Посібник для початківців по якірним текстам та їх використанню в побудові посилань

Текст якоря – це моє ключове слово,


Текст прив’язки – це посилання, яке ми використовуємо для зворотного посилання,

Текст якоря Ummm? Що це?

Що таке текст прив’язки і як його слід використовувати? Я задав це запитання деяким новачкам у своєму колі, і це відповіді, які я отримав від них.

Нічого не шокує той факт, що більшість новачків навіть не розуміють, що таке прив’язний текст і де і як його слід використовувати, незважаючи на те, що вони самі часто його використовують. Вони постійно щодня ставлять його тут і там, вони не мають теоретичних знань про те, що це таке, і як це слід використовувати для досягнення максимальної користі для рейтингу свого сайту.

Цей спрощений та базовий посібник написано, щоб ознайомити вас з основами тексту прив’язки та способом його використання для максимізації результатів SEO. Тож, не чекаючи далі, давайте зануримось.

Що таке якірний текст?

Текст якоря це посилання, на яке можна натиснути, яке ви вбудовуєте у свої гостьові повідомлення, веб-вміст або будь-яке інше місце, де ви залишаєте посилання на свій сайт, такі як форуми, бізнес-профіль та розділ коментарів до блогів тощо. Хоча більшість людей вважають, що якісні тексти не є настільки ж значні, як раніше. Але насправді вони все ще мають значення, і ви все одно повинні їх використовувати стратегічно. Вони матимуть значення доти, доки зворотні посилання та питання побудови зв’язків не будуть.

Однак, особливо оновлено алгоритм Google Оновлення пінгвінів у 2012 році змінив практику побудови посилань. Оновлення алгоритму підштовхнуло SEO, щоб внести деякі основні зміни в стратегію побудови зв’язків. Інакше кажучи, Google став розумнішим, ніж будь-коли раніше, щоб виявити, чи ви причетні до будь-якої неприродної практики побудови зв’язків. Якщо це зловить вас з червоними руками, це вдарить вас за виснажливий штраф.

І як Google це знає? Просто, через ваші тексти якоря.

Припустимо, у вас є дизайнерська компанія під назвою “ABC”, яка пропонує послуги графічного дизайну, тепер усі ваші зворотні посилання не повинні вбудовуватися в один і той же текст якоря “послуги графічного дизайну”. Інакше рано чи пізно Google дізнається, що ви будуєте агресивні неприродні зв’язки, і, отже, ви отримаєте штраф.

Які типи якорних текстів?

Вам, мабуть, цікаво, чи дійсно текстові тексти бувають типовими. Ну так. Замість того, щоб знову і знову використовувати один текст прив’язки до своїх публікацій, ви можете використовувати різні типи, які допомагають розбивати тексти якоря в декількох варіантах.

Нижче ми згадали типи прив’язних текстів, які, якщо використовувати їх у ідеальному співвідношенні, піднімуть рейтинг вашого сайту швидше, ніж будь-коли раніше.

1. Фірмові анкери

Це типи якорів, які містять вашу марку. Це може бути марка окремо або з додатковими словами перед або після. Ось приклад фірмового якірного тексту від Ahrefs.

Фірмові анкери

2. Головні якоря

Якорі голих посилань – це типи прив’язних текстів, де ви розміщуєте посилання так само, як воно є, не вставляючи його в будь-який текст.

3. Родові якорі

Узагальнюючі якорі – це, як правило, CTA, в яких ви не використовуєте ні націлених ключових слів, ні торгової марки.

Наприклад:

 • Прочитайте тут
 • Натисніть тут
 • Відвідайте наш веб-сайт

4. Без якіря

Це тип анкера, який використовують більшість марок. Цей тип прив’язки ви можете отримати, коли ви отримуєте посилання через зображення (без тегу ALT), або ви можете просто отримати його, не включивши до свого вмісту жодного тексту прив’язки. Так виглядає No Anchor.

Без якіря

5. Бренд із ключовим словом

Це тип тексту тексту, де ви з’єднуєте цільові ключові слова з назвою своєї марки.

Ось як це виглядає:

 • ABC нестандартний дизайн логотипу
 • Послуги веб-дизайну ABC
 • Дизайн брошури ABC

6. Якорі зображення

Де б ви не публікували зображення, обов’язково помістіть у нього тег ALT. Google розгляне цей тег ALT як текст прив’язки до зображення. В іншому випадку це буде розглядатися як прив’язка до відсутності, про яку ми згадували в попередньому заголовку.

7. Часткові якорі для сірників

Для цього тексту тексту якоря ви будете використовувати варіанти цільових ключових слів.

Наприклад:

 • Дізнайтеся правильний спосіб використання тексту прив’язки
 • Прочитайте основи використання якорних текстів

8. Якорі LSI

LSI розшифровується як прихована семантична індексація. Перейдіть до Google, введіть ключове слово, і нижче ви отримаєте відповідні пошукові терміни, введені вашим запитом. Це ключові слова LSI для вашого бренду. Наприклад, моє цільове ключове слово – це послуги графічного дизайну. Це були б ключові слова LSI, які я можу використовувати як прив’язний текст, крім моїх цільових ключових слів.

Якорі LSI

9. Текст якірного тексту відповідності

Якорі точної відповідності – це в основному ключові слова, за якими ви провели ретельне дослідження. Наприклад, якщо “послуги графічного дизайну” є вашим цільовим ключовим словом, а ви використовуєте точний текст прив’язки для побудови посилань, це означає, що ви використовуєте тексти якорних файлів Exact Match. Вони є найпотужнішими, але найбільш чутливими ключовими словами, які можуть впливати на рейтинг вашого сайту як негативно, так і позитивно.

Як їх використовувати?

Більшість SEO вважають, що якщо вони будуть використовувати ключові слова з точною відповідністю, їхній сайт зможе швидко досягти позитивних результатів. Навпаки, все працює навпаки.

Точний якір відповідності повинен використовуватися меншим відсотком у вашій стратегії побудови посилань. Так, ви можете використовувати ключові слова з точною відповідністю, але саме тоді, коли ви хочете швидко наштовхнути свій профіль. Якщо ви будете використовувати їх знову і знову, це негативно вплине на ваш профіль Google, і Google припустить, що ви створюєте неприродні посилання.

Нижче ми згадали ключові слова на основі пріоритету, який їм слід надати.

 1. Текст прив’язного бренду: Використовуйте його скільки завгодно. Це показує Google, що ви зосереджені на створенні бренду, а не на спамі в Інтернеті з неприродними ключовими словами.
 2. Голі посилання: Знову голі посилання безпечні, вони здаються природними у вашому профілі.
 3. Загальні тексти якоря: Загальні якіри або заклики до дій – це не лише привернення уваги, але вони також допомагають зберегти ваш профіль здоровим та природним. Використовуйте варіанти CTA, не дотримуйтесь жодної CTA для кожного посилання.
 4. Зображення та без прив’язки: Не соромтеся використовувати такі ключові слова, оскільки вони також не збираються висаджувати вас у будь-які проблеми.
 5. Анкери з частковим збігом та LSI: Будьте дуже обережні, коли ви користуєтесь ними. Переконайтеся, що ви не спамуєте свій профіль Google за допомогою таких тонн. Створіть варіанти цільового ключового слова та використовуйте його таким чином, щоб воно виглядало природним.
 6. Точні відповідні якорі: Як було сказано вище, використовуйте їх з обережністю. Часте використання якірних якорів не є хорошою ідеєю для вашої стратегії побудови посилань.

Якою має бути модель?

Коли ви збираєтеся створювати посилання на свій сайт з грошима. Переконайтесь, що ви не дотримуєтесь схеми, яка є занадто очевидною для Google, щоб проаналізувати, що ви перебуваєте в отриманні зворотних посилань. Просто будь випадковим.

Наведіть удару на ваш веб-сайт із точним якорним текстом відповідності та перейдіть за наступним посиланням на ключове слово. Для третього використовується LSI або частково збіжений текст якоря, потім використовується загальний текст прив’язки, потім знову використовується фірмове ключове слово і продовжуйте робити це випадковим чином.

Ключовий винос

Не повторюйте ключові слова підряд і продовжуйте перемішувати речі. Пам’ятайте, що Google ненавидить це, коли ви занадто досконалі зі своїми якорними текстами та ключовими словами. Google очікує, що веб-сайт знаходить посилання, які спрямовані на надання якісного контенту для користувачів Інтернету. Тож не думайте обманювати Google, якщо ви думаєте, що можете це зробити, тоді у вас виникли неправильні враження.

Не намагайтеся діяти природно, а просто “будьте природні”. Створюйте посилання, але не спаміть Інтернет з небажаним та неякісним контентом. Цей посібник заснований на особистому досвіді, і результати можуть відрізнятися, оскільки кожен веб-сайт так чи інакше відрізняється.

Однак загалом цей посібник допоможе вам у прийнятті кращих рішень щодо вашої стратегії побудови зв’язків.

Біографія автора:

Лоїус Мартін – Креативний менеджер з маркетингу в Студія Invictus в Саутлейк, Техас. Останні три роки він займається цифровим маркетингом у США. Лойус має великий досвід ведення блогів та маркетингу, і його робота відображає глибоке розуміння маркетингової тактики сучасного світу. Ви можете слідкувати за ним за адресою @ loiusmartin1 у Twitter.

Читайте також:

 • 7 найкращих стратегій SEO для оптимізації вашого веб-сайту у 2020 році
 • Уникайте цих 30 помилок SEO, які можуть вбити ваш рейтинг у 2020 році
 • Найкращі інструменти аналізу SEO для аналізу вашого веб-сайту до 2020 року
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me