BigCommendi ülevaade

BigCommerce – on SaaS-i lahendus veebipoodide loomiseks ja veebis nii digitaalsete kui ka füüsiliste kaupade müümiseks. Platvorm on endale nime andnud, kuid on märkimisväärselt hõlpsasti kasutatav kohandatud e-kaubanduse funktsioonide ja läbimõeldud mallide abil. Samal ajal on sellel lisaks nutikatele veebiarenduse võimalustele ka hea veebiarenduse võimaluste pakkumine teie veebipoe turustamiseks ja reklaamimiseks, millel on hea tehniline taust.


Hoolimata asjaolust, väidetakse, et platvorm on mõeldud kasutajatele, kellel pole põhjalikku veebidisaini ja arendusoskust, on mõnedel kasutajatel mitmesuguseid kaebusi seoses teemapiirangu, hinnapoliitika ja täiustatud funktsioonide puudumisega oma digitaalpoodide haldamiseks.

Selles konkreetses ülevaates ei kontrolli me mitte ainult mõnda platvormi funktsiooni, vaid ka seda, kas need negatiivsed väited vastavad tõele. Saate teada, mida võib oodata keerukuse ja muude võimalike komistuskivide osas, kui soovite BigCommerceiga veebis tooteid müüma hakata.

1. Kasutuslihtsus

BigCommerce on pilvepõhine platvorm, kus on komplekt instrumente, mis võimaldavad nende kaupadel hoolitseda, tooteid ja tellimusi hallata, analüütilisi tööriistu kasutada jne. Sellest vaatenurgast on teenus üsna selge ja lihtne. Protsess ei vaja erilisi oskusi. Et alustama oma veebipoega nullist alates peate tegema mitu lihtsat sammu:

1. samm – registreerumine

Registreeri. Selles etapis peate märkima ainult oma poe nime ja mõned isiklikud üksikasjad. Seadistustega pole vaja kohe alguses tegeleda.

2. samm – sisestage juhtpaneel

Vajutades nuppu „Loo minu pood kohe”, suunatakse teid koheselt lehele armatuurlaua abil, kus kõik funktsioonid kuvatakse ühes kohas. Juhtpaneeli osas tundub see üsna intuitiivne, kasutajasõbraliku kujundusega, mis võimaldab teil pääseda juurde vajalikele jaotistele tellimuste haldamiseks, saidi liikluse ja statistika vaatamiseks jne..

Suurkaupluse juhtpaneel

Veel üks hea uudis on see, et teil on vaikimisi näidistoodete loend. Iga tootega on kaasas hulk erinevaid parameetreid. Saate lisada sõna otseses mõttes kõike alates piltidest, videotest ja reklaamikohtadest kuni nutikate tootereegliteni. Näiteks kui klient kulutab üle 150 dollari, saab ta tasuta saatmise.

3. samm – kasutage juhtpaneeli

Kui olete platvormi funktsionaalsustega harjunud, võite alustada tööd juhtpaneeliga. Siin saate vaadata tooteid ja kliente ning vaadata üle poe üldist statistikat, puudutades põhipoe ikooni. Süsteem teatab teile kõigist värskendustest ja viimastest muudatustest pärast viimast külastust.

Bigcommerce juhtpaneeli kliendid

Süsteem teeb sisuga töötamise lihtsaks. Uute piltide ja tootefotode lisamiseks, kirjelduste värskendamiseks, uute tekstide muutmiseks või lisamiseks, ajaveebi postituste avaldamiseks jne klõpsake lihtsalt jaotisel „sisu”. Seadistused võimaldavad teil seadistada arveldusprotsessi, seadistada maksesüsteeme, töötada installitud rakendustega ja lisada -onsons jne. Turundusosa on hea uute lojaalsusprogrammide, kohandatud kampaaniate, kupongide ja muude asjade loomiseks, mis suurendavad teie poe liiklust.

4. samm – käivitage oma pood

Niipea, kui olete eelseadetega lõpule jõudnud, võite vajutada nuppu “käivitada” ja minna oma digitaalse kaupluse võrku.

Nagu näete, on alustamine üsna lihtne. Kuid sel hetkel lõpeb BigCommerce’i kasutusmugavus. Digitaalpoe seadistamine võib vaeva näha, hoolimata platvormi uue raamistiku, mida nimetatakse ka Trafarett. Mittetehnikutel on väga raske disaini näpistada. Siin võib vaja minna professionaalsete veebidisainerite abi.

Ehkki juurdepääs API-le on teistega võrreldes lihtsam e-kaubandusele spetsialiseerunud platvormid. Teisest küljest jätab see asjaolu kohandamisruumi rohkem ruumi, kuna mõni võib kohandatud malle leida pisut piiratud. Sellest lähemalt allpool.

2. Omadused & Paindlikkus

BigCommerce on veel üks kiiremini veebis saadaolevaid e-poe platvorme. See tagab veebisaidi kiire toimimise, millel on kindlasti oluline konkurents. Lisaks digitaalpoodide põhivõimalustele on süsteemil täiustatud integreerimisvõimalused, turundus- ja reklaamilahendused, lisade saadavus ja palju muud.

E-kaubanduse põhifunktsioonid:

 • Tootekogu – BigCommerce muudab toodete loendi ülevaatamise ja määramise lihtsaks vaid mõne klõpsuga. Inventari abil on hõlbus jälgida kaupade arvu, kiiresti uusi alla laadida, olulisi parameetreid värskendada ja paindlikke tootereegleid seada sõltuvalt teie turundusstrateegiatest.
  Bigcommerce juhtpaneeli tooted
 • Kohaletoimetamine – platvormil on kiire ja turvalise saatmise tagamiseks kasutusele võetud uued tehnoloogiad. Nüüdsest saavad kasutajad lisaks UPS-ile, DHL-ile ja mõnele muule kohaletoimetamisteenusele seada FedExi ka pakkumise hinnapakkumiste jaoks. Juhtpaneelil on eraldi sektsioon saadetise üksikasjade ja inventari seadistamiseks. Süsteem on siiski suhteliselt uus. Kui tarneviisi või ettevõtet soovite muuta, võib teil olla keeruline saadetise üksikasju ümber korraldada. Samal ajal peate veenduma, et toote lehel kuvatakse õige teave.
 • SEO ja turundus – kasutajad ei peaks SEO seadete osas palju ootama, nad näevad üsna lihtsad välja. Võite muuta tiitellehte ja kirjeldust, samuti muuta toote vanuse URL-i. Seal on ruumi ka meta-märksõnade märkimiseks.
  Bigcommerce juhtpaneeli turundusTeisest küljest on teil olemas kõik vajalikud vahendid alates mitme kanaliga turundusstrateegiatest kuni sotsiaalmeedia reklaamideni. Need võimaldavad teil parandada klientide lojaalsust. Edendamise tööriistad võimaldavad hõlpsalt luua uusi reklaamikampaaniaid koos spetsiaalsete allahindlustega, isikupärastatud pakkumistega.
 • Arved – BigCommerce pakub maksete töötlemiseks mitmesuguseid integreerimisvõimalusi peamiste maksesüsteemidega. Nende hulka kuuluvad PayPal, Stripe, Square või Amazon Pay. Ülalnimetatud makseviisid võivad olla integreeritud ilma lisakulude ja tasudeta. Kui soovite pakkuda paindlikumat kasutajakogemust, peaksite olema valmis maksma. Näiteks Braintree krediitkaartide integreerimine maksab teile lisaks 2,9% iga tehingu eest, millele lisandub 0,30 dollarit ilma saatmiskulude ja käibemaksuta. Teisest küljest võimaldab BigCommerce muuta valuutasid, saatmistasusid jne.

Lisafunktsioonid ja lisandmoodulid:

 • Kassa – lisaks makseviisi integreerimisele on platvormil ka mõned korralikud kassasüsteemi funktsioonid. Nende hulka kuulub ka sotsiaalmeedia jagamine, mis võimaldab klientidel toote postitada või osta oma Facebooki kontode kaudu. Samal ajal saate lisada lehele täpsema külgriba täiustatud otsinguvõimalustega filtri, suuruse, kategooria jms järgi. Selle tulemuseks on kasutajate parem seotus, kuigi külgriba seadistamine nõuab professionaalset veebikujundamise abi. Veel üks hea uudis on see, et kaupluste omanikud saavad maksumäärasid ja tasusid käsitsi seadistada. Teisest küljest peate teavet värskendama iga kord, kui lisate uue toote või värskendate olemasolevat.
 • Müük mitme kanali kaudu – platvormi saab integreerida nii erinevate turgude kui ka füüsiliste kaupade müügilahendustega. BigCommerce reklaamib kandilist POS-lahendust. Sellel on palju olulisi funktsioone. Kui otsustate kasutada POS-platvormi, töötleb see igat tüüpi makseid nii füüsiliselt kui ka veebis. Peate kaks korda mõtlema, kas seda tegelikult vaja on. BigCommerce hõlbustab sotsiaalmeedia kaudu müümist, lubades nii oma Facebooki poe üles seada kui ka Instagrami postitatud tooteid sildistada.
  BigCommendi ülevaade
 • Integratsioonid – kasutajad saavad valida üle 600 lisandmooduli hulgast, mis on nende digitaalsete poodidega integreerimiseks saadaval. Leiate kõik, mida vajate Google Analyticsi või Glew jaoks, et üksikasjalikult aru anda Live Chat’ile ja ZenDeskile, et kohe oma klientidega ühendust võtta. Kaupluse saab integreerida CRM-i või hulgimüügi B2B-lahendustega.

Vaatamata sellisele mitmekülgsusele ja paindlikkusele saab süsteem oma kasutajatelt regulaarselt kaebusi. Mõne kliendi arvates on funktsioonide loend pisut piiratud. Nende sõnul on see kasulik peamiselt väikestele ja keskmistele poodidele, kus pole piisavalt funktsionaalsust suuremate ja keerukamate turgude jaoks. Noh, süsteem muutub pidevalt ja seda täiendatakse või täiustatakse. See tähendab, et võime arvata, et kasutajate vajadustele vastab mõni muu uuendus.

3. Kujundus

Teemade arv:125
Tasuta mallid:&# x2714; JAH (7)
Tasulised teemad:140–250 dollarit
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

BigCommerce pakub oma uutele kaupmeestele Stencil-malle. Need erinevad Blueprinti teemadest, kuna on varustatud klõpsamise liidesega. Peamine eelis on võimalus malle ilma käsitsi kodeerimiseta muuta või muuta. Kasutajad saavad muuta pildi suurust, fonte, värve jne.

Üks pilk saadaolevatele teemadele annab mõista, kuidas teie tulevane digipood välja näeb. Platvorm ei kiidelda tohutul hulgal kasutusvalmis paigutusi. Üldiselt on valida umbes 125 teema vahel. Igal teemal on erinevaid stiile, mis tähendab natuke rohkem variatsioone.

Kõik mallid jagatakse tasuta ja tasuliste vahel. 125-st mallist on tasuta saadaval vaid 7. Ülejäänud varieeruvad vahemikus 140–250 dollarit, mis pole nii kuluefektiivne, nagu mõned võiksid oodata. Teisest küljest on kõik mallid reageerivad ja võimaldavad juurdepääsu CSS / HTML-ile alati, kui peate veebisaiti kohandama. Sel juhul vajate häid kodeerimis- ja veebikujundamise oskusi.

Suurkaubanduse teema kohandamine

Trafarettide mallid näevad välja üsna stiilsed. Lisaks on kõiki teemasid lihtne kohandada. Näiteks puutute kokku spordirõivaste kaupluse malliga, mis teile väga meeldib. Selle muutmine raamatupoodiks on vaevalt väljakutse. Halb uudis on see, et kõik mallid tulevad ilma pukseerimisredaktorita, mis on tohutu puudus. Objektide teisaldamiseks, lõikude asendamiseks või elementide eemaldamiseks on vaja eraldi integreerimist.

Teemaredaktor võimaldab teil töötada ainult stiilide ja värvidega. Intuitiivse teemaredaktori puudumise kompenseerimiseks pakub platvorm erinevaid eelvaate režiime, et kontrollida oma veebisaidi väljanägemist erineva ekraanimõõduga nutitelefonides, tahvelarvutites või sülearvutites.

4. Klienditugi

BigCommerce teeb suurepärast tööd klienditoe osas. Lisaks süsteemi tohutule hulgale pakub see ühenduse loomiseks mitut kanalit teadmistepagas ja veebikogukond on alati valmis käsi avaldama.

Kasutajad võivad tugispetsialistidega viivitamatuks saamiseks kasutada mõnda tüüpilist viisi. Nad sisaldavad:

 • Live Chat.
 • Telefon.

Mõne kasutaja sõnul pole sellistel meetoditel siiski mõtet, kui küsimus on üsna keeruline. Mõned kliendid ei hinda vastust oodates pikka aega telefoni riputamist. Sel põhjusel võiks parem lahendus olla BigCommerce’i teadmistebaasi valimine. See tutvustab lisaks veebifoorumitele ka üksikasjalikke õpetusi, videoid, õpetamise juhendeid ja palju muud.

5. Hinnapoliitika

Kui te ei suuda ikkagi otsustada, kas BigCommerce sobib teile või mitte, võite saada kasu 15-päevasest tasuta prooviperioodist ja uurima selle funktsioone ja funktsioone reaalajas. Sel juhul ei pea te isiklikku teavet ega krediitkaardiandmeid esitama. Vajutage lihtsalt nuppu „Alusta prooviversiooni“ ja looge oma esimene digitaalne pood.

Kui kõik sobib teile hästi, pakutakse teile võimalust valida nelja erineva plaani hulgast. Iga pakett nõuab vastavalt hinnapoliitikale kuutasusid. Samal ajal on teil võimalus kokku hoida kuni 10%, kui aasta eest ette maksta. See kõlab nagu hea pakkumine. Kuid me ei soovita maksta kogu aasta eest, kui te pole 100% kindel, et platvorm vastab teie nõuetele.

Kavad on järgmised:

 • Standardplaan maksab 29,95 dollarit kuus piiramatu ribalaiusega, lisatavate toodete ja salvestusruumiga. See on hea väikeste poodide jaoks, mille müügitulu ei ületa 50 000 dollarit aastas.
 • Plussplaan maksab 79,95 dollarit kuus koos klientide segmenteerimisfunktsioonide ja hüljatud ostukorvisäästjaga. See on hea keskmistele poodidele, mille tulu ei ületa 150 000 dollarit aastas.
 • Pro plaan maksab 249,95 dollarit kuus. Pakett sisaldab kohandatud SSL-i, Google’i ülevaateid ja palju muud. Sobib poodidele, mille müügitulu ei ületa 400 000 dollarit aastas.
 • Ettevõtlus – individuaalselt kohandatud lahendus suurte müügimahtude ja tuludega tohututele ettevõtetele. Hinnad sõltuvad ettevõtte tüübist ja keerukusest.

6. Plussid ja miinused

Võrreldes teiste populaarsete e-kaubanduse platvormidega on BigCommerce üsna kõrgel kohal. See pakub hunniku põhifunktsioone käivitage kindel veebipood. Süsteem on aastatega arenenud, pakkudes lihtsamaid viise kaupluse varude hooldamiseks, oma saidi turustamiseks ja reklaamimiseks. Mõningaid kriimustavaid ülevaateid ja kaebusi siiski leidub. On ülim aeg tõsta esile kõik BigCommerce’i edastatud olulisemad tabamused ja puudused.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Lihtne kasutada algusest peale.
&# x2714; Valmis reageerivad mallid.
&# x2714; Üle 600 lisandmooduli ja integratsiooni.
&# x2714; Laiendatud väljamakse, arvelduse ja saadetise funktsioonid.
&# x2714; Põhjalik teadmistebaas.
✘ Piiratud tasuta mallid.
✘ Keeruka veebisaidi seadistamine.
Natuke liiga hinnaline.

7. Konkurendid

Tänu mõnele ilmselgele eelisele ja paindlikkusele suutis BigCommerce võtta oma niši juhtpositsiooni. Samal ajal tekivad mõned muud suurepärased e-kaubanduse platvormid, millel on suurepärased võimalused, mis muudavad need paremad alternatiivid BigCommerce’ile.

BigCommerce vs ShopifyBigCommerce vs Ecwid

Võrrelge ja võrrelge kõiki saadaolevaid võimalusi, et valida instrument, millel on kõik teie projekti nõuetele vastamiseks vajalik.

Järeldus

BigCommerce on ilmselgelt juhtiv ostukorvisüsteem, mis laseb kasutajatel oma digipoode nullist üles ehitada ilma professionaalse abita. Kaasas lihtsad administraatori funktsioonid, kuna keerukate teemaredaktorite puudumine võib olla väljakutse ka mittetehnikutele. Platvormil on laiendatud rakenduse ökosüsteem, kus on üle 600 rakenduse, mis on integreerimiseks valmis.

Teisest küljest võib süsteem väiksemate kaupluste jaoks tunduda pisut liiga hinnaline, samas kui ettevõtted võivad täiustatud e-kaubanduse funktsioonide hulgaga pisut kokku puutuda. Vaatamata kõigile võimalikele langustele on BigCommerce endiselt üks parimaid avatud lähtekoodiga lahendusi.

Proovige BigCommerce’i nüüd

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map