Novi ehitaja ülevaade

Novi ehitaja – on võimas HTML-i veebisaidi koostaja, millel on käepäraste funktsioonide pakett, mis laseb kasutajatel ühe pilguga võrku minna. Süsteem pakub lisaks mallide loendile, suurele hulgale pistikprogrammidele ja muudele teie tulevase veebisaidi olulistele elementidele lihtsaid redigeerimisvahendeid, mis põhinevad pukseerimisfunktsioonidel.


Platvorm töötab kindlasti välja hea HTML-taustaga kogenud veebidisaineritele, kes tegelevad klientide veebiprojektidega või loovad klientidele saite. Novi on tegelikult ainus veebisaitide koostaja, kes laseb kasutajatel oma lähtekoodiga töötada. See muudab tarkvara nii ainulaadseks ja uuendusmeelseks. Samal ajal on süsteem hea ka mittetehnikutele. Seda on endiselt üsna lihtne kasutada tänu komplekteerimiseks saadaval olevatele valmisplokkidele lisaks suurele hulgale pistikprogrammidele, visuaalsetele elementidele ja muudele suurepärastele funktsioonidele, mida te selles uudses uuenduslike veebisaitide koostajates hindate.

Vaatame lähemalt, mida Novi saab veebisaidi loomise perspektiividest pakkuda.

1. Kasutuslihtsus

HTML-iga töötamine on keerukama veebisaidi koostaja ja süsteemidega võrreldes lihtsam, eriti kui teil on tehniline taust ja väike kogemus. HTML-põhiseid veebisaite on traditsiooniliste failihaldurite või FTP abil lihtne üles laadida. Lihtsalt viige veebisait vajalikku kausta ja avaldage see koheselt.

Samal ajal on HTML-põhised veebisaidid hostimisvõimaluste osas vähem nõudlikud, mille tulemuseks on lehe kiirem laadimiskiirus. Kasutusmugavuse osas on Novi õige valik nii pühendunud veebiarendajatele kui ka algajatele.

Novi Ehitaja toimetaja

 • Redaktori kujundamise režiim – Teie otsustada, kas valida kasutusvalmis mall või tegeleda lähtekoodi redigeerimisega. Ükskõik, mille valite, on tänu intuitiivsele armatuurlauale koos kõigi vajalike tööriistadega ühes kohas ehitusprotsessi käsitsemine üsna lihtne. Kujundusrežiimi ja redigeerimisrežiimi vahel saate vahetada ühe klõpsuga.
 • Lihtne redigeerimisrežiim – see on hea lahendus mittetehnikutele. Kõik, mida vajate, on malli valimine ja redigeerimise alustamine. Süsteemil on pukseerimisfunktsioon ning lihtne juhtpaneel koos kõigi vajalike nuppudega, et laadida üles uusi pilte oma slaidi jaoks, dubleerida kihte, lisada või kustutada elemente, plokke ja sektsioone hiireklõpsu kaugusel. Kasutajad saavad menüüdele linke lisada, fotogaleriid redigeerida ja palju muud.
 • Eelvaate režiim – saate enne võrguühendusse minekut sujuvalt oma töö tulemusi vaadata. Vaadake saiti ja otsustage oluliste muudatuste üle, mis parandavad kasutajate muljet.
 • Täpsem lehehaldur – saate luua uue lehe ja pääseda sellele juurde ühe klõpsuga. Saate selle sätetega töötada, et tuua soovitud lehele mõned uued toimingud ning selle kasutajasõbraliku kontekstimenüü abil asendada või kustutada..

Kui olete oma tulevase veebisaidi kujunduse lõpetanud, võite võrku minna, vajutades lihtsalt nuppu. Novi hoiab teie saidi andmeid oma serveris, nii et te ei pea otsima kolmanda osapoole serverilahendusi. Ehkki süsteem on algselt mõeldud kasutajatele, kellel on teatud veebi kujundamise põhioskused, ei võta uustulnukad palju aega, et välja mõelda, kuidas süsteem töötab.

2. Omadused & Paindlikkus

Novi Builderil on lisaks rikkalikele funktsioonidele lisaks vajaminevatele pistikprogrammidele ja funktsioonidele ka rikkalik funktsionaalsus. Süsteemil on piisavalt võimalusi, et luua täiuslik veebiruumi kujundav tööruum ja tulla välja erinevate veebisaiditüüpidega. Saate paari tunni jooksul luua funktsionaalse HTML-põhise veebisaidi, millel on kiire laadimiskiirus ja SEO-sõbralik sisu.

 • Tasuta HTML-mallid – HTML-põhiste mallide valimisel pole midagi valesti. Need ühilduvad kõigi olemasolevate brauseritega. Neil on selge kood, mis võimaldab neil kiiremini laadida. Kasutajad saavad neid sujuvalt integreerida muude tootjate teenuste ja koodidega. Mallide loend sisaldab erinevaid võimalusi väikeettevõtetele, mittetulundusühingutele, tervishoiuteenuste pakkujatele jne. Platvorm pakub praegu üle 40 erineva malli, mis on ka mobiilisõbralikud.
 • Novi ehitaja mallid

 • Tasuta olulised pistikprogrammid – hoolimata teie valitud plaanist saate juurdepääsu kogu saadaolevate pistikprogrammide loendile. Olenemata sellest, kas olete lisatasu liige või teil on ainult sisenemisplaan, edastab süsteem kõik vajalikud tööriistad sujuva MailChimpi integreerimise loomiseks kaameraslaidide, loendurite, Google Mapsi, sotsiaalmeedia nuppude ja muu jaoks. Suurepärane uudis on see, et mallide juurde kuuluvad juba sisseehitatud pistikprogrammid. Teil ei ole vaja oma aega vajaliku lisandmooduli otsimiseks raisata.
 • SEO-sõbralikud veebisaidid – Minge lihtsalt oma juhtpaneeli seadetesse, et töötada metasiltide abil ja keskenduda märksõnadele, et oma tulevase veebisaidi SEO-d täiustada. Peaksime mainima ka üsna head lehe laadimiskiirust, mis mõjutab ka teie saidi auastmeid. See vähendab põrkemäära ja parandab kasutajate muljet.
 • Novi ehitaja SEO

 • Kuuvärskendused – Novi Ehitaja on hea näide arendajate koostööst klientidega. Igal kuul vaatab Novi meeskond üle kõik kasutajad ja nende kasutajate nõudmised, et tulla välja kõige oodatumate ja soovitud süsteemiuuendustega.
 • Arendaja tööriistad – nüüdsest saate lähtekoodi redigeerimise võimsusest maksimaalselt kasu saada. Kasutajad võivad kasutada lehte CSS, HTML või JS redaktorit, et kohandada lehte või iga plokki. Süsteem võimaldab teil salvestada katkendid ja töötada sõna otseses mõttes mis tahes elemendiga lehel.
 • Novi Ehitaja koodiredaktor

Lisafunktsioonid on mõeldud peamiselt veebidisaineritele, kes tegelevad klientide veebisaitidega. Näiteks saate alla laadida projekti malli, et seda oma klientidele näidata ilma avaldamata, või lihtsalt salvestada projekti prototüüp, et seda edaspidi kasutada.

3. Kujundus

Teemade arv:26
Tasuta teemad&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Kõik tundub veebi kujunduse osas lihtsam, kui teil on võimalus süsteemi lähtekoodi redigeerida. Sama asi on Novi Ehitajaga. Kasutajatel on vabadus rakendada erinevaid veebidisaini suundumusi ning ka UI / UX funktsioone, et muuta oma projektid kasutajasõbralikumaks ja pilkupüüdvamaks. Kujunduse põhijooned on järgmised:

 • Stiilsed eelvalmis mallid – Novi mallid näevad üsna lahedad välja. Peaksite meeles pidama, et kõigil neil on avatud lähtekoodiga kood, mis tähendab lõputuid redigeerimisvõimalusi. Eelvalmistatud veebisaidi paigutusega on kaasas sisseehitatud sektsioonid ja plokid ning kõik vajalikud pistikprogrammid.
 • Laiendatud projekteerimisvõimalused – kogenud veebidisainerid võivad lähtekoodiga töötamiseks kasutada disainirežiimi. Kasutajad saavad valida HTML-, SCC- või JS-redigeerimise vahel. Teil on võimalik mitte ainult koodi muuta, vaid ka pistikprogrammide ja eelseadistatud elementidega töötada. Protsess on väga lihtne ja intuitiivne.
 • Advanced Visual Redigeerimine – kasutajad pääsevad korraga juurde kahele erinevale malli versioonile. Esimene neist on tegelikult Novi toimetaja koos kõigi põhielementidega. Kaasas WYSIWYG-i redigeerimise funktsionaalsus, mis hõlbustab algajatel soovitud kujunduse leidmist. Teine versioon sisaldab standardset HTML-koodi ja kõiki seotud faile ühes kohas.
 • Muutke eraldusvõime funktsiooni – saate oma tulevase veebisaidi vaadata läbi erinevate mobiilseadmete, ilma et peaksite nende vahel tegelikult vahetama. Eraldusvõime muutmise režiim pakub lisaks sülearvuti ja lauaarvuti FULL HD-versioonidele ka mitmesuguseid nutitelefoni ja tahvelarvuti portree / horisontaalkuva mõõtmeid.

Novi näeb disaini osas üsna paindlik ja mitmekülgne. Vähemalt on sellel kindlasti kõik vajalikud vahendid, mis võimaldavad kasutajatel luua ajakohaseid ja kasutajasõbralikke veebisaite.

4. Klienditugi

Klienditoe osas on selle usaldusväärsuse ja tõhususe kohta raske midagi öelda, arvestades asjaolu, et süsteem on hiljuti käivitatud. Teisest küljest on platvormil tohutu teadmistebaas, mis kirjeldab kõiki olulisi funktsioone alates süsteemi kasutuselevõtust kuni serverinõuete, installiprotsesside, pistikprogrammide jne saamiseni. Peamised võimalused ühenduse võtmiseks on järgmised:

 • Piletimüügisüsteem – traditsiooniline viis klienditoega e-posti teel ühenduse võtmiseks. Pileti esitamiseks peate sisestama oma teabe.
 • Novi kogukond – kogukond on piiratud ainult ühe Facebooki grupiga. Kuid tellijad on seal üsna aktiivsed.
 • Juhendid ja juhendid – platvorm pakub kasutajatele hoolimata nende kogemuse tasemest üksikasjalikke õpetusi ja üksikasjalikke juhendeid. Neid on väga lihtne mõista ja järgida.

Reaalajas vestluse funktsiooni puudumine võib tunduda kummaline, kuigi Novi arendajad väidavad, et igakuiseid värskendusi käsitletakse klientide väidete alusel. See tähendab, et kasutajad saavad seda lähitulevikus näha.

5. Hinnakujundus

Novi Builder näib olevat väga taskukohane, pakkudes oma liikmelisust traditsioonilise HTML-i põhise malli hinnaga. Ainus erinevus on see, et saate kõik-ühes lahenduse koos kliendiserveri, tasuta mallide ja pistikprogrammidega üsna mõistliku hinnaga. Professionaalsetele veebidisaineritele on kasulik eluaegne liikmelisus madala hinnaga. Kavad on järgmised:

 • Käivitamine maksab 29 dollarit aastas tasuta värskenduste ja pistikute, piiramatu projektide ja 30-päevase raha tagasi garantii abil.
 • Täpsemad maksavad 49 dollarit aastas koos samade funktsioonidega nagu Startup + üle 20 tasuta HTML-malli.
 • Arendaja Makstes ühe dollari eest tervelt 140 dollarit, et saada eluaegseks Novi partneriks ja pääseda kõigile Novi funktsioonidele juurde tasuta.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et süsteem on selle funktsionaalsust ja paindlikkust arvestades väga taskukohane.

6. Plussid ja miinused

Novi Builder on kindlasti väärt platvorm, ehkki see on suhteliselt uus. Sellel on traditsiooniliste veebisaitide ehitajatega võrreldes kindlasti mõned olulised eelised. Vaadake selle peamisi plusse ja miinuseid:

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Taskukohased hinnad.
&# x2714; Laiendatud disainifunktsioonid.
&# x2714; Tasuta pistikprogrammid ja mallid.
✘ Võib olla algajate jaoks pisut raske kasutada.
✘ Loodetavasti on sellel ühenduse loomiseks Live Chat funktsioon.

Järeldus

Novi Builder on uuenduslik platvorm, mis töötab peamiselt professionaalsetele veebidisaineritele, kes loovad oma klientidele saite. See pakub selgeid avatud lähtekoodiga malle lisaks lähtekoodiga töötavate tööriistade kujundamisele. Süsteem on üsna taskukohane, suurepärase kasutusiga mõistliku hinnaga.

Algajatele võib kasu olla ka see hõlpsasti kasutatav veebisaidi ehitaja, millel on valmis mallid ja integreeritud pistikprogrammid, lihtne armatuurlaud kõigi redigeerimisvahenditega ühes kohas. Ehkki funktsioonide õppimine võib võtta natuke aega, on üksikasjalikud videojuhendid ja õpetused kindlasti abiks.

Proovige Novi Builderit kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me