Microsoft.com ülevaade

Microsofti veebisaitide ehitaja oli üks tunnustatud nišiliidreid, keda inimesed eri tüüpi veebisaitide kujundamisel rakendasid. Aja möödudes on nišikonkurents muutunud palju tugevamaks, andes teed arenenumatele ja funktsionaalsematele veebisaitide koostajatele – neile, kes tunnevad praegu ülemaailmset populaarsust.


Kaasaegse veebisaidi arendamise osas jätkavad paljud kasutajad aga Microsofti toega veebisaidiehitajatega koostööd, et luua mitmekülgseid projekte, et vastata nende veebikujundusnõuetele ja vajadustele. Mis teeb neist toodetest nii populaarsed? Miks jäävad nad kasutajatega nõudlusele ja kas neile on paremaid alternatiive? Proovime seda nüüd teada saada.

Microsofti veebisaidi ehitaja 2018. aastal

Tänase seisuga ei ole Microsoftil oma lihtsa ja keeruka veebisaidi loomiseks oma veebiehitusteenust. Kui olete kunagi süsteemi toodetega varem töötanud või olete sellest nii palju kuulnud, et tekiks soov proovida, saate kasutada platvormi rakenduste turul pakutavaid lahendusi.

Microsofti veebisaidi koostajaga veebisaidi loomise alustamiseks peaksite esmalt hankima Microsofti konto. Kui teil seda pole, saate selle kas registreeruda või kasutada oma Skype’i kontot. See annab juurdepääsu kõigile Microsofti brändipoes saadaval olevatele rakendustele.

On olemas erinevaid veebiehitusriistu, mida saate kasutada universaalsetel ja eriotstarbelistel eesmärkidel, kuid kõige populaarsem neist on Wix. See veebisaidi koostaja on kindlasti väärt kasutajate tähelepanu, kes kavatsevad käivitada korralikke veebisaite ka ilma konkreetsete veebiehitusoskuste ja nišiteadmisteta. Saame teada, mida süsteem tänapäevastele kasutajatele pakub ja mis eristab seda rahva hulgast.

Wix – parim valik Microsofti kasutajatele

Wixi veebisaidi ehitaja

Wix on ülemaailmselt tuntud veebisaitide ehitaja, mis on populaarsust kogunud tänu disaini kohandamise tööriistade rohkusele, ulatuslikule funktsioonikomplektile, mugavale pukseerimisredaktorile, rikkaliku kvaliteediga kvaliteetsetele veebisaidile vastavate mallide kollektsioonile, headele veebisaidi reklaamimise ja turundusvõimalustele, taskukohasele hinnapoliitika.

Veebisaidi koostaja võimaldab luua erinevat tüüpi veebisaite, alates väikestest isiklikest portfellidest ja lõpetades veebipoodidega, mis kajastavad teie brändi identiteeti kõige soodsamas valguses. Teenuse kliendibaas hõlmab praegu üle 130 miljoni kasutaja, kes elavad 190 riigis. See on parim tunnustus ettevõtte tunnustamisele, mis on kindlasti tähelepanu väärt.

 • Kasutuslihtsus. Wix tagab hämmastavalt lihtsa ja mugava veebiehituse kogemuse kõigile, kes soovivad kujundada kvaliteetseid ja funktsionaalseid veebisaite. Ükskõik, kas olete uustulnuk, kes teeb oma esimesed sammud veebiehituse nišis, või professionaalne veebiarendaja, kes tegeleb veebidisaini kliendikeskse äriga, pole Wixi kasutamine teie jaoks probleem.

  Veebisaidi koostajal on intuitiivne WYSIWYG-liides ja pukseerimisredaktor. Täpsemad Wix ADI tööriist kujundab teie edastatava sisu põhjal automaatselt teie veebisaidi.

  Wix ADI toimetaja

  Wix töötab all SaaS-i mudel, mis lihtsustab veebisaidi loomise protsessi kasutajatele, kes loovad oma platvormi kasutajaks veebisaite oma mobiil- või lauaarvuti seadmetes. See on kasutaja, kellel on täielik kontroll veebi loomise protsessi üle ja kes näeb tulemust, et muudatusi õigeaegselt teha.

 • Funktsioonide komplekt. Funktsioonide komplekti osas ületab Wix teie ootused. Veebisaidi koostajal on palju igale kasutajale pakkuda, hoolimata sellest, millist kogemust tal on veebidisain. Kaasas võimsad e-kaubanduse ja ajaveebimootorid, mis võimaldavad teil luua väikestest ja keskmistest veebipoodidest või ajaveebid, kus pole üldse vaeva.

  Wix ADI e-kaubandus

  Siit saate müüa ja reklaamida tooteid, värskendada nende sortimenti, pakkuda allahindlusi, erifunktsioone, lisada, ajakohastada ja värskendada ajaveebi postitusi ning teha muid toiminguid eduka ajaveebi või veebipoe pidamiseks.

  Wixi kood on veel üks veebisaidi koostaja esiletõst, mis võimaldab teil veebirakendusi lihtsal ja tõhusal viisil luua. Tööriista kasutamiseks ei pea teil olema kodeerimisoskust – Wix-kood on intuitiivne ja kõigile arusaadav. See veebirakenduse koostaja võimaldab luua sisu ja lisada selle vajalikule veebilehele.

  Wix-koodiredaktor

  Veel üks veebisaidi koostaja esiletõst on Rakenduste turg paljude laienduste, rakenduste ja lisandmoodulitega, et anda oma veebisaidile täpsemat jõudlust. Rakendusi on välja töötanud kolmandate osapoolte disainerid ja need võivad olla tasuta ja tasulised vastavalt nende rakendussfäärile ja omadustele.

 • Mallid ja kujundus. Wix pakub palju kvaliteetseid malle ja kujundusi, mis võimaldavad luua erinevat tüüpi veebisaite, nagu näiteks ettevõtte saidid, ajaveebid, foorumid, veebipoed, portfellid, sihtlehed ja mis mitte.

  Kokkuvõttes on Wixil kollektsioon, mis hõlmab üle 550 kvaliteetse teema erinevatele nišidele. Teenuse arendajad uuendavad malligaleriid regulaarselt värskete ja ajakohaste teemadega. Neil kasutajatel, kes ei leia sobivat malli, on võimalus tühi teema valida ja kohandada, et kujundada veebisait nullist.

 • Maksumus. Wixit saate tasuta kasutada nii kaua kui vaja. Süsteemil on tasuta kunagi lõppev plaan, mis võimaldab testida pakutavaid funktsioone ja võib olla hea lahendus igat tüüpi veebisaitide jaoks. Kui vajate endiselt isikliku domeeniga veebisaiti, võite te valida ühe Wixi premium-plaanidest, mille hind algab 4.5 dollarist kuu kohta.

  Pidage meeles, et Wix pakub raha tagasi garantii kasutajatele, kes pole mõne selle funktsiooniga rahul. Raha tagasi saate 2 nädala jooksul pärast makse tegemist. Süsteemi hinnapoliitika on üsna selge ja taskukohane.

Looge tasuta veebisait

WebMatrix 3

Webmatrix3

WebMatrix 3 on tasuta, kerge pilveühendusega veebisaitide koostaja, mis töötab Windowsi veebiarendusrakendusena. Ehitaja võimaldab arendajatel luua saite valmis, sisseehitatud mallide või populaarsete avatud lähtekoodiga rakenduste abil. Äärmiselt oluline on märkida, et süsteem on suunatud peamiselt spetsialistidele, kes loovad oma klientidele veebisaite (erinevalt lõpptarbijale suunatud veebisaitide koostajatest).

Webmatrix 3 eesmärk on pakkuda veebiarendajatele kodeerimise, kohandamise ja avaldamise võimalusi ühes kohas. Platvorm ilmus 2011. aastal, kuid Microsoft on juba lõpetanud WebMatrixi toetamise. Siiski on mõistlik saada tootest kiire ülevaade, et näha, kuidas Microsoft on muutnud nende lähenemist veebiehitusprotsessile.

 • Kasutuslihtsus. WebMatrixil on väga kasutajasõbralik liides, nutikad juhendid ja palju muud lahedat nagu veebiarenduse rakenduse jaoks. Kuid muidugi pole see nii lihtne ja intuitiivne kui DIY, koodivabad veebisaidi koostajad. See töötab suurepäraselt ainult kindlale kliendigrupile. See sarnaneb tavalise saidiehitajaga, kuid on peamiselt suunatud proffide vajadustele ja oskustele.

  WebMatrix 3 mobiilisaidid

  Rakendus pakub keerukamat arenduskeskkonda teie projektidele, mis töötatakse välja erinevates programmeerimiskeeltes, nii et te ei pea eraldi programme hankima. Kui enamik DIY saidiehitajaid on brauserisisesed tarkvarad, millele registreerumisvormi kaudu pääseb juurde igast seadmest, on Webmatrix allalaaditav rakendus, mis nõuab eelinstalli.

 • Funktsioonide komplekt. Ehitaja pakub mitmeid võimalusi, et aidata arendajatel veebisaite kiiremini ja hõlpsamini üles ehitada. See võimaldab luua saite valmis ASP.NET, PHP, Node.js või HTML5 mallide abil ning kasutab ära uusimaid veebistandardeid (CSS3, HTML5) ja populaarseid JavaScripti teeke, näiteks jQuery.

  CSS3 WebMatrix

  WebMatrix pakub tuge PHP-raamistikele, sealhulgas WordPressile ja Drupalile. Näiteks valides WordPressi raamistiku, installib ja konfigureerib WebMatrix kohapeal töötava täieõigusliku WordPressi veebisaidi. Pärast konfigureerimist saate oma saidi arvutisse kokku panna ja seejärel Microsofti Web Deploy tehnoloogia abil ühilduvasse hostisse üles laadida. Seda võimalust saate kasutada WordPressi saitide loomiseks pistikprogrammide ja teemade arendamiseks või uue koodi testimiseks enne oma veebisaidile installimist.

  Veebirakenduste installimine, kohandamine ja avaldamine on WebMatrixiga lihtne. See võimaldab luua mobiilivaatamiseks optimeeritud veebisaite ja pakub mitmeid integreeritud funktsioone, mis muudavad ülesande veebidisaineritele mugavamaks. Tootega on kaasas mobiilisõbralikud mallid, seadmeemulaatorid, jQuery mobile koodide komplekteerimine ja palju muud. Samuti on sellega võimalik veebisaite kaugjuhitavalt redigeerida.

  WebMatrixiga loodud veebisaidid ei ole seotud ühegi konkreetse hostiteenuse pakkujaga – võite neid vabalt avaldada kõikjal, kus soovite. Parema jõudluse tagamiseks pakub WebMatrix nende partnerite loendit, kus saate registreeruda tasuta hostimiskonto jaoks. Samuti saate veebisaidil valida paljude teiste veenvate hostimislahenduste hulgast Microsofti hostingu galerii.

 • Mallid ja kujundus. WebMatrix on teid katnud mitme integreeritud malliga, mis on kena alus teie veebisaidi arendamiseks. Stardimalle pakutakse mitmes keeles ja need sobivad suurepäraselt tavaliste isiklike veebisaitide jaoks. Pidage siiski meeles, et pärast toote kasutamise lõpetamist ei pruugi mõned mallid teie brauseri versiooniga ühilduda.

  Veel üks viis WebMatrixi malli saamiseks on selle ise kujundamine. Uue teema loomiseks saavad kodeerijad valida olemasolevatest proovidest vastavas WebMatrixi malli kaustas ja seda vastavalt oma vajadustele redigeerida. See eeldab aga teema sügavat mõistmist.

Esilehekülg

Microsofti esileht

Esilehekülg oli üks neist tööriistadest, mis pani aluse tänapäevasele veebidisainile. Internetiajastu alguses oli tõesti raske leida veebisaiti, mida süsteem ei toidaks. FrontPage on WYSIWYG veebisaidi koostaja ja HTML-i redaktor, mis on Microsoft Office’i paketti kaasatud alates 1997. aastast. Selle toote müük lõpetati 2003. aastal, kuid see on endiselt populaarseks vilunud veebidisainerite seas, kes soovivad oma programmeerimisoskustest maksimaalselt kasu saada.

Pärast toote katkestamist asendati see SharePoint Designeri ja Microsoft Expression Webiga, kuid ka neid kahte rakendust ei toetata enam alates 2006. aastast. Alates tänasest saavad kasutajad installida SharePoint Designeri veebipõhise versiooni ja sellega töötada.

 • Kasutuslihtsus. SharePointi ei saa nimetada lihtsaks veebiehitusrakenduseks, kuna see nõuab sügavat veebidisaini vilumust. See aga ei vähenda süsteemi WYSIWYG toimetaja eeliseid, mille eesmärk on aidata kasutajatel maksimaalse tõhususega HTML-kodeerimise keerukusest üle saada.

  FrontPage’i tõhusaks kasutamiseks on vaja installida täiendavad pistikprogrammid, mida algselt nimetati IIS-i laienditeks ja mida hiljem rikastati spetsiaalsete FrontPage-serveri laienduste komplektiga. Ükskõik milliseid laiendite komplekte vajate, peate need funktsionaalsusest maksimaalse kasu saamiseks installima.

 • Funktsioonide komplekt. FrontPage on täisfunktsionaalne, mis pakub vilunud veebidisaineritele mitmeid eeliseid. Rakenduse uusim versioon pakub jagatud vaate võimalust, mis võimaldab projekti kodeerida režiimis Koodvaade, et tulemust eelvaate kujundamise režiimis veelgi eelvaatesse lisada, ilma et oleks vaja nende vahel vahetada. Rakendusel on juurdepääs ka interaktiivsetele nuppudele, mis võimaldavad navigeerimise eeliste jaoks käivitada veebigraafika, välistades vajaduse kasutada keerukamaid pilditöötlusvahendeid.

  Veelgi enam, tarkvaral on juurdepääsetavuse kontroll, mis annab võimaluse välja selgitada, kas teie veebisaidi kood vastab kehtivatele standarditele ja kas piiratud võimetega inimesed saavad seda kasutada.

  FrontPage sisaldab HTML-i optimeerijat, mis muudab koodi optimeerimise palju varasemate rakenduse versioonidega võrreldes palju kiiremaks ja loetavamaks. Toote üks esiletõstetuimaid osi on Intellisense (automaatse täitmise) funktsioon, mis aitab kasutajatel koodivaate režiimis töötades koodi redigeerimise protsessi lihtsustada. Funktsioon soovitab kõige sobivamaid koodiatribuute ja silte, mis genereeritakse sel ajal, kui kasutaja seda kirjutab. See aitab lõpuks kokku hoida aega ja vaeva. Lõpuks on FrontPage kaasas koodilõikudega, mis võimaldab kasutajatel luua ja salvestada kooditükke, mida nad loovad ja mida tulevikus võib vaja minna.

 • Mallid ja kujundus. FrontPage pakub integreeritud malle, mida saate vastavalt soovile valida ja kohandada. Samuti on võimalus veebis sirvida ja valida FrontPage-teemasid, mille spetsiaalselt kolmandate osapoolte arendajad lõid ainulaadse ja loomingulise veebikujunduse pakkumiseks. Need mallid ei ole alati reageerivad, nii et kui vajate seda, mis muudaks teie veebisaidi veebis juurdepääsetavaks, kontrollige kindlasti seda eelnevalt. Mis on huvitav, pakub FrontPage dünaamilisi veebimalle, mis võimaldavad kasutajatel luua ainsa teema, mida nad kasutavad mitmel veebisaidi lehel või kogu veebisaidil.

Microsoft Expression Web 4

Microsoft Expression Web 4

Microsoft Expression Web 4 on täisfunktsionaalne veebiehitusriist, mille abil saate kujundada ja avaldada kvaliteetseid, veenvaid ja funktsionaalseid veebisaite, mis vastavad üldtunnustatud veebikujundusstandarditele. Expression Web 4 tuli turule 2010. aastal, samal ajal kui Microsoft teatas oma täielikust tööst loobumisest 2012. aastal.

Algselt maksti süsteemiga, kuid nüüd on see tasuta allalaadimiseks saadaval. Need kasutajad, kes on Expression Web’i juba varem ostnud, saavad oma veebisaitidele siiski tehnilist tuge kasutada. Sama teenus pole enam saadaval neile, kes süsteemi tasuta alla laadivad.

 • Kasutuslihtsus. Microsoft Expression Web 4 on kena valik professionaalseteks veebidisainiprofiilideks, kellel on idee luua ja hallata projekti professionaalseks või äriliseks kasutamiseks. Toode ei sobi hästi algajatele, kellel pole aimugi, mida veebisaidi loomise protsess hõlmab.

 • Funktsioonide komplekt. Rakendusega on kaasas Microsoft Silverlighti, Deep Zoom Composeri pildid, ASP.NET, PHP, AJAX ja Silverlighti videotugi. Siit on võimalik importida ka Adobe Photoshopi faile, et avaldada keerulisi veebisaite, kus on arvukalt failiedastusvooge ja turvaline FTP.

  Veebiarendusprotsessist maksimumi saamiseks on tootel mitu eelvaate režiimi. Neist kõige levinumad on hetktõmmise eelvaade, et näha, kuidas teie veebisait brauseris välja näeb, ja režiim SuperPreview, et teha veebilehtede võrdlusi mitmes brauseris korraga..

  Microsoft Expression Web 4-l on SEO-kontrollimise funktsioon, mis võimaldab teil olemasolevaid standardeid kasutades oma veebisaidi reklaamimise tõhusust analüüsida. See aitab parandada teie veebisaidi otsingumootori paremusjärjestust, kohandada SEO võimalusi, luua SEO aruandeid jne. Selle rakenduse versioonil on ümber kujundatud dialoogiboks, kus on spetsiaalsed märgid ja sümbolid, mida saab veebilehele sisestada HTML-tähemärkide ühikutena. Komplekti kuulub ka jQuery IntelliSense’i tugi, katkendite halduspaneel, kommenteerimise / kommenteerimise Code View funktsionaalsus, interaktiivne hetktõmmise paneel ning mitmed tööriistariba ja tööala kohandamise valikud.

 • Mallid ja kujundus. Microsoft Expression Web 4 mallid on pärast installimist saadaval süsteemi spetsiaalses kaustas. Need kasutajad, kes soovivad oma veebidisaini kogemusest maksimaalselt kasu saada, saavad veebis sirvida, et laadida alla malle, mille on loonud kolmandate osapoolte kasutajad. Teemad sobivad erinevatesse niššidesse ja neid saab vastavalt vajadusele koodiredaktsiooni abil kohandada.

Alumine joon

Kvaliteetse veebisaidi loomiseks on erinevaid võimalusi ja mõnda neist pakub Microsoft. Sobivaima süsteemi valimine sõltub teie teadmistest ja projekti keerukusest, mida kavatsete käivitada.

Kui olete veebidisaini ekspert, kes teab, millist tulemust täpselt vajate ja mida saate selle saavutamiseks teha, siis võib WebMatrix 3 või Microsoft Expression Web 4 kasutamine olla mõistlik lahendus. Neid tooteid Microsoft enam ei toeta, kuid paljud kasutajad eelistavad neid endiselt keerukate projektide arendamisel.

Kui teie veebikujunduse oskus jätab siiski palju soovida või te lihtsalt ei soovi tegeleda keerukate kodeerimisnüanssidega, töötab Wix teie projekti jaoks kõige paremini. Selle veebisaidi koostaja on praegu niši parim, pakkudes juurdepääsu mitmele funktsioonile, tööriistadele ja veebikujunduse võimalustele.

Wix haldab miljoneid veebisaite kogu maailmas, olles mitmekesise veebidisaini taustaga kasutajate jaoks kõige olulisem sihtkoht. Süsteemi kasutades saate peaaegu kohe käivitada erinevat tüüpi projekte. See teeb platvormist korraliku kaasaegse veebiehituslahenduse.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map