8B ülevaade

8b – on äsja turule lastud veebisaitide koostaja, mis on algajatele täiesti tasuta lahendus veebisaidi käivitamiseks. Platvorm võib suurepäraselt töötada neile, kes soovivad väikeettevõtte tasuta veebis käivitada puudub või on minimaalne kodeerimisoskus. See on hõlpsasti kasutatav brauseripõhine tarkvara, millel on hea valik malle erinevatesse kategooriatesse ja äri nišidesse.


Veebisaidi koostajal on mõned suurepärased vahendid teie tulevase saidi muutmiseks mobiilseadmete kaudu. Tee sisselogimisest valmisprojekti avaldamiseni võtab teid vaevalt rohkem kui paar tundi. 8b pakub nullkulu korral isegi rohkem, kui võite oodata, ehkki paindlikkuse ja äri laiendamise osas tundub see endiselt pisut piiratud. Seekord uurime kõiki selle uue lohistamisplatvormi pakutavaid funktsioone ja eeliseid.

1. Kasutuslihtsus

Algselt uustulnukate ja mittetehnikute abistamiseks mõeldud 8b veebisaidi ehitaja pakub lihtsaid tööriistu, et luua professionaalseid ja mobiilisõbralikke saite nullist. Süsteemil on intuitiivne liides, mis ei vaja palju kodeerimist. Veebisaidi loomine võtab mitu lihtsat sammu:

  1. Logige kiiresti sisse oma Google’i või sotsiaalse konto abil ja vajutage nuppu „Alusta”.
  2. Teid suunatakse koheselt kategooriasse jagatud mallidega lehele. Need ulatuvad reisimisest, nõustamisest ja mängudest kuni fotograafi portfellide, kinnisvara ja restoranideni.
  3. Pärast malli valimist saate seda lihtsa teemaredaktori abil redigeerida ja kohandada.
  4. Kui olete redigeerimise lõpetanud, vajutage menüüs nuppu Avalda ja minge oma veebisaidiga võrku.

Mis puutub redaktorisse, siis 8b-l on tüüpiline pukseerimisfunktsioon. Ühelt poolt võib see tunduda üsna igapäevane, eriti kogenud veebidisainerite jaoks. Teisest küljest on algajatel selline sirgjoonelisus eeliseks, kuna pole vaja kodeerimist ega programmeerimisoskust. Kõik, mida vajate, on klõpsata jaotisel või elemendil, mida soovite muuta.

8b toimetaja

Armatuurlaud pakub lihtsaid vahendeid iga jaotise või teksti muutmiseks. Näiteks võite päise märkida ja fonti või pealkirja muuta. Süsteem pakub valikut kohandatud pilte või saate need alla laadida.

Kui peate lisama uue elemendi, klõpsake lihtsalt paremal asuvat risti ja valige vajalik plokk. Need ulatuvad funktsioonidest, iseloomustustest ja galeriidest kuni ajakavade, kontaktvormide, artikliteni jne. Teisisõnu pole teie lehe kohandamine vaevalt väljakutse. Teisest küljest näevad kõik lõigud tüüpilised ja sarnased. Kasutajad ei tohiks oodata palju eksklusiivsust, ehkki armatuurlaual on kõik põhielemendid, mida te võib-olla alustamiseks vajate.

Vasakpoolses seadistuses on mõned üldised instrumendid. Siin saate muuta veebisaidi stiile, luua uusi lehti ja projekte või juurutada projekti, vajutades nuppu “Avalda”. Suurepärane uudis on see, et 8b redaktorile pääseb juurde ka mobiilseadmete kaudu, et luua saite liikvel olles. Kuid ilma Interneti-ühenduseta ei saa te lehti redigeerida, kuna 8b on brauseripõhine platvorm.

2. Omadused & Paindlikkus

Nagu me juba varem mainisime, ei tohiks kasutajad oodata täiesti tasuta veebisaidi koostajalt suurt paindlikkust. Teisest küljest ei suuda mõned tasulised platvormid pakkuda vähemalt algfunktsioone, mis 8b kindlasti olemas on.

  • Tasuta veebisaidi koostaja – süsteemi on praegu vabalt kasutada nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. See viitab ettevõtetele ja mittetulundusühingutele. Iga kasutaja pääseb platvormile juurde ja avaldab projekti tasuta. See on ilmselgelt üks suuremaid 8b eeliseid.
  • Lihtne teemaredaktor – seda saab kasutada nii töölauarežiimis kui ka mobiilse veebisaidi koostajana, et kohandada lehti ja muuta liikvel olles tahvelarvutite ja nutitelefonide abil.
  • Google’i AMP – selle funktsiooni eesmärk on tagada kiire jõudlus ja parem kasutuskogemus. Tarkvara töötab koos Google AMP-ga, et tagada hea laadimiskiirus ja mobiilisõbralikkus.
  • Piiramatu arvu projekte – tarkvara 8b abil saate ilma piiranguteta luua nii palju saite kui soovite.
  • Hea mallikogu – kuigi platvorm ei uhkelda laia valiku paigutustega, leiate siiski vajaliku malli. Need on jagatud erinevatesse kategooriatesse väikeettevõtete, harrastajate, üksikisikute, mittetulundusühingute ja digipoodide jaoks.

Sellega lõppevad abisaaja omadused. Platvorm näib SEO sätete osas üsna piiratud. Saate redigeerida ainult lehe pealkirja, kirjeldust ja URL-i. Ülevaatusrežiime ega märksõna näitamist pole saadaval. Samal ajal on need sätted saadaval ainult kogu lehe jaoks, kuid mitte vahemikuplokkide või elementide jaoks. Näiteks ei saa te oma kodulehele H1, H2 ja H3 päiseid seada.

8b omadused

Puuduvad kohandatud vidinad ega lisandmoodulid. Kasutajad ei saa oma veebisaite postiteenustega integreerida. Platvorm seob kontaktivormid automaatselt e-kirjaga, mille olete sisselogimisel märkinud. See võib olla probleem kasutaja omandamisel. Vähemalt algsete e-kaubanduse funktsioonide puudumine tundub pettumust valmistav ka veebipoodide mallide olemasolu arvestades. Lisamiseks pole ostukorvi. Kõik, mida saate teha, on paigutada link nupu “osta” alla, suunates teie kliendid eraldi veebisaidile või maandumislehele.

Selle jaotise kokkuvõtteks võib öelda, et 8b on hea ainult väikestele veebisaitidele, millel pole edaspidise laiendamise plaane. Teisest küljest võimaldab süsteem teil luua nii palju veebisaite kui vaja. Uue projekti saate alati tasuta alustada.

3. Kujundus

8b pakub praegu malle ja teemasid 18 erinevast kategooriast. Kõik nad on tasuta. Nad näevad välja üsna stiilsed ja trendikad. Samal ajal sobivad need ükskõik millise ekraani suuruse ja mõõtmetega, vaatamata mobiilseadme tüübile. Mallid töötavad suurepäraselt tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Kasutajad ei pea palju veebidisaini rakendama. Fontide, stiilide ja värvidega töötamine on väga lihtne tänu intuitiivsele liidesele ja armatuurlauale koos kõigi pakis vajalike tööriistadega. Märkige lihtsalt vajalik osa ja muutke tüpograafiat ja stiile. Võite alla laadida oma pilte või valida kliendi galeriide hulgast, mis viitab konkreetsele malli kategooriale.

8b mallid

Oleme maininud 8b mobiilse veebisaidi ehitajat, mis võimaldab teil oma projekti liikvel muuta. Funktsioon võib selle kasutusmugavust arvestades hästi töötada. See on tegelikult sama, mis töötamine töölauarežiimis. Kõik, mida vajate, on puudutada redigeerimise lõiku, selle asemel et arvutis hiirt kasutada.

Mallid on tüüpilised, ilma eksklusiivsete funktsioonide või sisseehitatud vidinateta. Kuid nad näevad välja väga professionaalsed ja nutikad. Hea lahendus väikestele veebisaitidele tasuta.

4. Klienditugi

Arvestades asjaolu, et 8b on suhteliselt uus platvorm, on selle tugimeeskonna taset raske hinnata. Kuid ettevõttel puuduvad mõned ilmsed viisid, kuidas kliendid kontakti saada. Näiteks ei saa te vahetu lahutuse saamiseks otseülekande või telefoni kaudu ühendust 8b spetsialistidega.

Teisest küljest võite neid kirjutada e-posti teel. Platvorm on oma YouTube’i kanali käivitanud koos mõne oma videoõpetusega, kuidas ehitada erinevat tüüpi veebisaite. Lisaks võite siseneda Facebookis 8.b kogukonda. Ehkki sellel on praegu umbes 450 tellijat, võib see siiski olla hea viis küsimuste esitamiseks või lahenduse otsimiseks.

5. Hinnapoliitika

Praegu on platvormi tasuta kasutamine. See tähendab, et kõik võivad sisse logida ja hoolimata asukohast alustada uue veebisaidi loomist nullist. Pole teada, kas ettevõte plaanib lähitulevikus tasulisi plaane tutvustada. Hoidke ühendust meie ajaveebiga ja hoiame teid kursis.

6. Plussid ja miinused

8b on hea võimalus väikestele veebisaitidele ja piiratud eelarvele. Võite tasuta minna ainult oma väikeettevõtte projektiga. Platvormil on mõned ilmsed hitid, nagu kiire jõudlus, lihtne redigeerimine, head mallid, juurdepääs mobiilseadmete kaudu jne. Kuid see ei tööta kasvavate ja keerukamate projektide jaoks mõnede miinuste tõttu.

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Võite alustada veebisaidi loomist isegi ilma süsteemis registreerimata.
&# x2714; Lihtsalt kasutatav veebisaitide koostaja.
&# x2714; Täiesti tasuta ilma varjatud tasude ja pikendamistasudeta.
&# x2714; Sobib väikeettevõttele, portfellidele, mittetulundusühingutele või harrastajatele.
&# x2714; Tänu Google’i AMP-le on veebisaidi hea jõudlus.
&# x2714; Piiramatu arvu veebisaite, mida saate tasuta luua.
SEO SEO funktsioonide puudumine kõrgemate auastmete saamiseks.
Custom Pole kohandatud rakenduste poodi ega sisseehitatud vidinaid ja lisandmooduleid.

Lisaks peaksite teadma, et praegu pole integreeritavaid kolmanda osapoole teenuseid.

Järeldus

8b teeb oma esimesed sammud valdkonnas veebiehitustööriistad. Siiski on sellel kindlasti suur potentsiaal viidetes kasutajatele, kes vajavad kiiret ja tasuta tööriista kodeerimisoskuseta väikeettevõtete saitide loomiseks. Platvormil on kindel baasfunktsioonide komplekt. Seda on lihtne kasutada ja redigeerida, samas kui mallide valik hõlmab erinevaid äri- ja muid nišše.

Ehkki see võib väikeste saitide jaoks hästi töötada, vajavad keerukamad projektid kindlasti rikkalikumaid funktsioone, mis on seotud SEO sätete, e-kaubanduse, turunduse või reklaamimisega. Siin peate võib-olla otsima täiustatud tasuliste veebisaitide loomise platvorme.

Proovige nüüd 8b

Howard Minu Twitteri profiil Minu Facebooki profiil e-post Minu Linkedini profiil

Autori kohta

Olen Howard Steele, selle veebisaidi asutaja ja peatoimetaja. Üle 10-aastase veebiehituse abil tean, kui keeruline ja väsitav võib see ülesanne olla IT-väliste inimeste jaoks. Kas te ei saa otsustada, millist teenust valida? Küsige julgelt minult nõu. Kirjeldage lihtsalt oma veebisaidi vajadusi ja aitan teid hea meelega.

Avaleht »Arvustused» 8B ülevaade

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me