Botsotsiaalsuse ülevaade

Botsotsiaalsus – on revolutsiooniline instrument, mis võimaldab algajatel ja mittetehnikutel hõlpsalt oma robotid välja mõelda. Vestluse skripte pole vaja mustreid koostada ega kodeerida. Kujutage lihtsalt ette, kuidas teie bot hakkab kasutajatega suhtlema ja Botsociety’i abil teie idee ellu viima.


AI-põhised vestlusbootide platvormid pole enam tehnoloogiline trikk lihtsalt kasutajate tähelepanu köitmiseks. Botid on muutunud võimsaks turundus- ja müügiedendusvahendiks, mida kasutavad nii üksikud kaupmehed kui ka erinevates valdkondades tegutsevad ettevõtted. Tarkvara on loodud uue generatsiooni suhtluse loomiseks sihtrühmaga, kui tegemist on otsemüügiga sotsiaalsete platvormide või veebisaitide kaudu, klienditoega jne..

Botsotsiaalsus muudab vajaliku arendamise lihtsaks. Ainus ülesanne on esitada loominguline tekst ja kasutada mõnda kohandamisfunktsiooni, et luua huvitav ja elav dialoog kasutaja ja robotite vahel. Vaatame, mis on tööriista puhul nii eriline. Kuidas see võib aidata kujundada kodeerimis- või programmeerimiskogemuseta vestlusbooti??

1. Kasutuslihtsus

Botsotsieerumisega kaasneb sisemine redigeerimisprotsess, mis juhendab kasutajat vestluse kujundamise protsessis samm-sammult laulmisest. Platvormil on tasuta prooviversioon, et kontrollida selle toimimist. Kui olete sisse loginud, võite alustada robotite loomise protsessi.

Alustamine

Protsess koosneb mitmest lihtsast toimingust. Need ei vaja erilisi toiminguid ega tehnilisi oskusi. Vaata:

 1. Esimeses etapis palutakse teil anda robotile nimi, et see näeks välja elavam ja interaktiivsem. Väljendage oma loovust ja tehke see kasutajatele hõlpsasti äratuntavaks.
 2. Teine etapp hõlmab platvormi valimist. Võite kujundada Messengeri või Twitteri boti. Süsteem ühildub peamiste kulleritega nagu WhatsApp või Slack. Kasutajad võivad valida Botsociety, et luua oma mobiilirakenduste, veebisaitide, sotsiaalsete võrgustike kontode, Google Assistant, Alexa Skilli ja muu jaoks robotid..
 3. Klõpsake nuppu „Kujundus“ ja alustage boti loomist.

Liides ja sätted

Liides tundub üsna lihtne isegi neile, kes pole selliseid tööriistu varem proovinud. Tegelikult näete oma avakuval seadet, mis on paigutatud nuppude “Bot ütleb” ja “Kasutaja ütleb” vahele. Kõik, mida vajate, on vajutada suvalist nuppu ja sisestada vastavalt robotile ja kasutajale soovitud tekst. Teisisõnu, loote dialoogi, kasutades erinevaid sõnu ja fraase, mis on teie konkreetsele nišile olulised.

Botsociety toimetaja

Minge seadetesse ja kohandage ehitusprotsessi vastavalt oma sihtrühmale. Kasutajad saavad seadme tüübi, mudeli või isegi värvi valida. Võite valida ka keele suuna ja lehe kategooria. Siin saate ka tervitatavat ekraani muuta, lisades kattepildi või luua Facebooki reklaame.

Ehitusprotsess

Süsteem võimaldab teil valida formaadi. Minge ekraani paremasse ülanurka ja klõpsake täiskõrguse, mobiili või töölaua paigutust, et näha, kuidas teie robot erinevates seadmetes välja näeb. Hea uudis on see, et süsteem töötab erinevate sõnumikujunduste loomiseks lohistamise kontseptsiooni kasutades. Minge lihtsalt lõikelauale ja lohistage element, mida vajate kohandatud vestluse loomiseks.

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Esita, et näha, kuidas dialoog välja näeb. Võite seda käitada testimisrežiimis, samuti eksportida või jagada seda oma kolleegidega.

2. Omadused & Paindlikkus

Ehkki mõned ei pruugi chatboti ehitajatelt kuigi palju oodata, võib Botsociety teile avaldada muljet paljude kasulike funktsioonide abil. Need hõlbustavad iga teie vestluse kohandamist ja loovad kasutajatele ainulaadse suhtluse.

 • Kohandamise funktsionaalsus – Botsociety’iga ei loote te lihtsalt vestlust. Tegelikult kavandate kohandatud dialoogi. Armatuurlaual on tööriistad, mis võimaldavad teil lisada pilti, lisada linke, luua häälsõnumeid, luua pisikesi erinevate elementidega menüüsid, lisada nuppe, emotikone ja palju muud.
 • Botsotsiety kohandamine

 • Struktuurilised vestlusteed – võite oma vestluste jaoks valida mitu suunda, samuti saate luua robotite kujundusele keerulisi struktuuriteesid. Võite vaadata, redigeerida või isegi vahetada iga loodud struktuuri vahel alates alguspunktist kuni lõpliku vastuseni.
 • Botsotsüüdi vooskeem

 • Testimisrežiim – testimisrežiim ei tähenda ainult valmis vestluse eelvaateid erinevatel ekraanisuurustel. Vahend võimaldab enne selle juurutamist saada tagasisidet reaalsete kasutajate poolt. Saate kõigi kasutajate testidega salvestuse, et redigeerida dialoogi, mis pakub teie klientidele reaalajas kogemusi.
 • Funktsioonide jagamine ja eksportimine – võite oma loometöö tulemusi jagada või eksportida. Botsociety võimaldab teil vestluse eksportida nii PDF-is kui ka Excelis. Kasutajad saavad tasuta alla laadida valmis faili ja saata selle otse kolleegidele või klientidele.
 • Integreerimisvõimalused – suurepärane võimalus neile, kes eelistavad ülesande tellimist arendusmeeskondadele. Botsoicety platvormi võib sujuvalt integreerida arendaja tööriistadega, näiteks rasa või Dialogflow. Kui te ei soovi protsessi edasi anda, peate selle funktsiooni meeskonnas töötamiseks siiski vajama.
 • Botsotsiety integratsioon

 • Piiramatu meeskonna liikmed – Botsociety pakub auhinnatud võimalusi meeskonnaga koostööd teha. Kõik osalejad võivad muudatuste nägemiseks vestlust reaalajas redigeerida. Grupi liikmed võivad töötada kaugjuhtimisega tänu eraldi sõnumijaotusele, mis laseb neil projektis suhelda.
 • Botsotsiety liikmed

3. Kujundus

Hästi läbimõeldud robotid tagavad teie veebiprojekti õnnestumisest enam kui poole. Kuigi veebidisain on kõigile vajalik, arvestades sügavaid vajalikke tehnilisi teadmisi, toob Botsociety algajatele, kes soovivad luua uuendusliku ja kaasahaarava vestlusbooti, ​​lihtsaid vahendeid..

Nagu me juba varem mainisime, võimaldab tarkvara teil algusest peale valida paljude platvormide vahel. Iga platvorm on kasutamiseks valmis mall koos tausta, stiilide ja fondidega. Näiteks kui soovite kujundada WhatsApp robot, on mall esialgu saadaval tüüpilise WhatsApp liidesena. Kuid teil on vabadus seda kohandada, samuti saate platvormi tüüpi igal ajal muuta.

Botsotsüüdi kujundusseaded

Oletame, et peate looma Facebooki reklaami. Botsociety pakub täpsemaid sätteid, kuhu saate lisada pilte ja lühivideoid. Kasutajad võivad näidata video pikkust ning lisada pealkirju, kirjeldusi ja uudisvoo linke, et saada võimalikult palju potentsiaalseid kliente. Tänu lohistamise funktsioonile on ka tervitatava ekraani kujundamine väga lihtne. Võite kirjutada oma tervitussõnumi ja alla laadida pildi või mõne muu elemendi.

Oleme juba arutanud mitmerealisi struktuure, mida saate igal ajal muuta või muuta. Kasutajad saavad luua ka uusi teid iga kord, kui nad lülituvad täiskõrguse, mobiili või töölaua režiimide vahel. Sõnumeid ise võidakse piltide ja emotikonide abil kohandada sõltuvalt platvormist, mida te robotite jaoks vajate.

Iga boti kujundust saab avalikkusele või teie kolleegidele tutvustada. See on hea omadus luua uimastamise esitlusi äripartneritele või potentsiaalsetele klientidele. Süsteem muudab interaktiivsete eelvaadete jagamise lihtsaks ning parandab vestluses kasutatavust meeskonnas. Testijate või disaineritega reaalajas töötamine on üsna lihtne, et robot oleks võimalikult kaasahaarav. API-liides võimaldab kogenumatel ja tehniliselt ettevalmistatud kasutajatel robotite prototüübid alla laadida.

4. Klienditugi

Ehkki Botsociety’i on üsna lihtne kasutada, on platvormil laiendatud tugimeeskond. Esiteks on kasutajatel vabad kontaktid, kasutades tavapäraseid viise, näiteks e-posti, telefoni ja reaalajas vestlust. Võitjad võivad ametliku füüsilise aadressi leida ka kontaktide sektsioonist.

Kohalik teadmistepagas tundub väga muljetavaldav. Lisaks õpetustele ja videojuhenditele leiate siit erinevaid raamatuid, mis hõlmavad olulisi teemasid, näiteks käsiraamatud, kujundusjuhendid, hääle UX tulevik jne. Kõik raamatud on eelvaateks ja allalaadimiseks saadaval. Botsociety’s on ka kasvav kogukond, kus saate õppida eelseisvate sündmuste, kohtumiste ja konverentside kohta. Veebipäevikust võivad abi saada ka mõned väärt juhendamisjuhendid ja artiklid.

5. Hinnapoliitika

Tarkvara peamine eelis on asjaolu, et see on tasuta saadaval. Ehkki see võimaldab teil kavandada ainult ühe vestluse, mis sisaldab kuni 30 sõnumit, 1 kasutatavuse testi ja 1 eksporti, võib see siiski olla hea algus. Kuid mingil hetkel on teil vaja tasulist plaani, et kogu platvormist täielikult ära võtta.

Botsotsüüdi hinnakujundus

Professionaalne plaan maksab teile 79 dollarit kuus. See sisaldab piiramatut arvu kujundusi, sõnumeid ja eksporti. Kuid plaan sisaldab ainult 2 kasutatavuse testi, mis on natuke pettumust valmistav. Samuti on platvormil eripakkumine ettevõtetele ja meeskondadele koos hulga koostööfunktsioonidega. Hinna osas lepitakse siiski individuaalselt kokku.

6. Plussid ja miinused

Botsotsiteet on kindlasti tähelepanu pööramist väärt. See on tasuta ja lihtne viis oma botide kujundamiseks erinevatele platvormidele. Ilmselt võimaldab see teil suurendada Facebooki müüki ja luua professionaalse lähenemisviisi oma klientidele, kui tegemist on toe ja lojaalsusega. Siiski on mõned väikesed miinused, mis vaevalt rikkuvad muljet:

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Tasuta vestlusboti kujundamise tööriist.
&# x2714; Sobib mitmele platvormile.
&# x2714; Lõputud disaini- ja kohandamisvõimalused.
&# x2714; Lihtne projekteerimisprotsess.
&# x2714; Ideaalne koostööks ja individuaalseks tööks.
✘ Pro Plan näeb välja üsna kallis.
✘ Tasuta versioonis pole töölaua eelvaate funktsiooni.
✘ Ettevõtte paketihindade kohta puudub selge teave.

Järeldus

Vestlusbotid muudavad kaupmeeste elu lihtsamaks. Need on võimas vahend müügi ja klientide lojaalsuse suurendamiseks. Enda boti kujundamine oli üsna suur väljakutse kuni chatboti ehitusplatvormide näitamiseni. AI-tehnoloogiatel põhinev tarkvara ei vaja erilisi tehnilisi oskusi ega lisakulusid.

Botsotsiety on suurepärane vahend kohandatud ja kaasahaarava vestluse loomiseks vaid mitme klõpsuga. See sobib suurepäraselt erinevate projektide jaoks, olenemata sellest, kas tegeletakse klientide teenuste või e-kaubandusega.

Proovige Botsociety’i nüüd

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me