Link Whisperi ülevaade

Link Whisperi pistikprogrammi ülevaade


Link sosistab – on WordPress plugin sisemise lingihalduse kiiremaks ja lihtsamaks muutmiseks. AI-juhitav tööriist on võimeline postituste jaoks automaatselt looma sisemisi linke, et veebisait saaks otsingumootorite kõrgematest auastmetest kasu. Pistikprogramm on lihtne ja intuitiivne lahendus võimsate SEO täiustuste rakendamiseks ilma eriliste oskuste ja teadmisteta.

Pistikprogramm kasutab tehisintellekt anda kontekstilisi ettepanekuid selle kohta, kuhu ankur lisada. Teisisõnu saab see analüüsida postituse sisu ja määratleda parim viis siselinkide loomiseks, mis on kasulikud nii lugejatele kui ka otsingumootori robotitele. Lisaks kiiretele soovitustele ja automatiseeritud lisamisele on tööriistaga linkide redigeerimine ja tööriistade haldamine.

Kas see on tõesti kasutamist väärt? Kuidas saab see aidata veebisaidi SEO täiustada? Olge kursis, et saada lisateavet meie arvustuse kohta.

Plussid ja miinused

Link Whisper on lahe pistikprogramm, kuid vaevalt see on võlukepp või lõplik lahendus kõigi SEO sisemiste probleemide lahendamiseks. Pealegi ei peaks te seda hoolimata pakutavatest funktsioonidest kasutama iseseisva optimeerimisvahendina. Kuid see on kindlasti mõistlik, kui seda kasutatakse koos teiste oluliste vahenditega.

Link Whisperi plusse:
Link Whisperi miinused:
&# x2714; Automatiseeritud linkide loomine – süsteem lisab automaatselt sisemised sissetulevad lingid, analüüsib postituse sisu ja pakub soovitusi.
&# x2714; AI-juhitavad tehnoloogiad – pistikprogramm kasutab tehisintellekti sisu uurimiseks ja üldiste ankurdamissoovituste saamiseks.

&# x2714; Täiustatud auastmed – sisemiste linkide kasutamine on oluline otsingumootorite arvu suurendamiseks. Link Whisperi abil on protsess algajate jaoks kiirem ja lihtsam.
&# x2714; 100% ühilduvus – tööriista saab kasutada erinevate WP-teemadega. Samuti töötab see suurepäraselt koos WooCommerce, Gutenbergi, Kadence Blocks ja paljude teistega.
&# x2714; Kasutuslihtsus – installimisprotsessist kuni sisemise lingihalduseni on veebisaitide omanikel pistikprogrammi kasutamine vaevalt keeruline.
&# x2714; Analytics & Aruanded – pistikprogramm tuleb koos armatuurlauaga, et jälgida kogu olulise lingi statistikat ühest kohast.

✘ Mõnel juhul võib pistikprogramm soovitada sisulinke vanuses, kus te ei soovi neid saada. Näiteks võib avalehele ilmuda ankur.
✘ Mõnikord ei näe automatiseeritud ettepanekud nii üldised ja asjakohased, kui soovite.
Suggestions Suutmatus soovitustele linke käsitsi lisada.
✘ Tehnilised probleemid, kui neid kasutatakse mõnede WP-le orienteeritud lehtede koostajatega, nagu näiteks Thrive Architect ja mõned teised.

Mis on Link Whisper?

Nii aitab pistikprogramm lisada sisemisi linke ja muuta sisu kasutajasõbralikumaks ja SEO-sõbralikumaks. Kuid kellel võib seda tegelikult vaja minna?

Esiteks töötab Link Whisper hästi väikeste ettevõtete omanike ja sisuturustajate jaoks, kes soovivad oma veebisaitidele rohkem liiklust suunata. Teiseks võib see olla kasulik blogijatele ja sisupõhiste veebisaitide omanikele, kes kasutavad otsingumootori optimeerimist liikluse suurendamiseks edasiseks rahaks tegemiseks.

Peamine eelis on see, et te ei peaks olema SEO guru ega teadmisi otsimootoritega töötamisel. Pistikprogrammi on väga lihtne installida, konfigureerida ja hallata. Meil on tööriist, mis võiks olla hea algajatele, kes käivitage uus sait nullist või soovite olemasolevat sisemiste linkide abil parendada.

Kuidas sisemised lingid aitavad teie veebisaiti parendada

Mis on sisesed lingid ja kuidas need saavad aidata? Keegi on seda terminit SEO taustast hoolimata kuulnud. Siselingid näivad olevat üks võimsamaid tööriistu veebisaidi optimeerimisel. See muudab sisu lugeja jaoks kasulikumaks ja töötab praktiliselt samamoodi nagu tavaliselt tsiteerides allikaid bibliograafia osas erinevate keskkooli või kolledži akadeemiliste ülesannete jaoks.

Niisiis, kui me ütleme sisemised lingid, peame silmas linke, mis asuvad teie veebilehtedel. Teisisõnu, meil on leht, mis sisaldab hüperlinki teisele lehele, mis asub samal domeen. Kui tagasilinkimine on tänapäeval enamiku veebiprojektide peamine vahend, kasutatakse sisemisi sidemeid sageli alahinnatud ja alahinnatud, mis on vale, ja see on põhjus, miks:

  • Parem navigeerimine lugejate jaoks – sisemised lingid aitavad luua lugeja tee, mis juhendab neid ühelt sihtlehelt teisele. Lisaks parandab lugeja teisele asjakohasele lehele viimine SEO peamisi mõõdikuid
  • Veebisaidi arhitektuur – sisesed lingid võivad tunduda olevat veebisaidi tugev alus. Nad pakuvad kasutajatele kontuuri kogu vajaliku teabega ühest kohast otsimiseks.
  • Parem Google’i SERP-i asetus – oletame, et teil on üks leht, millel on kõrge SERP auaste. Sisemised lingid võimaldavad teil omakapitali levitada ka teistele lehtedele.
  • Parem Google’i indekseerimine – kui teil on keeruline veebisait, kus on palju jaotisi ja pidevalt ajakohastatavat sisu, jätavad Google robotid mõned lehed vahele (või külastavad neid harva). Siselingid aitavad neil veebisaidi sisu paremini mõista ja leida veebisaidi arhitektuuri sügavamale peidetud lehti.

Nüüd, kui me teame, kuidas sisemised lingid võivad aidata, pöördugem tagasi Link Whisperi pistikprogrammi juurde ja vaadakem, kuidas see töötab.

Kasutuslihtsus

Tööriist ei vaja eriteadmisi. Kasutajad, kellel pole SEO-d ega tehnilisi oskusi, saavad automatiseeritud siselinkide loomist maksimaalselt ära kasutada. Pistikprogrammi kasutamise alustamiseks peate ostma ainult ametliku litsentsi ja laskma selle aktiveerida oma WordPressi juhtpaneelil.

Plugina aktiveerimine

Nagu me varem mainisime, peate kõigepealt ostma tasulise litsentsi. Kahjuks ei paku Link Whisper tasuta tellimuse tasuta prooviversiooni. Peate kohe läbima makseprotsessi. Valige lihtsalt teie vajadustele vastav plaan ja vajutage nuppu „Alusta”.

Alustama

Kassa vanuses palutakse teil sisestada isiklik ja arveldusinfo. Kasutajad saavad ostu vormistamiseks valida deebet- või krediitkaardi või PayPali valiku. Kui olete selle etapiga lõpule jõudnud, saate juurdepääsu ZIP-failile. Laadige see alla. Vajame seda koos litsentsivõtmega veelgi.

Järgmine etapp on pistikprogrammi installimine ja aktiveerimine. Minge oma WordPressi juhtpaneelile ja klõpsake nuppu „Pluginad” – „Laadige pluginad üles”. Nüüd peate üles laadima ZIP-faili, mille oleme varem alla laadinud. Seadistuse lõpuleviimiseks sisestage aktiveerimislitsentsi võti. Nüüd võite sisestada oma WP juhtpaneeli jaotise Aruanded ja sätted pistikprogrammi.

Lisage pistikprogramm

Sisemiste linkide lisamine

Kas olete valmis? Nüüdsest võite pistikprogrammi kasutada siselinkide lisamiseks. Kõik, mida vajate, on:

  1. Looge uus postitus või leht. Märge: ära avalda! Peaksite lisama ainult sisu ja salvestama lehe mustandina.
  2. Süsteem uurib teie saidi sisu automaatselt ja genereerib ettepanekuid. Kerige leht alla jaotiseni Link Whisperi soovitustega ja valige lingid, mida soovite sellel lehel leida.
  3. Avaldage postitus või leht.

Protsess on väga intuitiivne ja lihtne. Käsitsi seadistamine pole vajalik, kuna mõned funktsioonid võivad vajada sügavamat seotust.

Funktsioonide komplekt

Nagu me juba varem ütlesime, pole Link Whisper võlukunsti plugin, mis haldab teie jaoks kogu sisemist optimeerimist. Sellel on mõned funktsioonid, mis keskenduvad peamiselt automatiseeritud linkide loomisele ja aruandlusele. Kogenud kasutajad hindavad ka mõnda lisavõimalust, mis võivad kasuks tulla.

Automatiseeritud soovitused

Pistikprogramm tuleb kui nutikas AI-põhine instrument analüüsib lehe sisu ja hakkab pärast postituse või artikli kirjutamist alustama asjakohaste linkide pakkumist. Soovitatud linkide arv sõltub sisu kogumahust, veebisaitide arvust, nende asjakohasusest jne. Kõik soovitused kuvatakse eraldi lahtris. Võite valida linke, mis teile meeldivad, ja vajutada nuppu „Salvesta“.

Automaatse linkimise funktsioon

Automaatne linkimine

Suurepärane tööriist neile, kes soovivad luua sisemisi linke vajalike märksõnade põhjal. Kõik, mida vajate, on tippida tulevase lingi võtmefraas ja täpsustada leht, kuhu see lugejad edastab. Pistikprogramm leiab kõik eelnevad märksõnad ja genereerib lingi automaatselt.

Aruandlus & Statistika

Aruandlus ja statistika

Pistikprogramm sisaldab laia juhtpaneeli, kus saate jälgida kogu statistikat ja hoida kõiki sisemisi linke kontrolli all. Lisaks pakub see funktsioon lisaks eraldi sisemistele ja välistele linkide mahtudele iga eraldi artikli või blogi postituse kohta ka veebisaidi täielikku ülevaadet. Aruandlus sisaldab teavet võimalike vigade ja katkenud linkide kohta.

Katkenud linkide redigeerimine

Lisaks katkiste linkide ja 404 lehekülje tuvastamisele võimaldab pistikprogramm teil neid hõlpsalt redigeerida või eemaldada.

Klienditugi

Link Whisperil on oma klienditoe meeskond. Kasutajad saavad kasu mitmekülgsest abikeskusest, kus on kümneid videoõpetusi. Need hõlmavad pistikprogrammi kasutamise kõiki aspekte alates selle aktiveerimisest WordPressis kuni aruannete ülevaatemeetoditeni, linkide lisamiseni märksõnade järgi jne..

Link Whisperi tugi

Lisaks on eraldi tugileht, kus saate otse Link Whisperi esindajatega ühendust võtta. Sellelt lehelt leiate ka lühikese KKK jaotise koos korduma kippuvate küsimustega. Ametlikul pistikprogrammi veebisaidil on ajaveebi, kus on väärtuslikku teavet, mis võib samuti aidata.

Plaanid & Hinnakujundus: kui palju maksab link sosistamine?

Kasutajad võivad valida 3 erineva paketi hulgast. Neil kõigil on sama funktsioonikomplekt. Hind erineb sõltuvalt rakendatavate veebisaitide arvust. Paketid sisaldavad:

  • Ühe saidi litsents maksab 52 dollarit aastas.
  • 3 saidilitsents maksab 92 dollarit aastas.
  • 10 saidilitsents maksab 142 dollarit aastas.

Kasutajatelt võetakse arve igal aastal, kuni litsents tühistatakse. Kõik plaanid on koos nutika aruandluse ja automatiseeritud linkide soovitustega.

Hinnakujundus

Link Whisperi ülevaate järeldus

Link Whisper on väärt plugin veebisaidi SEO täiustamiseks. See on kiire ja lihtne vahend siselinkide lisamiseks ilma eriteadmiste või oskusteta. Ühelt poolt aitab see luua kasutajasõbralikku ja kaasahaaravat sisu. Teisest küljest on teie sait parem otsingumootorites.

Peale suurepäraste funktsioonide, mida pistikprogramm pakub, pole see lõplik lahendus. Seda tuleks kasutada täpselt, kuna mõned väikesed varjuküljed siiski esinevad. Pealegi pole liiga palju sisemise lüli ehitamisest hea. Hoidke oma lingid asjakohased ja ärge lisage neid liiga palju, et rämpspostitusi vältida.

Proovige linki sosistada kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me