HostPapa ülevaade

HostPapa ülevaade


HostPapa – on number üks hostimine Põhja-Ameerikas. Praegu haldab platvorm üle 500 000 veebisaidi. Kliendid saavad kasu laiast valikust funktsioonidest ja teenustest, mida pakub ekspertrühm erinevates nišides alates hostimise seadistamisest ja veebisaidi loomisest kuni domeeni registreerimise ja turundamiseni..

Erinevalt paljudest teistest hostimise pakkujad, HostPapa on täistsükli ettevõte, mis tegelikult võimaldab teil oma äri maapinnast üles ehitada, hooldada ja reklaamida. Kasutajad saavad valida erinevate serverilahenduste hulgast, mis hõlmavad head jõudlust, täiustatud turvavahendeid, WP-põhiste veebisaitide ja veebipoodide hostimist. Peaksime mainima ka igakülgset tuge, kasutusmugavust ja hunnikut tasuta tööriistu, mis on iga hostipaketiga kaasas.

1. Plussid ja miinused

HostPapa võib sobida erinevatele veebiprojektidele alates väikeettevõtluse ja sisupõhistest saitidest kuni keerukamate e-kaubanduse projektideni. See pakub taskukohaseid plaane, mõõtmata ribalaiust iga paketiga, hoolimata hinnast või tasemest, ning stardikava ühe asemel kahele veebisaidile, nagu enamik hostinguteenuse pakkujaid teeb.

Lisaks ühildub see kõigiga peamised CMS platvormid ja pakub lisaks veebipoe serveri paketile ka eraldi WP-ga optimeeritud hostimist.

Hoolimata mõnest väiksemast varjuküljest on HostPapa endiselt üks parimaid pakkumisi turul.

HostPapa plussid:

 • Tasuta domeen – iga kasutaja saab tasuta domeeni iga hostimisplaaniga. Digitaalpoe toiteks vajate sisenemispaketti minimaalsete varadega või maksimaalsete ressurssidega, süsteem pakub kõigile tasuta domeeni.
 • Kaks veebisaiti algusest peale – erinevalt enamikust teistest veebimajutusteenuse pakkujatest, kes pakuvad ühe veebisaidi põhiplaani, on HostPapa koos parema alguspakkumisega saadaval kohe alguses..
 • Hea tööaeg – kuigi paljud ettevõtted püüavad tagada oma klientidele 100% tööajast, kõlab see ebareaalselt. HostPapa on aga sellele väga lähedal, keskmise tööaja määraga 99,9%.
 • Ööpäevaringne tugi – kasutajad võivad ööpäevaringselt võtta ühendust tugimeeskonnaga või pääseda juurde laiale teadmistebaasile, mis sisaldab mitut juhendit ja videoõpetust.
 • Lisafunktsioonid – HostPapa on täistsükli platvorm, mis pakub lisateenuseid nagu kohandatud veebisaitide koostaja, veebipoodide seadistamine ja integreerimine, veebisaitide tasuta migratsioon, turunduspaketid ettevõtetele ja eraisikutele jne..

Samal ajal ei pruugi kasutajatele meeldida pühendatud serverilahenduse puudumine, nagu ka mõned muud väikesed varjuküljed.

HostPapa miinused:

 • Lehe laadimiskiirus võiks olla parem – uusimad uuringud näitavad, et lehe laadimiskiirus on 759ms. Hoolimata asjaolust, mõned platvormid pakuvad suuremat kiirust, peab HostPapa ikkagi ületama tööstusstandardit, mis on praegu 890ms.
 • Kallima plaani uuendamine – kui teile meeldib hostimine ja soovite seda jätkata, siis võib-olla teile ei meeldi pikendamise hind. Algse hinnasildiga võrreldes võib see olla kaks korda kõrgem.
 • Automatiseeritud veebisaidi varundamine – see funktsioon on saadaval ainult Business Pro plaani kasutajatele.

HostPapa on vaatamata väikestele puudustele hea hostimislahendus. Keegi pole täiuslik, samas kui platvorm pakub lisateenuste ja funktsioonide taustal kindlat kompensatsiooni. Vaatame lähemalt, mida see pakub.

2. Hosting funktsioonid

Veebimajutuse pakkuja teeb kõik võimaliku veebisaidi ohutu ja stabiilse toimimise tagamiseks. Lisaks võivad kasutajad arvestada äriturundustööriistadega, mõne minuti jooksul oma saidi loomiseks, tasuta domeeni registreerimiseks vajalike tööriistade ja lisainstrumentidega..

 • Tasuta domeen kõigile – igal HostPapa kasutajal on võimalus domeen registreerida ja kasutada seda valitud hostimiskava piires ühe aasta jooksul tasuta. Lisaks pakub platvorm oma kohandatud domeeni registreerimisteenust, ilma et oleks vaja erinevate veebisaitide vahel vahetada.
 • Kohandatud veebisaidi ehitaja – kasutage kõige paremini algajatele mõeldud hõlpsasti kasutatavat veebisaidi ehitajat. See ei vaja kodeerimist ega programmeerimisoskust. Saitide loomiseks ja juurutamiseks maapinnast on kasu intuitiivsest pukseerimisredaktorist.
 • Intuitiivne cPanel – hostimist on väga lihtne kasutada peamiselt tänu intuitiivsele juhtpaneelile. Kasutajad saavad kõiki saadaolevaid teenuseid hallata ühest HostPapa juhtpaneelist.
  HostPapa cPanel

 • E-posti ärilahendused – juhtida ja hallata oma veebiettevõtteid pakutavate oluliste tööriistade abil. Kasutajad võivad saada G Suite’i paketi, mis sisaldab Gmaili ettevõtte kontot, hunnikut kontoritöökoostöö tööriistu ja 30 GB salvestusruumi.
 • Piiramatu ribalaius – iga pakett pakub piiramatut kettaruumi, kas valite odavaima sisenemisplaani või laiendatud hostimisressurssidega täpsema paketi.
 • Tasuta domeeni ülekandmine ja saidi migratsioon – HostPapa meeskond aitab teil juba olemasolevat domeeni või veebisaiti platvormile teisaldada. Domeeni ülekandmine on tasuta ning veebisaidi migreerimine toimub ilma projekti seisakuid tegemata.
 • Roheline majutamine – HostPapa on üks esimesi hostimise pakkujaid, kes kuulutas end rohelise serveri lahenduseks. See tähendab, et nad hoolitsevad keskkonna ja maailma eest, milles elame. Elektrijaamade jaoks kasutab ta taastuvaid energiaallikaid ning kasutab maksimaalselt ära tuule- ja päikeseenergiat..
 • Veebipoe majutamine – süsteemil on eraldi e-kaubanduse hostimise lahendus kasutajatele, kes ainult plaanivad luua digitaalne pood ja need, kellel on juba valmis e-kaubanduse projekt. Pakett koosneb tasuta saidi migratsioonist, piiramatust hulgast müüdavatest toodetest, seadistamis- ja konfigureerimisabist, konsultatsioonidest ja tasuta SSL-krüptimisest.
 • WP-ga optimeeritud hostimine – kas sa oled pühendunud WordPress fänn? HostPapa pakub oma WP-le optimeeritud hostimislahendust, mis sisaldab eelinstalleeritud CMS-i, sisseehitatud pistikprogramme ja turvafunktsioone, sujuvat veebisaidi integreerimist, WordPressi automaatseid värskendusi ja palju muud.

Selle tulemusel on meil ülim hostimisteenuse pakkuja, kellel on lisaks keerukatele teenustele ka kõik vajalikud funktsioonid, neile, kes otsivad mitte ainult hostimist, vaid täistsükli veebilahendust projekti arendamiseks, reklaamimiseks, toetamiseks ja hooldamiseks.

3. Sooritus

Nagu me varem mainisime, ei lase isegi kõige arenenumad tehnoloogiad teile kunagi 100% tööajast kasu anda. Kuid mõned hostingu pakkujad on sellele määrale väga lähedal. Ja HostPapa on üks neist. Viimased testid ja uuringud kirjeldavad 100% viimase paari kuu tööajast. Kui tuvastate hostimise kasutamise esimese 30 päeva jooksul madalama tööaja, võite taotleda täieliku tagasimakse saamist.

HostPapa UpTime

Igas kavas on Cloudflare CDN funktsioonid. See tagab parema ülemaailmse leviku vaatamata teie külastajate asukohale. HostPapa kasutab SSD draivereid, mis on HDD-ga võrreldes kiiremad. Ka sisseehitatud vahemällusüsteem tagab lehe kiirema laadimise kiiruse, mis on praegu umbes 759 ms. Tööstusstandarditega võrreldes on tulemus parem. Vahemälu kasutatakse veebisaidi täiendavaks kaitseks.

HostPapa Perfomance

See aitab ka projekti optimeerida ja veebisaidile reageerimise aega paremaks muuta. Üldine jõudlus on hea, samas kui HostPapa meeskond töötab pidevalt selle arendamise nimel.

4. Turvalisus

Mõned turvafunktsioonid sõltuvad teie valitud hostikavast ja serverilahendusest. Näiteks on veebisaidi automaatsed varundamised saadaval ainult Business Pro kavas. Arvame, et funktsioon tasub seda raha maksta, kuna süsteem loob nimekirja mitmest taastamispunktist, samal ajal kui andmeid hoitakse eraldi kohtades, et vältida selle täielikku langust.

Need, kes valivad jagatud hostimise, hindavad Panda Cloud rämpspostitõrjesüsteemi, mis on iga paketiga integreeritud ja sisaldub juba hinnas. Baastaseme turvameetmed hõlmavad serveri tulemüüri, pahavara ja viiruste tuvastamist, digitaalsete ohtude jälgimist ja lõpetamist. Mõnedes plaanides on domeeni privaatsus ja spetsiaalne IP-aadress, samas kui kõik paketid pakuvad tasuta SSL-krüptimist.

5. Klienditugi

HostPapa loob tervikliku lähenemisviisi sellele, mida me nimetame klienditoeks. Lisaks mitmele kohese kontakti loomise viisile, mis hõlmavad telefoni, reaalajas vestlust ja piletimüügisüsteemi, võivad kasutajad loota abile, mida osutatakse järgmistel viisidel:

 • Videoõpetused ja juhendid – need hõlmavad kõiki peamisi küsimusi. Saate teada, kuidas alustada hostimise või veebisaidi koostajaga.
 • Teadmistepagas – see sisaldab tonne artikleid, mis on jagatud vastavatesse kategooriatesse. Need on pühendatud hostimisele, domeenidele, e-kirjadele jne.
 • Kohalikud eksperdid – HostPapal on meeskond spetsialiste, kes võivad seadistada, veebisaidi migratsiooni lõpule viia, veebipoodi täpsustada või isegi teie jaoks saidi üles ehitada. Kõik, mida vajate, on saata päring sektsiooni Tee-seda-eest-meili kaudu.

Kõik ülalnimetatud funktsioonid on vaatamata tellimisplaanile saadaval kõigile kasutajatele.

6. Hinnapoliitika

Siin oleme hinnakujunduse osas. Uurime välja, kui palju HostPapa maksab ja milliseid serverilahendusi see pakub. Alustame tavalise veebimajutusega, mis on saadaval kolmes suuremas plaanis:

HostPapa hinnakujundus

 • Stardikulud 3,95 dollarit kahe veebisaidi jaoks ja piiramatu ribalaius.
 • Ärikulud 3,95 dollarit piiramatu veebisaitide ja mõõtetu SSD-salvestuse jaoks.
 • Business Pro kulud 12,95 dollarit kõik piiramatud funktsioonid ja turvalisuse täiustused.
 • Peaksite kontrollima uuendamiskava hinda, kuna see on võib-olla kaks korda kõrgem. WP-ga optimeeritud hostimiskavad on hinnakujunduse osas samad. VPS-i majutamine maksab teile alates 19.99 dollarist kuni 299.49 dollarini neile, kes vajavad erakordset jõudlust ja vara.
 • e-kaubanduse serverilahendused on esindatud neljas erinevas kohas, mille sisenemisplaan algab 19,99 dollarist ja Diamond plaanist 139,99 dollarist, piiramatute toodete API-kõnedega, müügiga Amazonil ja eBay’is, analüütikas ja mujal.

Järeldus

HostPapa on võimas ja hõlpsasti kasutatav hostimine. Kliendid saavad oma reaalajas veebiprojektide käivitamiseks, haldamiseks ja toetamiseks kasu algajatele sõbralikust süsteemist. See ühildub kõigi peamiste CMS-i platvormidega, sealhulgas WordPressiga, Joomla, Drupal, ja teised. HostPapa pakub rohelisi serverilahendusi, mis on ohutud keskkonnale ja maailmale, kus elame.

Igas plaanis on hunnik suurepäraseid funktsioone, samal ajal kui klienditoe meeskond mitte ainult ei aita mõnda probleemi lahendada, vaid vastutab osa protsesside eest teie eest. Suurepärane jõudlus, täiustatud turvavahendid, taskukohased hinnad ja mitmed hostimispaketid – see on see, mis teeb HostPapale tähelepanu väärt.

Proovige HostPapa KOHE

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me