Dudamobile ülevaade

DudaMobile – on teenus, mis võimaldab kiirelt ja professionaalselt luua DIY-veebisaite. Süsteem paistab rahva hulgast silma tänu oma selgele keskendumisele lauaarvutite veebisaitide muutmisele funktsioonidega koormatud ja kraanisõbralikeks mobiilsidesaitideks otse teie silme all!


DudaMobile oli sihitud veebisaitide omanikele, kellel pole mingil põhjusel õnnestunud luua mobiilivalmis veebisaite, kuid kes kavatsesid oma projekti mobiili sirvimiseks optimeerida. Töölaua veebisaidi versiooni ei olnud vaja täielikult ümber ehitada, et see reageeriks. Selle asemel oli kasutajal võimalus liituda DudaMobilega, et luua valmisprojektist eraldi mobiiliversioon. Paljudel juhtudel osutus see mõistlikuks lahenduseks, mis aitas vältida liikluse kaotust ja SEO järjestamist.

Hiljuti teatas DudaMobile aga projekti lõpetamisest. Seda mitte sellepärast, et see oli halb või ebaefektiivne. Lihtsalt sellepärast, et see iseenesest üle elas – valdav osa tänapäevaseid veebisaite on nüüd vaikimisi loodud tundlikuks. See on vähendanud kasutajate huvi toote vastu ja seega pole selle järele enam nõudlust. Selle asemel saate kasutada Duda veebisaidi ehitaja mis võimaldab luua reageerivaid veebisaite automatiseeritud režiimis ja see tõesti õnnestub selles.

Ehkki DudaMobile’i enam ei toetata, otsustasime toote ülevaatuse jätta selliseks, nagu see on. See võib olla kasulik neile kasutajatele, kellel on teenusega loodud veebisaidid ja kes võiksid olla huvitatud siit oma küsimustele vastuste otsimisest.

1. Kasutuslihtsus

Erinevalt teistest veebisaitide ehitajatest pole DudaMobile’i eesmärk täiesti uue saidi kujundamine ja avaldamine nullist, see on teie olemasoleva veebisaidi optimeerimine mobiilseadmete sirvimiseks.

Duda mobiilitoimetaja

Platvormi prooviversioonile registreerumisel palutakse teil sisestada oma sisselogimis- ja parooliandmed koos telefoninumbri ja olemasoleva veebisaidiga, mille soovite mobiili jaoks valmis teha. Niipea kui olete sellega hakkama saanud, suunatakse teid saitide juhtpaneelile, kus pääsete juurde ka veebisaidi statistikale, tugiressurssidele ja üldisele kontoteabele.

Kogu veebisaitide loomise protsess on naeruväärselt lihtne: peate vaid sisestama oma veebisaidi URL-i ja klõpsama nuppu. Vaid mõne sekundi pärast saate juurdepääsu redigeerijale, kus saate alustada paigutuste, päiste, leheikoonide muutmist. Lisaks saate veebisaidi lehti redigeerida, lohistades populaarseid, äri-, disaini- ja sotsiaalseid sektsioone või elemente (nt klõpsamine -nupp helistamiseks, Google Maps, Google AdSense, kontaktvormid, nimekirjad, jagajad, suhtlusvõrgustiku kontod jne). Siin on võimalik kohandada ka SEO ja lehe sätteid ning lisada uusi lehti oma veebisaidi versioonile. Liides on väga intuitiivne ega vaja üldse tehnilisi teadmisi.

2. Omadused & Paindlikkus

DudaMobile on täis funktsioone, nii mobiilispetsiifilisi kui ka standardseid. Isegi kui teil pole töölaua veebisaiti, saate Dudaga mobiilisaidi hankida – sisestage lihtsalt oma Facebooki lehe URL ja see viib selle sisu teie uuele mobiilisaidile. Redigeerimise ajal saab täiendavat sisu importida muudest allikatest.

Duda mobiili eelvaade

Muud funktsioonid hõlmavad:

 • Mobiilspetsiifilised funktsioonid: klõpsamiseks ja teksti klõpsamiseks; Google Mapsi integratsioon, mis pakub samm-sammult juhiseid teie asukoha kohta; mitme asukoha ettevõtted kogu piirkonnas; klõpsa e-postiga.
 • Veebiplaanide koostamine.
 • Mobiilikupongid.
 • Mobiili jälgimine – DudaMobile on oma jälgimisrakendus.
 • Navigeerimise paigutuse ja stiili valikud – teenus võimaldab valida mitmesuguste navigeerimispaigutuste vahel (Loend, maatriks, laienev, alumine, ülaosa) ja stiilid (Ümardatud ikoonidega, ruutudega ikoonidega, läbipaistev ikoonidega, läbipaistev nooltega või ruut nooltega).
 • Saidi taustapildi, teksti stiili, pealkirja, nuppude valik.
 • Päise üksikasjade seadistamine kõigil veebisaidi lehtedel (tüübi ja pildi valik, suuruse muutmine, joondamine jne.).
 • Veebilehe täpsem kohandamine (SEO ja lehe seaded, push-teavituste aktiveerimine, lehe pealkirja valik, sisu redigeerimine, populaarsete, äri-, kujundus- ja sotsiaalsete elementide integreerimine).
 • CSS / HTML-koodi redigeerimine.
 • Veebisaidi varundusversiooni automaatne loomine, mida saab taastada igal ajal, kui seda vajate.
 • Mugav eelvaatevalik.
 • Blogimis- ja e-kaubanduse mootorid.
 • Lehtede ja hüpikakende loomine.
 • Vidinate lohistamine.
 • Sisu kogu (saate olemasolevalt veebisaidilt sisu importida, seda kliendilt koguda või käsitsi üles laadida).
 • Kohandatavad isikupärastamise reeglid.
 • Mitmekeelne tugi.
 • Juurdepääs veebisaidi statistikale (päevas / nädalas / kuus).
 • Juurdepääs klienditoe ressurssidele.

3. Kujundus

DudaMobile kasutab teie praegust veebisaidi kujundust ainulaadse mobiilikogemuse loomiseks, mis vastab teie veebis olemise üldisele stiilile. Kui teie mobiilisaidi automaatne versioon on loodud, saate seda redigeerimise abil redigeerimise abil redigeerida; lisage täiendav sisu; peida elemendid ja muuda navigeerimist – kõik see ei mõjuta teie töölaua veebisaiti.

Duda mobiilne disain

DudaMobile’i redaktor pakub paindlikkuse ja juhtimise suurendamiseks täielikku juurdepääsu lähtekoodile.

4. Klienditugi

DudaMobile pakub a eneseabikeskus mis hõlmab erinevaid teemasid. Siin asub ka tipptasemel tööstuse ja tehnoloogiaga seotud teadmistebaasiga ressursikeskus.

Kui te ei leia vastust nende abikeskusest, saate redaktori kaudu nende toega ühendust võtta. Premium Plan’i kasutajad saavad telefoni ja reaalajas vestluse tuge, teised kliendid võivad telefoni teel klienditoe meeskonnaga ühendust võtta. Telefonitsi vastamise eeldatav ooteaeg on tööpäeviti 2–3 minutit. Teie küsimusele vastuse saamiseks meilisõnumi vastuvõtmine võtab natuke kauem aega – umbes 2–6 tundi tööpäeviti. DudaMobile korraldab pidevalt kasulikke veebiseminare ja juhtumianalüüse, mis seejärel postitatakse koos kümnete tugivideotega.

5. Hinnapoliitika

Platvormi tasuta versioon pakub kasutajatele piisavalt funktsioone, et kohandada ja avaldada nägusat mobiilset veebisaiti. Tasuta saite reklaamitakse: iga lehe ülaosas ja jaluses on pisike DudaMobile’i reklaam. Lisaks ei saa te oma saidi jaoks kohandatud domeeni kasutada (see näeb välja selline: mobile.dudamobile.com/site/mysitename).

Duda mobiili hind

DudaMobile’i kogu potentsiaali vabastamiseks peate oma konto uuendama. Veebisaidi koostaja pakub praegu kolme tasulist tellimust. Need sisaldavad:

 • Põhiline (14 dollarit kuus, kui seda arveldatakse igal aastal) – sisaldab 1 veebisaiti ja võimalust ehitada täiendav veebisait, mille eest võetakse arve aastas 14,25 dollarit kuus;
 • Meeskond (22 dollarit kuus, kui seda arveldatakse igal aastal) – pakub prooviplaani, 1 veebisait, jagatud juurdepääs veebisaidile 4 meeskonna liikmele, White Labeli võimalus, võimalus avada täiendav veebisait hinnaga 9,75 dollarit kuus (arved igal aastal) ja ulatuslikud meeskonna koostöövahendid;
 • Agentuur (74 dollarit kuus, kui seda arveldatakse igal aastal) – sisaldab 8 veebisaiti, jagatud juurdepääs veebisaidile 10 meeskonnaliikmele, suvand White Label, mitu meeskonna koostöö tööriista, API juurdepääs ja saidi eksportimine, account.plan.feature.widgetBuilder ja võimalus luua täiendav veebisait 8,25 dollari eest kuus, mille kohta võetakse arve aastas.

6. Plussid ja miinused

DudaMobile pakub mitmeid eeliseid ja puudusi, mis võivad platvormi valikut mõjutada. See teebki teile oluliseks neist eelnevalt teada saada.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Mobiilse veebisaidi ehitaja;
&# x2714; Mugav pukseerimisredaktor;
&# x2714; Veebisaidi lihtne kohandamine ja avaldamine;
&# x2714; Mitu mobiilile keskendunud funktsiooni;
&# x2714; Veebilehe üksikasjalik kohandamine.
✘ Aeglane veebisaidi toimetaja;
✘ Pole mõtet luua eraldi mobiiliveebisaiti;
✘ Kallimad hinnakujunduskavad.

Alumine joon

DudaMobile on hõlpsasti kasutatav veebisaitide muundur. Algselt kasutati seda saidiomanikel oma tavapäraste veebisaitide mobiiliversioonide loomisel, ilma et see mõjutaks nende kujundust. Süsteemi on hõlpsasti kasutatav algajate ja veebidisainiprofiilide jaoks, kuna see ei vaja üldse erilisi teadmisi kodeerimise kohta.

Peate täpsustama oma veebisaidi URL-i ja jälgima, kuidas süsteem selle mobiiliversiooniks teisendab. See ei tähenda aga, et te ei saaks veebisaidi kohandamise protsessis osaleda. DudaMobile pakub komplekti disaini kohandamise tööriistu, lohistamisfunktsioone, veebisaidi eelvaate võimalust ja muid probleeme, mis panevad teid veebidisaini protsessi eest vastutama.

DudaMobile töötab suurepäraselt veebisaitide omanike jaoks, kellel pole oma veebisaitide mobiiliversioone, kes siiski mõistavad nende käivitamise vajadust. Aja möödudes kasvab vajadus reageerivate veebisaitide järele, mis sobivad kõigile laua- ja mobiilseadmetele, mis võib mõnevõrra vähendada süsteemi kasutatavust ja nõudlust selle järele.

Pidage aga meeles, et seda toodet enam ei toetata, kuna laia valiku lihtsaid, täisfunktsionaalseid ja kasutajasõbralikke veebisaitide koostajaid on võimalik vaikimisi reageerivaid veebisaite luua. Kui teil on õigus käivitada funktsioonidega koormatud veebisait, mis on optimeeritud otsimootoritele, siis uurige populaarseid DudaMobile alternatiive. Nende kasutamine lihtsustab märkimisväärselt teie jaoks veebi loomise ülesannet, tagades muljetavaldava tulemuse.

Looge tasuta veebisait

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me