Järjehoidjate ülevaade

Järjehoidja – on pilvepõhine AI-toega veebisaitide koostaja. Võrreldes seda tüüpi standardsüsteemidega esmapilgul tundub see uuenduslik ja kaasaegne. Hoolimata nišikonkurentsist avaldas mulle muljet tasakaalustatud funktsioonide komplekt, mida see veebisaidi ehitaja pakub.


Asutatud 2014. aastal Torontos David Kosmayer, Järjehoidja on kiiresti populaarsust kogunud kogu maailmas tänu oma uuenduslikule lähenemisele veebiarenduse protsessile. arenenud AIDA assistent koos populaarse pukseerimistehnoloogiaga, mida süsteem kasutab ainulaadsete veebisaitide kujundamisel, aitab vähendada nii veebitehnikute kui ka veebidisaini spetsialistide veebisaitide loomise aega.

Teenus on mõeldud selleks, et: luua ettevõtte veebisaite, reageeriva kujundusega sihtlehed ja veebipoed. Süsteemi omadusi ja rakendatavust on algusest peale raske arutada. Mida see täpselt potentsiaalsele publikule pakub? Kas teenus toob automatiseeritud veebisaitide loomise kogemuse lihvimismassidesse? Otsime koos sellele küsimusele vastust.

1. Kasutuslihtsus

Järjehoidja toetab Google’i ja Facebooki konto registreerimist. Kui olete oma konto jaoks registreerunud, võite hakata oma veebisaidi arendamisega tegelema, kasutades täiustatud AIDA abilist.

Veebi loomise protsessi igas etapis on kasulikke näpunäiteid. Peale selle saate süsteemi alati sirvida, et leida KKK-teavet ja palju väärtuslikke artikleid / juhiseid veebisaidi loomise kohta. See teave on saadaval jaotises „Abi”.

Järjehoidjate redigeerija

Armatuurlaud tundub stiilne ja lihtne. Algajad saavad pealkirjade kaudu hõlpsasti aru enamuse seadete eesmärgist. Armatuurlauaga saate tutvuda 10–15 minutiga.

Järjehoidja A.I. Kujundusassistent

Veebisaitide loomine tehisintellekti abil on tänapäeval üks peamisi suundumusi. Järjehoidja meeldib Wix ja mõnel teisel veebisaidi ehitajal on oma virtuaalne abiline. AIDA on saadaval veebisaidi koostaja paremas alanurgas, et pakkuda teenuse 10 kõige olulisemat aspekti.

Järjehoidja AIDA saidi paigutus

Teil on vaja lihtsalt küsida AIDA NÄITA MIND KUIDAS ja ta teeb seda kohe. Valige lihtsalt oma nišš (saadaval on 750 ettevõtet), sisestage oma ettevõtte nimi ja seejärel otsib AIDA teie ettevõttest veebist. Enamikul juhtudel, mida olen testinud, on AI tõesti leidnud selle ettevõtte, millele ma osutasin. Pärast seda alustab AIDA teie veebisaidi loomist ja peaksite lihtsalt istuma ja protsessi jälgima. AI täidab teie veebisaidi plokkidega (järjehoidjad nimetavad neid fookusteks), mis sobib kõige paremini, paneb proovide sisu ja kohandab disainivärve. Voila! Nüüd peaksite lihtsalt teksti ja pildid omaks muutma ja sait on valmis. Väga lihtne.

Kogu veebisaidi redigeerimise protsess on samuti üsna lihtne ja intuitiivne. Esmakordselt hindavad kasutajad näpunäidete kättesaadavust ja viise, mida süsteem kogu veebidisaini koostamise ajal genereerib. Niipea kui klõpsate nupul „Veebisaidi muutmine”, pakutakse teile hüpikaknas saadavalolevaid küsimusi, mis aitavad teie veebisaidi arendusprotsessist maksimumi võtta..

Seega peate määrama selle veebisaidi tüübi, mida soovite avada, selle stiili, fonte jne. Veelgi enam, peate lisama ja kohandama veebisaidi lehti ja jaotisi, lisama / kustutama mooduleid või kohandama nende positsioone lehel, muutke meediume ja pilte, seadistage SEO parameetrid jne. Niipea kui olete sellega hakkama saanud, olete teretulnud oma veebisaidi avaldama.

Täpselt nagu enamus kvaliteetseid veebisaitide ehitajaid mis on kaasas visuaalsete redigeerimisvalikutega, on järjehoidja intuitiivne ja hõlpsasti mõistetav. Samal ajal ei tundu see primitiivne. Süsteemil on kõik (või peaaegu kõik), mida vajate kena veebisaidi loomiseks. Kindlasti meeldib see algajatele.

2. Omadused & Paindlikkus

Järjehoidjate tööruum koosneb kahest osast, nimelt armatuurlaualt ja veebisaidi redigeerijast. See on nutikalt korraldatud, mis aitab kaasa kasutusmugavusele.

Armatuurlaud pakub juurdepääsu kõigile teie veebisaitidele, nende statistikale, võimalust võtta ühendust tehnilise toe ja ekspertidega, süsteemiuudiseid, õpetusi ja teatisi. Saate luua piiramatu arvu tasuta veebisaite ja nende vahel igal hetkel vahetada.

Järjehoidjate armatuurlaud

Redaktor sisaldab külgriba sätete kategooriatega ja tööala veebisaidi lehtedega (WYSIWYG-toimetaja). Seadete loend erineb valitud malli tüübi (ühe- või mitmeleheküljelise) osas selle poolest, et saadaval on punkt „Pages” ja võimalus töötada suvanditega „Focus”. Lehed on ühelehelistel veebisaitidel erinevad, kuna need on ühendatud fookusesse. Menüü linke (lehti) nimetatakse nüüd jaotisteks. Kui soovite kasutada ühelehelisi malle, saate lisada jaotise, redigeerida jaotise nime ja paigutada kõik fookusesse. Vaatame siis välja veebisaidi redigeerija menüü:

 1. Eelvaade pakub võimalust vaadata veebisaidi praegust versiooni erinevates ekraani eraldusvõimetes (lauaarvuti, tahvelarvuti, nutitelefon);
 2. Kujundus sisaldab veebisaidi kujundusseadeid, mida kirjeldatakse üksikasjalikult käesoleva ülevaate järgmises osas;
 3. Fookus pakub valmisplokkide komplekti, mida saab oma veebisaidile lisada. Plokke saate ise kohandada moodulite abil;
 4. Järjehoidjate fookus

 5. Moodulid on vidinate analoogid sarnastes süsteemides. Need jagunevad kahte tüüpi, nimelt tava- ja e-kaubanduseks. Viimased hõlmavad võimalust lisada veebipoodide vaateaknaid, ostukorve, otsinguvõimalusi ja tootekategooriaid. Standardmoodulite komplekt on tüüpiline kõigi seda tüüpi süsteemide jaoks. Need hõlmavad tekste, pealkirju, pilte, galeriisid, slaidiseansse, videoid / audiosid, linke, nuppe, kaarte, hinnapakkumisi, jagajaid, HTML-koodi lisamisi, suhtlusvõrgustiku nuppe, tagasiside- ja kontaktvorme ning allalaaditavaid faile;
 6. Järjehoidjate moodulid

 7. Minu sõita on arvutist või linkide järgi allalaaditud failide salvestusruum. Kokku on siin laos umbes 1,5 miljonit tasuta pilti ning ka tasuta videoid;
 8. Järjehoidja Minu draiv

 9. Seadistused on valikute jaotis, mis sisaldab järgmisi punkte:
  • Üldine – veebisaidi aadressi, e-posti, faviconi ja saadaoleva salvestusruumi andmete valimine;
  • Blogi – saate kiiresti oma blogipostitusi lisada, muuta ja hallata;
  • E-kaubandus – valuuta-, makse- ja saatmispoodide valikud;
  • Analytics – juurdepääs veebisaidi liikluse üksikasjalikule statistikale, sealhulgas selle allikad, eraldi lehtede populaarsus, andmed veebis veedetud aja kohta jne;
  • SEO – veebisaidi nime välja täitmine, metasildid (pealkiri, kirjeldus ja märksõnad), koodi sisestamine päisesse ja jalusesse, veebisaidi kaardi lisamine ja lehtede avamine / sulgemine otsingumootori indekseerimiseks;
  • Domeen – saadaoleva domeeni seadistamine või süsteemist ostmine;
  • Sotsiaalmeedia – linkide lisamine oma sotsiaalvõrgustiku kontodele;
  • E-post – oma e-posti ühendamine veebisaidiga;
  • Sündmused – sündmuste lisamine veebisaidi külastajatele. Esitage sündmuse nimi, kirjeldus, asukoht ja aeg, et kõik kasutajad saaksid sellele registreeruda.
 10. Abi – jaotis, mis annab juurdepääsu tehnilise toe ja juhendite juurde.

Menüü „Lehed” mitmeleheliste veebisaitide jaoks saate lisada uusi lehti ja täpsustada nende URL-i, SEO-andmeid (pealkiri, kirjeldus, märksõnad), jaluse ja päisekoodi. Samuti saate neile juurdepääsu parooliga kaitsta.

Oleme kirjeldanud kõiki järjehoidjas saadaolevaid redigeerimisvalikuid. See on üsna lihtne. Sellega saate hõlpsalt harjuda, ehkki ka vead on ilmsed.

Meile meeldis veebisaidi täiustatud statistika kogumise süsteem. Kui soovite saada üksikasjalikku teavet oma veebisaidi toimivuse kohta ja analüüsida seda mõjutavaid tegureid, avage süsteemi armatuurlaud. See on koht, kus näete kõiki oma veebisaidi andmeid, sealhulgas lehevaatamiste arv ja unikaalsed külastajad, liikluse suurus, riigid, kust külastajad tulevad, brauserid, mida nad kasutavad, keeled jne. Võite valida teile huvitava perioodi , olgu see nädal, kuu, aasta jne.

Järjehoidjate analüüs

Järjehoidja pakub kaasahaaravaid e-õppe kursusi kõigile, kes soovivad saada ettevõtte edukaks edendamiseks vajalikke lisateadmisi ja -oskusi. Juurdepääs on kümnetele nišikursustele, mis kõik on tasuta. Kursused on välja töötatud valdkonna spetsialistide poolt ja on tõesti informatiivsed.

Teenus eristub rahva hulgast originaalse lähenemisviisiga tavapäraste funktsioonide realiseerimisele. Nišikonkurentidest, kes tulevad sarnaste kuludega, on see lihtne ja veelgi parem.

e-kaubanduse mootor

Veebisaidi koostajal on kaasas korralik e-kaubanduse mootor, mis võimaldab teil veebis, poes või sotsiaalmeedias müüa. Järjehoidja võimaldab luua suure veebipoe, võimaldades lisada piiramatut arvu tooteid. Teenus võimaldab teil saada täieliku kontrolli nii veebipoe kui ka toodete üle, mida plaanite müügiks pakkuda.

Järjehoidjate e-kaubandus

See on koht, kus saate oma veebisaiti kohandada, väljastada kupongikoode, valida 40 maksevõimaluse ja reaalajas saatmisintegratsiooni vahel. Järjehoidjate e-kaubandus toetab praegu 50 keelt, samal ajal kui kõik teie tehtud maksed ja krediitkaarditehingud on usaldusväärselt kaitstud HTTPS-protokolliga.

Blogimine

Järjehoidja abil saate oma ajaveebi käivitada ja hallata. See on kindel viis kasutaja tähelepanu juhtimiseks, oma autoriteedi suurendamiseks, oma ettevõtte ja nišši kohta teabe edastamiseks, mille spetsialiseerumiseks olete. Te peate ajaveebi igal ajal kellaajal värskendama, et lugejaid huvitaks teie avaldatud teave.

Otsingumootori optimeerimine

Järjehoidjaga loodud veebisaidid on algusest peale SEO-sõbralikud. Süsteem võimaldab täita peamised SEO väljad, mis on saadaval armatuurlaua menüü jaotises Seaded. See tagab ühtlase liikluse genereerimise ja teie projekti paremad paremusjärjestused otsingumootorites.

Järjehoidja SEO

SEO parameetrite kategooriasse jõudmisel saate kohandada saidi nime struktuuri, et juhtida tähelepanu sellele, kuidas teie veebisaidi lehtede nimed ilmuvad nii otsingumootori tulemuste loendis kui ka brauseri vahekaartidel. Samuti võite valida oma veebisaidi nime ja lisada saidi kirjelduse, mis kuvatakse otsingumootori tulemustes, et teavitada kasutajaid teie veebisaidi või projekti peamisest eesmärgist üldiselt.

Lisaks võimaldab järjehoidja veebisaidi analüüsi jälgimiseks täita meta-märksõnu, lisada jaluse ja päise koode. Veelgi enam, süsteem loob automaatselt ja värskendab regulaarselt teie saidikaarti pärast selle postitamist. Seal on isegi see funktsioon, mis võimaldab teil üles laadida teie valitud kohandatud saidikaardi.

Samuti loob ja ajakohastab järjehoidja teie veebisaidi faili robots.txt ja värskendab seda otsingumootoritele, mida teie saidil pärast selle avaldamist indekseerida. Kui teie projekti alles arendatakse või hooldatakse, saate lubada funktsiooni, mis võimaldab seda otsingumootorite eest peita.

Domeen

Järjehoidja võimaldab oma sihtrühmale muljet avaldada, valides oma projekti jaoks kohandatud domeeninime, mis peaks sellele professionaalse ilme andma. Registreerige oma domeeni nime kasutamiseks lihtsalt oma veebisaidi uus nimi või minge üle ühele tasulisele tellimusele. Iga-aastase järjehoidjaplaani üle minnes saate tasuta boonuse kohandatud domeen saate aasta jooksul kasutada. Süsteemi alamdomeeni saab ka tasuta kasutada ning sel juhul avaldada oma veebisait tasuta.

Järjehoidjate domeen

Domeeni sätete kohandamiseks peaksite jõudma kõigepealt armatuurlaua menüü jaotisesse Domeen. Kui kasutate juba kohandatud domeeni, loob süsteem selle jaoks automaatselt alamdomeeni. Samuti saate seda ise muuta. Pidage siiski meeles, et kui otsustate oma veebisaidi domeeni muuta, peate selle aktiveerimiseks veebisaidi avaldama. Muide, süsteem võimaldab teil leida domeeninime, mis kõige paremini sobib teie projekti spetsialiseerumisega. Lihtsalt avage otsinguväli ja pange soovitud saidi nimi üles, et kontrollida selle saadavust. See on üsna mugav, kiire ja aega säästev.

Üritused

Sõltuvalt teie veebisaidi spetsialiseerumisest võib teil olla kavatsus lisada teatud sündmusi, et edendada projekti tutvustamist ja suurendada liikluse voogu. Just sellel eesmärgil võimaldab järjehoidja lisada mis tahes hulgal sündmusi vastavasse jaotisse „Sündmused”, mis on saadaval veebisaidi juhtpaneeli menüüs.

Järjehoidjate sündmused

Aktiveerige lihtsalt nupp „Lisage sündmus” ja alustage selle loomist. Teie ülesandeks on lisada sündmuse nimi, kirjeldus, asukoht (siin on kasulik Google Mapsi vidin), sündmuse kuupäev ja kestus ning kõige sobivam pilt. Vahetult pärast seda salvestage seaded, et sündmus teie veebisaidile lisada. See selleks!

Täpsem e-post

Järjehoidja abil saate veebisaidi e-posti aadressi Edasijõudnutele funktsiooni abil osta või muuta. Veebisaidi koostaja lubab e-kirja ühendada teie veebisaidi domeeninimega, et anda sellele professionaalne ilme. Bookmark Pro e-post vastab teie saidi / ettevõtte domeeninimele. Seega on kasutajatel seda hõlpsam meelde jätta ja teie kaubamärgiga seostada. Lisaks saate valida oma valitud e-posti platvormi – isegi selle, mida olete varem kasutanud. Juba olemasolevaid tasuta e-posti kontosid saate sünkroonida või edastada sellele, mille loote teenusega. Postkasti kasutamise maksumus on 2 dollarit kuus.

Järjehoidjate e-post

Bookmark Pro e-posti kohta peaksite teadma ka seda, et see sünkroonib hõlpsalt kõigi teie kasutatavate mobiilseadmetega, olgu see siis nutitelefon, tahvelarvuti või sülearvuti. Süsteem tagab viiruste ja rämpsposti kaitse kogu väljaminevale ja sissetulevale e-posti aadressile. Järjehoidja annab 5 GB ruumi ja võimaluse saata suuri manuseid. Nende suurus võib ulatuda kuni 35 MB, mis on üsna muljetavaldav ja kasulik enamiku ettevõtete omanike jaoks.

Samuti olete rahul interaktiivse, ahvatleva ja lihtsa liidesega e-posti haldamiseks, kuna sellega on üsna lihtne harjuda. Funktsioon pakub mitmekeelse veebimeili tuge ja on täielikult lokaliseeritud, et see sobiks erinevatesse asukohtadesse kogu maailmas. See tagab ka kõigi vastuvõetud ja saadetavate e-kirjade täieliku turvalisuse, järgides kolme peamist kriteeriumi – mastaapsus, usaldusväärsus ja kõrge jõudlus. Sellel on ainult positiivne mõju teie veebisaidi mainele ja reklaamimisele.

Video tausta integreerimine

Järjehoidja võimaldab teil oma veebisaidil video tausta integreerida, et oma külastajatele muljet avaldada juba esimesest silmapilgust. Oma brändi loo rääkimiseks saate valida ja üles laadida ainulaadse videotausta. Kui teil seda pole, võite julgelt valida sadade videote vahel, mida veebisaidi koostajal laos on. Kõik videod on tasuta.

Sotsiaalse meedia integratsioonid

Veebisaidi koostaja teeb teie veebisaidi ühendamise teie valitud sotsiaalmeedia kanalitega hõlpsaks. Süsteem pakub moodulit „Sotsiaalne”, mis võimaldab teil kiiresti lisada sotsiaalmeedia nuppe, mis lingivad sotsiaalmeedia kontodega. Kokku on võimalik integreerida umbes 22 kanalit. Lisaks saate vajadusel lubada Facebooki kommentaarid ja ülevaated.

Järjehoidjate agentuuri programm

Uuenduslik Järjehoidjate agentuuri programm aitab teil oma ettevõtte kasvatamiseks luua oma veebidisaini agentuuri veebisaidi. Kasutades võimsat AIDA abilist, saate suurepärase võimaluse projekti alustamiseks minimaalse aja- ja vaevaga. AIDA teeb automaatselt teie eest tööd ja see aitab teil ka oma klientidele veebisaite luua. See on suurepärane idee, mis väärib nende kasutajate tähelepanu, kes on kunagi unistanud veebidisaini agentuurist, kuid ei teadnud, kust alustada.

Miks valida Bookmark Agency? Põhjused on mitmekülgsed. Alustuseks saate vaid mõne minutiga täisfunktsionaalse ja mobiilisõbraliku agentuuri veebisaidi, valides 750 mitmekülgse ettevõtte tüübi seast. Veelgi enam, teil on võimalus esitleda mitut veebisaiti ühes kohas, et kliendid saaksid valida kõige sobivamad variandid. Veebisaidi koostaja tegeleb ka kõigi teie projektihalduse ja arvelduse nüanssidega, kuid see ei tähenda, et te ei saaks maksete probleeme ise hallata.

Järjehoidjate agentuur

Proovige nüüd järjehoidjate agentuuri

Järjehoidjaga veebidisaini agentuuri asutamiseks ja haldamiseks ei pea te olema asjatundlik disainer. Nii nagu süsteem võimaldab luua muid projektitüüpe, ilma et oleks vaja kodeerida, võimaldab see teil hõlpsa lohistamisredaktori abil käivitada veebidisaini agentuuri. Samal ajal saavad kasutajad, kellel on korralikud programmeerimisteadmised, kasutada neid kohandatud koodide integreerimiseks oma veebisaitidele. See on suurepärane viis oma projekti eristamiseks rahva hulgast.

Teenusel on palju pakkuda, sealhulgas laos piltide ja videote kogum, mis on saadaval teenuses „Minu ketas” tasuta. Tänu SSL-turvasertifikaadile on teie veebisait kaitstud igasuguste ohtude, veebipõhiste pettuste ja pettuste eest. Kui teil on küsimusi, milles te pole kindel või soovite saada professionaalset nõu oma disainiagentuuri veebisaidi kohta, on usaldusväärne klienditoe meeskond teie käsutuses igal kellaajal.

Muude eeliste hulgas, mida saate kasutada Bookmark Design Agency programmist, on mõistlik mainida piiramatut arvu kliente, teenimisvõimalusi ja litsentse, piiramatut kettaruumi ja ribalaiust, võimalust oma domeeniga ühendada, järjehoidjate kaubamärki oma veebisaidil ei kuvata , täiustatud analüüs, video taustal integreerimise võimalus, 14-päevane raha tagasi garantii sõltumata põhjustest jne.

Kokkuvõttes on Bookmark Agency Programmi eesmärk kasutada AI-võimu, et maksimeerida kasutajate kaasatust ja konversioonimäärasid. Nüüdsest võite saada järjehoidjate esindajaks vaid 99,95 dollari eest aastas, saades regulaarselt oma tulu, sõltuvalt programmi tingimustest ja arveldusvõimalusest, mida soovite kasutada. See on tõesti suurepärane pakkumine!

3. Kujundus

Järjehoidjal pole standardset mallikollektsiooni. Selle asemel pakub laia valikut veebisaite AIDA. Kõik integreeritud teemad on mitmekülgsed: te ei leia kahte ülesehituselt sarnast veebisaiti. Samuti on nad reageerivad, mis on tänapäevaste veebisaitide jaoks hädavajalik funktsioon.

Järjehoidja AIDA Design Select

AIDA võimaldab valida teie ettevõtte tüübi veebisaidi loomiseks vastavalt teie vajadustele. Kui teile projekt mingil põhjusel ei meeldi, võite paluda AIDA-l luua teile uus projekt. Võite toimingut korrata ikka ja jälle, kuni olete tulemusega täiesti rahul. AIDA-ga töötamine on lihtne, kiire ja kaasahaarav. Assistent võimaldab umbes kahe minutiga luua isikupärastatud mobiilivalmis veebisaidi, mis aitab teil luua usaldusväärse veebis viibimise. Saate luua nii palju alamlehti, kui vajate oma projekti jaoks – süsteem ei sea siin mingeid piiranguid ega piiranguid. Peale selle saate manustada oma HTML-koodi, kui teil on nõutavad teadmised ja oskused.

Järjehoidjate kujunduse kohandamise sätted on ka mitmekülgsed. Ehkki AIDA hoolitseb kogu veebiarendusprotsessi eest ja tagab muljetavaldava tulemuse, saate oma veebisaidi kujundust redigeerida ka vastavas toimetaja jaotises. See on koht, kus saate redigeerida oma veebisaidi stiili ja tausta ning kohandada üldisi sätteid. See on väga mugav kasutajatele, kes soovivad oma projektidele isikupärase ilme anda.

4. Klienditugi

Järjehoidja kavatseb pakkuda oma kasutajatele maksimaalset tuge, et võimaldada neil veelgi pakkuda oma klientidele kvaliteetseid veebisaite. Järjehoidjate klienditoe meeskonnaga saate igal ajal kellaajal ühendust võtta, täites kirjaliku vormi või teenuse kõigil lehtedel saadaolevate otsevestluste akende kaudu. Samuti on arendajatega võimalik pöörduda tagasiside vormi kaudu, mis asub menüüs „Abi”.

Kui teil on veel küsimusi, võite pöörduda süsteemiarendajate poole jaotises “Küsige eksperdilt”. Nii saate juurdepääsu veebisaidi koostaja võimsale sotsiaalsele kogukonnale, kus saate küsida mis tahes süsteemiga seotud küsimusi ja saada neile vastuseid. Platvorm võimaldab vaadata ka palju õpetlikke videoid, et süsteemi kasutamisest selgelt aru saada.

Järjehoidja annab võimaluse proovida ka tasuta veebikoolitust. See võimaldab teil õppida süsteemiga töötamise strateegiaid ja nippe. Neid oskusi saate täiendavalt kasutada veebiettevõtte veebisaidi käivitamisel. Süsteem võimaldab vaadata demoõpetust otse veebisaidil. Kui kavatsete siiski saada juurdepääsu täielikule juhendajale ja veebikursustele, pakub teenus teile versiooniuuenduse tasuliseks – kas äri- või professionaalseks -. Mõlemad annavad selle võimaluse.

5. Hinnapoliitika

Järjehoidjate kasutamist saab standardsete piirangutega tasuta kasutada. Süsteem ei luba teie enda domeeni ühendada, luua üle 10 lehekülje, lisada poe ja eemaldada selle reklaami. Sellise plaani saab valida ainult teenuse uurimiseks ja testimiseks.

Kõigile neile, kes vajavad täisfunktsionaalset ettevõtte veebisaiti, pakub süsteem tasulisi plaane. Tegelikult saab valida ainult kahe plaani vahel:

 • Professionaalne (11,99 dollarit kuus), mis pakub tasuta domeeni aastas, piiramatut salvestusruumi, lehekülgi ja ribalaiust, reklaami eemaldamist, täiustatud SEO-d, lisatasu tuge, paroolikaitse, e-posti ühendamine veebisaidiga, kohandatavad jalus;
 • Äri (24,99 dollarit kuus), mis hõlmab ülalmainitud funktsioone, samuti võimalust luua veebipood, kus on üle 1000 tootekaardi, veebipõhiste PayPali maksete aktsepteerimine, SSL-ühendus, müügivõimalus Ebay, Androidi ja iOS-i poodide halduse rakenduses.

Järjehoidjate hinnakujundus

Järjehoidja hind on mõõdukas ja vastab täielikult pakutavate funktsioonide kvaliteedile ja valikule. See on kena valik luua professionaalse ilmega ja funktsionaalseid veebisaite. Nii nagu enamikul veebisaitide koostajatest, puudub ka tasuta plaan funktsionaalsus piirangute tõttu, mis ei sobi kena veebisaidi käivitamisega.

Järjehoidja kasutamise tasuvus sõltub teie enda eelistustest ja rakendatavusest. Seal on palju nišikonkurendeid, kes küsivad oma teenuste eest samu hindu. Toode paistab rahva hulgast silma WYSIWYG süsteemide standardfunktsioonide ebatavalise esituse, täiustatud AIDA assistendi ja liidese ainulaadsuse tõttu. Üldiselt on see mõistliku hinnakujundusega korralik süsteem. Teie ülesandeks on valik teha.

6. Plussid ja miinused

Vaatamata ahvatlevale liidesele on järjehoidjal mitmeid puudusi. Enne kui mõistate, mida te sellelt pikemas perspektiivis oodata võite, on mõistlik välja mõelda, mis on veebisaidi koostaja eelised ja miinused täpselt. Vaatame allpool toodud plusside ja miinuste loendit.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Täiustatud AIDA abiline, mis loob iga ettevõtte jaoks mitu veebisaidikombinatsiooni;
&# x2714; Veebisaidi käivitamiseks pole vaja kodeerimisoskust ja teadmisi;
&# x2714; Kvaliteetsed õppematerjalid süsteemiga töötamise kohta;
&# x2714; Kena integreeritud statistika kogumise tööriistad;
&# x2714; Järjehoidjate disaini agentuuri programm.
✘ üheleheliste veebisaitide isiklike plokkide loomise ebamugav protsess;
✘ Visuaalses redaktoris väikesed allkirjafondid.

Järeldus

Järjehoidja on atraktiivne täisfunktsionaalne veebisaitide koostaja. See ei paku ühtegi veebisaidimalli, kuid võib kiidelda võimsa AIDA abilisega. See võimaldab pakutavat teavet kasutades käivitada reageerivaid veebisaite mitme ettevõtte jaoks. Veebisaidi käivitamine ei kesta kauem kui paar minutit, tulemus on alati muljetavaldav.

Huvitav liides, loominguline veebidisainiprotsess ja ainulaadne statistika kogumissüsteem – on ilmne, et arendajad püüdsid süsteemi silma paista. Kas neil on see õnnestunud? Jah. Järjehoidjate funktsionaalsus on keskmisest kõrgem, mis teeb sellest hea valiku nii algajatele kui ka veebidisaini asjatundjatele.

Järjehoidja töötab kõige paremini erinevat tüüpi ettevõtte veebisaitide loomisel. Sellega loodud veebipoed on visuaalselt atraktiivsed ja pakuvad laia valikut e-poe funktsioone. Kas järjehoidja on selle maksumust väärt? See on. Kui see vastab teie veebikujunduse vajadustele, ostke lihtsalt plaan ja asuge tööle. Sa ei kahetse tulemust.

Proovige järjehoidjat kohe

 See on tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me