MotoCMS ülevaade

MotoCMS Reviewleft


MotoCMS – on hõlpsasti kasutatav veebisaitide koostaja, mis ühendab endas kõik head omadused traditsioonilised CMS platvormid ja SaaS tarkvara. Teisisõnu, siin on meil kombinatsioon kahest erinevast lähenemisviisist veebisaidi loomise, sisu redigeerimise, kohandamise ja juurutamise protsessile.

Ühelt poolt kasutate a tüüpiline pukseerimiskonstruktor ja käivitada täiesti funktsionaalne projekt, millel pole absoluutselt tehnilisi oskusi. Võite valida sadade mallide hulgast ja kasutada iga lehe kohandamiseks ja viimistlemiseks lihtsaid vahendeid. Teisest küljest hindavad kasutajad CMS-i paindlikkust võimalusega muuta lähtekoodi, valida eelistatud hostingu pakkuja jne..

Veebisaidi koostaja võimaldab teil luua erinevat tüüpi saite ajaveebidest ja väikeettevõtete veebisaitidest digitaalpoodideni. Vaatame lähemalt, mida see funktsionaalsuse osas pakub.

Plussid ja miinused

MotoCMS on kindlasti väärt tähelepanu pööramist selle ainulaadsele lähenemisele veebisaidi loomise protsessile. See ühendab nii CMS-platvormide kui ka SaaS-i tarkvara mõned head omadused, ehkki võib esineda ka mõningaid varjukülgi.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Suurepärane algajate ja proffide jaoks.
&# x2714; Pukseerimisfunktsioon.
&# x2714; Integreeritud SEO ja e-kaubanduse funktsioonid.
&# x2714; Tuhanded reageerivad ja tasuta mallid.
&# x2714; Lai valik lisateenuseid tellimiseks.
&# x2714; Ühekordne makse.
Needed Vaja on kolmandate osapoolte hostingu pakkujaid.
✘ Natuke keeruline algus.

Milleks see hea on??

MotoCMS töötab suurepäraselt mitmel otstarbel. Esiteks saavad uustulnukad luua keerukamaid saite, millel on n tehnilist oskust. Veebisaidi koostajal on intuitiivne armatuurlaud vajalike tööriistakomplektidega projektide käivitamiseks ja juurutamiseks mitme tunni jooksul.

Teiseks sobib tarkvara ka kogenud veebiarendajatele. Spetsialistid saavad lihtsa HTML-i redigeerija abil muuta nii lähtekoodi kui ka luua unikaalseid elemente, mida saab hõlpsalt lehel rakendada..

Veebisaiditüüpide osas võib MotoCMS olla hea lahendus väikeettevõtete ja sisupõhiste veebisaitide loomiseks. Kaasas täpsemad seaded SEO optimeerimiseks ja sisu reklaamimiseks. Lisaks on tarkvaral e-kaubanduse funktsioon väikeste, keskmiste ja tohutute digitaalpoodide loomiseks. Kasutajad leiavad kindla valiku e-kaubanduse malle koos kõigi juba sisseehitatud vajalike funktsioonidega.

Seetõttu on meil siin ülim platvorm igasuguse keerukuse ja tüüpi projektidega tegelemiseks. Kuid kas MotoCMS on tõesti nii hea? Kas seda on tõesti lihtne kasutada tehniliste oskusteta inimeste jaoks? Kas sellel on piisavalt funktsioone, et erinevate ülesannetega hõlpsalt hakkama saada? Nendele küsimustele vastamiseks kontrollime, kuidas see töötab seestpoolt.

Kasutuslihtsus

Nagu olete juba aru saanud, pole MotoCMS tüüpiline SaaS-i veebisaidi ehitaja. Sellel on ainult mõned tarkvarafunktsioonid. Need hõlmavad valmis malle, lihtsat pukseerimisredaktorit, intuitiivset juhtpaneeli, mitmeid kiireid sisselogimisviise jne..

Kuid te ei tohiks seda kõike-ühes-lahendusena käsitleda, kuna platvorm ei sisalda hostimist ega paketi kõigi paketis sisalduvate funktsioonide tellimist.

See tähendab, et tööriist on eraldiseisev tarkvara, mis tuleb installida valitud majutamisse. Hea uudis on see, et MotoCMS teeb koostööd mõne tööstuse suurima nimega, sealhulgas Sinine vaim ja SiteGround. Alustame algusest ja vaatame sisselogimisprotsessi.

Logi sisse

Nagu paljud teised SaaS-i veebisaidi ehitajad, pakub ka MotoCMS sujuvat registreerimisprotsessi. Kasutage lihtsalt oma Google’i või sotsiaalmeedia kontot. Kui teil seda pole, siis lihtsalt sisestage soovitud kasutajanimi, e-post ja parool. Sellegipoolest muudab kehtiv Google’i või Facebooki konto omamine tulevikus asja palju lihtsamaks. Lihtsalt mõtle selle peale.

Järgmine samm on oma e-posti kinnitamine. Süsteem saadab automaatselt klaasistamise kirja. Kõik, mida vajate, on sisestada postkast ja järgida sõnumis olevat linki. Vastasel juhul ei pääse te juhtpaneelile juurde.

Malli redigeerimine

Pärast sisselogimise edukat lõpulejõudmist leiad end juhtpaneelil automaatselt veebisaidi koostaja seast. Esimene asi, mida peate tegema, on valida mall või kasutada vaikimisi pakutavat. Kasutajad saavad igal ajal mallide vahel vahetada.

MotoCMS armatuurlaud

Armatuurlaud tundub väga lihtne. Vaatamata asjaolule, et leiate siit kümneid erinevaid funktsioone, istmeid ja instrumente, asuvad nad kõik loogiliselt. Tead alati, mida vajutada ja kus klõpsata. Armatuurlaud pakub algusest peale 4 peamist võimalust. Nad sisaldavad:

 • Lehe redigeerija – võite näha vasakul kõigi oma lehtede loendit. Klõpsake sellel ja muutke seda, eemaldage tekstid ja lisage uus sisu, asendage elemendid, laadige üles unikaalsed pildid ja palju muud. Kasutajad saavad enne avaldamist igal lehel eelvaadet vaadata. Eelvaaterežiime on 4, sealhulgas tahvelarvutid ja nutitelefonid. Igal lehel on teil veebisaidi nime, URL-ide, metapealkirjade ja kirjelduste muutmiseks rida lisaseadeid. Samuti võite siin peita mõned lehed otsingumootorite eest.
 • MotoCMS-i lehe redigeerija

 • Blogiredaktor – iga mall sisaldab integreeritud ajaveebifunktsiooni. Selle tulemusel pakub armatuurlaud lihtsat vahendit kõigi ajaveebi postituste ja artiklite haldamiseks ühest juhtpaneelist. Võite lisada uusi materjale. Kustutage vanad, värskendage olemasolevaid postitusi, rakendage kategooriaid ja silte, määrake SEO sätted ja palju muud.
 • MotoCMS ajaveebi toimetaja

 • Veebisaidi seaded – jaotis annab juurdepääsu saidi üldiste sätete loendile, kus saate seada avalehe, valida veebisaidi keele, üles laadida faviconi või muuta päise vormingut.
 • Abikeskus – siit võite leida käepäraseid artikleid ja vastuseid kõigile ehituse käigus tekkivatele küsimustele.

Paneelil on eraldi meediumikogu, kuhu salvestatakse kõik teie pildid, fotod, muusika või helid lehtede kaupa. Lisaks võite kasutada spetsiaalseid nuppe, et laadida üles uusi meediumifaile ja neid vajadusel kogudest koguda.

Üldmulje on väga hea. MotoCMS on algajate jaoks üsna lihtne, samas kui pühendunud profid võiksid väärtustada täiendavaid kohandamisvõimalusi. Näiteks suudavad nad HTML-i redigeerimise abil malli kujunduse pisut eksklusiivsemaks muuta. Nad võivad kleepida oma kooditüki või olemasolevat modifitseerida.

Läheb otseülekandeks

Nagu varem mainitud, erineb MotoCMS tüüpilisest SaaS-i tarkvarast. See ei paku kõikehõlmavat paketti, kus esitamiseks peate sisu ainult kopeerima ja kleepima. Süsteemil pole oma hostimislahendust. See tähendab, et see nõuab käsitsi installimist ja seadistamist.

Hea uudis on see, et platvorm teeb koostööd suurimate tööstusharude nimedega. Sellega on koostööd tehtud lugupeetud hostingu pakkujad kui Sinine vaim, SiteGround, ja mõned teised. Kasutajate jaoks tähendab see sujuvat integreerimist, ilma et oleks vaja veebisaiti käsitsi seadistada. Siiski peate siiski registreerima domeeninime, mis tähendab, et mõned uustulnukad võivad veel hetkeks segi minna.

Pärast kohandamisprotsessi lõpulejõudmist võimaldab süsteem salvestada muudatused, kui vaatate üle hostingu pakkujad. Kasutajad saavad ka valmis veebisaidi eelvaadet enne selle algust vaadata.

Funktsioonid & Paindlikkus

MotoCMS on funktsioonide poolest väga rikas. See pakub nii sisseehitatud funktsioone kui ka lisasid, mida võiksite sõltuvalt teie veebisaidi tüübist integreerida. Nagu me juba varem mainisime, on platvorm hea erinevate projektide jaoks, kas soovite avada sisupõhise või e-kaubanduse saidi.

Tohutu mallikogu

Praegu pakub platvorm üle 2500 erineva malli. Kõik nad on valmis minema. See tähendab, et võite valida ainult ühe, lisada asjakohase sisu, lasta selle hostingusse installida ja oma esimesi külastajaid vastu võtta.

Kasutajad saavad vabalt valida enam kui 40 erineva ettevõtte niši ja kategooria hulgast. Need ulatuvad kinnisvara-, restorani- ja spordivaldkonna tipp- või tööstus- või tervishoiuvaldkondadest. Kõigi teemade kujundus on ajakohane. Need näevad välja väga stiilsed ja töötavad hästi igat tüüpi mobiilseadmetes.

Mis puutub malli kvaliteeti ja stiili, siis need näevad välja uhked. Kasutajate hõlbustamiseks on spetsiaalne otsinguriba, mis võimaldab teil navigeerida kõigis paigutustes märksõnade järgi, mis kirjeldavad kõige paremini teie niši.

e-kaubanduse funktsionaalsus

MotoCMSil on võimas mootor põnevate veebipoodide loomiseks. Peamine eelis on siin see, et te ei pea ennast ühendama ega integreerima. Süsteem pakub juba sisseehitatud funktsioonidega e-kaubanduse malle. See sisaldab:

MotoCMS e-kaubandus

 • Tootehaldussüsteem – lisage uusi tooteid, eemaldage olemasolevad, lisage hõlpsamaks navigeerimiseks filtreid, looge katalooge ja palju muud.
 • e-kaubanduse põhialused – malli abil saate ka integreeritud makse- ja saatmisvalikuid, maksude arvutamise funktsioone ja tööriistu tootehindade haldamiseks.
 • Algselt toetab platvorm PayPal, Post Finance ja 2Checkout. Siiski saate vabalt integreerida muid teenuseid, et muuta oma pood klientide jaoks paindlikumaks. Teie veebisaidil on kasutusvalmis turvaline kassasüsteem, SSL ja muud kaitsevahendid.
 • Tootelehe kohandamine – saate muuta meililehe väljanägemist, rakendada eksklusiivseid funktsioone või ühendada vidinaid või lisandmoodeleid, et meililisti laiendada, lubada kasutajate omandamise tööriistu ja palju muud.

SEO parandamise tööriistad

MotoCMS pakub integreeritud SEO tööriistu, mis muudavad teie veebisaidi kõrgemale otsingumootorite ridadest. Algusest alates saate redigeerida iga lehe URL-e, metasilte, pealkirju ja kirjeldusi. Lisaks võimaldab redigeerija oma piltidele või fotodele lisada alttekste ja SEO kirjeldusi.

MotoCMS SEO

Kogu funktsionaalsus on saadaval ka koos integreeritud ajaveebifunktsiooniga, et muuta teie blogipostitused SEO-sõbralikumaks. Lisaks hindavad kasutajad tohutut optimeerimisjuhendit, mis on saadaval abikeskuses koos sammude ja näpunäidetega, mille SEO eksperdid teile pakuvad.

Pistikprogrammid ja lisandmoodulid

Kuigi MotoCMS ei saa kiidelda sellise tohutu valikuga nagu WordPress või Wix, näiteks pakuvad selle arendajad endiselt häid täiendusi. Näiteks saavad kasutajad ühendada kohandatud kontaktvormid, integreerida Google Maps eraldi vidinaga, luua hüpikvorme, jagada postitusi Instagramis või luua ajakavasid kohandatud rakendustega.

Lisateenused

MotoCMS pole ainult veebisaitide koostaja. See esindab oma ekspertide kogumit, kes pakuvad erinevaid veebiteenuseid. Need ulatuvad malli installimisest kuni algajateni professionaalsete logode, reklaamibännerite, koopiate kirjutamise, valge märgistuse ja muu loomiseni.

Kujundus & Mallid

Teemade arv:2500+
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Nagu oleme juba varem arutanud, on MotoCMSil tohutu valik malle. Loend sisaldab üle 2500 paigutuse, mis on seotud kõigi võimalike äriniššidega. Kõik mallid reageerivad 100% -le, mis tähendab veatu toimimist mis tahes mobiili- või lauaarvuti seadmes. Selle tagamiseks võite kasutada mobiili- ja töölaua eelvaate režiimi ning kontrollida, kuidas veebisait töötab tahvelarvutis või nutitelefonis.

Lisaks ärikategooriatele võite vabalt valida nii traditsiooniliste veebisaidi paigutuste kui ka juba integreeritud vajalike vormide ja vidinatega sihtlehtede mallid. Kasutajad saavad ka täiendavaid stiilimis- ja kujundamistööriistu. Neil on vabadus armatuurlaual skeeme, värve ja fonte muuta. Lisaks teete tööd tüpograafiaga, et sisu näeks välja köitvam.

motoklubi mallid

Samuti on meediumifailide üleslaadimine väga lihtne. Kasutage pukseerimisfunktsiooni või minge meediumikogu ja laadige vajalikud failid üles kohaliku vanema hulgast. Süsteem pakub erinevaid galerii vidinaid ja slaidiseansse, et muuta veebisait köitvamaks ja stiilsemaks. Edasijõudnud profid võivad HTML-teemade kasutamise korral rakendada mõne oma koodi.

Klienditugi

Lisaks laiendatud teadmistebaasile on süsteem igakülgne tugi. Kasutajad võivad pöörduda tugispetsialistide poole otse armatuurlaual, kasutades paremal asuvat nuppu Abi. See avab uue akna, kus võite küsida mis tahes küsimusi ja saata päringu LiveChat, telefoni või piletisüsteemi kaudu.

Traditsiooniline piletimüügisüsteem on veel üks viis MotoCMSi spetsialistidega kontakteerumiseks. Peate esitama oma e-posti aadressi, osutama osakonnaga, millega soovite ühendust võtta, lisage teema ja kirjeldage probleemi pakutavates kohtades. Kogu protsess tundub üsna aeganõudev ja keeruline.

Sel põhjusel võib parem lahendus olla kohene abi. See pakub visuaalseid juhendeid ja lihtsaid õpetusi, mis selgitavad kõiki olulisi samme alates uute piltide üleslaadimisest ja tekstide redigeerimisest kuni uute meediumikaustade loomiseni jne..

Platvormil on tohutu teadmistebaas, kus on palju artikleid ja kuidas saada juhiseid. Lisaks võite liituda ka kohaliku kogukonnaga. Siin saate küsida küsimusi või aidata teisi MotoCMS-i kasutajaid. Süsteem teavitab ka veebisaitide omanikke igast uuest värskendusest, mille arendajad kasutusele võtavad. Kõik, mida vajate, on kursis püsimine.

Plaanid & Hinnakujundus: kui palju MotoCMS maksab?

Hinnapoliitika võib algusest peale tunduda pisut segane. See sõltub funktsioonidest, mida soovite paketti lisada. Lõplik hind sõltub malli tüübist ja vajalikest lisateenustest. Hea uudis on see, et lõplik hind kuvatakse enne kassasse minemist. Lisaks saavad kasutajad sõltuvalt nende vajadustest vabalt sisse lülitada mõned valikulised teenused või keelata need.

Mallide hinnasildid varieeruvad vahemikus 36–171 dollarit. Oletame, et vajate ka üheaastast hostimist, malli installimist ja kohandamist. See maksab teile lisaks vastavalt 27 dollarit aastas, 49 dollarit ja 139 dollarit. Valminud projektiga tutvumiseks võivad kasutajad vajada ka täiendavat abi.

Valikuliste funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Paigaldusabi maksab 49 dollarit.
 • Malli kohandamine maksab 139 dollarit.
 • SEO optimeerimisteenused algavad 59 dollarist põhilise SEO auditi korral kuni 299 dollarini täieliku SEO-lehe optimeerimise korral.
 • Google Ads’i teenused maksavad konto loomise ja käivitamise ning kampaaniate käivitamise eest alates 199 dollarist kuni täieliku Google’i reklaamide paketi koos kampaaniahalduse, eesmärkide loomisega jne 549 dollarini..
 • Kohandatud logo kujundamise teenused maksavad mitmes vormingus tarnitava kasutusvalmis logo eest 149 dollarit.
 • Kopeerimisteenused ulatuvad 79 dollarist veebisisu originaalsisu korral või olemasolevate lehtede ümberkirjutamisest kuni 299 dollarini SEO optimeeritud tootekirjelduste ja sihtlehe tekstide jaoks.

Pange tähele, et lisaks maksate ka muude tootjate poolt pakutavate hostimise eest, kuna MotoCMS-il pole oma serverilahendusi. Süsteem ühendab Bluehost, SiteGround ja mõned teised populaarsed ettevõtted. Kvaliteetne hostimine maksab teile 3,95 dollarit kuus. See näeb välja nagu tõeline tehing.

MotoCMSi KKK

Vaatame lähemalt MotoCMS-i saidi ehitajat, kuna see erineb palju konkurentidest ja tekitab seega palju küsimusi.

Küsimus: Mis eristab MotoCMSi teistest populaarsetest veebisaidiehitajatest?

Vastus: Vastupidiselt Wix, Weebly, uKit ja muud hostitud saitide koostajad MotoCMS on eraldiseisev veebisaitide koostaja, mida ei seostata ühegi veebimajutuse pakkujaga ja mis eksisteerib sõltumatult CMS-i mallide kujul. Lühidalt: kui loote Wixiga veebisaidi, pole mingit võimalust oma saiti mujale viia – Wixi veebisaidi ehitaja töötab eranditult ettevõtte serverites. Kuigi MotoCMS-is saate kasutada oma valitud veebi.

Küsimus: Mis on CMS-i mallid??

Vastus: CMS-i mallid on peaaegu valmis veebisaidid: need on varustatud administraatori paneeli, saidi loomise tööriistade ja vidinatega.

Küsimus: Kas ma saan kasutada ühte MotoCMSi malli mitme veebisaidi jaoks?

Vastus: Kahjuks ei saa. Iga domeen (veebisait) nõuab eraldi litsentsi.

Küsimus: Kui palju maksab MotoCMS-i abil saidi käivitamine ja hooldamine?

Vastus: Kui allahindlusi pole, algab MotoCMSi mall alates 199 dollarist tükk. Koos malliga saate ka sisseehitatud administraatori paneeli, tasuta CMS-i värskendused ja eluaegse tehnilise toe. MotoCMS ei vaja uuendusi. Maksate malli eest ainult üks kord. Veebisaidi hoolduskulud sõltuvad teie veebimajutusteenuste pakkujast.

Küsimus: Kas minu saidi mobiilivaadet on võimalik muuta??

Vastus: Jah see on. Saidi mobiilivaate eelvaate kuvamiseks ja muutmiseks lülitage mobiiliredaktorisse. See kasutab samu käepäraseid põhimõtteid, mida näete-näete-mida-mida saate ja lohistage. Kodeerimine pole vajalik.

Küsimus: Kas on mingeid viise, kuidas minu saidi funktsioone laiendada??

Vastus: Iga MotoCMS-i mall sisaldab teie veebisaidi täiustamiseks etteantud vidinate komplekti. Need on Maps, Galeriid, Kontaktvormid, Paypal ja paljud muud laiendused. Igal mallil on üksikasjalik kirjeldus ja seda saab vaadata demorežiimis. Lisaks võivad edasijõudnud arendajad luua oma vidinad ja integreerida need juhtpaneelile, et MotoCMS-i funktsioone parendada.

MotoCMSi ülevaate järeldus

MotoCMS on võimas vahend igat tüüpi veebisaitide loomiseks. See sobib absoluutselt tehniliste oskusteta algajatele, samuti veebidisaini ja programmeerimise asjatundjatele, kes soovivad rakendada mõnda oma funktsiooni ja elementi.

Platvormil on täiustatud funktsionaalsus. See tutvustab oma integreeritud funktsioone e-kaubandusprojektide jaoks ning täiustatud SEO-tööriistu teie veebisaitide loomiseks ja reklaamimiseks veebis. Peale traditsiooniliste veebisaidi ehitajate ei paku MotoCMS pakettlahendusi, mis võib alguses olla probleemiks.

Teisest küljest pakub see paindlikumat majutusteenuse pakkujate osas, ehkki see on eeskätt hea lahendus neile, kes juba ostavad ostetud kavasid.

Proovige MotoCMSi nüüd

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me