Tictail ülevaade

Tictail – on süsteem, mida tuntakse tasuta e-kaubanduse veebisaidi ehitajana, mille peakontor asub Rootsis Stockholmis. 2012. aastal turule tulnud ettevõte saavutas kiiresti populaarsuse kasutajatel, kes on valmis ehitama visuaalselt atraktiivseid ja funktsionaalseid veebipoode. Veebiteenuse põhieesmärk oli aidata kõigil, kellel on suurepärane toode, seda hõlpsalt veebis müüa.


Hiljuti on ettevõttest saanud osa maailmas tuntud e-kaubanduse tarkvarast – Shopify ja seega ei saa seda enam pidada iseseisvaks tooteks. Siiski on siiski mõistlik visandada peamised Tictaili funktsioonid, mis tal 2018. aasta lõpus olid. See teave võib olla kasulik nii e-kaubanduse veebisaitide arendamisega seotud kasutajatele kui ka neile, kes on huvitatud veebisaidi koostajatest ja veebidisainist üldiselt . Alustame nüüd.

1. Kasutuslihtsus

Tictail-liides on üks lihtsamaid, mille leiate sealt. Siin on lihtsalt võimatu midagi omavahel segada – nii intuitiivne ja arusaadav see on. Mida peate tegema, on:

 • esitage oma veebipoe nimi ja kirjeldus;
 • valige riik, kus soovite oma tooteid müüa;
 • ühendage sotsiaalvõrgustiku kontod (kui neid on);
 • hakake oma tooteid lisama.

Kui olete teenuse kasutamiseks registreerunud, pakutakse teile võimalust seadistada oma veebipood sellisesse tasuta alamdomeeni nagu nt mystore.tictail-dot-com, kuid teil on ka võimalus valida domeen või kasutada seda, mida pakub kolmanda osapoole domeeni pakkuja. Seda saab teha süsteemi armatuurlaual.

Tictail Marketplace'i ees

Sisu üleslaadimise ja sätete konfigureerimise osas on kõik intuitiivne. Kujunduses muudatuste tegemisel lähevad asjad aga keeruliseks. Teema muutmiseks peate HTML-i ja CSS-i abil oma käed määrima.

Erinevalt Wixist või Weeblyst, Tictail ei paku visuaalset viisi teie saidi kujunduse muutmiseks. See ei toeta lohistamist. Kui te ei tea ühtegi HTML / CSS-i, kuid soovite oma poodi kohandada, soovitab Tictail teil: küsige abi Tictaili teistelt kasutajatelt; küsige kelleltki oma isiklikus võrgus; palgata veebiarendaja või isegi õppida, kuidas seda ise teha. Tictaili kasutamiseks peate olema paindlik.

2. Omadused & Paindlikkus

Tictail on suunatud e-kaubanduse veebisaitide loomisele, seega pakub selle funktsioonide komplekt korralikku valikut kaubandusele mõeldud rakendusi ja seadeid. Üldiselt teeb see kõikvõimalikke asju, mida eeldate e-poe veebisaidi koostajalt: laadige tooteid üles ja looge tootegaleriid, seadistage erinevaid makseviise, sealhulgas Stripe ja PayPal, hallake oma laoseisu, kohandage saatmisvalikuid ja palju muud.

Müügi alustamiseks pole teil vaja isegi PayPali kontot. Pärast esimest müüki Tictaili saidi kaudu saadab PayPal teile aktiveerimise ajal määratud e-posti teel juhised konto loomise ja raha nõudmise kohta.

Tictail Custom Shopi toimetaja

Üldiselt võib funktsioonide komplekti jagada kaheks osaks: tasuta põhiosa ja rakendused. Põhifunktsioonide komplekt on saadaval tasuta ja sellest piisab, kui alustada ja hallata toredat veebipoodi. Kui soovite oma platvormile pakkuda täiendavat jõudlust ja funktsionaalsust, peaksite siiski kaaluma mõne Tictaili rakenduste turul saadaoleva rakenduse integreerimist. Siit leiate veebipoe laadimiseks nii tasuta kui ka tasulisi rakendusi.

 • Tasuta rakenduste hulgas saate seda kasutada Klarna, Yotpo tooteülevaated, Kudobuzzi sotsiaalsed iseloomustused, Omnisend, Trükiversioon, Lihtne sotsiaalpood, Lihtsad sotsiaalreklaamid, Fortnox by Sharespine.
 • Tasulistest rakendustest rääkides saate valida Saatja (12 dollarit kuus), Toote müügilett (7,50 dollarit kuus), Soovitatavad tooted (2 dollarit kuus), Facebooki pood (8,99 dollarit kuus), Müü Facebookis (9 dollarit kuus), Reklaamiriba (4 dollarit kuus), Tootesööda eksportija (7,50 dollarit kuus), Lihtteade (5 dollarit kuus) ja veel. Lisaks annab Tictail teile kodeerimise jõu, kuid seda on hõlpsasti kasutatavas visuaalses kasutajaliideses.

Tictailil on Androidi ja iOS-i rakendused, mis võimaldavad teil mitte ainult sirvida ja otsida üle 75 000 Tictaili kaupluses, vaid ka hallata oma veebisaiti oma taskust. Pärast ühe rakenduse installimist saate uute tellimuste kohta koheseid teatisi ja saate võimaluse üles laadida uusi tooteid, vaadata statistikat ja muuta oma saidi välimust, seada konkreetselt tiitelleht, värskendada allahindlusi ja kopeerida.

Veelgi enam, veebisaidi koostaja lubab samal kontol luua mitu kauplust. On isegi võimalus seadistada üks ja sama veebipood erinevatesse asukohtadesse, suurendades sellega teie populaarsust, müügimahtu ja suurendades kliendibaasi.

Mis puutub ülejäänud funktsioonidesse, siis te ei leia neid siin palju. Nendest, mis on saadaval, piisab aga korraliku veebipoe üles ehitamiseks. Seega saate siin ühendada oma kohandatud domeeninime (lisatasu eest), lisage piiramatu arv tooteid, määrake saatmise üksikasjad, valuuta ja maksud, ühendage sotsiaalvõrgustiku kontod, saate piiramatu hulga ribalaiust, looge allahindlusi, hallake tooteid ja tellimusi jne.

3. Kujundus

Tictailil on kena moodsate e-kaubanduse mallide kollektsioon, kuid valik jätab siiski palju soovida. Süsteem ei saa kiidelda laia teemade valikuga, erinevalt tuntud e-kaubanduse veebiehitusplatvormidest. Saadaolevate mallide kujundus on aga puhas, ilus ja vajaduse korral hõlpsasti kohandatav. Kõik teemad on kavandatud kaubanduse vajadusi silmas pidades. Tänu teenuse nutikale arhitektuurile saab malle igal ajal vahetada.

Tictail mallid

Malli kohandamise osas hämmastate teid protsessi lihtsuse üle. Siin on palju ruumi toodete lisamiseks ja haldamiseks, mis on loogiliselt üles ehitatud ja korraldatud standardses mugavas ruudustikuvormingus. Vastuvõtliku liidesega veebipoodi on võimalik luua, kuid see funktsioon on valikuline ja teie otsustada, kas see sisse lülitada või mitte..

Nutikad kasutajad saavad Tictaili dokumentatsiooni abil luua oma kohandatud teemasid. Leiate kõik, mida vajate tõeliselt isikupärastatud poe loomiseks: üksikasjalikud juhised teemade loomiseks, tavalise Tictaili mallistruktuuri tutvustus ja kõigi saadaolevate mallimuutujate täielik register.

4. Klienditugi

Veebisaidi koostaja pakub päris kena ja informatiivset klienditoe teenust. Siin on abikeskus ja ajaveeb, kust leiate kasulikke e-kaubandusele keskendunud artikleid. Teenuse klienditoe meeskond aitab teil veebipoega alustada ja pärast seda tõhusalt töötada.

Abikeskuses on populaarsed KKK-d. Kasutajate otsimismugavuse huvides on see jagatud osadeks Kaupluste omanike abiosakond (kogukonna juhised, seaded, turg, tooted, tellimused, saatmine, maksed, rakendused ja arveldused, kohandamine, Tictail mobiilirakendus ja turundus) ja Abi ostjatele (Tictaili kasutamine, ostja profiil, poed Tictailil, küsimuste tellimine ja tehnilised probleemid). Neid teemasid sirvides leiate vastused kõigile teile huvipakkuvatele küsimustele.

Kui teil on veel midagi, mida teil pole abikeskusest õnnestunud leida, võite kasutada otsingu võimalust. Sisestage lihtsalt oma vastus ja oodake, kuni tugimeeskond sellele vastab. Siin on olemas ka e-posti tugi ja otsevestlus, kuid klienditoe meeskonnalt vastuse saamine võib võtta veidi aega.

5. Hinnapoliitika

Õnnetuste hinnakujunduspoliitika on üks probleemidest, mis meeldib enamikule kasutajatele. Tehniliselt on platvorm tasuta. Kaasas tasuta hostimine, piiramatu arv tooteid, mida saab tasuta lisada, piiramatu ribalaius ja väljamaksetasude puudumine. Kokkuvõttes pakub Tictail kahte hinnakujunduskava. Need on:

 • Turuplats (tasuta) – sisaldab selliseid funktsioone nagu piiramatu arv tooteid, hüljatud ostukorvide taastamine, sisseehitatud e-posti turundus, automatiseeritud reklaam, sooduskoodid, täiustatud analüüs.
 • Teie kohandatud pood (9 dollarit kuus) – sisaldab kõiki ülalnimetatud funktsioone ning võimalust luua oma kohandatud pood, täpsemad kohandamisvalikud, individuaalse domeeni ühenduse võimalus, Facebooki ja Google’i jälgimine, tasuta HTTPS-sertifikaat.

Tasuta paketi kasutamisel peate oma veebisaidi toimivuse suurendamiseks siiski maksma mõne rakenduse integreerimise eest. Neid lisatakse igakuiselt ja kui otsustate, et te ei vaja neid praegu, saate iga hetk tellimuse tühistada. Peale selle peate Klarna, PayPali või Stripe’i kasutamisel maksma mõned tehingutasud. Pidage seda oma valiku tegemisel meeles.

6. Plussid ja miinused

Nagu kõigil muudel e-kaubanduse veebisaitide loojatel, on ka Tictail plusside ja miinustega, mida peaksite enne süsteemiga veebipoe käivitamist teadma. Teenuse eeliste hulgas on mõistlik mainida järgmist:

 • Lihtne ja kiire seadistamine;
 • Noteerimise tasud puuduvad (pidage siiski meeles, et komisjonitasud nii turu kaudu müümisel kui ka maksetehingute korral);
 • Kasutajasõbralik liides, mis on algajate ja veebidisaini plusside jaoks intuitiivne, lihtne ja mugav;
 • Mitme veebipoe loomise võimalus;
 • Taotluste kättesaadavus mis võivad teie veebisaidile funktsionaalsust lisada.

Kui rääkida süsteemi puudustest, siis pole neid palju, kuid need on endiselt olemas. Need on:

 • Integreeritud saatmisvõimaluste puudumine, mis aeglustab sageli tarneprotsessi (eriti hulgimüügi korral);
 • Võimetus luua tasuta korralikku veebipoodi (kui keskendute funktsionaalsusele, ei lähe te üle ilma tasulisele paketile üle viimata ega tasulisi rakendusi lisamata);
 • Veebipoodide kohandamisriistade puudumine (te ei saa siin palju muuta, isegi tasulise paketi korral);
 • Blogi puudumine, mis on käepärane tööriist iga veebipoe jaoks (kuigi blogi on võimalik integreerida muudest välistest teenustest, mis võtab sageli palju vaeva ja aega).

Kui otsite saidi lohistamist, pole Tictail see parim variant. Te ei saa oma veebisaidi jaluse päist muuta nii, nagu seda teete Weebly või Wix. Selleks peate kapoti alla saama. Tictailil on korralik funktsioonide komplekt, mis aitab teil lihtsa poe üles seada. Kuid sellega ei saa konkureerida Shopify ja Volusus mis on iseloomulikumad.

Järeldus

Fakt, et Tictail pole enam iseseisev veebisaitide looja, kuid osa Shopifyst, ei vähenda kõiki neid mitmekordseid eeliseid, mis tal varem olid. Süsteem on saavutanud kasutajate usalduse tänu oma lihtsusele, otsekohesusele ja taskukohasusele, mida lihtsalt ei saanud märkamatuks jätta. Meile meeldis ka see.

Tictail on peamiselt suunatud loomeprofessionaalidele, kes otsivad lihtsat viisi veebisaidi loomiseks ja hooldamiseks, mis maksimeerib nende kaubamärgi identiteeti. See pakkus piisavalt tööriistu, et luua korralik veebipood väikesele biz või hobi jaoks.

Tasuta hostingu, ribalaiuse ja kena malligaleriiga tagati see kõigile asjatundmatule kasutajale päris kena algus, kes soovisid luua usaldusväärse veebipõhise jaemüügi olemasolu ja õppida, kuidas seda tuleks teha. Samal ajal tulid süsteemile piirangud, mis ei võimaldanud seda kasutada suurte rahvusvaheliste veebipoodide käivitamiseks koos kõigi kellade ja viledega, mida tänapäevane e-kaubandus pakub. Loodetavasti saab Tictaili funktsionaalsus Shopify veebisaitide vääriliseks panuseks.

Alustage veebipoodi tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me