SiteGround ülevaade

SiteGround – on sõltumatu hostiettevõte, millel on globaalsed serverilahendused. Nad väidavad, et lisaks kvaliteetsetele teenustele, taskukohaste hindadele ja funktsioonidele, mis muudavad selle hostingu pakkuja tähelepanu vääriliseks, pakutakse hästi viimistletud hostimisvõimalusi.


Platvorm annab üle 2 000 000 domeeninime kogu maailmas. Selles on andmekeskused Aasias, Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. See tõestab, et hostimine teeb kõike õigesti, käsitledes samal ajal mitmesuguseid küsimusi. 2004. aastal loodud saidil SiteGround oli ainult üks töötaja, kuid tal õnnestus kasvada populaarseks hostimispakkujaks, millel on hulgaliselt funktsioone. Vaadakem lähemalt selle pakutavaid funktsioone, et otsustada, kas see väärib valimist.

1. Plussid ja miinused

Edu võti on valida a veebimajutusteenus sõltuvalt teie projekti eesmärkidest. Peate tagama oma veebisaidi 100% veatu töö ja sujuva toimimise. Seekord uurime, kas SiteGround suudab ülesandega hakkama saada.

Saidiplatsi andmekeskused

SiteGround plussid:

 • Paindlikkus – SiteGround pakub hulgaliselt lahendusi alates jagatud Linuxi-põhine hostimine kuni pilvepõhised teenused lisaks WordPressi serverilahendustele. Kui plaanite ehitada tohutult kasvavat veebipõhist e-kaubanduse platvormi, pakub teenus ka edasimüüja serveri võimalust. Täiendavad võimalused võimaldavad jõudlust ja turvalisust suurendada tänu CloudFare’i integreerimisele.
 • Hea tööaeg – SiteGround ei kasuta kunagi valmis hostimislahendusi. Teenus tugineb täielikult omavalmistatud ettevõttesisestele lahendustele, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset hostimiskogemust. Keskmine tööaeg on 99,99%, mis on hostimistööstuse standarditega võrreldes isegi 0,05% kõrgem.
 • Rikaste funktsioonide komplekt – veebimajutusteenus pakub lisaks integreerimisvõimalustele ka hulga funktsioone. Alates piiramatust e-posti kontost ja andmebaasist kuni TASUTA SSL-i sertifitseerimise ja veebisaidi ülekandmiseni. Platvorm pakub mitut serverilahendust.
 • Laiendatud klienditugi – tundub, et SiteGround on tõeliselt keskendunud oma klientidele. Tugi on saadaval mitme kanali kaudu, sealhulgas ööpäevaringne tugi telefoni teel, reaalajas vestluse võimalus või piletipõhine süsteem. Lisaks võivad kasutajad leida teenuse teadmiste artiklitest, õpetustest jne palju tonni kasulikku teavet.

Tundub täiuslik veebimajutusteenuste pakkuja. Kas see on tõesti nii hea? Vaatame lähemalt mõnda võimalikku varjukülge.

SiteGround Cons:

 • Piiratud plaanid – Esimene väljakutse võib puhkeda, kui olete olemasolevaid plaane tutvunud. Need näevad välja pisut piiratud, kuna SiteGround ei paku palju salvestusruumi. Näiteks stardiplaan sisaldab ainult 10 GB salvestusruumi. Teisisõnu, see pole vaevalt parim mõte, kui plaanite oma veebisaidil kuus olla üle 10 000 külastaja.
 • Pole ühtegi tasuta prooviversiooni – Erinevalt teistest hostingu pakkujatest ei paku SiteGround tasuta prooviversiooni. kuid sellel on 30-päevane raha tagasi garantii.
 • Windows Serveri lahendusi pole – SiteGround esindab platvormi, mis on üles ehitatud Linuxi konteineritele. Sel põhjusel ei tohiks te loota Windowsi serveri valikutele.

Me ei kavatse kiirustada ja otsustada, kas SiteGround tasub tähelepanu pöörata või mitte. Sellel on kindlasti ka suurepäraseid omadusi, kuigi varjuküljed võivad mõne veebisaidi jaoks olla ka üliolulised. On viimane aeg sukelduda sügavamale, et platvormi võimalusi põhjalikumalt uurida.

2. Hosting funktsioonid

SiteGround pakub üsna tugevat funktsiooni, mis on karbist välja toodud. Need hõlmavad mitmesuguseid tööriistu teie veebisaidi laiendamiseks. Tehnopõhised kasutajad saavad platvormi pakutavatest võimalustest võimalikult palju kasu saada. Pidage meeles, et funktsioonide paketi saadavus sõltub valitud plaanist:

Saidiplatsi administraatori paneel

 • Tasuta veebisaidi ülekandmine 24 tunni jooksul – SiteGround transpordib teie konto eelmisest hostimisteenusest enda omale 24 tunni jooksul.
 • Tasuta veebisaitide koostaja – platvormil on oma veebisaitide koostaja, mis teeb sellest kõik-ühes lahenduse kasutajatele, kes soovivad kõike ühes kohas.
 • CDN-i integreerimine – mõned kasutajad hindavad kindlasti CloudFare CDN-iga integreerimist. Lisaks pakutakse teile tasuta PCI-vastavust.
 • Haldaja WordPress Hosting – Platvorm hoolitseb kõigi teie WordPressi pistikprogrammide ja värskenduste eest veebisaidi kiiruse, jõudluse, turvalisuse jms osas. SiteGroundil on hulgaliselt ettevõttesiseselt valmistatud vahemälupinstrumente, näiteks SuperCacher. See vastutab veebilehtede laadimise kiiruse eest.
 • Lihtsad e-poe installimised – Tänu SiteGroundile ei pea te veebisaidi toiteks installima mitut e-kaubanduse rakendust. Platvorm pakub 18 põhirakendust. Kõik, mida vajate, on valida üks, mis vastab teie vajadustele ja installida see vaid ühe klõpsuga.
 • Tasuta turbe lisandmoodulid – lisaks põhilistele turvameetmetele pakub SiteGround mõnda laiendatud funktsiooni, et hoida veebisait ohtudest eemal. Need vahendid hõlmavad IP-aadresside blokeerijaid, kiirlingi kaitset, SpamAssassin ja SpamExperts jne.

Enamik kasutajaid hindab ka seda, et SiteGround on keskendunud sellistele populaarsetele CMS-süsteemidele nagu WordPress ja Joomla.

Loe ka: Kuidas luua WordPressi veebisait algajatele.

3. Sooritus

Veebimajutusteenused näevad veebisaidi kiiruse osas üsna hästi välja. SDD platvormil on kiire serveri jõudlus, mis tagab kiire TTFB. Ettevõttel on andmekeskused, mis asuvad erinevates maailma paikades. Seda konkreetset fakti ei tohiks kunagi alahinnata, kuna kiirus võib olla väiksem, kui teie veebisaidi failid peavad läbima pikema füüsilise vahemaa.

Saidiplaani skänner

SiteGround on hea projektide jaoks, mis on suunatud eri riikide eri sihtrühmadele. Peaksime mainima ka platvormi heldeid eraldisi, mille viivad läbi uusimad veebitehnoloogiad ja tarkvara. Selle tulemuseks on 714 ms lehekülje laadimisaega, mis on kiirem, kui võrrelda enamiku hostingu pakkujate keskmist 890 ms.

Loe ka: Kuidas leida veebisaidi majutust? – üksikasjalik juhend domeenimajutaja leidmiseks.

4. Turvalisus

Nagu varem öeldud, eelistab SiteGround kasutusvalmis lahenduste asemel omaenda loodud tarkvara rakendamist. Sel põhjusel saavad veebisaitide omanikud kasutada järgmist:

 • Stabiilne saidi töö ootamatute liiklushüpete ja naelu ajal.
 • Konto eraldamise tehnoloogia klientide kaitsmiseks. Muide, platvorm oli esimene teiste hostimisteenuste hulgas, mis tutvustas seda tehnoloogiat.
 • Veebisaidi jälgimine iga 0,5 sekundi järel. SiteGround uhkeldab ennetava jälgimistehnoloogia abil, mis hoiab serveritel silma peal ja kontrollib neid iga poole sekundi tagant. Sel põhjusel on kiire tööaeg ühed peamised platvormi eelised.

Tasuta turbe lisandmoodulite loendist saate otsida täiendavaid turvameetmeid.

5. Klienditugi

Spetsiaalse tugimeeskonna omamine on hostingu pakkujate jaoks ülioluline. SiteGround pakub mitu võimalust ühenduse pidamiseks juhuks, kui teil on vaja lahendada erinevad probleemid. Need võivad olla seotud nii protsessi tehniliste külgede kui ka hinnakujundusküsimuste, konsultatsioonide jms. Kasutajad saavad tugimeeskonnaga ühendust võtta järgmisel viisil:

 • Telefon on saadaval ööpäevaringselt.
 • Piletipõhine süsteem.
 • Live Chat funktsioon.

Saidiplatsi tugi

Lisaks tohutule hulgale artiklitele, mis moodustavad platvormi teadmistebaasi, saavad kasutajad alustamiseks tugineda ka õpetustele. Näib, et probleemile lahenduse leidmisel vaevalt silmitsi seisad.

6. Hinnapoliitika

SiteGround pakub kolme peamist plaani. Platvormil pole tasuta prooviversiooni. Kuid see pakub 30-päevast raha tagasi garantii juhuks, kui otsustate veebimajutuse vahetada. Kõigepealt peate siiski maksma. Vastasel juhul ei pääse te juurde saadaolevatele funktsioonidele.

Kavad on järgmised:

Saidiplatsi hinnakujundus

 • Stardikava maksab 3,95 dollarit kuus 10 GB salvestusruumiga + olulised funktsioonid.
 • GrowBig kava maksab 5,95 dollarit kuus 20 GB salvestusruumiga + olulised ja esmaklassilised funktsioonid.
 • GoGeeki plaan maksab 11,95 dollarit kuus + olulised, esmaklassilised ja lisafunktsioonid.

SiteGround pakub oma auhinnatud pilvepõhise hostimise lahendust kasutajatele, kes otsivad täiustatud hostimisteenuseid. Pilvemajutus on hea nii väikeste kui ka keskmiste projektide jaoks ning ka keeruka ülesehitusega tohutute veebisaitide jaoks. See on ülikiire platvorm, millel on VIP tugi, serverihaldus ja plaani kohandamise võimalused, võimalus majutada kuni 8 protsessori tuuma 120GB SDD-ga. Kavad on järgmised:

Saidiplaani pilvehinnad

 • Sisenemisplaan maksab 64,00 dollarit kuus 2 protsessorituuma jaoks, millel on 40GB SDD ruumi.
 • Äriplaan maksab 96,00 dollarit kuus 3 CPU südamiku jaoks, millel on 60GB SDD ruumi.
 • Business Plussi plaan maksab 128,00 dollarit kuus 4 protsessorituuma jaoks, millel on 80 GB SDD ruumi.
 • Super Power maksab 192,00 dollarit kuus 8 CPU südamiku jaoks, millel on 120 GB SDD ruumi

Kasutajad saavad registreeruda domeeninimed samuti. Hind algab domeeni 9,95 dollarist. Palun mitte nii, et SiteGround ei paku igakuiseid hostimislahendusi. Peate ühe aasta eest ette maksma. Muidu läheb hind kõrgemaks.

Lugege ka meie SiteGround võrdlusi:
SiteGround vs Hostinger.
SiteGround vs Bluehost.

Alumine rida

SiteGround võib olla hea valik neile, kes alustavad oma veebisaidiga või otsivad võimalusi veebiesinduse suurendamiseks. Platvormil on lai valik funktsioone. Mõned neist ei ole uued, kuigi selle keskendumine suuremale CMS-le võib olla teenuse pluss.

Selles on üldiselt kõik, mida vaja võite, alates headest turvameetmetest kuni laiendatud tugimeeskonna ja moodsate tehnoloogiateni, mis tagavad hea tööaja ja kiire veebisaidi. Teisest küljest võiksite soovida rohkem vabadust nii salvestusruumi kui ka mõne odavama serverivõimaluse osas.

Alustage saidiga SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me