7 veiksmingi būdai pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės PR

Paieškos sistemos ir toliau yra vienas iš svarbiausių svetainių ir tinklalapių srauto šaltinių. Štai kodėl nepaprastai svarbu pagerinti natūralų paspaudimų rodiklį (PR), pasinaudojant tinkamomis strategijomis.


Atminkite, kad svetainių savininkai visada kreipia dėmesį ne tik į jūsų reitingą paieškos sistemose. Galų gale, jei esate pirmame paieškos sistemų puslapyje, srautas pasirodys iškart, ar ne? Deja, tai neveikia taip!

Pasiekti net aukščiausią reitingą paieškos variklio reitingo puslapiuose nepavyks, jei niekas nespustelės ir neaplankys jūsų turinio. Jei taip atsitiks, jūsų paieškos reitingas taps paprasčiausias ekranas, o ne ekranas.

Čia reikia pagerinti savo PR, o tai neatsiejama nuo jūsų paieškos eiliškumo. Kadangi jūsų auditorija yra ne paieškos variklis, o tikri žmonės, kurie daro jūsų turinį aktualų.

Bet kaip tai padaryti? Skaitykite toliau, nes parodysiu jums įvairius „WordPress“ svetainės CTR tobulinimo būdus!

Jūsų „WordPress“ svetainės PR tobulinimo būdai

Darbas su CTR yra puikus būdas pagerinti paieškos reitingą. Tai iš tikrųjų gali perkelti jūsų svetainę į vieną vietą paieškos sistemos puslapiuose kas 3% padidinant natūralų PR!

Atsižvelgdami į tai, vadovaukitės šiais septyniais patarimais, kaip padidinti natūralų PR.

1. Patikrinkite savo dabartinį PR

Pirmas dalykas, kurį jums rekomenduoju padaryti, yra patikrinti, koks yra jūsų dabartinis paspaudimų rodiklis. Geriausia sužinoti, kokia yra būsena, naudodamas tinkamus įrankius.

Tu gali naudoti Google analizė jūsų PR stebėjimui ir tobulinimui. Kai naudojatės „Google Analytics“, pereikite prie įsigijimo>Paieškos konsolė>Klausimai. Tada pamatysite įvairias paieškos užklausas, nukreipiančias žmones į jūsų svetainę.

Ekrane taip pat galite patikrinti užklausos paspaudimus, tikslų PR, parodymus ir vidutinę paieškos poziciją. Daugiau informacijos apie puslapius, esančius jūsų svetainėje, galite rasti meniu Nukreipimo puslapiai.

Tokiu būdu jūs žinosite, kokių veiksmų reikia imtis norint pagerinti natūralų PR.

2. Patobulinkite visus savo svetainės pavadinimus

Viena iš svarbiausių jūsų paieškos rezultatų dalių yra pavadinimas. Pagalvokite apie tai kaip apie pirmąjį svetainės įspūdį prieš ieškotojui apsilankius puslapyje. Dėl to turite sutelkti dėmesį, kad jūsų vardas būtų kuo efektyvesnis. Galite vadovautis šiais patarimais:

  • Išbandykite įvairias antraštes ir nesilaikykite tik vieno pasirinkimo. Turėkite skirtingas pavadinimo alternatyvas ir sužinokite, kuri iš jų veikia geriausiai.
  • Dėmesys emocijoms, nes spustelėti sprendimą motyvuoja tai, kaip žmonės jaučiasi.
  • Išbandykite sąrašų pagrindu sukurtus pavadinimus, kuriuos žmonės myli labiausiai. Pastebėjote, kodėl žmonėms patinka populiariausių X sąrašai, todėl pabandykite juos pritaikyti savo turiniui ir pavadinimui.
  • Naudokite tinkamą formatą, nes išvaizda yra svarbi. Pavadinimas turi būti gramatiškai teisingas ir tinkamo ilgio, kad jo nebūtų galima atskirti nuo SERP.

3. Išbandykite antraštes

Nors jums reikia gerų pavadinimų, prieš paskelbdami šias antraštes turite išbandyti žemyn. Negalite pasikliauti spėlionėmis norėdami pamatyti, kaip pagerėja turinio pavadinimai. Išbandykite šiuos patarimus:

  • Naudokite tinkamus įrankius antraštėms įvertinti, pvz., „CoSchedule Headline Analyzer“. Taip pat galite naudoti „WordPress“ papildinius su A / B testavimo įrankiais
  • Išbandykite pavadinimus socialinės žiniasklaidos tinkluose. Galite paskelbti panašų turinį su skirtingais pavadinimais, kad pamatytumėte, koks pavadinimas veikia geriausiai
  • Pabandykite naudoti PPC skelbimus, norėdami išbandyti savo pavadinimus, pirkdami skelbimus puslapiuose, kuriuose norite pagerinti savo PR, ir naudokite jį išbandyti skirtingus pavadinimus

4. Padarykite URL aprašomuosius

Be pavadinimų ir antraščių, kitas dalykas, kurį reikia padaryti, yra patikrinti jūsų URL. Čia taip pat turite įterpti raktinį žodį, kuris yra svarbus „Google“ ir leis jūsų potencialiems lankytojams privilioti paspausti jūsų. Tiesą sakant, vienas tyrimas rodo, kad aprašomieji URL našumas yra 25% geresni, palyginti su bendraisiais URL!

Be to, kad pridėjote trumpus ir susijusius URL, galite jį patobulinti įdėdami į kategorijas ir subkategorijas savo nuorodų struktūroje. Tokiu būdu yra platesnis kontekstas ir lankytojai gali žinoti jūsų turinio esmę.

5. Padvigubinkite savo meta aprašymus

Žmonės nori, kad jie suprastų, ką jie ketina perskaityti, ir norite privilioti juos trumpai aprašydami savo turinį. Čia pateikiami skaitiklių aprašymai, kurie yra jūsų turinio fragmentai, kad potencialiems lankytojams būtų pasakyta, ko tikėtis iš jūsų tinklalapio.

Turėkite viliojantį individualų aprašą kiekviename įraše, kitaip paieškos varikliai pateiks atsitiktinius sakinius, kuriuose yra jūsų pagrindinis raktinis žodis. Kaip ir rašydami antraštes, įsitikinkite, kad naudojate galią ir emocijas, tačiau nepagailėkite jos per ilgai arba ji nutrūks..

Privaloma perskaityti: 7 patarimai, kaip parašyti galingus meta aprašymus, kurie konvertuoja

6. Nustatykite „Schema.org“ struktūrinius duomenis

Jei nesate susipažinę su struktūrizuotais duomenimis, būtent dėl ​​to sukuriami raiški fragmentai, kuriuose yra papildomos informacijos apie jūsų turinį. Joje yra vaizdų, įvertinimų, paruošimo laiko (naudojamas receptams) arba naršymo juosta. Jei naudosite šias priemones, jūsų natūralus PR padidės 30%, jei bus padaryta teisingai!

Be to, šie paieškos varikliai naudoja struktūrizuotus duomenis, kad būtų rodoma informacija rezultatų puslapyje, paprastai prieš natūralius paieškos rezultatus. Štai kodėl laikas tuo pasinaudoti ir į savo „WordPress“ svetainę įtraukti struktūrinius duomenis.

7. Pagerinkite savo svetainės greitį

Tai yra galutinis ir absoliučiai svarbus patarimas, kaip padėti savo organinis PR. Greitai įkeldami puslapį žmonės bus labiau linkę pasilikti, sumažindami išėjimų ir atmetimo riziką.

Galų gale, kas norėtų likti tinklalapyje, kuris neįkraunamas net po kelių minučių? Žinoma, jie norės pasirinkti kitą svetainę, kuri greitai įkeliama!

Privaloma perskaityti: 15 efektyvių būdų pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę

Apvyniokite

Tikiuosi, kad šis straipsnis, kaip patobulinti jūsų svetainės PR, padėjo jums tai padaryti! Taigi daugiau nelaukite ir pasinaudokite šiais patarimais, kad dabar padidintumėte srautą.

Jei turite klausimų ar norite pasidalinti savo patarimais ir žiniomis apie savo PR, tada komentuokite žemiau. Jūsų mintys yra labai vertinamos!

Taip pat skaitykite:

  • 25 internetinės svetainės lankomumo padidinimo būdai 2020 m

Autoriaus biografija:

Joel House yra „Joel House“ paieškos žiniasklaida ir skaitmeninės rinkodaros ekspertas. Per pastaruosius 10 metų „Joel“ įgyvendino skirtingas skaitmeninės rinkodaros strategijas įvairaus dydžio įmonėms. Jo aistra natūraliam SEO ir „Google Adword“ daro jį ypatingesnį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me