Simbla ülevaade

Simbla – on a pukseerige veebisaitide koostaja, mis hõlmab kasutuslihtsust ja pakub veebisaitide ja veebirakenduste arendamisel erakordset veebiehituse kogemust.


2013. aastal asutatud platvorm on silma paistnud käepärase vahendina algajatele ja veebidisaini pakkujatele, kes kavatsevad käivitada ja hallata erinevat tüüpi veebisaite. Süsteemi nišispetsialiseerumine taandub aga peamiselt reklaamveebisaitide ja üheleheliste veebilehtede loomisele.

Kasutajad, kes ei valda veebisaidi arendamist, võivad jätta oma kahtlused tahaplaanile, kuna Simbla välistab vajaduse veebisaidi koodide õppimiseks, mõistmiseks ja muutmiseks. Selle asemel kasutab see pukseerimistehnoloogiat, et lihtsustada veebidisaini protsessi kõigile. Millal siis ei tohiks teil probleeme olla projekti koostamine nullist – nii intuitiivne ja lihtne protsess on.

Kui otsite praegu veebisaidi koostajat, millel oleks hea kombinatsioon lihtsusest, funktsionaalsusest ja paindlikkusest, võiksite kaaluda Simbla kasutamist oma veebidisaini arendamiseks. Kuigi see pole turul kõige populaarsem lahendus, on sellel siiski omaduste komplekt, mis muudab selle teatud kasutajakategooriate jaoks atraktiivseks. Seega on nüüd viimane aeg süsteem üle vaadata kui üks huvitavamaid ja täisväärtuslikumaid omalaadseid eksemplare, et teada saada, kas see vastab teie vajadustele ja ootustele.

1. Kasutuslihtsus

Simbla alustamiseks ei kulu palju aega. Vaja on täita lühike veebivorm, kus teil palutakse saata oma nimi, e-posti aadress ja parool. Vahetult pärast seda saate kinnitusmeili, mille aktiveerimine suunab teid süsteemi armatuurlauale. Siin peate valima kolme suurema lahenduse vahel, mida Simbla pakub – veebisaidi koostaja, veebirakenduse koostaja ja andmebaasi koostaja.

Simbla võlur

Esimene võimalus võimaldab teil valida ühe saadaolevatest mallidest, et kohandada seda vastavalt teie vajadustele. Teine võimalus suunab teid veebirakenduse koostajale, kus saate veebisaite ja rakendusi luua veebiarenduse tööriistade abil, mida veebisaidi ehitajatel on laos. Kolmas võimalus annab omakorda juurdepääsu andmebaasi koostajale, mis on suurepärane valik veebirakenduste käivitamiseks ja projekti ühendamiseks vajaliku sisuga. Valik peaks vastavalt põhinema teie praegustel veebikujunduse vajadustel, nõuetel ja eesmärkidel.

Kuivõrd oleme peamiselt huvitatud Simbla kasutamisest veebisaidiehitajana, siis on mõistlik sellest aspektist lähemalt uurida teenuse funktsioone ja mugavust. Pärast veebisaidi koostaja valimist pakutakse teile uuesti valida üks kahest võimalusest. Esimene eeldab ühe olemasoleva eelprojekteeritud malli valimist, mida saab vastavalt teie vajadustele redigeerida ja kohandada. Teine võimalus on valida veebisaidi viisardi funktsioon, mis võimaldab teil integreeritud süsteemi viisardi abil projekti nullist alustada. Tegelikult on see üsna lihtne: teema valimise asemel sisestage lihtsalt veebisaidi nimi, vali selle tüüp (ühe- või mitmeleheline), määratlege eelistatud struktuur ja valige värviskeem. Teie veebisaidi raamistik on nüüd valmis ja saate jätkata selle sisuga täitmist.

Simbla toimetaja

Simbla lohistamisliides on puhas, intuitiivne, kasutajasõbralik, arusaadav ja hõlpsalt navigeeritav: ülaribalt saate hallata lehti, konfigureerida saidi sätteid ja lisada elemente. Ehkki ehitaja on üsna intuitiivne, soovitame tungivalt enne klikkide tegemist tutvustada kiiret tutvustavat ringkäiku – selle valmimine võtab vähem kui minut. Ringkäik näitab teile Simblas töötamise põhitõdesid ja aitab teil tulevikus palju aega ja vaeva kokku hoida. Kokkuvõtteks võib öelda, et Simblaga töötamine on üsna huvitav, mugav ja lihtne – kohe algaja vajadustest lähtuvalt!

2. Omadused & Paindlikkus

Simblat on üsna raske nimetada täisfunktsionaalse veebisaidi ehitajaks, kuid kindlasti on laos paar atraktiivset funktsiooni. Kui teil on õigus kasutada süsteemi isikliku või äriprojekti käivitamiseks, aitab nende funktsioonide teadlikkus teil neist maksimaalselt kasu saada. Vaatame kohe üle mõned süsteemi tähelepanuväärsemad esiletõstmised.

Simbla plokid

Rakenduste turg

Simbla võimaldab teil oma projekti tõhusaks juhtimiseks valida ja integreerida oma projekti palju originaalseid rakendusi. Need rakendused on enamasti tasuta, kuid need võimaldavad teie veebisaiti hallata ja juhtida ühest armatuurlaualt, mis on mugav ja tõhus. Siin on nimekiri kõige populaarsematest rakendustest, mida saate vajadusel valida ja oma projekti integreerida:

Simbla rakendused

 • Blogi – Laiend võimaldab luua ajaveebi veebilehte, lisada ja redigeerida postitusi, kohandada selle kujundust (nii tavarežiimis kui ka lähtekoodi redigeerimise kaudu) ja täitke muud mitu ülesannet. Samuti on võimalik SEO seadeid täita, et parandada oma ajaveebi positsioone otsingumootorites;
 • Simbla ajaveebi postitused

 • Tootekataloog – On olemas võimalus integreerida tootekataloog oma veebisaidile, et näidata oma tooteid / teenuseid kõige soodsamas valguses. Tootekataloog võimaldab teil veebisaidil saadaolevate toodete kirjeldusi luua ja redigeerida. See võib olla näiteks veebisaidi omaniku valmistatud käsitsi valmistatud toodete kataloog või midagi sellist. Tore oleks näha selle rakenduse edasist integreerimist e-kaubanduse funktsiooniga;
 • Uudised – süsteem võimaldab lisada ja juhtida teksti funktsiooni, mis võimaldab teil postitada uudiseid teie veebisaidi mis tahes lehel ja jaotises;
 • Simbla uudiste kleeps

 • Juhtivjuht – Simbla pakutud juhthalduri abil saate Simbla-põhise veebisaidi kaudu registreeritud juhtmeid hallata ja jälgida. Siit saate jälgida teavet oma müügivihjete, samuti nendega seotud edusammude ja oleku kohta;
 • e-kaubandus – App Market pakub praegu testimise ajal beetaversioonis pakutavat e-kaubanduse funktsiooni. Niipea kui funktsioon on aktiveeritud, saate luua veebipoode, genereerida liiklust, luua kliendibaase, müüa teie pakutavaid tooteid / teenuseid, jälgida varude loendeid ja kasutada palju muid süsteemi pakutavaid e-kaubanduse tööriistu;
 • Simbla tootekataloog

 • CRM – Nii nagu e-kaubandus, on CRM-funktsioon saadaval ka beetaversioonis. See ilmub peagi, et saaksite stiilse ja kaasaegse kasutajaliidese kaudu hallata kliendisuhteid ja müüki;
 • Saidianalüüs ja teadmistebaas – Need kaks funktsiooni on saadaval ka rakenduste turul, kuid neid pole siiani publikule tutvustatud. Süsteem kavatseb nende vabastamisest teatada lähitulevikus.

Need on rakenduste turul saadaolevad põhifunktsioonid. Paljud muud tööriistad ja rakendused on alles väljatöötamisel ja varsti ilmuvad (e – posti turundus, veebiplaanide koostamine jne.).

Rakenduse koostaja

Simbla ei tähenda ainult veebisaitide arendamist. Süsteem võimaldab käivitada ja hallata kvaliteetseid rakendusi, mida saab teie veebisaidile veelgi integreerida. Kui te pole mõnel põhjusel saadavaloleva rakenduste turu valikuga rahul, laseb süsteem integreeritud rakenduste koostaja kaudu oma rakendusi luua ja lisada. Teie loodud rakendused sünkroonitakse automaatselt süsteemi andmebaasiga, et need oleksid teie valitud veebilehel veelgi kättesaadavamad.

Andmebaaside koostaja

See suvand võimaldab luua ja hallata oma veebisaidi või veebirakenduse jaoks kliendi andmebaase. See on veebisaidi koostaja unikaalne funktsionaalsus. Kuna integreeritud süsteemi andmebaas on pilvepõhine, pole selle seadistamiseks vaja teada kodeerimise põhitõdesid. Andmebaasi koostaja töötab suurepäraselt veebirakenduste arendamisel. Kasutajad saavad oma veebisaitide vajaliku sisuga ühendamiseks rakendada seal saadaolevat teavet. Enda andmebaasi loomine ja seejärel kasutamine on väga mugav ning aitab pikas perspektiivis teie jõupingutusi ja aega kokku hoida. Veelgi enam, kogu protsess nõuab ainult ühte klõpsu, mis on ka omaette eelis.

SEO funktsioonid

Simbla SEO

Veebisaidi optimeerimise seisukohalt väärib Simbla funktsionaalsus kõrgeimat hinnet. See sisaldab automaatset veebisaidi kaardi genereerimist, võimalust lisada veebisaidi päisesse Google Analyticsi arv ja muud märkused. Kõik süsteemiga käivitatud veebisaidid on HTML5-põhised, mis tähendab, et kogu üleslaaditud sisu optimeeritakse otsimootoritele automaatselt. Lisaks saate ümbersuunamised 301 sisemistele veebisaitidele seada isegi tasuta plaanil. Samuti saate täita oma projekti metaandmeid, luua kasutajasõbralikke URL-e, sünkroonida oma veebisaidi Google Analyticsiga, et jälgida selle toimivust jne.

Integreeritud hostimine

Kõigi Simbla plaanide juurde kuulub integreeritud hostimine, mis võimaldab luua ja salvestada teie veebisaite otse süsteemi serverites, mis asuvad USA-s. See välistab vajaduse otsida kolmanda osapoole majutusteenuse pakkujat, mis lõpuks säästab teie aega ja vaeva.

3. Kujundus

Teemade arv:81
Professionaalsed mallid:&# x2714; JAH
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:✘ EI
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Simbla abil saate alustada valmis malliga või nullist. Simbla mallid on värske ja moodsa ilmega, nii et isegi kui olete profidisainer, võiksite neid inspiratsiooni saamiseks kontrollida.

Veebisaidi koostaja pakub umbes 100 malli, sealhulgas tühi. See pole eriti muljetavaldav, eriti kui võrrelda näiteks Wixiga. Kuid sellest on uustulnuka jaoks enam kui piisavalt, samas kui professionaalsed veebidisainerid ei vaja üldse kohandatud veebisaidimalle.

Malle kategooriatesse jaotada ei saa, kuid reaalajas eelvaate valiku olemasolu võimaldab mõista, kas tegemist on ühe- või mitmeleheküljelise malliga, ja valida kõige sobivam lahendus.

Rääkides malli kohandamise lihtsusest, võimaldab Simbla lisada uusi lehti ja menüüsid, kohandada veebisaidi sätteid, kasutada WebMasteri tööriistu, pääseda failihaldurisse üles meediumifailide üleslaadimiseks ja haldamiseks ning vajadusel valmis projekti jagamiseks. Need valikud on saadaval juhtpaneeli jaotises „Veebisait”. Samuti saate reguleerida kõigi veebisaidi lehtede seadeid ja eelvaadatud lehti saab uuel vahelehel eelvaatena vaadata. Need valikud on saadaval veebisaidi koostaja eraldi jaotises „Leht”.

Simbla mallid

Kokkuvõttes saate redigeerida veebisaidi päise, jaluse, kontaktjaotise, sissejuhatuse lehe, sisu ja isegi multimeediumiosa. Siin saate kokku puutuda elementidega, mida saate oma projekti integreerida, nimelt liugurid, suuremad tekstielemendid, flash-failid, galeriid, videod, ankurlingid, kaardid ja paljud muud moodulid. Need on lohistatavad elemendid, mille leiate jaotisest “Multimeedia” ja saate seejärel lisada oma veebisaidi mis tahes lehele.

Meediumipäringud on veel üks huvitav variant (veebisaidi ehitajale), mis väärib tähelepanu. Saate seadistada tahvelarvuti / mobiili ja kohandatud kokkuvarisemispunkti, samuti saate määrata menüüde kokkuvarisemispunkti väärtuse. See on mugav, kui on vaja muuta ebapopulaarsete ekraanisuuruste tundlikku paigutust.

Kõik mallid on tundlikud ja saate oma saidi mobiiltelefonide ja tahvelarvutite välimust juhtpaneelilt eelvaatena vaadata. Teie saidi automaatselt genereeritud mobiiliilmet ei saa aga kuidagi muuta.

Simblal on kaks töörežiimi: Easy ja Pro. Mõlemad režiimid pakuvad täielikku WYSIWYG-i redigeerimiselamust, kuid režiim Pro on varustatud täiustatud redigeerimisvalikutega, näiteks ruudustik, tekst, multimeedium, vormid ja muud.

Kui teate mõnda või teist kodeerimise kohta, saate kasutada Simbla täiustatud JavaScripti ja CSS-i redigeerijaid.

Peab mainima, et isiklike Java-skriptide lisamise võimalus veebisaidile pole veebisaitide loojate jaoks tavaline. See on Simbla jaoks veel üks boonus.

4. Klienditugi

Simbla on kaasas oma toega & Abikeskus, mis pakub üksikasjalikke juhiseid süsteemi kasutamiseks. Teadmistebaas hõlmab kõiki veebisaidi loomise protsessi etappe ja seal on ka otsingufiltri võimalus kasutajatele, kes soovivad abikeskust sirvides otsinguaega lühendada..

Kui te ei leia oma veebisaidi arendamise ajal oma küsimustele vastuseid, saate Zendeski abiabi hüpikakna kaudu klienditoe meeskonnaga ühendust võtta. Siit saate sisestada oma päringu või küsimuse ja oodata vastust. Kokkuvõttes on veebisaidi koostaja klienditoe teenus üsna keskpärane ja kindlasti puudub reaalajas vestluse tugi, samuti e-posti ja telefoni abi.

5. Hinnapoliitika

Võite valida tasuta plaani ja mitte kunagi sentigi maksta (tasuda saab Facebooki Like või retweti abil). Teil on siiski piiratud 300 MB ruumi ja ribalaiust ning Simbla URL-i.

Kui soovite ühendada kohandatud domeeni ja saada ka rohkem ruumi, peate otsima tasulist plaani. Salvestusruumi ja ribalaiuse järgi on eristatud neli tasulist plaani. Kõik Simbla plaanid on varustatud samade funktsioonidega.

Simbla hinnakujundus

Kokkuvõttes pakub Simbla 5 plaani:

 • Tasuta300 MB salvestusruumi ja ribalaius, Simbla domeen ja 60-päevane prooviversioon andmebaaside kirjete, andmebaasitaotluste, ajaveebivalikute, kasutaja kohandatud rakenduste, uudiste ja tootekataloogide funktsioonide jaoks.
 • Starter (72 dollarit aastas) – 1 GB salvestusruumi ja ribalaiust, 1000 andmebaasi kirjet ja 1000 andmebaasipäringut.
 • Põhiline (144 dollarit aastas) – 3 GB salvestusruumi ja ribalaiust, võimalus ühendada oma domeen, 5000 andmebaasi kirjet ja 10000 andmebaasitaotlust.
 • Täpsemad (288 dollarit aastas) – 10 GB salvestusruumi ja ribalaiust, 20000 andmebaasi kirjet ja 40000 andmebaasi päringut.
 • Pro (576 dollarit aastas) – 20 GB salvestusruumi ja ribalaiust, 50000 andmebaasi kirjet ja 100000 andmebaasi taotlust.

Pange tähele, et Simbla lingi (asub kõigi Simbla saitide jaluses) eemaldamiseks peate minema põhi- või uuema paketiga.

6. Plussid ja miinused

Simbla on üsna kena veebisaitide koostaja, kellel on oma plusside ja miinustega kõik kasutajad, enne süsteemi kasutamist, teadlikud. Kaasame nad kohe, et aidata teil õiget valikut teha.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Kasutamise lihtsus;
&# x2714; Pukseerimisredaktor;
&# x2714; Rakenduse koostaja;
&# x2714; Andmebaaside koostaja;
&# x2714; Nullist kohandatava tühja malli olemasolu.

✘ puudub reaalajas vestlus, e-posti ja telefoni tugi;
✘ Paljud funktsioonid, mida alles arendatakse;
E e-kaubanduse funktsionaalsuse puudumine jne.

Alumine joon

Simbla on DIY veebisaitide ehitaja, mida on tänu lohistamise redigeerimisvaliku, intuitiivse liidese ja mitmekülgsete disaini kohandamise parameetrite tõttu üsna lihtne kasutada. Süsteem töötab hästi igasuguste veebisaitide arendamisel ja see on hea valik nii algajatele kui ka veebidisaini ekspertidele.

Platvorm pakub piisavalt vahendeid, et teid kiiresti ja minimaalse vaevaga võrgusse saada, kuid sellel pole palju hädavajalikke funktsioone, näiteks e-kaubandus ja veebisaidi analüüsi juurdepääs. Veebisaidi looja arendajad lubavad lähitulevikus siiski tutvustada mitmeid funktsioone, kuna need on praegu väljatöötamisel.

Simbla forte on kasutusmugavus ja täpsemad redigeerimisvalikud (CSS ja JavaScripti redigeerijad, režiim Pro jne.). Süsteem pakub ka umbes sada reageerivat kujundust ja tühja teemat, mida saate nullist kohandada.

Kokkuvõttes on mul selle veebisaidi ehitaja suhtes segased tunded. Ühelt poolt on sellel mõned unikaalsed võimalused, mida te tavalisel saidiehitajal ei näe, kuid teiselt poolt on sellel palju ruumi edasiarendamiseks.

Proovige nüüd Simblat

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me