Kodėl (ir kaip) Temų grupės gali būti jūsų tinklaraščio SEO žaidimų keitiklis

Šių dienų SEO ir tinklaraščių pasaulyje tendencija naudoti temų grupes yra aktuali tendencija. Tinkamai naudojant šią taktiką, galima padaryti stebuklų, kad būtų sukurtas įspūdingas srautas svetainėje.


Dienoraštis gali būti naudojamas įvairiais tikslais. Nesvarbu, ar tai būtų pramonės žinių demonstravimas, produktų / paslaugų reklamavimas, ar tiesiog jūsų meilės rašymui patenkinimas, visos internetinių dienoraščių kūrimo proceso kryptys: pastatykite priešais kuo daugiau rinkinių susidomėjusių akių obuolių.

Tai yra įprasta, nesibaigianti misija kiekvienam tinklaraščiui internete. Anot „HubSpot“, daugiau nei pusė rinkodaros specialistų teigia, kad internetinių dienoraščių kūrimas yra svarbiausias jų gaunamos rinkodaros prioritetas!

Jei nenorite, kad jūsų tinklaraštis veiktų kaip asmeninis dienoraštis, pranešimus reikia optimizuoti paieškos sistemoms. Yra tonų įvairių SEO strategijų ten tai padaryti (žmonės šia tema parašė knygų). Viena išbandytų ir tikriausių tinklaraščių srauto taktikos yra temų grupavimas.

Kas yra temų grupavimas?

Temų grupavimas yra galinga SEO metodologija, apimanti susietų straipsnių, susijusių su bendra, visa apimančia tema, vadinama „ramsčio turiniu“, sukūrimą.

Stulpo turinys yra sutelktas į labai plačius raktinius žodžius su didele paieškos apimtimi. Tolesni jūsų sukurti straipsniai turėtų būti susiję su šio ramsčio turiniu, pateikiant išsamesnę ir tikslesnę informaciją. Šie straipsniai yra vadinami „temų grupėmis“.

Pvz., Sakykite, kad jūsų ramsčio turinys susijęs su apgalvota meditacija. Temų grupė, į kurią patenka šis skėtis, gali būti „X būdų, kaip apgalvota meditacija padeda kovoti su priklausomybe nuo opiatų“. Temų grupės turėtų būti strategiškai susietos su jūsų ramsčio turiniu.

Temų grupavimasšaltinis

Kodėl temos klasteriai yra svarbūs?

Temų grupės teikia daugybę funkcijų svetainėje.

Pirma, tai, kaip susiejate temų grupes su ramsčių turiniu, suteikia paieškos sistemoms geresnį supratimą apie jūsų svetainės esmę ir jos teikiamą vertę. Iš esmės, kuo daugiau gerai parašytų temų grupių turite savo tinklaraštyje, tuo patikimesnės paieškos sistemos pamatysite pagal ramsčio turinį, o jos, savo ruožtu, bus geriau reitinguojamos pagal susijusias paieškas..

Kodėl temos klasteriai yra svarbūsšaltinis

Antra, vartotojams lengviau naršyti jūsų tinklaraštyje ir gauti visą jiems reikalingą informaciją. Visada atsiminkite, kad „Google“ (ir kitų paieškos variklių) algoritmai yra nuolat tobulinami, kad galvotų labiau kaip apie žmones. Jei jūsų svetainė palengvina lankytojų gyvenimą ieškant vertės, ji bus apdovanota.

Trys temų grupės yra susietos su konkrečiais pasiekiamais raktiniais žodžiais, susijusiais su kolonos turiniu. Pvz., Tarkime, kad turite žiniatinklio kūrimo tinklaraštį. Galėtumėte turėti kolonos turinį, kuriame aptariama e. Prekybos verslo veikla. Geriausia, jei el. Prekybos verslas yra raktinis žodis, kurį norite įvertinti. Tačiau šis terminas yra labai platus ir jo apimtis – 22 000 per mėnesį.

Paraštės užrašas: 75% „Google“ ieškotojų niekada nepraeikite pro vieną iš rezultatų puslapių.

Atsižvelgdami į tai, pažvelkime į „Google“ el. Prekybos verslą ir pažiūrėkime, kas iš to išeis:

Reitingas pirmame puslapyje

Norėdami, kad prestižiniame „Google“ puslapyje būtų el. Prekybos verslo terminas, jūsų turinys augs tokiose svetainėse kaip „Shopify“, „Small Biz Trends“, „Oberlo“ ir „Forbes“. Kad ir koks nuostabus gali būti jūsų internetinis dienoraštis, tikėtina, kad greitai neapleisite šių milžinų – jei kada!

Geros naujienos nėra tai, kad neįmanoma!

Taigi, kaip turėtumėte priartėti prie ilgos ir varginančios užduočių, susijusių su labai plačių paieškos terminų reitingavimu?

Temų grupės!

Kolonos turinio temų parengimas

Kaip rodo pavadinimas, stulpelio turinys, kurį planuojate, iš esmės sulaiko visą jūsų tinklaraščių strategiją. Tai yra plačios kategorijos, į kurias idealiai patenka visi jūsų rašomi įrašai.

Kalbant apie raktinių žodžių naudojimą, kolonos turinys yra tas, kurį pasieksite žvaigždėms.

Pvz., Tarkime, kad esate visų paslaugų skaitmeninė agentūra, kurios specializacija yra įvairios internetinės rinkodaros formos. Jūsų tinklaraščio tikslas yra parodyti vartotojams ir paieškos varikliams, kad esate to, ką darote, ekspertas. Savo ruožtu jūsų svetainė užima aukštą reitingą pagal atitinkamas paieškas, žmonės mato jūsų įrašus ir galiausiai teiraujasi apie jūsų paslaugas.

Kaip skaitmeninė agentūra, jūsų ramsčių temos gali būti tokios, kaip SEO, turinio rinkodara, reklaminių skelbimų sudarymas, socialinė žiniasklaida, mokestis už paspaudimą, internetinis dizainas ir kt. Šiose temose turėtų būti didelė paieškos apimtis ir daug galimybių išplėsti.

Į raktinius žodžius orientuotos kolonų temos greičiausiai atrodytų maždaug taip:

 • Kas yra paieškos sistemos optimizavimas?
 • Kas yra turinio rinkodara?
 • Pagrindinis reklaminių skelbimų sudarymo vadovas
 • Įsisavinti socialinės medijos meną
 • Mokėkite už paspaudimą: viskas, ką reikia žinoti

Norėdami pakartoti, greičiausiai bet kada netrukus pamatysite prestižinį šių įrašų reitingą. Šio stulpo turinio tikslas yra susieti kiekvieną jūsų parašytą granuliuoto turinio gabalą, kuris patenka į šias ilgas, skėčio tipo žinutes..

Jei pažvelgsite į dideles su rinkodara susijusias svetaines, darbe pamatysite temų grupavimo taktiką.

Pažvelkime į socialinės medijos egzaminuotoją:

temų grupavimo taktikašaltinis

Galite pamatyti, kad jų tinklaraščio skyrius yra padalintas pagal kolonų turinį aplink F„acebook“ skelbimai, „Facebook“ rinkodara, „Instagram“ rinkodara, „LinkedIn“ rinkodara, „YouTube“ rinkodara, ir Socialinės medijos rinkodara.

Jei spustelėsite „„Facebook“ skelbimai,„Jus pasveikina SUPER formos ilgalaikis įrašas, kuriame pilna vidinių MVĮ nuorodų į įvairius pranešimus, kurie patenka į„ Facebook “skelbimų sritį, arba į temų grupes..

„Facebook“ skelbimaišaltinis

Taip pat pastebėsite, kad šiame stulpų turinyje yra laiko žymuo, kuris skaičiuojamas nuo 2019 m. Gegužės mėn. Kolonos turinys yra tarsi viso susijusio turinio motininis laivas. Jis turėtų būti nuolat atnaujinamas, pateikiant naujausius duomenis, pavyzdžius, patarimus ir visa kita, kas susiję su tema.

Idėja temų klasteriams

Jūsų kuriamos temų grupės yra jūsų turinio ištekliai, kurie dirba pirmiausia siekdami meilės iš paieškos sistemų. Idealiu atveju jie turėtų būti labai konkretūs su aiškiu vartotojo ketinimu.

Pagal a baltas popierius iš STAT, yra keturi skirtingi vartotojų ketinimų tipai, pagal kuriuos nustatoma, kaip „Google“ pateikia rezultatus SERP.

 1. Informacinis – Vartotojas ieško atsakymų į savo klausimus kliento kelionės pradžioje – tinklaraščių žinutėse, kuriose pateikiama „Patarimų“, „Kaip“ informacija, vadovai ir kt. Įprasti raktiniai žodžiai, skirti tokio tipo vartotojui, būtų: kas, kas, kur , kaip, vadovas, patarimai, pavyzdžiai, mokymasis, idėjos ir kt.
 2. Komercinis – Vartotojas gilinasi į tam tikro produkto ar paslaugos tyrimus. Kalbant apie internetinį dienoraštį, tai greičiausiai bus palyginimo elementai, apžvalgos, atvejų analizės ir kt. Įprasti šio tipo vartotojo ketinimų raktiniai žodžiai būtų šie: viršus, geriausias, apžvalgos, palyginimas ir pan..
 3. Sandoris – Vartotojas artėja prie kliento kelionės pabaigos ir ruošiasi pirkti. Šio tipo ketinimų raktiniai žodžiai būtų šie: pirkimas, kainodara, pigus, nuolaida ir tt Tai yra sritis, kurioje paprastai matėte filialus, turinčius rinkodaros ryšį su įklijuotais sąrašais..
 4. Vietinis – Vartotojas ieško turinio apie tam tikrą geografinę vietovę. Šie įrašai gali būti įtraukti į informacinius, komercinius ar transakcinius vartotojo ketinimus, kurių raktiniai žodžiai yra susiję su tam tikru miestu ar regionu.

Kurdami temų grupes, turite žinoti, kur kiekvienas įrašas pateks į vartotojo ketinimus. Paprastai tariant, didžioji jūsų tinklaraščio turinio dalis bus informacinė.

Be vartotojo ketinimų, temų grupių idėjas reikia pagrįsti raktiniais žodžiais / frazėmis su pasiekiama paieškos apimtimi. Pvz., Tarkime, kad neseniai sukūrėte kelionių ir laisvalaikio tinklaraštį ir rašote įrašą apie atostogas Airijoje – pagal savo ramsčio turinį pavadinimu „Kelionės į Europą“.

Jei pažvelgtumėte į termino kelionė į Airiją paieškos apimtį, žiūrėtumėte į 12 100 / mėn.

paieškos apimtis

Be to, jūs mėginsite aplenkti tokias svetaines kaip „The Lonely Planet“, „Ireland.com“, „Ireland Before You Die“ ir keletą kitų svetainių, tokių kaip „Nomadic Matt“ – viena iš populiariausių (perpildytų) kelionių tinklaraščių rašymo pramonės sričių..

Taigi tai nebūtų gera idėja temų grupei – bent jau ne dabar.

Vietoj to, jūs turite gauti konkretesnį. Pradėkime nuo termino kelionės į Airiją, pažvelkime į keletą susijusių raktinių žodžių ir frazių:

susiję raktiniai žodžiai ir frazės

Atsižvelgiant į paieškos apimtį, jūs esate daug protingesnis, jei norite susikurti savo temų grupę pagal tokius raktinius žodžius kaip:

 • kelionės iš Airijos iš JAV (170 / mėn.)
 • kelionės į Airiją pagal biudžetą (320 / mėn.)
 • Geriausias būdas aplankyti Airiją (90 / mėn.)

Arba galėtumėte dar labiau vietinius naudoti raktiniais žodžiais, tokiais kaip:

 • Dublino gidų knyga (70 / mėn.)
 • Dublino maršrutas 1 diena (70 / mėn.)

Svarbiausia yra pradėti kurti savo grupes naudojant mažai kabančius vaisių raktinius žodžius.

Pradėdami įgyti raktinių žodžių ir frazių reitingus, turėdami labai mažą paieškos apimtį (paprastai mažiau nei 100 / mėn.), Galite pamažu pradėti nukreipti susijusius raktinius žodžius su didesnėmis paieškos apimtimis vėlesniuose įrašuose – tai veda prie mano kito taško!

Savo kelią aukštyn

Galbūt pagrindinė priežastis, kodėl temų grupės yra tokios svarbios, yra tai, kad jos yra ilgalaikės struktūros, apimančios apskaičiuotus veiksmus, siekiant gauti aukštesnį paieškos reitingą, dalis.

Tegul bus visas ratas su elektroninės komercijos verslo turinio pavyzdžiu (22 000 / mėn.).

Pagalvokite apie tokių grupių, kaip domino, progresą. Jūs pradedate nuo mažo domino, kuris numuša šiek tiek didesnį domino, kuris numuša dar didesnį domino ir pan..

Pirmasis domino yra įrašas, kuriame bandoma reitinguoti raktinį žodį su maža paieškos apimtimi. Tarkime, kad tai yra pagrindinė frazė apie elektroninės komercijos patarimus mažoms įmonėms (10 / mėn.). Kai jūsų įrašas pradės reitinguoti pagal SERP, galite pabandyti perbraukti kitą domino, kuris yra šiek tiek didesnis, su kitu įrašu.

Dėl pavyzdžio tai gali būti įrašas, nukreipiantis į raktinį žodį „Shopify“ dizaino patarimai (30 / mėn.). Kai pradėsite vertinti šios raktinės frazės reitingus, kitas jūsų temų rinkinys gali būti skirtas didesniam, pavyzdžiui, novatoriškoms el. Prekybos idėjoms (140 / mėn.).

Idealiu atveju šios pareigybės turėtų būti susietos pagal ramsčio turinį ir parašytos abipusiai svarbios. Čia galite palaipsniui numušti vis didesnius dominus, kol „Google“ akyse esate (geriausiu atveju) sąžiningos elektroninės komercijos stipruolis.

Priklausomai nuo to, koks jūsų ramsčio turinys yra platus, tai greičiausiai užtruks daug laiko ir didelių pastangų, kad sukurtumėte daugybę aukštos kokybės, SEO tinkančių turinių. Roma nebuvo pastatyta per dieną, ir jūsų paieškos eiliškumas nebus!

Tau

Nepriklausomai nuo jūsų nišos, naudodami temų grupes galite padaryti stebuklų jūsų SEO SEO vertei. Tai ne tik padės jums gauti vertingą paieškos reitingą, bet ir yra aukso kasykla, skirta idėjoms tema ir bendrai kūrybinei krypčiai – net tada, kai rašytojo blokas yra pats blogiausias!

Tikimės, kad šis vadovas davė jums gerą idėją, kaip pradėti formuoti jums reikalingus reitingus ir įsitikinti, kad kiekvienas jūsų sukurtas turinys juda teisinga linkme!

Autoriaus biografija:

Vishalsinh Mahida yra E2M turinio rinkodaros analitikas. Jis sugeba įdiegti naują turinio rinkodaros strategijos ir visa kita, kas patenka į tą skėtį. Anksčiau jis padėjo geriausiems prekių ženklams, tokiems kaip „Axis Bank“, „Fox Star“, IIFL ir dar daugiau, įgyvendinant keletą klientų įtraukimo strategijų. Laisvalaikiu jis mieliau tyrinėja naujas kelionių vietas. Bet kada susisiekite su juo „LinkedIn“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me