7 Ultimate SEO Stratégie optimalizácie webových stránok dávať pozor v roku 2020

Prečo je dôležité vedieť o stratégiách SEO do roku 2020? Pretože sa to neustále vyvíja. Aktualizácie SEO môžu byť priamo spojené s aktualizáciami algoritmov Google, ktoré vyhľadávacie nástroje sledujú.


Najlepšie SEO stratégie a techniky

Tento rok je to všetko o

 • Dôležitosť obsahu bude pretrvávať a požiadavka na vysokokvalitný obsah.
 • Webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia
 • Užívateľské skúsenosti budú mať veľký význam
 • Získanie prírodných prepojení

To je vo všeobecnosti a obchodníci musia vedieť viac.

Od založenia vyhľadávačov malo poskytnúť legitímne odpovede na vyhľadávania. Takže časom sú k dispozícii aktualizácie, ktoré sa majú vylepšiť a ďalej im poskytnúť viac a lepších možností.

Webové stránky vždy hľadajú potenciálnych zákazníkov, z ktorých sa premenia konverzie.

Stane sa to iba vtedy, ak sa objavia pri vyhľadávaní, ktoré je tiež v špičkových výsledkoch.

Toto je primárny motív vytvorenia webovej stránky, a preto obchodníci vždy hľadajú aktualizácie Google, aby zistili, čo je nové a ako spĺňajú štandardy kvality spoločnosti Google..

(upozornenie: nepoužívajte žiadne taktiky SEO v oblasti čiernych klobúk a vyhýbajte sa kliknutiam na návnadu alebo zavádzajúcim titulom a obsahu; budete potrestaní)

My tu budeme diskutovať o 7 konečných SEO stratégiách a technikách optimalizácie webových stránok, na ktoré si treba dávať pozor v roku 2020.

1. Vytvorte obsah vyfúkajúci myseľ, ktorý sa objaví v bohatých úryvkoch

Vytvorte obsah fúkajúci myseľ, ktorý sa objaví v bohatých úryvkoch

Obsah je kráľom a potrebujete kvalitný obsah, ktorý chcete pravidelne aktualizovať na webe. Toto je známy fakt, ale teraz v roku 2020 musíte ručiť za viac.

Tentoraz sa zameriavame na vybrané úryvky.

Skôr skôr bolo cieľom dosiahnuť 1. miesto v SERP, teraz je to na miesto # 0. Bežnejšie sa to nazýva „odporúčaný útržok“ alebo priame odporúčanie od spoločnosti Google.

Bohaté úryvky v skutočnosti podnecujú ľudí, aby hľadali web, skôr to láka ľudí, aby klikli na odporúčanie. So zameraním na obsah, ktorý sa nachádza na webovej stránke a ktorý obsahuje blogy, články o nás a ďalšie veci, tvrdo pracujte na odporúčanom úryvku..

Nevieš ako? Hovoríme vám. Čítajte ďalej, keď diskutujeme o stratégiách.

 • Skráťte ju a rýchlo sa dostanete k veci – netahajte témy príliš dlho. Príďte k veci rýchlo a dajte svojim čitateľom informácie, ktoré skutočne hľadajú.
 • Nedávajte im blok nudného obsahu, namiesto toho buďte konkrétni a napíšte, čo potrebujú vedieť.
 • Výskum kľúčových slov – Nájdite jedinečné kľúčové slová, ktoré sú stále surové, myslím tým, že ich nepoužívajú vaši konkurenti. Optimalizujte vynikajúci obsah a použite tieto kľúčové slová. Toto je tajný recept na odporúčaný úryvok.
 • Dajte spoločnosti Google ukážku svojich zoznamov – Spoločnosť Google obdivuje zahrnutie zoznamov do odporúčaného útržku. Uistite sa teda, že váš obsah obsahuje zoznamy vašich bežných príspevkov.
 • FAQ funguje najlepšie – Tieto časté otázky sú často vyzdvihnutým úryvkom pre odporúčaný úryvok, pretože sú ľahko dostupné&Formulár a tak môže byť dostatočne rýchly a krátky na to, aby sa zmestil do schránky na úryvky.

Ale opäť musia byť informatívne a relevantné. Usilovne pracujte na vytvorení univerzálneho typu stránky s častými otázkami, ktorá bude užitočná pre vášho návštevníka.

Prečítajte si tiež:

 • Ako napísať perfektný blogový príspevok?
 • 11 najlepších nástrojov na výskum kľúčových slov pre SEO (zadarmo a platené)

2. Budovanie odkazov je stále silné

Vytváranie odkazov

Obsah je # 1 a odkaz je faktorom 2 pre hodnotenie Google. Takže pre optimalizáciu webových stránok potrebujete dokonalú kombináciu oboch. Či už ide o dva hlavné typy odkazov – odkazy získané bielym klobúčikom alebo odkazy na obsah alebo redakčné odkazy, musíte na obidvoch prípadoch pracovať..

Redakčné odkazy skutočne fungujú najlepšie s vysoko kvalitným obsahom a pretože tiež poskytujú spätné odkazy na vaše webové stránky, sú skutočne úžasné.

Ak chcete, aby bol váš web úžasný, usilovne pracujte na vytváraní spoľahlivých odkazov.

Odkazy sú najchytrejším spôsobom, pomocou ktorého sa webová stránka čoraz viac spája s webovým svetom.

Dokonca aj vedenie kartu na staré spätné odkazy sú veľmi užitočné pre SEO na webe. Starí vám hovoria, ktorý odkaz pre vás pracoval a ktorý zlyhal. To umožňuje navigáciu do budúcej cestovnej mapy a podľa toho pomáha navrhovať webovú stránku.

Prečítajte si tiež:

 • 9 spôsobov, ako získať kvalitné spätné odkazy zadarmo v roku 2020
 • Nikdy nepoužívajte týchto 10 spôsobov na vytváranie spätných odkazov

3. Nemôžete minúť Rankbrain

Je to algoritmus Google, ktorý skutočne zodpovedá vašim vyhľadávacím dotazom a poskytuje výsledky, ktoré sa zhodujú s obsahom. Takže webová stránka „wow“ musí byť bohatá na obsah, ktorý dokáže priradiť kľúčové slová k tomuto veľmi dôležitému algoritmu.

Ale vydrž, to neznamená, že si zbytočne plieš svoj obsah kľúčovými slovami, je to zlé. Môže byť váš web penalizovaný. Namiesto toho použite variácie; skúste použiť iné podobné významové slová a uverejniť obsah. V obsahu by mala byť pomlčka kľúčových slov, ale nie výplň.

Jedna dôležitá vec – pre RankBrain nie je obsah jediným meradlom, ktoré rozhodne o poradí.

Celý web bude hodnotený z hľadiska hodnotenia a vytvorenia dobrého webu musíte skontrolovať aj ďalšie metriky.

4. Pokúste sa predĺžiť čas zotrvania

Predĺžte čas zotrvania

Ako dlho zostanú návštevníci vašich webových stránok? Koľko času trávili hľadaním detailov? Našli zaujímavé veci a zostali dlhšie ako obvykle? Nezabúdajte, že ak je odpoveď áno, zasiahli ste jackpot.

Nedostali ste to, počkajte, kým ti poviem ako. Tentokrát je čas na zdržanie alebo čas strávený návštevníkom stránky veľmi dôležitý.

Pravda je, že rozsah pozornosti je v týchto dňoch menší, takže čím viac času strávite návštevníkom, znamená to, že máte exkluzívny web. Ak chcete predĺžiť čas strávený návštevníkmi, skúste uverejňovať zaujímavé veci, ako sú videá, krátke vlogy a ďalšie fakty a aktualizácie, ktoré považujú za zaujímavé..

Môžete byť kreatívni a uverejňovať jedinečné veci, ktoré publikum vždy ocení.

5. Mobile-First Strategy

Najdôležitejším faktorom pre mobilnú prvú stratégiu

Optimalizovaná webová stránka je webová stránka, ktorá je vhodná pre všetky moduly gadget a najobľúbenejšie zariadenie v súčasnosti? No, žiadna cena za uhádnutie – jeho mobil. Toto zariadenie je teraz záchranným lanom tisícročia. Nikto nemôže myslieť na život nad ním. A najchytrejší web bude s ním kompatibilný.

Predpokladajme, že prostredníctvom mobilného telefónu sa vyhľadá „najlepší obchod so suvenírmi vo mne“. Čo ak máte webovú stránku, ktorá obsahuje všetky podrobnosti pre konkrétne vyhľadávanie, ale nie je kompatibilná s OS mobilného telefónu. Účel webovej stránky nie je splnený.

Nemôžete uspokojiť dopyt a z dôvodu nekompatibility zariadenia sa vo výsledku vyhľadávania neobjavíte.

Tak čo robíš? Pracujte trochu tvrdo a najímajte najlepších vývojárov, ktorí pre vás môžu navrhnúť najlepšie kompatibilné stránky. Dizajn musí reagovať na akúkoľvek obrazovku a web sa inteligentne prispôsobí akejkoľvek veľkosti obrazovky a bude dobre fungovať na všetkých typoch OS..

6. Vytvorte svoj web HTTPS

Vytvorte si HTTPS

Prejdite sa cez HTTP, teraz je to HTTPS. Čo to znamená? To znamená, že existuje prídavok S, čo znamená bezpečné. Teraz spoločnosť Google začala označovať weby pomocou protokolu HTTP ako nezabezpečené.

Po prvé, nevyzerá to pekne a pre tých, ktorí si nie sú príliš vedomí technického žargónu, je presvedčený, že stránka má nejakú potenciálnu hrozbu. Má však aj ďalšie aspekty. prirážka poskytuje spoločnosti Google informácie o obsahu, ktorý je ešte naivný pomocou štandardného algoritmu indexového prehľadávania.

Takže oboje je zlé; všetko, čo potrebujete, aby publikum aj spoločnosť Google boli kompatibilné s vašimi webovými stránkami.

7. Štruktúra stránky

Vytvorili ste skvelý web, ale štruktúra nie je dobrá. Nemá žiadny odkaz na stránku, domovská stránka nie je nasmerovaná na iné stránky dokonale a skrátka, na miesto neexistuje žiadna chrbtica. Nie je správne rozvetvená a odkazy sú rozptýlené.

Googlebot by mal mať ľahkú cestu na prechod na vaše stránky. Mal by mať správny indexovanie a smer na každú stránku.

Ako to robíte, máme niekoľko tipov:

 • Domovská stránka musí byť prepojená s dôležitými stránkami.
 • Usporiadanie vašich stránok ako stromovej štruktúry založenej na skupinách a kategóriách vyzerá pre indexové prehľadávače Google elegantne a čisto.
 • Skontrolujte, či sú interné odkazy správne prepojené. Sú na nich veľmi citliví, keď a kde je to potrebné. Interne prepojte iba vtedy, keď je to veľmi dôležité a relevantné.

Jedná sa o 7 ukazovateľov, ktoré odborný dizajnér nezabudne skontrolovať pri navrhovaní webových stránok do roku 2020. SEO je stále silné a nemôžete ho odmietnuť. V stratégiách sú zmeny a veci sú teraz transparentnejšie. preč sú dni, keď budova budov slúžila na tento účel.

Teraz je SEO náročné a inteligentné webové stránky sú dôležitým faktorom na získanie správneho poradia.

Medzi ďalšie dôležité faktory pre dobrú webovú stránku patrí preklad, rýchlosť stránky, meta popis, značky nadpisov a dokonca aj favicon. Sú to malé ukazovatele, ale majú tiež výrazný vplyv na prítomnosť výsledkov vyhľadávania.

Keďže už viete požiadavku inteligentnej webovej stránky do roku 2020, stále musíte skontrolovať pravidelné aktualizácie a informácie, pretože vo svete SEO už nič nie je konštantné a navždy..

Ale áno, vyššie uvedené ukazovatele majú všetky základné kritériá pre dobrú webovú stránku.

Autor bio:

Justin Kemp pracuje ako autor obsahu a blogerov Jr. Hodnotenie podľa SEO. Vidia ho blogy o digitálnom marketingu, SEO, SMO, PPC atď.

Prečítajte si tiež:

 • Top 10 softvérových programov na analýzu SEO na analýzu vašich webových stránok
 • Najnovšie trendy v SEO do roku 2020
 • 30 Chyby SEO, ktorým sa treba vyhnúť v roku 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me