Gatori ülevaade

Gator – on äratuntav HostGatori vaimusünnituse veebisaidi looja majutusteenuse pakkuja. Platvorm oli mõeldud lihtsate saitide loomiseks, mis ei vaja tehnilist kogemust ega teadmisi. See pakub lisaks hõlpsasti kasutatavale pukseerimisredaktorile, suurele hulgale mobiilisõbralike mallide komplekti ja muid tööriistu, et muuta sait huvitavamaks.


Tarkvara on hea neile, kes vajavad professionaalset ajaveebi, väikeettevõtte veebisait, portfell või mõni muu veebisaiditüüp, et reklaamida ja turustada teenuseid veebis. Sellel on piisavalt funktsionaalsust nii individuaalsete kui ka ettevõtete vajaduste rahuldamiseks, sealhulgas sotsiaalmeedia integreerimisvõimalused, analüütika, taskukohased hinnad ja palju muud.

Järgige meie artiklit ja uurige lähemalt, mis sellel kapoti all on.

1. Kasutuslihtsus

Gatori veebisaidi koostaja käivitamise peamine idee on muuta veebisaidi loomise protsess võimalikult kiireks ja lihtsaks. Tegelikult saate tööriista saidi loomiseks nullist ilma tehnilise ekspertiisita. Pärast sisselogimist saate täieliku juurdepääsu kõigile funktsioonidele, mille pakub lisaks ülimugavale lohistamisredaktorile ka valik malle.

Alustamine

Protsess algab sisse laulmisega. Teil palutakse valida kava, mis vastab teie vajadustele. Kui te pole platvormiga rahul, võite 45 päeva jooksul taotleda tagasimakset. Kasutajad saavad sisse logida oma Facebooki või Google’i kontode kaudu või valida traditsioonilise viisi oma e-posti ja parooli märkimiseks.

Kui olete edukalt sisse loginud, suunatakse teid kohe mallide abil lehele. Siin on teil tohutu valik paigutusi, mis esindavad erinevaid veebisaiditüüpe. Kõik mallid on sorteeritud kategooriate kaupa. Kokku saab valida 21 erineva kategooria vahel.

Gatori armatuurlaud

Nende hulka kuuluvad ajaveebid, ilu & mood, arvutid & tehnoloogia, pulmad, ööelu, muusika ja meelelahutus jne. Igal teemal on eelvaate režiim, nii et võiksite selle enne valimist läbi vaadata, mis on väga mugav. Režiim on saadaval nii lauaarvuti kui ka mobiili eelvaate versioonina.

Muutke oma malli

Gator kasutab vajalike muudatuste või leheküljelise ümberkorraldamise jaoks ülilihtsat pukseerimisredaktorit. Vasakpoolses ülanurgas olev navigeerimisriba takistab teid eksimast. Kasutage seda muudetavate lehtede vahel vahetamiseks. Klõpsake lihtsalt loendis oleval jaotisel ja saate kohe üle kanda.

Gatori toimetaja

Toimetaja ise pakub mitmesuguseid kohandamise tööriistu. Vasakul külgribal kuvatakse kõik saadaolevad funktsioonid. Siin saate lisada täiendavaid elemente, sealhulgas nuppe, kontaktvorme, meediumifaile, sotsiaalse integratsiooni nuppe, reaalajas vooge, PayPali makse- ja kassalõikeplokke jne..

Jaotises „Lehed” saate hõlpsalt näha kõiki oma lehti ja hallata neid sujuvalt. Funktsioonist võib abi olla juhul, kui peate neid dubleerima või ümber nimetama. Igal lehel on täpsemad seaded selle peitmiseks, URL-i või SEO muutmiseks. Sama asi on sektsioonidega. Teil on nende kõigi loend menüüst ja funktsioonid, et neid igal ajal ümber nimetada või kustutada.

Gatori elemendid

Klõpsake nuppu „Kujundus“ ja muutke oma veebisaidi stiili, kohandades selle värve või tekstuure. Selles jaotises on kollektsioon kohandatud pilte, fonte ja tekstistiile. Muud funktsioonid võimaldavad hõlpsalt ühe klõpsuga ajaveebi või poe loomist ning veebisaitide analüüsi vaatamist.

Minge veebis

Nüüd on teie veebisait valmis maailma nägema. Võite salvestada kõik seaded või vaadata, kuidas see töölaua- ja mobiilseadmetes välja näeb. Kui kõik on korras, klõpsake nuppu “Avalda” ja minge oma projektiga võrku.

2. Omadused &Paindlikkus

Gator näeb välja piisavalt paindlik platvorm, mis vastab sõltumatutele veebisaitide omanikele ja väikeettevõtetele. Sellel on rida algtasemeid ja täiustatud funktsioone, mis hõlmavad kiire veebipoe seadistamist lisaks tohutule vidinate valikule, saidi analüüsile ja muule. Need on need, keda hindate tõenäoliselt kõige rohkem:

 • Rakendused ja lisandmoodulid – Gatoril on tohutu oma rakenduste turg. Sellele pääseb juurde tasuta ja see tutvustab erinevaid rakendusi ja vidinaid lehe kohandamiseks. Siin on erinevat tüüpi ja kujuga nupud, kontaktvormid ja meililisti funktsioonid, pildigaleriid ja sotsiaalmeedia ajakavad, navigeerimis- ja otsinguribad jne..
 • Gatori rakenduste turg

 • Integreerimine – Gator teenindab peamiselt väikeseid ja lihtsaid veebisaite, mis ei vaja palju integreerimist. Sel põhjusel pakub see ainult põhifunktsioone, mis hõlmavad integreerimist SoundCloudi, Google Mapsi, sotsiaalsete võrgustike kaudu jagamisnuppude ja PayPaliga.
 • e-kaubandus – Gator võimaldab teil veebipoe üles seada ühe klõpsuga. Selle leiate juhtpaneeli vasakust külgribast. Taas töötab see variant ainult väikestes digitaalsetes poodides ja pakub selliseid funktsioone nagu laohaldus ja kontroll, aruandlus ja kupongihaldus. Valige ripploendist valuuta ja alustage. Lisaks võite lisada ja seada lisafunktsioone, mis hõlmavad ostukorvi lisamist, välja logimist, PayPali annetamise nuppu jne. Iga sait on SSL-krüptitud..
 • Gatori e-kaubandus

 • SEO – platvorm pakub SEO põhiseadeid, võimaldades kasutajatel redigeerida URL-e, samuti lehtede ja saitide metasilte ja kirjeldusi. Lisage Google Analyticsi jälgimiskood ja jälgige oma saidi liiklust.
 • Postiloend – võite oma meililisti laiendada ilma kolmandate osapoolte teenuseid kasutamata. Kõik kontaktid näidatakse juhtpaneelil koos külastaja nime ja tellimise kuupäevaga.
 • Blogimine – Gatoril on suurepärane ajaveebi funktsioon. Siin on meil valik blogimismalle, mida saab tasuta vaadata ja installida peamisele veebisaidile. Siin saate olemasolevaid postitusi redigeerida, neid kustutada või uusi lisada.
 • Gatori ajaveeb

Ärge unustage, et HostGator on võimas hostimise pakkuja. See tähendab, et ta hoolitseb teie domeeni ja veebisaidi majutamise eest ilma vajaduseta neid eraldi hallata. Veel üks tohutu pluss platvormi kasuks.

3. Kujundus

Nagu oleme varem öelnud, pakub Gator praegu laia valikut malle, mis viitavad 21 erinevale kategooriale. Kõik teemad on 100% tundlikud ja kaasas mobiilse eelvaate režiimiga. Kõigil lehtedel on täpsemad seaded, kus saate valida lehe, mille soovite peita või töölaual või mobiilseadmes kuvada.

Gatori mallid

Kõigil mallidel on ajakohane kujundus. Kasutajad võivad sisestada sätteid erinevate elementide suuruse muutmiseks või muutmiseks. Peaksite siiski meeles pidama, et platvorm kasutab automaatse salvestamise funktsiooni. Kõik muudatused salvestatakse automaatselt, mille tulemusel üks jaotis võib asetseda teise peal. Uue ploki või elemendi paigutamiseks eraldage kindlasti piisavalt vaba ruumi. Lisaks 17 kategooria kvaliteetsete piltide kategooria pildipildi galeriile on kasutajatele saadaval ka pildi- ja videogaleriid, ikoonid, nooled.

4. Klienditugi

Gatoril on mitmekesine tugisüsteem, mis pakub erinevaid võimalusi erinevate probleemide lahendamiseks. Peamised võimalused on järgmised:

 • Live Chat – vaatamata lihtsusele on see funktsioon pisut ärritav, kuna peate sisestama oma nime, veebisaidi domeeni ja teema ise. Protsess võib olla vähem aeganõudev.
 • Gatori abikeskus – kasutajad saavad juurdepääsu ulatuslikule teadmistebaasile koos videote ja juhenditega. Samuti on olemas e-posti võimalus.

Platvormil on edasijõudnute plaanidega kasutajatele saadaval eelistuste tugi. See väidab olevat ülikiire, samas kui algne klienditeenindus võib alguses tunduda pisut aeglane. Teisest küljest on spetsialistid äärmiselt kompetentsed ja valmis ööpäevaringselt aitama.

5. Hinnapoliitika

Gatoril pole tasuta prooviversiooni. Juhul kui te platvormiga rahule ei jää, võite täieliku tagasimakse taotleda esimese 45 kasutuspäeva jooksul. Plaanide osas on teie vajadustest sõltuvalt kolm erinevat varianti:

 • Stardikava maksab kaks aastat makstes 3,84 dollarit. Hind sisaldab juba 50% soodustust esimesel kasutamisperioodil. Teisisõnu, kui maksate kaks aastat ette, võib järgmine pikendamiskulu tõusta kuni 7,95 dollarini kuus. Kava sisaldab kõiki põhivõimalusi ja e-kaubanduse funktsioone.
 • Prioriteedikava 5,99 dollarit kuus 2-aastase perioodi kohta. See ei erine palju Starteri kavast. Sellel on samad funktsioonid ja see sisaldab prioriteetset tuge.
 • e-kaubanduse funktsionaalsus on saadaval hinnaga 9,22 dollarit kuus ja sisaldab lisaks e-kaubanduse funktsioonidele ka kõiki Starteri ja Prioriteedipaketi võimalusi.

Hinnasiltidega on olukord pisut segane, samas kui pikendamistasud võivad teid üllatada. Pealegi tundub Starteri ja Prioriteedi kavade erinevus pisut tobe. Teisisõnu, korraliku klienditoe eest peame maksma täiendavalt 2 dollarit +.

Näpunäide teile: 55% soodustuse saamiseks kasutage Gatori promokoodi SUPERBWEBSITEBUILDERS!

6. Plussid ja miinused

Üldiselt tasub Gatoril kindlasti tähelepanu pöörata, eriti kui arvestada seda kõike-ühes-lahendusega, millel on lisaks mõnele oma põhifunktsioonile ka tasuta domeen ja hostimine. Sellel on siiski veel nõrgad küljed, mida lähitulevikus parandatakse (vähemalt loodame nii).

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Väga lihtne veebisaidi koostaja.
&# x2714; Suur mallide kollektsioon.
&# x2714; Mobiilisõbralikud veebisaidid.
&# x2714; Tohutu rakenduste turg.
&# x2714; e-kaubanduse funktsionaalsus ja integreerimisvõimalused.

✘Pikendamishind võiks olla natuke madalam.

Järeldus

Gator on funktsionaalsuse osas hea veebisaidi loomise platvorm. See sobib teile ideaalselt, kui teie eesmärk on avada väike veebisait, hoolimata sellest, kas see on portfell, ettevõtte sait, ajaveeb või väike digitaalpood. Tööriist pakub lisaks elutähtsatele hostimisvõimalustele mitmekesist valikut funktsioone. Seda on lihtne kasutada komplekti tundlike mallide, suurepärase funktsionaalsuse ja täiustatud vidinate valiku abil.

Kasvava veebiettevõtte keerukate projektidega vaevalt see siiski hakkama saab. Samal ajal on mõned taskukohasemad alternatiivid, eriti kui kaaluda ajaveebi või sihtlehe käivitamise stardikava. Teisest küljest saate selle raha eest kõike, mida vajate, ja isegi natuke rohkem.

Proovige Gatorit nüüd

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me