Pixpa.com ülevaade

Pixpa – on veebisaitide koostaja, kes on nišispetsialiseerumise tõttu oma sihtgrupi juba algusest peale leidnud. Süsteem paistab rahva hulgast silma kui spetsialiseerunud veebisaitide looja loomingulistele ja kunstnikele – neile, kes vajavad oma teoste potentsiaalsetele klientidele atraktiivseks tutvustamiseks muljetavaldavaid ja kvaliteetseid portfelle, isiklikke ja ärilisi veebisaite, ajaveebe või isegi veebipoode..


2013. aastal Indias asutatud teenus saavutas kiiresti populaarsuse veebiehituse niši korraliku esindajana. Suurema publiku esindajate hulka kuuluvad fotograafid, kunstnikud, maalijad, skulptorid, illustraatorid ja kõik kasutajad, kelle teosed näevad visuaalsel digitaalsel kujul kõige paremini välja. Tegelikult on see kaasaegses Internetipõhises maailmas, kus suurem osa äriprotsessidest ja tehingutest toimub ülemaailmse võrgu kaudu, palju. Seetõttu otsustasime selle süsteemi üksikasjalikult üle vaadata ja aidata teil välja selgitada, kas see sobib teie konkreetsete loomevajadustega hästi või mitte.

Mis on need omadused, mis teevad Pixpa vääriliseks investeeringuks? Kas on olemas potentsiaalseid teenuse asendajaid, mis võiksid selle üle paindlikkust ja disaini kohandamist silmas pidada? Või eristub Pixpa endiselt rahvahulgast ja tal on palju kaasaegsetele kunstnikele pakkuda? On viimane aeg see välja selgitada ja vastata süsteemi põletamisega seotud kõige põletavamatele küsimustele.

1. Kasutuslihtsus

Esialgu on Pixpa tähelepanu pälvinud tänu värskele disainile ja ainulaadsele veebiehituslikule lähenemisele. Teenuse registreerumiseks ei vaja te lisaoskusi ega aega – nii lihtne, kiire ja mugav see on. Niipea kui olete registreerimise ja malli valiku teinud, suunatakse teid automaatselt armatuurlauale, mis tundub (ja see on tegelikult ka) väga lihtne ja intuitiivne enamiku esmakordsete ja kogenud kasutajate jaoks.

Pixpa armatuurlaud

Kõik nõutavad must-have sektsioonid on rühmitatud vasakusse armatuurlaua paneeli, millest igaüks annab juurdepääsu alamkategooriatele ja olulistele veebisaidielementidele ning disaini kohandamise tööriistadele. See on koht, kus saate kohandada veebisaidi sätteid, e-kaubandust ja mobiiligaleriisid, veebipoe valikuid, kujundamist, turundust ja SEO omadusi. Te ei pea neid jaotisi mujalt otsima – armatuurlaud kuvab need kõik ühes kohas, et saaksite neile vajadusel juurde pääseda.

Esmakordsed kasutajad saavad siin tutvustuskursust vaadata, et saada süsteemi kasutamise põhitõed. Siin on ka veebisaidi kujunduse ja kaubamärgi seadistamise valikud, e-kaubanduse galeriid, veebipoe ja kliendi seaded, samuti üldised veebisaidi sätted saidi isikupärastamiseks (hooldusrežiim, sotsiaalmeedia ühendused, SEO parameetrid, domeeni ühenduse võimalus jne).

Pixpa toimetaja

Pixpaga töötades tegelete visuaalse redaktoriga. Süsteem on mõttetu ja segane. See on selgelt suunatud algajatele, kes on nõus kiiremas korras endale toreda portfelli hankima.

Samuti peaksite teadma, et seda tüüpi veebisaitidel on minimaalne teksti sisu. Põhimõtteliselt on kõik vajalik selleks, et fotod avaldamiseks ette valmistada. Pärast seda valige endale meelepärane galeriipaigutus, laadige fotod üles ja teie veebisait on peaaegu valmis. Äärmiselt lihtne ja taskukohane kõigile.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

Esmapilgul loob Pixpa mulje mõnusast, kuid samas toimivast teenusest. Lihtsalt veel üks veebisaidi ehitaja turul. Tegelikkuses osutus kõik teisiti, kui hakkasime uurima selle funktsionaalsuse aspekte. Vaatame nüüd selle peamisi funktsioone.

e-kaubandus

Oluline on mõista, et Pixpa on tööriist mitte ainult isiklike tööde tutvustamiseks, vaid ka näiteks trükiste, maalide ja muude kunstiteoste müümiseks.. Süsteemil on võimas integreeritud e-kaubanduse mootor.

Pixpa e-kaubandus

Seal on võimalus töödelda veebimakseid, luua parooliga kaitstud galeriid, mida saab kasutada alles pärast makse tegemist, tehinguid teha jne. Teisisõnu, platvorm ei anna teile ainult vabadust oma kunstiteoste tutvustamise kaudu kliente otsida, aga ka teie loovust otseselt rahaks.

Blogimine

Pixpa pakub korraliku sisseehitatud ajaveebi tööriista, et saada kontakti ja suhelda oma praeguste ja potentsiaalsete klientidega. See on tõhus viis oma müügi suurendamiseks ja kliendibaasi suurendamiseks.

Pixpa ajaveeb

Saate valida mitme pilti rõhutava paigutuse vahel, mis sobivad kõige paremini teie ajaveebi kujundusega, lisada videoid ja fotosid oma ajaveebi postitustele, lubada Disquse kommenteerimisvalikuid, luua, kustutada, postitusi ajastada ja sündmuse seadistada SEO parameetreid.

Võtke ühendust vormi ehitajaga

Vaikimisi nime „Võtke ühendust” all saadaoleva kontaktvormi loomine (saate selle hiljem ümber nimetada) võib võtta veidi aega, kuid see on tõesti väärt investeering ja mugav funktsioon.

Pixpa kontaktvorm

Kontaktvormi koostaja on kohandatav, võimaldades teil lisada nii palju välju kui vaja, lubada / keelata brändiriba, seadistada esiletõstetud pilti, silte, pealkirja ja kirjeldust ning SEO tunnuseid.

Kolmandate osapoolte integreerimine

Pixpa abil saate oma veebisaidile integreerida kümneid sotsiaalmeedia kontosid ja muid väliseid teenuseid, et kasutajad saaksid jälgida teie uudiseid, värskendusi, sündmusi ja muid fakte oma loomeelust.

Integreerimiseks pakutavate sotsiaalmeedia linkide seas tuleks esimestena mainida järgmisi: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, WhatsApp, Vimeo, Tumblr, LinkedIn, GitHub, Pinterest, Dribble, Gplus, Snapchat, Reddit, Flickr, PayPal , Google Maps, Stripe, Google Translate, SoundCloud ja palju muud. Samuti on võimalik integreerida muid hädavajalikke tööriistu ja veebisaidielemente, nimelt kalendreid, külalisteraamatuid, parooliga kaitstud lehti, väliseid skripte ja palju muud.

Mobiiligalerii rakendused

Veebisaidi koostaja võimaldab teil luua ja integreerida isikupärastatud mobiiligaleriirakendusi, et suurendada klientide seotuse määra ja veebisaidi toimivust. Funktsiooni abil saate jagada oma rakendusi teiste kasutajatega, luua ja arendada oma kaubamärki ja tuntust, pakkuda oma ettevõttele lisaväärtust.

Failide üleslaadimise võimalus

Failide üleslaadimisvalik on praegu saadaval premium-paketi kasutajatele. See võimaldab üles laadida kõik failid, mida olete valmis teiste kasutajatega jagama (CV, hinnakirjad, brošüürid, prinditavad failid jne) ja lubab isegi allalaadimisvaliku, mis võimaldab neil neid oma mobiil- ja lauaarvuti seadmetes salvestada. Faili maht ei tohiks ületada 20 MB ja see peaks olema saadaval ainult mitmes lubavas vormingus (JPEG / PNG / GIF / PDF / ZIP).

Katkendi lisamine

Oma veebisaidi kujunduse mitmekülgseks, funktsionaalseks ja kõigile kasutajakategooriatele ligitõmbavaks muutmiseks saate lisada Pixpa galeriis saadaolevad katkendid. Valik on üsna rikkalik ja sisaldab eraldajaid, Instagramit, piltidega teksti või ilma, kutset tegevusele, videot, suhtlusportaali, iseloomustusi, kontakte ja kaarte, e-kaubandust, pildibännereid ja liugureid jne..

SEO optimeerimine

Oma veebisaidi otsingumootori paremusjärjestuse tõstmiseks võimaldab Pixpa seadistada SEO parameetreid. Igal lehel saate täita metasildid ja konfigureerida URL-i nälkja, minnes jaotisse Atribuudid. Võimalike probleemide kindlakstegemiseks saate kontrollida ka veebisaidi praeguseid positsioone. Seda saab teha Google Analyticsi installimise ja uurimise kaudu, mis pakub teile peamisi teie veebisaidi statistilisi andmeid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et olin teenuse testimisel meeldivalt üllatunud. Seda saab kasutada täieõiguslike ajaveebide ja ettevõtete veebisaitide arendamiseks, millel on kõik vajalikud atribuudid. Koos HTML-koodi ja JS-skriptide integreerimisega võib Pixpa vaadelda tõsiseltvõetava tööriistana asjatundliku kasutaja käes..

3. Kujundus

Teemade arv:38
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:✘ EI
CSS-koodi redigeerimine:✘ EI

Pixpa kujundused köidavad tähelepanu juba esimesest silmapilgust. Tänase seisuga pakub süsteem neist 38. See pole palju, eriti kui võrrelda seda veebidisaini niši nimekate juhtidega. Kuid malli kvaliteet on korralikul tasemel. Iga teema on täielikult kohandatav ja mobiili jaoks valmis.

Eelvaate režiim võimaldab teil uurida kõiki kujunduse üksikasju, mida soovite valida, kuid siiski on võimalik mallide vahel vahetada veebiarenduse mis tahes etapis, kaotamata esitatud sisu.

Kasutaja mugavuse huvides on kõik mallid saadaval mitmes temaatilises kategoorias, nimelt portfellides, ettevõtetes, isiklikes, pulmades ja ajaveebides. Te ei tohiks siiski imestada, kui teada saate, et domineeriv mallide arv kuulub portfelli kategooriasse. Arvestades süsteemi loomingulist fookust, on see üsna ilmne.

Ma ei saa öelda, et disaini kohandamise võimalused on ulatuslikud, kuid need on enam kui piisavad, et muuta veebisait soovitud viisil. Seadistused on saadaval vahekaardil Kujundus ja need võimaldavad malle valida (või vahetada) ja hallata stiiliredaktori suvandeid. Viimane funktsioon võimaldab kohandada teie veebisaidi fonte, vahemikke, värve, logo, pealkirja, päist, saidi veeriseid, teksti, menüüd, galerii eelseadeid, jaluse ja muid visuaalseid elemente. Siin on võimalik vaadata ka oma veebisaidi laua-, tahvelarvuti- ja mobiiliversioone.

Pixpa mallid

Lisaks tahaksin rõhutada võimalust luua kohandatud lehti valmis plokkidest. Mõned veebisaitide koostajad kasutavad seda meetodit veebisaidi loomise peamiseks tööriistaks. Lihtsalt lohistate erineva funktsionaalsusega plokid tööpiirkonda ja konfigureerite nende sisu.

Tegelikult saate oma kohandatud malli luua mitte ainult portfelli jaoks, vaid ka muude veebisaiditüüpide jaoks, nagu visiitkaardid ja maandumised. Lehe koostaja laiendab märkimisväärselt võimalusi ja piirkondi, kus Pixpa võiks rakenduda.

4. Klienditugi

Ükskõik, kas alles alustate süsteemi uurimist ja soovite teada saada selle kasutamise põhitõdesid või on midagi, mille soovite teie jaoks selgeks teha, on Pixpa abikeskus õige koht alustamiseks! See sisaldab ohtralt sidusaid ja informatiivseid õpetusi, artikleid ja käsiraamatuid ning hõlpsa otsingu võimalusega päringuid sortida.

Siit leiate vastused umbes 99% -le teie süsteemiga seotud küsimustele. Kas on midagi sellist, mida teil pole õnnestunud välja mõelda? Seejärel võtke ühendust veebi abilisega reaalajas vestluse kaudu, mis on saadaval ööpäevaringselt.

5. Hinnapoliitika

Pixpal pole absoluutselt tasuta plaani. Hea uudis on see, et saate selle funktsionaalsust testida tasuta 15-päevase prooviperioodiga, mis annab juurdepääsu süsteemi funktsioonide valdavale hulgale. Prooviperioodi lõppedes peate üle minema ühele kolmest tellimisvalikust, mis kehtivad tavaliste veebisaitide, veebipoodide ja klientide galeriide jaoks. Kõik need valikud pakuvad mitmeid plaane, mille vahel valida.

Veebisait:

  • Algus (8 dollarit kuus);
  • Kasvab (12 dollarit kuus).

e-kaubandus:

  • Plus Store (20 dollarit kuus);
  • Plusskujutised (20 dollarit kuus).

Erinevus plaanide vahel tuleneb peamiselt avaldamiseks saadaolevate toodete arvust ja tüübist ning tellimuste eeldatavatest eriteenustest. Muide, kui otsustate teha iga-aastase makse, väheneb iga plaani maksumus umbes 20-25%, sõltuvalt tellimuse algkulust ja tüübist.

Lisaks pakub süsteem 30-päevast raha tagasi garantii, kui on midagi, millega kasutaja pole rahul. Arvestades kasutusmugavust ja oma klassi jaoks sobivaid funktsioone, näib hinnakujundus taskukohane.

6. Plussid ja miinused

Võttes arvesse esialgset fookust ja funktsioonide suurt mitmekesisust, võib Pixpa kiidelda paljude eelistega. Samal ajal on mõned varjuküljed, mis võivad mõjutada kasutaja valikut. Vaatame nüüd plusside ja miinuste loetelu:

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Mitmekülgsed kolmanda osapoole integratsioonid;
&# x2714; Paindlikud SEO sätted;
&# x2714; Mitmed hinnakujundusvõimalused erinevate kasutajate vajaduste katmiseks;
&# x2714; Komplektis on e-kaubandus ja ajaveeb.
Template Piiratud malli valik;
✘ Piltide redigeerimise võimaluste puudumine;
Integrated Ühtegi integreeritud domeeni valikut pole saadaval.

Alumine joon

Kasutuslihtsus:8/10
Funktsioonid:7/10
Kujundus:8/10
Tehniline tugi:8/10
Hinnakujundus:8/10
Üldine tulemus:7,8 / 10

Pixpa on midagi enamat kui lihtsalt edasijõudnute ja kvaliteetsete veebisaitide looja – selles on kindlasti midagi enamat kui silmaga silmitsi seismist. Hoolimata süsteemi lihtsusest ja kasutajasõbralikkusest, on sellel kogenud kasutajatele midagi pakkuda.

Pixpa on suurepärane lahendus väikesemahuliste tundlike veebisaitide, näiteks visiitkaartide, portfellide, reklaamveebisaitide, ajaveebide ja maandumiste arendamiseks. Teie sisu tundub väga esinduslik. Süsteem pakub helde valikut galeriide ja trükiste kujundusi.

Veebisaidi koostaja on oma raha eest kena väärtus. Kvaliteedimallide komplekt (mis on selle taseme süsteemi jaoks siiski pisut piiratud), disaini kohandamise tööriistad, sisseehitatud e-kaubanduse ja ajaveebiplatvormid, kolmandate osapoolte integreerimine ja taskukohane hinnakujundus muudavad Pixpa üheks parimaks veebisaidi koostajaks oma nišis. Kui otsite loomingulist veebisaidi koostajat, et käivitada muljetavaldav ja funktsioonirikas portfell või mõni muu projekt oma kunstiteoste tutvustamiseks, siis on Pixpa kindlasti proovimist väärt.

Proovige Pixpa nüüd

See on lihtne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me