külastajaid erinevate integreerimisvõimaluste abil kursis. Samuti pakub tarkvara iga uue malliga puhast HTML- või CSS-koodi. Mõned veebikasutajad nimetavad seda parimaks sihtlehe koostajaks. Kuid asi on selles, et toode teenindab kitsamaid vajadusi. Süsteem ei paku sellist tüüpilist ühelehelised ehitajad A \ B testimine või analüüs veebisaidi statistika jälgimiseks. See tähendab, et tööriist töötab peamiselt oma konkreetses nišis ja seda ei saa vajaduse korral mitmekesistada.

Meil on mõned kahtlused, arvestades redigeerimisvahendite puudumist ja mõnda muud küsimust, mis võib meie ülevaatuse käigus tekkida. Vaatame, kas ükssarviku platvorm väärib nii suurt kiitust.

Plussid ja miinused

See, mis meile platvormi juures meeldib, on selle kiire areng. Staatilisest lehegeneraatorist on see lõpuks kasvanud täiemahuliseks veebisaitide ehitajaks, millel on võimalus luua sisemisi lehti, redigeerida fonte ja värve, ühendada muude tootjate teenuseid ja teha palju muud. Teisest küljest on arendajatel veel palju tööd teha.

Ükssarviku platvormi plussid:
Ükssarviku platvormi miinused:
&# x2714; Lihtne kasutadapuudub kodeerimine on vajalik. Tühjendage iga malliga HTML / CSS / JS-kood.
&# x2714; Taskukohased hinnad – plaanid ei ole ülehinnatud, samal ajal kui on olemas ka tasuta kasutajarežiim.
&# x2714; Veebitoimetaja – kõik brauseris tehtud muudatused salvestatakse automaatselt.
&# x2714; Kohandamise tööriistad – redigeerige värve ja fonte, muutke stiile, et luua leht, mis külastajatele meeldib.
&# x2714; Integreerimine – kasutajad saavad valida erinevate vidinate vahel ja neid sujuvalt ühendada.
&# x2714; Tasuta funktsioonid – lisaks tasuta kavale on tarkvaraga kaasas tasuta SSL ja CDN. Kuid see on ainult tasuliste tellimuste korral.
✘ Piiratud kujundusvõimalus.
✘ Ainult premium-kavadest eemaldatud reklaamid.
✘ Koodide eksportimise protsess võiks olla nutikam.

Milleks see hea on??

Nagu meie ülevaates varem öeldud, töötati tarkvara välja selleks, et aidata meeskondadel reklaamida oma idufirmasid, mobiilirakendusi, veebiarendusteenuseid jms. Viimane Unicorni platvormi versioon on veelgi enam idufirmadele orienteeritud. Näiteks on mõned elemendid või funktsioonid kohandatud keskendudes peamiselt alustavatele ettevõtetele. Lisaks on sellel täiendavaid võimalusi, mis teevad temast väärilise sihtlehe koostaja.

Et aru saada, kui hea see on, peame selgitama olulised sihtlehe komponendid ja seejärel kontrollima, kas Unicorni platvorm saab nendega hakkama.

Eduka sihtlehe lähteolukorra komponendid

Mille jaoks on sihtleht vajalik? Selle peamine ülesanne on teisendada liiklus või suunata külastajaid soovitud toote või teenuse juurde, mida soovite reklaamida. Teisest küljest on iga toode või pakkumine ainulaadne. Niisiis, te ei saa lihtsalt võtta sama malli ja kasutada seda iga teie ettevõtte kompetentsi jaoks. Kuid lähteseisundi komponendid on siiski vajalikud, et arvestada:

  • Kohustuslik pealkiri – see peab olema selge, asjakohane ja empaatiline. Pealkiri on esimene asi, mida sihtrühmale märkate. Niisiis, see on teie esimene ja võib-olla viimane võimalus hea mulje jätmiseks.
  • Tõhus kirjutamine – kvaliteetne koopia on veel üks oluline komponent. See arvestab veatu kirjutamisstiili ja teksti vormindamise tööriistadega, mille on andnud veebisaidi toimetaja.
  • Meediasisu – see on ainus viis külastajate kaasamiseks. Animatsioonid, videod, pildid, GIF-id ja muud vormingud võivad midagi muuta.
  • Hea maine – usaldusnäitajad aitavad teil lehe usaldusväärsust suurendada. Usaldusmärgid, pitsatid, iseloomustused, 5-tärnilised hinnangud või arvustused võivad olla väga kasulikud.
  • Plii püüdmine – viis, kuidas koguda võimalikult palju teavet sihtrühma kohta ja lõpuks oma meililisti täiendada.
  • Tugev CTA – tõhus CT-plokk peab välja nägema inspireeriv. See peaks julgustama külastajaid ostma, nuppu klõpsama või linki kasutama.

Mõnel juhul peaks sihtleht sisaldama ka natuke e-kaubanduse funktsioone, kui soovite müüa tooteid või teenuseid korraga.

Nüüd on aeg kontrollida, kas Unicorni platvorm pakub ülalnimetatud toiminguteks piisavalt tööriistu ja kas tarkvara suudab pakkuda mõnda eksklusiivset funktsiooni.

Kasutuslihtsus

Sihtlehe koostaja töötab mis tahes taseme kasutajatega suurepäraselt. Kas olete täielik algaja ilma vähimatki aimu, mis HTML on, või kogenud programmeerija, kellel on tahtmine lähtekoodi muuta, töötab platvorm suurepäraselt.

Tasuta registreerimisrežiim on neile, kellel on endiselt kahtlusi nende nõuetele vastava tööriista osas. Hea uudis on see, et te ei pea oma arveldusinfot esitama. Halvad uudised on oluliste funktsioonide puudumine, mis on saadaval ainult tasuliste plaanide korral.

Alustamine

Kõigepealt peate avama uue konto või sisse logima. Registreerimisprotsess näeb välja tüüpiline. Kasutajal palutakse hiljem sisestamiseks sisestada nimi ja e-posti aadress koos parooliga. Olime üllatunud, et EI näe sotsiaalmeedias sisselogimisfunktsiooni. See muudaks protsessi kindlasti lihtsamaks.

Ükssarviku platvormi registreerimine

Praegu võite kasutada ainult pakutavaid välju. Kui olete nõutud andmed märkinud, peate kontrollima oma e-posti postkasti ja kinnitama parooli. Sealt leiate ka tervituskirja Unicorni meeskonna tervitustega.

Ükssarvikute platvorm minu veebisaitidel

Lehe redigeerija

Teie esialgne veebisait koosneb avalehest ja jaotisest Meist. Kasutajad võivad vajadusel lisada ka muid sisemisi lehti. Paigutuse loomise alustamiseks vajutage lihtsalt nuppu „Redigeeri lehte“. Teid suunatakse eraldi ekraanile, kuhu saate lisada uusi komponente.

Ükssarviku platvormi lehetoimetaja

Ükssarviku platvormil on päris lai kollektsioon erinevaid elemente ja plokke. Need kõik on jagatud kategooriatesse ja hõlmavad päiseid, nuppe, vorme, fotosid, funktsioone, hinnastabe, liugureid, iseloomustusi ja palju muud. Teisisõnu, tarkvara pakub kõiki olulisi elemente, mis edukal maandumislehel peaksid olema.

On üks asi, mis muudab selle platvormi teistest veebisaitide ehitajatest erinevaks. Saate võimaluse komponenti redigeerida, enne kui lisate selle oma paigutusele. Kui see ei vasta teie vajadustele, kustutage see ja valige teine. Kasutajad saavad muuta päist ja kirjeldust, lisada nuppude sektsiooni uusi tekste, muuta stiile või üles laadida uusi taustpilte.

Ükssarviku platvormi toimetaja

Kui olete redigeerimise lõpetanud ja olete täiesti kindel, et element vastab veebisaidi vajadustele, klõpsake nuppu “Hangi”, et see mallil kuvataks. Kui makett koosneb mitmest plokist, saavad kasutajad oma positsiooni muuta, klõpsates noolel nuppu. Seda saab kasutada komponendi liigutamiseks üles või alla. Veel üks suurepärane omadus on see, et saate testida, kuidas nupulinkid reaalses elus toimivad. Teil on vaja ainult leht avaldada ja avada see uuel vahelehel.

Üldine redigeerimisprotsess on väga lihtne. Vaevalt võtab kauem kui tund valmis maandumisvanuse loomist, arvestades, et teil on juba üleslaadimiseks vaja olnud sisu ja meediumifaile.

Veebisaidi seaded

Veebisaidi seadetes on üldised muutmisprobleemid. Siin saate valida ka lehe, mida soovite või mida te ei soovi avaldada. Kasutajad võivad oma domeene ühendada (ainult tasuliste plaanide korral) või kasutage vaikimisi kohandatud alamdomeeni Unicorn. Siin saavad kasutajad üles laadida faviconi, sotsiaalmeedia pilte, redigeerida lähtekoodi, muuta stiili, eksportida HTML-i või töötada SEO-ga.

Ükssarviku platvormi veebisaidi seadistamine

Kui olete seadetega lõpule jõudnud, võite armastada, vajutades nuppu “Avalda”. Kuigi sihtlehtedel on kõik seotud kasutajate kaasamise ja suhtlemisega, on Unicorni platvormil üks suur varjukülg. Mobiilide eelvaate režiimi pole, et kontrollida, kuidas lehed eri seadmetes töötavad. Ainus lahendus on veebisaidi avaldamine ja selle sisestamine nutitelefonist või tahvelarvutist.

Funktsioonid & Paindlikkus

Sihtlehe põhiidee on teha pikk lugu lühikeseks ja muuta liiklus. Lisaks võib see aidata hankida elulisi andmeid teie sihtrühma kohta, laiendada meililisti ja kasutada mõnda turundustehnikat klientide teadvustamiseks. Unicorni platvormil on rida funktsioone, mis võimaldavad teil toime tulla erinevate ülesannetega:

Integreerimine

Tootel pole kohandatud rakenduste poodi. Veebisaidi komponente saate siiski ühendada erinevate kolmandate osapoolte teenustega. Need hõlmavad e-posti turundustööriistu (MailChimp), CRM platvormid (Salesforce ja Pipedrive), käskjalad (Lõtvus ja telegramm) ja muude vahenditega, et olla kursis oma külastajatega, koguda tagasisidet ja palju muud.

Ükssarviku platvormi integreerimine

SEO

Unicorn Platform ei paku päris palju SEO tööriistu. Kuid sellel on endiselt baasseaded, siin saate redigeerida URL-e, muuta meta pealkirja, kirjeldust ja mõnda muud parameetrit. Lisaks peaksime märkima, et ühelehelisi saite reklaamitakse peamiselt reklaamikampaaniate abil, kuid mitte SEO abil.

Ükssarviku platvorm seo

Koodi redigeerimine ja eksportimine

On võimalus lisada oma kooditükid ja manustada see kogu veebisaidile või ainult mõnele selle komponendile. Süsteem toetab HTML-i, CSS-i ja JS-i. Siin on ka ekspordifunktsioon, mis võimaldab mis tahes saiti HTML-versioonina alla laadida.

Ükssarviku platvormi koodi redigeerimine

Maksete töötlemine

Suurepärane funktsioon alustavatele ettevõtetele, kes otsivad võimalust maksetega otse sihtlehelt vastu võtta. Ainus negatiivne külg on see, et süsteem toetab Stripe’i kui ainsat seni saadaolevat makseväravat. Kuid see sobib hästi nii ühekordsete kui ka korduvate maksete korral.

Tasuta valikud

Iga kasutaja saab tasuta SSL-i isegi siis, kui tarkvara kasutatakse tasuta. Levitatakse CDN-i kaudu, et tagada andmekaitse ja kindel jõudlus. Seda funktsiooni pole vaja käsitsi lubada. See aktiveeritakse pärast veebisaidi avaldamist.

Kujundus & Mallid

Platvormil pole tüüpilisi malle. See pakub valmis sihtlehe komponente, võimaldades teil luua oma paigutuse. Kõik elemendid näevad potentsiaalsele kasutajale üsna atraktiivsed ja nendega on lihtne suhelda. Lisaks võite vabalt muuta veebisaidi üldist stiili või redigeerida iga komponenti eraldi.

Süsteem võimaldab teil muuta värvipaletti, üles laadida uusi taustpilte, redigeerida fonte, nuppude suurusi jne. Ainsaks puuduseks on mobiilse eelvaate võimaluse puudumine, ehkki platvorm lubab mobiilile reageerivaid sihtlehti.

Klienditugi

On raske ette kujutada, miks peaksite kunagi tugimeeskonnaga ühendust võtma. Ehitusprotsess on kristallselge. Kui vajate endiselt abi, saate juhtidega koheselt ühenduse võtmiseks kasutada reaalajas vestluse funktsiooni. Samal ajal on abikeskus, kus on mõned artiklid, kuidas alustada, vormide ühendada või maksevõimalusi integreerida.

Unicorn Platform klienditugi

Samuti leiavad kasutajad redaktorist palju viipasid. Näiteks kui sisestate komponentide kollektsiooni esmakordselt, annab automaatne abi parima elemendi, mida valida alustamiseks jne. Selle konkreetse lõigu kokkuvõtteks võib öelda, et tugi on sellise lihtsa platvormi kasutamiseks piisavalt hea.

Plaanid & Hinnakujundus: kui palju ükssarviku platvorm maksab?

Kui tasuta prooviversioon on lõpule viidud ja peate minema otse maandumislehega, on teie teenistuses kolm erinevat tasulist plaani. Neil kõigil on tasuta HTML-i eksport, SSL ja kohandatud koodi redigeerimine. Nad sisaldavad:

  • Tegija maksab 8 dollarit kuus ja koos kohandatud Unicorni platvormi reklaamidega.
  • Alustamiskulud 18 dollarit ilma reklaamideta, kuid ainult ühe veebisaidi jaoks.
  • Ärikulud 28 dollarit kuus. Reklaame pole, kõik funktsioonid on kaasatud 3 sihtlehe jaoks.

Ükssarviku platvormi hinnakujundus

Ükssarviku platvormi veebisaidi näited

Chatbirdsi käivitusveeb

Chatbirdsi käivitusveeb

HR maandumislehe veebisait

HR maandumislehe veebisait

Juhtiv kindrallehe näide

Juhtiv kindrallehe näide

Ükssarviku platvormi ülevaate järeldus

Unicorni platvorm on kindlasti hea tööriist huvitavate maandumislehtede loomiseks. Kaasas rikkalik komponentide kollektsioon erinevate plokkide ja sektsioonide loomiseks. Lisaks on tarkvaral mõned head omadused teenuste veebis reklaamimiseks ja müümiseks. Lisaks kohandatud koodi redigeerimisele ja HTML-i ekspordifunktsioonile on sellel tugi erinevatele integratsiooniteenustele ja vidinatele.

Teisest küljest näib tarkvara spetsialiseerumise osas pisut kitsas. See töötab suurepäraselt ainult alustavatele ettevõtetele või arendusmeeskondadele. Sihtlehtede loomiseks muudele äri nišidele ei paku see palju paindlikkust. Siiski tasub ikkagi see raha maksta.

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me