uKit ülevaade

uKit ülevaade


uKit – on harjunud veebisaitide koostaja käivitada ja hallata väikeettevõtete veebisaite ja muud tüüpi projektid isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks. Süsteem on oma populaarsuse tõttu kogu maailmas populaarsust kogunud hämmastav lihtsus see ei sea ohtu kvaliteetset ja professionaalset veebidisaini lähenemist. See on hädavajalik lahendus algajatele ja veebidisainiprofiilidele, kes soovivad luua oma ettevõtetele professionaalse veebiteenuse. Selle veebisaidi koostaja töötab suurepäraselt kõigi väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete esindajate jaoks, kellel puudub veebidisaini kogemus ja kes ei soovi maksta veebistuudiodele tohutuid summasid.

UKitiga töötamiseks ei pea te programmeerimise põhitõdesid valdama – süsteem on lihtne ja paindlik ning see teeb umbes 70% tööst üksi. Puuduvad küljendus, stiilitabelid, Photoshop ja muud igapäevased probleemid, millega enamik veebiarendajaid kokku puutub. Sagedased värskendused muudavad teenuse mugavamaks ja funktsionaalsemaks.

Tuginedes ühele parimatele visuaalsete redigeerijate näidistele, pakub uKit kasutajale võimalust kujundada ahvatlev veebisait algusest ilma ettevalmistusetappideta vaid 1–2 tunni jooksul. See on veebisaidi koostaja peamine eelis: iga inimene saab sellega töötades saavutada korraliku tulemuse. Seda saab võrrelda professionaalse veebidisaineri tööga.

Plussid ja miinused

uKit töötab suurepäraselt probleemivaba ja mugava veebisaidi arendamise protsessis. Seega saab seda kasutada väikeettevõtete veebisaitide, ajaveebide, portfellide, reklaamveebisaitide, maandumislehtede ja isegi väikestest kuni keskmise suurusega veebipoodide käivitamiseks ja tõhusaks haldamiseks. Arvestades süsteemi taskukohane hind, tundub, et sellel pole üldse mingeid halbu külgi. Kui hakkate platvormi sirvima, võite lõpuks siiski puutuda kokku mõne selle puudusega. Just sellepärast on mõistlik loetleda kõik teenuse plussid ja miinused nüüd, et näha, mida sellel pakkuda on.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Algajate kerge õppimiskõver;
&# x2714; Vastuvõtlike nišispetsiifiliste kujunduste rikkalik kollektsioon;
&# x2714; Tasuta SSL-sertifikaat;
&# x2714; Ulatuslikud integreerimisvõimalused;
&# x2714; Mitu funktsionaalset vidinat;
&# x2714; Tasuta varukoopia loomine;
&# x2714; Ajutine juurdepääs veebisaidi haldusele.
✘ ei toimi hästi suurte täisfunktsionaalsete veebisaitide ja veebipoodide puhul;
✘ Süsteemiga käivitatud veebisaidid näevad välja ühtse jaotiste vormingu tõttu sarnased;
✘ Vaba plaani pole.

Milleks see hea on??

uKit on kaasaegne, mugav ja lihtne veebisaitide looja, mis on esialgu suunatud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanikele. Selle funktsioonide komplekt on piisavalt võimas, et vastata iga kasutaja vajadustele, kellel on kavas käivitada ja tõhusalt juhtida professionaalseid projekte. Kõige olulisem on see, et veebisaidi koostaja ei vaja kvaliteetsete projektide juhtimiseks mingeid kodeerimise ja veebidisaini oskusi. Igaüks saab oma intuitiivse visuaalse liidese selgeks, et saaks projekte kavandada valmis vidinatest ja sisuplokkidest.

Veebisaidi koostajal on lai valik reageerivaid täielikult kohandatavaid disainilahendusi, mis on kohandatud konkreetseteks äri- ja mitteärilisteks vajadusteks. Tänu integreeritud pukseerimisfunktsioon, on võimalik alustada mis tahes keerukusastmega projekte ilma kodeerimisoskuseta. Need on vaid mõned kõige ilmsemad põhjused, miks platvorm on ettevõtjate, loojate, üliõpilaste, kunstnike, fotograafide, modellide, stilistide ja muude kasutajate seas populaarseks.

Kasutuslihtsus

Ükskõik, mida te kavatsete lõpule viia – olgu see vidinate integreerimine, ajaveebi postituse loomine, domeeninimeühendus jne, see on lihtne ja mugav. uKit jaguneb loogiliselt kaheks alaks: juhtpaneel ja ehitaja. Viimasel on neli töövaldkonda: Saidi lehed, ehitaja, kujundus ja kohanduv saidi vaade.

Ehitajal on eelvaate võimalus, mis võimaldab teil kõiki muudatusi tegevuses kohe näha. Lisaks saate igal ajal oma töid eelvaate abil klõpsata nupul Eelvaade. Oma veebisaidi eelvaates saate vahetada erinevate seadmete vahel: lauaarvuti, tahvelarvuti ja mobiilseadme vahel. See annab teile realistliku mulje, kuidas teie sait erinevates seadmetes välja näeb.

Juhtpaneel võimaldab teil hallata oma saitide põhiseadeid: ühendage analüütika, vaadake külastajate statistikat, saate reklaamide kohta nõu, lubage režiimi „ehitamisel”, laadige üles favicon, vaadake teatisi, saate abi ja palju muud.

Alustamine

Enne veebisaidi arendusprotsessi alustamist peate platvormi registreeruma. Õnneks pakub veebisaidi koostaja registreerimisprotseduuri hõlpsalt, kiiresti ja probleemideta. Siin on võimalik valida kahe registreerumisvaliku hulgast. Esimene tähendab teie sotsiaalse konto kasutamist (selleks võib olla Facebook, Google+, uID või LinkedIn), kui see teil juba on. Teine registreerimisvõimalus on registreerumisvormi täitmine, sisestades oma e-posti ja parooliteabe.

Pärast selle sammu lõpuleviimist pakutakse teile registreerimiseks vastavust, aktiveerides e-kirjas oleva lingi. Kohe pärast seda suunatakse teid malli valimise lehele, et valida üks seal loetletud kujundustest. Samuti on teil võimalus luua siin ajutine domeeninimi ise või genereerida see juhuslikult. Niipea kui see samm on tehtud, pakutakse teile mitmeid muid lihtsaid ja kiireid samme, sealhulgas veebisaidi nime loomine, kontaktandmete seadistamine, linkide lisamine sotsiaalsete võrgustike kontodele jne..

Lõpuks näete veebisaidi redaktorit, kus saate klõpsata plokkidel, katsetada pilte, värvikombinatsioone, integreerida uusi elemente. Kokkuvõttes neljast ülalnimetatud jaotisest koosneva redaktori uurimiseks ja valdamiseks kulub umbes mitu minutit (nende hulka kuuluvad „Kujundus”, „Ehitaja”, „Lehed” ja „Adaptiivne saidi vaade”). Vaatame üksikasjalikult nende kõigi funktsioone:

Märkus. Adaptiivset saidivaadet vaadeldakse jaotises Kujundus.

 • „Kujundus” režiim. See võimaldab teil oma veebisaidi kujundust muuta, valides veebisaidi värviskeemi ja tausta. Taustana saate kasutada lihtsat värvipaletti, üleslaaditud pilti ja isegi Google Mapsit.
  uKit disainirežiim
  Lisaks on mõistlik mainida võimalust aktiveerida iga pildi parallaksiafekt. See võib märkimisväärselt suurendada kasutajate muljet veebisaitide ja nende sisu kohta. Samuti on võimalik muuta mall mõne muu siin leiduva teema jaoks.

 • „Ehitaja” režiim. Siin kasutatakse peamiste veebisaidi redigeerimismeetoditena WYSIWYG-i redaktorit ja lohistamist. Nende meetodite kombineeritavus võimaldab kasutajatel peamised toimingud lõpule viia veebisaidi elementide ja plokkidega, lisades, eemaldades, muutes või paigutades need vaid mõne hiireklõpsuga. Teie toimingute tulemusi kuvatakse kohe veebirežiimis.
  uKit ehitaja režiim
  Peate töötama vidinatega – funktsionaalsete elementidega, mis lisatakse veebisaidi lehtedele lihtsalt lohistades. Neid on siin palju, sealhulgas tootekaardid, helipleier, Google’i otsing, reaalajas vestlus, populaarsete teenustega suhtlusriba, tagasihelistamistellimus, liugur, hinnakiri, uudisteteataja (mis on tegelikult ajaveeb) ja palju muud. Võite kasutada ka valmisplokkkombinatsioone, mis on vajalikud teatud funktsioonide täitmiseks, näiteks päis / jalus, spetsifikatsioonid, tooted, kontaktid, portfell, ülevaated jne..

 • Režiim „Lehed”. Selle režiimi tõttu saab kasutaja veebisaidi lehtedega mitmesuguseid toiminguid teha: lisada uusi lehti, eemaldada olemasolevaid, muuta menüü lehekülgede järjekorda, redigeerida veebisaidi sisu, kopeerida, täita metasilte.
  uKit Pages mode
  Kõiki veebilehtedele lisatud elemente saab täiendavalt seadistada: saate muuta sisemise ploki koostist, valida visuaalse kujunduse võimalusi, kuvatavate elementide arvu ja vormingut, tausta jne..

Olles õppinud need jaotised ja kogu veebisaidi arendamise protsessi, on teil lihtsam oma projekti redigeerimisega alustama.

Veebisaidi redigeerimine

uKit kasutab nišis ühte parimat visuaalset redigeerijat. Kõiki siin toodud toiminguid saab teha vaid mõne klõpsuga. Mis on muljetavaldav, on võimalik valmisveebisait käivitada ainult 1–2 tunniga, lihtsalt lohistades elemente juhtpaneelilt veebisaidi lehtedele ja luues / kohandades sisuplokkide positsioone. Enamikul juhtudest peate soovitud tulemuse saamiseks lihtsalt vaikimisi pakutavat demosisu redigeerima, värve, fonte, paigutust, tausta jne kohandama..

Kõigil elementidel, mida saate lehele valida ja lisada, on üksikasjalikud sätted. Paljude jaoks on võimalik valida eraldi kujundusvalikud ja redigeerida plokkide sisu. Samuti saate iga ploki jaoks määrata ploki struktuuri ja tausta. Kui soovite galeriide ja fontide jaoks pilte lisada, ei pea te neid serverisse üles laadima. Selle asemel võite lihtsalt lisada lingi vajaliku pildi juurde, et see saaks automaatselt üles laadida.

Koos valmisplokkidega võimaldab süsteem tühje plokke integreerida ja kohandada, et anda neile ainulaadne disain. Samuti on võimalus vajalikud plokid kopeerida ühelt lehelt teisele. See võimaldab lisada juba kohandatud ploki / vidina teisele lehele, klõpsates blokeerimisikooni noolel ja valides lehe, kuhu soovite selle kopeerida. Lõpuks saate lisada plokid “Eelistused” jaotis kiireks juurdepääsuks juhul, kui on vaja sageli samu vorme avaldada.

Lisaks plokkide integreerimisele võimaldab uKit teil minna jaotisse Vidinad, kus saate juurdepääsu mitmele vidinale. Nende valik on üsna lai, samas kui vajalike esemete valimine on lihtne ja kiire. Siin on isegi mugav otsingufilter, mis võimaldab teil sortida saadaolevaid vidinaid ja valida need, mida kavatsete integreerida. Peamised vidinate kategooriad on järgmised:

 • Põhiline (Pealkiri, tekst, pilt, galerii, liugur, nupp, ikoon);
 • Struktuur (Eraldaja, tühik);
 • Sisu (Tsitaat, kaart, tabel, PRO tabel, ülevaated, sammud, ajakava, hinnakiri, taimer, HTML-kood, Google’i otsing, uudiste vidin, galerii);
 • Online pood (Toode);
 • Välimine (Ecwid, AddThis külgriba, kulukalkulaator);
 • Meediumid (Fail, video, SoundCloud, SlideShare);
 • Võtke ühendust (Kontaktteave, kontaktvorm, tagasihelistamine, kaart, MailChimp, LiveChat, JivoChat);
 • Sotsiaalne (Jagage nuppe, suhtlusvõrgustikke, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, VK, Disqus).

uKit sisaldab kõike, mida kasutaja võib vajada täisfunktsionaalse veebisaidi loomiseks – vali lihtsalt vajalikud plokid / vidinad, et saada see, mis vastab sinu veebidisaini vajadustele. Teenuse integreeritud tööriistakomplekt on piisav nii moodsa reklaamisaidi kui ka väikese veebipoe käivitamiseks.

Läheb otseülekandeks

Oma veebisaidi kujunduse kallal töötades saate eelmistest taastamiseks luua oma projekti varundusversioone. Niipea kui olete oma veebisaidi kohandamise lõpetanud, saate tulemust enne avaldamist eelvaatesse vaadata. See võimaldab teil näha nii veebisaidi üksikasju kui ka olemasolevaid vigu / vigu, et saaksite need õigeaegselt parandada. Lõpuks klõpsake nuppu “Avalda” nuppu reaalajas kasutamiseks.

Funktsioonid & Paindlikkus

uKiti veebisaidi ehitajal on intuitiivne ja kaasaegne liides. Selles puuduvad tarbetud funktsioonid ja etapid, mis aeglustavad veebidisaini protsessi. See muudab teenuse väga tõhusaks.

uKit vidinad

Blogid ja sihtlehed

Peale ettevõtete veebisaitide võimaldab uKit luua ajaveebid ja maandumislehed maksimaalse efektiivsusega. Esimene võimalus realiseeritakse siin, lisades „Uudised Informer”Veebisaidi vidin. Seadsite lihtsalt mitme klõpsuga uudiste kuvamise vormingu (muidugi on võimalik ka ajaveebileht muuta avaleheks). Kohe pärast seda ilmusid kõik postitusedUudised”Jaotis avaldatakse siin seadistatud vormingus.

uKit uudiste vidin

Kõik uKiti mallid sobivad suurepäraselt sihtlehtede jaoks: need on laiekraaniga, jagatud plokkideks ja visuaalselt. Ankurmenüü on siin aktiveeritav (menüü lingid viitavad valitud veebilehtede plokkidele). Veelgi enam, lehe kerimisel on võimalik menüü asukoht fikseerida, et see muutuks staatiline. Ilmselt on siin saadaval ka nupp “Üles”, samamoodi nagu taimeri vidin, mille üheleheline veebisait pole mõeldav. Taimeri seadistamine ei nõua ka palju vaeva ja aega.

Plaaniline uudiste avaldamine on veel üks huvitav võimalus. Saate uudiseid ette valmistada, trükiseid ajastada ja näiteks puhkusele minna. Materjalid lisatakse veebisaidile automaatselt vastavalt ajakavale teie eemaloleku ajal. Blogiomanikud näevad selle funktsiooni tõelist väärtust kindlasti.

e-kaubandus

Lisaks muudele funktsioonidele ärge unustage võimalust luua uKitis veebipoode integreeritud abil Ecwidi pood funktsionaalsus. Selle rakendamiseks peate registreeruma mooduli veebisaidil. Vaateaknad näevad siin välja selged ja kenad.

Teil ei õnnestu aga suurt supermarketit käivitada. See pole päris mugav, kuna peate looma iga kategooria jaoks uue veebilehe, seadistama selle kujunduse jne. Kui teil on aega ja soovi, võite loomulikult kasutada korralikku tulemust..

uKit Ecwidi vidin

Arusa mini-Interneti-poe avamisel ei pea te siiski probleeme seisma. Võimalus on lisada tagasihelistamisnupp, hinnakirjad, reklaamibännerid, „Lisa see” paneel, mis võimaldab kasutajatel jagada vajalike veebilehtede linke mitme sotsiaalse võrgustiku kaudu. Samuti on võimalus seda kasutada „USocial.pro” nuppude konstruktorina kasutatav paneel. See võimaldab teil luua paneelipaigutuse, mis hõlmab kõiki vajalikke teenuseid, et seda veelgi veebisaidile lisada, just seal, kus peate saama koguda veebisaidi klikkidega seotud statistikat. See on üks võimsamaid tööriistu, mis aitavad teil koos SEO tööriistade rakendusega tõsta teie projekti otsingumootori paremusjärjestust.

Peale Ecwidi pistikprogrammi on uKitil veebipoodide loomiseks integreeritud tööriist. Seda pakutakse väljastpoolt ja see meeldib kindlasti paljudele kasutajatele. See on “Toode” vidin. Saate lisada piiramatut arvu müüdavaid tooteid või teenuseid koos kirjelduste ja kvaliteetsete fotodega. Veebipood koosneb kolmest osast, nimelt ostukorvist ja toodetest, hüpikakendest, mida kasutatakse tellimuse registreerimiseks, ja tootekaardi kujunduse sätetest armatuurlauale. Nii see välja näeb: vahekaart toote foto, kirjelduse ja tellimisnupuga.

uKiti veebipood

Samuti saate lisada 3 suvandit, millel on iga toote piiramatu arv väärtusi. Iga valiku jaoks on võimalik määrata oma jaemüügimarginaal protsentides või fikseeritud summa. Kui panite märgi «-» ette enne jaemüügimarginaali väärtust, vähendatakse kulusid protsendimäära võrra või määratud summa võrra võrreldes baasmääraga. Selle funktsiooni leiate iga eraldi seadme sätetest, nimelt jaotisest „Lisa valik” sektsiooni.

Saate valida valuuta (kõik vajalikud valuutad on saadaval siin), veebipõhise tellimisvormi koostaja (väljade komplekt ja nende mahud), saatmis- ja maksevõimalused ostukorviseadetes. Ostukorvi kujundust saab ka kohandada (värvid, vaikimisi pealdised, varjundid). Teated uute tellimuste kohta toimetatakse määratud e-posti aadressile. Nüüdsest pole veebimüügi alustamiseks enam vaja veebipoodide loomisse palju raha investeerida.

Veebikalkulaator

Süsteem pakub väga kasulikku Veebikalkulaator vidin põhineb uCalci funktsionaalsus. Kui olete oma veebisaidil teenuse maksumuse määramiseks lisanud veebikalkulaatori, saate tõhusa tööriista tellimuste kogumiseks. Kasutajatele sellised asjad meeldivad üldiselt: inimene saab tellimust kohandada ja korraga teada saada selle võimalikku maksumust. See julgustab kasutajaid ostu sooritama.

uKit tasuta online kalkulaator

Laualehed

uKit pakub täiustatud vidina PRO Tables vidinat, mis on tavapärasest alternatiivist palju funktsionaalsem ning võimaldab tabeleid luua ja peenhäälestada, näidates / peites piire / päiseid, ühendades / kopeerides lahtrid, valides tabeli elementide jaoks kohandatud värvid, kohandades väljade suurused jne. Veelgi enam, võite valida ka eelistatud lahtri tüübi – kas tavaline või stiilinupp. Nüüd on teie peamiste nuppude parameetrite konfigureerimine ja selle vaate seadistamine, kohandades kujundust, suurust ja muid saadaolevaid konfiguratsioone.

Ükskõik, kas peate tabeleid lisama ja muutma, suhtlusvõrgustike või populaarsete sõnumitoojate eelvaatepilte seadistama, aitab täiustatud tabeli vidin seda hõlpsalt teha. See kiirendab ka kogu uKiti jõudlust. Vidinaga töötamine on sama lihtne ja kiire kui tavaliste Google’i või Exceli arvutustabelite kasutamine. Kui olete seda juba varem teinud, saate protsessi mõne minutiga kapteniks.

Fondid

uKiti redigeerija võimaldab veebisaidil fontide paari seadistada ja üleslaaditud pilte kärpida. Kasutaja saab käsitsi valida 2 fonti (pealkirja ja ülejäänud teksti jaoks) ja määrake üksikasjalikult nende kuvamise valikud (ridadevahe, suurus, fondi tüüp, tähtede vahe). Need seaded on saadaval jaotises Kujundus.

Miks on lubatud kasutada ainult 2 fonti?? Pole saladus, et erinevalt kujundatud tähtede segu rikub kogu veebisaidi mulje. Niisiis aitab see piirang kaasa korraliku tulemuse saavutamisele – ükskõik, mida te valite, näeb see kena välja. Ärge lihtsalt kasutage seadete liugurit liialt, lohistades seda lõppasenditesse. Sellise tööriista abil saate veebisaidi kujundust mõne hiireklõpsuga täiustada – fondid mõjutavad märkimisväärselt lehtede loodud muljet.

Pildid ja video

Võimalus pilte kärpida, kui lisate need näiteks galeriisse või liugurile, võimaldab kuvada vajalikku elementi, vältides vesimärke ja muid tarbetuid detaile. See on väike, kuid üsna kasulik funktsioon. Teie veebisaidi graafika muutub sellega muljetavaldavamaks.

Integreeritud vidin “Video” meeldib ka paljudele kasutajatele. Selle abil saate lisada videolinki, seada automaatse kuva režiimi, sarnaste videote kuvamist lõpus, video pealkirja esitust ja mängija juhtpaneeli. Neid funktsioone saab aktiveerida / desaktiveerida vaid mõne hiireklõpsuga, kasutades vidinate seadetes olevaid liugureid.

UKiti abil saate seadistada kõigi taustplokkide jaoks videotausta. Selleks pole vaja installida kolmandate osapoolte skripte ega keerulist koodintegratsiooni – kõik saavad ülesandega hakkama mõne minutiga. Mõne hiireklõpsuga piisab, et muuta oma veebileht meelelahutuslikumaks, interaktiivsemaks ja dünaamilisemaks. Video taust kuvatakse erksalt infoplokkide taga, meelitades sellega kasutaja tähelepanu vajalikule sisule.

Video tausta seadistamiseks peate lihtsalt avama blokeerimise seadetes saadaoleva vahekaardi Taust, lisage link teie kasutatavast videoallikast (kas YouTube või Vimeo) ja konfigureerige peamised kuvaparameetrid (ülekate, intensiivsus, joondamine, suum, video taasesituse kiirus, efektid jne.).

Kinnitusplokid

Funktsioon võimaldab valida ja kinnitada sisuplokke teatud veebisaidi kohal lehe ülaosas või allosas. Funktsiooni saate rakendada kõigil teie veebisaidil saadaval olevatel plokkidel, välja arvatud jalus ja päis. Plokkide kinnitamise protsess on lihtne ja piisavalt hõlbus, et kasutajad saaksid mitmekesise veebidisaini teadmise lõpule viia. Pidage siiski meeles, et te ei tohiks plokki kinnitada, kui selle mõõtmed ületavad ekraani kogukõrgust või kui teie veebisaidil on kindel menüü, mis liigub lehe kerimisel allapoole. Vastasel juhul võib see mõjutada kasutaja sirvimiskogemust negatiivselt.

Ikooni animatsioonid

uKit võimaldab nüüd kasutada animatsiooniefektide komplektiga kaasasolevat vidina ikooni ahvatlevama veebisaidi esitluse jaoks. Kokkuvõttes on süsteemiarendajad lisanud 4 uut animatsiooniefekti, mida saate oma veebilehe ikoonidele valida ja rakendada. Igal efektil on omakorda sätete loend, mis võimaldavad teil oma veebisaidi vaatega katsetada. Kui selline vajadus on olemas, saate loovuse väljendamiseks ja klientide seotuse suurendamiseks valida ühele ikoonile korraga mitu efekti. Animatsiooni kiirust ja kuvamisvalikuid võib teie veebikujunduse vajadustest lähtuvalt eraldi reguleerida.

Kasulikud vidinad

“Ajatelg” ja “Sammud” on huvitavate konkreetsete uKiti vidinate parimad näidised. Need aitavad kuvada teavet mis tahes toimingute jada kohta kõige soodsamas valguses, olgu see siis sündmuste ajakava, teatud tulemuse saavutamiseks vajalikud sammud, sündmuse plakat jne..

uKit Steps-vidin

Vidinate erinevus on sisu orientatsioonis, mis võib olla kas vertikaalne või horisontaalne. Seadistused võimaldavad valida ikooni kujunduse, et tähistada samme, jagajaid, allkirju jne. Need elemendid näevad ettevõtte veebisaitidel üsna loomulikud, mis on väga oluline, kuna enamik inimesi hindab kvaliteetset infograafikat.

Ka veebisaidi koostaja on selle värskendanud Suhtlusvõrkude vidin laiendades seda uute trendikate teenuste komplektiga, sealhulgas WhatsApp, Telegram, Viber ja palju muud. Need rakendused on kasulikud enamikule kasutajatele, kes peavad oma veebisaitide loomisel täpsustama linke nendele tuntud sõnumitoojatele ja sotsiaalmeediasüsteemidele..

SendPulse’i integreerimine

uKit on teatanud integratsioonist SendPulse’iga. Populaarsele vidinale on nüüd juurdepääs kõigile, kes soovivad veebisaidi külastajatele mugavaid veebisõnumiteateid lisada ja kohandada vaid mõne hiireklõpsuga. Vidina SendPulse ühendamine on lihtne ja kiire. Lihtsalt jõudke armatuurlauale, valige vastav element ja lubage oma tõukemärguanded. Kogu protsess võtab vähem kui minut.

Hosting

Piiramatu failisalvestusruum ja kasutajafotode automaatne optimeerimine on teenuse märkimisväärsed eelised. Pole palju algajaid, kes mõistaksid piltide tihendamise olulisust, mida kasutatakse veebisaidil. Kõik peegiserverist pärit 6 MB fotod hävitavad lihtsalt nende postitatud veebilehtede jõudluse.

Veebisaidi laadimiskiirus on otsimootorite jaoks oluline positsioneerimistegur. See tähendab, et aeglaselt laadivatel veebisaitidel on halvemad otsingumootori tulemused võrreldes kiirema laadimisega, isegi kui ülejäänud omadused jäävad samaks. Pildid on aga kõige suuremahulised veebilehe elemendid ja hõlmavad suuremat veebilehtede megabite mahtu.

Kui tegemist on uKitiga, teeb süsteem Progressive JPEG ja Progressive PNG algoritmide abil mitu fotot kohe pärast nende üleslaadimist.. Koopiad on erineva suurusega, et need vastaksid alglaadimiste veergudele, mida saab alla laadida erinevates mõõtmetes ja erinevates seadmetes. See tähendab, et süsteem optimeerib pildid automaatselt, mis võib märkimisväärselt suurendada veebilehtede laadimist. Nii lahendatakse tänapäeval üks kõige levinumaid probleeme, millega uustulnukad silmitsi seisavad. Veebisait töötab kiiresti, olenemata teie kaamera võimsusest.

Edendamine

uKiti veebisaidi reklaamimise võimalused realiseeritakse huvitaval viisil. Armatuurlaua käivitamisega saate üle vaadata süsteemisoovitused projektide otsimootori efektiivseks optimeerimiseks. Algajad hindavad sellist abi.

uKit SEO - uKit veebisaidi koostaja

SEO on siin suurepärane: võite täita iga veebilehe metasildid. Google Analyticsi sünkroonimine aitab statistikat jälgida ja edendamisstrateegiat tõhusalt hallata. Valikuvõimalus oma organisatsiooni lisamiseks Google Mapsi aitab kaasa ka otsingumootorite reklaamimisele ja kasutajate suhtumisele.

uKit võimaldab ka 404-lehte kohandada vastavalt teie vajadustele. Siin saate teha näiteks ainulaadse tekstisõnumi või pildi lisamise, mis tutvustab teie brändi identiteeti. Kohandamisprotsessi lihtsustamiseks võite kasutada ühte kolmest saadaolevast disainerite valmistatud mallist. See valik on jaotises Lehed / teenus.

Hooldusriistad

Võimalus aktiveerida nägemispuudega inimeste veebisaidi versioon ühe klõpsuga on veel üks teenuse olulisemaid külgi. Selle valiku leiate jaotisest „Kujundus“. See töötab hästi nende kasutajate jaoks, kes seda vajavad looge hariduslik veebisait (kool, ülikool jne.) või mõne muu valitsusasutuse projekti. Seda tüüpi veebisaitidele kehtivad konkreetsed juriidilised nõuded: nad peavad nägemispuudega kasutajatele pakkuma spetsiaalseid versioone. uKit võimaldab seda hõlpsalt teha: teie veebisaidi külastajad saavad veebisaidi päise alt leitud paneelil valida fondi, värviskeemi ja pildi kuvamise valikud.

On ka muid uKiti funktsioone, millest saate teile rõõmu tunda. Näiteks saate luua oma huvitava ja ahvatleva 404 veebilehe kujunduse (“Lehed” / “Teenused”), aktiveerige kerimisel ploki animatsioon (peamine sisu kuva kerimise ajal) või installige palju kaardimärke (kuni 10), kui teie ettevõttel on filiaalid muudes asukohtades. Erinevatel veebisaidi lehtedel on lihtsam sarnaste plokkide kujundamist kiirendada, kopeerides ja lisades jaotisse „Lemmik”, et neile kiirelt juurde pääseda. Nii see töötab: valite lihtsalt ploki, klõpsate selle parameetrite ikoonil oleval noolel ja valite seejärel veebilehe, kuhu see tuleks paigutada. See selleks!

Hüpikaken

On veel üks kasulik funktsioon, mida uKit pakub: see on võimalus seadistada hüpikakende kuvamise viis. Peaksite avama menüü „Pages” ja valima punkti „Pop-Up Window”. Hüpikaknad võivad ilmneda kohe pärast nupule klõpsamist, ajastamise ajakava järgi, kerimisel (kohe pärast 75% kerimise lõpetamist) või lehe sulgemisel. Hüpikakna sisule saate lisada eripakkumisi, reklaame või muid elemente.

CRM-i integreerimine

uKit kiitleb ka AmoCRM-i integreerimist, mille leiate armatuurlaua valikute põhitasemest. AmoCRM on lihtne ja intuitiivne potentsiaalsete klientide ja tehingute raamatupidamise süsteem, mis aitab teie müüki kontrollida ja suurendada. Andmete sünkroonimise käivitamiseks vajate kontot, mis registreeritakse teenuse ametlikul veebisaidil. CRM-i seadistamine aitab korraldada tõhusamaid reklaamikampaaniaid.

uKit SSL CRM-i integreerimine

Süsteem kogub andmeid iga kliendi kohta (nimi, aadress, e-post, telefon), saates oma e-posti aadressile teatisi uute sündmuste kohta. See on sünkroonitud hüpikakende vormide, tagasihelistamisvormide ja veebipoe vidina vormidega. Statistikat saate vaadata e-posti teel või otse AmoCRM-i juhtpaneelil. See valik on eriti kasulik uKiti abil ehitatud veebipoodide omanikele.

Ärikliendid hindavad võimalust lisada ettevõtte e-kiri otse armatuurlauale. Peate lihtsalt domeeni veebisaidiga ühendama. Kohe pärast seda on teil võimalus registreerida e-kiri, mis näeb välja nagu “nimeta @ oma domeen”. See on üsna tore ja lihtne.

Domeenid

Räägime natuke domeenidest. Tasuta alamdomeen nagu youwebsite.ukit [punkt] mind määratakse alguses teie äsja registreeritud veebisaidile. See töötab hästi ka prooviperioodil, kui süsteemi uurite / katsetate. On ütlematagi selge, et peate seda hiljem muutma, kui otsustate jätkata uKiti kasutamist ja kujundada sellega veebisait.

Kohe pärast „Premium” plaani tellimist saate ühendada mis tahes soovitud domeeni või osta uue domeeni veebisaidi koostaja liidese kaudu (igas eelistatud tsoonis). Selleks on vaja juhtpaneelil paar klõpsu. Pärast tellimuse esitamist muutub domeen umbes 15 minutiga.

SSL turvalisus

Samuti saate SSL-sertifikaadi oma domeeniga tasuta ühendada. HTTPS-i ühendamiseks peate lihtsalt juurde pääsema armatuurlauale, valima loendist vastava vidina ja domeeninime. Umbes poole tunni pärast saate teate protsessi eduka lõpuleviimise kohta. Üldiselt klõpsate 2 nuppu ja teie veebisait töötab turvalise HTTPS-protokolli peal ilma täiendavate rahaliste investeeringuteta!

SSL on algselt kohustuslik veebisaitidel, mis võtavad vastu veebimakseid. Näiteks Google tähistab juba ilma selle sertifikaadita veebisaite ebaturvalistena. Turvalise HTTPS-protokolli kättesaadavus mõjutab ka veebisaidi otsingumootori paremusjärjestust ja klientide usalduse määra. Igatahes on sertifikaadi kasutamine parem kui ilma selleta veebisaidi käitamine. Veelgi enam, see on tasuta – siin pole midagi mõelda. Kasutage seda lihtsalt!

Ajutine juurdepääs veebisaidi haldusele

uKit võimaldab anda ajutise juurdepääsu teie veebisaidile kõigile, kes võivad selle haldamisse kaasata. Funktsiooni kasutades saab õiguste valdaja redigeerida / värskendada veebisaidi kujundust, lisada / eemaldada lehti ja vidinaid, pääseda juurde Google Analyticsile veebisaidi statistika sirvimiseks, SEO parameetrite konfigureerimiseks. Inimesed, kellega olete ajutist juurdepääsu veebisaidile jaganud, ei pääse sellistele õigustele nagu arveldusajaloo vaatamine ja maksehaldus.

Mis on oluline, süsteem loob automaatselt veebisaidi varukoopia kohe, kui annate ajutise juurdepääsu. Kolmanda osapoole kasutaja ei saa seda kustutada. Kui veebisaidi haldamise ajal midagi juhtub, saab omanik taastada veebisaidi esialgse versiooni. Samuti on igal ajal võimalik juurdepääsuõigusi tühistada. Ajutise juurdepääsu maksimaalne kestus on 999 päeva.

uKiti funktsioonikomplekt võimaldab kogenematutel kasutajatel tõhusaid veebisaite käivitada (ja see ei ole reklaamlause). Siin pole üldse midagi kahelda.

Kujundus & Mallid

Ka uKiti disaini kohandamise võimalused on üsna ulatuslikud. Veebisaidi koostaja võimaldab valida mitme disainilahenduse hulgast, millel on kaasaegne ja stiilne välimus. Teie ülesandeks on valida teema, mis teile kõige rohkem meeldib, ja anda sellele ainulaadne veetlus. Mida peaksite teadma, on see, et uKiti mallid erinevad mitte ainult päise värviskeemide ja piltide, vaid ka nende struktuuri ja kujunduslike lähenemisviiside poolest.

Lehe mallid

Šablooni kvaliteet ja mitmekülgsus on see, mida kasutajad uKiti uurides kõigepealt tähele panevad. Kõik mallid on jagatud 40 teemaks ja nišiks, mis sisaldavad üle 500 tundliku teema, mis vastavad mis tahes maitsele. Iga teema kujundus pole lõplik. Saate valmisplokke ümber korraldada, neid luua ja kustutada, liugpilte, mis tahes elementide värve, fonte, menüüjärjestust jne muuta. Vajadusel saate muuta valitud malli mõneks muuks.

uKit pakub kasutajatele paindlikku ja kvaliteetset materjali. Olles sellega töötanud, võite lõpuks saada hämmastava veebisaidi kõigi nõutavate funktsioonidega (vt päris uKiti veebisaidi näited). Veebi kujundamise protsessi lihtsustamiseks on soovitav valida niššimall. See võib nii olla fotograafia, ehitus, õigus, kaubatransport, turism, rahandus, haridus (see on hiljuti lisatud mallikategooria) ja veel. See on kindel viis sobiva veebisaidi struktuuri ja demosisu saamiseks. Sisu redigeerides saate vähem kui 20 minutiga kujundada poole veebisaidist, kohandades plokkide ja vidinate tausta, värvi ja võib-olla ka vaikeseadet.

uKit tasuta mallid

Soovi korral saate malli veebikujunduse käigus muuta. Pole tähtis, millisesse kategooriasse uus mall viitab, see tuleb koos algselt valitud proovi demo-sisuga. See on mugav, kuna te ei saa oma veebisaidi teemas midagi rikkuda, isegi kui rakendate fotograafia veebisaidile ehitusmalli. See on ka täiendav põhjus, miks valida kujundus oma kategooriast.

Süsteemi teine ​​esiletõst on malli reageerimine – teemad on paindlikud ja neid saab automaatselt kohandada mis tahes nutitelefoni, tahvelarvuti või sülearvuti ekraaniga. “Sandwich” menüüd näevad suurepärased välja kõigil ekraanidel, plokid muudavad paindlikult nende suurust.

Kujunduse sügav kohandamine

UKiti mallide kohandamiseks pole olulisi võimalusi, kuna need kõik näevad oma struktuuri ja paigutuse osas üsna sarnased. Selle põhjuseks on asjaolu, et süsteem on enamasti orienteeritud algajate vajadustele, kellel sageli puuduvad isegi põhiteadmised veebidisaini kohta ja kodeerimisoskus. Mitmekesisuse ja kohandatavuse blokeerimine annab igale mallile isikupärase ilme.

Kui tegemist on disaini sügava kohandamisega, võite siiski alustada iga ploki jaoks saadaolevate taustasätetega. Mis on muljetavaldav, saate taustaks valida ja integreerida isegi Google’i / Bingi kaardi. Ülekatte ja läbipaistmatuse sätted võimaldavad kaardi seadistada kogu veebisaidi kujunduse osas nii, et see oleks loetav ja selge.

Ilmselt võite soovitud ploki tausta loomiseks kasutada ka tavalisi pilte. uKit võimaldab aktiveerida taustal parallaksi efekti, et anda teie veebisaidile peen välimus. Pidage meeles, et siin antakse vaikimisi juurdepääs Depositphotos. Lisaks saate iga bloki struktuuri seadistada, klõpsates vastavat nuppu veebisaidi ülanurgas. Siin saate teha ekraani laiuse valimise vastavalt esitatud sisule, reguleerida eraldi elementide joondamise parameetreid ja valida kõige sobivam ploki tüüp.

Adaptiivne saidi vaade

Kasutajate mobiilse sirvimise kogemuse täiustamiseks võimaldab uKit mobiil- ja tahvelarvutite veebisaidi ilmet täpsustada. Saate varjata blokke, mida te ei soovi mobiilirežiimis kuvada, muuta vidinate veergude arvu ja blokeerida tausta. Samuti on vidinate positsioone võimalik konfigureerida nii, et need jagatakse tahvelarvutites vaadatuna kaheks veeruks.

Pidage meeles, et mobiilse veebisaidi versioon sünkroonitakse automaatselt töölaua saidi esialgse väljanägemisega. Blokeeri taustlaua töölaua sätted kaotavad sünkroonimise mobiiliversiooniga kohe, kui lubate funktsioonid, mis on spetsiifilised ainult mobiili sirvimiseks.

Klienditugi

uKiti klienditoe võimalused on piisavalt mitmekülgsed, et tulla toime enamiku süsteemikasutajate vajadustega. Mis iganes teil süsteemi uurimise ja valdamisega silmitsi seisab, saate valida järgmiste tugilahenduste hulgast:

 • Võimas teadmistebaas – see on ülitähtis sihtkoht kõigile kasutajatele, kellel on süsteemiga töötades probleeme veebidisaini või veebisaidi haldamisega. uKit pakub kümneid kõige levinumaid küsimusi ja vastuseid, mis on kasutajaotsimise lihtsustamiseks jaotatud teemade kaupa. Siit saate ka lugeda informatiivseid artikleid, mis käsitlevad kõige sagedamini kasutajaid huvitavaid teemasid;
 • Skype ja e-post – kui teil ei õnnestu teadmistebaasis leida vastuseid oma süsteemiga seotud küsimustele, võtke aega ja võtke ühendust uKiti ekspertidega Skype’i kaudu või e-posti teel, kasutades ametlikul veebisaidil tagasiside vormi;
 • Blogi – võite vaadata ka ametlik uKiti ajaveeb sirvida veebisaitide arendamise artikleid, mis aitavad teil olla kursis tänapäevaste tööstustrendidega;
 • Reaalajas vestlus – uKiti reaalajas vestluse tugi on saadaval ööpäevaringselt, et pakkuda süsteemi abonentidele iga kord, kui neil ilmnevad probleemid projekti arendamisel, haldamisel või edasisel reklaamimisel, õigeaegset abi..

Nagu näete, on uKiti kasutajatel mitu tugiteenuse valikut. Kõik sõltub nende ees seisva probleemi keerukusest ja nende teadlikkusest veebidisaini kohta.

Plaanid & Hinnakujundus: kui palju maksab uKit?

Hinnapoliitika osas on süsteemil palju pakkuda – tasulised plaanid on siin väga taskukohased. 3, 6 kuud või 1-2 aastat korraga makstes pakutakse teile lisaks kena allahindlust – vastavalt -5%, -10%, -20% ja 30%. Seega, mida pikem on tellimuse kestus, seda suurem on allahindlus. Muide, süsteem pakub lisaks allahindlusi neile kasutajatele, kes haldavad mitut veebisaiti korraga ühe oma plaaniga.

Praegu on uKitil 4 tasulist tellimust:

uKit hinnakujundus

 • “Minimaalne” (5 dollarit kuus) – pakub kõiki vajalikke tööriistu ja funktsioone, mida saate kasutada suurepärase veebisaidi käivitamiseks. Plaan sisaldab kohandatud domeeninime ühendamise võimalust, piiramatut arvu lehti, külastajaid ja kettaruumi, piiramatut SMS-teavitust, ööpäevaringset tuge, tasuta hostimist, varundamise võimalust ja üle 200 professionaalse kujunduse.
 • “Basic” (10 dollarit kuus) – võimaldab täiustatud statistikat ja piiramatut juurdepääsu lisatasu mallidele. Lisaks minimaalplaani pakutavatele funktsioonidele pakub Basic tellimus reaalajas vestluse tuge, süsteemi autoriõiguse puudumist, võimsaid statistikajälgimisriistu, Google Analyticsi eesmärke ja juurdepääsu premium-kujundusele. See on teie ettevõtte jaoks parim valik!
 • E-kaubandus (12 dollarit) – võimaldab luua veebipoe, millel on integreeritud ostukorv ja mitmed kassasuvandid. Kava pakub tasuta 14-päevast prooviversiooni ja ka mitut ühesugust niššipõhist funktsiooni. Nende hulka kuuluvad mitmekülgsed saatmis- ja maksevõimalused, ostukorviseaded, valuuta valimine, veebimaksete aktsepteerimine (PayPal, Wallet One jne.).
 • “Pro” (15 dollarit) – paljastab professionaalidele palju lisakoode ja loovaid eeliseid, näiteks kohandatud koodi integreerimine või kohandatud värviskeemi rakendus. Ka siin on saadaval e-kaubanduse funktsioonid

Veebisaidi koostajal pole täiesti tasuta võimalust, kuid sellega kaasneb 14-päevane tasuta prooviversioon, mis annab piiramatu juurdepääsu funktsioonidele, mis sisalduvad miinimumplaanis. Niipea kui prooviversioon aegub, hoitakse teie veebisaiti süsteemiserverites ühe aasta jooksul. Selle aja jooksul saate uuendada plaani, mis sobib kõige paremini teie vajadustega, ja seejärel avaldada veebisaidi igal ajal.

Peale selle on uKitil pakkumine, mis hõlmab kõigi ettevõtete praegust soovi omada veebisaiti. Kui vajate professionaalsemat ettevõtte veebisaiti, kuid teil pole aega ega soovi selle arendamisega ise tegeleda, võite tellida süsteemi arendajatelt võtmed kätte valmis projekti 100 dollari eest. See on väga proovitav pakkumine inimestele, kes on hõivatud oma äriülesannete täitmise ja kasumi teenimisega.

uKit ülevaate järeldus

uKit on kahtlemata väikeettevõtete parim veebisaitide ehitaja. Süsteem sisaldab funktsioonide komplekti, mis on vajalik ettevõtete veebisaitide, isiklike reklaamisaitide, portfellide, väikeste veebipoodide või ahvatlevate maandumislehtede loomiseks. Teenus on võitnud paljude fännide usalduse, kellest suurema osa moodustavad noored ettevõtjad ja kogenud ettevõtete omanikud, kes soovivad laiendada oma äri veebis. Saame uKiti veebisaitidega nüüd sagedamini kokku puutuda ja seal on palju korralikke proove.

Arvestades veebisaidi koostaja peamist ärifookust ja selle mugavalt korraldatud funktsioonide komplekti, on uKit kindlasti oma raha väärt. Süsteem pakub sageli soodsaid allahindlusi kuni 50%. Arendajad pakuvad neid peaaegu kõigil pühadel. Selle tulemusel saate platvormi kasutada minimaalsete kuludega.

Projekti tugev külg on pidev arendamine, uute tehnoloogiate juurutamine, integreerimine kasulike teenustega. Alates tänasest laiendab ta aktiivselt uue funktsioonide komplekti. Vaadake lihtsalt pilku Facebooki lehtede teisendamise võimalus uKiti veebisaitidele. Kui hakkate selle teenusega tegelema, saate umbes aasta jooksul kasutada veelgi muljetavaldavamaid võimalusi. Süsteemiarendajate selline tähelepanu projektile on klientidele tõsine eelis. Teie veebisait areneb edasi. Ja nii saab ka teie äri.

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me