Як отримати якісні зворотні посилання безкоштовно у 2020 році

Як отримати якісні зворотні посилання?“Все ще є стратегією номер один для кожного маркетолога.


Причина, “Зворотні посилання” як і раніше є найважливішим фактором рейтингу для всіх пошукових систем. Зворотне посилання означає посилання з іншого веб-сайту на ваш веб-сайт.

Для отримання найкращого рейтингу за результатами пошуку необхідно мати велику кількість якісних зворотних посилань. А отримання якісних зворотних посилань – не важка робота. Ви можете отримати це, роблячи розумну роботу.

Тут WPressBlog запропонував 9 способів безкоштовно отримати якісні зворотні посилання до 2020 року.

1. Створюйте якісний контент

Високоякісний контент завжди приваблює посилання. Як високоякісний контент, ви можете публікувати оригінальні дослідження, повний підручник, власні приклади, опитування тощо.

Завжди пишіть вміст для своєї аудиторії, а не для Google. Ваш вміст повинен бути легко читабельним та інформативним. Якщо ви це зробите, то багато користувачів поділяться вашим вмістом, а також нададуть вам зворотній зв’язок.

2. Зламаний зв’язок

Розбитий зв’язок – це найшвидша техніка побудови ланок. Ви можете використовувати цю техніку для створення якісних посилань. Але як?

Кожен верхній веб-сайт у мережі страждає від порушених посилань. Перервані посилання – це поганий досвід роботи користувачів, тому жоден веб-майстер не хоче цього робити.

Тут ви можете отримати переваги цього. Спочатку знайдіть топ-сайти, пов’язані з вашою нішею. Потім шукайте на цьому веб-сайті непрацюючі посилання. Щоб знайти зламані посилання на веб-сайті, ви можете скористатися Інструмент перевірки пошкоджених посилань Ahrefs.

Зламаний зв’язок

Знайшовши пошкоджене посилання, зв’яжіться з веб-майстром та повідомте про свою розірвану посилання. Повідомляючи їх про пошкоджене посилання, надайте вміст, щоб замінити його. Не будьте жадібними, будьте доброзичливі, спілкуючись із веб-майстром.

Якщо у вас немає вмісту, пов’язаного з розірваним посиланням, ви можете створити його та повідомити веб-майстру про це.

3. Гостьовий блог

Блог відвідувачів досі є найбільш популярним та ефективним способом побудови посилань. Гостьовий блог допомагає вам збільшити репутацію бренду та підписників соціальних мереж.

Тут ви повинні знайти веб-сайти у своїй ніші, які приймають публікації гостей. Щоб знайти гостьові блоги у вашій ніші, ви можете використовувати пошукові оператори Google.

знайти гостьові блоги

Використовуючи пошукові оператори, ви можете звузити результати пошуку та отримати ідеальний веб-сайт для подання гостя.

Якщо ви хочете подати статтю, пов’язану з SEO, тоді ви можете ввести в Google “SEO + гостьовий пост”. Ви також можете використовувати “написати для нас”, “стати дописувачем”, “подати статтю” тощо замість “публікації гостей” в пошуку Google.

Таким чином, ви можете надіслати свою статтю на найкращі веб-сайти. Не забудьте додати свої посилання в соціальних мережах у біографію вашого автора.

4. Надішліть інфографіку

Великий попит на інфографіку, оскільки їх легко зрозуміти, а також допомагає заробляти зворотні посилання.

Ви також можете створити Інфографіку, щоб заробити зворотні посилання. Тепер виберіть у своїй ніші актуальну тему і створіть на ній інфографіку, а потім відправте її на популярні сайти, такі як Visual.ly, Mashable тощо..

Якщо ваша інфографіка стає вірусною, ви можете заробити багато зворотних посилань. Надсилайте свою інфографіку на найкращі веб-сайти, щоб збільшити шанси на отримання якісних зворотних посилань.

Ви можете використовувати ці топ-10 безкоштовних сайтів для подання інфографіки, щоб подати свою інфографіку.

5. Просувати свій вміст

Якщо у вас є якісний контент, тоді максимально просувайте його. Коли ви просуватимете свій вміст, люди його помітять, а потім вони поділяться ним і, нарешті, ви заробляєте зворотні посилання.

Існує багато способів просування вмісту, ось декілька з них:

 • По-перше, поділіться своїм вмістом з підписниками електронної пошти, надіславши повідомлення.
 • Діліться своїм вмістом у групах Facebook та групах LinkedIn.
 • Створіть презентацію свого вмісту та поділіться ним на сайтах, таких як SlideShare.
 • Створіть відео зі своїм вмістом, а потім поділіться ним на таких сайтах, як YouTube.
 • Знайдіть веб-сайти, на яких проводяться щотижневі або щомісячні розкрутки, а потім надішліть посилання на вміст, щоб включити його до наступного раунду.

6. Напишіть відгуки

Пишіть відгуки

Напишіть відгук про веб-сайти, якими ви користуєтесь послугами. Зверніться до них та розкажіть про ваш досвід роботи з їх послугами. Вони містять ваші відгуки та нададуть вам зворотній зв’язок здебільшого зі своєї домашньої сторінки. Це буде справді високоякісне посилання.

Зверніться до всіх тих веб-сайтів, чиїми інструментами ви користуєтесь, і надішліть відгук про цей інструмент своєму веб-майстру.

7. Пройти співбесіду

Отримати запрошення на співбесіду – це дещо нелегка справа для початківців. Але не хвилюйтеся, ви можете це зробити, зв’язавшись із веб-сайтами, які часто публікують інтерв’ю. Розкажіть їм про знання, якими ви зможете поділитися з ними, а потім вони опублікують їх, включаючи посилання на ваш веб-сайт у наступному переліку.

8. Запит посилання на згадку про ваш бренд

Якщо у вас занадто багато високоякісного контенту, то, можливо, багато веб-сайтів згадували вашу марку у своєму вмісті. Можна використовувати сповіщення Google щоб знайти, який веб-сайт використовував назву вашого бренду.

На деяких веб-сайтах ви знайдете згадку про свою марку, не надаючи посилання на ваш веб-сайт. Тут ви можете зв’язатися з цими веб-майстрами і попросити їх додати посилання вашого веб-сайту на назву вашого бренду.

9. Знайдіть зворотні посилання ваших конкурентів

Знайдіть зворотні посилання ваших конкурентів і перевірте джерела зворотних посилань. Ви можете використовувати засоби аналізу зворотних посилань, такі як SEMrush, Ahrefs, Google Alerts тощо.

В Ahrefs використовуйте інструмент Link Intersect для пошуку зворотних посилань конкурентів.

Знайдіть зворотних посилань конкурентів

Введіть URL-адресу веб-сайту ваших конкурентів у розділі «Покажіть мені, хто посилається на» та залиште порожній розділ «Але не пов’язує» та натисніть «Показати можливості посилання». Ви знайдете всі домени, які посилаються на вашого конкурента.

Тепер, якщо ваш конкурент може отримати зворотну посилання з домену, ви також можете отримати його з цього домену. Ви також можете знайти всі методи побудови посилань ваших конкурентів, зробивши їх аналіз зворотної лінії.

Наприклад: Якщо вони розмістили гостей на сайті, то ви також можете створити блог і надіслати його на цей веб-сайт.

Читайте також:

 • Тенденції SEO до 2020 року
 • Що таке прив’язний текст і як ним користуватися в Link Building
 • 10 речей, яких ви повинні уникати під час створення посилань

Висновок

Проходять дні, коли ви можете легко створювати зворотні посилання, роблячи подання посилань. Сьогодні для створення зворотних посилань вам доведеться працювати розумними способами, як згадувалося вище.

Після створення зворотних посилань слідкуйте за ними, оскільки вони так само важливі, як і створення нових зворотних посилань. Ви можете відслідковувати ваші зворотні посилання, використовуючи найкращі інструменти SEO, наприклад Арефс і Моніторинг зворотних посилань.

Повідомте нас, якими методами побудови посилань ви користуєтесь, коментуючи нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map