Enjini ülevaade

Enjini ülevaade


Enjin – on ainulaadne teenus, millel on väga konkreetne ja kitsas fookus. Veebisaidi koostaja annab õiguse veebisaitide arendamiseks veebisaidid mängijatele, gildid, klannid, fänn kogukonnad samuti Minecrafti serverid. Sellise ainulaadse spetsialiseerumise tõttu töötab süsteem suurepäraselt mänguhuviliste ja fännide vajadustele kogu maailmas. Platvormil on loodud selle abil loodud projektide kõrge kvaliteet, kuna see võimaldab teil käivitada ja hallata veebisaite, mis on mõeldud eranditult mängude jaoks.

Veebisaidi koostajal on mudelipõhine struktuur, mis võimaldab teil valida, ühendada ja korraldada ainult neid mooduleid, mille soovite tegelikult oma mängude veebisaidile integreerida (uudised, viimased teemad, veebikasutajad, liikmete nimekiri, foorum, hiljutised külastajad jne.). Süsteem on varustatud integreeritud häälserveriga, mis tagab mängijate vahelise kõneside ja aitab interaktiivses mänguprotsessis kaasa. Enjini API-tööriista kättesaadavus võimaldab luua isegi neid mooduleid, mida kataloogis pole. Need on vaid mõned funktsioonid, mis aitavad kaasa veebisaidi koostaja tõhususele ja populaarsusele.

Kokkuvõttes näeb projekt oma sihtrühma arvestades paljutõotav. Vaatame selle kapoti alla ja vaatame, mis seal on.

Plussid ja miinused

Ükskõik, kas teil on vaja kvaliteetset mängude veebisaiti, kaasaegset foorumit, häälserverit, grupivestlust, annetuste poodi, värbamisrakendust või muud tüüpi kogukondlikku projekti, on Enjin parim sihtkoht. Süsteem on suunatud peamiselt nendele kasutajatele, kes on veebisaitide loomises enam-vähem valdavad. Seega on selle peamine negatiivne külg järgmine: uustulnukad peavad süsteemi nüanssidega toime tulema rasketel aegadel. Vaatame nüüd veebisaidi koostaja muid eeliseid ja puudusi:

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Võimalus luua lisaks kogukonna mängude veebisaitidele ka integreeritud foorumi või wiki-mooduliga spordimeeskondade fännisaite.
&# x2714; Mahukas teemakogumik võimsate kohanemisriistadega.
&# x2714; Tasuta plaan, mille abil saate enne täiendamist süsteemi kasutada.
&# x2714; Twitchi voogesituse integreerimine veebisaidile.
&# x2714; Moodulipõhine süsteem, millel on lai valik seadistusi ja võimalus kohandatud moodulite loomiseks.
&# x2714; Praktiliselt kõigi enam-vähem populaarsete võrgumängude tugi.
&# x2714; Sügavad mänguintegratsioonid.
&# x2714; Natiivsed mobiilirakendused.
&# x2714; Suhtlusprofiilid ja vestlusvalikud.
&# x2714; DonationCraft pood.
&# x2714; Foorumi ja ajaveebi valikud.
&# x2714; e-kaubanduse moodul.
Keeruline mittetehnikute jaoks.
Website Piiratud veebisaitide kujundamise kohandamine ja keerukas süsteemi uurimine.
Suutmatus domeeni vabalt ühendada.
✘ Ilma reaalajas vestluse toeta.

Milleks see hea on??

Enjin töötab suurepäraselt kasutajate jaoks, kes on professionaalselt seotud hasartmängutööstusega ja seisavad silmitsi vajadusega alustada ja nišiprojektide tõhusat juhtimist. Nende hulka kuuluvad Minecrafti serverid, Gildi veebisaidid, fänniprojektid, klannisaidid, eSpordi meeskonnad ja muud tüüpi hasartmängudeta veebikogukonnad.

Platvorm on väga keerukas, kuid samas kohandatav. Esmakordse kasutaja jaoks pole seda lihtne omandada, mis teeb sellest väärilise valiku edasijõudnutele mängijatele, kes otsivad paindlikke ja võimsaid mänguvõimalusi. Enjini-põhised veebisaidid koosnevad moodulitest või plokkidest, mis muudab veebisaidi arendusprotsessi hästi korraldatud ja arusaadavaks. Vajalike plokkide korraldamise ja kohandamisega saate loogiliselt struktureeritud veebisaidi, mis vastab teie erakordsetele mänguvajadustele.

Kasutuslihtsus

Enjini pole algajatele päris lihtne meisterdada, kuna see hõlmab laia spektrit veebikujunduse vajadusi ja võimaldab juurdepääsu mitmele kohandamisvõimalusele. Ilmselt võtab selle süsteemi ja selle võimaluste uurimine aega.

Veebisaidi koostajaga loodud projektid on integreeritud valmisplokkide olemasolu tõttu väga kohandatavad. Siin kohtad hämmastavaid foorumi- ja ajaveebimooduleid, iOS-i ja Androidi jaoks mõeldud mobiilirakendusi mugava veebisaidi haldamiseks, mänguandmete integreerimise pistikprogrammi, hästiarendatud ja ulatuslikke suhtlusvõimalusi (sotsiaalvõrgustikud, kõneserver, vestlus, kommenteerimissüsteemid jne.). Lisaks on juurdepääs annetuste kogumise süsteemile ja veebipoele.

Täisfunktsionaalse mängude veebisaidi loomiseks saate integreerida ulatusliku andmebaasi (märkide tüübid, oskused, taktikad, mängude eriparameetrid, asukoha spetsifikatsioonid jne.), koostage oma klanni / gildi registreerimistingimused, lisage individuaalne mängudega seotud uudistevoog, käivitage Twitch-toega videovooge, avaldage õppevideoid, seadistage ja hallake foorumikogukondi, laadige üles fotoalbumeid jne. See ei ole täielik nimekiri funktsioone, mida veebisaidi ehitaja pakub igale abonendile. Kokkuvõttes pole Enjin kõige keerulisem mängutarkvara, kuid selle funktsioonide komplekti uurimiseks ja süsteemiga harjumiseks kulub tavaliselt umbes 1–3 päeva..

Alustamine

Registreerumine on lihtne, kiire, mugav ja tasuta. Pidage siiski meeles, et enne registreerimise ja veebisaidi loomise jätkamist pakutakse teile valida projekti tüüp, mille kavatsete käivitada. Valik peaks sõltuma teie mängueelistustest, individuaalsetest veebikujunduse vajadustest ja nõuetest ning ka tulemusest, mida kavatsete pikas perspektiivis kasutada. Praegu võimaldab süsteem teil valida järgmiste projektitüüpide hulgast: Minecrafti server, gildi veebisait, klanni sait, eSpordi meeskond, fännisait või mõni muu veebisaiditüüp, mida kavatsete alustada.

Niipea kui olete projekti tüübi valinud, pakutakse teile vaikimisi pakutavas hüpikmenüüst vastavat mängu ja konkreetset mänguserverit. Kindlasti olete üllatunud seal pakutavate võimaluste mitmekesisusest. Teie vajadustest lähtuvalt on sadu mänguservereid. Ükskõik, mille teete, peate täpsustama oma mängude veebisaidi alamdomeeni ja kogukonna nime. Alles pärast seda võite minna konto loomise protsessi ise. Just sellel etapil palutakse teil sisestada oma e-posti aadress, parool ja kasutajanimi. Pärast nende toimingute lõpetamist saate kinnitusmeili registreerimislingi aktiveerimiseks. See puudutab kõike registreerumisprotsessi ja on aeg minna edasi veebisaidi kohandamise etappi, et üksikasjad kustutada.

Veebisaidi redigeerimine

Süsteemi funktsionaalsuse testimiseks läksin World of WarCraft gildi veebisaidile. Pärast registreerumisprotsessi on mul olemas täisfunktsionaalne gildi veebisait, millel on loogiline menüü ülesehitus, kujundus ja valmis temaatiline sisu kõigil veebisaidi lehtedel. Juhtpaneeli leidsin veebisaidi päise kohal menüüst Administraator.

Enjini mäng

Veebisaidi menüü võimaldab juurdepääsu mitmele sektsioonile, mis võimaldavad teil anda oma projektile vajaliku kujunduse ja funktsionaalsuse. Minu kasutatud võimaluste hulgas oli võimalus ühendada ja üles seada oma gildi veebisaidi foorum, luua ja kohandada liikmete nimekirja, seadistada värbamiskonfiguratsioone, lisada ja hallata sündmusi, galeriisid ja mänguprotsesse. Samuti oli võimalus liituda vestlussaaliga, kus kõik liikmed said arutada pakilisi küsimusi ja jagada oma muljeid. Jaotis Saiditegevused võimaldas jälgida veebisaidi statistikat ja võtta ühendust projekti administraatoritega jaotises Kontakt.

Enjini uus veebisait

Väärib märkimist, et sõltuvalt veebisaidi tüübist pakub süsteem erinevaid funktsioone. Näiteks paistab silma MineCraft-serveri loomine, kuna see palub teil sisestada tulevase serveri seaded ja alla laadida spetsiaalne pistikprogramm.

Enjini pistikprogramm

See tähendab, et Enjin pakub sõltuvalt kontekstist erinevaid stsenaariume. Kuid juhtpaneel jääb kõigi režiimide jaoks samaks. See on hästi üles ehitatud, kuid ei tundu lihtne. Vaadates välimust, meenutab see pigem CMS-i kui veebisaidi ehitajat.

Vaatamata visuaalsele keerukusele saab kogenematu kasutaja Enjiniga siiski veebisaidi luua. Valikuid ja funktsioone on palju, kuid kui teil on üldine arusaam veebisaidi koostajate tööpõhimõttest, on neid võimalik omandada mõne päeva jooksul..

Läheb otseülekandeks

Niipea kui teie veebisait on avaldamiseks valmis, peaksite kõigepealt valima ja ühendama selle domeeninime. Kui teil on vaja SEO parameetreid seadistada, võtke aega ka selleks. Vahetult pärast seda võite minna reaalajas mängude veebisaidile juurdepääsetavaks tegema. Kui on vaja midagi parandada või muudatusi teha, võite alati naasta armatuurlauale ja täita seal olevad toimingud. Pärast veebisaidi avaldamist kulub umbes mõni minut ja isegi algaja saab sellega hõlpsalt hakkama.

Funktsioonid & Paindlikkus

Enjin loob mulje oma nišis arenenud veebisaidi ehitajast. Armatuurlaud sisaldab terviklikku funktsioonide komplekti mängude veebisaidi loomiseks. Hoolimata näilisest keerukusest saate sellest kinni jääda. Kokku pakub see 10 valikukategooriat. Seega peate seadistama ja kohandama järgmisi jaotisi: kasutajad, moodulid, automatiseerimine, mängud, kujundused, failid, logid, seaded ja plaaniarveldus. Igas jaotises on komplekt seotud valikuid, mida tuleb veebisaidi käivitamiseks kohandada. Vaatame nüüd neist kiiret ülevaadet:

 • Kasutajad – teave kõigi veebisaidil registreeritud kasutajate kohta. Neid on võimalik filtreerida erinevate parameetrite järgi: keelatud kasutajad, tavakasutajad, võrgus olevad, hoiatatud, karistatud kasutajad jne.
 • Enjini veebisaidi ehitaja - DashBoard - kasutajad

 • Moodulid – lubatud moodulite loetelu (foorum, viimased teemad, uudised, liikmete nimekiri, online kasutajad, viimased külastajad, vestlus jne.) ja neid, mida saab veebisaidile lisada. Saate neid vajadusel lisada / eemaldada. Mõne mooduli ühendamiseks on vaja uuendada ühte hinnakujundusplaani. Kõigi nende kasutamise kohta on üksikasjalik juhend.
 • Enjini veebisaidi ehitaja - DashBoard - moodulid

 • Lehed – Lehe toimetaja. Seal saate luua menüüelemente, nendega lehti ühendada, sisu lisada, olemasolevaid redigeerida ja eemaldada.
 • Enjini veebisaidi ehitaja - DashBoard - lehed

 • Automatiseerimine – stsenaariumide seadistamine, mis põhineb kasutaja teatud toimingutel. Näiteks postitas kasutaja veebisaidi foorumisse teatud arvu sõnumeid ja talle anti selle eest krediiti.
 • Enjin Website Builder - DashBoard - automaatika

 • Mängud – sealt saate oma veebisaidile lisada uusi mänge ja konfigureerida nende sektsioonide, meeskonna jms registreerimisseadeid.
 • Enjin Website Builder - DashBoard - mängud

 • Hääl – sektsioon mängijate vahelise kõneside korraldamiseks. Selle teenuse eest võetakse kord kuus arve, olenevalt suhtlemiseks vajalike kanalite arvust. Serveri saab seadistada TeamSpeak 3 või Mumble baasil.
 • Enjini veebisaidi ehitaja - DashBoard - hääl

 • Teemad – Teema- ja toimetajapood.
 • Enjini veebisaidi ehitaja - DashBoard - teemad

 • Failid – üleslaaditud failide salvestamine. Juurdepääs sellele antakse ainult lisatasu paketi versiooniuuenduse korral.
 • Palgid – Kõigi armatuurlaual tehtud toimingute loetelu koos määratud aja ja kasutajanimega.
 • Seadistused – Suurim valikute jaotis, mis sisaldab kõike, mida muudesse jaotistesse ei lisatud: üldteavet veebisaidi kohta, geo, kohanemisvõimet ja teema mobiiliversiooni, koodi integreerimist päisesse ja jalusesse, Enjini API-ühendust (tasuline funktsioon, mis võimaldab kohandatud moodulite loomist), SEO sätted, saidi omandiõiguse määramine, ohutus- ja teavitussätted ning sotsiaalne jagamine. Seal saate luua oma kasutajatele teadaandeid ja tellida oma projekti reklaamimiseks tasulist teenust (Enjini kogukonnad ilmuvad teie veebisaidiga lingi lindile).
 • Plaani arveldamine – See on osa, kus saate valida plaani veebisaidi loomiseks. Sel eesmärgil saate vaadata iga tasulise tellimuse tingimusi ja maksumust, peamisi erinevusi nende vahel ja omadusi, mis võivad teie valikut mõjutada.

Moodulipõhine struktuur

Teenusel on moodulipõhine süsteem. Mooduleid saate ise valida ja konfigureerida ning tasulistesse plaanidesse luua isegi kohandatud mooduleid. Reklaamifunktsioonid on tüüpilised: Google Analyticsi ühendus, metasiltide seaded, robots.txt ja sitemap.xml. Moodulite hulgast, mida saate oma veebisaidile valida ja integreerida, on järgmised: uudised, viimased teemad, veebikasutajad, liikmete nimekiri, foorum, hiljutised külastajad jne.

Enjini moodulid

Täpsem foorumi juhatus

Veebisaidi koostaja võimaldab luua ja lisada oma veebisaidile kaasaegse, kaasahaarava, huvitava, sotsiaalselt orienteeritud ja edasijõudnud foorumitahvli. Enjini foorumit on lihtne ja kiire hallata. Siin on kasutajate eelistuste põhjal siin uute harude, jaotiste ja teemade loomine, muutmine ja värskendamine. Teie liikmed saavad osaleda arutelus mängule sarnaste omaduste ja võimete abil taset tõsta, punkte koguda ja auhindu saada. Teie kogukond armastab seda.

Enjini foorumimoodul

Loe ka:
Kuidas luua foorum tasuta?.

Blogimine

Lisaks foorumimoodulile saate oma mängude veebisaidile lisada ka ajaveebi, installides vastava mooduli ja täites selle kasutajakeskse sisuga. Süsteemil on ka oma ajaveeb, kus ta avaldab regulaarseid värskendusi ja postitusi, mis sisaldavad värskeid uudiseid, käepäraseid andmeid ja muud kasutajate huvi. Veebisaidi koostaja arendajad proovivad ajaveebi regulaarseks värskendamiseks oma parima, et nende kliendid on kursis kõige informatiivsemate uudiste ja süsteemiuuendustega.

Enjini ajaveebimoodul

Integreeritud häälserver

Mänguplatvormina on Enjinil kaasas integreeritud häälserver, mis tagab mängijate vahelise kõneside. Serverid on täiesti tasuta, kuna süsteem võimaldab peaaegu ilma vaevata üles seada nii suurepäraseid Teamspeak 3 häälservereid kui ka Mumble’i kõneservereid. See võimaldab täiustatud suhtluse jaoks hõlpsalt sünkroonida oma veebisaidi kasutajaid, kanaleid, õigusi ja automatiseeritud tööriistu.

Mängude integreerimine

Enjini abil saate oma mängude mängude veebisaidile lisada võimsaid integratsioone. Nende hulka kuulub muljetavaldav individuaalne Minecrafti server, Guild Armoury import ja liikmete tugi jne. Integreeritud Enjini API tööriista olemasolu võimaldab luua mis tahes vajalikke mooduleid, kui neid pole loendis. Süsteem pakub ka Twitch Streaming Serveri integreerimist, et anda võimalus oma kanali voogesitamiseks veebisaidil.

Sotsiaalmeedia jagamine

Süsteem võimaldab juurdepääsu veebisaidi koostaja sotsiaalmeedia kontodele sotsiaalvõrgustikes. Veelgi enam, iga registreeritud liige saab isikliku profiili, tegevuse jälgimise seina, sõnumsidesüsteemi, auhinna kuvamise võimaluse, reaalajas vestluse funktsiooni ja palju muud.

SSL-krüptimine

Veebisaidi koostaja ühendab veebisaidi loomisel automaatselt SSL-sertifikaadi. Soovi korral saate selle hiljem keelata. SSL-sertifikaadi praeguse oleku kontrollimiseks võite jõuda veebisaidi sätete jaotises olevale vahekaardile HTTPS / SSL ja selle seal leida. Mis on oluline, SSL-sertifikaadi ühendus on kõigile Enjini kasutajatele täiesti tasuta. Iga sertifikaat on lubatud üheks aastaks ja seda saab hiljem uuendada. Süsteem tagab aga sertifikaadi automatiseeritud pikendamise 30-päevase tähtaja jooksul enne selle kehtivusaja lõppu.

Vormi ehitaja

Kui teil on idee oma mängude veebisaidile integreerida mis tahes vorme, laseb Enjin teil valida kahe saadaoleva tüübi vahel, nimelt üld- ja taotlusvormid. Teie veebisaidi kasutajad saavad üldvorme esitada nii mitu korda kui vaja. Need on kontaktvormid, mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele ja veebisaidi tüübile või spetsialiseerumisele. Teie ülesandeks on lisada puuduvad väljad nagu küsimuste vormid või muud elemendid, et luua üldine vorm ja integreerida see oma veebisaidile.

Enjini vormi ehitaja

Taotlusvormi osas on see mugav neile, kes kavatsevad avada suunava veebisaidi. Selle põhjuseks on asjaolu, et see vormitüüp võimaldab kasutajatel mängijaid oma meeskondadega valida ja neid ühendada.

Autasustamise süsteem

Suurendage oma mängukogukonna kaasamismäära ja populaarsust, saate rakendada auhindade ja punktide süsteemi. Sellest võib saada abi annetuste kogumisel, punkti tutvustamisel ja arendamisel & auastmesüsteem ja ka muud vaieldamatud eelised, mida mängijatele kindlasti meeldib. Lisaks saate iseseisva hääletussüsteemi käivitamiseks rakendada oma foorumi meeldimisi ja silte. Nii saate julgustada positiivset foorumitevahelist suhtlust kasutajate vahel.

e-kaubandus

Enjin võimaldab käivitada professionaalse veebipoe, kus saate müüa mängudega seotud esemeid, auastmeid, lisapunkte, tarvikuid ja mida mitte. Veebipood pakub laia valikut funktsioone, mängusisest interaktsiooni, täiustatud kasutatavust ja kasutajatele orienteeritust. Seal toetatakse ka peamisi makseväravaid, et saaksite valida oma hasartmängude veebisaidi jaoks need, mida te tegelikult vajate. Tänu automatiseerimise tugivõimalusele ja punktisüsteemile on kõigil registreeritud klientidel võimalus ostuprotsessis osalemise eest saada eriauhindu, auastmeid ja muid autasusid..

Enjini pood

Loe ka:
Kuidas tasuta Interneti-pood üles ehitada?.

Tõhustatud kaitse ja hasartmängude veebisaitide turvalisus

Kuigi DDoS-i rünnakud võivad seada teie mängude veebisaidi turvalisuse ohtu, on Enjini arendajad selle eest juba varem hoolitsenud. Süsteem pakub kõikidele mängukogukondadele kvaliteetset DDoS-kaitset võimalike riskide leevendamiseks. Need pakuvad ülimat turvalisust, sealhulgas rakendustepõhiseid ja võrgurünnakuid ning muid võimalikke ohte.

SEO

Enjin on SEO-sõbralik veebisaitide looja, mis katab kõik teie veebisaidi reklaamimise ja optimeerimise vajadused. Integreeritud SEO vahekaart võimaldab täita peamisi metasilte (pealkirjad, kirjeldused, märksõnad), mida rakendatakse edasi kõigile veebisaidi lehtedele. Samal ajal on igale lehele võimalik lisada metakirjeldusi ja märksõnu. Oma veebisaidi toimivuse, liikluse kõikumiste ja SEO paremusjärjestuse jälgimiseks saate ühendada Google Analyticsi konto. Veelgi enam, veebisaidi koostaja genereerib ja saadab otsingumootoritele automaatselt saidiplaani niipea, kui olete veebisaidi loomisega lõpule jõudnud.

Enjini mobiilirakendused

Veebisaidi koostajal on kaasas mobiilirakendused iOS ja Android samuti integreerimisvõimalus Twitchi teenustega. Nende rakenduste kasutamine võimaldab juurdepääsu teie mängude veebisaidile ükskõik millisest maailma punktist ja igal ajal. See säästab lõpuks kasutaja pingutusi ja aega.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et Enjin on paindlik ja võimas veebisaitide looja, kes saab oma töö oma nišši ära teha. Loomulikult saavad ainult kogenud kasutajad kõiki selle funktsioone täiel määral kasutada. Sellegipoolest saavad algajad kiiresti omandada põhifunktsioonide komplekti, millega süsteem kiidelda võib.

Kujundus & Mallid

Enjini mallikogu on rikkalik, kvaliteetne ja ulatuslik. Praegu on sellel üle 350 kujunduse, mis on jagatud kahte suurde kategooriasse. Siin on 300 ametlikku teemat ja 43 kogukonna paigutust. Lisaks võite valida kolme tüüpi mallide hulgast, sõltuvalt tellimusest, mille uuendate. Seega on Premium-paketi kasutajatel võimalus pääseda juurde 159 mitmekülgsele ja täisfunktsionaalsele kujundusele. Täpsempaketi kasutajad saavad valida ja kohandada ühte 343-st paigutusest, vabakava tellijad saavad valida ainult 57-st mallist.

Enjini veebisaidi ehitaja - teemad

Mallide temaatiline jaotus aitab kitsendada kõige sobivama kujunduse otsinguid. Te saate muuta mis tahes teemaosa: päist, jalust, hüpikakende vormingut ja palju muud.

Igal elemendil on oma seaded: värv, laius / kõrgus, taustavärv, taane, joondamine, font jne. Samuti saate malle sorteerida nende värviskeemi järgi (need, kellel on tume, läbipaistev või hele taust), mängu nimi, populaarsus, hind ja muud parameetrid. Igal kujundusel on eelvaate režiim. Te ei pea isegi valima mängu, mis vastab teie mängule. Enjin sisaldab täiustatud võimalusi malli kohandamiseks, võimaldades teil muuta redaktoris mõne näpunäite neist oma,.

Valitud malli kohandamiseks ei pea teil olema kodeerimisoskust. Selle asemel laseb süsteem isikupärastada fonte, paigutusi, värve ja muid elemente, mis on teie veebisaidi kujunduse loomiseks kohustuslikud. Kui soovite siiski oma projekti põhjalikult kohandada ja omada selleks veebidisaini oskusi, saate CSS- ja JavaScripti-teadmiste abil oma mängude veebisaiti täiustada. Lisaks pakutakse teile ka võimalust luua kohandatud mooduleid ja veebisaidiga seotud tipptasemel funktsioone, kasutades integreeritud ja kõikehõlmavat API-t, mida süsteem vaikimisi pakub.

Pidage meeles, et kõik mallid on konkreetsed. Kui olete kunagi mängude veebisaiti kohanud, teate, mida ma mõtlen. Sellistel veebisaitidel on eristuv struktuur, mis ei näe välja midagi muud: palju blokeerib kommentaaride, loendurite, arvustuste ja muude andmetega, külgribadega, palju menüüelemente jne. Üldiselt on välja töötatud ja keeruline struktuur, mis sisaldab palju teavet . Ükskõik, millise kujunduse jaoks valite, on selle kvaliteet kindlasti keskmisest kõrgem.

Enjini veebisaidi ehitaja - teematoimetaja

Ma ütleksin, et teemaredaktori kasutamine pole tükk tegemist. Sellel on palju sätteid ja kogenematu kasutaja saab malli hõlpsalt rikkuda läbimõtlemata muudatustega. Teisest küljest on liides intuitiivne nende jaoks, kellel on vähemalt väike ettekujutus, kuidas sellised redigeerijad töötavad. Enamik teemasid on mängutööstuse eripärade tõttu struktuurilt sarnased, kuid see asjaolu ei riku üldist muljet teenusest.

Klienditugi

Kuna Enjin on peamiselt keskendunud professionaalsete mängijate vajadustele, pakub see laia valikut klienditoe võimalusi. Peaksite valima lahenduse, mis sobib kõige paremini teie individuaalsete veebisaidi arendamise vajadustega. Praegu võimaldab süsteem valida järgmisi lahendusi:

 • Võtke meiega ühendust / esitage pileti vorm – tugiteenuse taotluse avamiseks võite täita vajalikud väljad (teema, teie probleemiga seotud veebisaidi tüüp, teie taotluse teema ja selle üksikasjad). Vormi täitmise järel peaksite selle täiendavalt klienditoe meeskonnale saatma;
 • Hep Center – siin saate tutvuda üksikasjaliku teabega süsteemi kõigi sektsioonide ja selle kasutamise põhiliste nüansside kohta. Ükskõik mis teema teid huvitab, leiate selle kindlasti abikeskusest. Mugav otsingufilter võimaldab teil taotlusi sortida, täpsustades kõige olulisemad. See aitab lõpuks kokku hoida teie vaeva ja aega;
 • Blogi – informatiivset ajaveebi on võimalik sirvida kümnete artiklitega, mis käsitlevad huvitavaid mänguaspekte ning ka mängude veebisaidi arendamise peamisi nüansse;
 • Foorumikogukond – veebisaidi koostaja pakub laiaulatuslikku foorumikogukonda, kes on alati valmis teile nõu andma. Seal on palju süsteemiga seotud teemasid, harusid ja sektsioone, kus saate sirvida palju kogukonna liikmete jagatud postitusi;
 • YouTube’i kanal – Enjini YouTube’i kanal, mida regulaarselt uuendatakse, võimaldab juurdepääsu mitmetele videoõpetustele, mis hõlbustavad platvormi kasutamise protsessi;
 • Suhtlusvõrkude kontod – kasutajad, kellel on juurdepääs süsteemi sotsiaalvõrgustiku kontodele, saavad neid sirvida alati, kui nad on kursis viimaste uudiste, värskenduste, sündmuste ja muu platvormiga seotud teabega.

Kokkuvõttes on Enjini klienditugi väärilisel tasemel. Kuid enamiku kasutajate vajaduste rahuldamiseks puudub kindlasti reaalajas vestlus ja telefoniabi.

Plaanid & Hinnakujundus: kui palju Enjin maksab?

Enjini saab tasuta kasutada nii kaua kui soovite. See pakub võimalust ühendada 20 moodulit, mobiilirakendus, foorum, annetuste koguja, veebipood, integreerimine sotsiaalmeediateenustega ja üks automatiseerimisvõimalus. Alguses antakse teile 14-päevane prooviperiood, millel on juurdepääs enamikule funktsioonidest.

Enjini veebisaidi ehitaja - hinnakujundus

Enjini teenuseid pakutakse tasuta versioonina kuni versiooniuuenduseni. Kohandatud domeeni saab ühendada ainult tasuliste plaanide korral.

Loe ka:
Kuidas saada domeeninime tasuta?.

Süsteemil on 2 tasulist plaani (aasta eest makstes säästate 20%):

 • Täpsemad (86,3 dollarit aastas) – 5 pesaga TS3 või Mumble Server, 50 mooduli loomine, mobiilifoorumid, failide salvestusruum (5 GB), Faili ribalaius (25 GB), 5 automaatikat, 5 hoiatust & Karistused, foorumi hääletamissüsteem, juurdepääs kõigile moodulitele, teemaredaktor, tavaline DDOS-kaitse, DNS-i domeenihaldur, veebisaidilogid, API;
 • Ülim (287,9 dollarit aastas) – 25 pesaga TS3 või Mumble Server, piiramatute moodulite loomine, piletitoe moodul, failide salvestusruum (50 GB), Faili ribalaius (150 GB), 100 automaatikat, 100 hoiatust & karistused, Enterprise DDoS-i kaitse, kaubamärgikontroll, kohandatud emotsioonid, prioriteetide tugi, prioriteetsete värbamine, täpsemad logid, API ja kõik premium-teemad.

Tasulised plaanid erinevad oluliselt maksumuse ja pakutavate funktsioonide komplekti poolest. Tasuliste plaanide abil saate oma saidile manustada täieliku piletimüügisüsteemi (võrdne zendeskiga), taotlusvormi koostaja ja wiki moodul. Need on väga soovitatav mängude saidi jaoks – paljudel mängijatel on palju küsimusi. Ja kui nad leiavad vastused teie veebisaidilt – on teil suur vaatajaskond.

Tasuta kava suurim varjukülg on kohandatud domeeni ühendamise võimaluse puudumine, mistõttu on võimatu sellele täielikku veebisaiti üles ehitada. Hea on süsteemi loomisega alustamiseks või amatööride veebisaidi loomiseks, et gildi sõpradega suhelda ja selle mainet tõsta. Tõsise projekti elluviimiseks peate uuendama.

Enjini ülevaate järeldus

Enjin on toode, mis on suunatud kitsale mängijatele. Seal saate luua igasuguse keerukusega mängude veebisaidi. Süsteemil on kõik, mida teil sel eesmärgil vaja võib minna. Ja veelgi enam. Sellele teenusele on raske nimetada ühtegi korralikku konkurenti.

Enjin on teinud hea töö selles etapis, kui valite oma tulevase veebisaidi fookuse: selle tüüp, mäng ja server. Andmebaas on äärmiselt ulatuslik. Leiate kindlasti vajaliku mängu materjalid ja malli. Enjini abil saate peaaegu koheselt valmis veebisaidi, mida saab vastavalt teie vajadustele kohandada. Soovin, et armatuurlaud oleks hõlpsamini kasutatav ja intuitiivne. Kuid hea on see, et see on täielikult varustatud kasulike funktsioonidega.

Sel juhul on Enjini suhteline keerukus süsteemi potentsiaali kõrvalmõju. Peale selle pole mul enam luid, mida valida. Mulle meeldis see veebisaidi ehitaja. Kui teie eesmärk on luua mängude veebisait, soovitan Enjini.

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me