Ruutude ülevaade

Ruuturuum – on üks äratuntavamaid veebisaitide koostajaid. Väidetavalt on platvorm hea erinevat tüüpi veebisaitide jaoks. See positsioneerib tarkvara heaks võimaluseks ajaveebide, väikeste digitaalsete kaupluste ja professionaalsete portfellide jaoks. See võimaldab kasutajatel luua nägusaid veebisaite, ehkki see pole kaugeltki lihtne tööriist.


Ruuturuum on hea veebisaidi looja, kui peate oma tooteid parimal viisil lavastama. Tegelikult on see üks neist ettevõtetest, kellel on selge arusaam, kuidas oma toodet kõige soodsamas valguses esitleda, ja see on üks neist asjadest, mida kasutajad selle juures kõige rohkem hindavad. Kõik ruudupõhised veebisaidid näevad välja väga lahedad, kuigi platvormi kasutusmugavuse osas on endiselt mõned küsimused, eriti kui tegemist on redigeerimisega.

Viimastel aastatel on olnud palju kaebusi, mis viitavad asjaolule, et ruudus puuduvad mõned olulised omadused. Tundub, et uusim platvormi versioon 7 värskendus kõrvaldab peamised puudujäägid. Tarkvaraga on kaasas mõned uued funktsioonid, näiteks Cover Page Builder, ajakohastatud stiiliredaktor jne. Oleme veebisaidi koostaja uusima versiooni üle vaadanud, et saada üksikasjalik ülevaade, mis võimaldab teil otsustada, kas Ruuturuum sobib teie eesmärkidele.

1. Kasutuslihtsus

Ruuturuumi on üsna hõlpsasti kasutatav mitmekesise veebidisaini tausta ja kogemustega inimeste jaoks. Kaasas mugav, selge ja loogiliselt struktureeritud liides, mille minimalistlik disain on kõigile kasutajatele arusaadav. Süsteemi esmakordsel sisenemisel võite selle armatuurlaua pisut segadusse ajada. Oleks tore, kui see esmakordsetele kasutajatele paremini mõistetav oleks.

Pärast teenuse uuendamist on selle kasutatavust parandatud, mis muutub kohe alguses arusaadavaks. Iga kord, kui muudatusi teete, ei pea te enam saidihalduri ja eelvaate režiimi vahel vahetama. Täiustatud tekstisisese redigeerimise funktsioon muudab kõik muudatused ekraanil nähtavaks, mis vähendab veebiarenduse aega ja muudab kogu veebidisaini protsessi lihtsaks ja kaasahaaravaks.

Ruuturuumi visuaalne toimetaja

Kuna tegemist on WYSIWYG-tööriistaga, võimaldab Squarespace saavutada soovitud tulemuse palju lihtsamaks, millega olete harjunud. Üks asi jäi aga muutmata: ükskõik millised muudatused teete, need salvestatakse automaatselt ja teil pole enne nende veebisaidil avaldamist võimalust eelvaadet vaadata. See tähendab, et külastajad näevad neid muudatusi otserežiimis, mis tingib vajaduse olla kogu veebidisaini protsessis väga tähelepanelik, et vigu vältida.

Lisaks on ruut Ruum muutunud 100% WYSIWYG instrumendiks. Kuigi redigeerimisprotsess muutus kiiremaks ja lihtsamaks, on siiski üks oluline probleem. Kõik muudatused salvestatakse automaatselt ilma eelvaateta. See tähendab, et ka teie külastajad näevad muudatusi kohe. Võimalikke vigu tuleb algusest peale vältida.

Pukseerimisfunktsioon

Ehkki Squarespace positsioneerib end veebiaadresside lohistajana, pole see tegelikult 100% lohistamise tööriist. Kui proovite hiirekursori mallil oleva foto kohal hõljutada, ei juhtu midagi. Meediumifailide ja piltide üleslaadimine on võimalik ainult pärast stiiliredaktorile juurdepääsu saamist. Kui olete lõpetanud, saate oma veebisaidi vara üles laadida.

Stiiliredaktor

Stiiliredaktoriga harjumine võtab natuke aega. See pole kuigi keeruline. Tööriist võimaldab lehe kohandamiseks objekte ja sektsioone teisaldada. Lisaks saate mõne saidi elemendi suurust muuta ja ka ümber paigutada. Ainus ümberpaigutamise probleem võib ilmneda sõltuvalt teie valitud mallist. Mõni neist kaalub iga elemendi pulgaasendit, ilma et oleks võimalust neid liigutada või muuta.

Ruutaruumi stiili redigeerija

Hea uudis on see, et stiiliredaktor pakub karbist välja palju erinevaid võimalusi. Näiteks võite valida konkreetsete lehestiilide hulgast, mis võetakse automaatselt vastu ka ülejäänud lehtedele. Lehtede tüüpide valik hõlmab järgmist:

 • Kaanelehed;
 • Tootelehed;
 • Ajaveebilehed;
 • Galeriid;
 • Indekslehed;
 • Ürituste lehed.

Kui olete kindla tüübi valinud, võtavad teised sama tüüpi lehed selle automaatselt vastu. Näiteks. Tootelehte peate muutma ainult üks kord. Tootelehe sätted rakenduvad automaatselt ülejäänud teie tootelehtedele.

2. Omadused & Paindlikkus

Ruuturuum on paindlik platvorm, ehkki sellel pole nii oma rakenduste poodi kui ka kolmandate osapoolte integreerimisvõimalusi. Teisest küljest on platvormil piisavalt sisseehitatud elemente, et tulla välja toimiva veebisaidiga.

Ruuturuumi lehe redigeerija

Vidinad ja lisandmoodulid

Kasutajad hindavad hulgaliselt erinevaid lisandmooduleid. Nagu näiteks:

 • Vidinad pildi- ja fotogaleriidele;
 • Sotsiaalmeedia nupud;
 • e-kaubanduse tööriistad restoranidele ja kohvikutele.

Tarkvaral on uhke integreeritud tööriist külastajate statistika jälgimiseks. On võimalus integreerida Google Analytics või valida alternatiivina ruutmeetriarakendus.

Veebisaidi koostajal on sisseehitatud kontaktvormid, mida on lihtne kohandada ja muuta. Saate lisada vajalikud väljad või kasutada kontaktivormide koostajat, et luua oma eksklusiivsete kasutajate süüdistamise tööriistad.

e-kaubanduse funktsioonid

See funktsioon on osa igast Ruuturuumi veebisaidist, kuigi teatud piirangutega, sõltuvalt kavast. See sisaldab tasuta SSL-sertifikaati ja võimaldab kasutajatel integreerida ostukorv igale lehele, olenemata sellest, kas see on ajaveeb või digitaalpood.

Ruutkeskuse e-kaubandus

Platvorm tagab toote korraliku esinduse veebis. Võite lisada igale üksusele erinevaid pilte. Need on klõpsatavad ja pakuvad suurema detailsuse tootekirjeldusega valguskasti kaudu. Kasutajad saavad hallata tootehinda, näidates nii tavalist hinda kui ka müügiperioodi hindu. Tootelehele saate lisada ka videoid. Kuid need on saadaval jaotises „Lisateave”.

Loe ka:
Ruutkeskuse e-kaubanduse näited – tõelised veebiruumid, mille on teinud Squarespace kasutajad.

Ruuturuum võimaldab kasutajatel lisada kuni 100 erinevat üksuse variatsiooni või SKU-d. Sisestusprotseduur on üsna lihtne, kuigi aeganõudev, kuna automatiseeritud algoritmi veel pole. Lisaks reaalsele ostukorvifunktsioonile on see siiski võimeline genereerima ka SKU-sid.

Ruutruumi tootevariantide toimetaja

Maksevõimalused on üsna piiratud. Platvorm kasutab Stripe’i Visa ja Mastercard deebet- või krediitkaartidega tehtud maksete vastuvõtmiseks. Teisest küljest ei pea te tänu saatmiskulude sätetele tegelema saatekulude arvutamisega. Võite vabalt määrata kindla hinnaga maksumuse ja toote kaalu järgi määra.

Süsteem pakub mitmesuguseid lojaalsuse võimalusi. Need hõlmavad kuponkikuponge, fikseeritud ja ujuvaid protsendimäärasid, tasuta saatmiskuponge jms.

Ruuturuumi SEO

SEO võimalused näevad natuke piiratud. Nad pakuvad tegelikult tootelehtede ja ajaveebisektsioonide põhiseadeid. Erinevalt teistest veebisaitide ehitajatest kasutab Squarespace lehe SEO pealkirjana automaatselt tootenime või postituse pealkirja. Te ei saa seda hallata. Sama on teie veebisaidi pealkirjaga. Seda kuvatakse ka kõikidel lehtedel.

Veebisaidi koostaja võimaldab teie veebisaiti peita otsingumootorite eest, kui te ei soovi, et seda mingil põhjusel indekseeritakse. Mida peaksite tegema, peate lisama veebisaidile sildi “noindex”, mida soovite otsingurobotite eest peita. See ei tähenda aga, et teie veebisait ei oleks kasutajatele kättesaadav, kes soovivad seda sirvida. Märge „noindex” lisamise võimaldamiseks on kaks võimalust – seda saate teha leheseadetes või käsitsi koodi sisestamise teel. Need valikud võimaldavad teil kogu veebisaiti või selle konkreetseid lehti indekseerimise eest peita.

Blogimise funktsioon

Veebisaidi koostaja on hea võimalus ajaveebi loomiseks. See funktsioon võimaldab blogijatel majutada oma netisaateid ning lisada kasutaja lisavõimaluste saavutamiseks mõned lisafunktsioonid:

 • Luba kommentaarid ja tagasitulekud;
 • Lisage geograafilise asukoha sildid;
 • Luba RSS-voog;
 • Kasutage iTunes’i sildistamist;
 • Reblogimine ja palju muud.

Platvormil on ajaveebi importimise funktsioon, mis muudab teie WordPressi, Tumblri või mõne muu ajaveebi hõlpsaks toomise Squarespace’i platvormile.

Sotsiaalne integratsioon

Ruuturuum võimaldab sisu värskendada igal ajal, kui teil on selline vajadus, seda veelgi sotsiaalvõrgustikes jagada, sealhulgas Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp ja veel. Samuti saavad teie veebisaidi külastajad veebisaidile integreeritud nuppe Jaga ja Kinnita jagada neile huvi pakkuvat sisu.

Ruuturuumi analüüs

Veebisaidi koostaja võimaldab teil saada teavet oma külastajate käitumise ja veebisaidi toimivuse kohta otse süsteemi armatuurlaual. See on koht, kus saate vaadata aruandeid, mis pakuvad olulist teavet teie lehe vaatamiste ja külastuste, konversioonimäärade, liikluse arvu ja allikate, populaarse sisu ja muude oluliste parameetrite kohta.

Ruuturuumi analüüs

Google Mapsi manustamine

Squarespace’i abil saate manustada Google Maps oma veebisaidile, et näidata oma täpset ettevõtte asukohta. See on ka koht, kus saate edastada oma kontaktandmeid, tagasiside vormi, ettevõtte ajalugu ja muud teavet, mida peate potentsiaalsete külastajate jaoks oluliseks ja huvitavaks. Samuti saate mobiilse teabe riba abil kasutajatel kasutajatel lubada sellele teabele kiiresti juurde pääseda isegi liikvel olles.

Google Mapsi ruut

Veebikalender

Oma sihtrühma teadmiseks eelseisvatest sündmustest ja eripakkumistest saate oma veebisaidile integreerida veebikalendri. Siit saate postitada sündmuste ajakava, uudiseid, spetsiaalseid kuupäevi ja lasta kasutajatel oma veebisaidil RSVP-d saata (kui see funktsioon on lubatud). Teie lisatud sündmusi saab veelgi jagada sotsiaalmeediaprofiilides, et jõuda rohkemate kasutajateni ja teie ettevõtte teavet populariseerida.

SSL sertifikaat

Kõik Squarespace’i veebisaidid on turvaliselt kaitstud tasuta 2048-bitiste SSL-sertifikaatidega. Need takistavad kolmandate osapoolte kasutajate loata juurdepääsu teie sisule, konfidentsiaalsele teabele, maksete üksikasjadele ja muule privaatsele teabele. See on oluline veebipoodide omanike jaoks, kes on eriti huvitatud oma klientide veebiturvalisusest.

E-posti turundus

Ruuturuum pakub teile laia valikut kõikehõlmavaid turundusriistu, mis aitavad teil tõhusalt oma vaatajaskonnani jõuda ja seda kasvatada. Seega võimaldab süsteem teil e-posti kampaaniaid korraldada ja hoida. Ruuturuum võimaldab teil oma veebisaidilt sisu (tooted, ajaveebipostitused, suhtlusikoonid, logo ja meililistid) importida, et mitme minuti jooksul e-kirju mustanditeks koostada, et saaksite selle edasiseks kasutamiseks edukalt salvestada..

Ruuturuumi e-posti turundus

E-kirjade koostamisel saate integreerida pilte, et juhtida kasutajate tähelepanu, lisada linke asjakohasele sisule, kasutada nuppe jne. Samuti saate katsetada mitmesuguseid stiili- ja värvikombinatsioone, mis sobivad kõige paremini teie ettevõtte e-posti kaubamärgiga. Valige üle 30 täielikult kohandatava stardipaigutuse vahel, et esitada oma tooteid kõige soodsamas valguses, jagada värskendusi klientidega, saata klientidele kutseid.

Mugav pukseerimisosa aitab teil sisu korraldada, et seda sihtrühmale tõhusalt esitleda. Veelgi enam, saate hallata oma e-posti turunduskampaaniaid, salvestada ja avaldada mustandeid, vaadata toimivusmõõdikuid ja värskendada paigutusi kõigi kasutatavate töölaua- ja mobiilseadmete tsentraliseeritud armatuurlaual..

Nüüdsest on ruuturuumi e-posti kampaaniad saadaval igas plaanis. See võimaldab teil kasutada võimsaid veebiturunduse funktsioone, mida süsteem pakub, et laiendada oma kaubamärgi populaarsust ja jõuda uimastavate ja muljetavaldavate postitusteni teie sihtrühmani..

Logo tegija

Veebisaidi koostaja tutvustab oma täiustatud Logo Makerit, mis võimaldab teil luua oma ettevõtte logo, et seda veelgi veebisaidile integreerida. Nüüdsest saate kujundada ainulaadse logo vaid mõne klõpsuga.

Ruutaruumi logo tegija

Esitage lihtsalt oma ettevõtte nimi vastaval väljal, valige sobivad elemendid, valige oma logo stiil ja avaldage see alustamiseks. Ettevõtte logo omamine tõstab kindlasti tema mainet, et see eristuks konkurentide ees.

Pildihaldur

Mugav lohistamise funktsioon võimaldab pilte lisada ja korraldada ilma eriliste pingutuste ja ajakuludeta. Tundlik pildilaadur võimaldab pilte otse töölaualt brauseriaknasse lohistada, tuvastades ja valides igat tüüpi ekraanide ja seadmete jaoks sobiva suuruse..

Ruutupildihaldur

Integratsioon Getty Images võimaldab kasutajatel valida kollektsiooni kuuluvate enam kui 40 miljoni kvaliteetse pildi hulgast. Tänu pildi fookuspunkti juhtimise funktsioonile saate määratleda iga pildi fookuspunkti, mida soovite lisada, tagades nii suurusega piltide ja pisipiltide jaoks parima kärpimise..

Kõiki ruudus pakutavaid pilte saab Adobe Image Editori abil otse brauseris redigeerida – valige lihtsalt pilt, muutke suurust, kärpige, pöörake ja kohandage selle parameetreid vastavalt oma vajadustele. Veelgi enam, Squarespace on varustatud integreeritud valguskasti tööriistaga, mis võimaldab uimastada kogu brauseri suurust piltide esitlust.

Mitu kaasautorit

Kui plaanite oma veebisaidi arendamisel töötada koos töökaaslastega, võimaldab teenus kontole lisada mitu panustajat. Võite anda valitud kasutajatele veebisaidi haldurile juurdepääsuandmed olenevalt nende olekust. Peamised juurdepääsutasemed hõlmavad administraatorit, sisuredaktorit, arveldust, aruandlust, kommentaaride moderaatorit, usaldusväärseid kommenteerijaid ja poehaldurit.

Lahti lahti – jutuvestjate tööriistakomplekt

Squarespace on hiljuti hakanud tegema koostööd Unfoldiga – rakendusega, mis aitab kasutajatel luua sotsiaalsete võrgustike jaoks huvitavaid ja kaasahaaravaid lugusid (Facebook, Instagram) ja Snapchat. 2018. aastal asutatud Unfoldil on ainus missioon – pakkuda lugude jutustamisega seotud kasutajatele tipptasemel sotsiaalmeedia malle. Alates tänasest on tööriistakomplekt App Store’i edetabelis saavutanud esikoha, olles foto- / videokategooria liider paljudes riikides kogu maailmas.

Ruudu ruut lahti

Ruutu ja lahtikeeramise koostöö võimaldab nüüd süsteemi kasutajatel luua ja jagada sotsiaalvõrgustikes funktsioone täis ja visuaalselt muljetavaldavaid lugusid ja postitusi. Rakenduse allalaadimine ja integreerimine Apple App Store’ist ja Google Play poest on lihtne ja tasuta. Lisaks jutuvestmisvõimalustele pakub Unfold ka komplekti lisatasu teemasid ja funktsioone, mida saavad valida ja kasutada need kasutajad, kes otsustavad premium-liikmelisuse jaoks üle minna, st Unfold + tellimused. Nende maksumus on praegu 2,99 dollarit kuu kohta (ehk 19,99 dollarit aastas). Plaani on võimalik osta ka eraldi.

Ruuturuumi rakendus

Veebisaidi koostaja annab nüüd juurdepääsu mobiilirakendusele, mis võimaldab veebisaiti hallata tahvelarvutist, nutitelefonist või muust käepärast olevast mobiilseadmest. Rakendus Squarespace võimaldab värskendada veebisaiti kõik-ühes platvormil igal pool ja igal ajal.

Olenemata sellest, kas teil on kavas värskendada oma ärikontakte, avaldada uus ajaveebi postitus, lisada kuulutusriba, integreerida uusi rakendusi ja vidinaid, redigeerida veebilehti jne, võite seda teha rakenduse kaudu liikvel olles. Isegi kui Interneti-ühendus äkki katkeb, säilitatakse teie projekt täpselt seal, kus selle jätate. Seega saate oma projektiga uuesti ühendust luua ja töötada edasi igal hetkel, kui see on teile mugav.

Lisaks saate integreerida mis tahes Squarespace’i rakenduse, mis on saadaval veebisaidi koostaja ulatuslikus kogumikus. Tänase seisuga on Squarespace’i rakendus saadaval Androidi ja iOS-i jaoks. Lihtsalt laadige alla ja kasutage seda, et oma veebiarendusprotsessist maksimumi saada.

Acuity sõiduplaani koostamine

Squarespace teatas hiljuti ühinemisest Acuity Scheduling platvormiga. See on veebipõhine kohtumiste ajastamise süsteem, mis on suurepärane vahend ettevõtete veebisaitide omanikele. Täiustatud funktsioon võimaldab ettevõtjatel veebisaidi koostaja integreeritud kaubandusplatvormi abil oma müüki lõpule viia ja oma klientidega erinevatel viisidel ühendust võtta. 2006. aastal asutatud Acuity aitab väikeettevõtetel kohtumisi teha ja neid võrgus hallata. See on turuliider, mida kasutatakse miljonite logistika ja kohtumiste ajastamiseks kogu maailmas. Ruutruumi integreerimine Acuity Schedulinguga avab süsteemi kasutajatele mitu vaatenurka ja võimaldab nende klientidel sujuvat kogemust. Platvorm pakub täielikku komplekti integreeritud tööriistu, mida väikeettevõtted saavad oma tööd plaanides kasutada.

Kommenteerimissüsteem

Ruuturuumi juurde kuulub täielikult integreeritud kommenteerimissüsteem, mis toetab keermestatud kommentaare, millel on individuaalsed loendused. Kõiki esitatud kommentaare on võimalik modelleerida enne, kui need veebisaidil kuvatakse. Veebisaidi kasutajad saavad kõik kommentaarid rämpspostiks märkida.

Neid on võimalik sorteerida ka avaldamiskuupäeva, populaarsuse ja muude kriteeriumide järgi. Kui selline vajadus on olemas, saate anonüümsed kommenteerijad lubada / keelata. Oluline aspekt on see, et süsteemis on integreeritud filtrid, mis blokeerivad kuritahtlikud kommentaarid reaalajas automaatselt.

3. Kujundus

Ruuturuum on rohkem keskendunud mallide kvaliteedile, mitte kvantiteedile. See ei paku sadu teemasid, nagu mõned teised populaarsed veebisaidi koostajad. Veebisaidi koostaja pakub praegu 40+ malle vaata väga professionaalne ja on ka mobiilisõbralikud.

Ruutruumi mallid

Vaatamata nii väikesele arvule saadaolevatele mallidele hõlmavad need mitmesuguseid valdkondi ja tööstusi. Need sobivad hästi erinevat tüüpi saitidele, sealhulgas:

 • Professionaalsed portfellid;
 • Digitaalsed kauplused;
 • Ajaveebid;
 • Kohvikute või restoranide saidid;
 • Ajaveebid & Saated;
 • Fotograafia;
 • Kohalik ettevõte;
 • Professionaalsed teenused;
 • Kogukond & Mittetulunduslik;
 • Üritused;
 • Muusikud & Bändid;
 • Isiklik & CV;
 • Kinnisvara & Omadused;
 • Pulma – ja pruutide veebisaidid jne.

Uuendatud Squarespace 7.1 versioon on võtnud kasutusele uued valikud, mis keskenduvad veebisaidi lehtede loomisele ja kujundamisele keskendudes paindlikkusele ja kasutusmugavusele. Uuendatud veebisaidi versioonis juurdepääsetavaks muutunud funktsioonide hulgast on mõttekas mainida võimalust lisada mis tahes veebilehele uusi eelvalmistatud lehe sektsioone, kasutada värviteemasid ja fonte veebisaidil suuremahuliste stiilimuutuste loomiseks, valida mitmest kohandatavast päise- ja jalusepaigutusest. Samuti on muutunud võimalikuks veebisaidi ribadele ribareklaamide lisamine, luues taustvideote või piltidega sektsioone ja stiliseeritud lülitatavaid sihtlehti, mis julgustavad kasutajaid veebisaidi sisu edasi uurima.

Uuendatud ruuturuumi versiooni kohta peaksite ka teadma, et kõik jalused ja veebilehed on siin valmistatud vertikaalselt virnastatud lõikudest. Igas jaotises on eelhäälestatud valikud, mida kasutaja saab kohandada. Täpsuse huvides saate jaotisi redigeerida, uusi lisada, olemasolevaid jaotisi kustutada ja ümber korraldada, et veebisaidi sisu oma maitse järgi korrastada.

Nähtavusseaded

Ruuturuum võimaldab kohandada veebisaidi nähtavuse sätteid, et juhtida neid kasutajaid, kes näevad teie avaldatud sisu. Seega saate oma veebisaidi privaatseks muuta, et seda mitte ainult otsingumootorite eest varjata (nagu eelnevalt mainitud), aga ka külastajatelt. Samamoodi võite lisada parooli, et muuta projekt juurdepääsetavaks konkreetsele kasutajarühmale. Ja on võimalik ka veebisait avalikustada kohe, kui otsustate, et see on kõigile külastajatele valmis, ilma igasuguste eranditeta. Lõpuks on võimalus veebisaidi avaldamine tühistada, kui te seda enam ei vaja või soovite lihtsalt seda mingil põhjusel teatud aja jooksul peita. Selleks võite tellimuse tühistada (kui teil on tasuline veebisait), kustutage projekt (kui olete katseajal) või seadistage leht „Ehitusjärgus”, kui soovite projekti väljatöötamise ajal varjata.

Kaanelehe ehitaja

Platvormi abil on väga hea välja pakkuda kaanetav leht. Kõik, mida vajate, on täita leht vajalike plokkidega, redigeerida värve ja lisada tekste, pilte või muid meediumifaile. See funktsioon töötab suurepäraselt üheleheliste saidi loomise protsessis. See on hea ka muudel eesmärkidel, näiteks „tõrkeleht” või „varsti saabuv” leht. Platvorm pakub kümneid kasutusvalmis kaanelehtede kujundusi (praegu 29 paigutust), mida on kiire ja lihtne kohandada.

HTML / CSS redigeerimine

See valik on saadaval ainult äriplaaniga kasutajatele. HTML / CSS-iga töötamiseks ja malli kujunduse muutmiseks peavad nad pääsema arendajaplatvormile. CSS-i redaktoril on piisavalt vahendeid saidimenüüde redigeerimiseks. Ärge muretsege, kui teil ei õnnestu soovitud välimust luua. Platvormil on lähtestamise suvand, mis viib teie saidi tagasi algse teema juurde.

Digitaalkaupluste Checkouti lehe redigeerija

Suurepärane tööriist logoga & Plaatide redigeerimise funktsioon lisaks lingi tagasi valikule juhuks, kui soovite saidi sisu uude malli üle kanda.

Ruuturuum võimaldab mallide vahetamist veebidisaini koostamise ajal ning töötada korraga mitme kujunduse kallal. Iga mall sisaldab kohandatavaid sisupiirkondi, mis kasutavad ruutude ruumi paigutuse mootorit ja sisubloki süsteemi. Jalused, lehed, külgribad ja ajaveebi postitused võivad kasutada kõiki saadaolevaid sisuplokkide tüüpe, sealhulgas heli, videot, märgistust, teksti ja muud.

Veebisaidi ehitaja teeb koostööd Typekitiga ja pakub kasutajatele projekti kujunduse parendamiseks kvaliteetsete fondide vaba valikut. Samuti on juurdepääs tasuta Google’i fontide kogule, mida saab kasutada ilma koodi manustamata. Peale selle võimaldab Squarespace luua hämmastava visuaalse kogemuse, integreerides video tausta teie valitud suvalisse malli.

4. Klienditugi

Veebisaidi koostaja pakub piisavalt võimalusi tugimeeskonnaga ühenduse võtmiseks. Kasutajad saavad valida reaalajas vestluse, mis on saadaval ööpäevaringselt ja ööpäevas, ning saata päringu e-posti teel.

Täiendavate allikate hulka kuuluvad Õppematerjalid paljude probleemide lahendamiseks käepäraste videote ja artiklitega. Samuti võib abi olla kogukonna foorumist, kuna seal saate küsida tegelikelt kasutajatelt küsimusi või leida konkreetsest lõimest lihtsalt kasulikku teavet.

Squarespace pakub ka ööpäevaringset ööpäevaringset piletimüügisüsteemi, ulatuslikku KKK-jaotist, võimalust liituda süsteemi veebiseminaridega ning saada juurdepääs informatiivsele abikeskusele. Viimane pakub väärtuslikku teadmistebaasi, kasulikke juhiseid ja isegi seminare.

5. Hinnapoliitika

Platvormil pole tegelikult tasuta plaani. Tänu 14-päevasele tasuta prooviversioonile saavad kasutajad enne tellimist siiski proovida kõiki selle funktsioone ja funktsioone. See ei nõua isiklikku teavet, kui otsustate laulda ja proovitrenni alustada.

Kui otsustate, et ruut Ruum on teile vajalik platvorm, saate valida tavaliste veebisaitide ja veebipoodide plaanide vahel. Tavaliste veebisaitide tasulised tellimused hõlmavad järgmist:

HinnakujundusvõimalusMaksumusFunktsioonid
Isiklik:12 dollarit kuus✓ 20 lehte;
✓ tasuta kohandatud domeen;
✓ 3% müügitehingutasu.
Äri:18 dollarit kuus✓ piiramatu arv lehti;
✓ AdWordsi krediit;
✓ 2% müügitehingutasu.
Põhiline:26 dollarit kuus✓ piiramatu müüdavate toodete arv;
✓ integreeritud raamatupidamine;
✓ Piiramatu salvestusruum ja ribalaius.
Täpsemad:40 dollarit kuus✓ etiketi printimine;
✓ hüljatud Checkouti automaatne taastamine;
✓ Reaalajas vedu.

Kõik plaanid hõlmavad tasuta domeeninime ja hostimist. Kui teil on juba olemasolev domeen, peate selle määrama ruutu Ruut.

6. Plussid ja miinused

Tavaliselt tutvustab platvorm uusi värskendusi, mille eesmärk on parandada kasutajate kogemusi. Arvestades mõne süsteemi kokkulangevust ja puudust, on Ruuturuumi arendajatel siiski veel palju tööd teha.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Võite alustada veebisaidi loomist isegi ilma süsteemis registreerimata.
&# x2714; Suurepäraselt kujundatud reageerivad mallid.
&# x2714; Võimas klienditugi.
&# x2714; Täiustatud turundusriistad.
&# x2714; Laiad pilditöötlusvalikud.
&# x2714; e-kaubanduse ja ajaveebi tugi.
&# x2714; Lahti lahti – jutuvestjate tööriistakomplekt.
&# x2714; Integreerimise intensiivsuse ajakava koostamine.
&# x2714; Ruuduruumi mobiilirakendus.
&# x2714; Koodi manustamine on lubatud.
✘ Stiiliredaktorit pole väga lihtne kasutada.
Preview Eelvaate režiim puudub.
✘ Liiga kallid e-poe plaanid.

7. Konkurendid

Oleme uurinud erinevaid populaarseid veebisaitide loomise platvorme ja võrrelnud neid Squarespace’iga. Ülevaade annab selge nägemuse platvormi tabamustest ja puudustest selle ees peamised konkurendid.

Shopify vs ruutRuut ja JimdoRuut ja WixRuuturuum vs veebivoogRuut ja WeeblyRuuturuum vs silmatorkavRuut ja WordPressRuut ja UcraftRuut ja BluehostRuut ja Adobe MuseRuut ja ruumVorming vs ruutRuut ja WooCommerceAdobe Portfolio vs ruutRuut ja GodaddyDuda vs ruut

Ruutruumi veebisaitide redigeerimine võib samal ajal olla igav ja hirmutav. Vaevalt on platvorm keskendunud algajatele, hoolimata asjaolust, et see on paigutatud lohistamise ehitajaks. Võite leida lihtsamaid alternatiive, näiteks Wix koos kasutajasõbralikuma intuitiivse liidesega.

enamgi veel, Wix pakub paindlikumaid SEO funktsioone ja sätteid, samal ajal kui Squarespace on sellest vaatenurgast pisut piiratud. Kui rääkida e-kaubandusest, siis võib Squarespace päris hästi töötada. Veebipoe plaanid on aga võrreldes liiga kallid pühendatud e-poe platvormid. Kas olete endiselt ruudus kosmoses pettunud? Siis võite kergesti teisaldage oma veebisait WordPress CMS-i või viige Squarespace veebipood üle Shopify

Järeldus

Kokkuvõttes väärib Squarespace seda populaarsust ja tunnustust veebisaitide omanike seas. Platvorm on piisavalt paindlik ja funktsionaalne, et ehitada erinevat tüüpi saite. Kaasas on kõik vajalikud veebisaidi loomise tööriistad loomemajandusele viitava särava veebisaidi loomiseks.

On hea teada, et Squarespace’i arendusmeeskond püüab süsteemi täiustada, tutvustades regulaarselt uusi värskendusi. Siiski on veel palju tööd teha. Kindlasti puudub platvormil SEO sätete ja funktsionaalsuse osas paindlikkus. Nad peavad ikkagi stiiliredaktoriga midagi ette võtma, et seda kasutajasõbralikumalt esitleda.

Kõigist puudustest hoolimata on selge, miks tuhanded kasutajad valivad selle veebisaidi loomise tööriista vaatamata saadaolevatele alternatiividele. Parim viis mõista, kas Squarespace vastab teie ootustele, on testida süsteemi ise ja otsustada, kas see sobib teie eesmärkidega või mitte.

Proovige ruutu Ruut nüüd

10% soodustuse saamiseks kasutage sooduskoodi SUPERB

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me