Gaukite daug lankytojų srauto savo WP tinklaraštyje naudodami raktinius žodžius, susijusius su ilgainiui

Ar bandote reitinguoti savo „WordPress“ tinklaraštį pagal didelės konkurencijos raktinius žodžius? Ar jūsų konkurentai taip pat stengiasi dėl jų reitingo? Tai gali būti sunku … Aš turiu galvoje laimėti šią kovą.


Žinote, aš turiu jums puikų sprendimą, ilgus žodžius. Kodėl turėtumėte įsiklausyti į mano patarimus? Kadangi raktiniai žodžiai, kurių galinės versijos yra ilgos, gali paskatinti daug konvertuojančio srauto į jūsų „WordPress“ tinklaraštį ir dramatiškai padidinti jūsų verslo pajamas.

Žemiau galite pamatyti šių metų diagramą, parodančią didėjantį natūralų srautą į „Ahrefs“ tinklaraštis.

sparčiai didėja organinių transporto srautai

Kodėl taip atsitinka? Tai nėra sėkmės dalykas. Tiesiog aktyviai naudojame raktinių žodžių tyrimo strategijas ir esu pasirengęs pasidalinti kai kuriomis iš jų su jumis.

Taigi šiame straipsnyje paaiškinsiu, kaip pasinaudoti ilgais raktiniais žodžiais ir sukaupti paieškos srauto, kurį jums pažadėjau šio tinklaraščio įrašo pradžioje. Beje, nereikia didelių pastangų.

Gerai, leisk man papasakoti, kas yra ilgalaikiai raktiniai žodžiai ir kodėl tau jie turėtų rūpėti.

Ilgalaikių raktinių žodžių apibrėžimas

Paprastais žodžiais, ilgo uodegos raktiniai žodžiai yra nepopuliarios arba nedidelės apimties paieškos užklausos. Jie yra susitelkę ir linkę konvertuoti nepaprastai gerai.

Šiek tiek vėliau grįšiu prie klausimo, kodėl šie raktiniai žodžiai vadinami „ilgomis uodegomis“.

Išanalizavome 1,9 milijardo raktinių žodžių JAV „Ahrefs“ duomenų bazėje ir nustebome sužinoję, kad 92,42% jų atlieka dešimt paieškų per mėnesį ar dar mažiau.

Pažvelkite į žemiau pateiktą grafiką. Ar matai alyvinę „uodegą“? Tai vizualizuoja nepopuliarias užklausas. Aš tikiu, kad dabar jūs suprantate, kodėl mažiau populiarūs raktiniai žodžiai yra vadinami ilgalaikiais raktiniais žodžiais.

Taip atsitinka todėl, kad jie patenka į labai ilgą paieškos paklausos grafiko uodegą.

paieškos paklausos grafikas

Raktažodžiai, turintys ilgą galą, neturi nieko bendra su žodžių skaičiumi. T. y., Trumpos paieškos užklausos gali būti „ilgosios“ raktinės frazės, o ilgosios užklausos – „galvos“ raktiniai žodžiai..

Pavyzdžiui:

Skaitmeninės rinkodaros darbai ir skaitmeninės rinkodaros kursai yra „galvos“ raktiniai žodžiai, tuo tarpu am254 ir animacrack yra ilgos uodegos.

Ar tu susidomėjęs? Ar norėtumėte sužinoti, kaip rasti raktinius žodžius, kuriuose yra ilgosios kalbos, ir iš jų gauti didžiulį srautą? Tiesiog sekite mane toliau.

Raktiniai žodžiai su ilgąja galūne – kaip juos rasti

Pradėkime nuo paprasčiausio būdo. Paimkite plačią temą ir pradėkite ją rašyti „Google“. Ar matote šiuos „Google“ automatinio užbaigimo pasiūlymus?

Kaip rasti ilgos uodegos raktinius žodžius

Tai yra konkretesnės ir mažiau populiarios paieškos, kurios gali būti susijusios su bendra ieškoma tema.

Taip pat pažymėkite langelį „Žmonės taip pat klausia“.

Žmonės taip pat klausia

Nepamirškite apie paieškos rezultatų apačioje esančią sritį „Su paieška susiję“.

Paieškos susijusios su

Skyriuje pateikiami rezultatai šiek tiek supažindina su kitomis mažiau populiariomis, bet konkretesnėmis paieškomis, kurias žmonės atlieka šia tema.

Tačiau turiu jus perspėti, kad rankiniu būdu surinkti šiuos raktinius žodžius iš „Google“ gali prireikti daug laiko. Taigi, gal būtų protingas sprendimas naudoti profesionalų raktinių žodžių tyrimo įrankį, per kelias sekundes surasti tūkstančius malonių ilgų žodžių..

aš naudoju „Ahrefs“ raktinių žodžių naršyklė tikslu. Tai natūralu, kai dirbu įmonėje, tačiau galite naudoti bet kurį pasirinktą rinkodaros įrankį.

Paprastai procesas supaprastinamas atliekant šiuos veiksmus:

 • Aš įvedu sėklos raktinį žodį
 • Pasirinkite reikiamą ataskaitą
 • Taikykite tūrio filtrą, nes noriu savo nišoje rasti raktinius žodžius, kurių paieškos apimtis yra maža

Jei ieškau konkretesnių, bet ne bendrųjų, užklausų, taip pat galiu naudoti žodžių skaičiaus filtrą, norėdamas rasti ilgų žodžių, susidedančių iš daugelio žodžių, raktinius žodžius.

„Keywords Explorer“ taip pat siūlo klausimų ataskaitą. Tokio tipo užklausos greičiausiai bus „nepopuliarios ir specifinės“, skaitykite ilgas uodegas.

Jei norite neviršyti savo biudžeto ribų ir naudoti daugiausia nemokamus įrankius, pabandykite Atsakykite visuomenei. Tai daro kažką panašaus.

Yra dar vienas veiksmingas būdas atrasti daug žadančius raktinius žodžius savo nišoje / pramonėje. Galite naršyti raktinius žodžius, kuriuos jūsų konkurentai šiuo metu reitinguoja.

Vėlgi, aš tai darau „Ahrefs“, bet jūs galite tai padaryti naudodami savo mėgstamą rinkodaros įrankį.

Tiesiog įvedu konkurento domeną į „Ahrefs“ svetainės naršyklę, einu į natūralių raktinių žodžių ataskaitą, tada filtruoju raktinius žodžius su mažu paieškos kiekiu.

Šoninė pastaba: Tai labai informatyvus vaizdo įrašas apie tai, kaip atlikti raktinių žodžių tyrimus 2020 m.

Nesu tikras, kad apsvarstėte tokį požiūrį ieškodami ilgų raktinių žodžių turiniui, kurį skelbiate savo WP tinklaraštyje, ieškoti.

Bet tai dar ne viskas. Galiu paaiškinti dar keletą būdų, kaip rasti dalykus, kurių jūsų pramonės žmonės gali ieškoti „Google“:

 • Įsitraukite į savo klientų batus. Kokią kalbą jie vartotų ir kaip suformuluoti užklausas ieškodami jūsų produktų ar paslaugų?
 • Nėra geresnio būdo sužinoti, kokius žodžius, frazes ir kalbą naudoja jūsų klientai, nei kalbėtis su jais. Kalbėkitės su savo klientais.
 • Stebėkite internetinių bendruomenių temas. Apsilankykite pramonės forumuose ir sužinokite, kokius klausimus užduoda jūsų klientai ir kaip jie juos apibūdina. Patikrinti „Facebook“ grupes ir kitas socialinės žiniasklaidos platformas taip pat nepakenks.

Kaip pritraukti daugybę paieškos srautų iš ilgų raktinių žodžių

Lengviau klasifikuoti ilgą uodegą nei raktinius žodžius „galva“.

Pavyzdžiui, kai kurių aukščiausio rango raktinių žodžių, turinčių ilgą uodegą, paieškos gali būti apytiksliai 2500 per mėnesį.

Be to, daugumoje aukščiausio rango puslapių bus mažiau nei 20 nukreipiančių domenų, o tai reiškia, kad jei sukurtumėte puslapį šia tema ir sukurtumėte tam tikras nuorodas į jį, galite tikėtis patekti į geriausiųjų dešimtuką gana lengvai..

Jei palygintume įsivaizduojamą ilgą „uodegą“, apie kurią ką tik kalbėjome, su kokiu nors populiariu „galvos“ terminu, kuris, tarkime, apytiksliai 100 000 paieškų per mėnesį ir visuose aukščiausią reitingą turinčiuose puslapiuose turi daugybę nuorodų, jūsų šansai pergudrauti juos visus tampa apgailėtini.

Pasirinkimas yra toks, kad lengviau reitinguoti ir gauti srautą pagal ilgą raktinį žodį.

Tačiau galite patekti į tokią situaciją:

Turite keletą raktinių žodžių, kurių mėnesinės paieškos yra panašios. Ar tai reiškia, kad bus lengva priskirti bet kurį iš jų?

Atsakymas yra ne.

Pirmiausia pažiūrėkite į aukščiausius puslapius. Vienas iš jūsų raktinių žodžių gali tapti ypač konkurencingas. Ar norėtum sužinoti kodėl??

Taip atsitinka, kai paieškos užklausa neapima atskiros temos ir patenka į platesnę temą.

Leiskite man paaiškinti šį reiškinį. Kai skirtingi žmonės ieško tų pačių dalykų, „Google“ tai supranta ir užima beveik identiškų puslapių rinkinį visoms toms ilgoms užklausoms..

Čia galime padaryti išvadą – kiekviena tema turi savo „paieškos poreikio kreivę“.

Jei sukursite raktinių žodžių „paieškos paklausos kreivė“, pamatysite, kad nors yra keletas „galvos“ žodžių, yra ir labai ilga uodega, susidedanti iš tūkstančių mažos apimties raktinių žodžių. Visos jos yra tos pačios didelės temos dalys.

Bet jums nereikia dėl to jaudintis, jei pasirinkote tinkamus raktinius žodžius, kurių paieškos apimtis yra maža.

Tau

Žinote, aš esu didelis ilgų uodegų raktinių žodžių gerbėjas ir šis straipsnis yra tik ledkalnio viršūnė, atskleidžianti nuostabias SEO galimybes, susijusias su WP tinklaraščių ilgomis uodegomis, taip pat bet kokius kitus išteklius, turinčius tam tikro turinio, kurį reikia reklamuoti ir aukštus reitingus paieškos sistemose.

Jei jūs taip pat esate raktinių žodžių, einančių ilgą uodegą, evangelistas, prašau atsisakyti man komentarų. Jei ši tema jums nauja, jūsų klausimai / mintys / pasiūlymai visada laukiami žemiau.

Nebijokite dalytis šiuo straipsniu savo socialinėje žiniasklaidoje, jei manote, kad jis vertingas.

Džiaugsmas!

Apie autorių:

Helga Moreno yra aistringa turinio kūrėja ir rinkodaros svetainė Ahrefai pakankamai drąsiai tikėti, kad jei yra knyga, kurią ji nori perskaityti, bet ji dar nebuvo parašyta, tada ji turi ją parašyti pati.

Taip pat skaitykite:

 • 14 geriausių SEO įrankių, kuriuos visi SEO ekspertai naudoja 2020 m. (Nemokama & Mokama)
 • 9 būdai, kaip nemokamai gauti aukštos kokybės nuorodas
 • Kaip pagreitinti svetainės indeksavimo procesą 2020 m?
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map