7 порад, щоб написати потужні мета-описи, які перетворюють

Мета описи найкраще можна охарактеризувати як попередній перегляд вашого веб-сайту. Вони допомагають відвідувачу прийняти рішення йти вперед і натискати на посилання, і з часом ви зможете отримати конверсію. З цієї причини важливо поставити найкращу ногу вперед, зобразити себе як виробник фільму, який намагається створити попередній перегляд або трейлер для своєї аудиторії.


Мета-описиМета-описи

Незважаючи на те, що це просто короткий опис, є багато, що потрібно врахувати, щоб переконатися, що ви потрапили у позначку.

Однак, ось 7 порад, щоб написати потужний метаопис, який перетворює.

7 порад, щоб написати потужні мета-описи, які перетворюють

№1. Тримайте його коротко

Ви можете знайти багато пропозицій щодо кількості символів, які ви повинні використовувати. Основне, що слід зазначити, вам потрібно бути коротким і стислим, оскільки SERP в кінцевому підсумку відріже частину тексту, якщо вона перевищує 160 символів.

Тому вам потрібно бути максимально точним, в середньому загальна рекомендація становить від 150 до 155 символів, таким чином ви впевнені, що весь опис з’явиться, і відвідувач зможе ефективно натискати та читати вміст на вашому веб-сайті.

Але пам’ятайте, що все, що ви включаєте в опис мета, повинно робити сенс для відвідувача, а не до пошукової системи.

№2. Включити ключові слова

Включити ключові слова в мета-описВключити ключові слова в мета-опис

Незважаючи на те, що мета-опис насправді не впливає на рейтинг вашої пошукової системи, важливо використовувати там ключові слова. Пам’ятайте, що людина, яка шукає, шукає найрелевантнішу інформацію щодо певної тематики, тому це допомагає, якщо вони зможуть побачити деякі ключові слова, які шукали в метаописі.

Однак використання ключових слів не означає, що ви повинні заповнювати їх описом. Ключові слова повинні входити в опис щоб аудиторія могла зрозуміти, що це справді веб-сайт, який має інформацію, яку вони шукають.

№3. Дайте відповідь на питання WIFM

Дайте відповідь на питання WIFMДайте відповідь на питання WIFM

WIFM – це абревіатура для “Що це для мене?”

Просто у кожного є це питання на увазі, коли вони переглядають Інтернет або навіть приймають рішення про купівлю. Ваш метаопис повинен пам’ятати про цей факт, читач запитує, чому вони повинні натискати на вашу сторінку, а не інші, які з’явилися в результатах пошуку.

Опис повинен бути в змозі сказати читачеві, яку цінність додасть ваша сторінка їхньому життю, щойно натиснувши на неї. Ви конкуруєте з іншими показними сторінками, і у вас є лише кілька слів, щоб переконати аудиторію, що ви найкраще підходять для них.

№4. Зробіть це закликом до дії

Пам’ятайте, що ви намагаєтеся перетворити відвідувачів, який кращий спосіб підвищити конверсію, включивши заклик до дії у вашому мета-описі. Це не порада для того, щоб перетворити це на крок продажів, що просто відключить людину. Заклик до дії повинен бути тонким, але ефективним. Це майже як можливість відповісти на питання WIFM. Читача слід заохочувати натискати на посилання, щоб мати щось із користі.

Заклик до дії може бути чимось на кшталт “навчитися отримувати більше кліків до своєї веб-сторінки”. Як бачите, це тонкий заклик до дії, але врешті-решт, людина, яка прагне отримати більше кліків, швидше натискає посилання.

№5. Зробіть це доброзичливим та ідеальним

Мета опису нагадує вашу зону прийому або менеджера рецепції. Вам потрібно зробити це максимально запрошеним. Як хтось сказав, “це може бути усміхнений швейцар або розлючений вибивач”.

Можливо, ваша сторінка з’явиться першою в результатах пошуку, але якщо ваш опис недостатньо запрошений, ви також можете взагалі не відображатися в результатах.

З’єднання ключових слів і поспішно змішуючи їх з дієсловами та іменниками не призведе до конверсій, а до ревульсії.

Ви повинні прагнути, щоб в описі був тон вітання, а потім продовжувати його детально вивчати, щоб переконатися, що в ньому немає будь-яких помилок. Багато людей судять про книгу з обкладинки, і помилки на обкладинці можуть запитати, чи можуть вони довіряти вмісту всередині.

№6. Залиште це в пошуковій системі

Залиште це в пошуковій системіЗалиште це в пошуковій системі

Як би це не звучало, іноді найкраще написаним описом є той, який не написаний!

Пошукові системи також можуть витягувати ключові слова та супутні речення, коли у вас немає закодованого мета опису. Часом те, що вони витягнуть, може бути найбільш релевантним для пошуку, який хтось здійснив. Це так, особливо для ключових слів із довгим хвостом.

Пам’ятайте, що це спрацьовує в конкретних ситуаціях і, особливо, коли ви маєте справу з довгими ключовими словами або їх низкою, тому будьте обережні.

№7. Продовжуйте навчання та коригування

Світ в Інтернеті ніколи не є статичним, ви добре, щоб бути настільки рідким, як і зараз, і продовжуєте вчитися. Не бійтеся експериментувати, спробуйте щось, і слідкуйте за тим, як це виходить, а потім спробуйте інше, якщо це не добре працює.

Навіть якщо певне ключове слово може працювати добре сьогодні, можливо, його буде потрібно змінити завтра, оскільки воно, можливо, втратило привабливість. З цієї причини вам потрібно буде завжди залишатися на вершині гри, постійно контролюючи ефективність ваших метаописів.

Можливо, вам також знадобиться стежити і вчитися у конкурентів. Один з конкурентів – Google AdWords, завжди переконайтеся, що ваш опис може випереджати ці оголошення.

Фінальні думки

Написання потужних метаописів для перетворення потребує часу та зусиль, але ви зрештою потрапите туди. Це зробить редагування та повторне редагування придумати найкращий, іноді навіть можна попросити думку іншої людини.

Однак важливо також зазначити, що мета-опис – лише швейцар, тому важливо, що людина знаходить, коли заходить через ці віртуальні двері.

Великий вміст не менш важливий, і опис насправді повинен бути уявленням про зміст сторінки. Ніколи не є хорошим досвідом подивитися чудовий трейлер і опинитися в жахливому фільмі!

Автор біографії:

Про Ritu Sharma – Ritu Sharma – це спеціаліст з SEO & Стратег з інтернет-маркетингу з більш ніж 9-річним професійним досвідом. В даний час вона працює з провідною Індійською SEO-компанією в Індії PageTraffic. Вона очолила багато успішних SEO-кампаній для PageTraffic.

Читайте також:

  • Тенденції SEO до 2020 року
  • Як отримати тонни руху за допомогою ключових слів із довгим хвостом
  • Як отримати якісні зворотні посилання безкоштовно у 2020 році
  • 10 кращих програмного забезпечення для SEO аналізу для аналізу вашого веб-сайту
  • 7 кращих SEO плагінів для веб-сайтів WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me