Bandzoogle.com ülevaade

Bandzoogle – on spetsialiseerunud veebisaitide koostaja, mis keskendub muusikutele mõeldud veebisaitide arendamisele. 2003. aastal muusikaeksperdi poolt käivitatud, lisaks veel veebidisaini taustaga kaasamõtlejate meeskond on süsteem populaarsust kogunud kõigil, kes kavatseb luua täisfunktsionaalse ja ainulaadse veebisaidi, et tutvustada muusikaande ja tutvustada seda publik.


Süsteemi moto kõlab järgmiselt: “Muusikutelt muusikutele” ja see on kõik, mida peate teadma süsteemi mõju ja selle peamise nišispetsialiseerumise kohta.

Vaadakem tõele näkku: spetsialiseerunud veebisaitide koostajate arv kasutatakse muusikute veebisaitide loomiseks on nullilähedane. Korralik nišilahendus on alati meeldiv näha. Bandzoogle on teenus, mis vastab ideaalselt muusikute publiku vajadustele. Kaasas muusikateave, nišifunktsionaalsus ja sobiv stiililine esitlus.

Teenusega võetakse ilmselgelt riske, kui see keskendub ainult niši sihtrühmale. Kui see ei suuda katsetamisprotsessis pakkuda midagi erilist, mis eristab teda teiste muusikaliste veebisaitidega võrreldes rahvahulgast, siis pole selle kasutamisel üldse mõtet.

Mis on Bandzoogle? Mis eristab seda rahvahulgast ja mis eristab süsteemi ülejäänud kvaliteetsetest teenustest, mida kasutatakse ettevõtete veebisaitide ehitamiseks? Kas see on praktilist kasutamist väärt või on teiste standardsüsteemide hulgas ka teisi sarnaseid alternatiive? Uurime selle nüüd välja!

1. Kasutuslihtsus

Süsteem tundub esmapilgul ahvatlev. Atmosfäär ja süsteemi esitlus jõuavad niššideni ja see on selle spetsialiseerunud veebisaidi koostaja üks esiletõstmist. Pärast tavapärast registreerimist (nimi, e-post, parool) muutub protsess üsna dünaamiliseks – nagu draivimuusika rütm. Malli valimisel pakutakse teile võimalust valida mitu standardset pealkirja ja teksti, taustpäise pilt, seada oma logo ja käsitleda mõnda muud nüanssi. Toimetajale juurdepääsu saamiseks on veebisait juba isikupärastatud mulje loomiseks juba pisut kohandatud. Esialgu näidatakse teile tutvustavat videot süsteemivõimaluste kohta. Siis saate hakata süsteemiga iseseisvalt töötama.

Bandzoogle'i teemaredaktor

Juhtpaneel sisaldab linke, mis suunavad teid videotele koos praeguse redigeerija jaotise näidistega. Üldiselt on Bandzoogle’i haldamine ilma liialdusteta meeldiv ja üsna lihtne. Kõik valikud on süsteemis intuitiivselt esitatud. Kui midagi jääb mingil põhjusel valesti, leidub teile huvipakkuva teema kohta õppevideo, kogukonna ja abi jaotised ning KKK-d. Liides on ka siin oluline. See näeb välja täpselt selline, nagu muusik eeldab, et see nii on. See on lühike ja sisaldab mugavalt valitud värviskeemi, fonte ja loogiliselt paigutatud võimalusi / sätteid. Saate seda kasutada ilma spetsiaalse ettevalmistuseta.

Lihtsaid elemente, näiteks pilte või tekste, saab redigeeriva lehe abil redigeerida otse lehel. Kui teil on vaja teha keerukamaid muudatusi, peate pääsema juurde täisekraani liidesele, mis muudab peamised veebisaidi plokid nähtamatuks, kuid võimaldab vajadusel teha ka keerukamaid muudatusi..

See ei tekita probleeme Bandzoogle’i kasutajatele, isegi neile, kes sirvivad süsteemi esimest korda. Kuivõrd veebisaidi ehitaja on algselt loodud kogenematutele muusikutele, väärib see kindlasti hõlpsasti kasutatavat ja intuitiivset teenust.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

Bandzoogle võimaldab luua muusikute veebisaite, mis ühendavad muusikapalade müümiseks ettevõtte veebisaidi, ajaveebi, plakati, veebipoe funktsioone. Kõik funktsionaalsed funktsioonid on õigesti realiseeritud ja neid on lihtne oma vajadustele kohandada. Saate juurdepääsu sünkroonimisriistadele rikkaliku hulga sotsiaalmeediateenustega, võimaluse avaldada suletud juurdepääsuga lehti ja sisu. Samuti väärib märkimist, et kõik süsteemiga loodud veebisaidid näevad mobiilseadmetes välja ahvatlevad.

Bandzoogle'i juhtpaneel

Bandzoogle’i juhtpaneel koosneb kahest suurest sektsioonist teie veebisaidi struktuuri, funktsionaalsuse ja kujunduse seadistamiseks, nimelt „Muutke sisu” ja „Teema muutmine”. Süsteemi nüanssidest (liikluse suurus, lehevaatamised, müük, fännid jne) moodustatud postituste, kasutajakontode ja ülevaadete parameetrid ning Google Analytics (selle valiku kasutamiseks peate oma Google’i konto käsitsi seadistama) on saadaval ka juhtpaneeli. Seal on ka kogukonna foorumite süsteem ja jaotis “Abi”, mis sisaldab teenuse kõigi võimaluste üksikasjalikke tekstikirjeldusi.

Sisu muutmine”Võimaldab oma veebisaidile lisada uusi lehti ja funktsioone (vidinad). Saate ühendada veebisaidi menüüpunktid ja luua 2. taseme alammenüü igal ajal, kui vaja. Uue lehe lisamisel oma veebisaidile saate muuta selle tüüpi: Tühi, kodu, muusika, elektrooniline pressikomplekt, saated, pood, ajaveeb, kontakt, väline link, sissejuhatus, fotod, umbes leht. Veebilehtede nimed kajastavad selgelt sisu ja funktsioonide olemust, mis seal saadaval on. Siin on võimalik kohandada ka nähtavusseadeid.

Bandzoogle'i sisutoimetaja

Seda või seda tüüpi veebisaiti luues pakutakse teile teie vajadustele vastavat paigutust. Veebilehel on vajalike vidinate plokid, mis tuleb täiendavalt lisada fotode, tekstide, muusikapalade, albumite, sündmuste jms abil. See on mõistlik lähenemisviis, mis meeldib kõigile. Saate malli, mida saab kasutada algajate näidisena, selle asemel et seista silmitsi vajadusega vidinad uuele lehele käsitsi lisada. See on mugav ja praktiline mis tahes vaatepunktist.

On ütlematagi selge, et saate plokke hallata nii nagu vaja, muutes nende asukohti, eemaldades või lisades. Klõpsates mõnda neist plokkidest, saate juurdepääsu sätete loendile sõltuvalt valitud tüübist. Näiteks plokk „Sündmused” võimaldab valida etenduste, fännidega kohtumiste ja muude vormingute. Siin saate piletimüügi seadistada ka veebis. Selleks peate esitama oma PayPali teabe ja etenduste piletite maksumuse.

Bandzoogle Lisage pala

Muusikapaladega plokk võimaldab valida sisutüübi (album, palaloend, pleier), täita üldväljaande andmed (aasta, kirjeldus, kaas, pealkiri), anda allalaadimisfunktsioonile juurdepääs või seda piirata (tasuline, eelnev ost või tasuta) ) ja lisage klientidele boonusfailid. See puudutab albumi kuvamise seadeid. Rajaloendi sätete arv on veelgi muljetavaldavam ja sisaldab sooduskoode, demovalimite kvaliteeti ja pikkust, kuvaloendit, kasutajate postitusi jne..

Sarnane seadete täpsustamine on kohaldatav igat tüüpi veebisaitide ja seal pakutavate blokkide puhul. Kõik on tehtud kvaliteetselt ja mugavalt. Jaotises „Lehed” leiate üldised SEO sätted (märksõnad, metasildid) ja võimaluse sisestada oma kood (CSS, javascript jne). Failide salvestusruum asub loendi all ja sisaldab muusikat ja fotosid, mille saadaolev summa sõltub valitud tasulise paketi tüübist.

Bandzoogle SEO lehe valikud

Lehele sisu lisamisel loob funktsioon (mida teistes süsteemides nimetatakse ka vidinateks) reguleeritava ploki, mille näidiseid on eespool kirjeldatud. Kaasame kõik saadaolevad Bandzoogle’i funktsioonid. Kõik nad kuuluvad järgmistesse kategooriatesse:

 • Põhifunktsioonid – pealkiri, tekst, pilt tekstiga / ilma, tsitaat, video, sündmused, fotogalerii, ajaveeb, minu saidid (ikoonide loetelu koos linkidega teie teistele veebisaitidele), tegevusele kutsumise päis, HTML-kood;
 • Saidi lai – minu saidid ja kogu saidi mängija (ülemaailmne saidimängija);
 • Kogukond – külalisteraamat ja foorum;
 • E-kaubandus – pood, muusika, annetus;
 • Tagasiside tööriistad – kohandatud vorm, küsitlus, postiloendisse registreerumise vorm;
 • Väline – Instagrami galerii, Twitter, Bandcamp Player, Topspin Store, Bandsintown, GigSalad Quote Form, GigSalad Review ja Airbit;
 • Muud – faililoend, välk (Flash-videote lisamiseks oma veebisaidile) ja loendur.

Need vidinad (funktsioonid) on enam kui piisavad, et katta kogu muusikute veebidisaini vajaduste spekter. Vidinate loendis tuuakse ilmselgelt välja teenuse võimalused. Põhimõtteliselt on see süsteemi funktsioonide funktsioonide loetelu. Samuti on olemas nii veebisaidi üldised sätted kui ka SEO, veebilehe ja kujunduse sätted. Sisu sisaldab kõiki ülalnimetatud funktsioone. Valitud veebilehtede tüübid erinevad vidinate komplekti ja nende positsiooni osas veebisaidil.

Bandzoogle'i sisufunktsioonid

Samuti väärib märkimist, et on olemas võimalus sektsioonide tasuta loomiseks ja nende vajalikuks veergudeks jagamiseks, mis annab võimaluse paigutada ühele horisontaalpinnale mitu funktsiooni. Elementide (mängija, vormi, vahekaardi jne) positsioone saate muuta jaotises vastavalt oma maitsele, luues sellega ainulaadse mallistruktuuri.

Kirjeldame kõiki saadaolevaid Bandzoogle’i disaini kohandamise valikud nüüd. Need sõltuvad jaotises „Teema muutmine” leitud seadetest. Selle veebisaidi paremas ülanurgas näete oma veebisaidi erinevate mobiiliekraanide versioonide märke. Saate alati vaadata, kuidas teie praegust veebisaidi versiooni nutitelefonis, tahvelarvutis või lauaarvutis kuvatakse. Samuti on malli vajaduse korral võimalik igal ajal muuta.

Kujundusredaktor pakub kogu veebisaidile globaalseid sätteid, mis on samuti jagatud mitmeks osaks:

 • Päis võimaldab laadimisprotsessi ajal kohandada avalehe ja sisemise veebisaidi päiste mõõtmeid, pildifiltrit, parallaksiafekti ja piltide kuvamist;
 • Pealkiri / logo võimaldab valida logo tüübi (tekst, logo, puudub), samuti fondi ja värvid veebisaidi pealkirja jaoks;
 • Menüü võimaldab seadistada töölaualehtede ja mobiilseadmete jaoks üldisi menüüfonte (alammenüüd), selle värvi ja menüüfonte;
 • Tegevuskutse päis võimaldab muuta päise värve, mõõtmeid, tausta ja nuppe. Siin on saadaval ka joondamise sätted, positsioonid ja fondi elemendid.
 • Sisu annab teile sisuvabaduse ja H1 / H2 pealkirjade valimisel valikuvabaduse;
 • Sektsiooni stiil ½ võimaldab seadistada veebilehtede lõikudes kõigi elementide (päised, nupud, lingid, taust, sisu) värvid;
 • Nupud võimaldab veebisaidil seadistada kõiki nuppe (kuju ja stiil).
 • Saidiülene muusikapleier võimaldab rakendada kohandatud värve, valida tausta- ja tekstivärve;
 • Minu saidid võimaldab seadistada nuppude suurusi, värve, hõljutada värvi, joondamist.

Veebisaidile saate lisada ka oma CSS-koodi. Üldiselt on kujundusseadetest üsna lihtne aru saada ja nende rakendamine on lihtne. Need on seda tüüpi teenuste jaoks standardsed, isegi kui neid pakutakse mugavas vormingus ja ahvatleva liidesega. See on standardfunktsioon, mida on vaja veebisaidi seadistamiseks.

Bandzoogle CSS toimetaja

Lõpuks on oluline mainida võimalust lubada / keelata iga leht, juurdepääsuseaded (parooli abil, pärast registreerimist või kõigile kättesaadavad), SEO (pealkiri, kirjeldus) ja 301 ümbersuunamistee.

Postiloendid

Veel üks armatuurlaual olev jaotis on meililistide jaotis. See on koht, kus saate e-posti kampaaniaid seadistada ja hallata, valides mitme e-posti malli valiku vahel. Samuti on järgmises jaotises Aruanded võimalik infolehti ette planeerida ja nende tõhusust jälgida. Nii saate tõhusalt kontakti sihtrühmaga, hoides neid kursis kõigi sündmuste ja uudistega, mis teie elus ja karjääris aset leiavad..

Analytics ja aruanded

Aruannete sektsioonist rääkides võimaldab see teil jälgida oma veebisaidi toimivust ja analüüsida kõige olulisemaid nüansse nagu liikluse allikad, külastajate arv ja asukohad, kust nad enamasti tulevad, regulaarsete ja kordumatute külastajate arv, lehevaatamised ja muud taolised statistikaparameetrid. Alamkategoorias „Esitab” saate uusi lugusid lisada ja hallata, väljal „Müük” saate seadistada makse üksikasjad.

Uute liikmete ja / või kampaaniate lisamise ja haldamise abil on võimalik koostada oma fännide nimekiri. Tulemuste võrdlemiseks saate veebisaidi statistikat kindlaksmääratud ajavahemiku jooksul jälgida. Seda on ka üsna mugav ja lihtne teha. Täpsema veebisaidistatistika saamiseks on võimalik Google Analytics oma veebisaidi kontoga ühendada.

e-kaubandus

Üks vaieldamatu Bandzoogle’i esiletõstmist on võimalus seadistada ja hallata täisfunktsionaalseid ja mis on enamiku muusikute jaoks oluline, tasuta poeketi.. Seda tehakse vaid mõne klõpsuga. Tänase seisuga vastutab platvorm finantstehingute eest, mille müügikäive ületab 32 miljonit dollarit, ilma tehingu- ega vahendustasusid võtmata. Sõltuvalt teie plaani tingimustest on võimalik müüa mitmesuguseid tooteid, nimelt laule, albumeid, pileteid, allalaadimiskoode, videoid, füüsilisi kaupu ja muid faile, mida olete valmis oma fännidele pakkuma omahinnaga.

Bandzoogle e-kaubandus

Mis on oluline – saate valida 25 valuutatüübi vahel, ühendada oma veebipood tehingute tegemiseks saadavaloleva PayPali kontoga. Kui teil on kavas integreeruda populaarsete väliste levitamisplatvormidega, saate manustada oma valitud kolmanda osapoole vidinaid. Paindlikud Bandzoogle’i e-kaubanduse valikud pakuvad mitmeid hinnakujundusvõimalusi. Nii saate oma muusikat tasuta pakkuda, lasta fännidel oma hinnad määrata või teatud summa maksta. Ka see on mugav funktsioon.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Bandzoogle pakub funktsionaalsust, mis on enamiku WYSIWYG süsteemide jaoks standardne, kuid hõlmab ka mitmeid nišivariante (muusikapalade e-pood, pleier, sünkroonimine muusikateenustega jne). Liidese disain on süsteemi peamine erinevus konkurentidest. Sellegipoolest on need funktsioonid mugavalt ühte kohta koondatud ja neid on lihtne kasutada. Võimalus luua foorum ja ajaveeb meeldib kindlasti enamusele klientidele. Selle tulemusel saab muusik tõhusa veebisaidi loomiseks kõik vajalikud tööriistad.

3. Kujundus

Teemade arv:116
Professionaalsed mallid:&# x2714; JAH
Tasuta teemad:&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH

Veel üks Bandzoogle’i eristus on muljetavaldav muusikamallide kogu. Kokku on siin üle 100 teema. Kõik nad on tundlikud ja näevad muljetavaldavad välja (sõltuvalt teie valikust). Raske on ette kujutada muusikut, kes ei leia selle mitmekülgse valiku korralikust kujundust. Sellepärast väärib teenus selle aspekti osas tõepoolest tunnustust.

Muljetavaldav mitmekesine struktuur, kujundus, värvid ja teemad loob päris kena mulje. Arvestades veebisaidi koostaja nišispetsialiseerumist, on siin saadaolevate mallide hulk ja kvaliteet üsna üllatav. Teemad on järgmised: rock, folk / country, jazz / blues, laulja / laulukirjutaja, klassikaline, urban / hip hop, maailm, EDM / DJ / produtsent, äri / muu, biitlid.

Bandzoogle'i mallid

On olemas eelvaatevalik, mis võimaldab uurida kõiki huvitava teema üksikasju. Isegi kui on midagi, millega te pole rahul, pakub süsteem siiski võimalust veebikujundusprotsessi ajal malle vahetada ilma esitatud sisu kaotamine. Lisaks valmis mallidele on võimalus valida tühi teema, et seda iseseisvalt kohandada. See annab teie veebisaidile pikas perspektiivis ainulaadse ilme.

Eraldi tähelepanu väärib võimalus hoida raamatukogus oma disainilahendusi. Seega saate oma veebisaidi jaoks luua mitu kujundusvarianti, redigeerides saadaolevaid malle ja / ja CSS-kodeeringuid, et saaksite seda edaspidi sõltuvalt olukorrast muuta vaid ühe klõpsuga. See ilmne aspekt muudab Bandzoogle’i kasutamise üsna muljetavaldavaks. See võib tunduda kummaline, kuid selline võimalus on üsna haruldane (me ei maini siin varude variandi standardset kujunduse muudatust).

Üldiselt oleme Bandzoogle’i disaini aspektiga rahul. Jah, kõik mallid jagunevad kategooriatesse vastavalt nende põhimõtetele ja struktuurile. See on teiste süsteemide tavapraktika. Asi, mis meile palju muljet avaldas, on see, kui hoolikalt seda tehakse. Ühest küljest võib kõiki valmis malle siin kenadeks nimetada, nendes pole midagi tehniliselt arenenud. Need on loodud kvaliteetset silmas pidades (see puudutab üldist atmosfääri, demosisu, mitmekülgsust) ja valik on tegelikult vapustav.

4. Klienditugi

Bandzoogle pakub standardseid klienditoe valikuid, sealhulgas reaalajas vestlus, e-posti tugi, KKK, kogukonna foorum. Niipea kui olete süsteemis registreerunud või malli valinud, pakutakse teile videojuhendit oma veebisaidi kohandamise ja platvormiga töötamise kohta. Ka tehnilise toe kvaliteet on siin korralik. Kõik toimib hästi, foorum on aktiivne, KKK jaotis on kvaliteetne. Siin pole ilmseid puudusi. Sellele punktile pole ka midagi lisada.

5. Hinnapoliitika

Bandzoogle paistab rahva hulgast silma katseperioodi pikkuse tõttu, mis kestab 30 päeva. Selle aja jooksul on võimalik süsteemi kõiki funktsioone südame järgi õppida, rääkimata teenuse standardsest uurimisest. Süsteem pakub 3 tasulist plaani, millest üks tuleks valida pärast prooviversiooni lõppu, vastasel juhul peate teenuse üldse kasutamisest keelduma. Tasuta versioon pole siin saadaval. Vaatame tasuliste plaanide kuukulusid, eeldusel, et teete ühekordse aastamakse (kuumakse võimalus on umbes 12% kallim). Seega on tasulised plaanid järgmised:

PlaanMaksumusFunktsioonid
Lite:8,29 dollarit kuus✓ 10 lehekülge, rajad ja fotod,
✓ 100 meililisti liiget;
✓ komisjonitasuta muusikapood;
✓ Elektrooniline pressikomplekt.
Tavaline:12,46 dollarit kuus✓ 20 lehte, 50 pala, 500 fotot;
✓ 1000 meililisti liiget;
✓ Müüge füüsiline ettevõte.
PRO:16,63 dollarit kuus✓ piiramatu arv lehti, lugusid, fotosid ja meililisti liikmeid;
✓ müüa videoid ja muid meediumifaile, automaatne laoseire, albumi eeltellimused, sooduskoodid;
✓ SoundScani aruandlus, kohandatud fondid, video päised.

Väärib märkimist, et kallimad plaanid sisaldavad kõiki odavamate plaanide ja uute omadusi. Olete ilmselgelt märganud saadaolevate funktsioonide loendi eeliseid PRO-kava osas. See on ainus plaan, mis aitab teil Bandzoogle’i funktsioonidest maksimaalselt kasu saada. Pakutavate teenuste nimekirja lugedes saate aru, mis teil ilma jäetakse, kui valite mõne odavama plaani. See on päris halb, kuna erinevus on siin liiga märkimisväärne.

Teenuse arendajad õhutavad ilmselt potentsiaalseid kliente valima PRO-kava, mille maksumus on 204 dollarit aastas. Arvestades asjaolu, et veebisaidi koostaja ühendab ajaveebi, e-kaubanduse platvormi, foorumi ja tavalise ettevõtte veebisaidi funktsioonid, on see hind väärt süsteemi funktsionaalsust.

Süsteem tagab raha tagasi garantii kasutajatele, kes pole selle funktsionaalsusega mingil põhjusel rahul. Lisaks pakub see tasuta kunagi lõppevat domeeninime, piiramatut kettaruumi ja integreeritud hostimisvõimalusi.

6. Plussid ja miinused

Bandzoogle on funktsioonirikas spetsialiseeritud veebisaitide looja, mis kindlasti vastab nende muusikute vajadustele, kes on valmis üles seadma kvaliteetsed veebisaidid, et näidata oma talenti. Nagu iga teine ​​teenus, sisaldab see ka eeliseid ja puudusi, millel võib olla kasutajatele märkimisväärne mõju. On viimane aeg teada saada süsteemi plussid ja miinused kohe.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Tugev muusikafookus;
&# x2714; Lai valik teenuseid, tööriistu ja funktsioone
mis on kohustuslik muusikute veebisaitidel;
&# x2714; Kasutuslihtsus ja WYSIWYG redigeerimine;
&# x2714; Nišš valik kvaliteetseid reageerivaid malle;
&# x2714; Korralik klienditugi;
&# x2714; Koodi redigeerimine on lubatud;
&# x2714; Integreeritud e-kaubanduse funktsionaalsus.
Võimetus luua muud tüüpi veebisaite;
✘ Kallimad plaanid.

7. Võrdlus võistlejatega

Tugeva muusikafookuse tõttu on Bandzoogle’i üsna keeruline võrrelda tuntud nišikonkurentidega. Asi on selles, et pole palju süsteeme, mis pakuvad sama funktsionaalsust ja funktsioonide komplekti. Ainus väärt konkurent selles osas on Wix. Sellel kõik-ühes veebisaidi koostajal on kogu maailmas populaarsus ja see pakub võimsat funktsioonide komplekti, mis on vajalik muusikutele korraliku veebisaidi loomiseks.

Bandzoogle vs Wix

Mõlemal süsteemil on kaasas WYSIWYG veebisaidi redigeerijad, mitmed mobiilseks kasutamiseks mõeldud mallid, integreeritud ajaveebimise ja e-kaubanduse funktsioonid. Samuti pakuvad nad rikkalikku valikut disaini kohandamise tööriistu, mis võimaldavad teil kasutaja tähelepanu köitmiseks luua silmapaistvaid kujundusi. Wixi plaanid on Bandzoogle’i pakutavatega võrreldes mõnevõrra odavamad. Muusikute jaoks kvaliteetsete veebisaitide väljatöötamisel pole see siiski probleem. Seega pole sel võrdlusel selget liidrit – nii Wix kui ka Bandzoogle on väärt katsetamist!

Alumine joon

Kasutuslihtsus:7/10
Funktsioonid:8/10
Kujundus:8/10
Tehniline tugi:10/10
Hinnakujundus:8/10
Üldine tulemus:8,2 / 10

Bandzoogle on kena teenus muusikute veebisaitide loomiseks. Kui analüüsite selle komponente, märkate, et kõiki selle võimalusi saab inimväärsel tasemel võimsalt realiseerida, kuid need pole üldse unikaalsed. Teenuse peamine eelis on see, et kõik süsteemi põhiülesande teostamiseks vajalikud funktsioonid leitakse kõik ühest kohast. Seal on suur temaatiliste mallide ja kujunduste kollektsioon, mis aitavad tõhusalt kaasa õige õhkkonna loomisele. Kui olete muusik, siis ilmselt meeldib teile süsteem selle liidese ja mugavuse tõttu.

On ütlematagi selge, et saate ka edukalt luua muusikute veebisaite paljudes teistes WYSIWYG-i veebisaitide ehitajates ilma Bandzoogle’i kasutamata. Siin on kõige olulisem e-kaubanduse komponendi ja ajaveebi kättesaadavus. Ülejäänud pole haruldased. Kuid… Teistes süsteemides puudub konkreetne õhkkond, muusikamallid ja peate otsima vajalikke funktsioone kuskilt välistest teenustest ja pistikprogrammidest.

Kõik olulised elemendid on koondatud Bandzoogle’i ühte kohta ja te ei pea lisaelemente otsima. Veebisaidi koostaja ei ole revolutsiooniline, kuid väärib kindlasti tähelepanu individuaalse funktsionaalsuse esitluse ja mugavuse tõttu. Maksumus on mõõdukas. Seal on sellele süsteemile saadaval päris toredaid alternatiive.

Kas soovitame seda kasutada? Jah. Miks mitte – teenus on oma nišis korralik, ehkki sellel puuduvad unikaalsed tehnilised omadused. See on kindlasti katsetamist väärt. Kui teile meeldib, siis jätkake makse tegemist. Siin pole mingeid puudusi ja valik on teie enda teha.

Proovige Bandzoogle Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me