Strikingly.com ülevaade

Rabavalt – on populaarne, hõlpsasti kasutatav ja mitmetahuline veebisaitide koostaja, mis on suunatud erinevatele kasutajakategooriatele, sõltumata nende oskustest ja teadmiste tasemest. Süsteem töötab suurepäraselt üheleheliste ja standardsete veebisaitide arendamisel, mis võimaldavad kasutajatel keskenduda konkreetsetele äri- või isiklikele eesmärkidele. Süsteem ei vaja sügavat õppimiskõverat ega programmeerimisteadmisi.


2012. aastal asutatud Strikingly on algselt keskendunud mittetehnikute vajaduste rahuldamisele, kellel puudusid veebidisainioskused, kuid kes vajasid siiski omaette projekte oma teenuste või toodete usaldusväärse veebisaidi loomiseks ja nende esitlemiseks. eeliseks. Alates selle turuletoomise ajast on platvorm palju muutunud, andes teed arenenumatele tehnikatele, veebidisaini lähenemistele ja mitmekülgsetele kasutajanõuetele.

Kas olete otsustanud luua üheleheline veebisait? Kas soovite, et see oleks korraga muljetavaldav ja funktsionaalne? Miks te siis ei kavatse kasutada selleks silmatorkavalt? Liituge meiega süsteemi ülevaatamisel, et teada saada funktsioone, mis eristavad seda rahva hulgast, ja uusi võimalusi, mida see on kasutusele võtnud pärast viimast värskendust. On viimane aeg alustada!

1. Kasutuslihtsus

Kasutuslihtsus on üks hämmastavalt esiletõstetud teemasid. Lihtsus ilmneb veebi loomise igas etapis: alates registreerimisprotseduurist kuni veebisaidi lõpliku avaldamiseni. Süsteemi registreerumiseks peate lihtsalt sisestama oma eesnime, e-posti aadressi ja parooli. See selleks.

Silmatorkavalt pakub intuitiivset redigeerijat, mis muudab veebi loomise protsessi põnevaks ja lõbusaks. See on lihtne, ilus ja nauditav. Toimetaja pakub ülikiiret tuuri, et näidata kõiki süsteemi nüansse, et saaksite teada saada, kuidas selle kasutamisest kõige paremini kasu saada.

Silmatorkavalt toimetaja

Saidi käivitamine teenusega võib võtta vaid ühe tunni ja see ei nõua kodeerimise tundmist, välja arvatud juhul, kui otsustate kasutada nende täpsemat HTML / CSS-i redigeerijat, mis võimaldab profiplaani kasutajatel teha muudatusi saidi päises ja jaluses.

Kogu veebisait koosneb sektsioonidest, mida saate oma armatuurile vastavalt muuta (redigeerida, lisada või kustutada vajalikke) otse armatuurlaual. Siin on ka alad Stiilid ja Seadistused. Esimene võimaldab teil valida ja muuta oma veebisaidi stiili või muuta valitud malli igal veebidisaini protsessi etapil.

Seadete jaotis omakorda võimaldab teil konfigureerida oma veebisaidi URL-i, domeeninime, valida veebisaidi kategooriat, muuta päist ja jalust, vaadata ja seadistada analüütikat ning teha muid vajalikke toiminguid. Üks hiljutisi funktsioone on küljenduslüliti, mis annab teksti ja meediumite jaotuse jaotistes jaotusele suurema paindlikkuse. Niipea kui olete oma veebisaidi kujundamisega lõpule jõudnud, ärge unustage aktiveerida nuppu „Avalda”, et kõik muudatused oleksid kasutajale nähtavad.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

Rabavalt on nüüd üsna muljetavaldav ja rikkalik funktsioonide komplekt ning selles on kindlasti kõik, mida vajate korraliku suuremahulise veebisaidi käivitamiseks ja muutmiseks.

Saate üles laadida oma sisu, lisada kohandatud domeeni, lubada mitmesuguseid jaotisi (meediumiblokid, infokastid, kontaktvormid ja palju muud) ning teha ka saidi kujunduses väikseid muudatusi. Süsteemi loomuliku seirerakenduse abil saate lisada ka metasilte ja vaadata oma veebisaidi statistikat.

Võite alustada ka lihtsast ajaveebist ja lisada ostukorvi. Süsteemi peamised omadused hõlmavad järgmisi aspekte:

Blogimismootor

Blogi alustamiseks lisage lehele lihtsalt ajaveebi osa ja see lingib üksikute postituste lehtedele. Uue ajaveebi postituse loomisel saate sisestada mitmesuguseid tekstisiseseid meediume, sealhulgas pilte, videoid, tegevusele kutsumise nuppe, sotsiaalseid järjehoidjaid ja tsitaate.

Silmatorkavalt ajaveeb

Tänu toimetaja lohistamisfunktsioonile on sisu lihtne ümber korraldada. Blogihalduril on lihtne liides, mis võimaldab kohandada, kuidas teie postitused uues ajaveebi jaotises ilmuvad. Rabavalt lihtsal ajaveebil on ka sotsiaalne jagamine, kommenteerimismehhanism ja SEO funktsioonid.

e-kaubanduse platvorm

Lisaks oma veebisaidi ajaveebi jaotise lisamisele saate sellele lisada ka veebipoe, hallates vastavat jaotist. Lülitage see lihtsalt sisse, lisage oma tooted ja proovige erinevaid poe paigutusi, et oma poe stiili kohandada. Pärast seda seadistage oma makseviis (PayPal või Stripe) ja vaadake tellimuste haldamise juhtpaneeli.

Silmatorkavalt pood

Silmatorkavalt ei võta ostudelt tehingutasusid. Teil tuleb maksta ainult tavaline PayPal / Stripe tehingutasu. Tasuta toote alusel saate müüa ühte toodet, piiratud paketi alusel kuni 5 toodet ja Pro-kava alusel kuni 300 toodet ja VIP-kava alusel kuni 500 toodet.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Silmatorkavalt on kaasas mugav suhtlusvoo sektsioon, mida saate oma sotsiaalmeedia kontodele lisada ja nendega ühenduse luua. See annab teile äsja valminud projekti juhtimisel ja reklaamimisel tegutsemisvabaduse, meelitades sotsiaalsete võrgustike kaudu sihtrühma.

Silmatorkavalt seltskondlik

Sotsiaalmeedia integreerimise abil saate aidata oma publikul jälgida veebisaidi värskendusi, uudiseid ja eelseisvaid sündmusi. Pidage meeles, et mõned neist funktsioonidest on saadaval ainult tasuliste plaanide osas.

Veebisaidi analüüs

Funktsioon võimaldab teil oma veebisaidi statistikat vaadata ja analüüsida ning vajalikke muudatusi õigeaegselt teha. Näete teatud aja jooksul teie veebisaiti külastanud kasutajate arvu (24 tundi, viimase 7 päeva, viimase 30 päeva, viimase 90 päeva jooksul), liikluse päritolukohti, kõige sagedamini külastatud lehti, allikaid, mida kasutajad eelistavad veebisaidi (mobiil- või lauaarvuti) külastamisel toodete või kategooriate ja muude aspektide juurde, mis on veebisaidi tõhusa haldamise ja reklaamimise jaoks väga olulised.

Ulatuslikud SEO võimalused

Veebisaidi koostaja võimaldab teil täita oma veebisaidi või selle eraldi lehtede metasilte (pealkirjad, kirjeldused, märksõnad), määrata kategooria, faviconi ja veebisaidi sotsiaalse jagamise pildi, samuti pakub ta üksikasjalikku SEO kontrollnimekirja, mis annab teile vihje veebisaidi kohta millised aspektid peaksite valima veebisaidi Google’i paremusjärjestuse tõstmiseks.

Silmatorkavalt SEO

SEO valikud on saadaval armatuurlaua jaotises Seaded. Täiustatud tööriistad võimaldavad suurendada teie projekti nähtavust, võimaldades Google’i saidi verifitseerimist, märksõnade lisamist päistetekstidele, pildi ALT-siltide määramist jne..

Turundusfunktsioonid ja tööriistad

Silmatorkavalt on palju pakkuda ka turunduse osas. Alates tänasest on e-posti turundustööriist saadaval ainult Pro Plani kasutajatele ja see tähendab võimalust manustada välist MailChimp-süsteemi oma projekti.

Veebisaidi spetsiaalsetele väljadele on võimalik lisada ka kontaktlehti ja kasutajavorme, et saada ühendust oma saidi külastajatega.

Turvameetmed

Hoolivalt hoolitseb oma kasutajate turvalisuse eest, pakkudes mitmeid ohutusmeetmeid, et kaitsta valmis veebisaite kolmanda osapoole juurdepääsu eest. Veebisaidi koostaja abil saate lubada ja kasutada SSL-i (SSL) sertifikaati mis tahes kohandatud domeenil, mis võimaldab külastajatel veebisaidi sisule juurde pääseda HTTPS-protokolli kaudu.

SSL-sertifikaat antakse vaikimisi. Veelgi enam, hämmastavalt salvestab teie veebisaidi koopiad nende muutmisel automaatselt, et vajadusel varukoopiaid taastada.

Mobiili optimeerimine

Rabavalt on mobiilisõbralik: iga teema on algusest peale reageeriv. On olemas ka mobiilipõhiseid valikuid, näiteks klõpsamiseks jne. Samuti on olemas iOS-i rakendus, mis võimaldab teil oma veebisaiti värskendada ja hallata liikvel olles.

Domeeni registreerimise ja ülekandmise võimalused

Alates 2018. aasta sügisest on Strikingly võimaldanud saadaoleva domeeninime teiselt registripidajalt üle kanda. Süsteemis on võimalik hankida ka uus, hoolimata sellest, millist plaani te kavatsete kasutada (isegi kui see on tasuta tellimus). Domeeni registreerimise periood pikeneb 10 aastaks. Ametiaja lõpus saate domeeninime lukustada või olemasolevate püüdluste põhjal seda uuendada.

Silmatorkavalt domeen

Lõpuks pakub Strikingly nüüd laiemat valikut tippdomeene, näiteks .shop. Selle tulemusel võib teie veebisaidil olla köitvam ja meeldejäävam aadress, et rahva hulgast silma paista.

3. Kujundus

Teemade arv:19
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:✘ EI

Silmatorkavalt pakub praegu 29 kaunist moodsa kujundusega raamatukogu, mis on algusest peale mobiilseks vaatamiseks optimeeritud. Saate neid filtreerida, vahetades kategooriaid: äri, käivitamine, isiklik, portfell, pood ja ajaveeb.

Erinevalt paljudest teistest populaarsetest veebisaitide koostajatest on Strikingly kaasas mallide vahetaja tööriistaga, mis võimaldab teil malle uurida ja testida, kaotamata esitatud sisu. See, kui palju kordi saate malle muuta, pole piiratud. Eelvaade võimaldab teil näha oma veebisaidi väljanägemist, kui valite selle edasiseks kohandamiseks.

Oma silmatorkavale veebisaidile saate lisada kohandatud HTML-koodi, kuid see valik on saadaval ainult tasuliste versioonide korral. Selle funktsiooni ainus puudus on see, et saate sisestada ainult päise ja jaluse koodi, kuid mitte veebisaidi sisu.

Rabavalt mallid

CSS-i esialgset koodi ei saa muuta. On üsna raske öelda, kas see on tõsine puudus või mitte, kuna süsteemi kasutajad ei tea isegi seda, mis CSS tegelikult on. Muide, koodi süstimise võimalus on saadaval ka Pro Plani kasutajatele. Sama kategooria süsteemi tellijad saavad kasutada koostöövalikut. See võimaldab teil määrata kaastöötajad projekti arendamisega tegelema, mis on ka mugav ja aja kokkuhoid.

4. Klienditugi

Klienditugi on see, millega rabavalt silma paistab. Sõltumata veebisaidi koostaja näiliselt lihtsast olemusest, pakub see võimsat teadmistebaasi ulatuslike abi- ja tugiressurssidega, mida on lihtne sirvida ja navigeerida.

Algajatele on suureks abiks ka kasulik avaldamiseelne kontrollnimekiri (tõesti mugav!) Ja ideefoorum, kus saate jagada oma ettepanekuid, kuidas silmatorkavalt parandada. Sama on alustavate videoõpetustega, millega võite tugikeskuse teadmistebaasis kokku puutuda. Veebisaidi koostaja kogukonna sektsioon koosneb ajaveebist, ideefoorumist ja linnakeskuse aladest, kus on palju kasulikku teavet selle kohta, kuidas platvormi kasutamisest maksimaalselt kasu saada.

Kui teil on veel küsimusi, saate tugimeeskonnaga ühendust võtta e-posti teel. 24-tunnine vestlusabi aitab ka teie küsimusi ja vajadusi õigel ajal katta. Tugimeeskonna liikmed on alati valmis aitama teil lahendada kõiki probleeme, mis võivad teiega silmatorkavalt töötades kokku puutuda. Seega väärivad siinkohal erilist tähelepanu klienditoe võimalused.

5. Hinnapoliitika

Seal on tasuta plaan, mis võimaldab teil avaldada kena üheleheline veebisait, kasutades Strikingly alamdomeeni. Kohandatud domeeninime lisamiseks ja täpsemate redigeerimistööriistade avamiseks peate oma konto täiendama.

Siin on kolm tasulist paketti: Limited, Pro ja VIP. Nende tellimustega on kaasas riskivaba 14-päevane prooviversioon, mis võimaldab teil testida iga süsteemi pakutavaid võimalusi.

Silmatorkavalt hinnastav

Piiratud paketi maksumus on praegu 12 dollarit kuus, Pro kava maksab teile iga kuu arve esitamise korral 20 dollarit kuus, Vip – 49 dollarit kuus. Kui otsustate teha ühekordse aastamakse, saate säästa kuni 48 dollarit.

2, 5 või 10 aasta eest ühekordse maksega makstes saate vastavalt säästa kuni 144, 528 ja 1224 dollarit. Seega, mida pikem on teie tasulise tellimuse kestus, seda odavam see lõpuks on. Veelgi enam, domeeninime hind on 24,95 dollarit aastas, samas kui kohandatud e-posti aadressi hind on 25 dollarit aastas.

6. Plussid ja miinused

Ükskõik, millise veebisaidi ehitaja oma isiklikuks või äriprojektiks valite, on sellel siiski oma plussid ja miinused. Enne süsteemi lõpliku valiku tegemist peab neist olema teadlik, et teada, mida sellest ja kogu veebiarendusprotsessist oodata.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Kasutamise lihtsus;
&# x2714; Väljaspool mobiili optimeerimine;
&# x2714; Intuitiivne armatuurlaud, nutikas käivitusviisard;
&# x2714; Ulatuslik teadmistebaas ja mitmekülgne klienditugi.
✘ ühe tasulise plaani reklaamibännerite kättesaadavus;
SEO SEO optimeerimise ja turundusriistade puudumine;
Code ebapiisavad koodi redigeerimise valikud;
✘ Süsteemiga loodud üheleheliste veebisaitide piiratud rakendatavus.

7. Võrdlus võistlejatega

Sobivaima veebisaidi ehitaja valimisel on alati mõistlik seda suuremate konkurentidega võrrelda. Mis puutub rabavalt, siis on arukas võrrelda süsteemi peamisi aspekte Weebly ja Squarespace’iga, kuna mõlemad platvormid on suunatud peaaegu samale vaatajaskonnale ja pakuvad sarnaseid funktsioone.

Weebly vs silmatorkavaltRuuturuum vs silmatorkav

Kui sukelduda Strikingly vs Weebly võrdlusesse, näeme selgelt viimase süsteemi ilmseid eeliseid. See pole mitte ainult populaarsem, vaid ka täisfunktsionaalsem. Kui Strikinglyt kasutatakse peamiselt üheleheliste veebisaitide loomiseks, võimaldab Weebly teil luua ja lisada nii palju lehti, kui projekti jaoks vaja on. Süsteem on ka kõige kulutõhusam ja pakub paindlikumaid ja sügavamaid disaini kohandamise võimalusi. See pakub ka rohkem kvaliteetseid reageerivaid malle.

Rääkides Strikingly vs Squarespace võrdlusest, jääb esimene ka mõnevõrra Squarespace’i taha. Ehkki Rabavalt uhkeldab üheleheliste ajaveebide, sihtlehtede, portfellide ja väikeste veebipoodide jaoks ahvatlevam mall, on Squarespace positsioonis täisfunktsionaalse veebisaidi koostajana, mille valikud ja tööriistad võimaldavad võrrelge seda CMS-iga keskmiste ja suurte veebisaitide loomiseks loojatele ja ettevõtjatele.

Alumine joon

Kasutuslihtsus:9/10
Funktsioonid:7/10
Kujundus:7/10
Tehniline tugi:8/10
Hinnakujundus:9/10
Üldine tulemus:8/10

Silmatorkavalt on veebisaidi koostaja, mis hõlmab kasutusmugavust, mugavust ja funktsionaalsust. Enamik kasutajaid eelistab seda paljudele populaarsemad süsteemid tänu oma lihtsusele. Süsteem keskendub enamasti mittetehnoloogiale ja seega on selle funktsioonide komplekt, armatuurlaud ja liides suunatud selle konkreetse vaatajaskonna vajadustele. Süsteemi kasutamiseks pole vaja kodeerimist. Kui olete aga Pro Plan’i kasutaja ja teil on programmeerimisteadmisi, pääsete juurde CSS / HTML-i jaluse ja päise redigeerimise võimalustele.

Veebisaidi koostaja ei saa kiidelda rikkaliku veebimallide kollektsiooni üle, kuid süsteemis saadaolevad mallid on vaikimisi kohandatavad ja mobiilile reageerivad. Veelgi enam, Rabavalt uhkeldab fantastiline klienditugi, mis aitab teil lahendada mis tahes platvormiga seotud probleemi.

Veebisaitide koostaja abil saate tõhusalt käivitada ja hallata ühelehelisi veebisaite, ühendades nendega ajaveebid ja isegi veebipoed. Sellistelt veebisaitidelt pole mõtet loota suurepäraseid tulemusi, kuid need vastavad kindlasti teie eesmärkidele ja ootustele. Kokkuvõttes on Strikingly teie raha eest korralik väärtus!

Proovige rabavalt nüüd

 Alustage juba täna, see on lihtne!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me