BoldGrid ülevaade

BoldGrid on tasuta ja võimas veebisaitide loomise tööriist, mis on loodud WordPress kasutajad. Loodi populaarne lohistamisredaktor, mille eesmärk oli teha ja testida nende saite BoldGridi kohandatud pilveplatvormi abil ja seejärel need mis tahes hostile üle kanda.


Platvorm ei ole kõik-ühes lahendus. See tähendab, et pakendis pole hostimist ega tasuta domeeni. Teisisõnu, peate vajama a eraldi hostimiskonto või valige mõni BoldGridi soovitatud hostingu pakkujate seast, sealhulgas Sinine vaim ja mõned teised. See võimaldab teil tööriistast täies mahus ära võtta, samas kui algtaseme funktsioonid võivad olla kasulikud ka veebisaidi stereotüüpide kujundamisel. Võite vabalt rakendada mitmesuguseid teenuseid, pistikprogramme või rakendusi ja testida neid reaalsetes töötingimustes. Kui kõik sujub, võite oma veatu veebiprojekti juurutada.

BoldGrid on hea võimalus algajatele, kes teevad oma esimesed sammud veebidisaini valdkonnas. Sellel on hõlpsasti kasutatav funktsionaalsus, mis muudab WordPressi saidi loomise kiiremaks ja lihtsamaks. Tänu platvormi auhinnatud pistikprogrammile Inspiratsioon ja muudele vahenditele asjakohase meedia- ja tekstisisu leidmiseks võib kogenud proffide jaoks see tööriist ka üsna käepärane olla. Seekord vaatame üle kõik head ja vead BoldGridi kohta. Hoia end rohkem teada!

1. Kasutuslihtsus

Ehkki BoldGrid on mõeldud WordPressi veebisaitidele, on seda väga hõlpsasti kasutatav tänu pukseerimisredaktorile, kasutajasõbralikule funktsionaalsusele ja mõnele muule funktsioonile, mis hõlbustavad algajatel veebisaidi kohandamist, lehe struktuuri ümberkorraldamist, fontide või värvide muutmist. samuti minge täpsematesse sätetesse, et rakendada mõnda HTML-i või CSS-i. Alustamine on ka üsna lihtne.

Kuidas BoldGridiga alustada?

Kõigepealt peate looma uue BoldGridi konto ja märkima oma e-posti aadressi. Kui olete nupule klõpsanud, saate juurdepääsu oma WP BoldGrid installimisele. Ärge unustage registreerimisprotsessi lõpule viia ja kinnitada oma e-posti aadress. Vastasel juhul aegub teie konto kahe päeva pärast. Pealegi ei pääse te enam platvormile juurde.

Pärast kinnituse lõpulejõudmist võite oma WordPressi pilvplatvormi seadistada ja saada täieliku juurdepääsu kõigile BoldGridi funktsioonidele, välja arvatud disaini eksport ja mõned muud võimalused, mis on saadaval ainult tasuliste tellimuste ja plaanide korral. Me arutame neid natuke edasi.

Pukseerimisfunktsioon

Kuigi BoldGrid töötati välja WordPressi jaoks, saavad kasutajad tänu lihtsale ja hõlpsasti kasutatavale pukseerimisfunktsioonile võimaluse luua uusi saite nii enda kui ka klientide jaoks. Platvorm ise oli mõeldud WP täiustatud laiendina, mis muudab CMS tänu valmis paigutustele ja kohandatud lehtedele terviklikumaks ja paindlikumaks.

boldgrid.com

Mis puutub WYSIWYG-redaktorisse, siis see muudab lihtsaks erinevate kohandatud võrede hulgast valiku ja nende oma lehtedele lisamise. Kasutajatel on võimalus kohandada tabeleid ja diagramme, mitut veergu, meediumifaile, kaste, tekstplokke ja palju muud.

GridBlocks ja API

Enamik teist on GridBlocksiga tuttav. Need on tegelikult samad kui kasutusvalmis paigutused ja veebilehtede mallid, mis koosnevad erinevatest sektsioonidest ja elementidest, sealhulgas tekstiplokkidest, vormidest, piltidest jne. Lühikoode pole vaja kasutada iga kord, kui soovite, et teie lehel oleks tabel või galerii. Milline kergendus kõigile WordPressi fännidele!

Platvorm pakub täielikku juurdepääsu oma API-le, mis võib olla integreeritud Flickri või Fotoliaga, et luua uimastamise portfelle, sihtlehti või väikeettevõtete saite, kasutades miljoneid stock-fotosid ja pilte, millele pääseb otse teie WP juhtpaneelilt.

2. Omadused & Paindlikkus

BoldGridi armatuurlaud on identne WordPressis nähtavale, kuid lisaks pakub see lisavalikuid, mis võimaldavad veebisaidi kiiret ja tõhusat seadistamist. See on üsna lihtne ja hästi üles ehitatud: külgriba koos võimalustega, tööala, näpunäited jne. Siin on lihtsalt võimatu midagi üles kruvida..

BoldGrid ülevaade

BoldGrid ei tarnita miljoneid pistikprogramme karbist. Kuid platvormil on rikkalik funktsioonide komplekt, mis kompenseerib selle igatsuse täielikult. Siin on mõned põhitööriistad, mida võib ehitusprotsessis vaja minna:

 • Lihtsate vormide koostaja – tööriist võimaldab teil oma veebisaidi jaoks kohandatud vormi luua ja paigutada need ükskõik kuhu oma lehele. Kasutajad võivad vabalt valida valmis vormipaigutused ja luua täiesti uue jaotise nullist, kasutades NinjaFormsi toega lihtsat vormiredaktorit.
 • Meedia liikvel – nagu varem mainiti, võimaldab API integreerimine suuremate stock image hubidega teil sirvida ja fotosid lennult lisada. Redigeerimisriistu ega spetsiaalseid oskusi pole vaja. Klõpsake lihtsalt fotol, valige vajalik suurus ja laske süsteemil automaatselt oma lehte kärpida ja lisada pilt.
 • BoldGrid Editor

 • 100% ühilduvus – kuigi BoldGridil pole hulgaliselt vidinaid ja lisandmooduleid, saate siiski kasutada muude tootjate pluginaid ja laiendusi. Platvorm ühildub täielikult kõigi WP pluginate või teemadega – nii tasuta kui ka tasulistega.
 • SEO – BoldGrid ise genereerib SEO-sõbraliku koodi. Võite valida oma veebisaidi SEO ridade suurendamiseks mitmesuguseid saadaval olevaid pistikprogramme. Samal ajal saate oma panuse anda, seades üles pealkirjade, metakirjeldused, URL-id jne.
 • Eelvaate režiim – võite enne selle juurutamist testida veebisaidi toimimist kõigi lubatud pistikprogrammide ja teenustega. Platvorm tutvustab nn lavastuskeskkonda, kus ehitusprotsess kulgeb järk-järgult. Niisiis, võite testida kõiki elemente, et veenduda, et midagi valesti ei lähe.
 • Interaktiivsus – vastutate selle eest, kuidas kõik veebisaitide elemendid lehel ilmuvad. Võite vabalt luua uusi vorme ja galeriisid ning hallata nende suhtlemist saidi külastajatega.

Peaksime mainima ka kindlat blogimisfunktsiooni, mis hõlbustab mitte ainult uute ajaveebipostituste loomist, vaid ka lugejate kommentaaride haldamist, artiklite sortimist kategooriate kaupa, postituste numbrite lisamist, uute väljaannete korral kasutajate teavitamist jne. meil on päris võimas ja paindlik WordPressile orienteeritud veebisaidi loomise tööriist koos kõigega, mida pakis vaja on.

3. Kujundus

BoldGrid pakub rea reageerivaid teemasid ning võimaluse valida ka muude tootjate WordPressi teemasid. Teisisõnu on kasutajatel palju inspiratsiooniallikaid. Kui otsustate valida kohandatud paigutuse, võite saada kasu järgmisest:

 • Kõik teemad on hästi korraldatud ja kategooriate kaupa järjestatud. Leiate hõlpsalt oma vajadustele vastava. Teemade valik on piisavalt lai, et kinnisvaramaaklerid, fotograafid, veebidisainerid, kunstnikud või muusikud saaksid oma portfellide, maandumislehtede või väikeettevõtete saite välja pakkuda. Kokku on BoldGridi tellijatele saadaval umbes 200 tundlikku paigutust.
 • Igal mallil on komplekt kasutusvalmis pistikprogramme. Te ei leia kunagi näivaid tekste ja sisu nagu „Ma olen teie leht. Sisestage midagi ”. Kõik plokid on kohandatavad. Kõik jaotised ja meediumifailid on kasutatavad.
 • Kõik teemad on saadaval erinevates värvides, samal ajal kui platvorm soovitab kõige atraktiivsemat värvi kaubaalust. Kui teil on oma nägemus veebisaidi stiili kohta, looge oma kaubaalused.

Ülalnimetatud funktsioonid näevad algajate jaoks kohandatud kujunduse loomiseks enam kui piisavad. Kogenud profid, kes soovivad ületada piire, hindavad edasijõudnute seadeid koos võimalusega rakendada HTML, JavaScripti ja CSS-i. Neil on ka võimalus kohandatud menüüsid, vidinaid või sisuala muuta või muuta.

boldgrid.com - teema kohandamine

Näiteks peate päist muutma. Klõpsake lehe ülaosas asuvat pilti ja näete valikut täiendavaid juhtelemente ja sätteid, mis kuvatakse kohandatava jaotise ümber. Võite valida erinevate menüüikoonide hulgast, samuti muuta päiseelementide ja pildi suurust, lisada või eemaldada nuppu jne.

Tänu suurele multimeediumitoele on ka meediumifailidega töötamine ülilihtne. Kasutajad võivad failide korraldamiseks ja segaduse vältimiseks alla laadida meediateegist videoid ja fotosid või luua uusi galeriisid, kogusid või esitusloendeid.

4. Klienditugi

Kasutajad tunnevad BoldGridi tuge pärast armatuurlauale sisenemist. Komplekt alustusvideo juhendeid ja õpetusi tervitab teid armatuurlaual. Mõnel neist puudub oluline teave ja reklaamitakse platvormi peamiselt abonentidele, mis on BoldGrid. Õnneks võite erinevate probleemide lahendamiseks kasutada mõnda muud võimalust.

Platvormil on tugifoorum, kus võite edastada kõik küsimused. Halb on see, et vastuse saamiseks võib kuluda päev või kaks. Hea on see, et saate professionaalset abi BoldGridi volitatud eksperdi tugispetsialistidelt.

Neile teist, kes otsustavad kasutada BoldGrid koos soovitatud hostimisega Bluehost, saate täiendava juurdepääsu koheseks ühenduse võtmiseks kaubandusvestlusele, Skype’ile, tugikeskusele ja telefonile..

Peaksime ütlema, et BoldGrid on osa tohutust WordPressi kogukonnast, kus iga liige proovib anda oma panuse. Kasutajad võivad alati loota:

 • BoldGrid ja WP professionaalsed arendajad, kes panustavad koodidesse, piletitesse ja paladesse. Need on saadaval kogukonna foorumites. Nad filmivad videoid ja juhiseid.
 • Platvorm investeerib WordPressi arendamisse ja sponsoreerib osa oma konverentsidest ja kohtumistest kogumiseks tohutult palju kasulikku teavet.

Teisisõnu, te ei jaluta kunagi Boldgridi valimisel.

5. Hinnapoliitika

Kasutajatel on võimalus seda tööriista tasuta proovida. Kui soovite laiendatud funktsioone, sobib tasuline BoldGrid-pakett teile suurepäraselt:

 • Vaba kavaga on kaasas algne lohistamisredaktor, tasuta teema- ja blokeerimisteek.
 • Tasuline plaan maksab teile aastas 60 dollarit piiramatu saitide, lisatasu, üle 200 reageeriva teema ja automatiseeritud SEO tööriistadega.

Nagu me juba varem mainisime, tuleb BoldGrid ilma hostita. Teisisõnu, te ei saa oma veebisaite juurutada ilma usaldusväärse hostimisteenuse pakkujata. Sinine vaim võib olla parim lahendus, kuna see on WordPressi soovitatav hostiteenuse pakkuja koos paketiga WP-ga optimeeritud serverilahendusi ja funktsioone. Lisaks laiendatud pilve, VPS-i ja edasimüüja hostimise pakkumistele on platvormil valik plaane, mis sobivad suurepäraselt ka WordPressi saitidele:

 • Põhiplaan maksab 2,95 dollarit kuus, sisaldades piiramatut ribalaiust, tasuta SSL- ja WordPress-värskendusi ning 50 GB salvestusruumi.
 • Plussplaan maksab 5,45 dollarit kuus koos piiramatu veebisaitide, salvestusruumi, ribalaiuse, domeenide ja e-posti kontodega ning lisaks 200 dollarit erinevate turunduspakkumiste eest.
 • Choice Plus maksab 5,45 dollarit kuus, mis sisaldab lisaks rämpspostitõrjeeksperdile, domeeni privaatsusele ja saidi varundamisele ka kõiki piiramatuid funktsioone.

Kui kasutate seda koos Bluehostiga, on teil võimalus BoldGridi platvormilt maksimumi võtta.

6. Plussid ja miinused

Muidugi võib BoldGrid töötada WP fännide jaoks nii null- kui ka sügavate tehniliste teadmistega. Platvorm on hea veebi kujundamise ja testimise tööriist, mis tagab kõigi teie pistikprogrammide ja teenuste tõrgeteta toimimise, aga ka kogu veebisaidi sujuvuse. Samal ajal peame tunnistama, et sellel on ka ilmseid langusi.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Suurepärane WordPressi veebisaitide loomiseks.
&# x2714; Lihtne kasutada pukseerimisredaktorit.
&# x2714; See on tasuta.
&# x2714; Alustamine on lihtne ja kiire.
&# x2714; Kohandatud vormiehitajad ja täpsemad kujundussätted.
&# x2714; Ühilduvus kolmanda osapoole pluginate, teemade ja teenustega.
&# x2714; Kuni 200 tundlikku malli.
✘ Ei ole väärtuslik eraldi omandamise korral.
✘ Õppimine võtab natuke aega.
✘ e-kaubanduse funktsioonide puudumine.

Järeldus

BoldGrid võib kindlasti olla kiirem ja nutikam viis luua CMS-i saite nullist. Selle eesmärk oli hõlpsasti konfigureeritavate ja kohandatavate lehtede tegemine ilma spetsiaalsete kodeerimisoskusteta. Ehkki esmakordsetel tegijatel võib süsteemi toimimise õppimine olla pisut keeruline, on abiks laiendatud tugi. Kui olete aru saanud, kuidas tööriistu tuleks kasutada, kulgeb protsess sujuvamalt.

Halb uudis on see, et ilma hostita ei saa platvormi eraldi hankida. Teisest küljest pole see tõsiasi komistuskiviks, arvestades olemasolevaid BoldGridi soovitatud hostingu pakkujaid nagu Bluehost. Koos kasutamisel võivad need pakkuda WP-ga optimeeritud veebisaitide loomise kogemust.

Proovige BoldGrid Now

 See on lihtne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me